The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2015, 19:56
ale chyba nei liczycie na to,ze zdobedziemy ten puchar?jeśli nie to jest teraz doskonały moment na sprawdzenie ewentualne ogranie naszych grajkw z rezerw.kiedys to sie musi stac.chyba lepiej teraz niż w lidze
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.08.2015, 19:59
Przecież ludzie gramy bez specjalnego ciśnienia i tyle. Jak uda się coś zdziałać to ok, brak awansu to też nic się nie stanie. Skończy się pewnie ze 3-1 dla Ruchu, powalczymy niby i PP z głowy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 13.08.2015, 20:00
Który szlak?
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.08.2015, 20:11
Kompletnie nie rozumiem naszego zarządu ... będą płakać przez pół roku że nie ma kasy, że nie gramy w pucharach a z premedytacją odpadają od kilku lat w pierwszych rundach.

Kvrwica człowieka trafia.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.08.2015, 20:13
picasso napisał(a):Wyświetl post
ale chyba nei liczycie na to,ze zdobedziemy ten puchar?jeśli nie to jest teraz doskonały moment na sprawdzenie ewentualne ogranie naszych grajkw z rezerw.kiedys to sie musi stac.chyba lepiej teraz niż w lidze
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Przecież ludzie gramy bez specjalnego ciśnienia i tyle. Jak uda się coś zdziałać to ok, brak awansu to też nic się nie stanie. Skończy się pewnie ze 3-1 dla Ruchu, powalczymy niby i PP z głowy.
No i właśnie ....a przez akceptacje takiego podejścia co roku jest tak samo. Kogo Wy chcecie ogrywać ? Buchalika z Czekajem ? A czemu nie w lidze - przecież i tak o mistrza nie walczymy, a spadek nam nie grozi. Rozumiem wystawić młodego stopera koło Głowy czy Guzmicsa ale nasz skład bloku obronnego to jest walkower. Tylko wypadałoby uprzedzić kibiców wcześniej. Ludzie pojechali do Chorzowa, ja też bym sobie inaczej wieczór zaplanował.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.08.2015, 20:18
Od dawna nie byłem tak w..wiony. Wystawienie drugiego składu trzeci rok pod rząd to kpina z kibiców. Mamy za dużo pieniędzy? Nasi piłkarze zejdą śmiertelnie ze zmęczenia? Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo mnie inaczej szlag trafi.
rrr
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 13.08.2015, 20:44
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2015, 20:50
Przeżywacie jakby pierwszy raz Wisła odpuściła PP. Walczyli? walczyli. Nie udało się i tyle. Taki jest sport.

Trochę lodu na głowy się przyda.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 13.08.2015, 20:51
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Od dawna nie byłem tak w..wiony. Wystawienie drugiego składu trzeci rok pod rząd to kpina z kibiców. Mamy za dużo pieniędzy? Nasi piłkarze zejdą śmiertelnie ze zmęczenia? Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo mnie inaczej szlag trafi.
a mamy 3 środkowego obrońce ? kontuzja Głowy albo Ryśka i nie mamy obrony...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 13.08.2015, 20:52
Mam w d...e takie gierki treningowe.
Biegali, starali się, z uśmiechem na twarzy. Ale żeby sobie krzywdy nie zrobić. Jak na treningu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arleton
Member

Od: 06.2013

Stary 13.08.2015, 20:54
Znowu odpuszczony puchar uj wie czemu. Znowu to wkurzające wchodzenia w pole karne zamiast po prostu ładować na bramkę, z Ruchem czy Bielskiem takie rzeczy nie przejdą bo oni po prostu grają gęsto w obronie, czemu ten Moskal tego nie rozumie. Wypunktowali nas ładnie, zasłużyli na zwycięstwo. Nie da się osiągnąć dobrego rezultatu mając w składzie takich paralityków jak Brożek, Popovic czy Czekaj.
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.08.2015, 20:55
Przeżywamy bo kolejny rok odpadamy w przedbiegach a dwa, nie uważasz ze miło by znów było wznieść JAKIEKOLWIEK trofeum ? Nie wspominając o możliwościach gry w pucharach. Czekają to juz dawno nie powinno być w tym klubie antytalent i do tego szklanka....Popovic to chyba dalej myśli ze jest w 1 lidze i kopie się po czole, ja osobiście mam żal do Moskala ze żmiast podstawowej jedenastki wybiegły pare nazwisk rezerwowych
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 13.08.2015, 21:00
Myślałem że odpadną przy Lechu a nie przy Ruchu
Odpowiedz cytując
White91
Member

Od: 09.2010

Stary 13.08.2015, 21:02
Jak z góry wiedzą że odpuszczają puchar to czemu tego wprost nie powiedzą?! Człowiek by trochę czasu i nerwów zaoszczędził. Inna sprawa, że taki mecz potencjalnego kupca biletu nie zachęcił do przyjścia na stadion.

Moskal myślę nie miał tutaj nic do gadania. Miał oszczędzić i oszczędził. Pytanie kto o tym decyduje.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 13.08.2015, 21:07
Wystawienie Czekaja to niestety sabotaż, natomiast Kujawa ma papiery na granie, myślę że jak pogra przy kimś doświadczonym to może zostać naszym stoperem na lata.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.08.2015, 21:07
Dość ku*wa! Albo się wycofajmy z tych rozgrywek albo zacznijmy traktować je poważnie. To są do ku*wy nędzy oficjalne mecze a nie jakieś sparingi. Mam dość corocznego hańbienia się w PP. Kujawa z Czekajem na środku obrony, no to są jakieś jaja!

Wycofać się z pucharu i nie w....iać ludzi, skoro profesjonalni piłkarze nie są w stanie rozegrać kilku (!!!!!!) meczy więcej w sezonie.

Na mistrzostwo szanse mamy znikome, to może by powalczyć o puchar? Nie. Bo ku*wa nie.
Powód: w....ili mnie
Ostatnio edytowane przez Kamson : 13.08.2015 o godz. 21:10.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 13.08.2015, 21:09
White91 napisał(a):Wyświetl post
Jak z góry wiedzą że odpuszczają puchar to czemu tego wprost nie powiedzą?! Człowiek by trochę czasu i nerwów zaoszczędził. Inna sprawa, że taki mecz potencjalnego kupca biletu nie zachęcił do przyjścia na stadion.

Moskal myślę nie miał tutaj nic do gadania. Miał oszczędzić i oszczędził. Pytanie kto o tym decyduje.
Jak smuda powiedzial że odpuszczają to spadły na niego gromy... \Więc teraz nie mówili...
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 13.08.2015, 21:15
Dzisiejsza para stoperów do odstrzału, Uryga prócz średnich umiejętności gry w defensywie nie wnosi nic do gry ofensywnej, miał on w II połowie po rożnym sytuację po której uderzył katastrofalnie.
Brożek jest potrzebny i to jak woda rybie samym poruszaniem daje coś w przodzie, myślę że się przełamie za niedługo.
Wynik przyjmuję bez zaskoczenia... na najbliższy mecz w lidze jestem dobrej myśli.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2015, 21:15
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Na mistrzostwo szanse mamy znikome, to może by powalczyć o puchar? Nie. Bo ku*wa nie.
na mistrzostwo nie mamy szans bo na naszej drodze stoją Lech, Jaga i Legia

w PP na naszej drodze stoją Lech, Jaga i Legia

więc czemu niby mamy większe szanse na PP? jak dla mnie takie same. Z perspektywy historii nawet za czasów naszej dominacji zawsze łatwiej nam było zdobyć MP niż PP. Liczby mówią same za siebie.

Panie i Panowie. Pobudka. W tym roku nie wygraliśmy ani jednego spotkania na wyjeździe i nie wiem czemu akurat dzisiaj miało się to udać? Ruch to chłopcy do bicia? helllo, jest wyżej od nas w tabeli.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.08.2015, 21:18
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Dość ku*wa! Albo się wycofajmy z tych rozgrywek albo zacznijmy traktować je poważnie. To są do ku*wy nędzy oficjalne mecze a nie jakieś sparingi. Mam dość corocznego hańbienia się w PP. Kujawa z Czekajem na środku obrony, no to są jakieś jaja!

Wycofać się z pucharu i nie w....iać ludzi, skoro profesjonalni piłkarze nie są w stanie rozegrać kilku (!!!!!!) meczy więcej w sezonie.

Zacznijże wreszcie chodzić na wszystkie mecze, namów znajomych, sąsiadów z bloku etc. Wtedy k**wa będziemy traktować PP poważnie, bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.08.2015, 21:21
Skupmy się na lidze. Już nam wypadł Sadlok,przez jakąś pierdołę..a po co nam kolejne kontuzje nabyte w Pucharze? Na ławce mamy 3 piłkarzy tak na prawdę,więc trza się oszczędzać.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
Co do wyniku sportowego to ty tak na poważnie? Do ósemki to my wchodzimy z palcem w dupie.

Dobrze prawisz..chodzić na mecze,wspomagać klub pieniędzmi, a nie lamentować,że w PP się nie popisujemy..nie ma pieniędzy to nie ma kim grać.
Ostatnio edytowane przez Babba : 13.08.2015 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2015, 21:24
Zacznijże wreszcie chodzić na wszystkie mecze, namów znajomych, sąsiadów z bloku etc. Wtedy k**wa będziemy traktować PP poważnie, bo moim zdaniem przed nami poważne zadanie w tym sezonie - utrzymać się w ekstraklasie. Może okazać się megatrudne, więc może wreszcie skończysz z tym międoleniem, tylko zepniesz poślady i zachęcisz ludzi do przyjścia na stadion.
za dużo wymagasz od kibiców Wisły. Chodzić na stadion? przecież jest forum

Babba napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na poważnie? Do ósemki to my wchodzimy z palcem w dupie.
jeśli sądzisz, że z palcem w dupie to chyba nigdy nie oglądałeś polskiej ligi i występów Wisły od 3 lat
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 13.08.2015, 21:25
Znowu Stadion Narodowy nie dla nas

Chyba, że jako Mistrzowie o Superpuchar Polski
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.08.2015 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Stary 13.08.2015, 21:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Panie i Panowie. Pobudka. W tym roku nie wygraliśmy ani jednego spotkania na wyjeździe i nie wiem czemu akurat dzisiaj miało się to udać? Ruch to chłopcy do bicia? helllo, jest wyżej od nas w tabeli.
Ruch jest wyżej w tabeli bo miał łatwiejszy początek.

majomajo napisał(a):Wyświetl post
Brożek jest potrzebny i to jak woda rybie samym poruszaniem daje coś w przodzie, myślę że się przełamie za niedługo.
Po co komu napastnik który nie umie trafić do siatki.

PS: A PP i tak byś my nie zdobyli, nie ma się co oszukiwać.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 13.08.2015, 21:26
Ja tu czegoś nie rozumiem!
PUCHAR POLSKI rozpoczął się dla nas o godzinie 20:00 a skończył o 21:50.
Aż tyle czasu Wisła toczyła boje w PP.
Mecze Pucharu Polski to 1 mecz na 2 miesiące, bardzo trudna sprawa, rzeczywiście trzeba odpuszczać.
To jest kpina! Nasi jada do Chorzowa kibicować, a oni się kładą. ŻENADA.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.08.2015, 21:26
A skąd ty możesz wiedzieć czy ja nie chodze na wszystkie mecze i nie namawiam znajomych?! !!
Piszesz chyba pod zły adres, więc pozwól mi łaskawie MIĘDOLIĆ, w....iając się kolejną kompromitacją/odpuszczeniem pucharu.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 13.08.2015, 21:28
Że niby tym jednym meczem, grajki rezerw będą bardziej ograne? A od sprawdzania to są treningi a nie zawody o PP, który staje się coraz bardziej prestiżowy i jest najkrótszą drogą do występu w europejskich pucharach.

Ps:
Bardziej liczyłem na PP, niż zdobycie MP.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2015 o godz. 21:31.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.08.2015, 21:31
Szczerze, wolalbym by ogrywali się w lidze a nie w pucharach.

-----

Tak już bardziej ogolnie nawiązując do 'ogrywania' - idealnie byłoby jakby się ogrywali do woli po wbiciu 2-ch bramek. Moga wtedy szukać mitycznej 'formy' czy nawet isć na grzyby.

Nie rozumiem dlaczego trzeba przerypać spotkanie by sie ogrywać, tak jak to zaprezentowali dziś.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2015, 21:32
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Ruch jest wyżej w tabeli bo miał łatwiejszy początek.
zakład, że z teoretycznie "łatwiejszymi rywalami" niż Legia i Lech potracimy punkty? równie dobrze możesz napisać, że jak wygraliśmy z Lechem u siebie to wygramy z każdym i remisując z Legią na wyjeździe nie przegramy już z nikim.

Reguły nie ma. Boisko dzisiaj pokazało, kto wciąga nosem Crivellaro, Popovicia i resztę naszych zawodników.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Stary 13.08.2015, 21:32
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A od sprawdzania to są treningi a nie zawody o PP, który staje się coraz bardziej prestiżowy i jest najkrótszą drogą do występu w europejskich pucharach.
Tylko że jaki ci nie pójdzie mecz w PP po odpadasz , a jak w lidze to tylko 3 punkty straty
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów