The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Siemion
Senior Member

Od: 11.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2016, 12:37
Nie szukajcie usprawiedliwienia, że kibice nie chcieli Smudy, więc Wisła wzięła skorumpowanego Wdowczyka.

Zarówno tego i tego kibice nie chcą, a jednak wszechmogący Zdzisiek jak zwykle robi swoje.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.03.2016, 12:37
Przynajmniej Cupiał wprost pokazał, że nie wierzy w piłkarzy i tutaj trzeba dzwonić.

A tak poważniej to myślę, że jakby każdy z nas mógł wymienić pięciu trenerów, którzy powinni trzymać się od Reymonta z daleka to poza takimi tuzami jak Smuda czy Stawowy większość miałaby na liście również Dariusza W.

To jest kur** skandal.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.03.2016, 12:38
WY.PIERDALAJ , szkoda słów na tą sprzedajną kur.we
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 13.03.2016, 12:38
Sprytnie to zarzad rozwiazał. Jak nie na murawie to moze pod stolikiem...
'Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić''
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 13.03.2016, 12:39
Ten przynajmniej potrafił kupić mecz, nie to co nasz poprzedni trener

A tak już całkiem serio.... co się ....a dzieje Zmiana standardów u Cupiała? Ten trener to jest jakaś kara za blokowanie Smudy? Zarząd jawnie pluje w twarz kibicom, kiedy skończy się ten absurd....
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 13.03.2016, 12:40
Upadamy tak nisko, ze juz nie przeszkadza nikomu to, ze ktos kiedys byl zamieszany w korupcje. Łabodzinskiego wykopalismy a teraz przychodzi taki Wdowczyk. Zarzad sie bardziej skompromitowac nie mogł a Cupiał jeszcze na to pozwala. I na dodatek prezes Dunin mydli nam oczy mowiac "Zarząd pracuje. Składa się z ludzi całkowicie oddanych Wiśle. Prosimy o sprawiedliwe osądy". Własnie widzimy jak pracujecie na szkode Naszego klubu. I teraz nagle beda gadali, ze nie wiedza czemu Jurcic wyleciał do Chorwacji. Mydlic oczy moga ale nie nam
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.03.2016, 12:40
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wydawało się, że po zablokowaniu powrotu Smudy nic gorszego nie może spotkać Wisły, okazało się, że możliwości działaczy w tej kwestii są większe niż bym się spodziewał.

Ten Wdowczyk, który był trenerem Polonii Warszawa w sezonie 1999/2000, kiedy można napisać wprost, że Wisła została okradziona z tytułu Mistrza Polski (pamiętny mecz: Polonia - Wisła - 2:1 i osiem minut).

Ten Wdowczyk, który był trenerem Legii Warszawa w sezonie 2005/2006, kiedy można napisać wprost, że Wisła została okradziona z tytułu Mistrza Polski.

Ten Wdowczyk, który śmiał się z uzasadnionych racji Petrescu, a niedługo potem został zatrzymany w związku z liczną korupcją i wyszło, że Rumun miał rację.

Ten Wdowczyk przez którego w jakimś stopniu musiał odejść jedyny zagraniczny trener Petrescu, którego oceniam pozytywnie.

Ten Wdowczyk, któremu udowodniono masowe ustawianie spotkań i miał przez kilka lat zakaz wykonywania zawodu trenera - choć trzeba przyznać, że i tak dostał małą karę.

Ta decyzja to jawna prowokacja w stosunku do Klubu, Historii, Kibiców.

Jak można zatrudnić oszusta, który dzięki ustawianiu wielu spotkań dalej istnieje w piłce nożnej?

Jak to jest, że do Wisły przychodzi kolejny zadeklarowany Legionista?
Tak samo jak pewien donosiciel i SB który dalej u nas pracuje bez przeszkód... Co za s....ysyny...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.03.2016, 12:41
To m być ta przemyślana decyzja?
Pojebało kogoś do reszty, zawsze się odcinaliśmy od korupcji a teraz zatrudniamy gościa, który się w tym gównie taplał..

Kuerwa mać, jak długo...

WYPIE.RDALAJ!

Brawo Cupiał, brawo Dunin!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Arsenal
Member

Od: 03.2012

Pomijając dzisiejszą decyzję bo i tak ten trener popracuje do maksymalnie 5 meczów na jesień.
Zachodzę w głowę kto decyduje się na tego człowieka jak i również poprzedniego trenera Pawłowskiego.
Na ten moment to w klubie jest taki bałagan że to jest dramat.Wczoraj miał być trenerem Jurcic dzisiaj jest Wdowczyk po ilu dniach odkąd niema Pawłowskiego?Cupiał tyle lat odcina wszystkich ludzi związanych z korupcją od Wisły a tu nagle w zupełnie niespodziewanym momencie zatrudnia takiego trenera który korupcją był ubabrany po same uszy.

Wnioski mogą być takie że ktoś skutecznie doradza Cupiałowi takie posunięcia lub na przykład Kapka z Duninem na spółkę podejmują takie decyzje lub sam "niezatapialny" porusza wszystkimi sznurkami w zarządzie.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=431

I kto ma najlepsze info ?

A tak na serio mysle, ze mimo wszystko gosc ma jakis warsztat, charakter i jest w stanie nas utrzymac.
Gdyby nie przeszlosc korupcyjna ale skoro wlascicielowi przestalo to przeszkadzac (zajrzalo widmo spadku w oczy).
Z drugiej strony grali u nas i Gargula i Lobodzinski, a Wdowczyk jako jeden z niewielu przynajmniej swoje odpokutowal.

A kibice to moze w koncu niech zajmą się wspieraniem piłkarzy w walce o utrzymanie, a nie politykowaniem
bo sytuacja z Moskalem, potem Smudą nikogo nic nie nauczyla. Jak widać zawsze może być gorzej.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 13.03.2016 o godz. 12:46.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

w dniu dzisiejszym straciłem szacunek dla p. Cupiała. Jeszcze 15 lat temu mówił że w jego klubie nie znajdzie się osoba która jest podejrzana o korupcje. W związku z tym wyleciał Łobodziński. A tu zatrudnia się trenera Wdowczyka!! Źle się dzieje...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
17wojownik
Member

Od: 10.2015

Stary 13.03.2016, 12:43
Nie potrafię myśleć o Wdowczyku (bo to już nie podejrzany i oskarżony Dariusz W. - on się przyznał i został skazany) inaczej niż buc, szmata, korupcja, legionista. Nie potrafię.

I niech tylko ktokolwiek krzyknie jego nazwisko przy podawaniu składu na R22 - gwarantuję liścia.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 13.03.2016, 12:43
....a, dalej jestem w szoku niemal sparaliżowany! Ale proszę bardzo! Niech się Dunin z kolegami bawi w piaskownicy z tym, że beze mnie i moich pieniędzy!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.03.2016, 12:44
To jest hańba. Cupiał i jego świta i tak s.......i po spadku a ten jest realniejszy niż kiedykolwiek.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 13.03.2016, 12:46
Wspaniały wybór, czeka nas wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń z Panem Darkiem na ławce trenerskiej
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 13.03.2016, 12:47
Profesjonalizm pełną gębą, bo wszystko wskazuje na to, że sam Wdowczyk jeszcze w czwartek/piątek nie miał o tym pojęcia..
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 13.03.2016, 12:49
i tu by sie dopiero przydal jakis bojkot. pokazanie ze sie ludziom nie podoba tego co robia.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.03.2016, 12:49
Panie Cupial
Dzieki za wszystko ale wez juz Pan idz w chu...odejdz
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 13.03.2016, 12:51
Kiedyś kolega, doskonale zorientowany w tym co dzieje się w klubie POWIEDZIAŁ TAK niema takiej możliwości ze CUPIAŁ klub sprzeda tu wystarcz marnej księgowej spojrzy w papiery a ludzie pójdą siedzieć a jak oni pójdą to szew z nimi . Wtedy a był rok 2004 zabrzmiało to jak herezja, ale zdaje się ze to prawda.POZOSTAJE WIZJA LIKWIDACJI KLUBU
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Najlepszy polski, dostępny dla nas trener, którego mogliśmy zatrudnić.

Szkoda, że z korupcyjną przeszłością...

Pamiętajcie, że Kapka i Dunin nie są wyrocznią w wielu decyzjach. Nie wiemy kto stoi za Wdowczykiem. Pawłowskiego nie zatrudniał Kapka.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Żebyśmy wiedzieli kto zasiądzie na ławce:

16 września 2009 został skazany przez Sąd Rejonowy w Kielcach na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat, grzywnę w wysokości 100 tysięcy zł oraz trzyletni zakaz pracy w sporcie za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce w sezonie 2003-2004. Obarczono go również kwotą 20 470 zł tytułem kosztów sądowych. Dodatkowo 29 października 2009 r. został skazany przez Wydział Dyscypliny PZPN na siedem lat bezwzględnej dyskwalifikacji (przy czym w karę tę wliczono okres zawieszenia licencji trenerskiej od 2008) oraz 20 tys. zł grzywny. Kara miała obowiązywać do 2016 roku. 5 lipca 2012, po upływie czterech lat zawieszenia, Komisja Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN udzieliła Wdowczykowi licencję UEFA Pro na okres 1 roku, zaś Trybunał Arbitrażowy przy PKOl przywrócił możliwość pracy w zawodzie trenera.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.03.2016, 12:52
Mam nadzieję, że tego frajera wszyscy godnie w piątek przywitamy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

My nie mamy ludzi kompetentnych w klubie to są amatorzy którzy zatrzymali się na latach 80-90 Wstyd i tyle...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Kolejny dowód na to, że naszym klubem zarządzają ludzie niekompetentni, głupi, POPIE*DOLENI!

Jak można było zatrudnić tego pajaca handlującego w przeszłości meczami? Panie Cupiał co się zmieniło? Przecież ludzi którzy mieli jakiekolwiek zarzuty korupcyjne się stąd goniło a teraz się takich zatrudnia?!

Nie pojmuje kto i dlaczego podejmuje od dłuższego czasu same nienormalne i absurdalne decyzje. Jak dla mnie to podchodzi pod działanie na szkodę spółki... paranoja.

Quo vadis, Wisło?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 13.03.2016, 12:53
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Profesjonalizm pełną gębą, bo wszystko wskazuje na to, że sam Wdowczyk jeszcze w czwartek/piątek nie miał o tym pojęcia..
To samo mi przyszło do głowy. Amatorszczyzny ciąg dalszy...
Nie chcę nic sugerować, ale nie wykluczam sytuacji, że Jurcić był dogadany i przyjechał podpisać wynegocjowany kontrakt, który w trakcie lotu uległ zmianie...
c.d.n.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Wywiad z 11 marca..

Skoro patrzymy na okolice dna tabeli, to nie może zabraknąć wątku Wisły. Co się musi wydarzyć, by krakowianie przełamali impas trwający od listopada ubiegłego roku?

DARIUSZ WDOWCZYK: - Tej drużynie brak pewności siebie. Ale jak może być inaczej, skoro nie demonstrują tego na boisku tak rutynowani gracze jak Arek Głowacki czy Paweł Brożek? Stąd tak, a nie inna pozycja w tabeli. Trudno mi sobie wyobrazić, że Wisła nagle się podniesie. Na 13 domowych potyczek wygrali tylko dwie. Niewyobrażalne. Na wyjazdach idzie im tylko nieznacznie lepiej…

13 marca:

Data publikacji: 13-03-2016 13:15

Wisła Kraków SA informuje, że pierwszym szkoleniowcem drużyny Białej Gwiazdy został Dariusz Wdowczyk.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Cytat:
Z każdej możliwej strony kompromituję taki WIELKI KLUB !!!
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Dariusz Wdowczyk powinien mieć dożywotni zakaz trenowania.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 13.03.2016, 12:55
,,Chcemy podjąć możliwie szybko, najlepszą decyzję wybierając nowego trenera" - to kurva jest super decyzja.
Bravo wy, Kapka won!!!!!
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 13.03.2016, 12:55
Ja patrzę na to wszystko tak :
Obecny zarząd Wisły nic mądrego nie wykombinuje i nie wykombinował(pomijam obietnice) biorąc pod uwagę nowego trenera, z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej I ligi - sportowo, bo organizacyjnie jesteśmy 100 lat za murzynami, nie mówiąc o konkurencji gdzie na tą chwilę jest to inna galaktyka.
Dobrze będzie jak D.W skończy w Wiśle sezon a to bd oznaczać nasze utrzymanie ?.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów