The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.01.2019, 09:17
Póki co to wygląda tak, że Vannę wymyślił sam Hartling. Pytanie skąd się wziął ten ostatni.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 11.01.2019, 09:19
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Widział Leśnodorski z ekipą. Nie wierzę, że naraża dobre imię kancelarii licząc, że "Szwed zmięknie".
Nie naraża dobrego imienia tylko reprezentuje stanowisko swojego klienta.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.01.2019, 09:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I można żałować tylko tego że z Arsenicien się podobnie nie udało. Czas nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem . Bo i nawet jeśli sprzedamy teraz 2-3 graczy to naprawdę racjonalnym stanie się pytanie kogo będzie trenował Stolarczyk na wiosnę..

Jednoeczesnie gdyby jednak Prezesem został Czerwiński to już by nas nie było. To Wisłocki poprosił Lesnego o pomoc. To Wisłocki jest znajomym Królewskiego .
Teraz sprawdziłem na transfermarkt, że Kostal ma kontrakt tylko do końca tego sezonu także jednak nie zarobimy a napewno nie pół mln Euro.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 11.01.2019, 09:23
lazy napisał(a):Wyświetl post
Nie no, co innego twierdzić że "mój klient jest niewinny", a co innego oceniać umowę i nazywać druga stronę "pajacem".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 11.01.2019, 09:29
jeżeli Arsenić jest stracony to Sarapata ponosi odpowiedzialność za działania na szkodę klubu poprzez rozdysponowanie kwot na swoją rzecz oraz krewnych i znajomych królika zamiast na spłatę najbardziej perspektywicznego w kwestii sprzedaży zawodnika......

Tego nie powinno się odpuścić - pozwać o 1 mln euro francę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 11.01.2019, 09:32
Nie no, co innego twierdzić że "mój klient jest niewinny", a co innego oceniać umowę i nazywać druga stronę "pajacem".
Wiesz, w tej konwersacji od początku brakuje rzeczowych prawnych argumentów. Stąd właśnie moje obawy.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 11.01.2019, 09:41
Wiesz, w tej konwersacji od początku brakuje rzeczowych prawnych argumentów. Stąd właśnie moje obawy.
Ja wierzę, że skoro Leśnodorski jest pewny, że umowa jest nieważna to tak jest. Wyobrażasz sobie sytuacje, że przychodzi nowy inwestor, kupuje klub, za pół roku przychodzi Szwed, zakłada sprawę i wygrywa? Jak wtedy wygląda reputacja Leśnodorskiego? Jaka poważna firma przyjdzie do niego po opinie? "Ale Panie Bogusławie, jest Pan pewien czy tak jak wtedy z Wisłą?"

Jakby zostawiał furtkę, próbował się dogadać ze Szwedem czy coś. Wtedy bym się martwił. A tak to wydaje mi się, że sytuacja jest jasna.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 11.01.2019, 09:43
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Teraz sprawdziłem na transfermarkt, że Kostal ma kontrakt tylko do końca tego sezonu także jednak nie zarobimy a napewno nie pół mln Euro.
Kostal ma kontrakt do 30.06.2019 z opcją przedłużenia o rok ze strony klubu.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.01.2019, 09:44
Z jednej strony wypowiadała się kancelaria Leśnego i jeszcze jedna warszawska.
Podobnie prawnicy Królewskiego. Wcześniej jeszcze TS miał opinie "krakowskie".

Z drugiej strony dość enigmatycznie wypowiada się ten Ostrowski, reprezentujący Hartlinga.
Przy czym zauważcie - Leśny i spółka mówią jednoznacznie, że umowa nie obowiązuje. Natomiast Ostrowski mówi tylko, że "Pan Hartling jest innego zdania".
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 11.01.2019, 09:56
za Arsenica, jeśli go stracimy, to Sarapata i spółka powinni odpowiedzieć majątkiem. wyjebane mam na to, że będą żebrać, za to co zrobili z Wisłą to niech się cieszą że ktoś im pozwoli żebrać.
Odpowiedz cytując
Jędruś
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 11.01.2019, 09:58
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony wypowiadała się kancelaria Leśnego i jeszcze jedna warszawska.
Podobnie prawnicy Królewskiego. Wcześniej jeszcze TS miał opinie "krakowskie".

Z drugiej strony dość enigmatycznie wypowiada się ten Ostrowski, reprezentujący Hartlinga.
Przy czym zauważcie - Leśny i spółka mówią jednoznacznie, że umowa nie obowiązuje. Natomiast Ostrowski mówi tylko, że "Pan Hartling jest innego zdania".

Właśnie ta różnica mnie uspokaja, choć rzecz jasna, nauczony doświadczeniem, wiem, że na nic nie można się nastawiać.

Bo tu wypowiadają się prawnicy - "Umowa nie obowiązuje"
A po drugiej stronie prawnik mówi - "Pan Hartling jest innego zdania". Nie prawnik, a Pan Hartling. On chyba nie jest prawnikiem, z tego co kojarzę.

Cóż, trzeba czekać, nadzieja jest, zobaczymy gdzie nas zaprowadzi.
Odpowiedz cytując
bobo
Junior Member

Od: 08.2006

Stary 11.01.2019, 10:22
Dobry prawnik w takiej sytuacji jasno może powiedzieć swojemu klientowi "tak, masz rację" i głoszą to wszędzie gdzie się da, lub stwierdzić "to jest bardziej skomplikowane, może się okazać że nie jesteście właścicielami", ale wtedy nie mówi się takich rzeczy w mediach jakie słyszymy.
Oczywiście prawnik może bronić nawet mordercy, który dokonał czynu w miejscu publicznym przy setkach światków i dziesiątkach kamer, tylko wtedy walczy o niski wymiar kary a nie głosi "on jest niewinny"

Więc jak dla mnie twierdzenia BL mogą napawać optymizmem w kwestiach prawno-właścicielskich.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.01.2019, 10:52
Z opiniami prawników jest jak w tym dość znanym dowcipie:
Prawnicy A i B siedzą w kawiarni i rozmawiają. Podchodzi do nich Prawnik C i zwraca się do A: -Pies pana żony pogryzł mojego klienta. Wystąpimy do sądu o odszkodowanie i nawiązkę 30k. Ale gotowi jesteśmy odstapić za porozumieniem za 10k. Prawnik A chwile myśli po czym wypłaca 10k i C odchodzi. Na to prawnik B do A: Stary, dlaczego wypłaciłeś te pieniądze. Przecież twoja żona nie ma psa. Na to A: Psa nie ma, ale wiesz, w sądzie różnie może być.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 11.01.2019, 10:54
Prawnik A jest debilem.
Odpowiedz cytując
qpalz
Junior Member

Od: 12.2018

https://twitter.com/stanislawmadej/s...575.1545129393
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

W sprawie Wisły dochodzimy już do takich absurdów, że nic nie jest niemożliwe. Całkiem więc prawdopodobne, że konsorcjum tych firm i tak miało się ulotnić tyle, że po 31 marca. Wpierw Ly miał "zniknąć" i kontakt się urwać co już się stało. Hartling miał grać rolę zaniepokojonego i "szukać" wspólnika [do marca], a Pietrowski miał być p.o Prezesa również do końca marca. Później Pietrowski miałby mówić, że został oszukany przez obu jegomości i zgasić światło. Wisła w IV czy B klasie miała wrócić w objęcia wiadomych panów. Zaoferowanie pomocy prawnej przez Leśnodorskiego oraz pomoc ze strony Królewskiego sprawiły, że plan nie wypalił, a kiedy zaczęło robić się naprawdę gorąco nawet wspomniany wyżej p.o. Prezesa ulotnił się i przestał udzielać jakichkolwiek wywiadów [zobaczymy na jak długo].
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 11.01.2019, 11:07
W biznesie podstawą jest pokwitowanie . Tu jak widać kluczowe jest czy kwota 1 złotych została skutecznie wpłacona , zgodnie z umową , w gotówce .No to rozważmy :
1. Jeśli ta 1 złotówka została przekazana oficjalnie to powinna być w raporcie kasowym obowiązkowo prowadzonym przez Wisłę SA .
2. Jeśli jej tam nie ma (bo np ktoś zapomniał jej zaksięgować) to należy określić czy "kozakiewicz" ma w swoich rękach takie pokwitowanie (w formie druku KP lub innym).
3. Jeśli nie ma to pozostają zeznania świadków . "kozakiewicz" twierdził że dał kasę sarapacie i miał to widzieć Pietrowski .Ale w wywiadach prasowych Pietrowski twierdził że nie wie czy ta złotówka była wpłacona (plus dla nas ) . Ale przed sądem może zeznać inaczej . Kluczowe będzie co powie sarapata (jeśli uda się ją znaleźć i stawi się przed sądem . Jeśli powie że wzięła złotówkę to robi się sprawa trudna . Jeśli zaś powie że nie wzięła to mamy rozbieżność zeznań i sąd powinien skupić się na dokumencie a ponieważ pokwitowania nie ma, powinien osądzić że kwota nie została wpłacona a więc umowa nieważna
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 11.01.2019, 11:10
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
W biznesie podstawą jest pokwitowanie . Tu jak widać kluczowe jest czy kwota 1 złotych została skutecznie wpłacona , zgodnie z umową , w gotówce .No to rozważmy :
1. Jeśli ta 1 złotówka została przekazana oficjalnie to powinna być w raporcie kasowym obowiązkowo prowadzonym przez Wisłę SA .
2. Jeśli jej tam nie ma (bo np ktoś zapomniał jej zaksięgować) to należy określić czy "kozakiewicz" ma w swoich rękach takie pokwitowanie (w formie druku KP lub innym).
3. Jeśli nie ma to pozostają zeznania świadków . "kozakiewicz" twierdził że dał kasę sarapacie i miał to widzieć Pietrowski .Ale w wywiadach prasowych Pietrowski twierdził że nie wie czy ta złotówka była wpłacona (plus dla nas ) . Ale przed sądem może zeznać inaczej . Kluczowe będzie co powie sarapata (jeśli uda się ją znaleźć i stawi się przed sądem . Jeśli powie że wzięła złotówkę to robi się sprawa trudna . Jeśli zaś powie że nie wzięła to mamy rozbieżność zeznań i sąd powinien skupić się na dokumencie a ponieważ pokwitowania nie ma, powinien osądzić że kwota nie została wpłacona a więc umowa nieważna
Nie, ta złotówka ma być w raporcie TS. Nie wiem czy stowarzyszenie ma takie obowiązki. Co do pozostałej części się zgadzam.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 11.01.2019, 11:21
Nie, ta złotówka ma być w raporcie TS. Nie wiem czy stowarzyszenie ma takie obowiązki. Co do pozostałej części się zgadzam.
Zgadza się , moja pomyłka , że tak powiem "merytoryczna" . Rozpatrywałem sytuację spółki akcyjnej a tu , rzeczywiście , jest kupno od stowarzyszenia . Nie wiem jakie wymogi "księgowe" ma taka organizacja ale nie wydaje mi się że może funkcjonować bez raportu kasowego
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 11.01.2019, 11:27
Właśnie... A co ze zlotowkami dla SKWK? Czy stowarzyszenie po takiej darowiźnie ma odprowadzić podatek?
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.01.2019, 11:28
będzie jakaś relacja live z tego posiedzenia komisji?weszło/youtube?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 11.01.2019, 11:31
Poczytajcie tutaj: https://twitter.com/PWislak/status/1083503055662997504

Cytat:
@SKWK1906 w 2014 r. zbieraliście fundusze na: 1.Największą sektorówkę, 2.Największy mural, 3.Imienne cegiełki do muzeum Wisły. Żadna z tych rzeczy nie powstała! Wyjaśnicie co się stało z tymi pieniędzmi?
Aż wstyd się przyznać, że kiedyś ich broniłem i dawałem kasę...

Do dzisiaj nikt się z tego nie rozliczył!

Ostatnio edytowane przez heoij : 11.01.2019 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 11.01.2019, 11:53
O co chodzi z tym zdjeciem Flaminiego i p. Królewskiego? Wczoraj impreza noworoczna po pracy i jestem jakies 18h do tylu z newsami......
Odpowiedz cytując
adams11
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 11.01.2019, 12:14
Pan Królewski chyba ogólnie lubi sobie robić zdjęcia z różnymi ludźmi. Miło, że poświęca czas dla Wisły i tak się zaangażował. Trochę mnie tylko zdziwiło jak wczoraj jakiś anonimowy troll go zaczepił na Twitterze, a Pan Królewski zamiast go olać zaczął spamować kilkunastoma swoimi fotkami z różnymi osobami. W ogóle lubi dużo mówić i trochę się wydaje w sobie zakochany, ale jeżeli ma pomóc Wiśle to da się to wytrzymać.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 11.01.2019, 12:32
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Pan Królewski chyba ogólnie lubi sobie robić zdjęcia z różnymi ludźmi. Miło, że poświęca czas dla Wisły i tak się zaangażował. Trochę mnie tylko zdziwiło jak wczoraj jakiś anonimowy troll go zaczepił na Twitterze, a Pan Królewski zamiast go olać zaczął spamować kilkunastoma swoimi fotkami z różnymi osobami. W ogóle lubi dużo mówić i trochę się wydaje w sobie zakochany, ale jeżeli ma pomóc Wiśle to da się to wytrzymać.
Gość stworzył firmę obracającą milionami zł od zera
Gośc miał na koncie o tak po prostu 50 tysi które przelał na Wisłe
Gość zaangażował się w pomoc Wiśle i za własne środku poleciał do Londynu i w jeden dzień przerobić 13 spotkań

No jak ja bym miał taki łeb jak on też bym był w sobie zakochany
Odpowiedz cytując
malaparte
Member

Od: 05.2011

Stary 11.01.2019, 12:42
może ktoś wie...kiedy możemy się spodziewać odpowiedzi z KRS-u nt. nowego prezesa ? jak długo trwa "zatwierdzenie" wpisu?...
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 11.01.2019, 12:43
Serio? Gość wykłada prywatne pieniadze na Wisłe i angażuje się bardzo mocno w pomoc, nakręca innych inwestorów, prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami, mimo że kibicem Wisły nie jest, podejrzewam że w ogóle nie specjalnie się interesują piłką, a ty mu zarzucasz nie czyste intencje? Błagam, bo ręce opadają.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 11.01.2019, 12:45
malaparte napisał(a):Wyświetl post
może ktoś wie...kiedy możemy się spodziewać odpowiedzi z KRS-u nt. nowego prezesa ? jak długo trwa "zatwierdzenie" wpisu?...
Zwykle do miesiaca, tutaj mamy info ze dla nas sprawe przyspiesza - ale o ile to juz nie wiadomo
Odpowiedz cytując
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 11.01.2019, 12:52

Skasuj konto...
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 11.01.2019, 12:58
Jak nowy zarząd nie zadziała w sprawie kiboli jak Filipiak na craxsie to gówno z tego waszego pisania będzie przyjdą na pierwszy mecz obija parę mord i tyle z tego pisania na skwk będzie. Jeśli zarząd, właściciel nie postawią sprawy jasno to żadnej zmiany na Wisłę nie będzie i SKWK się będzie miało dobrze. Zejdzcie na ziemię. Przerabialiśmy to już parę razy. Liczę na nowy zarząd ale coś czuję że się przelicze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów