The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.01.2019, 15:16
Litosci.... jak sie woziła za kase Wisly, fundusz reprezentacyjny, to pewnie tez robila to ze strachu. Ja nie moge pojac tylko jednej rzeczy - jak mozna za takie smieszne pieniadze, bo one sa smieszne patrzac na to ile Saraszmata ma lat, zrujnowac sobie opinie i reszte zycie. Przeciez jej nikt tego nie zapomni. Tak jak to Stanowski opisał ostatnio - pojdzie po bulki, to beda sie krzywo patrzec, pojdzie do restauracji - napluja do zupy itd. Czy ona jest az taka bezmozga? Bo juz o tak abstrakcyjnych dla tej idiotki rzeczach jak to, ze historia ja z tego zapamieta i ma zbrukane imie na zawsze to nawet nie wspominam, bo ona pewnie na funkcjonuje na takich poziomach by brac to pod uwage. Gdyby to jeszcze były naprawde grube miliony (a moze w sumie byly?), to moze dałoby sie to usprawiedliwic. Ale grosze, ktore ona przeje w 10 lat? Kabaret.

PS. TIR_DO_SŁUBIC - dobrze komponuja sie nasze avatary jeden pod drugim
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.01.2019 o godz. 15:31.
Odpowiedz cytując
grosz
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.01.2019, 15:22
Film z przeszukiwania
https://www.youtube.com/watch?v=XGswVg9ZenE
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.01.2019, 15:25
Z punktu widzenia WSH lepszego prezesa nie dalo sie zainstalowac. Nie pamietam kto mnie tak ostatnim razem zrobil w wala jak wlasnie ten babsztyl.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 08.01.2019, 15:29
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Litosci.... jak sie woziła za kase Wisly, fundusz reprezentacyjny, to pewnie tez robila to ze strachu. Ja nie moge pojac tylko jednej rzeczy - jak mozna za takie smieszne pieniadze, bo one sa smieszne patrzac na to ile Saraszmata ma lat, zrujnowac sobie opinie i reszte zycie. Przeciez jej nikt tego nie zapomni. Tak jak to Stanowski opisał ostatnio - pojdzie po bulki, to beda sie krzywo patrzec, pojdzie do restauracji - napluja do zupy itd. Czy ona jest az taka bezmozga? Bo juz o tak abstrakcyjnych dla tej idiotki rzeczach jak to, ze historia ja z tego zapamieta i ma zbrukane imie na zawsze to nawet nie wspominam, bo ona pewnie na funkcjonuje na takich poziomach by brac to pod uwage. Gdyby to jeszcze były naprawde grube miliony (a moze w sumie byly?), to moze dałoby sie to usprawiedliwic. Ale grosze, ktore ona przeje w 10 lat? Kabaret.
Pewnie myślała że to potrwa dłużej
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 08.01.2019, 15:29
Piter8787 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dużą szansę zaprzepaszczono jak ts przejmował Wiśłe. Przy odrobinie wkładu własnego jakimś pomyślę na klub można było uzdrowić to wszystko i być samowystarczalnym ale nawet chyba nigdy nie podjęto takiego działania wszystko było z dnia na dzień. Jedyne co zrobiono to w nie jasnych okolicznościach zakładano firmy na mężów kochanki a później pobierano duża kasę.nikt na początku nie próbował ułożyć relacji z miastem proponuję stadionu może dogadać się z nimi i spróbować poszukać sponsora na r22. Można to było zrobić w taki sposób jak legia miała z pepsi że właścicielem stadionu de facto jest warszawa ale kasę za nazwę pobierała legia. Poukładać szkolenie młodzieży zrobić podwaliny pod budowę akademii. Wziąść na siebie w większym wymiarze stadion może więcej płacić ale organizować tam np koncerty wydarzenia. Ten klub jest chyba najbardziej rozpoznawalny w Polsce wspólnie z legią. Amica się nie liczy. Skwk zamiast robić akcje dla kibiców zachęcać do przechodzenia kibiców na stadion czym dokonać klubowe finanse, pobierał z pustej kasy ostatnie pieniądze a później jakieś głupie screeny wkleja. Naprawdę wisła mogła być na początku średniakiem ale jakby postawiła na swoją młodzież do tego perspekttwiczni gracze z zagranicy młodzi mogliśmy dobrze wychodzić na tym. Wszystko to nie miało znaczenia ważne było tu i teraz żeby pobrać, pobrać i nic więcej
Całkowicie zgadzam się z tym, jakże smutnym, podsumowaniem 2,5 letniego okresu rządów TS w naszej Wisełce. Idealnie w punkt.
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 08.01.2019, 15:40
Virusman napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to Sarapata została prezesem nie przez przypadek. To nie osoba z zewnątrz, która nie wiedziała z kim robi interesy.
Broniła wcześniej Miśka w sądzie. Wiedziała z kim ma do czynienia. Po prostu weszła w ten układ. Kłamała oszukiwala kradła.
Ostatnio edytowane przez gizmo : 08.01.2019 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.01.2019, 15:51
"Ziobro: Prokuratura ma podstawy do działania
Minister sprawiedliwości był pytany dziś na konferencji prasowej, czy w zawiązku z tym, że pierwsze informacje na temat sytuacji w Wiśle Kraków zaczęły się pojawiać już kilka miesięcy temu, działania prokuratury nie zostały podjęte zbyt późno.

"Prokuratura nie jest organem nadzorczym klubów sportowych i nie ma takich uprawnień, ani uprawnień kontrolnych"

- podkreślił Ziobro. Jak zaznaczył, prokuratura działa w stanie ostatecznej konieczności, gdy zachodzi oczywiste podejrzenie popełnienia przestępstwa. Dodał, że prokuratura powinna rozpocząć działania, kiedy właściwe organy powołane do nadzoru sygnalizują w postaci złożonego zawiadomienia, że nieprawidłowości, które są tam stwierdzone, mają już charakter przestępstw.

"Czym innym jest bowiem nieprawidłowość związana z niewłaściwym, nieudolnym zarządzaniem, niekompetencją, złą organizacją, konfliktem w zarządzie - to nie jest miejsce dla prokuratury - a czym innym jest sytuacja, kiedy dochodzi do przestępstw kryminalnych a na to powinny być już dowody, czy też skala informacji powinna być już taka, która uprawdopodabnia, że te przestępstwa miały miejsce"

- powiedział Ziobro.

Jak podkreślił, wiedza pochodząca z postępowań równolegle prowadzanych, wiedza o działaniach grup przestępczych m.in. działających, żerujących na klubie Wisła Kraków, w połączeniu z informacjami medialnymi dała podstawy prokuraturze, że należy to postępowanie uruchomić..."

https://niezalezna.pl/253529-wisla-k...-ziobry-i-pzpn
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 08.01.2019, 15:54
Czy dobrze mi się wydaję że na koniec przeszukania nie wzięli ze sobą zgrzewki napojów energetycznych ?
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 08.01.2019, 16:07
Każdy to powie, Angela rozwiązuj umowę!

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...95461767327744
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.01.2019 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 08.01.2019, 16:16
Siostry i Bracia po szalu, witam po dłużej przerwie

Ostatnia wizyta: 04.09.2010 o godz. 22:38 - to brzmi poważnie!
Ja na krótko, bo skoro po ponad 8 latach się zalogowałem to COŚ SIĘ DZIEJE i niekoniecznie jest to tożsame z tym, co zastałem na forum. Myślę, że nie ma sensu tutaj roztrząsać tematu MS czy DD, bo w tej chwili nie o to chodzi - na to również przyjdzie pora, proszę mi wierzyć. W tej chwili warto po prostu nie drapać ran i nie dosrywać we własne gniazdo. Czasem można się złapać za głowę, nie wiadomo już komu i jakim wersjom wierzyć, tym bardziej, jeśli pewnych ludzi się znało sprzed lat i pewne rzeczy nie wydają się możliwe pamiętając ich przez ten pryzmat...

Nie chcę się bawić w pseudo informatora, ale jak widzę nastroje. Chciałbym, jak zwykle, wlać trochę optymizmu, bo pewne ogólniki chyba mogę przekazać. Na dziś wygląda to tak: Mamy tak naprawdę dwie aktualne POLSKIE opcje, z czego jedna jest mocno konkretna i już mogę powiedzieć, że według mnie, po posprzątaniu podstawowego burdelu(jeśli nie wyjdzie nowa ciekawostka, jak np wczorajsza), wypali. Co my możemy teraz zrobić? Czekać. I nie srać we własne gniazdo. Nie jeździe po dziennikarzach, to też nic nie da. Nie będzie żadnych "przecieków kontrolowanych". Żadną z tych opcji nie jest też wymieniany już ZJ. Jednak to na pewno osoba, która podźwignie klub, jeśli się tego rzecz jasna podejmie. Ogólnie rzecz biorąc - myślę, że jak na ostatnie doniesienia - jesteśmy w niezłej sytuacji. A i kilku piłkarzy bardzo mocno zaimponowało - ale na to przyjdzie czas "po wszystkim". W ramach sprawdzenia mnie przez malkontentów - jeśli to wypali(a powinno) będzie jeden dosyć mocno zadziwiający ruch transferowy.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.01.2019, 16:27
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.Jak sobie tak przypomne to zawsze jak była zawierucha to zawsze pojawiała sie tutaj osoba ktora "coś wiedziała" w celu rozmycia nawet na tym forum atmosfery.Tych nikow nigdy nie kojarzylem z wpisów np z tematów typu jakis mecz z kimś tam.
Zastanawiające.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.01.2019 o godz. 16:30.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.01.2019, 16:28
Haha, to samo myslalem.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 08.01.2019, 16:35
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Siostry i Bracia po szalu, witam po dłużej przerwie

Ostatnia wizyta: 04.09.2010 o godz. 22:38 - to brzmi poważnie!
Ja na krótko, bo skoro po ponad 8 latach się zalogowałem to COŚ SIĘ DZIEJE i niekoniecznie jest to tożsame z tym, co zastałem na forum. Myślę, że nie ma sensu tutaj roztrząsać tematu MS czy DD, bo w tej chwili nie o to chodzi - na to również przyjdzie pora, proszę mi wierzyć. W tej chwili warto po prostu nie drapać ran i nie dosrywać we własne gniazdo. Czasem można się złapać za głowę, nie wiadomo już komu i jakim wersjom wierzyć, tym bardziej, jeśli pewnych ludzi się znało sprzed lat i pewne rzeczy nie wydają się możliwe pamiętając ich przez ten pryzmat...

Nie chcę się bawić w pseudo informatora, ale jak widzę nastroje. Chciałbym, jak zwykle, wlać trochę optymizmu, bo pewne ogólniki chyba mogę przekazać. Na dziś wygląda to tak: Mamy tak naprawdę dwie aktualne POLSKIE opcje, z czego jedna jest mocno konkretna i już mogę powiedzieć, że według mnie, po posprzątaniu podstawowego burdelu(jeśli nie wyjdzie nowa ciekawostka, jak np wczorajsza), wypali. Co my możemy teraz zrobić? Czekać. I nie srać we własne gniazdo. Nie jeździe po dziennikarzach, to też nic nie da. Nie będzie żadnych "przecieków kontrolowanych". Żadną z tych opcji nie jest też wymieniany już ZJ. Jednak to na pewno osoba, która podźwignie klub, jeśli się tego rzecz jasna podejmie. Ogólnie rzecz biorąc - myślę, że jak na ostatnie doniesienia - jesteśmy w niezłej sytuacji. A i kilku piłkarzy bardzo mocno zaimponowało - ale na to przyjdzie czas "po wszystkim". W ramach sprawdzenia mnie przez malkontentów - jeśli to wypali(a powinno) będzie jeden dosyć mocno zadziwiający ruch transferowy.
Będą transfery eee to luz. A Liga Mistrzów będzie i budżet 500 mln zł ?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.01.2019, 16:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.Jak sobie tak przypomne to zawsze jak była zawierucha to zawsze pojawiała sie tutaj osoba ktora "coś wiedziała" w celu rozmycia nawet na tym forum atmosfery.Tych nikow nigdy nie kojarzylem z wpisów np z tematów typu jakis mecz z kimś tam.
Zastanawiające.
Ja nawet jakiś czas temu dostałam pytanie od kogoś czy nie oddałbym mu konta bo interesują go konta że starą datą

Hej
Prosze odpowiedz mi na ta prosbe.
Zalezy mi na koncie, loginie i hasle na forum Wisly z dosc wczesna data rejestracji. Jesli nie używasz już swojego konta i nie uczestniczysz w zyciu forum nie wymieniłbyś się albo odstąpił mi swojego loginu z haslem, prosze?
Mogę na Twoją prośbę poprosić adminów o zmianę nicka, jeśli nie chcesz bym używał Twojego.

Pozdrawiam
Tadek
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 08.01.2019, 16:40
^^Czerwiński?

PS - moje nie na sprzedaż. Mimo że piszę pierwszego posta od pewnie dekady
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 08.01.2019, 16:43
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Ja nawet jakiś czas temu dostałam pytanie od kogoś czy nie oddałbym mu konta bo interesują go konta że starą datą

Hej
Zalezy mi na koncie, loginie i hasle na forum Wisly z dosc wczesna data rejestracji. Jesli nie używasz już swojego konta i nie uczestniczysz w zyciu forum nie wymieniłbyś się albo odstąpił mi swojego loginu z haslem, prosze?
Mogę na Twoją prośbę poprosić adminów o zmianę nicka, jeśli nie chcesz bym używał Twojego.

Pozdrawiam
Tadek
Żartujesz czy na poważnie piszesz
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 08.01.2019, 16:43
Guzik napisał(a):Wyświetl post

Hej

Pozdrawiam
Tadek
o żesz

czyli teraz Ty to Ty czy Ty to Tadek
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 08.01.2019, 16:44
Slash napisał(a):Wyświetl post
^^Czerwiński?

PS - moje nie na sprzedaż. Mimo że piszę pierwszego posta od pewnie dekady
A ja swoje oddam za 12,2 mln PLN

P.S.
A sie nazlatywało rocznika 2002-2004 Ja juz myślałem że wszyscy poumierali......
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Stary 08.01.2019, 16:46
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz czy na poważnie piszesz
Nie żartuje
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 08.01.2019, 16:48
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
A ja swoje oddam za 12,2 mln PLN

P.S.
A sie nazlatywało rocznika 2002-2004 Ja juz myślałem że wszyscy poumierali......
A gdzie tam, żyją. Rozmnożeni nawet
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.01.2019, 16:53
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Pewnie myślała że to potrwa dłużej
I trwałoby, gdyby nie trzy wydarzenia sprzed pół roku. Akcja CBŚP, akcja miasta i wymuszona sprzedaż Carlitosa.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.01.2019, 16:54
Maćko napisał(a):Wyświetl post
W ramach sprawdzenia mnie przez malkontentów - jeśli to wypali(a powinno) będzie jeden dosyć mocno zadziwiający ruch transferowy.
Zapytam jak ten student na egzaminie z logiki - w którym kierunku i z jaką prędkością?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 08.01.2019, 16:59
Z drużyny mistrza Polski, Chorwat brazylijskiego pochodzenia z występami w Premier League.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 08.01.2019, 17:02
Zaraz to się okaże że Leśny przyszedł prasować dziwne transfery do Legii Cieżniak, Mąka, Carlitos
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.01.2019 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.01.2019, 17:07
A co ma Lesny teraz wspolnego z Legia i juz widze jak on ogarnia graczy Miodulskiemu
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 08.01.2019, 17:07
Cieżniak czy Mączyński to chyba za niego
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member

Stary 08.01.2019, 17:08
Slash napisał(a):Wyświetl post
A gdzie tam, żyją. Rozmnożeni nawet
Druga mlodosc forum, ja również po latach wrocilem i zaczalem czytac ��
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 08.01.2019, 17:09
Sarapata i reszta traktowali Wisełke jak swoją własność. Wypłacali kase, podpisywali umowy ze "swoimi" firmami i później mimo średniej frekwencji w granicach 13000 nie było zysku z dnia meczowego.
Dobrze że to koniec ich rządów, ludzi którzy byli tak pazerni że doprowadzili klub do bankructwa
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Od: 12.2018

Stary 08.01.2019, 17:14
Mioduski nie rozmawia wogole z Leśnodorskim nie pamiętacie w jakich okolicznościach się rozstawali. I raczej on jeżeli to robi to tylko z tego względu że mu brakuje tego. A nie żeby Legie wzmocnić bo oni że sobą nie rozmawiają.
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.01.2019, 17:23
Jeśli mamy mieć jakąś szansę uratować ten klub to trzeba porozmawiać z piłkarzami i poprosić zdecydowaną większość kadry I zespołu o rozwiązanie dotychczasowych kontraktów z zrzeknięciem się dalszych pensji,z wyjaśnieniem im,że jeśli rozwiążą w PZPN-ie to i tak już nigdy tej kasy nie zobaczą,bo klub upadnie. Wiem,że brzmi to absurdalnie,ale wszystko jest teraz absurdem. Moim zdaniem jeśli się nie znajdzie przez te kilka dni inwestor gdy Wisła nie ma zobowiązań wobec takich zawodników jak Arsenić na kilka lat to na pewno nie znajdzie się gdy będą zobowiązania na przyszłość wobec kilkunastu. Być może na wiosnę udałoby się zdobyć kilka punktów i udało utrzymać grając juniorami plus kilku starych wyjadaczy typu Brożek, Boguski, Wasyl.

Druga kwestia to posprzątanie wszystkich połączeń z SKWK i WSH co mam nadzieję się właśnie dzieje.
Jeśli te warunki zostaną spełnione to kupimy czas do końca marca na poszukiwanie inwestora,co może być zbawienne w obecnej sytuacji. Szanse na inwestora i zastrzyk gotówki w ciągu następnych kilku zapewne są mizerne przez zawirowania z tą zasraną umową o warunkowej sprzedaży akcji,bo być może Ci frajerzy szykują się do sądowych rozstrzygnięć o akcję spółki.
PS. Zapomniałem jeszcze,że trzeba lobbować w urzędzie miasta za nowymi, korzystniejszymi zasadami najmu stadionu albo jakimś sponsoringiem o którym pisał chyba Knura
Ostatnio edytowane przez blanco : 08.01.2019 o godz. 17:42.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów