The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ReMix
Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.01.2018, 08:28
teo napisał(a):Wyświetl post
Podpisuje sie pod tym postem.
A dodam jeszcze, ze niektorzy tak wpadli w przecietnosc i chujow(%*#(osc ze sa gotowi sie pociac byle to podtrzymac :|||
Dobre ..
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.01.2018, 08:35
a ja przewrotnie dodam że niektórzy (nie wszyscy) , najbardziej cisnący po Kiko , dadzą sie pociąć za udowadnianie reszcie jak to teraz będzie lepiej*

*oczywiście nie wykluczam że będzie, wręcz też mam takie przekonanie
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 26.01.2018, 09:14
Boisko weryfikuje wszystko
Ja wole 8 miejsce bo bardzo ladnej grze niz 8 miejsce po grze po ktorej jedyne na co mam ochote to belt i wiazanka dla rozluznienia atmosfery.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 26.01.2018, 09:25
teo napisał(a):Wyświetl post
Boisko weryfikuje wszystko
Ja wole 8 miejsce bo bardzo ladnej grze niz 8 miejsce po grze po ktorej jedyne na co mam ochote to belt i wiazanka dla rozluznienia atmosfery.
To jest oczywista oczywistość.

Pytanie czy wolimy 9 miejsce po pięknej grze czy 8 po męczarniach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.01.2018, 10:00
Pokrzyczec, powyzywac, byle racja była na swoim. Nie wiem ilu z Was zakochalo się w pięknych porażkach, ale ja do tego grona nie należę. I podobnie jak w przypadku Kiko. Najpierw wyniki, potem styl. Z tym że u niego to drugie nie przyszło.

Życzyłbym sobie aby Carrillo mial pierwsze 3 miesiace w Wiśle tak udane jak Ramirez. Bo jak nie awansujemy do 8 to wyprzedaż będzie konieczna, a Carrillo wygląda na faceta któremu jak sie nie podoba, to trzaska drzwiami.

Wytwarzanie pozytywnej opinii to jedno, ale narzucanie (oczekiwanie) szybkich efektow pracy to drugie.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 26.01.2018, 11:35
Nawet gdyby nie udało się wejść do grupy mistrzowskiej, to i tak wole krakowską piłkę, bo jestem pewien, że w następnym sezonie przyniesie ona efekty. Styl Kiko to strach i walka o przetrwanie. Styl Carrillo to pomysł, rozwój i dominacja.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2018, 11:43
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdyby nie udało się wejść do grupy mistrzowskiej, to i tak wole krakowską piłkę, bo jestem pewien, że w następnym sezonie przyniesie ona efekty. Styl Kiko to strach i walka o przetrwanie. Styl Carrillo to pomysł, rozwój i dominacja.
A myślisz ze Zarzad wraz z klubową księgowa mają podobne zdanie? Krakowska piłka nie "wykarmimy" klubu.

Idę również o zakład, że frekwencja na meczach z Legia/ Lechem w grupie mistrzowskiej będzie większa niż w grupie spadkowej z Termalika i Płockiem. I to bez wzgledu na to jak piękna bedziemy prezentowac grę i jak piękne będą nasze porażki.

Carrillo przychodzi tu osiągnąć wyniki. Ładna gra ma temu pomóc, ale nie jest celem samym w sobie. Nie w naszych realiach.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 26.01.2018, 11:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A myślisz ze Zarzad wraz z klubową księgowa mają podobne zdanie? Krakowska piłka nie "wykarmimy" klubu.

Idę również o zakład, że frekwencja na meczach z Legia/ Lechem w grupie mistrzowskiej będzie większa niż w grupie spadkowej z Termalika i Płockiem. I to bez wzgledu na to jak piękna bedziemy prezentowac grę i jak piękne będą nasze porażki.

Carrillo przychodzi tu osiągnąć wyniki. Ładna gra ma temu pomóc, ale nie jest celem samym w sobie. Nie w naszych realiach.
Czemu w czysto teoretyczną rozmowę o stylu wmieszałeś finanse?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2018, 11:51
Bo finanse zawsze dostają po dupie jak nie ma wyników? A zakładanie wyższości stylu nad wynikami mówi samo za siebie.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 26.01.2018, 11:58
Czytam sobie niektóre opinie i najchętniej zawołałbym "Siostro kaftan !"
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 26.01.2018, 14:39
Bo finanse zawsze dostają po dupie jak nie ma wyników? A zakładanie wyższości stylu nad wynikami mówi samo za siebie.
Zapewne, ale przecież rozmawialiśmy o stylu. Przyjmijmy, że w mistrzowskiej gramy Legie w Wwa, a Lech przyjeżdża do nas po 3 porażkach pod rząd (gramy jak sezon temu). Frekwencja 20k. Gramy w spadkowej i jedziemy z resztą, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy ewentualnie tej grupy nie wygrali. Różnica w nagrodach za 9 i 8/7 miejsce jest znikoma. Ponadto gramy 1 mecz więcej u siebie, jeśli skończymy w górnej połowie 'grupy'(przed podziałem).
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 26.01.2018, 15:57
Jeden pisze ze woli zajac 8 miejsce po ladnej grze niz zajac 8 miejsce po brzydkiej grze, a drugi ze frekwencja na meczu z Legią bedzie wyzsza niz na meczu z Termalicą

co jeszcze macie ciekawego do napisania? ze koło ma kształt koła?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2018, 16:34
Zapewne, ale przecież rozmawialiśmy o stylu. Przyjmijmy, że w mistrzowskiej gramy Legie w Wwa, a Lech przyjeżdża do nas po 3 porażkach pod rząd (gramy jak sezon temu). Frekwencja 20k. Gramy w spadkowej i jedziemy z resztą, bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy ewentualnie tej grupy nie wygrali. Różnica w nagrodach za 9 i 8/7 miejsce jest znikoma. Ponadto gramy 1 mecz więcej u siebie, jeśli skończymy w górnej połowie 'grupy'(przed podziałem).
Niestety (dla Ciebie) mielismy juz taka sytuacje w sezonie 15/16 i życie zweryfikowalo podobne założenia:
Za wczesnego Wdowczyka gralismy ladna dla oka pilke i gralismy w grupie spadkowej.
Frekwencja w 4 meczacj wynosila odpowiednio:
9.5k, 10.5k, 10k, 10.5k

Jeden mecz z Legia to 30k, z Lechem kolo 20k, i np z takim Zaglebiem 15k.

O czym my w ogole rozmawiamy? Czy oplaca się grać w grupie mistrzowskiej czy spadkowej?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.01.2018 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 26.01.2018, 16:45
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jeden pisze ze woli zajac 8 miejsce po ladnej grze niz zajac 8 miejsce po brzydkiej grze, a drugi ze frekwencja na meczu z Legią bedzie wyzsza niz na meczu z Termalicą

co jeszcze macie ciekawego do napisania? ze koło ma kształt koła?
Ze jak sie nie potrafi czytac ze zrozumieniem to sie nie zabiera glosu i sie nie komentuje
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.01.2018, 16:49
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Czytam sobie niektóre opinie i najchętniej zawołałbym "Siostro kaftan !"
mówisz o ashkeczupie

no ale to jest dokładnie to co napisałem, jak się było największym wrogiem Kiko , to teraz się będzie stawać na głowie żeby udowodnić jak to 9 miejsce po ładnej grze jest lepsze niż 8 po brzydkiej , ponieważ trzeba zalegitymizować swoje wcześniejsze posty

uczciwie jednak przyznam że sa i tacy którzy nie zostawią na Carillo suchej nitki i będą szukać drugiej dziury w dupie , aby być konsekwentnym wobec swoje wcześniejszego uwielbienia dla Kiko

a nam mądrym forumowiczom co pozostaje ?

spokojnie śledzić rozwój wydarzeń ściskając kciuki za Carillo, bo dobre wyniki Carillo to sa dobre wyniki NASZEJ Wisełki , pamiętajcie o tym !

Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 26.01.2018, 17:15
Niestety (dla Ciebie) mielismy juz taka sytuacje w sezonie 15/16 i życie zweryfikowalo podobne założenia:
Za wczesnego Wdowczyka gralismy ladna dla oka pilke i gralismy w grupie spadkowej.
Frekwencja w 4 meczacj wynosila odpowiednio:
9.5k, 10.5k, 10k, 10.5k

Jeden mecz z Legia to 30k, z Lechem kolo 20k, i np z takim Zaglebiem 15k.

O czym my w ogole rozmawiamy? Czy oplaca się grać w grupie mistrzowskiej czy spadkowej?
Niestety (dla Ciebie) w poprzednim sezonie w grupie mistrzowskiej byliśmy gospodarzami w 3 meczach. Łączna frekwencja wyniosła 41758, co daje dokładnie taki sam wynik, jak w sezonie 15/16 Ewentualny mecz z Legią w mistrzowskiej redukuje się z ewentualnymi derbami

Arkadiusz.Czerepach

Jako mądremu użytkownikowi na pewno nie umknęło Ci, że pisałem o 9 jako akceptowalnym, gdyż posiadanie piłki i granie nią spłaca się bardziej (Man City) niż dzidowanie na Carlitosa. Obejrzałeś sparingi? Jeśli nie, to nie mamy nawet o czym rozmawiać.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 26.01.2018 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2018, 18:04
Cytat:
Niestety (dla Ciebie) w poprzednim sezonie w grupie mistrzowskiej byliśmy gospodarzami w 3 meczach. Łączna frekwencja wyniosła 41758, co daje dokładnie taki sam wynik, jak w sezonie 15/16 Ewentualny mecz z Legią w mistrzowskiej redukuje się z ewentualnymi derbami
Znajdz mi jedna osobę w klubie która woli grac w grupie spadkowej, niz grac w mistrzowskiej (i nic nie ugrac).

uwazam podobnie jak Arkadiusz.Czerepach, że brniesz na siłę w postawiona przez siebie tezę

Nie chce mi się tego ciagnac, kończac wiec temat powiem że mocno kibicuję Carrillo aby jego założenia wypaliły problemy natomiast widzę dwa (lub 3):
- krótki czas na przygotowania (zna drużynę ledwie 17 dni) i wdrożenie swoich planów
- kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje
- forma rywali

A co do sparingów to sa to tylko jednostki treningowe. Nawet jeśli udane, to dalej jednostki treningowe.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 26.01.2018, 18:24
Znajdz mi jedna osobę w klubie która woli grac w grupie spadkowej, niz grac w mistrzowskiej (i nic nie ugrac).

uwazam podobnie jak Arkadiusz.Czerepach, że brniesz na siłę w postawiona przez siebie tezę

Nie chce mi się tego ciagnac, kończac wiec temat powiem że mocno kibicuję Carrillo aby jego założenia wypaliły problemy natomiast widzę dwa (lub 3):
- krótki czas na przygotowania (zna drużynę ledwie 17 dni) i wdrożenie swoich planów
- kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje
- forma rywali

A co do sparingów to sa to tylko jednostki treningowe. Nawet jeśli udane, to dalej jednostki treningowe.

Nie brnij.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 26.01.2018, 18:35
Nie ma czegoś takiego jak "najpierw wyniki, potem styl". Taka gra to może się uda i wpadnie. Grając wedle jakiegoś schematu, opartego na taktyce i wyćwiczeniu tego na treningach, szansa na to "wpadnięcie" wzrasta i do tego powinno się dążyć. Mając ten mityczny "styl" nie można osunąć się w dół, to solidny fundament do osiągania dobrych wyników. Czemu ludzie mówią o Guardioli, Simeone, Wengerze, Mourinho, Bielsie, Favre? Każdy z nich ma swój styl i dlatego są na topie trenerskim. Styl oparty na "macie piłkę, wygrajcie" to może powiedzieć wfista. Jeśli trener jest mądrym człowiekiem to trzeba mu dać czas i stworzyć jakieś warunki pracy, jak na przykład wymienianie najsłabszych ogniw lub uzupełnianie na wypadek odejścia tych najsilniejszych.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.01.2018, 19:03
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
czyta sie niektórych i wygląda, to tak, że najlepiej jakby Wisła grała chujowo, bo będzie "a nie mówiłem"? czy Wy ....a mieliście ciężkie dzieciństwo, byliście molestowani albo przecweleni? skończcie na wszystko narzekać, bo sie tym rzygać chce... kto oglądał sparing z Videotonem i powie, że nie widać róznicy jest idiotą, nie nie dlatego że nie może mieć odmiennego zdania, tylko dlatego, że to zupełnie inny styl gry. jeżeli ocenę sparingu zaciemnia Wam kamerka, to też macie coś nie tak ze sobą. Wisła grała przyzwoicie i jeżeli przełoży się to na grę w lidze, to będzie dobrze lub bardzo dobrze. pisanie o 1 pkt przewagi na strefą spadkową jest tak samo śmieszne, bo ile mamy straty do 2 miejsca? niebotyczne 5 pkt, olbrzymia strata, nie do przejścia poczekajmy na sezon i zacznijmy wtedy oceniać ale podpowiem Wam, pierwsze 2-3 mecze mogą być jeszcze nie takie jak chcemy, chociaż liczę że będą dla nas dobre... jeśli wszyscy będą zdrowi, to zobaczymy różnicę w lidze na 100%. pozdrawiam.
czyta się niektórych, którzy odlecieli po jednym sparingu i dla których różnica 1 pkt to prawie to samo co 5.
"poczekajmy na sezon i zacznijmy wtedy oceniać" - w tym się zgadzamy.
Nie mam zamiaru się podniecać grą w sparingu (którego zresztą nie mogłem oglądać), a niektórzy już po nim odlecieli.
Poza tym pamiętajmy, że jest jeszcze coś takiego jak okienko transferowe i nie wiadomo jak ono się skończy dla Wisły (Carlitos...).
Odpowiedz cytując
butazango
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2010

Stary 26.01.2018, 23:27
Na szczęście trener zdaje sobie sprawę z możliwości odejścia Carlitosa, wiec próbuje grać coś innego niż dzida do przodu i może Lopez coś strzeli.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.01.2018, 08:38
Z google translator:

Cytat:
Suljić z Videoton nie osiągnął porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy i biorąc pod uwagę, że jego kontrakt wygasa w czerwcu, styczniowy okres przejściowy jest ostatnią szansą dla węgierskiego klubu na zrobienie czegoś ze względu na niego.

Już od tygodni Suljić Videoton zostanie zastąpiony słowiańską z Bratysławy, jednak według informacji z Węgier Wisła walczy również o podpisanie byłego gracza z Sarajewa.

Polacy podobno już wysłali ofertę dla Suljića, ale ilość obecnie oferowana, by zadowolić liderów Videoton.

Z Bośniackiej strony info z wczoraj
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2018, 09:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
mówisz o ashkeczupie

no ale to jest dokładnie to co napisałem, jak się było największym wrogiem Kiko , to teraz się będzie stawać na głowie żeby udowodnić jak to 9 miejsce po ładnej grze jest lepsze niż 8 po brzydkiej , ponieważ trzeba zalegitymizować swoje wcześniejsze posty
Czytając tu achy i ochy nad nowym trenerem i jednocześnie jazdę po Kiko plus to ze na ten moment nowy trener ma lepsza sytuacje kadrową to Wisła zamiata ligę na wiosnę czego wszystkim życzę.
Nie widzę po prostu opcji aby to w ogóle były zbliżone wyniki czy lekko lepsze to ma być gigantyczna różnica na plus według tego co tu czytam.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 27.01.2018, 09:49
Czytając tu achy i ochy nad nowym trenerem i jednocześnie jazdę po Kiko plus to ze na ten moment nowy trener ma lepsza sytuacje kadrową to Wisła zamiata ligę na wiosnę czego wszystkim życzę.
Nie widzę po prostu opcji aby to w ogóle były zbliżone wyniki czy lekko lepsze to ma być gigantyczna różnica na plus według tego co tu czytam.
+Mitrović, Palcić
-Bartosz

SAMOGRAJKI.

Drużyna jest na etapie budowania jeszcze jakieś 2 lata i nie kto inny niż zwolennicy Kiko to wymyślili
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2018, 10:23
+Mitrović, Palcić
-Bartosz

SAMOGRAJKI.

Drużyna jest na etapie budowania jeszcze jakieś 2 lata i nie kto inny niż zwolennicy Kiko to wymyślili
Nie samograjki tylko jest przepracowany okres przygotowawczy w prawie całym składzie zobacz kiedy były transfery robione latem.

Osobiście nie mam wygórowanych oczekiwań na dzień dobry raczej umiarkowany optymizm bo może średnio a może wypalić super.

Odnoszę sie do cześć wpisów nowym wielkim trenerze który objął posadę po wuefiscie toż to musi być ogromny skoki w grze i wynikach.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2018, 10:48
Odszedł tez Pietrzak i Ze
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 27.01.2018, 11:11
Nie samograjki tylko jest przepracowany okres przygotowawczy w prawie całym składzie zobacz kiedy były transfery robione latem.

Osobiście nie mam wygórowanych oczekiwań na dzień dobry raczej umiarkowany optymizm bo może średnio a może wypalić super.

Odnoszę sie do cześć wpisów nowym wielkim trenerze który objął posadę po wuefiscie toż to musi być ogromny skoki w grze i wynikach.
https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...39238256566272

Czy gra w fife i siłownia też się liczy do okresu przygotowawczego?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 27.01.2018, 11:21
Krzysiek na tt jednak jest coś na rzeczy:

Cytat:
Kolejne oferty odrzucone, Wisła wciąż walczy, Węgrzy nie odpuszczają, słabo to widze, może przez weekend się jednak dogadają?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.01.2018, 22:06
Suljić wrzucił fotę w social media z napisem "back on the Field", także...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 31.01.2018, 08:23
jeżeli Krzysiek Kiewicz pisze, że jest bardzo blisko finalizacji to nie ma się co dziwić
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów