The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.09.2013, 21:15
jackieboy napisał(a):Wyświetl post
Czy to rzeczywiście najważniejszy mecz w sezonie? Czy nie milej jednak wygrać z 7 i spokojnie liderować, a tutaj warte to co z Piastem Gliwice.

Mniejsza z tym. Kim Cracovia może postraszyć Wisłę? Kto poza Saidim? Cracovia w meczu z 7 pokazała całkiem niezłą grę w ofensywnie, jednakże obrona to dramat.

Obstawiałbym kalkę meczu Cracovia - 7.

Takie wypowiedzi są kompromitujące... Naprawdę nie rozumiesz dlaczego to najważniejszy mecz w sezonie

Czy wytyczną którą się kierujesz muszą być jedynie miejsca w tabeli i nazwiska ludzików biegających po boisku ? Piłka to nie tylko tabele, cyferki , statystyki... to nie jest jej sens...

Ten mecz to klasyk polskiej piłki, historia, emocje, nienawiść, konkurencja.. wczuj się w to i naucz się dobrze rozpoznawać wroga!!!
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.09.2013, 21:19
Mimo wszystko jednak trzeba zachowac respekt w stosunku do rywala.
Wolę wygraną na boisku niz napinanie na forum. Mój typ: Cracovia 1- Wisła 3
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 16.09.2013, 21:20
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko jednak trzeba zachowac respekt w stosunku do rywala.
Wolę wygraną na boisku niz napinanie na forum. Mój typ: k..wa 1- Wisła 3
nie wypisuj tutaj pełnej nazwy tej szmaty! Ile razy trzeba to powtarzać! Do kałuży powinna być jedynie nienawiść!

Edit: wybacz, ale nie wymagaj, abym cytowal Twoja pełną nazwę tej szmaty.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2013 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Stary 16.09.2013, 21:29
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
mam małego hoho
Jednak wolałbym zebys nie zmieniał mojej wypowiedzi. Cytat to cytat nie?

edit: no wybacz, uważam że masz małego
Ostatnio edytowane przez Fiti : 16.09.2013 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 16.09.2013, 21:42
Jednak wolałbym zebys nie zmieniał mojej wypowiedzi. Cytat to cytat nie?

edit: no wybacz, uważam że masz małego
nie będę komentował Twojej wypowiedzi, to zostawię innym. Ja nie pisałem wobec Ciebie nic, co uprawniałoby Ciebie do wypisywania wobec mnie czegoś takiego.

Może jesteś parchem, który zalogował się na to forum i nie może znieść, że jego najukochańsza drużyna jest nazywana zgodnie z prawdą ?

Edit: kałuża to nie rywal, to WRÓG!. Rozumiem, że nazwanie kałuzy ....ą odbierasz jako osobity atak na Twoja osobę ?

Edit: TAK, ŹLE! Bo oni nie mają dla nas ani grama szacunku!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2013 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Stary 16.09.2013, 21:44
nie będę komentował Twojej wypowiedzi, to zostawię innym. Ja nie pisałem wobec Ciebie nic, co uprawniałoby Cię to wypisywania wobec mnie czegoś takiego.

Może jesteś parchem, który zalogował się na forum i nie może znieśc, że jego najukochańsza duzyna jest nazywana zgodnie z prawdą ?
Po prostu ty zmieniasz moją wypowiedz tak zeby tobie pasowało. Zrobiłem to samo
Kibicuję Wiśle jednak mam pewien szacunek wobec WROGA. To źle?
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 16.09.2013, 21:54
R33 napisał(a):Wyświetl post
Derby są najważniejsze. Bez wyjątku.

PS: Trochę ta Twoja wypowiedź kontrastuje z Twoim avkiem. ;P

No tak, może trochę, ale chcę być obiektywny. Jest to ważny mecz, bardzo ważny mecz! Ma być zwycięstwo i miazga zrobiona z parchów, ale ten najważniejszy mecz jeszcze nadejdzie w maju/czerwcu...
Ostatnio edytowane przez comek : 16.09.2013 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Stary 16.09.2013, 21:58
comek napisał(a):Wyświetl post
No tak, może trochę, ale chcę być obiektywny. Wiadomo, każdy będzie się cieszył zwycięstwem nad parchami, no ale, ostatnie 7 kolejek zadecyduje, czy coś ugramy w tym sezonie...
Nikt nie bierze pod uwagę Cracovii w górnej 8. A może zrobią niespodziankę? Wtedy to byłyby dopiero derby, bo i pod względem sportowym mecz szczytowy. Chociaz to chyba abstrakcja...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 16.09.2013, 22:03
Nikt nie bierze pod uwagę Cracovii w górnej 8. A może zrobią niespodziankę? Wtedy to byłyby dopiero derby, bo i pod względem sportowym mecz szczytowy. Chociaz to chyba abstrakcja...
masz chyba jakieś problemy. Meczem szczytowym jest gry Wisła wygrawyjąc z kułużą zdobywa Mistrzostwo Polski, a kałuża w tym meczu spada z ligi. Niestety po tej reformie ligi będzie to niemożliwe.

Naprawdę kilka takich tekstów, a bedę pewny że jesteś parchem...

Edit: ale nigdy, prze nigdy nawet nie pomyślałbym o tym, aby życzyć tej k..wie awansu do pierwszej 8. Nic nie jest tego warte, kałuża ma się pałętać się po najnizszych ligach, np. grac derby z Wisłą II. I przestan w końcu wypisywać nazwę tej szmaty!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2013 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Stary 16.09.2013, 22:09
masz chyba jakieś problemy. Meczem szczytowym jest gry Wisła wygrawyjąc z kułużą zdobywa Mistrzostwo Polski, a kałuża w tym meczu spada z ligi.

Naprawdę kilka takich tekstów, a bedę pewny że jesteś parchem...
Tylko że dobrze wiesz że taki mecz nie może mieć miejsca w tym sezonie, ani chyba nigdy w ogóle nie miał. (był i taki po którym Wisła była mistrzem, i taki po ktorym Cracovia spadła, ale to 2 mecze) Taki mecz to jeszcze większa abstrakcja niż Cracovia w górnej 8.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 16.09.2013, 22:17
Po prostu ty zmieniasz moją wypowiedz tak zeby tobie pasowało. Zrobiłem to samo
Kibicuję Wiśle jednak mam pewien szacunek wobec WROGA. To źle?

do tych .... zero szacunku
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 16.09.2013, 22:17
Śmierdzi mi tu parchem
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 16.09.2013, 22:18
gigant napisał(a):Wyświetl post
Śmierdzi mi tu parchem
Fiti to prawdopodobnie parch. Przed derbami powinniśmy byc na to wyczuleni. Za obrażanie Wiślaków powinien się z nami już pożegnać.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 16.09.2013 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 16.09.2013, 22:25
Najważniejsze w tym meczu 3 pkt dla nas i wybicie z głowy zdania, które miało się stać się faktem w tym sezonie.. "Wreszcie nad nimi" A TAKI ..UJ !
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 16.09.2013, 22:26
Nie no

Zaraz się okaże, że z parchami trzeba w zgodzie żyć.

Szacunek dla sąsiadki? Za co? Chyba za nieudolność
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 16.09.2013, 22:32
4 do zera Wisełka żegna z ekstraklasy żydowskiego frajera!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.09.2013, 22:37
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
kostruktywnie i z dystansem to wyniki mamy lepsze niż grę. Zweryfikuje nas dopiero Legia. Więc się przesadnie nie gorączkujcie. Boisko wszystko zweryfikuje. Ja tam wolę pamiętać o pierwszej połowie z Pogonią niż o drugiej z Piastem.
że niby dlaczego ma nas zweryfikować Legia ? już tak mówiło się o meczu z Lechem , a po nim nagle zaczęto mówić że Lech był cieńki , a nie my w formie.

Legię już zewryfikował Ruch który ją ograł 2-1 w 4 kolejce . Wczoraj przegrał 0-6 i gdzie tu logika ? Raz jesteś zerem a raz bohaterem .

Nas póki co nikt nie musi weryfikować . Mamy najlepszą obronę w lidze . Cracovia już dwa mecz przegrała u siebie i jest jak najbardziej do ogrania . Damy radę . Tym bardziej że nasze podejście do rywala będzie na pewno bliższe temu z meczu z Lechem niż z Pogonią . O to jestem spokojnym.
Odpowiedz cytując
stawski
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 16.09.2013, 22:50
Aż sobie dzisiaj na jutjubie oglądałem bramkę araba pamiętam, aż się prawie popłakałem ze szczęścia wtedy Ale teraz wolałbym 4-0 i po dwie bramy Małego i Brozia JŻS!!!!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.09.2013, 22:53
Widzę ze ostro tutaj się robi, internetowe chuligaństwo zasłania niektóry oczy

Ciężki mecz, oby udało się wygrać, remis biorę w ciemno.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.09.2013, 23:32
Trzeba im wklepać i to najlepiej wysoko - hat trick Małeckiego wyborny pomysł

Co do czepiania się, że ktoś napisał Cracovia to bez jaj, to że nazwę napiszesz na forum nic nie znaczy, ważne co ci w sercu gra. To że rzucisz 344234234230 milionów kurew na forum publicznym na naszą sąsiadkę wcale nie robi z ciebie kozaka i jest to raczej żenujące tak jak cały ten post z poprawianiem przedmówcy domin_czyżyny.

JAZDA JAZDA JAZDA
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.09.2013 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.09.2013, 23:52
comek napisał(a):Wyświetl post
najważniejsze mecze będą po rundzie zasadniczej, nie czarujmy się.
Ale mecz z lokalnym rywalem, był, jest i będzie ważny dla całego Krakowa.

Za rywala to Ty możesz mieć jakąś Legię.

Unicestwić ścierwo z Kałuży. hattrick Małeckiego, żeby ich jeszcze bardziej zabolało.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
MK85
Member

Od: 01.2008

Stary 17.09.2013, 06:41
kiedyś tam (2004?) Wisła wygrała na wyjeździe z Zagłębiem L. 7:1 byłoby cudnie powtórzyć coś takiego i podejrzewam, że sami by sobie kaufland spalili
Realistycznie to wybić im z głów pozytywny wynik już po pierwszej połowie. 2-3:0 do przerwy i zabawa na sektorze gości na całego
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 17.09.2013, 06:54
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Trzeba im wklepać i to najlepiej wysoko - hat trick Małeckiego wyborny pomysł

Co do czepiania się, że ktoś napisał Cracovia to bez jaj, to że nazwę napiszesz na forum nic nie znaczy, ważne co ci w sercu gra. To że rzucisz 344234234230 milionów kurew na forum publicznym na naszą sąsiadkę wcale nie robi z ciebie kozaka i jest to raczej żenujące tak jak cały ten post z poprawianiem przedmówcy domin_czyżyny.

JAZDA JAZDA JAZDA
Pozostanę jednak przy swoim zdaniu i uważam, ze wypisywanie pełnej nazwy tej szmaty jest żenujące na naszym forum. Ta nazwa powinna byc zablokowana np jak przekleństwa.

Oni nie maja do nas za grosz szacunku, my tez nie możemy mieć dla nich. Zreszta obowiązkiem naszym jest nazywanie rzeczy po imieniu: kałuża to ....a!

Czas przejrzeć na oczy!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.09.2013, 08:56
nie wypisuj tutaj pełnej nazwy tej szmaty! Ile razy trzeba to powtarzać! Do kałuży powinna być jedynie nienawiść!
Sorry.
Zgłoś się może na moderatora.
Albo zostań właścicielem forum. Zmień regulamin umieszczając w nim punkt, że nie wolno używac nazwy "Cracovia".
A dopiero potem pouczaj.
Inaczej ban.
Jak kolega chce pisac "Cracovia" niech pisze "Cracovia".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 17.09.2013, 09:03
Parchy jakies wykartkowania/nowe kontuzje?
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 17.09.2013, 09:53
Tak naprawdę to starozakonni grają do straty gola, wyjątkiem chyba był mecz z Ruchem, jak strzelimy pierwsi to może być mały pogrom - albo bramkowy (3 -4 do jaja) albo pod względem kontuzji Wiślaków (Żydki urządzą sobie polowanie na kości). Jeśli remis bezbramkowy utrzyma się w dłużej może być różnie - z tym, że u nas nie ma już Dżopa aby ktoś pomógł im strzelić bramkę. Obstawiam spokojną wygraną Wisły, bo Brożek/Małecki/Garguła są w stanie zawsze coś wcisnąć do żydowskiej bramki... ale bez napinania się bo jednak derby zawsze rządzą sie swoimi prawami......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 17.09.2013, 10:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sorry.
Zgłoś się może na moderatora.
Albo zostań właścicielem forum. Zmień regulamin umieszczając w nim punkt, że nie wolno używac nazwy "Cracovia".
A dopiero potem pouczaj.
Inaczej ban.
Jak kolega chce pisac "Cracovia" niech pisze "Cracovia".
Przecież mu nie zabronie pisać. Jeśli chce niech piszę, ja zwróciłem uwagę (może za trwado i zbyt dobitnie), że w tym momencie przed derbami, w takiej atosferze nienawiście ze strony kałuży wobec Wisły, jest nierozsądne pisać pełną nazwę tej szmaty. Jednak jest wolność, jeśli ktoś chce inaczej to niech pisze jak chce. Niech okazuje szacunek, respekt wobec osób, które na nas mają zdecydowanie więcej bardziej pogardliwych określeń...

A tak technicznie to macie możliwośc blokowania poszczególnych słów. Blokowane było SKWK czy przeklenstwa, to możecie zblokowac tez "pewne słowo z drugiej strony Błoń".
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.09.2013, 11:07
Szczerze?
SŚieszy mnie kiedy na wielkich plakatach Cracovii w mieście na temat nowego sezonu wymieniają oni z nazwy wszystkie kluby, które przyjeżdżają jesienią na Kałuży, a przy najbliższej dacie jest napis: Derby.
Tylko po to, by uniknąc pisania nazwy "Wisła".

Nie chcę wychodzic na takiego dzieciaka jak oni.

Poza tym śmieszy mnie, a nawet drażni internetowa napinkai wyzywanie się na forach takie, jak w tym temacie.
W kazdym innym przypadku, każdej innej druzyny byłyby bany za te wyzwiska w temacie.
W temacie derbowym pozostali moderatorzy milczą i wydają się zapominac o regulaminie.
Szkoda
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 17.09.2013, 11:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szczerze?
SŚieszy mnie kiedy na wielkich plakatach Cracovii w mieście na temat nowego sezonu wymieniają oni z nazwy wszystkie kluby, które przyjeżdżają jesienią na Kałuży, a przy najbliższej dacie jest napis: Derby.
Tylko po to, by uniknąc pisania nazwy "Wisła".

Nie chcę wychodzic na takiego dzieciaka jak oni.

Poza tym śmieszy mnie, a nawet drażni internetowa napinkai wyzywanie się na forach takie, jak w tym temacie.
W kazdym innym przypadku, każdej innej druzyny byłyby bany za te wyzwiska w temacie.
W temacie derbowym pozostali moderatorzy milczą i wydają się zapominac o regulaminie.
Szkoda
taką droge obrali na Kałuży od kilkudziesięciu lat, trudno, niestety jest to droga konfrtontacji i nienawiści. Mają wielu fanatycznych kibiców, którzy nienawidzą Wisły i nigdy nie przyjdą na jej mecz. Zwalczają Wisłę zawsze i wszędzie.

My znów przez lata prowadzilismy politykę miłości i szacunku do sąsiadki i co ? Mamy wielu kibiców którzy krzykną Legia to stara k...a, napiszą 7egia, a na sąsiadke nie będą chcieli nic powiedzieć, bo to nie jest rywal godny Wisły... A gdyby kałuża grała w Lidze Mistrzów to by pierwsi polecieli oglądac krakowską piłkę na najwyższym poziomie, a na meczu śpiewaliby KTO NIE SKACZE TEN ZA PSIARNIĄ, itp.

Mamy chyba jedno z nielicznych forów w Polsce, na którym okazuje sie szacunek takiemu wrogowi jak kałuża, mamy forum z moderatorem, który w ogóle nie czuję klimatów kibicowskich, o atmosferze Świętej Wojny nie wspominając.

To jest przykre i smutne, a nie to o czym Ty piszesz, że moderatorzy inaczej patrzą na temat derbowy i nie stosują dosłownie regulaminu. Ich postawa to normalność i zdrowy rozsądek, umiejętność wczucia się w atmosferę Świętej Wojny.

A jeszcze jedno FraMat, może polityka kałuzy Cię smieszyć, ale trzeba jej przyznać że jest skuteczna i działa.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 17.09.2013 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.09.2013, 11:40
Powracając do tematów czysto piłkarskich: parchy grają z nami jak o życie co oznacza bieganie, walkę, agresję, prowokacje, dyskusje z arbitrami, gryzienie, szczypanie, kopanie, bo wiedzą, że są słabsi. Liczą na to, że buractwo na trybunach w kauflandzie plus ich agresja spowodują, że Wisła zagra miękko i przede wszystkim nie bedzie płynności w naszej grze. Jestem pewien, że Stawowy ich nakręci, bo jego posada wisi na włosku, a jedynym klubem, który go zechce jest właśnie sraxa. Wszystko zależy od sędziego na ile pozwoli przetrącać gnaty zawodnikom, a także, a może i przede wszystkim od stopnia agresji i waleczności Wisełki. Wszak w tej kiepskiej lidze agresją, walecznością i wybieganiem można sobie zapewnić miejsce w czołówce tabeli, więc ta taktyka jest skuteczna. Obawiam się tego meczu, choć wiem, że na papierze jesteśmy kilka razy lepsi.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów