The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2019, 13:16
W plecy 0-2 , ale obym się miło zaskoczył i logika ekstraklasy zadziałała.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 10.08.2019, 14:55
To ciągłe granie przez bramkarza jeszcze podając mu w światło bramki w końcu się źle skonczy...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.08.2019, 16:01
4 mecze, 1 gol zdobyty.

To co my gramy w tym sezonie to jest parodia futbolu. Nie da się na to patrzeć.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 10.08.2019, 16:02
To jest dramat. Pomijam juz koncowke drugiej polowy przy sytuacjach Pogoni bo sie otworzylismy, a wiekszosc nie miala sily wracac, ale goniac wynik grac tak wolno?! Nie mam slow... Dramat...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.08.2019, 16:09
Remis był w naszym zasięgu. Szkoda, dużo tych punktów gubimy.

Mimo wszystko fajnie pokazał się dziś Szot. Brożek kolejną kolejkę biega i co by nie mówić - gra. Błaszczykowski to nasz najlepszy piłkarz.

Mak słabo, Niepsuj słabo, Sadlok słabo. Środkowi obrońcy raz lepiej, raz gorzej. Przykre, zwłaszcza w przypadku Sadloka.

To zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie.

Lepimy od nowa, jedziemy dalej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.08.2019, 16:17
W czterech meczach straciliśmy dwie bramki. Ekstra, problem w tym że strzeliliśmy jedną.
Sytuacje są, brakuje jednak zrozumienia, precyzji i (nie oszukujmy się) jakości.

Dobry mecz Szot, dobry Brożka, Mak musi usiąść na ławce, Sadloka ratuje to że jakoś ogarnia defensywę.

Stolarczyk o wiele za długo czeka ze zmianami.

Przydałby się nam dobry napastnik do gry z Brożkiem, jako typowy środkowy napastnik, oj bardzo by się przydał.

Żal, bo mecz do zremisowania.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.08.2019, 16:25
To "klepanie" piłki od obrony przyprawia o migotanie przedsionków. Do takiej gry trzeba mieć odpowiednich piłkarzy, których my nie mamy.

[19/39]
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2019, 16:26
Sadlok jest w dramatycznie słabej formie, rozkojarzony juz drugi sezon
jak wróci Basha to za Sadloka mlodziezowiec powinien wejsc, Szota gral na MS u20 na lewej obronie, jest tez Grabowski
mecz na remis(obraz zaciemnia troche koncowka gdzie sie odkrylismy)
No ale jak sie nie wykorzystuje zadnej z 5 100% sytuacji(3x Boguski, slupek Brozka i rugby-strzał Kuby) to sie punktów nie zdobywa
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 10.08.2019, 16:29
Żal to słowo jak się wydaje będzie nam towarzyszyło w tym sezonie bardzo często. Obiektywnie tak słabej Wisły nie widziałem od czasów gdy graliśmy na zapleczu ekstraklasy a i moim zdaniem zbyt wiele ostatnio Stolarczyk kombinuje z ustawieniem i chyba niestety przywiązuje się do nazwisk a to nic nie daje.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 10.08.2019, 16:30
11 porażka w 21 meczach w tym roku. Dbamy o tą statystykę.

Takiego wyniku się spodziewałem, ale zawsze można było ambitniej powalczyć(zwłaszcza w Iszej połowie). Pogoń gra pewnie o puchary, a my do ostatniej kolejki o utrzymanie, więc dziwić się nie można. Boję się o ten mecz z ŁKSem, bo my u siebie musimy wygrywać żeby na koniec sezonu zająć bezpieczne miejsce.

O słabych punktach nie ma co pisać, bo tych było od groma(Niepsuj, Mak, Janicki, itd.).
Odpowiedz cytując
bocian23
Member

Od: 12.2011

Stary 10.08.2019, 16:55
A ja zwrócę uwagę na jeszcze jedną sprawę i chyba otworzę puszkę pandory. Mianowicie panuje tutaj absolutny brak krytyki wobec Stolara, ja wiem że wszyscy patrzymy na niego jak na bożka bo mamy świeże jeszcze wspomnienie 2:5 na Lechu i 5:2 z Lechią chociażby, ale spójrzmy prawdzie w oczy. W tym sezonie i na wiosnę 18/19 to to co my wyprawiamy to jest kabaret.
Porażek mamy tyle, że to jest ponad 50% wszystkich rozegranych meczów.
W obronie jest taki burdel, że nawet Miedź Legnica nam strzeliła 5 bramek przy R22.
Nie istnieje u nas coś takiego jak wyprowadzenie piłki od bramki, większość tego typu akcji kończy się w najlepszym razie palpitacjami serca.
Kondycyjnie piłkarze wyglądają jakby mieli za sobą kolonię karną na Syberii a nie obóz przygotowawczy.
Skuteczność i wykończenie to dramat (tylko w tym sezonie jedną bramką na cztery mecze).
Żeby nie było, ja bardzo doceniam to co Stolar dla nas zrobił, ale obawiam się, że sam już się trochę pogubił w tym wszystkim.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.08.2019, 17:08
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
A ja zwrócę uwagę na jeszcze jedną sprawę i chyba otworzę puszkę pandory. Mianowicie panuje tutaj absolutny brak krytyki wobec Stolara, ja wiem że wszyscy patrzymy na niego jak na bożka bo mamy świeże jeszcze wspomnienie 2:5 na Lechu i 5:2 z Lechią chociażby, ale spójrzmy prawdzie w oczy. W tym sezonie i na wiosnę 18/19 to to co my wyprawiamy to jest kabaret.
Porażek mamy tyle, że to jest ponad 50% wszystkich rozegranych meczów.
W obronie jest taki burdel, że nawet Miedź Legnica nam strzeliła 5 bramek przy R22.
Nie istnieje u nas coś takiego jak wyprowadzenie piłki od bramki, większość tego typu akcji kończy się w najlepszym razie palpitacjami serca.
Kondycyjnie piłkarze wyglądają jakby mieli za sobą kolonię karną na Syberii a nie obóz przygotowawczy.
Skuteczność i wykończenie to dramat (tylko w tym sezonie jedną bramką na cztery mecze).
Żeby nie było, ja bardzo doceniam to co Stolar dla nas zrobił, ale obawiam się, że sam już się trochę pogubił w tym wszystkim.
Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.

Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2019 o godz. 17:13.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 10.08.2019, 17:43
90min +4, ostatni aut, sędzia czeka z gwizdkiem na dzidę w pole karne a my elegancko do tyłu spokojnie rozgrywamy atak...
Szkoda setek Boguskiego, Brożka i Kuby.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 10.08.2019, 17:45
nie rozumiem czemu zmienilismy taktyke... to sie nie uda
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
bocian23
Member

Od: 12.2011

Stary 10.08.2019, 17:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.

Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.
Wiesz co, to nie jest frustracja jak to ująłeś tylko raczej chłodne spojrzenie na rzeczywistość.
To że my nie tracimy bramek to raczej kwestia tego, że przeciwnicy też grają piach i nie potrafią nam zagrozić.
Co do Mąka to dla postronnego obserwatora wygląda on tak jakby problem był w głowie a nie w jego umiejętnościach.
A powiedz mi proszę co ma sytuacja w klubie do nie wpuszczania na boisko zmienników nieco wcześniej jeżeli są zdrowi?

PS. Nie oczekuję każdego meczu na zero, ale z tą kadrą i trenerem spokojnego utrzymania, co może nie być wcale takie oczywiste przy punktowaniu jak dotychczas.
Powód: Zapomniałem dopisać.
Ostatnio edytowane przez bocian23 : 10.08.2019 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 10.08.2019, 17:52
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jesteśmy głównym kandydatem do spadku, więc tym bardziej szkoda tego punktu, który w tym meczu był do wyjecia z trudnego terenu w Szczecinie.
Stolarz chyba musi przeprosić Wasyla, bo obecność Janickiego na boisku, kosztuje nas zbyt wiele.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.08.2019, 18:07
Sprawa wygląda następująco:
Skład mamy w dalszym ciągu w rozsypce. Jak już jedni wracają po kontuzjach to drudzy je łapią. Co mecz inny skład -> brak zgrania -> brak automatyzmów. Większość drużyny w związku z takim obrotem spraw jest poniżej optymalnej formy. Ci co przyszli (Mak, Niepsuj, Janicki) raczej są wartością ujemną w porównaniu z tym co było rundę temu na tych pozycjach. Brak techniki u Maka i Janickiego aż razi. Nie nadają się do gry w Wiśle. Młodzieżowca niestety nie mamy sensownego, ten chłopak co grał dziś mam wrażenie, że raczej uciekał od gry by nie pokazać swoich argumentów w grze. Jeśli chodzi o potencjał mamy nawet spory. Druga linia wygląda na papierze nieźle. Modlić się, żeby tam zdrowie dopisywało. Chuca od następnego meczu powinien już Maka wygryźć ze składu. Chłopak ma potencjał, ale rozumiem, że dziś w tych okolicznościach przyrody mogło mu się trudno grać, choć i tak miał kilka fajnych piłek bądź prób zagrań. Zanim wróci Kuba do formy minie kilka meczy jeszcze. Vukan wygląda całkiem ok, tak samo ten drugi Hiszpan. Basha do nich Wojo i wygląda to ok. Brakuje nam kogoś z przodu co nie będzie się kompromitował sytuacjami jakie miał Drzazga z Górnikiem Boguś czy Brozio dzisiaj. Ja rozumiem, raz można nie trafić czasem jak nie idzie to 2 razy. Ale nie że w jednym meczu marnujemy 3 setki, w drugim nie mamy sytuacji, w 3 meczu marnujemy 3 setki a w 4 meczu - 4 setki.
Tak nie może być. Potrzebna jakość z przodu. Obecni zawodnicy lata świetności mają dawno za sobą. Drzazga to zawodnik na Stal Mielec, Bałaniuk nie lepszy.
Ostatnio edytowane przez regan : 10.08.2019 o godz. 18:11.
łukasza
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 10.08.2019, 18:11
Ja tam zawiedziony nie jestem, równie dobrze moglismy strzelić 2-3 bramki, Kuba coś takiego musi skończyć, biorę poprawkę, że to pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Nie graliśmy z jakąś tam Legią tylko z Pogonią, która w tej chwili jest topowym zespołem w najlepszej lidze świata. Chuca wszedł, fajnie się pogibał, ale niestety zgasł, pokazał natomiast że ma wystarczająco techniki by coś z niego było.

Jestem spokojny o przyszłość, skoro bez Bashy nie było w sumie katastrofy. A skuteczność w końcu przyjdzie.

Jedyne co mi doskwiera to brak Wasyla. Z formą z tamtego sezonu to z Klemenzem byliby nie do przejścia. Czy aż tak słabo wypada przed Stolarczykiem podczas zajęć?

Oceniajmy Wisłę po meczach z łajzami a nie z ekipami, które celują w puchary. Z wyjątkiem Śląska, który może faktycznie jest teraz taki mocny.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 10.08.2019 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.08.2019, 18:12
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Ja tam zawiedziony nie jestem, równie dobrze, moglismy strzelić 2-3 bramki, Kuba coś takiego musi skończyć, biorę poprawkę, że to pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Nie graliśmy z jakąś tam Legią tylko z Pogonią, która w tej chwili jest topowym zespołem w najlepszej lidze świata. Chuca wszedł, fajnie się pogibał, ale niestety zgasł, pokazał natomiast że ma wystarczająco techniki by coś z niego było.

Jestem spokojny o przyszłość, skoro bez Bashy nie było w sumie katastrofy. A skuteczność w końcu przyjdzie.
Też to widzę optymistycznie pod 3 warunkami:
1) Zdrowie
2) Napastnik
3) Czas
łukasza
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 10.08.2019, 18:22
Ja też uważam ze Stolarczyk kilka swoich decyzji powinien przemyśleć niestety :/ 4 mecz 4 raz te same błędy. Mam nadzieje że za kilka kolejek będę sobie pluł w brode za błędne i pochopne wnioski ale jak po kolejnych 4 kolejkach będziemy tak punktowac i grać jak po dotychczasowych to może nam naprawde zabraknąć na koniec sezonu punktow do celu i nie myślę o górnej 8.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.08.2019, 18:30
Drugą połowe zaczynamy od cofania sie we własne pole karne, rzut rożny z niczego i tracimy głupią bramkę.
Mak to jest dno a nie skrzydłowy , dobrze ,że nie przyszedł jeszcze jego brat , bo było by dodatkowe drewno w drużynie. Boguś dziś w swoim stylu marnował setki,szkoda sytuacji Kuby bo powinien być gol.Słabo dziś Silva.
I jak wyżej napisano, to wyprowadzanie na siłe piłki od bramkarza ,źle się dla nas skonczy...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.08.2019, 18:30
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Ja też uważam ze Stolarczyk kilka swoich decyzji powinien przemyśleć niestety :/ 4 mecz 4 raz te same błędy. Mam nadzieje że za kilka kolejek będę sobie pluł w brode za błędne i pochopne wnioski ale jak po kolejnych 4 kolejkach będziemy tak punktowac i grać jak po dotychczasowych to może nam naprawde zabraknąć na koniec sezonu punktow do celu i nie myślę o górnej 8.
Weź pod uwagę jakie Stolarczyk ma pole manewru, bo na wymaganie zmian to trzeba mieć plan B C itd. a u nas nawet plan A sie sypie
łukasza
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.08.2019, 18:42
regan napisał(a):Wyświetl post
Tak nie może być. Potrzebna jakość z przodu. Obecni zawodnicy lata świetności mają dawno za sobą. Drzazga to zawodnik na Stal Mielec, Bałaniuk nie lepszy.
Za jakość z przodu trzeba zapłacić, właśnie dlatego grają u nas takie tuzy ofensywy jak Mak, Drzazga czy schyłkowy Boguski

Nie ma co psioczyć na skład złożony z ligowych odpadów, budowany bez żadnego budżetu transferowego.

[19/39]
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.08.2019, 18:47
regan napisał(a):
Chuca od następnego meczu powinien już Maka wygryźć ze składu. Chłopak ma potencjał, ale rozumiem, że dziś w tych okolicznościach przyrody mogło mu się trudno grać, choć i tak miał kilka fajnych piłek bądź prób zagrań. Zanim wróci Kuba do formy minie kilka meczy jeszcze. Vukan wygląda całkiem ok, tak samo ten drugi Hiszpan.

Przecież Silva to Brazylijczyk, w C+ też tego nie wiedzą.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.08.2019, 19:11
Postawa Wisły mnie rozczarowała , ale trzeba powiedzieć że przegraliśmy z drużyną lepsza. Oczywiście w tej fazie sezonu...

Mak ława. Chuca gra dużo bardziej drużynowo, ma ciekawe przerzuty, rozegranie... Zresztą śmiało cała nasza ofensywa poza Brożkiem nadaje się do wymiany. Silva słaby mecz, choć i tak o niebo lepiej od Boguskiego, czy wspomnianego Maka.
Savicevic fatalne zawody. Masa strat i niedokładności.
Szot z kolei zagra poprawnie. Posiada dużo więcej spokoju niż Plewka. Nie podpala się, ale również podejmuje mało.ryzykownych decyzji. Nie zawiodl.

Kuba myślę że mógłby zacząć kolejny mecz od początku. Wyglądał dzisiaj zaskakująco dobrze.

Nad obrona nie ma co się pastwić, bo nie tam mamy na teraz problemy.

Z LKSem będzie inny mecz. A jeśli do gry wróci Basha i Wojtkowski to powinniśmy mieć cała kadre wreszcie zdrowa. W tym widzę optymizm.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 10.08.2019, 19:42
Po obejrzeniu tylko drugiej połowy, powiedziałbym, że to w sumie najlepszy mecz w sezonie.

Tym, co rzuca się w oczy, to człapanie naszych. Słabo wyglądamy fizycznie. Podobnie, ten atak pozycyjny wygląda zabawnie, bo można odnosić wrażenie, że nikt nie wie, że trzeba wychodzić na pozycję. Strasznie męczą te wrzutki na ślepo. Mimo wszystko były jakieś akcje i sytuacje - nie tylko z kontry i nie tylko przypadkowe.

Ciesze się jednak, że nikt mający władze w klubie, nie myśli o zwolnieniu Stolara, tym bardziej, że Kazek Moskal zajęty. A Stokowce i inne wynalazki PMSz są od usypania dzieci na stadionach, a nie od trenowania.

Moim zdaniem zarówno Boguski, jak i Silva nie zagrali słabo. Ten pierwszy niestety zmarnował dwie dobre sytuacje, a drugi po prostu dopasował się do ogółu. Pogoń n ie zagrała widowiskowo, ale to pokładana drużyna i inteligentnie budowana.
Ostatnio edytowane przez raindog : 10.08.2019 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 10.08.2019, 19:52
Bardzo słaba gra. Silva tragicznie dzisiaj... Miejmy nadzieję, że stolar to poukłada do piątku, noi do cholery, 4-4-2, a nie jakieś wydziwianie nie wiadomo coś z wahadłowym niepsujem
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.08.2019, 20:17
Kac napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem czemu zmienilismy taktyke... to sie nie uda
Nakrócej rzecz ujmując - ponieważ zmieniliśmy skład. Na gorszy.
Nasza ofensywa aktualnie wygląda jak wygląda, nie możemy już grać na zasadzie "nie ważne ile stracimy, strzelimy więcej" i iść na wymianę ciosów.

Nasza aktualna taktyka to "na zero z tyłu, a z przodu może jakimś cudem coś wpadnie", no ale niestety większa jest szansa że ktoś z drużyny przeciwnej wciśnie swojaka niż na to że strzeli Drzazga albo Boguski.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 10.08.2019, 20:33
Z całym szacunkiem dla trenera ale zmiana taktyki spowodowana tym że mamy gorszych zawodników to tego nikt po 4 kolejkach nie kupi. Gramy bez ładu i składu im prędzej Stolar to zrozumie tym lepiej bo gra idzie o być albo nie być klubu tyle tylko że widzę że to kibicom chyba bardziej zależy na klubie niż wladzom vide transfery takich ogórków jak Mak, Niepsój czy Janicki.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.08.2019, 20:50
Kuba zagral pierwszy mecz od 4 miesiecy
Vukan pierwszy mecz w pierwszej 11 od zeszlego sezonu
Mak, Niepsuj byli rezerwowymi w zeszlym sezonie, Silva widac ze nie jest gotowy fizycznie na ekstraklase i ze mial byc stopniowo wprowadzany a musi grac w pierwszym składzie
Cudów nie ma, tutaj potreba czasu
Widac ze Stolar zmienił podejscie i wie ze grajac gung-ho w tym sezonie i z tym potencjalem za wiele nie ugra
to jest znowu nowa druznya i tak jak w koncu zaskoczyla w poprzedniej rundzie i jeszcze wczesniejszej tak wierze ze zaskoczy teraz, tylko wymagac mozemy zaczac kolo 8-9 kolejki,po przerwie na kadre, jak spokojnie potrenuja i pograja w pelnym skladzie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów