The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2014, 19:25
nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało

mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem
a wynik ? cóż...jak Nas Maki Mak z Wrońskim nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 29.08.2014, 19:26
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie jestes sam
liczylem ze dojade z Wrocławia ale sie posrało

mam nadzieje że chłopaki mi wynagrodzą dopingiem
a wynik ? cóż...jak Nas Maki nie rozjadą a Stilica nie zabiją w środku to damy rade!
Jest nas więc już 3-ech w tym układzie - dopiero z roboty wróciłem, a w sumie gdybym skończył o 5 to jeszcze bym zdążył ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Recorder
Junior Member

Od: 08.2014

Stary 29.08.2014, 21:27. mecz
I połowa ok, brakowało postawienia kropki nad "i" w postaci drugiego gola.
II połowa słaba, widać było już zmęczenie w zawodnikach, utrata kontroli (mimo tej czerwonej kartki) i przede wszystkim co mnie boli najbardziej - to co słychać u naszego Franka ? a co słychać ? NO BEZ ZMIAN !!!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 29.08.2014, 21:33
A co do meczu - jeden z moich ulubieńców sędziował obok buraka Raczkowskiego - Frankowski, jak zwykle brak konsekwencji - Uryga 2 żółtka, a Komołow za wejście chamskie w Brożka - zero, każde wejście WIślaka na 20-30 metrxe w obronie - wolny dla gości, pod bramką GKS wg Frankowskiego wszystkie takie same wejścia są czyste.... Generalnie zawsze podkręci naszych w trakcie gry co było widoczne w dzisiejszym meczu....
W związku z tym najpierw obawiałem się o rzuty wolne dla GKS, a potem po kartce Urygi czekałem na odgwizdanie karnego.
Raczkowski i Frankowski to 2 sędziów, którzy na Wiśle powinni być personami non grata....

Dobrze, że Głowa wykartkował się na Zawiszę....
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.08.2014 o godz. 22:37.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 29.08.2014, 21:38
Najważniejsze 3 punkty, coś czułem że z GKS nie pójdzie tak łatwo jak z Pogonią, co prawda dostalismy czerwo ale dyspozycja Stilica i Urygi słabsza, za tydzień byle 1 bramką do przodu a za 3 tygodnie oby odpalili na maxa.
Odpowiedz cytując
T-omek
Member

Od: 03.2005

Stary 29.08.2014, 21:38
Niestety, poziom meczu z pogonią nie został utrzymany. Dzisiaj mogliśmy stracić 2 pkt jak ostatni frajerzy. Rozumiem, że można się bawić piłką, odgrywać z piętki, wymieniać milion podań itp. ale jak się prowadzi 3-0 albo 4-0. Na brawa zasługuje akcja bramkowa perfekcyjnie zagrana w trójkącie Stilić, Brożek, Boguski. Wg mnie obok meczu przeszedł Jankowski, jak dla mnie jest zawodnikiem zbyt miękkim na środek pola, nie widać w jego grze walki, zaangażowania, siły przebicia. Kolejny mecz i kolejne wystawienie Guły na skrzydle, posunięcie które zabija potencjał tego zawodnika. Zupełnie nie rozumiem takiego wyboru Smudy. Podwajany Stilić wogóle nie miał wsparcia ze strony słabego Jankowskiego, wsparcie którego mógłby mu udzielić Guła. Uryga niestety nie przeskoczył wysoko założonej poprzeczki, faule ewidentne, decyzja sędziego 50/50 pokazać, nie pokazać czerwień. Dobre zawody zaliczył Dudka, dzisiaj pewnie czyścił i miał fajne długie podania do pomocników. Głowacki stały bardzo dobry poziom, Sadlok za dużo strat na szczęscie bez konsekwencji.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.08.2014, 21:52
Wszystko fajnie, ale znów bez zmian. Teraz jest wszystko okej, ale my nie mamy żadnych zmienników. Jedna drobna kontuzja i po sezonie...
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 29.08.2014, 21:54
Trafiłem wynik (nie chwaląc się).
Zbyt ładnie było tydzień temu ... zadyszka musiała przyjść.
Na plus:
Buchalik - niby nic nie obronił ale jakoś coraz mniej się go boję
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
Burliga - lubię jego wyjścia z piłką
Boguski - wielu kibiców irytują jego straty i kiksy ale chłop dzisiaj przez 90 minut był pod grą - najbardziej mi zaimponował w ostatnim kwadransie
Brożek - dobra dynamika

Na minus
Stilic - no przyszedł słabszy mecz oby był to wyjątek
Garguła - jakoś ostatnio nie błyszczy i dzisiejszy mecz nie był wyjątkowy

Pozostali solidnie

Czas chyba dać odpocząć te pół godzinki kilku piłkarzom ...

U opsów Michał Mak najlepszy.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 29.08.2014, 21:54
T-omek napisał(a):Wyświetl post
Niestety, poziom meczu z pogonią nie został utrzymany. Dzisiaj mogliśmy stracić 2 pkt jak ostatni frajerzy. Rozumiem, że można się bawić piłką, odgrywać z piętki, wymieniać milion podań itp. ale jak się prowadzi 3-0 albo 4-0. Na brawa zasługuje akcja bramkowa perfekcyjnie zagrana w trójkącie Stilić, Brożek, Boguski. Wg mnie obok meczu przeszedł Jankowski, jak dla mnie jest zawodnikiem zbyt miękkim na środek pola, nie widać w jego grze walki, zaangażowania, siły przebicia. Kolejny mecz i kolejne wystawienie Guły na skrzydle, posunięcie które zabija potencjał tego zawodnika. Zupełnie nie rozumiem takiego wyboru Smudy. Podwajany Stilić wogóle nie miał wsparcia ze strony słabego Jankowskiego, wsparcie którego mógłby mu udzielić Guła. Uryga niestety nie przeskoczył wysoko założonej poprzeczki, faule ewidentne, decyzja sędziego 50/50 pokazać, nie pokazać czerwień. Dobre zawody zaliczył Dudka, dzisiaj pewnie czyścił i miał fajne długie podania do pomocników. Głowacki stały bardzo dobry poziom, Sadlok za dużo strat na szczęscie bez konsekwencji.
Czy ja wiem? 55 minut zagrali klasowo. Potem był krótki okres mniejszej przewagi, fatalna strata Stilicia i czerwona Alana. Konsekwencje to murarka wiadomo.

Akurat Jankowski grał bardzo dobrze dopóki Wisła grała w 11 - słupek, kapitalne podanie do Stilicia na pocżątku, do Brożka w 2 połowie, ogólnie bdb. Potem już właściwie nikt się nie wyróżniał.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 29.08.2014, 21:57
Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 29.08.2014, 22:00
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Głowacki - grał ok chociaż ta żółta kartka .... ?
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.08.2014, 22:06
Ewidentnie słabszy mecz w naszym wykonaniu, tym bardziej cieszy fakt, że udało się go wygrać.

Nasza gra od momentu czerwonej kartki dla Urygi się totalnie rozsypała.

Drużyna oddychała rękawami i panicznie się broniła. Smuda nie zareagował w ogóle. Dużo szczęścia mieliśmy w końcówce.

Z drugiej strony mogliśmy ten mecz znowu rozstrzygnąć dużo wcześniej, a tak nerwówka. Punkty wg mnie mimo słabszej końcówki jak najbardziej zasłużone.

Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.
Powód: literówka ;)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.08.2014 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.08.2014, 22:07
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Żeby być czystym na Legię i żydów, tak musiałby uważać, żeby nie wykartkować się na Zawiszy (bez Głowy na Legię to jak bez głowy) albo na Legii (a z żydami w jak najlepszym składzie jak najwyższe zwycięstwo - czyli Głowa musi być) i byłaby lipa, bo Czekaj to poziom rezerw, a nie E-Klasy.

Abstrahując - gdyby w 70-75 minucie Lech wszedł za Gargułę/Boguskiego to myślę, że nasza defensywa sporo by zyskała, a w defensywie dużo byśmy nie stracili.
Narazie Smudę bronią wyniki .... taki już jest nasz wspaniały Franciszek
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.08.2014, 22:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Co do Jankowskiego to ja uważam, że ten facet jest bardzo niedoceniany. Przez niego przechodzi większość naszych akcji, jest strasznie ruchliwy i m.in. jego obecność w środku pola sprawia, że Wisła tworzy teraz tyle sytuacji w każdym meczu. Podobnie jest z Boguskim. Obydwaj są bardzo niedoceniani, a moim zdaniem to jest w tym momencie całe serce i motor napędowy tej drużyny.
Mam podobne odczucia.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 29.08.2014, 22:27
Super wynik, sa 3 punkty. Glowa czysty na dwa wazne mecze i jedziemy dalej!

Ten gol nawet w relacji tekstowej wyglada fajnie!
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.08.2014 o godz. 22:40.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Byku
Senior Member

Stary 29.08.2014, 22:30
Brawo Smuda!
Brawo drużyna!
Dobrze to się oglądało.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Stary 29.08.2014, 22:32
Jest 3 punkty, o meczu lepiej zapomnijmy. Zupełnie nie ten poziom, który zagrali z Pogonią. I nie mówcie, że przeciwnik trudniejszy. Do momentu zejścia Urygi graliśmy dobrze, ale prawie nic z tego nie wynikało. Wyglądało to bardziej jak taka luźna kopanka jak na treningu, niż jak ważny mecz. Za mało ambicji, za mało ciągu na bramkę, jakby kopali sobie między sobą po prostu tak dla jaj, a tylko z przypadku wyszła jedna bramka.

Przy akcjach typu trzech na trzech, czterech na czterech, wiślacy dostający piłkę na skrzydło zamiast przyspieszać i odwracać się do pola karnego, to robili "kółko" w tył, zwalniając, przytrzymując piłkę i odgrywając do tyłu. W tym czasie cała obrona Bełchatowa wraz z pomocą zdążyła wrócić. To jakieś NIEPOROZUMIENIE.

Po zejściu Urygi zrobiła się obrona Częstochowy.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 29.08.2014 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 29.08.2014, 22:44
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Skeba
Mamy zmienników tylko Smuda jak zwykle nie chce zmian. Są młodzi Lech czy Żemło, ale Smuda jak zwykle obsrany (mnie to już brak słów) przed jakąkolwiek zmianą. Abstrahując od tego że graliśmy od 65 minuty w 10 - to już widać było że nasi piłkarze nie mają sił. I co robi trener? Zamiast pomóc zespołowi i zrobić zmiany "torturuje" takiego Gargułe.
A ja uważam, że dobrze zrobił trzymając młokosów na ławce do 90 minuty. Graliśmy w 10 i do wybronienia takiego wyniku i/lub pokuszenia się o jakąś groźną kontrę potrzeba przede wszystkim doświadczenia. Młodzi z pewnością też nie są tak zgrani taktycznie jak reszta doświadczonych zawodników dlatego ich wpuszczenie byłoby naprawdę sporym ryzykiem, grając w 10 potrzebny jest monolit a nie młodzian po którym nie wiadomo czego się spodziewać.

Jestem przekonany, że gdyby na ławce był np. Ostoja to wszedłby za Gargułe lub Boguskiego.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 29.08.2014, 22:47
Co do tego ,że trzeba w takich sytuacjach wpuszczać młodych to przypomnijcie sobie co zrobił na Ruchu Zając. Trzy punkty są Głowa pewny na Legię jest.

Martwi słaby Stylić no i że Brożek tak gra co drugi mecz. Najlepszy na boisku Głowa. Mnie Jankowski nie przekonuje
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.08.2014 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.08.2014, 23:07
Ja tylko bym sie chcial spytac tylko w miare ogarnietego, czy w czasie bojkotu byla podawana zarowno liczba sprzedanych biletow, czy tak jak dzisiaj sprzedane bilety PLUS rzeczywista frekwencja na stadionie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.08.2014, 23:07
Liczą się 3 punkty, o takich meczach długo się nie pamięta, ale to takie mecze dają puchary.

Do 65 minuty poezja, później obrona Częstochowy. Aż prosiło się o zmianę, tylko.. kto miał wejść? Smuda się broni wynikami i cieszy mnie to niezmiernie. Trochę ciężko jednoznacznie ocenić naszą drużynę, ale jestem pewien że gdyby nie czerwona Urygi to mecz nie miałby tak nerwowej końcówki. Swoją drogą - kartka pochopna, ale sędzia się wybroni.

Stillić w 2 połowie chyba się za bardzo nakręcił, musi zejść na ziemie, bo jego przetrzymywanie piłki i straty niestety wnoszą wiele złego.
Jankowski za to zagrał bardzo dobry mecz. Wszędzie go było pełno, zagrywał często z pierwszej piłki. Niezmiernie ciężko mu ją odebrać. Powiem szczerze. Przed transferem do Wisły i nawet świeżo po - nie myślałem że to aż tak dobry zawodnik. Napastnikiem faktycznie nie jest, ale rozegranie - klasa.

Obrona - świetny mecz. Sadlok transferowym majstersztykiem. Głowa się inteligentnie wykartkował. Widać że się uczył od graczy Realu

Teraz 2 tyg przerwy, dobrze nam zrobią. Fajnie gdyby szansę w środku dostał Żemło, ale pewnie padnie na Czekaja...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.08.2014, 23:12
W tym meczu, brak zmian całkowicie usprawiedliwiony sytuacją na boisku.

Cenne trzy punkty.
Odpowiedz cytując
Byku
Senior Member

Stary 29.08.2014, 23:13
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko bym sie chcial spytac tylko w miare ogarnietego, czy w czasie bojkotu byla podawana zarowno liczba sprzedanych biletow, czy tak jak dzisiaj sprzedane bilety PLUS rzeczywista frekwencja na stadionie.
Przed bojkotem z tego co pamiętam to była podawana ilość sprzedanych biletów, a co ?
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.08.2014, 23:17
Byku napisał(a):Wyświetl post
Przed bojkotem z tego co pamiętam to była podawana ilość sprzedanych biletów, a co ?

a teraz na telebimie pojawiło się że sprzedaliśmy 17 430, a kibiców było 16 832. Ciekawa sprawa
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 29.08.2014, 23:19
ja niestety u synka w Edynburgu .... wiec tez mnie ominelo - z tego co widzialem na nc+ to spodziewalem sie troche wiecej - czy moze kttos napisac czemu G calkowicie pusty o co chodzi ostatnio czesto kursuje miedzy Szkocja a Krakow3em- wiec moze nie jestem w temacie, Glowa- kapitalna akcja z kartka- czapki z glow- tak robia profesjonalisci z klasa i kultura pilkarska , - i ostatnie: mecz powinien sie skonczyc wynikiem 4-0 - szkoda ze lamana tiki-taka przeslania niektorym gre w pilke nozna- gdzie najwazniejsza rzecza sa bramki- a nie efektowne wjazdy w bramke- najwiekszy plus to dzentelmenska kartka Arka- p[o prostu profesura i szacunek .....niepotrzebne nerwy w koncowce ze slabym Belchatowem, bo mozna wymagac od tak doswiadczonych graczy i zabawy ( tzw tiki-taka) i skutecznosci - oby ta tzw krakowska pilka nie zniszyla tej druzyny - tzn zeby sie nie okazalo ze oprocz megakombinacji - nie umiemy grac prostej - skutecznej pilki - ....calosc na mea plus ... fajnie sie to oglada
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Stary 29.08.2014, 23:20
Łysy robił wałki

Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 29.08.2014, 23:22
Jak dla mnie w tym meczu Sadlok nr 1 zdecydowanie, pozniej Glowa i długo, długo, długo nic. Z drugiej strony gdyby Stilic gral takie mecze jak dwa ostatnie w każdej kolejce to już by dawno był w Bundeslidze.

O Jankowskim i Buchaliku zdania nie zmienię, szczególnie ten drugi za nic w świecie nie może mnie przekonać, że powinien bronić w Wiśle, cały czas elektryczny, podpięty do prądu.

Najbardziej bezproduktywny jest jednak bez dwóch zdań Łukasz G., już chyba wolę czornego, żeby wiatr robił chociaż, bo Łukasza przez 90 min nie ma. Gość już ma 33 lata i ja się nie dziwię, że trudno mu wykrzesać z siebie trochę więcej.

Ze zmianami to szkoda się nawet w....iać, bo zejściu Alana, aż się prosiło o zmianę Garguła - Przemek Lech i uspokojenie sytuacji w środku pola.

Wygrana cieszy mankamentów jest jednak dużo, jednak trzeba docenić to, że jak na marny skład personalny ta dryżyna gra lepiej niż się możnaby było się tego spodziewać.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 29.08.2014, 23:22
Trochę więcej? 17 tysięcy to świetny wynik, uwzględniając wszystkie czynniki. Najważniejszy to taki: Ekstraklasa, rywal Bełchatów.
Odpowiedz cytując
Byku
Senior Member

Stary 29.08.2014, 23:27
fialo napisał(a):Wyświetl post
...

Ze zmianami to szkoda się nawet w....iać, bo zejściu Alana, aż się prosiło o zmianę Garguła - Przemek Lech i uspokojenie sytuacji w środku pola.

Wygrana cieszy mankamentów jest jednak dużo...
jak się daje emotikonki LOL?

fialo napisał(a):Wyświetl post
...
Najbardziej bezproduktywny jest jednak bez dwóch zdań Łukasz G., już chyba wolę czornego, żeby wiatr robił chociaż, bo Łukasza przez 90 min nie ma. Gość już ma 33 lata i ja się nie dziwię, że trudno mu wykrzesać z siebie trochę więcej.
Co za ulga, że to nie ty jesteś trenerem
Ostatnio edytowane przez Byku : 29.08.2014 o godz. 23:41.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując
Zotek
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2006

Stary 29.08.2014, 23:33
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czy moze kttos napisac czemu G calkowicie pusty o co chodzi
Raczej nic tajemniczego, po prostu klub otwierał sektory stopniowo i pewnie tylko na G1 dało się kupić bilety. Z resztą było kilka całkowicie pustych sektorów jak choćby E21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów