The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.03.2020, 12:44
Słabo gramy w odbiorze, często na przeciwnika rzuca się trzech naszych i nie zawsze to z pozytywnym efektem. Dużo przy tym niestety niepotrzebnych fauli. Strasznie wolno rozgrywamy atak pozycyjny.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator

Od: 05.2005

Stary 01.03.2020, 13:17
Jakbyśmy na jesieni punktowali tak, jak teraz, czyli 2,7 punktu na mecz, to mielibyśmy 64 punkty obecnie. To, że jesteśmy, gdzie jesteśmy, nie jest winą ostatnich meczów. Cieszmy się z tego, co mamy. Druga seria 10 porażek z rzędu nam nie grozi. Walczmy wszyscy razem: piłkarze na boisku, my na trybunach. Tylko to da nam utrzymanie, a nie szukanie winnych i jeżdżenie po Boguskim.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.03.2020, 16:18
Arka-ŁKS remis! Głowa do góry, bo tu już były wpisy, jakbyśmy lecieli z e-klapy.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 01.03.2020, 18:52
I frekwencja po biezacej kolejce
Z Lechem przegrywamy frewkencyjnie o ... 24 osoby!

I tak pocieszenie tabela za ostatnie 5 kolejek i 10 kol

Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 01.03.2020, 19:43
Nie rozumiem trochę tej statystki.
Jeśli pokazuje sprzedane bilety to powinien być np. Mecz z koroną.
A jeśli realną wartość to nie powinno być 33000 na derbach bo na pewno nie było 100%
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 01.03.2020, 20:00
90minut podaje ile osob bylo naprawdea nie ile biletow sprzedano

Z Korona bylo 17354
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1493364
na derbach byl caly stadion bo tamci mieli zakaz.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 01.03.2020, 20:45
Cytat:
na derbach byl caly stadion bo tamci mieli zakaz.
Chodzi o to, że na serio sprzedano 33 tys biletów i nikt nie opuscił meczu?
Na Koronę np odpuściło 2 tys ludzi - wiadomo, że rywal nie ten itd - ale na derby już wszyscy, wszyscy co mieli bilety to przyszli niby?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 01.03.2020, 21:32
No ale też sprzedawano miejsca z 'ograniczoną widocznością', więc mogło się zdarzyć, że to wyrównało +/- tych co nie dali rady przyjść.

Z resztą totalny kretynizm podawać ilość osób na trybunach. Zawsze powinno się podawać ilość osób uprawnionych do wejścia.

Dochodzi do takich absurdów, że w 1 meczu derbowym może być niższa frekwencja niż w innym, mimo że np. w w tym 'innym' roku bilety zejdą szybciej i sprawniej i będzie wyższe zainteresowanie meczem. Czyli statystyka, która nie ma żadnego sensu.

Śmieszna sprawa, bo np. Legia jest na 1 miejscu w rankingu, bo podaje tylko i wyłącznie ilość osób uprawnionych do wejścia i ma wyjebane na to co inni sądzą. A my tacy prawdziw.kowacy jak zwykle będziemy sobie robić czarny pijar i wypisywać ile osób faktycznie ruszyło tyłki na dane spotkanie. A nie daj boże gdzieś pokaże się liczba uprawnionych jako ilość kibiców to larum na forum będzie niebotyczne
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.03.2020 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 01.03.2020, 22:16
Trochę ogólnie to jest bez sensu bo teraz jak sa duże stadiony i nie ma popytu na to aby stadion się zapełnial, lub prawie zapełniał na kilka meczów w sezonie to tez prawda jest taka, że można swobodnie, w ramach promocji, w ramach bonusu dla pracowników klubu czy ich rodzin, dla osób z firmy sponsorskiej itd, w ramach akcji rozdać bilety dzieciom ze szkół itd i co mecz będzie sztucznie napędzone 1 czy 3 tys frekwencji.
Zależy kto ma jaki stadion, jaki jest popyt na chodzenie na mecze i jaka jest strategia klubu. I tak się to w tych wiekszych miastach chyba odbywa.
Czy więc podawanie frekwencji jest wymierne jakkolwiek? Po pierwsze już jest problem czy podawać ilość osób, które przeszły przez kołowrotki czy ilość sprzedanych biletów, no i dla mnie tak jak mówię też bez sensu, że w biletach sprzedanych to w sumie może być 2-3 tys biletów rozdanych i z tego zapewne wychodzą glównie te wahania we frekwencji
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 01.03.2020, 22:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No ale też sprzedawano miejsca z 'ograniczoną widocznością', więc mogło się zdarzyć, że to wyrównało +/- tych co nie dali rady przyjść.
Czyli mam uwierzyć ze było obecnych na stadionie rowniotko 33 000?
No sorry, ale ja dalej nie kminie. Albo jest wg sprzedanych, albo faktycznych. IMO Ta tabela się myli.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 02.03.2020, 06:12
Tabela sie nei myli. Mylic sie 90minut
Na stadionie podaje dwie wartosci
- ilosc sprzedanych
- ilosc ludzi na staionie
- ostatnio podaja ilosc kobiet dzieci i tych pierwszych raz

Wisla podala wtedy 33k . Wyslij maila zapytaj ile bylo naprawde, moze ci powiedza.

Ekstraklasa aby podbic frewkencje marketingowo podaje ilosc sprzedanych
90minut.pl ile ludzi jest na stadionie.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2020, 07:58
Który to już mecz przegrywamy przez głupotę? Tak doświadczeni zawodnicy a piłki nie potrafią przetrzyma w sensownej odległości od własnej bramki?
Eh jeszcze mnie trzyma. Obyśmy jutro się odkuli
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.03.2020, 08:32
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Który to już mecz przegrywamy przez głupotę? Tak doświadczeni zawodnicy a piłki nie potrafią przetrzyma w sensownej odległości od własnej bramki?
Eh jeszcze mnie trzyma. Obyśmy jutro się odkuli
Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy?

Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2020, 08:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trzyma tak że jeszcze nie doszło że nie przegraliśmy?

Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów.
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 02.03.2020, 08:44
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
Jakoś mnie to nie specjalnie dziwi bo gość ma zjazd formy od... paru lat? Serio po kimś tak doświadczonym w naszej lidze spodziewałem się trochę rozumu chociaż. Szczególnie mając na uwadze to że Płock nie grał totalnie NIC a od początku sezonu jedynie co to idą na rzuty rożne/wolne bo zdobywają po nich NAJWIĘCEJ bramek w lidze...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2020, 08:48
Nic go nie tłumaczy. Mniejszym zagrożeniem byłoby po prostu oddanie im piłki. Płock bodajże zdobywa 60% bramek po stg więc sami się prosiliśmy o stratę bramki...

Niemniej uważam że mecz przegraliśmy równie mocno przez słabe wejścia zmiennikow. Nic w sobotę nie wnieśli do gry.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 02.03.2020, 08:51
I jeszcze jedno - od kilku lat przy SFG dla przeciwników cały Nasz zespół jest w naszym polu karnym. Dzięki temu również cały zespół rywala jest w naszym polu karnym. Nie można zostawić jednego szybkiego zawodnika z przodu do kontry by absorbował uwagę obrońców i żeby rywal musiał zostawić kogoś z tyłu?
Odpowiedz cytując
Putin2000
Member

Od: 02.2008

Stary 02.03.2020, 10:28
Końcówka meczu bardzo kiepsko wyglądała. Zastanawiam się też skąd się biorą te przestoje w grze po zdobyciu bramki. Nie da się grać na 100% przez 90 minut. No ale utrata panowania nad piłką i cofnięcie się pod własne pole karne to proszenie się o kłopoty. Tym bardziej, że później też nie wracamy do składnej gry tylko jest kopanina. Z Płockiem to też był chaos, wybijanie na oślep i cała reszta z gamy klasyków ekstraklasy. Niby w ciągu 3 dni derby, no ale w takiej sytuacji punkty są ważniejsze. I łatwiej o nie było u siebie z Płockiem niż będzie na Kałuży (obym się mylił). Do tego skurcze u naszych zawodników...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.03.2020, 11:36
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno - od kilku lat przy SFG dla przeciwników cały Nasz zespół jest w naszym polu karnym. Dzięki temu również cały zespół rywala jest w naszym polu karnym. Nie można zostawić jednego szybkiego zawodnika z przodu do kontry by absorbował uwagę obrońców i żeby rywal musiał zostawić kogoś z tyłu?
Gdy zdobylismy bramkę po roznym Jagielloni w 21 kolejce to wtedy dobrze ustawialiśmy się przy różnym, a teraz jest źle?

Korona zostawia dwóch graczy z przodu przy różnych dla rywala, a pożytku z tego nie ma zadnego.

Jakośc się liczy a nie ilość. To czy było by 2 mniej graczy w naszym polu karnym miało sprawić że Uryga miałby trudniej o bramkę? Śmiem wątpić.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.03.2020, 14:03
Ogólnie zaczynają być widoczne niedostatki warsztatowe nowego trenera.
Bo nie wszystko da się zwalić na jakość składu. Tym bardziej, że jak na Ekstraklasę jest on całkiem niezły.
Nie jestem od pouczania trenera, ale już od początku nowej rundy widać, że za bardzo oddajemy środek.
Może dlatego, że chociaż pozornie jest on silny: Żukow, Savicevic, Basha, to mało kreatywny.
A skrzydła nawet z Błaszczem nie dają rady.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 02.03.2020, 15:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie zaczynają być widoczne niedostatki warsztatowe nowego trenera.
Bo nie wszystko da się zwalić na jakość składu. Tym bardziej, że jak na Ekstraklasę jest on całkiem niezły.
Nie jestem od pouczania trenera, ale już od początku nowej rundy widać, że za bardzo oddajemy środek.
Może dlatego, że chociaż pozornie jest on silny: Żukow, Savicevic, Basha, to mało kreatywny.
A skrzydła nawet z Błaszczem nie dają rady.
szybko poszło tym razem
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 02.03.2020, 15:15
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.03.2020, 17:09
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.
Skowronek out!

Ja .......ę, weź człowieku przyjmij do wiadomości że mamy skład maks na środek tabeli i zdeterminowany przeciwnik jest w stanie nas zdominować, tak jak to zrobiły Korona i WP. Dochodzi do tego zmęczenie - tylko Żukow jest u nas typem biegacza - i zaczyna się walka o przetrwanie. Dodajmy, że ten sam problem miały w tej kolejce (w różnym stopniu):
- Śląsk
- Lechia
- Lech i Jaga
- Arka.

To jest ten sam poziom nieogarniania rzeczywistości jak .......enie wieśniaka że przeciwnicy stwarzają sobie okazje, tylko ich nie wykorzystują. No, stwarzają, bo to słaba Wisła a nie Barcelona. Stwarzają z Legią, Cracovią czy Śląskiem to tym bardziej będą stwarzać z drużyná z dołu tabeli, a taką jesteśmy.

TO NIE JEST SKŁAD NA DOMINACJĘ W LIDZE, NA PUCHARY CZY PEWNIE NAWET ÓSEMKĘ. MY CHCEMY SIĘ W TEJ LIDZE UTRZYMAĆ.

Dlatego Twój post jest idiotyczny, bo zakłada że mamy możliwość dominacji przez cały mecz, a to nieprawda. Kubeł zimnej wody na głowę, rzut oka na tabelę, potem na skład.

Jeżeli ktoś ma urojenia że będziemy wszystkich golić to radzę już teraz zejść na ziemię.

Ja obronię trenera - ma skład jaki ma, po każdym meczu tylko Żukow jest w topie przebiegniętych km, wielu zawodników jest wiekowych a poziom składu dupy nie urywa. Jest OK, ale dobry początek z druźynami w kryzysie chyba niektórym główki rozgrzał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2020 o godz. 17:19.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 02.03.2020, 17:51
weźże czytaj przytomnie.
Tak, wiem, że mamy skład na maks środek tabeli. Gdzieś napisałem, ze na mistrza?
Gdzieś napisałem że mamy skład na dominację przez cały mecz?

Piszę tylko to, co pobrzmiewa w wielu wypowiedziach na forum, choć na razie nikt nie chce tego powiedzieć głośno: my nie dajemy się zdominować po jakiejś walce. My pozwalamy się zdominować po strzelonym przez nas golu.

A to już nie wynik jakości składu tylko przyjętych przez trenera założeń.

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 02.03.2020, 18:56
Mnie jedynie martwi, że młody Pawłowski przyspawany do ławy, bo on naprawdę dawał radę w poprzedniej rundzie i w meczach kontrolnych. Uważam, że gdyby on wszedł w tym meczu za Żukova zamiast Kuljevicia to możliwe, że wynik byłby inny. Chłopak zawsze dawał dużo jakości i ożywienia w środku pola. Szkoda go.

Uważam też, że Boguś niestety już się nie nadaje. Od ostatniej kontuzji widać, że brak mu pewności siebie i gra tylko na alibi, cały czas do tyłu, żeby tylko nie stracić. On często tak miewał, ale potrafił takie zagrania przeplatać świetnymi - teraz całkiem zgasł. Chyba sam czuje, że to już nie to i dlatego tak gra, żeby tylko czegoś nie spieprzyć. Wpuszczanie go jako zmiennika mija się z celem. Niestety Rafał tak ma, że jak nie ma zaufania to nic nie pokaże. A w obecnej dyspozycji i przy obecnej metryce - nawet przy pełnym zaufaniu i grze w pierwszym składzie mógłby nie podołać.

A tak poza tym to nie mam większych uwag.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 02.03.2020, 22:21
Tym bardziej że Skowronek pracuje 3 i pół miesiąca z czego miesiąc to była przerwa świąteczna....Pamiętajmy jak kiepsko drużyna wyglądała w rundzie jesiennej pod względem kondycji.Poprawę widać gołym okiem ale chyba nikt nie sądzi że takie zaległości można nadrobić w miesiąc mając na uwadze że drużyna musi wejść w miarę "świeża" w rundę wiosenną.Cieszmy się z tych punktów bo w grudniu takie wyniki wzięli byśmy w ciemno.W tych meczach najważniejszy był wynik a nie wrażenia artystyczne.
Odpowiedz cytując
ładny
Junior Member

Od: 12.2019

Stary 02.03.2020, 22:32
No tak Boguski nie odpowiada tylko za trzęsienia Ziemii, koklusz i gradobicie... idiocii
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 02.03.2020, 22:38
Panie Boguski za mało k urwa k u rwa, bez tatuaży i włosy.. fuj no jakże to tak i ten piskliwy głosik, w rękawiczkach przy 7 stopniach nie mam słów...
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 02.03.2020, 23:03
Z racji naszej biedy i ubóstwa mamy takich piłkarzy, którzy wiadomo, że już powinni być na zasłużonej emeryturze i tyle. Są to Boguś, Brozio i Wasyl. A, że byliśmy rok temu w dupie i pół roku temu w dupie, to chlopaki sa nadal w składzie, ale chyba już nikt się nie łudzi, że są to ich ostatnie chwile w Wiśle i w powaznej pilce na poziomie ekstraklasowym.
No chyba, że znowu będziemy w dupie, cały sklad się rozsypie i nie będzie kogo kupić/podpisać z kim kontraktu, to wtedy może byc rożnie.
Swoje dla Wisły chlopaki pograli, szczegolnie Rafal i Paweł i to jest piekne, że mamy pilkarzy, którzy tak się identyfikuja z klubem, tyle mają oni wspomnień z nami i my z nimi, taki kawal historii razem przeszliśmy.

Także nie ma się co denerwować itd na pilkarza zasłuzonego i wysluzonego, skoro wiadomo, że jest akurat w tym sezonie trochę z potrzeby chwili. Szacunek dla niego
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.03.2020, 23:28
weźże czytaj przytomnie.
Tak, wiem, że mamy skład na maks środek tabeli. Gdzieś napisałem, ze na mistrza?
Gdzieś napisałem że mamy skład na dominację przez cały mecz?

Piszę tylko to, co pobrzmiewa w wielu wypowiedziach na forum, choć na razie nikt nie chce tego powiedzieć głośno: my nie dajemy się zdominować po jakiejś walce. My pozwalamy się zdominować po strzelonym przez nas golu.

A to już nie wynik jakości składu tylko przyjętych przez trenera założeń.
Tak samo jak cofnęła się Arka, Korona, Jagiellonia etc. Tak jak pisałem - ani to nie jest nic nowego, ani szczególnego dla Wisły. Obejrzałem w weekend większość meczy, nie tylko my siedliśmy i się cofnęliśmy. To że po straconym golu przeciwnik nas ciśnie żeby odrobić jest po prostu logiczne.

Serio, po serii pięciu zwycięstw przychodzi remis i zaczyna się .......enie. A przyjdą też porażki. Teraz cztery mecze z topem ligi.

Nie rozumiem tego, dla mnie przemawia przez Ciebie myślenie życzeniowe, zauważyłeś że nie rozdajemy kart w każdym meczu, przeciwnik chce odrobić i nas czasem tłamsi - no szok. Ty naprawdę rozumiesz sytuację Wisły?

Ręce opadają. Oficjalnie zaczynamy odliczanie do "Skowronek out".
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów