The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.03.2016, 16:35
Na jesieni w koncowce przegrywalismy bo nie było kim grac, teraz mamy kim grac wiec zwyciestwo to kwestia czasu. Oby dzisiaj
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.03.2016, 18:01
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy

btw
Ładnie dzisiaj piłka chodzi. Gdyby jeszcze Malecki nie strzelał Panu Bogu w okno, a Boguski miał szybsza nogę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 08.03.2016, 18:17
jak nie strzela 2 bramki to tego meczu nie wygramy
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 08.03.2016, 18:30
jesli uda sie wywalczyc zwycieski remis to Miskowi powinni postawic skrzynke Jacka Danielsa
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 08.03.2016, 18:51
Hura, Hura, Hura wydostalismy sie ze strefy spadkowej. Teraz to juz definitywnie tracimy szanse na top8.
Odpowiedz cytując
Zooey_Deschanel
Member

Od: 07.2015

Stary 08.03.2016, 18:52
Mamy szczescie, ze Slask gra jeszcze wieksza chujnie i to oni spadna razem z Gornikiem. Za rok jednak 1.liga dla Wisly pewna jak w banku.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.03.2016, 18:53
Tragedia nie gra, brac Smude bo sie nie da na to patrzec.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 08.03.2016, 18:53
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.
Odpowiedz cytując
jacula
Member

Od: 08.2010

Stary 08.03.2016, 18:54
he z taką grą to będzie grać w tym roku w 1 szej ldze
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.03.2016, 18:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
Ale kończy się jak zwykle.

Banda ofiar losu.

Barti napisał(a):Wyświetl post
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.
Cupiał. Zwalniając Pawłowskiego. Którego ze dwa miesiące wcześniej zatrudnił.

To skomplikowane...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Jago
Member

Od: 08.2008

Stary 08.03.2016, 18:55
Kto tutaj mówił, że będziemy walczyć o europejskie puchary ? zawodnikami, którzy oddychają rękawami po 60 minutach? To jakiś skandal jak Pawłowski przygotował drużynę.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Tadeusz Pawłowski zrobił to SPECJALNIE. Tak k*urwa zajechał piłkarzy. Dla mnie to są jaja. W 60 minucie wyglądali jakby biegali z 30 kg ciężarem na plecach! Bo nie jestem w stanie pojąć ,wytłumaczyć co się stało! Małecki szarpał dużo ale Brożek? Wszedł jak obrażony pajac i chodził po boisku. Jebany pozorant. A co do tego pseudo trenera? Broniszewski weź ty spierdalaj stąd!. Zero reakcji na boisko we sprawy. Z taką słaba drużyna nie będziemy już grać !. Żenada brak słów
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Jak widzę ich przygotowanie kondycyjne to chyba nawet moja żona w ciąży większe obciążenia wytrzymuje. A już ten start do piłki..hmm tragedia
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.03.2016, 18:56
Dlaczego Broniszewski nie wymienił obu skrzydłowych około 70 minuty Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Boguski tak od 60 minuty sobie po prostu człapał, Małecki niewiele więcej pokazywał.

Jaki widać da się grać bez Urygi, Brlek dziś słabo, spodziewałem się po nim więcej.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 08.03.2016, 18:57
Piłkarze są zajebani.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.03.2016, 18:58
Ale trener ewidentnie na druga polowe nie wyszedl z druzyna
wpuszczac Brozka, ktory wiadomo ze stoi z lapami w kieszeni w sytuacji gdzie nie istniejemy na boisku?
trzymac bezproduktywnego Boguskiego caly mecz ?
Trenera! bo sie na to patrzec nie dalo w zasadzie od 50 minuty
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 08.03.2016, 19:00
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Piłkarze są zajebani.
Chyba na..bani... oni zwyczajnie nie są dotrenowani.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 08.03.2016, 19:01
To jest jakieś pier... nie do wiary jak można zagrać dwie tak różne połowy meczu.

Miśkiewicz, Jović, Ondrasek i Wolski (za pierwszą połowę) zdecydowanie na plus.

Zamiast zmienić któregoś ze skrzydłowych i wprowadzić Balashova to Broniszewski bawił się na ławce w Smudę.

Zapowiada się bratobójczy pojedynek ze Śląskiem o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 08.03.2016, 19:02
zajebany łobodziński to przy nich był sprinter
Odpowiedz cytując
kasiarz
Member

Od: 09.2006

Stary 08.03.2016, 19:03
Ale progres jest.
Sytuacje musi wybraniać bramkarz przeciwnika a to już postęp.
Idzie ku lepszemu .
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Stary 08.03.2016, 19:03
Broniszewski cierpi chyba na jakiś paraliż trenersko-mózgowy. Stoi przy linii z miną jak małpa, która próbuje zrozumieć jak działa smartfon.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 08.03.2016, 19:04
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Wróci Głowacki z Ryśkiem, głupich bramek nie stracimy, a z przodu coś wpadnie (na farcie bądź nie) i zgarniemy pełną pulę. Obiecuję!
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale trzymam cię za słowo
Przepraszam.
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 08.03.2016, 19:07
To co ? Przełamujemy się w Niecieczy !
Nie no progres tak jak myślałem nie przyszedł. Myślę że naszą wygraną należy upatrywać wraz z przylotem pierwszych bocianów.
Tabela nie kłamie walczymy o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.03.2016, 19:09
Beznadziejnie slaby Broniszewski trzyma od 1 do 90 minuty drugi mecz z rzedu beznadziejnego Boguskiego. Gośc nie walczy nie strzela i nie myśli na boisku. Przeprowadza jedną zmianę patrząc jak piłkarze opadają z sił . Guzmics mam nadzieje ze po tym sezonie zostanie sprzedany a mecze zycia zagra na euro bo w ekstraklasie się na to nie zapowiada . Beznadzieja .....
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 08.03.2016, 19:11
dla mnie najwiekszym parodystom tego meczu byl 7egionista Sad(7)ok - WSZYSTKIE AKCJE kieleckich cykorow byly prowadzone jego strona , jedna wielka autostrada lewa strobna na bramke Miska , Misiek - genialny wystep , uratowal nam dzisiejszy Zwycieski Remis, Boguski to dno - ze szkoda wogole wspominac o tym wkladzie , i wkoncu Pan Pilkarz z wydziaranym Reymanem, duszo szumu i wiatru - ZERO gry i skutecznosci zagran , Wolskiemu niestety wystarcza sil tylko na jedna polowe , Rysiek coraz bardziej elektryczny i za duzo zaczyna gadac i klapac dziobem - moze to kumpelstwo asiora co ostatnio umieral za Pogon , tak czy inaczej walka o utrzymanie z Gornikiem i Slaskiem zapowiada sie fascynujaco .......pozdrawiam tych co do dzis pisza o gornej 8
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.03.2016, 19:12
Przepraszam, kogo w II połowie Broniszewski dał za Popovicia? Bo gdzieś mi ta cholera umknęła, a nie widziałem momentu zmiany.
Małecki - serce wielkie ale mózg wedle nazwiska.

Chciałem ocenić jeszcze kliku, ale normalnie z wściekłości zalało mi klawiaturę... szkoda tej flaszki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.03.2016, 19:13
Dziś to nasze zaje.banie kondycyjne bylo jeszcze wyrazniej widac niz ostatnio. Sadlok i Małecki od 60 minuty mieli juz problem z powrotem. Wolski standardowo sił na 45 min.
Każdy zespół, który ma choć trochę zimnej krwi w sobie a nie gra szarańczo-paniki jak scyzory to wykorzysta.

Z kukurydzą tego nie widzę i jak nic się nie stanie to będzie ostry w........ Szkoda tylko, że walka o utrzymanie czeka nas ze Śląskiem.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.03.2016 o godz. 19:17.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wislak1995
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 08.03.2016, 19:13
W polskiej lidze wiele nie trzeba. Wystarczy biegać. Ale co zrobić skoro nawet to nam nie wychodzi? Przed meczem decyzje Broniszewskiego uważałem za trafione, o tyle te w trakcie meczu nie sposób mi oceniać. Ich po prostu nie było. Mam nadzieję, że wybrano najlepiej (to tylko świadczy o poziomie reszty). Te punkciki ciułamy dzięki Miśkowi, bo resztę można wyróżnić w max kilku akcjach. O ile przedtem może graczom nie pasował brak pensji, to teraz co? Zaległości spłacone, skład wzmocniony, warunki naprawdę dobre. Pozostaje wierzyć w to, że na ławce zasiądzie trener, któremu zaufają i zaczną harować. Chcąc nie chcąc to od nich zależy nasze utrzymanie. Utrzymać wiem, że się utrzymamy, ale sama nasza obecność w strefie spadkowej nie powinna mieć miejsca.
Ostatnio edytowane przez wislak1995 : 08.03.2016 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 08.03.2016, 19:14
Przecież już przed meczem trener w wywiadach tworzył poematy na cześć Boguskiego. Jakie to wzmocnienie odkąd przyszedł, jaki to wartościowy piłkarz, ile on to daje drużynie.

Czy oni są tam wszyscy ślepi?
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.03.2016, 19:16
tak na spokojnie a może nie małe podsumowanie.
pierwsza połowa w porównaniu z poprzednimi meczami patrze i ....a nie wierze. "oni jednak potrafią grać w piłkę". dało się to oglądać na trzeźwo, jakiś pressing był. środek bez Alana tak jak każdy na forum chyba wie, wyglądał 10000x lepiej niż z nim.
niestety do czasu, co większość z nas za pewne przeczuwała. druga połowa coraz mniej sił, od 60 minuty to już całkowite odcięcie prądu na jakieś 20-25 minut w których kielecka ....a nas zgniotła i rozjebała. fuks, że strzelili tylko jedną bramkę. Miskiewicz duży duży + po tym meczu.
kolejna sprawa zmiany. każdy oglądający ten mecz widział, że nie mieliśmy środka od 60 minuty, dziury jak na polskich drogach, albo lepiej, jak na ukraińskich aż prosiło się o zmiany.
co do kolejnego meczu to liczę jedynie, że od jutra będzie nowy trener, a w niecieczy zadziała efekt nowej miotły bo inaczej będzie bardzo ciężko
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów