The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.07.2020, 19:59
W Anglii w identycznej sytuacji Mane w zeszłym sezonie w meczu z City też dostał czerwona więc bym się nie rozpedzal
Holownia ciosy karate niech sobie w domu poćwiczy, nawet jeżeli przeciwnika nie widział
Zresztą niech ćwiczy gdzie chce, więcej już go w Wisle nie zobaczymy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.07.2020, 20:01
Serio kpina. Czerwona za wysoko podniesioną nogę...
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 11.07.2020, 20:12
zbigniew_ramirez napisał(a):Wyświetl post
Sędzia ****, ale nie zapominajcie, że przy czerwonej dla Hołowni ktoś temu kasztanowi podpowiedział, żeby spojrzał na monitor.
I był to Tomasz Kwiatkowski z Warszawy, czyli "sędzia", który ostatnio zasłynął ekspresowym pokazaniem czerwonej kartki Nikoli Kuveljiciovi za przypadkowy faul, czym ustawił wynik spotkania z Rakowem. Teraz podobnie ustawił przebieg kolejnego spotkania.

Ciekaw jestem czy Canal+ uświadczy nas powtórką karnego, bowiem bramkarz Korony nie stał prawdopodobnie w momencie strzału na linii bramkowej, ale tego "ekspert" z VAR-u już nie podpowiedział...
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 11.07.2020, 20:12
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W Anglii w identycznej sytuacji Mane w zeszłym sezonie w meczu z City też dostał czerwona więc bym się nie rozpedzal
Holownia ciosy karate niech sobie w domu poćwiczy, nawet jeżeli przeciwnika nie widział
Zresztą niech ćwiczy gdzie chce, więcej już go w Wisle nie zobaczymy
Człowieku jaki cios karate? Podniósł nogę żeby przyjąć piłkę a koroniarz o tyle samo schylił głowę. Nic tylko każdą piłkę atakować głową nawet na wysokości jaj i liczyć że ktoś cie przypadkowo draśnie... Żałosne..
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 11.07.2020, 20:21
Do wysokości jaj tam trochę brakowalo
Zagrał nierozważnie, miał pecha że się przeciwnik napatoczy i tyle
Czerwona do wybronienia
A ze ogólnie sędzia jest beznadziejny to każdy kto go widział w jakimkolwiek meczu to wie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 11.07.2020, 20:29
Jak kur wa nierozważnie zagrał? Przyjmował piłkę cały czas się patrząc na nią. Koroniarz doskonale wszystko widział i się w.......il celowo głową schylając się.. Wybroni go tylko i wyłącznie Sławek w lidze plus ale to nikogo nie zdziwi..
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 11.07.2020, 20:48
Już od dawna było wiadomo, co to za drukarz: https://weszlo.com/2019/12/16/myc-po...arzy-sedziego/.
Dawno nie widziałem aż tak nie panującego nad meczem sędziego.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.07.2020, 21:00
Skandal co Myć odstawił. Dobrze, że mecz o nic i cykory wracają na swoje terenu.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.07.2020, 21:43
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Skandal co Myć odstawił. Dobrze, że mecz o nic i cykory wracają na swoje terenu.
Wcale nie takie o nic. Mieliśmy realne szanse na 10 miejsce prxy dobrym układzie meczów. Oczywiście gdyby Turgeman strzelił karnego nie byłoby o czym mówić no ale jednak poziom sędziowania tragedia. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Sędzia sam rozłożył mecz i to przez niego sfrustrowani Wislacy łapali kartke za kartką
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.07.2020, 21:43
Już pal licho czerwoną dla Hołowni.
Już pal licho ewidentny karny dla Korony na faulu na Radinie.

Ale to co się działo przez pierwsze 15 minut drugiej połowy, jak "sędzia" Myć nie wiedział co się dzieje powinno sprawić że był to jego ostatni występ na poziomie Ekstraklasy.

Dziwne/błędne decyzje z tego meczu można wymieniać w nieskończoność.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.07.2020, 21:46
Sadlok też wyprzedzał w polu karnym i został złapany za rękę, karny ewidentny nie rozpatrzony.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 11.07.2020, 21:47
Nie ma zadnego wytłumaczenia na dzisiejsze sedziowanie Mycia. To nie był jego pierwszy raz
https://weszlo.com/2019/12/16/myc-po...arzy-sedziego/
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 11.07.2020, 21:49
tu macie drugiego linka czemu sędziuje
https://www.youtube.com/watch?v=FhSZQ8HhUAs
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 11.07.2020, 22:01
czerwo dla Hołowni za co? brak spojrzenia na var przy ataku na Saldoka w polu karnym, brak żółtej dla Kovacevicia za atak łokciem,zatrzymanie naszej akcji kiedy leżał jeden z kielczan, żółta dla Radina kiedy faulował Wojtkowskiego no i przy golu dla korony puszczenie rzutu z autu dobre 15 metrów dalej niże powinien być wykonany.
z drugiej strony czerwo dla Klemenza , czerwo dla Lisa i karny dla korony po starciu z Radinem
to wszystko się działo kiedy powinno być 2-0 dla nas i spokojnej grze z naszej strony. no ale wykonanie karnego .... żenada
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 11.07.2020, 22:42
Żółta dla Lisa i karny. Według przepisów nie ma już podwójnego karania.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.07.2020, 22:44
Trzeba niebiosom dziękować, że nikomu z naszych nogi nie urwało. Koroniarze jak tylko wyczuli, że są bezkarni, to polowali na Wiślaków jak drwale podczas wycinki. Dodając do tego kilka rażących błędów i zaniedbań (sytuacje z Sadlokiem i Pawłowskim) wychodzi na to, że sędzia Myć nadaje się tylko do tarcia chrzanu. Całe szczęście, że mieliśmy zapewnione utrzymanie przed meczem.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 11.07.2020, 22:55
je...bać tego parodyste.. gość nadaje się ale do sędziowania wyścigów ślimaków albo beeerponga.. zwykła parówa.. a chołownia niech sobie da spokój z graniem w piłkę
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 12.07.2020, 07:01
A czytaliście co napisali na Weszło? :https://weszlo.com/2020/07/11/czas-s...z-ekstraklasy/
Autor tego gówna skompromitował się bardziej niż ten pseudosędzia.
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 12.07.2020, 08:17
Ja tylko dodam 1 ciekawostkę, w sezonie 2016/2017 myć zaczynał jako sędzia III ligowy A kończył sezon z 1 meczami w ekstraklasie. Kto mi powie jak to możliwe, że tak szybko awansował? W PZPN trzeba mieć kogoś kto Cię mocno foruje i tyle
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 12.07.2020, 08:35
No bo to Messi wśród sędziów, wraz z liniowymi wyglądają jak jakaś fuszerna ekipa z programu usterka.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.07.2020, 09:19
czerwona kartka Hołowni sie jakoś broni , ale powalenie Sadloka nawet nierozpatrzone to dla mnie skandal , karne sie daje za byle pociagniecie za koszulke , a tutaj nie był pociagany za reke , tylko wrecz tam byla założona klamra za łokieć

gdyby to było w środku pola przy kontrze , poszła by od razu żółta za faul taktyczny

inna rzecz , że ciekaw jestem kto by tego karnego strzelał...
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 12.07.2020, 09:23
1. O rzekomym faulu na tym cyganie z Kielc nie ma mowy moim zdaniem.
2. Czerwo dla Lukasa? Żółta słuszna, czerwona? Może gdyby miał nogę podniesioną trochę wyżej.
3. Czerwona dal Hołowni... Za identyczne sytuacje wylatywał z 10 lat temu Nani w rewanżu z Realem. Aczkolwiek dla mnie to żaden faul
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.07.2020, 09:26
ad 3 , ja ekspertem nie jestem ale Radek Majdan (ktory nie jest antywislacka ku*wą jak wegrzyn czy mielcarska) wyraznie powiedzial ze NIEDAWNO ZMIENILY SIE PRZEPISY , i ze nie liczy sie juz intencja a tylko efekt końcowy

krotko mowiac , nasze argumenty że Holownia najpierw wybil pilke , a potem mu z dupy wybiegl koroniarz i wsadził łeb , są nieistotne , bo liczy sie tylko fakt że niebezpiecznym zagraniem Holownia doprowadził do potencjalnie ciezkiej kontuzji rywala a czy chcia czy nie to juz nieistotne

nie oceniam , pisze tylko co mówił Radzio , ufając że mówił prawde
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 12.07.2020, 09:40
Jeżeli jest tak, jak mówił Majdan, to cofam pretensje do Mycia za tę konkretną sytuację. Jednocześnie przepisy byłyby wtedy wyjątkowo idiotyczne.

Zawodnik podejmujący interwencję musi myśleć, czy jego rywal nie wykona jakiegoś irracjonalnego ruchu. Zara pół ligi będzie biegało zgięte w pół, chcąc wykartkować przeciwnika. Dochodzimy też do absurdalnej sytuacji, gdy to zachowanie rywala wyznacza karę za przewinienie zawodnika.

Naprawdę rozumiem intencję ochrony zdrowia piłkarzy, ale nie można pełnej odpowiedzialności przerzucać na zawodnika interweniującego (chociaż to Hołownia był stroną bliższa kontrolowania piłki). To przypomina wspaniały przepis o ustępowaniu pieszym przez kierowców
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 12.07.2020, 09:47
No niestety jest tak jak mówił Majdan, że choć wydaje się to nielogiczne, to liczy się efekt końcowy takiego zajścia, a nie chciejstwo czy niechciejstwo faulującego.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.07.2020, 11:58
Jednocześnie Majdan mówił kilka razy wraz z drugim komentatorem, że nie rozumieją tej czerwonej kartki i że nie powinno jej być.
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 12.07.2020 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 12.07.2020, 12:54
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
A czytaliście co napisali na Weszło? :https://weszlo.com/2020/07/11/czas-s...z-ekstraklasy/
Autor tego gówna skompromitował się bardziej niż ten pseudosędzia.
Przecież to Białek napisał, kibic korony. Czego się można po nim spodziewać ? Wiadomo , że sędzia skrzywdził koronę....

Sympatyczny gość ale jak wypowiada się na temat korony to warto wyciszyć bo zwykle gada farmazony. Nie polecam czytać również jego artykułów o koronie bo zwykle to same bzdury.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 12.07.2020, 21:49
No i tak jak to wyglądało na żywo, bramkarz Korony wyszedł przed linię przy karnym, więc powinien być on powtórzony, czego nie zasygnalizował Tomasz Kwiatkowski, sędzia VAR.

Wg ekspertów Canal+ Tomasz Kwiatkowski niesłusznie zasygnalizował również sędziemu głównemu czerwoną kartkę przy sytuacji Hołowni.

Wg Canal+ Tomasz Kwiatkowski sędziując dzisiejszy mecz Piasta ze Śląskiem, pochopnie wyrzucił zawodnika Piasta z boiska jeszcze w 1 połowie meczu, podobnie było z Kuveljiciem.

Takich oto "sędziów" promują latami w PZPN-ie, którzy swoimi bzdurnymi decyzjami niszczą kompletnie sens oglądania meczów Ekstraklasy, niesłusznie pokazując czerwone kartki które ustawiają przebieg spotkania. Taki delikwent powinien być natychmiast odesłany do niższej ligi, ale znając życie nadal będzie psuł piłkarskie widowiska, przy aprobacie PZPN-u.

Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 13.07.2020, 20:30
Kwiatkowski to wybitna menda, prawie zawsze jak nam sedziuje to coś od*ebie
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.11.2020, 21:49
Ma ktoś screena rzutu rożnego dla Zagłębia, a konkretnie ustawienia piłki w narożniku? Przez te 3 sekundy wydawało się, że piłka jest dobre kilka centymetrów przed linią, a żadnej powtórki bądź reakcji VAR-u nie było.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów