The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.02.2016, 21:13
Was się powinno JEBAC wy jebane amatory!!!!!!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 27.02.2016, 21:13
Pan Pawłowski jutro znów bez pracy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.02.2016, 21:21
jedno trzeba powiedzieć: dobrze, że jest ta dodatkowa runda, to może nie spadniemy... o ile przyjdzie ktoś, kto umie chociaż trochę ustawić tych ludzi
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 27.02.2016, 21:22
Jebane ....y piłkarzyki jebac was
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 27.02.2016, 21:22
Kpina ....a. Odrzut legijny najbardziej waleczny i najwięcej daje drużynie (ale też niezbyt dużo).
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Stary 27.02.2016, 21:23
Tylko ....a wizyta na treningu i jebac każdego pokolei
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Senior Member

Od: 02.2008

Niech teraz ta kur.wa, która wyjebała Moskala z roboty, na klęczkach do niego zapierdala i prosi o powrót. Po jego odejściu zdobyty punkt. A Ci .......eni amatorzy po dzisiejszym meczu powinni zapierdalać dookoła Błoń dopóki nie zaczną wymiotować.
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Dramat. Obrona do bani. Brak pomysly na gre w drugiej polowie, reka Pietrzaka przekreslila wszystko.
Odpowiedz cytując
fst
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 27.02.2016, 21:24
Pawlowski wypierdalaj
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.02.2016, 21:25
Żal mi k*** tego meczu, bo naprawdę pierwsza połowa solidna, Wolski na duży plus... Ogólnie ładnie odbieraliśmy piłkę w środku i nie zasłużyliśmy na porażkę. Ja pier..., ta feralna ręka Pietrzaka zaważyła na wyniku.... Nie powinniśmy tego przegrać i to boli ;/
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.02.2016, 21:26
Szok, niedowierzanie, to jest po prostu niepojete co my odpieprzamy. Ten mecz był do rozstrzygniecia juz w pierwszej polowie, ilez jeszcze sytuacji zmarnujemy. Kolejny mecz w dupe, 15 miejsce a takie cos jak Podbeskidzie czy Łeczna blizej grupy Mistrzowslkiej. Ja chyba snie, tyle transferow i wszystko na marne. Wisła nie moze grac w 1 lidze, nie moze spasc kosztem czegos takiego jak wspomanane wyzej kluby, po prostu nie moze.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.02.2016, 21:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Szok, niedowierzanie, to jest po prostu niepojete co my odpieprzamy. Ten mecz był do rozstrzygniecia juz w pierwszej polowie, ilez jeszcze sytuacji zmarnujemy. Kolejny mecz w dupe, 15 miejsce a takie cos jak Podbeskidzie czy Łeczna blizej grupy Mistrzowslkiej. Ja chyba snie, tyle transferow i wszystko na marne. Wisła nie moze grac w 1 lidze, nie moze spasc kosztem czegos takiego jak wspomanane wyzej kluby, po prostu nie moze.
Owszem może jeśli jest debilnie zarządzana ...
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
piotrus1985
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 27.02.2016, 21:29
Pawlowski to trenerski parodysta!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.02.2016, 21:30
Piłkę rozgrywa się po ziemi!! a nie w powietrzu!!! boże....

Czy wygrywasz czy nie!! ja i tak kocham cię....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.02.2016, 21:33
Tadziu wy....łaj
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.02.2016, 21:33
Na gorąco nie zamierzam marnić klawiatury -.-

Jak weszlo często mnie wpierdziela komentarzami o Wiśle tak jeden cytat trafiony idealnie w punkt

Cytat:
Analizujemy niewydrukowaną tabelę, analizujemy proste błędy wiślaków i dochodzimy do wniosku, że to jest drużyna z gatunku - gdy nie ma żadnej skórki od banana na której moglibyśmy się poślizgnąć, to poślizgniemy się nawet na suchym asfalcie. Naprawdę, przypuszczamy, że wiślacy w pokoju bez klamek wypełnionym pluszem znaleźliby sposób, by się jakoś skaleczyć. A jeśli sami by się nie skaleczyli, to by im się sufit na łby zwalił.
Generalnie to co się wyprawia w tym sezonie nie mieści mi się w głowie. Nie wiem już czy to sam pech, klątwa, brak umiejętności czy choroba mentalna. Zawodnicy się zmieniają, trenerzy też. A my gramy gramy gramy potem w cymbał, jakiś gol z dupy, multum zmarnowanych sytuacji, a tu sędzia coś spier.doli.

Niech się już ten sezon Kur... SKOŃCZY.
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 27.02.2016, 21:36
Karny z niczego dla PBB i nasi siadają i tracą remis - spektakularna porażka nie ma co Wisła jest aktualnie w tym najlepsza, to nie przegrana w 3 czy 4 kolejce tylko pod koniec sezonu zasadniczego w ważnym meczu tyle ze nie o puchary tylko o spokojne miejsce wiec nie ma sie co czarować miejsce sprawiedliwe, szkoda patrzeć co bd w przyszłości od Pogonii od grudnia szukają "przełamania" i nie myśle że szybko je osiągną... piernicze ja mam już dosyć tego cyrku.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.02.2016, 21:37
Najważniejsze, że dodatni bilans bramkowy utrzymany. W rzutach rożnych też zmiażdżyliśmy rywala.

Idziemy na mistrza.

Na naszą grę się nie da patrzeć, to jest jakaś patologia rodem z pierwszego lepszego orlika. Dzida i niech się dzieje.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 27.02.2016, 21:37
Pawłowski wypierdalaj
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 27.02.2016, 21:41
Pierwszy raz chcę, aby B.C zwolnił trenera po 3-ech meczach....Qurvulussuss....
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 27.02.2016, 21:41
Kaziu wróć!! No i po co było zwalniać Moskala Bez Jankowskiego sabotażysty zaczęlibyśmy strzelać a gra była piękna dla oka. Niestety teraz brak pomysłu na grę i przyszedł kolejny sabotażysta Małecki. Ciekawe jak oni wymyślili żeby takiego grajka ściągnąć. Jedyna nadzieja w Wolskim, ma chłopak smykałkę mimo że z L na czole to teraz każdego uchodźcę co potrafi piłkę prosto kopnąć przyjmiemy.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując
janek1221
Junior Member

Od: 07.2011

Stary 27.02.2016, 21:46
Wzór trener !! niech wypierda***
Odpowiedz cytując
Cazador
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 27.02.2016, 21:48
....a ale ze mnie prorok, pisałem że będzie problem z Podbeskidziem. Zawalony ten mecz na całego. Całą grę do przodu trzymał Wolski, do puki miał siły. Reszta Balashov, Małecki, Cywka i Popović to kompletne dno. Zmiennicy nic nie wnieśli. Zespół jest słabo przygotowany do rundy i to obciąża Tadeusza. Jego dni będą policzone jak nie wejdziemy do 8(raczej na pewno nie wejdziemy)
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member

Od: 04.2012

Stary 27.02.2016, 21:52
Na plus Ondraszek, Wolski (choć siły miał do 60 minuty) i Miśkiewicz (dwie ładne obrony, pewny w bramce, wykop przy golu)

Na minus Pawłowski.

Warto zauważyć, że gola na 1-2 strzelił nam duet Tarnowski - Stefanik. Obydwaj weszli z ławki Podbeskidzia. Podoliński zaszachował takimi zmianami nas na Reymonta!!!! To jest zakrawa o skandal, biorąc pod uwagę, jaką my mamy ławkę, a jaką Bielsko...

I wywiad, chyba Możdzenia po meczu - "Trener uczulał nas, że Wisła przestaje grać po 60 minucie".. Brak słów, dramat...

KAZIU WRÓĆ !!!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 27.02.2016, 21:52
obstawialem zwycieski remis - ale niestety sie nie udalo - jesli ta najslabsza druzyna ligi wkoncu wygra jakis mecz ( ?) to chyba trzeba bedzie zrobic jakas fete na rynku
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.02.2016, 21:55
Nie rozumiem tego szoku i niedowierzania. Niby dlaczego mieliby dziś nie przegrać? Przecież oni są kompletnie nieprzygotowani do rundy. Pod każdym względem. To mieszanka mocno smrodliwa, wziąć dwóch leszczów do pracy równocześnie, słabiutkiego trenera i zielonego trenera od przygotowania fizycznego. Promotor takiego debilizmu/sabotażu WYSTĄP !
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 27.02.2016, 21:56
Ja się pytam co robił trener w okresie przygotowawczym, jak sam mówi, że z badań wynika, że nie dają rady 90 minut biegać... W związku z tym dlaczego do ku.... nędzy nie robi zmian w okolicy 60-70 minuty?!?
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
sprite1906
Junior Member

Od: 08.2012

Stary 27.02.2016, 22:11
Co by nie mówić o Smudzie to przynajmniej piłkarze zapierdalali 90 minut
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 27.02.2016, 22:15
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.02.2016, 22:19
Nawet najlepszy trener tu bedzie mial mega klopoty. Moze cudem sie obronimy przed spadkiem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów