The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.08.2013, 19:04
bardzo dobrze, to wyglądało dziś jak dawniej, jeszcze kilka kolejek, jeszcze spokojnie, a potem...

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.08.2013, 19:08
Mamy na papierze słaby skład, ale samym zaangażowaniem i bieganiem można wiele nadrobić ! Oby nie osiedli na laurach (bo zagrali parę meczów dobrych) co często mają piłkarze w zwyczaju. Jak będzie nadal takie zaangażowanie jakie obserwuje od początku rundy, to może być dobre miejsce na jej koniec.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.08.2013 o godz. 19:19.
..
Odpowiedz cytując
8samuraj
Member

Od: 08.2012

Stary 25.08.2013, 19:15
Pierwsze zdjęcia z meczu
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
Odpowiedz cytując
majomajo
Member

Od: 04.2011

Stary 25.08.2013, 19:21
Cieszy wygrana tym bardziej że według mnie Lech i tak zagrał dobry mecz ( oddali dużo strzałów, parę razy Miśkiewicz ratował nam tyłek). Jeśli chodzi o najlepszych z Wisły to byli nimi w tym meczu Burliga, Chrapek, Głowa, i Bunoza na oko odstawał Stjepanovic i Małecki choć ten ostatni i tak będzie potrzebny bo potrafi minąć obronę na boku..
O kolejne mecze jestem jakoś spokojny, styl jaki teraz prezentujemy "chowa" się do stylu z zeszłego sezonu gdzie pkt zdobywaliśmy pojedynczymi zrywami Meliksona albo Ilieva.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 25.08.2013, 19:22
Taką Wisłę to się chce oglądać. Długo trzeba było czekać na gre efektowną i efektywną jednocześnie. Czapki z głów. Na pochybel Tomaszewskiemu, który życzył nam spadku.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.08.2013, 19:25
Brawo, brawo, brawo! Taka Wisle jak dzis chce ogladac (zwlaszcze w pierwszej polowie). Smuda jest jaki jest ale widac ze wykonuje swietna robote. Krakowska pilka powraca, kij w oko wszystkim pseudo ekspertom (pozdro stanowski) ktorzy przewidywali walke o utrzymanie. Wielki plus za walke na calego i coraz lepsze rozgrywanie akcji. Oby tak dalej.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.08.2013, 19:47
Najlepszy mecz Wisły od Apoelu. Głowa forma reprezentacyjna. Największe zaskoczenie na + Burliga. Naprawdę wielki szacun dla Smudy: zrobił dobrą robotę!
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.08.2013, 19:49
Nie wiem, co powiedzieć, przed meczem spodziewałam się co najwyżej wymęczonego zwycięstwa, a ostatnie o czym bym pomyślała, to że Wisła będzie mieć tyle okazji podbramkowych, optyczną przewagę nad Lechem. Nie wiem, kogo mam wyróżnić, większość zagrała przynajmniej dobry mecz. Na pewno przyczepię się Małeckiego, chciałabym, żeby Patryk grał tak, jak przed wyjazdem do Turcji. Wtedy byłoby naprawdę świetnie.

Kto by pomyślał, że będziemy mieli najmniej straconych bramek w lidze
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 25.08.2013, 19:52
Szkoda,że Kulawik nie jest dalej trenerem........
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 25.08.2013, 19:56
Super mecz, ale nie popadajmy w euforię, trzeba dograć tą rundę do końca i wtedy przyjdzie czas na oceny.
W meczu z Lechem na pewno na plus Garguła, Bunoza, chociaż obaj opadli z sił w drugiej połowie. Jeszcze lepiej Chrapek i Miśkiewicz- ta interwencja po strzale Ślusarskiego, myślę że jedna z najlepszych w sezonie.
nędzne polaczki."śmiecie ludzkie". "was powinno się jebać, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PIS"

Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.08.2013, 19:58
Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to widać , że Smuda dobrze ich przygotował. Mnie tylko martwi dalsza część sezonu. Trzeba wziąść pod uwagę, że za kilka kolejek mogę się przytrafić jakieś kontuzje itd. i wtedy niestety nasza ławka jest króciutka. Naprawdę, nie wierzyłem , że Smuda odmieni Wisłę tak szybko.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 25.08.2013, 19:58
Jak dla mnie po tym co serwowali piłkarze za późnego Maaskanta, (Moskala nie liczę bo był krótko jak meteor), Probierza czy Kulawika to to jest ekstaza

Miło się ogląda taki mecz. Jest i walka i są dobre piłkarskie momenty. I pomimo relatywnie przeciętnego składu jaki mamy i bez ławki rezerwowych, było naprawdę świetnie. Miałem obawy przed meczem ale Smuda nawet mnie zaskoczył
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
kane
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.08.2013, 20:02
Świetny mecz, nie pamiętam kiedy oglądałem już taki w wykonaniu Wisły. Wielki plus dla całej drużyny. Słabo wypadli tylko Stjepanovic, Małecki i Sarki. Rewelacyjnie Burliga(ofensywnie i defensywanie), Chrapek, Głowacki i Bunoza(te rajdy!harpagan niezły), nieźle Brożek, Garguła, Miśkiewicz i Jovanovic.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.08.2013, 20:13
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 25.08.2013, 20:15
Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 25.08.2013, 20:17
Ja sam nie wierzyłem w Smudę ale bardzo się myliłem, według mnie na obecną chwilę nie mógł lepszy trener przyjść do Wisły. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej, mamy początek sezonu ale po cichu liczę, że nawet w tym sezonie będą walczyli o mistrza.
Socios Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.08.2013, 20:23
Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Sarki nie podawał do Brożka w sytuacji sam na sam? Brożek by tylko nogę dostawił...
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 25.08.2013, 20:27
Michał Miśkiewicz - 7 - uprzedzeni będą nadal twierdzić że gra niepewnie i nie umie kopać a ja uparcie będę twierdził że gość nie odstaje od reszty obrony
Łukasz Burliga - 8 - najlepszy mecz w Wiśle, (z tych które widziałem). Zaskoczył nawet mnie - bo owszem zawsze uważałem że ma talent natomiast jego postawa boiskowa (odpuszczanie w obronie) często niweczyła jego zalety. dzisiaj zagrał świetnie do przodu a dopiero w końcówce miał problemy w obronie.
Arkadiusz Głowacki - 8 - chyba najlepszy..... tak szczerze nie pamiętam kiedy Głowa był taki dobry w Wiśle
Marko Jovanovic - 7 - w pierwszej połowie słabiej za to w drugiej gdy inni zagrali ciutkę słabiej on zagrał lepiej
Gordan Bunoza - 8 - od kilku meczy życiowa forma
Patryk Małecki - 6 - kilka dobrych akcji - dużo lepiej niż w ostatnich meczach
Michał Chrapek - 8 - no ma to dogranie .... i wytrzymał kondycyjnie ...
Patryk Fryc - nie oceniam ale podobało mi się jego wejście - zero kompleksów
Łukasz Garguła - 7 - w drugiej połowie zniknął ale w całym meczu jedna z kluczowych postaci ... duży minus za pudło po podaniu Brożka
Ostoja Stjepanovic - 5 - nawet nie o to chodzi że mało kreatywny .... kilka fatalnych strat w drugiej połowie poprostu nie może się zdarzać tak doświadczonemu pomocnikowi
Michał Nalepa - nie oceniam ale tak szczerze niewiele pokazał
Emmanuel Sarki - 5 - nie chcę by go Smuda posadził na ławie ale nie dziwię się że treneiro na niego narzeka ... szkoda że nie ma (na dziś) lepszego pomocnika
Rafał Boguski - piłka mu odskakiwała .. nihil novi ... na razie zmiennik
Paweł Brożek - 7 - mógł strzelić jeszcze bramkę może dwie ..... szybkość i forma rosną.

Tak w ogóle:
- boję się syndromu "JUŻ JESTEŚMY THE BEST" wygramy z każdym bez wysiłku.
- nie wiem czy Lechici byli dzisiaj mocni ... z drużyn z którymi graliśmy sprawiali wrażenie najbardziej przerażonych Wisłą
- niepokoi pozycja def. pomocnika ....
- rzeczywiście na niektórych pozycjach jakoś zmienników nie widać ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 25.08.2013 o godz. 20:33.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 25.08.2013, 20:27
bo mu piłka uciekła
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 25.08.2013, 20:35
Grantar
Zgadzam się z twoimi ocenami. Natomiast co do Nalepy to to że "niewiele pokazał" znaczy tyle że w przeciwieństwie do Stjepanovica nie tracił głupio piłek przed naszym polem karnym i nie dawał szans amice na gola
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.08.2013, 20:37
Dla Miśkiewicza tylko 7 ? jeśli dobrze oglądałem mecz , to wybronił nam 3-4 setki . To było dla mnie zaskoczenie in plus . Oby tak dalej , a nie zostaniesz drugim Pawełkiem ( a tego się obawiałem ).

Naprawdę można było być dzisiaj dumnym z naszej gry . Wiem że nie będziemy oglądać takiej Wisły co tydzień , bo nie każdy przeciwnik tak motywuje jak Lech , ale na dzisiaj taka Wisła walczy o puchary . Nie będę pompował balonu bo sezon jest długi , ale jak powiedział Smuda : do grudnia musimy się przemęczyć , później przyjdą 3-4 wzmocnienia . Tak męczyć jak dziś to ja mogę się co tydzień .
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.08.2013, 20:40
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.
W internecie będzie szansa gdzieś obejrzeć? Jakby ktoś nagrał, to z pewnością pół forum byłoby mu wdzięczne, bo taki mecz chciałoby się obejrzeć jeszcze raz, na spokojnie, szczególnie jak ktoś oglądał z trybun.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 25.08.2013 o godz. 20:43.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 25.08.2013, 20:41
Pewnie na allgoals.pl się pojawi to będziesz mógł sobie pobrać, choć jak na razie to nawet skrótu tam nie wrzucili, a czekam z niecierpliwością.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.08.2013, 20:45
na ekstraklasa.tv macie skróty , okrojone ale zawsze
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.08.2013, 20:46
R33 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie na allgoals.pl się pojawi to będziesz mógł sobie pobrać, choć jak na razie to nawet skrótu tam nie wrzucili, a czekam z niecierpliwością.
Dzięki za namiar. Chyba odpuszczę sobie skróty i od razu cały obejrzę
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 25.08.2013, 20:50
Chyba piłkarze powiesili w szatni to co powiedział przed sezonem Kucharski :

"Drugim spadkowiczem będzie Wisła. W przerwie międzysezonowej była pośmiewiskiem całej ligi. Testowani przebierańcy, 30-letni bramkarz z trzeciej ligi i trener, który łagodnie mówiąc, nie ma ostatnio dobrej passy. Wisła po kilku słabszych meczach na początku sezonu kompletnie się rozsypie. Jedynym ratunkiem może być kolejna pomoc finansowa Bogusława Cupiała w zimie." - Maciej Kucharski
Odpowiedz cytując
Byku
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 25.08.2013, 20:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !
Mały jest tragiczny, zero pożytku. Robi trochę wiatru ale bez efektu, jak Dubicki kiedyś hehe. Mizeria od początku sezonu.
Ma szczęście, że nie ma kto go zmienić.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 25.08.2013, 21:05
Bunio, Głowa, Chrapek ....a wszyscy dzisiaj zagrali rewelacyjnie no może bez Stjepy i Sarkiego.

FRANIO SMUDA CZYNI CUDA!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.08.2013, 21:07
Wawelski smok wpier...ł dzisaj na kolację wronieckie frytki i dalej jest głodny. W kolejce czeka szczecińsi paprykarz i śląski karbinadel.
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 25.08.2013, 21:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
na ekstraklasa.tv macie skróty , okrojone ale zawsze
Zawsze lepiej na meczyki.pl skrót oglądnąć niż na stronie iti.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów