The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Armin
Member

Od: 07.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.10.2021, 17:20
Ten mecz tak naprawdę powie na co stać ta drużynę w dalszej perspektywie. Typowy mecz prawdy.
Powód: Literówki
Ostatnio edytowane przez Armin : 23.10.2021 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 23.10.2021, 18:36
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz tak naprawdę powie na co stać ta drużynę w dalszej perspektywie. Typowy mecz prawdy.
Co ma powiedzieć? Drużyna środka, która coś wygra, coś przepchnie, gdzieś dostanie lanie, gdzieś przegra po farfoclu.

Spokojny byt w Ekstraklasie.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.10.2021, 20:30
Najgorsze 30 minut na tym stadionie w21 wieku?
Więcej stoperów proponuję jeszcze wystawić
Już w Zabrzu było widać że to nie działa ale fartownie wygraliśmy więc miałem nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i wróci do tego co chcemy grać
Bo w takim układzie personalnym to nie wiem co chcemy, trener chyba nie wie też...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.10.2021, 20:34
Banda frajerow nic więcej na czele stoi pan Gula z 5 stoperami ale oni muszą człowieka wkooorwić
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 23.10.2021, 20:34
Trzy szybkie i Wisła zamroczona. Możemy to odwrócić, ale trzeba zacząć grać.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.10.2021, 20:35
bylismy - jestesmy - i bedziemy zawszze dostarczycielami punktow i sparingpartnerami dla drzuyn z top 10 w jednaj z najslabszych lig europy
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 23.10.2021, 20:42
Szacunek dla kibiców za mega doping przy tak chujowym wyniku.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 23.10.2021, 20:54
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Trzy szybkie i Wisła zamroczona. Możemy to odwrócić, ale trzeba zacząć grać.
Sarkazm i szyderstwo na tym pogrzebie jakos nie sa wskazane , ciszej nad tą pepikową trumną
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.10.2021, 20:56
Co ten gość wymyślił za zestawienie to głowa mała. I jeszcze robi zmianę że zdejmuje Gruszkowskiego i Szota zostaje na prawej obronie. Gość chyba po farcie z Górnikiem uwierzył w swoją wielkość.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Stary 23.10.2021, 20:58
po derbach zmiana trenera ....wiec pewnie wujek .... a zima kolejna rewolucja ....standardzik
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.10.2021, 21:00
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
po derbach zmiana trenera ....wiec pewnie wujek
Oby. Gula ewidentnie nie ogarnia tej ligi.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 23.10.2021, 21:02
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla kibiców za mega doping przy tak chujowym wyniku.
Serio? Wg mnie to dawno takiej chujni na trybunach nie było. Aż młyn musiał lecieć na dwie strony bo reszta stadionu miała wyjebongo. Powiem szczerze że nie widziałem nigdy czegoś takiego.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.10.2021, 21:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zulugula do zwolnienia

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 23.10.2021, 21:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No chyba was pojebało.
Kolejna zmiana? I co to da? Jak długo potrwa? Do kolejnego zjazdu?
I ty, wolfy, który udajesz ogarniętego, jesteś za tym?
Chyba przeceniam co poniektórych na tym forum.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 23.10.2021, 21:28
Skoro obrona gra tak beznadziejnie, dlaczego trener nie da szansy Mehremicowi?
Skoro od X meczow nie tworzymy sobie dobrych okazji, to czemu ciagle Skvarka i Forbes?
Dlaczego niezaleznie od tego, jak pilkarze sa ustawieni na boisku, nasza gra ciagle wyglada tak samo, czyli wolno i przewidywalnie?
Czy trener Gul'a w ogole pracuje z tymi pilkarzami?

Chyba nie bedzie odpowiedzi, bo Wuja na trybunach. Pozamiatane!
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.10.2021, 21:58
Nie mogę w to uwierzyć.

Gramy podobnie jak za Hyballi. Obrońcy rozgrywają piłkę, boczni obrońcy wysoko na bokach, Napastnik jako odgrywający. Posyłamy bardzo szybko piłkę do przodu. Działało to przez 2 mecze, potem się nauczyli nas. Tak samo jest gramy za Guli.
Zostawiamy boki zupełnie odkryte. Nie działą to w ekstraklasie. Być może wynika to, że mamy słaby materiał.
Mamy dwie opcje. Przeboleć 2 sezony i budować drużynę z Gulą walcząc raczej o 13-10 miejsce. Potem być może z lepszymi piłkarzami się uda.
Albo niestety zatrudniamy Polaka, który będzie uczył bronić i grać z kontry.
Nie wiem co będzie lepsze bo byli też u nas polscy trenerzy i również nie dali rady.

Nie uważam żeby Śląsk był taki dobry, że za każdym razem golił by nas 5:0. Dzisiaj się tak mecz ułożył, że z tą obroną pewnie i wieczysta by nam wbiła ze 3 bramki.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 23.10.2021, 22:03
Jestem w szoku nie po tym 3:0 do przerwy... Jestem w szoku po tym co oni zagrali w 2 połowie, z jakim nastawieniem wyszli.

Do 80 minuty wyglądało to tak jakby w przerwie poprosili Ślaska żeby nie robić krzywdy i sami nie bedziemy atakowac, pogramy do boku i zajdzie mecz... No, ale slask zapomnail i od niechcenia wladowal nam 2 bramki na koniec...

Nie wiem jak to funkcjonowało w zabrzu, ale 4 srodkowych obroncow? Uryga, Sadlok, Frydruch i Szota? Przecież po stracie 1 bramki nie wiedzieliśmy co jest grane, kto gra na obronie kto w pomocy , to był szok.

Dla mnie po całości trener dał dupy no i bramkarz.

Pierwsza wiadomo jego
Druga - nie wiem czy mógł coś więcej zrobić.
Trzecia: prócz Urygi Biegański też dał do piec, przeciez w takich sytuacjach bramkarz idzie na 5 metr bez wachania ..

Pytanie jest takie? CO robił Uryga przy 2 pierwszych bramkach, gdzie on był

Co oni grali

JESTEM W SZOKU po tym co oni odstawili w 2 połowie, zamiast wyjśc z chęcią zmazania plamy - nawet bramke jedna i przegrac godnie 1:3... to MENTALNE ZERA.

Jeszcze przed żydami.

Nie pisałem złych słów o Guli, ale jak po debrach nie bedziemy miec punktów to OUT i niech jedzie ze Skvarka tam do banskiej bystrzycy czy jakiejs innej dziury w lesie na słowacji :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.10.2021 o godz. 23:53.

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.10.2021, 22:04
Jak wyżej stwierdzono, Gula nie ogarnia tej ligi. Może zacznie? Nie jest to zły trener, może potrzebuje czasu. Szczerze mówiąc, rozsądniejsze wydaje się dać mu kogoś do pomocy i popracować z nim niż zmieniać go na Brzęczka, czy przeprowadzać kolejną rewolucję w drużynie.

Nie pamiętam tak złego meczu Wisły, ale też ta porażka nie robi na mnie większego wrażenia. Szkoda mi straconego czasu, ale nie cierpię, ta obecna Wisła nie budzi we mnie emocji.

Mecz przegraliśmy przez wybory taktyczne i personalne trenera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 23.10.2021, 22:06
Straszny blamaż. Albo się to w trzy mecze ogarnie (Płock, Tychy, derby) albo znowu zaoranie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 23.10.2021, 22:07
Myślałem, że gorzej niż w Poznaniu być może. Jak widać może. Wszyscy poza Biegańskim i Żukowem wyjebane w tym meczu mieli strasznie. Zamiast z pianą na pyskach zapierdalać i chociaż pokazać kibicom, że jest ambicja, to była gra w dziadka. porzygać się szło widząc zagranie od środka obrony do boku , dogranie do środka pomocy i wycofanie do obrony. Ile qrwa tak można? Zeszli Sadlok i Gruszkowski a pierwszy do wymiany był Uryga. Wszedł Hugi i Yeboah. Tego pierwszego nie było na boisku a drugi kolejny raz pokazuje się jak jeździec bez głowy. Nawet akcja po której wyszedł sam na sam z bramkarzem, aż się prosiło dograj piłkę do kogoś wychodzącego, nie- jebnął w bramkarza. Szot pomyłka. Jakiś Garcia wkręcał go w ziemię co akcję. Ławka nic nie wniosła niestety. Zaczynam bać się o derby.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.10.2021, 22:08
Bierzemy albo Probierza, Rumaka lub Michniewicza i gramy o puchary albo Tuchela lub Nagelsmanna i budujemy drużynę grając póki co o 13 miejsce bo będą musieli się nauczyć tej ligi.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 23.10.2021, 22:09
Bieganski który dostał 5 bramek i przy 2 popełnił błędy najlepszy u Nas. To oczyms świadczy. Gula musi odejść

aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Stary 23.10.2021, 22:12
było wziąć Kulawika - wyniki miałby podobne, a o ile taniej!
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 23.10.2021, 22:14
Armin napisał(a):Wyświetl post
no to jest odpowiedz, Zulu Gula wypad
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.10.2021, 22:18
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jak wyżej stwierdzono, Gula nie ogarnia tej ligi. Może zacznie? Nie jest to zły trener, może potrzebuje czasu. Szczerze mówiąc, rozsądniejsze wydaje się dać mu kogoś do pomocy i popracować z nim niż zmieniać go na Brzęczka, czy przeprowadzać kolejną rewolucję w drużynie.

Nie pamiętam tak złego meczu Wisły, ale też ta porażka nie robi na mnie większego wrażenia. Szkoda mi straconego czasu, ale nie cierpię, ta obecna Wisła nie budzi we mnie emocji.

Mecz przegraliśmy przez wybory taktyczne i personalne trenera.
O czym wnosisz że to dobry trener? Serio pytam, bo jak dla mnie to on jest do wyjebania w trybie pilnym. Pajac nie potrafi ustawić drużyny w obronie co go konpletnie dyskwalifikuje. .......i jakieś kocopoły podczas gdy doskonale widać gdzie leży problem.
Dzisiaj Magiera wytarł nim podłogę jak ścierą.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 23.10.2021, 22:19
To, co dziś pokazali Wiślacy było po prostu dramatem. W ich grze królował jeden wielki, gigantyczny chaos, koszmarne błędy w ustawieniu w obronie, brak drugiej linii, a reakcje indywidualne były takie, jakby grali nie sportowcy, tylko stado fajtłap. W tym "fajtłapowaniu" brylowali zwłaszcza Szota, Gruszkowski i Żukov. Ten pierwszy swoim fatalnym ustawieniem prowokował tylko zagrożenie i "załatwił" nam zwłaszcza drugą bramkę. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Gula tak uparcie stawia na niego na środku obrony, pomimo iż ma tam jeszcze inne i na pewno znacznie lepsze opcje, bo gorzej od Szoty ostatnio grać się nie da.

Równie koszmarnie prezentował się Gruszkowski, który też miał udział przy traconych bramkach. W 7 minucie mógł zapisać się czymś pozytywnym, bo ładnie zgubił krycie na prawej stronie, ale oczywiście koncertowo spieprzył dośrodkowanie, jak to ma w zwyczaju. Przykre, że mimo iż od dawna wszyscy widzą, iż dośrodkowania są jego piętą achillesową, od miesięcy nic nie poprawia w tym elemencie. Natomiast Żukov w pierwszej połowie sprawiał wrażenie, jakby w ogóle nie widział gdzie jest i co się wokół niego dzieje.

Przez cały mecz nasi oczekiwali tylko podania do nogi, w ogóle nie było ruchu, pokazywania się, biegania, jakieś myśli i idei. Czegokolwiek sensownego i rozsądnego. W tym bezruchu celował dla odmiany szczególnie Skvarka, nieprawdopodobnie pasywny przez cały mecz. Stał niczym ciele nawet gdy tuż obok przebiegał rywal. Był w tym tak ostentacyjny i apatyczny, że momentami aż nie wierzyłem własnym oczom. Brakowało tylko laski do podpierania się i byłby idealnym emerytem czy oldbojem.

Nic dobrego nie da się powiedzieć o grze Starzyńskiego, Sadloka, Urygi, Hanouska czy Forbesa. Frydrych ze swoją szybkością przegrałby dziś wyścig nawet z żółwiem. Zmiennicy poza Yeboahem nie wnieśli kompletnie nic pozytywnego przez cały mecz.

Jeszcze Biegański: obronił kilka beznadziejnych sytuacji, ale też popełnił koszmarny błąd i zawalił gola na 0-3. Cóż, jest jeszcze młody, uczy się. Niepokoi jego słaba zwinność, którą pokazał przy dwóch strzałach w poprzeczkę w jednej akcji. Sytuację sam na sam są jego mocną stroną.

Ogólnie gra Wisły mogła jedynie załamywać i ciężko było na nią patrzeć. Przerażała bezradność i statyczność zespołu.
Ostatnio edytowane przez Markus : 23.10.2021 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 23.10.2021, 22:22
Czekam na wywiad z pajacem Pasiecznym.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 23.10.2021, 22:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
To, co dziś pokazali Wiślacy było po prostu dramatem. W ich grze królował jeden wielki, gigantyczny chaos, koszmarne błędy w ustawieniu w obronie, brak drugiej linii, a reakcje indywidualne były takie, jakby grali nie sportowcy, tylko stado fajtłap. W tym "fajtłapowaniu" brylowali zwłaszcza Szota, Gruszkowski i Żukov. Ten pierwszy swoim fatalnym ustawieniem prowokował tylko zagrożenie i "załatwił" nam zwłaszcza drugą bramkę. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Gula tak uparcie stawia na niego na środku obrony, pomimo iż ma tam jeszcze inne i na pewno znacznie lepsze opcje, bo gorzej od Szoty ostatnio grać się nie da.

Równie koszmarnie prezentował się Gruszkowski, który też miał udział przy traconych bramkach. W 7 minucie mógł zapisać się czymś pozytywnym, bo ładnie zgubił krycie na prawej stronie, ale oczywiście koncertowo spieprzył dośrodkowanie, jak to ma w zwyczaju. Przykre, że mimo iż od dawna wszyscy widzą, iż dośrodkowania są jego piętą achillesową, od miesięcy nic nie poprawia w tym elemencie. Natomiast Żukov w pierwszej połowie sprawiał wrażenie, jakby w ogóle nie widział gdzie jest i co się wokół niego dzieje.

Przez cały mecz nasi oczekiwali tylko podania do nogi, w ogóle nie było ruchu, pokazywania się, biegania, jakieś myśli i idei. Czegokolwiek sensownego i rozsądnego. W tym bezruchu celował dla odmiany szczególnie Skvarka, nieprawdopodobnie pasywny przez cały mecz. Stał niczym ciele nawet gdy tuż obok przebiegał rywal. Był w tym tak ostentacyjny i apatyczny, że momentami aż nie wierzyłem własnym oczom. Brakowało tylko laski do podpierania się i byłby idealnym emerytem czy oldbojem.

Nic dobrego nie da się powiedzieć o grze Starzyńskiego, Sadloka, Urygi, Hanouska czy Forbesa. Frydrych ze swoją szybkością przegrałby dziś wyścig nawet z żółwiem. Zmiennicy poza Yeboaham nie wnieśli kompletnie nic pozytywnego przez cały mecz.

Jeszcze Biegański: obronił kilka beznadziejnych sytuacji, ale też popełnił koszmarny błąd i zawalił gola na 0-3. Cóż, jest jeszcze młody, uczy się. Niepokoi jego słaba zwinność, którą pokazał przy dwóch strzałach w poprzeczkę w jednej akcji. Sytuację sam na sam są jego mocną stroną.

Ogólnie gra Wisły mogła jedynie załamywać i ciężko było na nią patrzeć. Przerażała bezradność i statyczność zespołu.
Ale najśmieszniejsze jest to że Skvarka przebiegł najwiecej km w meczu
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 23.10.2021, 22:27
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Ale najśmieszniejsze jest to że Skvarka przebiegł najwięcej km w meczu
Widziałeś gdzie i w jaki sposób? Sprint w stronę bramkarza, za chwilę bieg do boku i stoję i czekam co dalej. W końcówce próbował rozgrywać. Chociaż fakt, że dziś nie był najsłabszy.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów