The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.01.2018, 18:12
Coraz lepiej się to ogląda, a kierowca wyrósł na niekwestionowaną gwiazdą obozowych filmików

https://www.youtube.com/watch?v=tEc3B60F9YU
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Od: 11.2017

Stary 23.01.2018, 21:32
Orientuje się ktoś czy to Palcić dołączy do drużyny w Hiszpanii czy może to drużyna dołączy do Palcicia już w Polsce ?
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 23.01.2018, 21:47
Palcić dołączy do ekipy w Hiszpanii
Odpowiedz cytując
Waldus88
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 23.01.2018, 21:48
Ma dołączyć.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 23.01.2018, 21:52
Ogladalem dzisiaj urywki na tyle na ile moglem patrzec w tablet.
Nie wyglada to zle, aczkolwiek w obronei duzo pracy jeszcze nas czeka.
Fajnie ta pilka chodzi, ale troche za wolno jeszcze. Mam nadzieje ze to wina "czucia" treningow w nogach.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 23.01.2018, 21:56
Oglądałem cały mecz, ciężko ocenić występy pojedynczych piłkarzy, bo często jest problem z rozpoznaniem z tak daleka Co się rzuca w oczy, to fakt, że z Videotonem cały mecz prowadziliśmy grę. Nawet przy 1:0 czy 90 minucie.

Pod koniec pierwszej połowy gość z Video zszedł z dwoma żółtymi, ale od przerwy znowu grali w 11.

Mieliśmy olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki, nie tworzyliśmy zagrożenia pod własną bramką. Ładnie wychodziliśmy spod pressingu, za to z przodu brakowało konkretów. Strzałów na bramkę bardzo mało. Z drugiej strony dawno nie byłem tak spokojny o wynik jak w tym meczu. Videoton sztycha nie zrobił.

/edit : pepe72 : dokładnie tak Jedyna bramka, a tu akurat zwiecha była Dzięki za linka!

/edit2 : stałych fragmentów mieliśmy faktycznie bardzo dużo jak pisał Teo. Dodam też, że dwa razy świetnie bronił bramkarz Videotonu, szczególnie popisał się przy strzale głową Arsenicia z bliska.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 23.01.2018 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.01.2018, 21:57
teo napisał(a):Wyświetl post
Ogladalem dzisiaj urywki na tyle na ile moglem patrzec w tablet.
Nie wyglada to zle, aczkolwiek w obronei duzo pracy jeszcze nas czeka.
Fajnie ta pilka chodzi, ale troche za wolno jeszcze. Mam nadzieje ze to wina "czucia" treningow w nogach.
Dorzucili gola, bo na live to chyba połączenie padło
https://youtu.be/KurKOTkAvKg
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Stary 23.01.2018, 21:57
Dzięki Panowie za odpowiedzi

To dobrze, że potrenuje z drużyną na obozie, a być może dostanie też szansę gry w sobotnim sparingu, choćby przez kilka minut. Im więcej wspólnego czasu z zespołem tym lepiej dla niego, a przede wszystkim dla Wisły!
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 23.01.2018, 22:04
Jeszcze bylo sporo stalych fragmentow gry po naszej stronie. Czesto faule po lewej stronie na Sadloku. To mi sie rzucilo w oczy. Ale rozegranie stalych fragmentow dalej kuleje.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 23.01.2018, 22:19
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dorzucili gola, bo na live to chyba połączenie padło
https://youtu.be/KurKOTkAvKg
Uuuuuu Carlitos chyba niezbyt zadowolony ze doszedl mu konkurent do wolnych
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.01.2018, 22:51
Uuuuuu Carlitos chyba niezbyt zadowolony ze doszedl mu konkurent do wolnych
Ja bym chciał jeszcze kilku.
Odpowiedz cytując
S z c z e p a N
Member

Stary 23.01.2018, 23:04
Jeszcze będziemy mieć w drużynie konflikt a'la Neymar-Cavani w PSG

A tak na serio to myślę, że pierwszym do wykonywania rzutów karnych/wolnych w dalszym ciągu powinien być Carlitos - raz, że robi to bezbłędnie, a dwa, że walczy o koronę króla strzelców, co przy ewentualnej sprzedaży w lecie może mieć niemałe znaczenie
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 24.01.2018, 12:14
Zmienił się rywal w ostatnim "hiszpańskim" sparingu: https://wislakrakow.com/zmiana-rywal...tnim-sparingu/
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.01.2018, 15:13
po dotychczasowych spotkaniach podoba mi sie Mitrovic. Wydaje mi sie ze jak mu sie bedzie chcialo to wprowadzi jakosc do srodka pola (gra na raz, przyjecie z odejsciem, dobre podanie, doswiadczony).
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 27.01.2018, 19:24
Co myślicie o dzisiejszym sparingu? Nie było mi dane go obejrzeć i bardzo prosiłbym o jakąś rzeczową ocenę poczynań naszych grajków
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 27.01.2018, 19:51
Na YT masz dostepny mecz w calosci.

Generalnie przewaga w posiadania baaardzo duza. Duzo krotkich podan, sporo gry z pierwszej pilki przy bramce rywala i wtedy robilo sie groznie. Sa pomysly na rozegranie stalych fragmentow gry.
Mielismy z 7 sytuacji bramkowych. Rywale dwie plus jeden strzal z dystansu zablokowany.

Znakomity mecz Halilovica. Super gra z pierwszej pilki, gdyby byla lepsza skutecznosc to mialby 3 asysty. Oprocz tego trzy strzaly, jeden celny, jeden tuz obok i trzeci nieudany. I bronic sie nauczyl, w pare tygodni... Cuda panie!
Carlitos widac, ze dobrze sie czuje w tej taktyce. Imaz nieco gorzej.
Perez jak perez... 15 minuty gry, trzy kontakty z pilka i trzy straty.
Palcic. Bardzo pozytywnie, choc czasem spoznial. Ale sporo potrafi, dobry drybling, dobre czucie gry.
Cywka w srodku pozytywnie, ale widac ze pewnego poziomu nie przeskoczy.
Balaniuk dwie setki zero bramek mowi wszystko.

Generalnie widac schematy i to ze kazdy wie co ma robic. Dobrze wychodzilismy spod presingu choc jeszcze jest co poprawic i jednoczesnie bardzo dobrze sami presowalismy. Nie bylo sytuacji ze ktos odpuszczal, raczej szli w tempo i nie bylo to takie presowanie dla samego presowania. Duzo pilek odzyskanych dobrym presingiem.

UWAGA!!
Zdazylo sie kilka lag na Carlitosa czy Kolara i byly to bardzo dobre podania stwarzajace zagrozenie. Ale to bylo doslownie 4-5 pilek przez caly mecz i dzieki temu stwarzaly zagrozenie

A, Bartkowski na lewej stronie to dobry pomysl.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.01.2018, 20:34
Na YT masz dostepny mecz w calosci.

Generalnie przewaga w posiadania baaardzo duza. Duzo krotkich podan, sporo gry z pierwszej pilki przy bramce rywala i wtedy robilo sie groznie. Sa pomysly na rozegranie stalych fragmentow gry.
Mielismy z 7 sytuacji bramkowych. Rywale dwie plus jeden strzal z dystansu zablokowany.

Znakomity mecz Halilovica. Super gra z pierwszej pilki, gdyby byla lepsza skutecznosc to mialby 3 asysty. Oprocz tego trzy strzaly, jeden celny, jeden tuz obok i trzeci nieudany. I bronic sie nauczyl, w pare tygodni... Cuda panie!
Carlitos widac, ze dobrze sie czuje w tej taktyce. Imaz nieco gorzej.
Perez jak perez... 15 minuty gry, trzy kontakty z pilka i trzy straty.
Palcic. Bardzo pozytywnie, choc czasem spoznial. Ale sporo potrafi, dobry drybling, dobre czucie gry.
Cywka w srodku pozytywnie, ale widac ze pewnego poziomu nie przeskoczy.
Balaniuk dwie setki zero bramek mowi wszystko.

Generalnie widac schematy i to ze kazdy wie co ma robic. Dobrze wychodzilismy spod presingu choc jeszcze jest co poprawic i jednoczesnie bardzo dobrze sami presowalismy. Nie bylo sytuacji ze ktos odpuszczal, raczej szli w tempo i nie bylo to takie presowanie dla samego presowania. Duzo pilek odzyskanych dobrym presingiem.

UWAGA!!
Zdazylo sie kilka lag na Carlitosa czy Kolara i byly to bardzo dobre podania stwarzajace zagrozenie. Ale to bylo doslownie 4-5 pilek przez caly mecz i dzieki temu stwarzaly zagrozenie

A, Bartkowski na lewej stronie to dobry pomysl.
W.zasadzie zgadzam się z większością. Dodam, że Palčič miałby asystę, ale Perez z 5 metrów na pusta trafił w poprzeczkę... Bałanyuk mimo wszystko na plus, widać, że ma nosa, dobrze przewiduje boiskowe wydarzenia. Naprawdę ma potencjał, chyba bardziej aktywny niż Kolar.

W pierwszej połowie mieliśmy absolutna kontrolę nad meczem, w drugiej trochę daliśmy i m pograć (nadal widoczna przewaga, ale dopuściliśmy do kilku sytuacji).

Nie wiem na jakim etapie przygotowań są Chińczycy, dlatego najwięcej nam powie sparing z Termalica za tydzień.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.01.2018, 20:40
pierwszy sparing który był transmitowany w sposób pozwalający zobaczyć cokolwiek , i wyglądało to naprawde dobrze !
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.01.2018, 21:39
A ja się nie zgadzam co do Bartkowskiego na lewej obronie. Podobnie jak Jędrzejczyk w kadrze. Brak lewej nogi jednak dyskwalifikuje go przy rozegraniu. Bardzo wolne i łatwe do rozpracowania te przełożenia piłki na prawą nogę.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 27.01.2018, 21:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
pierwszy sparing który był transmitowany w sposób pozwalający zobaczyć cokolwiek , i wyglądało to naprawde dobrze !
Dobrze w sensie jakości obrazu czy dobrze w sensie sportowym, bo nie oglądałem?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 27.01.2018, 22:02
obrazu , kamera była wyżej usytuowana i posiadała funkcje zoom
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 27.01.2018, 22:03
przepraszam , nie przeczytałem całego posta zanim odpowiedziałem , sportowo bardzo fajnie wypadli , ładne akcje , duże posiadanie piłki sporo dryblingów
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.01.2018, 22:14
Zgadzam się, że Bartkowski miernie. Generalnie uważam, że jest słaby piłkarsko. Za słaby na Wisłe
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 27.01.2018, 22:36
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
A ja się nie zgadzam co do Bartkowskiego na lewej obronie. Podobnie jak Jędrzejczyk w kadrze. Brak lewej nogi jednak dyskwalifikuje go przy rozegraniu. Bardzo wolne i łatwe do rozpracowania te przełożenia piłki na prawą nogę.
Mozna sie sprzeczac. Moim zdaniem fajnie sie podlaczal pod akcje, dobrze wchodzil kilka razy w pole karne i jednoczesnie z jego strony nie bylo jakiegos wielkiego zagrozenia.
Zebysmy sie zrozumieli. Jako zmiennik dla Sadloka imho jest wystarczajacy na chwile obecna. Bo ile tych meczow zagra? 3-4 do 6 w roku? Kiedy Sadlok zlapie kartki, albo drobny uraz albo bedzie chcial mu trener dac odpoczac?
Sytuacja zmieni sie jesli bysmy grali w pucharach, ale do tego czasu Bartkowski tez sie moze rozwinac.
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 27.01.2018, 22:54
Generalnie to dziwię się że zarząd stawia przed tą ekipą wyższe cele nż w zeszłym sezonie. Brak skuteczności = brakiem umiejętności. Po sezonie dojdzie według mnie do licznych zmian również w zarządzie jeżeli drużyna co jest pewne nie zrealizuje celów.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 27.01.2018, 23:03
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to dziwię się że zarząd stawia przed tą ekipą wyższe cele nż w zeszłym sezonie. Brak skuteczności = brakiem umiejętności. Po sezonie dojdzie według mnie do licznych zmian również w zarządzie jeżeli drużyna co jest pewne nie zrealizuje celów.
A jak do zmian nie dojdzie to 100 razy napiszesz na forum "Nie mialem racji piszac 27 stycznia 2018 roku o 23:54 bzdury"
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 28.01.2018, 00:18
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Mam też nadzieję, że spadniecie z ligi a Wasz zbawca zwolni w końcu Probierza.
Merkury, oddaj moje 100 milionów!
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 28.01.2018, 06:58
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale musisz się pogodzić, że on będzie zastępcą Sadloka na lewej stronie facet tam grał w Wigrach, więc ma pojęcie, a to że będzie słabiej w ofensywie to już nic na to nie poradzisz
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 28.01.2018, 15:18
Jasne, jako zastępca Sadloka jest ok. Jak już wspomniałem, ma takie braki jak Jędrzejczyk, a ten był podstawowym zawodnikiem reprezentacji i zbierał pochwały. Po prostu uważam, że przy naszej grze opartej na szybkich podaniach akurat Bartkowski może zwalniać tempo akcji i będzie cierpieć płynność rozegrania.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.01.2018, 22:50
Na wiosnę mamy 16 spotkan do rozegrania, więc nie dramatyzujmy jeśli Bartkowski w kilku zagra. Runda jest bardzo krótka. Poza tym z chinczykami nie zaprezentował się zle. Na zamiennika na wiosnę w zupełności dostarczy.

Dopiero dzisiaj obejrzalem w całości sparing i naprawdę mogła imponowac postawa Halilovicia. Wyglądał o kilka klas lepiej niż na jesień, choć rywale też wysoko nie postawili poprzeczki. Chciałbym aby Carrillo postawił na środek Basha- Halilovic-Mitrovic i z nimi zaczął rundę.

Ponadto Kolar i Balaniuk pokazują że potrafią grać w piłkę i myślę że zarówno jeden jak i drugi na wiosnę coś ustrzeli. Tym bardziej że nie zanosi się na wielki pożytek z Brozka i Ondraska.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów