The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.02.2020, 21:08
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie ma co dyskutowac, tu trzeba wygrac
Przy okazji niech mnie ktos ogladajacy regularnie ta ekstraklasowa kopanine wytlumaczy a) jakim cudem scyzoryki strzlily 12 bramek w 22 meczach, b) jakim cudem nie stracili bramki w 4 ostatnich meczach?
Jak grają dwie drużyny które są dobre głównie w przeszkadzaniu to o 0:0 nietrudno.
Korona ma najgorszą ofensywę w lidze gdzie większość goli pada przypadkowo, ale to nie jest tak że Jagiellonia jest o wiele lepsza pod tym względem. Kielczanie przyjeżdżają postawić autobus i zwyczajnie często się udaje, jest w tym 10% farta i 90% braku jakości rywala.

W tym miejscu chciałbym zaznaczyć że my też jakiejś super skuteczności nie mamy. Podejrzewam powtórkę z Zagłębia, czyli mecz walki i mało okazji podbramkowych.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.02.2020 o godz. 21:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.02.2020, 22:35
ok do usunięcia
Ostatnio edytowane przez filemon : 20.02.2020 o godz. 22:38.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 21.02.2020, 09:24
Będzie po 25 min 2:0, ogólna radość, potem w 50 wpadnie na 2:1, nerwówka, strzelamy w 90 min i mamy 3:1.
Ale nie zdziwię się jak będzie 0:0 albo nawet 0:1.
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.02.2020, 10:06
Przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać, aż znowu na boisku zobaczę Żukowa. Głupio aż przy gościu, który tak zapieprza nie biegać i presować rywala. Liczę, że zagryziemy Koronę w ciągu pierwszej połowy, tak by druga była już tylko formalnością. Po cichu liczę na kolejne trafienia Turgemana i Buksy.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.02.2020, 10:16
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
Będzie po 25 min 2:0, ogólna radość, potem w 50 wpadnie na 2:1, nerwówka, strzelamy w 90 min i mamy 3:1.
Ale nie zdziwię się jak będzie 0:0 albo nawet 0:1.
Czyli wygramy, albo przegramy albo zremisujemy.
Dziękujemy za Twój głos!
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 21.02.2020, 10:23
masada napisał(a):Wyświetl post
Czyli wygramy, albo przegramy albo zremisujemy.
Dziękujemy za Twój głos!

Generalnie chodzi mi o to że nie będzie pogromu czy też pewnego i zdecydowanego zwycięstwa, ale ciężki mecz o każdym możliwym zakończeniu.
Zagra Hebert?
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 21.02.2020, 10:36
Pierwszy prawdziwy mecz o utrzymanie po miesiacach meczow o zwykle wyplyniecie na powierzchnie szamba. Jednoczesnie mecz o to, by nastepny byl o marzenia o 8... mam nadzieje, ze nikomu u nas palma nie odbila, ze liga ogrokowa i teraz to juz rozjedziemy wszystkich.

Licze na wygrana po to by jednak byly jakies emocje w tej rundzie i mozna bylo majaczyc przez chociaz kolejny tydzien do meczu z Plockiem i derbow, ze moze jednak, moze jakims cudem zagramy o cos wiecej niz tylko spokojne dokonczenie sezonu w okolicach 9 miejsca. Jak i rowniez dlatego, ze juz teraz widac jaki potencjal kibicowski moga miec kolejne spotkania jesli znowu wygramy... juz teraz idziemy na spokojne 20 tys sprzedanych biletow.... w gowno meczu z Korona bedac na 13 miejscu.... to co by bylo pozniej gdyby faktycznie byly te zludzenia.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 21.02.2020, 11:22
Mnie to najbardziej pogoda martwi, ma padać praktycznie cały dzień. Zwiększy to przypadkowość, szanse na kontuzje no i zmniejszy frekwencje. Myślę że jesteśmy lepszym zespołem więc to Korona powinna się cieszyć.
Co oczywiście nie zmienia faktu że na 3 punkty liczę
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 21.02.2020, 12:20
Obstawiam gładkie 3:0.
Przewyższamy Koronę w każdym aspekcie. Ten mecz za 6 punktów po prostu musimy wygrać i jestem spokojny, że tak będzie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 21.02.2020, 12:24
Jak każdy licze na zwycięstwo. Nie jestem pewien czy będzie to łatwy mecz, ale musi być zwycięski.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.02.2020, 19:22
Musimy wygrać zeby powoli unosić sie nad strefą spadku ,trzeba to zrobic jak najszybciej po pozniej derby i wiadomo ze tam bedzie ciezko.
Plus taki ze mamy sporo meczy u siebie Korona,Płock,Legia,Amika praktycznie kazdy to mecz o życie i tylko takie podejscie moze nas na koniec uratować,ale droga to pozostania w Lidze jeszcze daleka.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.02.2020 o godz. 19:25.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.02.2020, 20:02
Ponoc Turgeman kontuzjowany.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.02.2020, 21:24
oby to byl wielki i przelomowy mecz Olka , od 1 minuty
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Stary 22.02.2020, 09:07
Z tym Turgemanem nie wiadomo za bardzo o co chodzi. Niby coś było na Insta, później zniknęło, na konferencji cicho sza. Ale coś czuję, że pewnie faktycznie wypadł :/
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 22.02.2020, 14:04
obawiam sie tego meczu, Koroniarze to drwale i beda kopac naszych ostro... bedzie ciezko, ale wyszarpiemy to raczej

trzeba wygrac za wszelka cene i odjechac od strefy spadkowej
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.02.2020, 14:48
Czyli temat mlodziezowca rozwiązał się samoistnie - nie bardzo jest alternatywa za Bukse w ataku-przynajmniej nie od poczatku
Alon, Hebert, Bury i Brożek, zaczyna się dużo tych kontuzji znowu robic
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 22.02.2020, 15:00
Czyżby znowu ktoś zawalił przygotowania? Po kazdym meczu ktoś wypada z gry. Wygląda na to, że jutro z dwoma młodzieżowcami w pierwszej 11. O ile Buksa wydaje sie pewniakiem w ataku to za Burligę, kto? Szota? (czy Szot bo w końcu nie wiem, który jest który ) czy Hołownia?

Korona potrafiła w 10 strzelić bramkę Pogoni i pejsom, mało tego potrafili dowieźć wygrane do końca meczu.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 22.02.2020, 15:03
St Yabol napisał(a):
Czyżby znowu ktoś zawalił przygotowania? Po kazdym meczu ktoś wypada z gry. Wygląda na to, że jutro z dwoma młodzieżowcami w pierwszej 11. O ile Buksa wydaje sie pewniakiem w ataku to za Burligę, kto? Szota? (czy Szot bo w końcu nie wiem, który jest który ) czy Hołownia?
O Niepsuju zapomniałeś, czy dajesz tak do zrozumienia że jest słaby?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.02.2020, 15:03
Szota wypożyczony
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 22.02.2020, 15:49
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
O Niepsuju zapomniałeś, czy dajesz tak do zrozumienia że jest słaby?
Nie zapomniałem, z Zagłębiem jego zmiana jakoś nie porwała. Sugeruje się bardziej Sparingiem z Wigrami i tym co mówił trener o Szocie.
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 22.02.2020, 16:23
no coz , jutro koniecznie trzeba wygrac, szkoda ze dzis swinia zdobyła 3 pkt, bo w przypadku jutrzejszej wygranej Wisły, odskoczyli bysmy im na 4 jakze wazne pkt
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 22.02.2020, 16:56
A przy tych wynikach jutro mozemy miec Jage na 4 ptk, Rakow na 3, a Gornik na 1. Serio... jesli my u siebie nie wygramy z Korona.... nawet biorac pod uwage ze pol skladu wylecialo, to z kim i gdzie chcemy wygrywac? Wiec mozemy miec naprawde piekny tydzien ozywionych dyskusji, bedzie osemka czy nie Trzeba tylko wygrac jutro.....
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.02.2020, 18:29
no cóż... potencjalni spadkowicze walczą o życie.

Przypominam, że przed rozpoczęciem tej rundy mówiła się jaki to chaos i nędza w Arce, a tu poradzili sobie ambicją z Rakowem.
Oby jutro Korona im nie dorównała
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 22.02.2020, 19:00
Mam dziwne niepokojące przeczucie, że jutrzejszy mecz nie pójdzie idealnie po naszej mysli, obym się mylił
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.02.2020, 20:20
BKarcz twierdzi, że jednak kontuzja Turgemana:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14807998
po zderzeniu z Sadlokiem
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.02.2020, 20:48
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
A przy tych wynikach jutro mozemy miec Jage na 4 ptk, Rakow na 3, a Gornik na 1. Serio... jesli my u siebie nie wygramy z Korona.... nawet biorac pod uwage ze pol skladu wylecialo, to z kim i gdzie chcemy wygrywac? Wiec mozemy miec naprawde piekny tydzien ozywionych dyskusji, bedzie osemka czy nie Trzeba tylko wygrac jutro.....
Z kim chcemy wygrywać? Może Z taka Jagiellonia i Zaglebiem które myślą o czymś więcej niż murowaniu bramki? Albo z LKSem czy Pogonoa? Z 3 z tych 4 drużyn spotkamy się zapewne ponownie w rundzie finałowej.

Pisałem już wcześniej, że scenariusz tego spotkania jest z góry znany. Walenie cal mecz głową w mur z duży posiadaniem piłki po naszej stronie.

Jeśli padnie jakiś farfocl dla Korony nie będzie znaczyło że nasza drużyna jest do zaorania.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.02.2020, 07:53
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 23.02.2020, 08:34
Większego się nie dało?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 23.02.2020, 09:12
Dzisiejszy mecz będzie bardzo trudny bo Korona nastawi się pewnie na bronienie całą 11 na 30 metrze. Myślę, że mimo wszystko Skowronek ma scenariusz na ten mecz. Wydaje mi się, że dzisiaj za Turgeman a wyjdzie Buksa co niejako pokaże czy nadaje się już na grę od początku czy nadal na wejścia na ostatnie minuty.

Niewiadomą według mnie może być obsada skrzydła po Wojtkowskim, wydaje się, że naturalnym kandydatem na zastąpienie Kamila jest Mak ale z tego co było mówione po sparingu, gdzie Tupta pokazął się z dobrej strony, jest alternatywa.

3 niewiadoma to Hebert, wydaje mi się, że mimo wszystko nie będą ryzykować odnowienia kontuzji i nie wystawią go do składu tak szybko.

Buchalik
Niepsuj Klementz Janicki Sadlok
Żukov Basha
Kuba Savicević Tupta
Buksa

Według mnie skład bardzo prawdopodobny.

Obstawiam dzisiaj 3-0

Buksa, Savicević, Basha
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member

Od: 07.2011

Stary 23.02.2020, 11:05
Przepraszam, że w temacie meczowym, ale w sumie meczu też dotyczy. Otóż jestem obecnie w Niemczech, wracam dopiero po 22:00, przez co nie będzie mnie na meczu, a że mam karnet sezonowy na E23, to mogę bilet na dziś komuś przekazać. Ja żadnych pieniędzy za to nie chcę, ewentualnie chętny mógłby wpłacić symbolicznie 19,06zł na konto Socios, ale to już opcjonalnie. Jeśli się ktoś wybiera, a nie ma jeszcze biletu, niech się odezwie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów