The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.10.2021, 16:00
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?
Możesz rozwinąć temat?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.10.2021, 16:00
Jak to jest, że teoretycznie wychodzimy na prostą, kupujemy coraz droższych zawodników a z każdym kolejnym okienkiem transferowym to jest nieporównywalnie gorszy szrot niż to co miał Stolarczyk? Przecież taki Savicevic przy Skwarce czy Savicu to był Messi... Nawet Halilovic ich zjada na śniadanie.

Może już wystarczy szukania wśród odpadów z dobrych znanych klubów? Piję do tych Skwarek, Hanusków i innych Klimentów. Do tej pory jak jakiś transfer odpalał, to był piłkarz znikąd albo z niższych hiszpańskich lig.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.10.2021, 16:11
Hanousek akurat to najlpeszy nasz LO odkąd siegam pamiecia , wiec zapewne go w zwiazku z tym nie przedłuzymy
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.10.2021, 16:17
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest, że teoretycznie wychodzimy na prostą, kupujemy coraz droższych zawodników a z każdym kolejnym okienkiem transferowym to jest nieporównywalnie gorszy szrot niż to co miał Stolarczyk? Przecież taki Savicevic przy Skwarce czy Savicu to był Messi... Nawet Halilovic ich zjada na śniadanie.

Może już wystarczy szukania wśród odpadów z dobrych znanych klubów? Piję do tych Skwarek, Hanusków i innych Klimentów. Do tej pory jak jakiś transfer odpalał, to był piłkarz znikąd albo z niższych hiszpańskich lig.
My nie kupujemy coraz droższych, gdzie tak mówili?. My bierzemy darmowych i jak to powiedział Pan Pasieczny "w naszych realiach finansowych" czyli czytaj mizernych.....dla tego jest tak a nie inaczej, co Panowie piłkarze będą się wysilać jak pensyjki małe, za takie pieniądze jak dostają w Wiśle dostaną wszędzie.
Więc ich to wali jak wylecą. O czym tu mówić jak nas nie stać na piłkarza Polaka na poziomie ekstraklasowym.....wyjątkiem jest Uryga bo Wiślak, no i pasowało mu wracać do Krakowa. Będzie I liga jak nie stać nas nawet na rezerwowego np. z takiego Śląska.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.10.2021, 17:13
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
My nie kupujemy coraz droższych, gdzie tak mówili?. My bierzemy darmowych i jak to powiedział Pan Pasieczny "w naszych realiach finansowych" czyli czytaj mizernych.....dla tego jest tak a nie inaczej, co Panowie piłkarze będą się wysilać jak pensyjki małe, za takie pieniądze jak dostają w Wiśle dostaną wszędzie.
Więc ich to wali jak wylecą. O czym tu mówić jak nas nie stać na piłkarza Polaka na poziomie ekstraklasowym.....wyjątkiem jest Uryga bo Wiślak, no i pasowało mu wracać do Krakowa. Będzie I liga jak nie stać nas nawet na rezerwowego np. z takiego Śląska.
Troszkę to dla nich niesprawiedliwe, nie zarzucałbym im braku chęci. Rzekłbym, że na tym etapie są po prostu za słabi na to co chcemy grać. A że profilujemy od dawna drużynę w specyficzny sposób, nie wypadają również dobrze w klasycznej ligowej nawalance.

To, ze musimy obecnie grać 3, 4 czasem 5 młodzieżowcami to być może fajna sprawa, która przyniesie owoce za 1 czy 2 lata, ale na teraz tragedia, pokazująca jak bardzo personalnie upadliśmy.

Wielu bardziej doświadczonych zawodników, których pozyskaliśmy (Skvarka, Hugi, Kliment) na razie zawodzi. Dwaj z poprzedniego zaciągu, Kuvelić i Savić są do wy.......enia. Jak sobie to dobrze policzymy, wyjdzie nam, że solidnych jest z 5 zawodników a reszta to w mniejszym lub większym stopniu słabe punkty.

Co mogą w fajnej drużynie zrobić 2 słabe punkty można obejrzeć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=ttePOOXjkU8 . 5 słabych punktów kończy się tym, co widzieliśmy wczoraj.

Chciałbym zaznaczyć, że na razie oceniam nasze nowe nabytki na dziś. Być może ktoś lub więcej osób odpali?
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.10.2021 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując
Cymes
Member

Od: 07.2004

Stary 24.10.2021, 18:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rozwiń myśl co to za bunt i co to było za zachowane? Kto w tym uczestniczy?

Inaczej uznam to za gadanie dla samego gadania.
Kuba jako zawodnik, który w swojej karierze grał i widział futbol na najwyższym światowym poziomie bardzo mi pomaga przekonać zawodników do ciężkiej pracy przy wdrażaniu stylu i taktyki jakie docelowo ma grać Wisła.Takie mniej więcej słowa padły w wrześniowym wywiadzie i szczerze powiedziawszy ja miałem takie trochę 'że co ku*wa?' jak to usłyszałem.Było tam więcej dziwnych stwierdzeń.Sporo o konieczności budowania zespołu z zawodników, którym gra w piłkę sprawia przyjemność, a nie przykrość.O potrzebie profilowania transferowanych zawodników w pierwszej kolejności pod kątem mentalnym, a nie sportowym.Tak tego słuchałem i się zastanawiałem czy to tak ogólnie czy w kontekście obecnej kadry Wisły.Po tym wywiadzie wszystko zaczęło się sypać.Nie lubię takich spekulacji, więc niech każdy zinterpretuje sobie sam i tak jak mu wygodniej zależnie od narracji, ale uciąć ręki za to, że tam wszystko jest ok to ja sobie nie dam.Wierze, że Kuba będąc wewnątrz szatni ma lepszą ocenę sytuacji czy problemem jest trener czy zawodnicy.

https://weszlo.com/2021/06/07/kim-je...-wisly-krakow/

Polecam jeszcze raz przeczytać sobie charakterystykę Guli.Jest tam dużo o jego wymaganiach odnośnie zawodników.I nie mam na myśli kwestii czysto sportowych.Czym innym jest jak ktoś jest ch*jowy, a czym innym jak ze swoją ch*jowością jest pogodzony, a skoro Kuba musiał, niektórych motywować osobistymi rozmowami to chyba coś jest nie tak.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.10.2021, 19:03
Ja mam teorię, że niestety trzon naszej drużyny to są miękkie faje.

Szybkie dwa strzały i się przez cały mecz nie mogli otrząsnąć.

Ja tak podejrzewałem, że manewr z Frydrychem w pomocy w Zabrzu wypalił, bo Górnik był aż tak słaby. Generalnie jak się wychodzi na mecz dwoma bocznymi obrońcami i czterema stoperami to czego oczekiwać po meczu jak nie obrony Częstochowy? Jeszcze jakby była skuteczna to pal sześć, ale oni nie wiedzieli co mają robić. Nie było Ashrafa i Plewki to w środku pola wyrwa wielka jak lej po bombie. Sam Zhukov to se może nagwizdać, biega walczy -spoko, ale brakuje mu dokładności w rozegraniu.

Jak wcześniej broniłem Skvarki (bo przeplatał lepsze mecze gorszymi - średnio to był przyzwoity) tak w tym meczu to była parodia piłkarza. Całą jego grę podsumował strzał ze spalonego z piątego metra obok bramki.

Jeśli chodzi o stracone bramki :
Pierwsza bramka - Biegański mógł zrobić więcej, Sadlok leciał na wślizgu, więc nie rozumiem dlaczego on również się kładł, skoro Maciek zasłonił światło bramki na strzał po ziemi. Błąd ale nie jakiś ogromny babol.

Druga bramka - bez szans.

Trzecia bramka - Mikołaj zostawił pustą bramkę bo błędnie założył, że dośrodkowanie przejdzie wszystkich. Strzał z głowy był słaby i w sam środek bramki. Powinien zostać na środku bramki, aby móc bronić ewentualny strzał i jednocześnie być przygotowanym na rzucenie się do boku jeśliby dośrodkowanie przeszło wszystkich.

Karnego nie oceniam, bo nie ma czego - ostatniej bramki nie widziałem, byłem zbyt wk.....ny.

W międzyczasie Mikołaj wybronił nam z dwie sytuacje, chociaż przy podwójnym strzale w poprzeczkę powinien się szybciej zebrać do linii pomiędzy strzałami a on jakiś balans pajacowo-bokserski uprawiał w linii nie mogąc złapać równowagi. Tylko Pichowi zawdzięcza, że tam bramka nie padła.

I nie zrozumcie mnie źle, młody jest, ma też bardzo dobre zagrania, widzę w nim większy potencjał niż np. w Lisie (lepszy refleks i gra 1 na 1). Wyrobi się, powinien grać - ale tego meczu do udanych nie zaliczy.

Ciekaw jestem przyszłych meczów Guli, bo coś wygląda jakby sam nie dowierzał co mu piłkarze grają. Chłop z niejedna pieca chleb jadł i takich jajec nie widział.

I brawo do Śląska. Zasłużone zwycięstwo, najlepszy na boisku obok Exposito niestety Judasz we własnej osobie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.10.2021, 23:56
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem przyszłych meczów Guli, bo coś wygląda jakby sam nie dowierzał co mu piłkarze grają. Chłop z niejedna pieca chleb jadł i takich jajec nie widział.
Niestety ale sam dołożył swoją cegiełkę do tych "jajec". I to możliwe że największą z nich.

Dobrze że chociaż po meczu miał skruchę i nazwał to swoją największą klęska w życiu. Tylko tyle i aż tyle. Nie grzeje mnie to, ale jestem również ciekaw reakcji jaka będzie po tym wczorajszym spektaklu.

Marne oczywiście nasze pocieszenie, że liga w tej chwili się śmieje bardziej z kogo innego.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 25.10.2021, 08:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja mam teorię, że niestety trzon naszej drużyny to są miękkie faje. ........

I brawo do Śląska. Zasłużone zwycięstwo, najlepszy na boisku obok Exposito niestety Judasz we własnej osobie.
No właśnie , jak bardzo by się przydali teraz Mączyński albo Chrapek.
Przy okazji - chyba najwyższy czas przestać nazywać tego pierwszego Judaszem bo realne okoliczności jego przejścia do Legii wcale do takiego określenia nie uprawniają.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 25.10.2021, 09:23
Mączyńskiemu ja mam tylko (i aż) do zarzucenia występ w pamiętnej lidze plus ekstra

nigdy nie nazywałem go judaszem, bo uważam że profesjonalny piłkarz może sobie pójśc do legii , lecha , a anqwet cracovii

o ile wcześniej nie zgrywa wiślaka i nie KŁAMIE w żywe oczy jak własnie krzysiu

wystarczyło wtedy powiedzieć pomidor , albo powiedziec tak przechodze dla dobra wisły i mojego , no cokowiek

a on sie glupawo usmiechal i kłamał

....a i tyle

a szkoda , bo to pilkarz klasy Kuby moim zdaniem
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 25.10.2021, 10:03
A w mojej ocenie w momencie wywiadu dla C+ powiedział to co myślał. Potem miał spotkanie z "bandą marzenki" i zostało mu jednoznacznie wyjaśnione co ma zrobić ( tzn dać się sprzedać do Legii bo banda potrzebowała kasy). Widząc z jakim "towarzystwem" ma do czynienia , dla własnego bezpieczeństwa , wolał już nic po tym nie mówić.
Bo jak inaczej wytłumaczyć że wolał być "zlinczowany" przez trybuny niż powiedzieć prawdę?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 25.10.2021, 11:35
że do końca chciał zgrywać fajnego ?

znany motyw w świecie piłkarzyków
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 25.10.2021, 14:05
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
A w mojej ocenie w momencie wywiadu dla C+ powiedział to co myślał. Potem miał spotkanie z "bandą marzenki" i zostało mu jednoznacznie wyjaśnione co ma zrobić ( tzn dać się sprzedać do Legii bo banda potrzebowała kasy). Widząc z jakim "towarzystwem" ma do czynienia , dla własnego bezpieczeństwa , wolał już nic po tym nie mówić.
Bo jak inaczej wytłumaczyć że wolał być "zlinczowany" przez trybuny niż powiedzieć prawdę?
Mączyński miał 2 oferty transferu, do Legii i ówczesnego wicemistrza - Jagiellonii, co sam powiedział. Mógł sobie spokojnie odejść do Białegostoku i nie byłoby tematu. Najwyraźniej Legia dawała jednak "parę srebrników" więcej, które sprawiły, że warto było zrobić z siebie błazna w oczach kibiców Wisły, biorąc pod uwagę wcześniejsze publiczne deklaracje Krzysia.

Tak więc określenie jakim jest tytułowany, jest akurat w pełni zasłużone, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności. Bo akurat próba wybielenie się i wspomnienie oferty z Jagi ostatecznie go pogrążają.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 25.10.2021, 14:36
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Jasne, na dodatek jest wciąż tak wystraszony, że do tej pory boi się ujawnić tą straszną prawdę
A to najprostsze możliwe wyjaśnienie: że łatwo było składać miłe dla uszu kibiców deklaracje, póki to realnie nic nie kosztowało, a później już miał w dupie trybuny, bo kasa na koncie się zgadzała - jest jak rozumiem dla Ciebie kompletnie niewiarygodne?
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 25.10.2021, 16:16
po prostu Sw. Krzysztof , meczennik Wisly , legenda i wzor dla pokolen ......my ran jego nie godni calowac ....jakas zrzutka na pomnik ?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 25.10.2021, 20:41
moze lepiej pomnik dla Marzenki? wybacz, ale mimo wszystko bardziej wierze w slowa Mączyńskiego niż bandy szarakanów - choć mam czasami wrażenie, że do niektórych nie do końca dotarło co się wydarzyło pod banderą TSu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 27.10.2021, 12:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

(kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

jako że czasami najciemniej pod latarnią , tak tylko przypomne
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 28.10.2021, 08:22
Problemem jest to, że nikt u nas nie ma stabilnej formy. Nie ma nikogo wokół którego moglibyśmy budować zespół. Nie ma nikogo kreatywnego w pomocy, nikogo kto by mógł szarpnąć całą drużyną. Yeboah po paru(chyba) dobrych meczach zrównał się poziomem do reszty. Nowi zawodnicy się zbytnio nie sprawdzają(kolejne takie okienko). Uryge podpisują na 5 lat przecież to jest skandaloza. Nie ma co się oszukiwać, że będziemy lepiej grać i skończymy sezon w górze tabeli, nie rozumiem czemu spora część kibiców po wygraniu z Legią wieszczyła nam puchary. Na ten moment byliśmy, jesteśmy i będziemy ogórami tej ligi. Wygramy z Legia, Cracovia, a przegramy z jakimś Płockiem, Brukbetem.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 29.10.2021, 01:41
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Mączyński miał 2 oferty transferu, do Legii i ówczesnego wicemistrza - Jagiellonii, co sam powiedział. Mógł sobie spokojnie odejść do Białegostoku i nie byłoby tematu. Najwyraźniej Legia dawała jednak "parę srebrników" więcej, które sprawiły, że warto było zrobić z siebie błazna w oczach kibiców Wisły, biorąc pod uwagę wcześniejsze publiczne deklaracje Krzysia.

Tak więc określenie jakim jest tytułowany, jest akurat w pełni zasłużone, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności. Bo akurat próba wybielenie się i wspomnienie oferty z Jagi ostatecznie go pogrążają.
Pytanie kto dawał więcej miśkom - l czy jaga? A drugie- jak już odchodził to dlaczego miałbym iść do słabszej Jagi za np. 70/miesiąc zamiast do lepszej l za 100? Wiadomo że on jeszcze bardzo długo nie powie prawdy i nie opowie szczegółów bo wiadomo, że bandyci mają długie ręce.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 29.10.2021, 11:05
ale koledzy , nie wiem ile razy mam to powtarzac :

ja nie mam pretensji ze poszedl do legii

mam pretyensje że kłamał
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 29.10.2021, 13:34
Nie kłamał, tylko zmienił zdanie
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 29.10.2021, 14:13
Po pierwsze to w legii sw.Krzysia mevzennika szybko pogonili bo byl za slaby , po drugie skad takie PEWNE info ze tylko lrgia j jaga Czyzby rzetelnosc dziennikarska Jadaczki z tej jego komediowej ksiazeczki dla pikoli Byla wtedy tez gadka o Francji , Wloszech ale, no w sumie o tym jadczak nie napisal
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 29.10.2021, 14:14
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Pytanie kto dawał więcej miśkom - l czy jaga? A drugie- jak już odchodził to dlaczego miałbym iść do słabszej Jagi za np. 70/miesiąc zamiast do lepszej l za 100? Wiadomo że on jeszcze bardzo długo nie powie prawdy i nie opowie szczegółów bo wiadomo, że bandyci mają długie ręce.
Krzysio w swojej "prawdzie" mówi, że miśki go chciały puścić tylko do Jagiellonii, ale on był tylko Legia. A co do drugiego, to tak jak pisałem wyżej, dla paru srebrników wolał zostać Judaszem, jego wybór. Jak pokazał czas Legia to były zbyt wysokie progi na Krzysia nogi, tak że nawet jego propagator - Nawałka nie zabrał go potem na MŚ. Tak więc stracił tym ruchem na kilku polach, ale srebrniki w kieszeni są.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 29.10.2021, 16:31
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to w legii sw.Krzysia mevzennika szybko pogonili bo byl za slaby , po drugie skad takie PEWNE info ze tylko lrgia j jaga Czyzby rzetelnosc dziennikarska Jadaczki z tej jego komediowej ksiazeczki dla pikoli Byla wtedy tez gadka o Francji , Wloszech ale, no w sumie o tym jadczak nie napisal

Jadczak jest jaki jest, ale w duże mierze gdyby nie jego działania, to najprawdopodobniej dalej byśmy byli we władaniu patoli. Chyba, że dla Ciebie misiu & co są ok? bo tak to delikatnie przemycasz
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 29.10.2021, 16:36
azor napisał(a):Wyświetl post
Jadczak jest jaki jest, ale w duże mierze gdyby nie jego działania, to najprawdopodobniej dalej byśmy byli we władaniu patoli. Chyba, że dla Ciebie misiu & co są ok? bo tak to delikatnie przemycasz
Ksiazeczka jadaczki byla na zasadzie : ktos mi powiedzial , slyszalem ze , itp ... wiekszosc tego chlamu nie bylo niczym poparte , nie jestem za szarakanami , ale orzeraza mnie to ze tsk latwo zwykly frustrat moze manipukowac taką rzesza ludzi , ludzie wlaczcie mozgi a nie wierzcie wszystkiemu co jest w tv i w prasie.....jakby jadaczka apisala ( bo slyszal ) ze szarakany mialy strzelac jak Franz do papieza, albo wymyslili kovidka telewizyjnego ti tez uwierzycie ? Św.Krzys meczenik sie sprzedal do legii bo byla kasa i prestiz reprezentacyjno-pucharowy , a ze mu nie wyszlo , i pogonili przecietniaka gdzie pieprz rosnie to ina sprawa , no chba ze znow teoria spiskowa ze mackiszarakanow byly na szczeblu warszawskim , aaa to przepraszam ,..... sprzedala sie .....a dla fejmu i lepszej pensji , tyle w temacie
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 29.10.2021 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 29.10.2021, 16:38
moment....czyli to co było u Jadczaka, było zmyślone?damianek i marzenka niewinnie przetrzymywani w areszcie? a misiu strzelił z dupy, bo go policja zmusiła?
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 29.10.2021, 21:32
azor napisał(a):Wyświetl post
moment....czyli to co było u Jadczaka, było zmyślone?damianek i marzenka niewinnie przetrzymywani w areszcie? a misiu strzelił z dupy, bo go policja zmusiła?
naprawde myslisz ze ta ksiazeczka - to wszystko jest prawda poparta faktami ? udowodniona ....wiesz co Fantazja autora ?
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 29.10.2021 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 29.10.2021, 21:57
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
naprawde myslisz ze ta ksiazeczka - to wszystko jest prawda poparta faktami ? udowodniona ....wiesz co Fantazja autora ?
autora ktory jest zakomleksoną cipą ?
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 30.10.2021, 04:35
nie odpowiadasz na moje pytania...czy damianek z marzenka dzialali na ni ekorzysc spolki? tak.Czy wyprowadzali środki ze spółki? tak. Czy Misiu, w dużym, bardzo dużym skrócie był/pewnie est jedną z największych postaci w świecie dealerki na współ z masterem?(btw czy to aby nie większa zdrada, niż krzysiu w legii?)?

czy zmieniając narracje i patrząc na cała sytuacje jakub m. wxale nie okazauje enigma? tylko osobą powiązaną z "TS"?

już nie będę wspominał o codziennym funkcjonowaniu klubu

nie bronie Jadczaka, bo też uwazam ze w pewnym momencie wyczuł szansę na rozgłos swojego nazwiska, tyle że z drugiej strony na tym między innymi polega zawód dziennikarza. To co pojawiło się w szerokopasmówce zmusiło pewne instytucje do działania, gdyż sądy nie mogły już tego odpuścić z racji ogólnokrajowego rozgłos. Skończylo się zamiatanie pod dywan, zaczelo się ozpruwanie dla ochrony wlasnej dupy

gizmo nie oczekuje od Ciebie merytirycznej odpowiedzi, bo...no po prostu przestalem sie ludzic natomiast bardzo Cie prosze o odp, gdyz jestem jej mega ciekaw
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 30.10.2021, 08:36
Jadczak skorzystał na temacie, który mu spadł z nieba. Nie zmienia to faktu, że nawet jak spekulował w wielu przypadkach to aż tak bardzo z prawdą się nie minął. Nawet jeżeli jakieś szczegóły sobie zmyślił czy powieli plotki to co do samego meritum jakoś szczególnie się nie pomylił.
Tak czy inaczej końcem końców nie wiem w jakim stopniu dzięki a w jakim mimo Jadczakowi szambo na szczęście dla nas wywaliło, gówno się rozlało dając szansę na nowe otwarcie.
To jest meczowy więc może dajmy sobie spokój z oftopami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów