The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.02.2016, 22:59
Za polsatsport.pl

Cytat:
Jak dowiedział się Polsatsport.pl w sobotę w godzinach wieczornych Andrzej Iwan wybudził się ze śpiączki farmakologicznej. Były reprezentant Polski, a obecnie komentator Polsatu Sport, od kilku dni przebywa w szpitalu.
Andrzej Iwan trafił do szpitala! – taka wiadomość obiegła polskie media przed czteroma dniami. Według strzępków informacji, które przenikały do prasy, były reprezentant Polski był podtrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Nie wiadomo, jak poważny był stan zdrowia znanego niegdyś piłkarza Wisły Kraków i Górnika Zabrze, a dziś komentatora Polsatu Sport.
Jak dowiedział się Polsatsport.pl w sobotę w godzinach wieczornych 56-latek wybudził się ze śpiączki!
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.02.2016, 02:12
Podsumowanie weekendu ode mnie:

Dudu Biton strzelił gola - https://twitter.com/misticotsw/statu...22476823625728

Co u Pablo Alvareza? - https://twitter.com/misticotsw/statu...28487273840640

Czerwona kartka Marcelo - https://twitter.com/misticotsw/statu...29954357551104

Dudu Omagbemi wraca do Europy - https://twitter.com/misticotsw/statu...32043502641152

Hristu Chiacu znalazł nowy klub - https://twitter.com/misticotsw/statu...34542837989376
Bramki byłych Wiślaków grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach -> https://twitter.com/misticotsw
Odpowiedz cytując
KotWButach
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2015

Stary 20.02.2016, 10:12
Maciek wziął do Gliwic chyba tajemniczą moc: "niech remis będzie z tobą"
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 20.02.2016, 14:09
KotWButach napisał(a):Wyświetl post
Maciek wziął do Gliwic chyba tajemniczą moc: "niech remis będzie z tobą"
a zostawił porażki ?;
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.02.2016, 21:04
Pero napisał(a):Wyświetl post
Chyba przede wszystkim czyny nie słowa:
1.Zaprzedał się Legii podczas kariery?
2.Odpuszczał jak grał w Wiśle na boisku?
3.Powodował jakieś konflikty, fermenty czy robił atmo?
4. Nie pomógł Wiśle i odmówił udziału w meczu "Wisła to moja historia" ?

Ludzie co do niego macie chciałbym takich grajków teraz a nie "małego bede umierał za pogoń"
To tylko jedna parówa ma tu na niego uczulenie

Podejrzewam, że Kosowski wolałby związać przyszłość i pracować z Wisłą i pracować np. jako scout (podobnie jak człowiek widmo Kuźba) , aczkolwiek nie było mu dane.
Odpowiedz cytując
Szajba_
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 24.02.2016, 09:45
Fragment wywiadu z Kasperczakiem. Bedzie zyl

Jak się pan czuje? Bo z Tunezji napływały niepokojące informacje.
– Teraz ze zdrowiem już wszystko w porządku. Ostatnie badania wykazały, że organizm znów funkcjonuje jak trzeba. Ale było nieciekawie. Nigdy nie miałem tego typu dolegliwości, więc może trochę zlekceważyłem problem. Okazało się, że na stół operacyjny trafiłem w ostatniej chwili. Wcześniej pierwszy atak bólu przetrzymałem, ale drugiego już się nie dało znieść. Szpital, prześwietlenie i błyskawiczna decyzja – operacja, na otwartym brzuchu.
Co się dokładnie stało?
– Wycięto mi woreczek żółciowy i wyciągnięto 80 kamieni, a raczej kamyczków. Lekarz powiedział, że to się tam gromadziło przez 30 lat.
Było zagrożenie życia?
– Można powiedzieć, że moje życie było zagrożone, bo gdyby to wszystko „rozlało się” w organizmie, to byłoby nieciekawie.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.02.2016, 17:25
"Jeżeli dzisiejszy mecz Ojrzyński nie wygra pożegna się z posadą Górnik Zabrze przygotował dwie kandydatury są to Moskal i Smuda"

Czyżby Franz dołożył kolejną cegiełką do spadku z ligi ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 26.02.2016, 22:01
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
"Jeżeli dzisiejszy mecz Ojrzyński nie wygra pożegna się z posadą Górnik Zabrze przygotował dwie kandydatury są to Moskal i Smuda"

Albo Kaziu obejmie Górnik i jeszcze Wisłę wyprzedzi.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 27.02.2016, 03:35
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

Jestem za Smudą - on ich spuści bez dwóch zdań, natomiast Kaziu może mógłby to odwrócić.
Ojrzyński też może zostać.... przecież dobrze mu idzie
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 28.02.2016, 21:48
W meczu ligi cypryjskiej, pomiędzy AEL Limassol a AS Ethnikós Áchnas, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Arek Piech, a asystował mu Ostoja Stjepanović.

https://www.youtube.com/watch?v=xkhtSY7AO4I (0:28)
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.03.2016, 17:00
Kirm strzelił dwa gole dla Omonii Lefkossías a w AÉL (Limassol) do 65 minuty grał Ostoja Stjepanović
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.03.2016, 18:29
Na nieoficjalnej stronie (L)oserów ich tubie propagandowej i sprzedajnej szczekaczce czyli wesz(L)o lizanie się po dupach czyli namiastka wywiadu którego były piłkarz Wisły zwany Judaszem udziela nocnikarzowi z tego portalu.
Oczywiście pilkarzyna przedstawiany jest przez dziennikarzyne jako kryształowa postać, która została nie wiadomo czemu poniewierana przez tą wstrętna Wisłę. Piłkarzyna oczywiście przyłącza się do kreowania rzeczywistości i wybielania swojej osoby.Oczywiście wszystko robił fair w stosunku do Wisły. Tylko nieopatrznie kur... wyrwał się taki fragment:
Miał pan plan, żeby trzymać to wszystko w tajemnicy aż do czerwca?
Może byłem naiwny, ale… tak, liczyłem, że się uda trzymać to wszystko w ukryciu. Dlaczego miałoby się nie udać? Gdyby Kuciak został w Warszawie, może pojawiałyby się jakieś spekulacje, ale Legia przecież by tego nie ogłosiła, ja bym niczego nie potwierdził… Nawet w najczarniejszych snach nie przypuszczałem, że to wyjdzie na jaw.

PS Jeszcze jeden cytat z Judasza:
Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia. Jeszcze przed obozem wiceprezes Kapka zapytał mnie, czy jest szansa, żebyśmy wrócili do rozmów. Po raz kolejny odpowiedziałem, że nie ma takiej możliwości. Nie powiedziałem, rzecz jasna, że miałem już podpisany kontrakt z Legią, ale jasno i stanowczo wyraziłem, że kontraktu z Wisłą już nie przedłużę.

Między wierszami można wyczytać, że piłkarzyna zwąchał się z Legią jeszcze w grudniu czego robić mu nie było wolno.

Wszystkiego najgorszego Judaszu...Nie wymawiaj nigdy więcej słowa Wisła kłamliwa piłkarzyno.
Ostatnio edytowane przez shaggy : 03.03.2016 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując
daka.kodaka
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 03.03.2016, 19:26
Fakt ale LEGIA złamała regulamin podpisując wcześniej kontrakt co jej ani ciezniakowi zrobić nie wolno
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 03.03.2016, 19:54
Z tego wywiadu, to jasno wynika, że podpisał kontrakt przed obozem przygotowawczym, czyli w styczniu. W grudniu natomiast zakończył negocjacje z nami. Ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

Brawa natomiast dla Pawłowskiego! Kiepski trener, ale fantastyczny człowiek , jeśli w ten sposób postąpił(tzn. wsparł Cierzniaka) i jeśli ta rozmowa w szatni z całym zespołem miała miejsce.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 03.03.2016, 19:54
Cierzniak to jest idiota, Wisła ma problemy to juz go nie interesuje a jak przychodzil to mowił, ze takiemu klubowi sie nie odmawia. Teraz nagle mowi, ze nie odmawia sie Legii. Niech zgnije
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 03.03.2016, 19:56
Owszem, można dywagować nad słusznością orzeczenia Izby, nad jej wątpliwą etyką i domniemaną stronniczością, ale myślę, że całą sytuację najlepiej oddaje niezwykle profesjonalnie wykonany przeze mnie poniższy rysunek.

Odpowiedz cytując
Kaminho
Junior Member

Od: 06.2014

Stary 03.03.2016, 20:03
Wywiad z Cierznakiem w PS (grafika z internetu)
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Kaminho : 03.03.2016 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.03.2016, 20:11
No no no. Ślicznie!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.03.2016, 20:14
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Brawa natomiast dla Pawłowskiego! Kiepski trener, ale fantastyczny człowiek , jeśli w ten sposób postąpił(tzn. wsparł Cierzniaka) i jeśli ta rozmowa w szatni z całym zespołem miała miejsce.
Jaka rozmowa?
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.03.2016, 20:15
mam nadzieję,ze pan cierzniak poślizgnie sie gdzies na mydle i poąłmie sobie kulasy.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 03.03.2016, 20:47
RC wywiad opublikowany na Weszło w dniu 3 marca 2016 r.:
"Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia."

RC wywiad opublikowany na interii w dniu 19 grudnia 2015 r.:
"Dziennikarz: Chce Pan zostać w Wiśle?
RC: Jak najbardziej chce , tylko też zobaczymy jaka będzie sytuacja w Klubie (...)"

(http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...eo,vId,1985319 - od 0:43)

No to jak w końcu?
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.03.2016, 20:50
Kaminho napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Cierznakiem w PS (grafika z internetu)
To jest pewny screen? Nikt przy się ni nie "bawił"? Jeżeli tak, to należy napisać o tym do Klubu, komisji, czegokolwiek
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 04.03.2016, 02:54
Nieautoryzowany wywiad, którym jakiś dziennikarz chciał wzbudzić sensacje ma być dowodem . Niezłe jaja. Zadzwonił menager z o.......em i facet się poprawił. Jeszcze tego by brakowało, żeby w ten sposób się kompromitować.
Odpowiedz cytując
Gandi
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 04.03.2016, 03:24
Wariografem mu .....temu misiu
Odpowiedz cytując
daka.kodaka
Senior Member

Stary 04.03.2016, 10:03
dobrze tylko zde artykul by zmieniany 2 razy
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 04.03.2016, 11:14
Stracił nogę, ale nadal chce żyć - były bramkarz Wisły Kraków, Janusz Adamczyk wraca do futbolu

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...adamczyk-wraca
Odpowiedz cytując
daka.kodaka
Senior Member

Stary 04.03.2016, 11:43
nie taki małecki jak go maluja

Cytat:
Miał szczęście
Po artykule na jednym z portali zadzwonił do niego Patryk Małecki, wtedy zawodnik Pogoni Szczecin. - Akurat przechodził rehabilitację w Krakowie. Zawiózł mnie do klinki na konsultację. "Ale to wszystko kosztuje!" – mówiłem mu. A on tylko się uśmiechnął i powiedział, żebym o nic się nie martwił. Potem sprawy nabrały gwałtownego przyspieszenia. W ciągu kilku tygodni byłem na stole operacyjnym. Dwóch lekarzy w półtorej godziny dokonało cudu – opowiada Adamczyk, który kolejny raz rozpoczął drogę o powrót do normalności.Zabieg wykonano w specjalistycznej klinice. - Gdyby nie "Mały", byłbym w czarnej... Kilka osób oferowało mi wtedy pomoc. Każdy robił, co mógł. To czego dokonał Patryk, nie mieści mi się w głowie. Fantastyczny chłopak. Ludzie oskarżają go o różne rzeczy - że niby nie jest zbyt mądry. Nie pozwolę, by ktoś powiedział na niego złe słowo! Ten człowiek uratował mi życie. Zawiózł mnie do lekarza, a potem wyjął kartę i zapłacił za wszystko. To nie było kilka złotych - "zapala się" Adamczyk.

W maju odwiedziliśmy trenera, gdy był tuż po operacji. Kolejny raz był uśmiechnięty i pełny wigoru. Chwalił, że wreszcie śpi całą noc i nic go nie boli. Nie mógł się doczekać, aż rozpocznie pracę nad powrotem do założenia protezy.
wiecej:http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...amczyk-wraca/2
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 04.03.2016, 12:04
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
nie taki małecki jak go maluja

wiecej:http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...amczyk-wraca/2
Ciiii, nie wolno głośno tak mówić o Patryku. Przecież to cham i prostak. Zupełny bezmózgi pajac, który wysyła innych na craxe, zabija sie o Pogoń i odmawia wyjścia na boisko. To jest poprawny opis Małego.
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.03.2016, 12:18
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ciiii, nie wolno głośno tak mówić o Patryku. Przecież to cham i prostak. Zupełny bezmózgi pajac, który wysyła innych na craxe, zabija sie o Pogoń i odmawia wyjścia na boisko. To jest poprawny opis Małego.
a może po prostu nic nie jest tylko czarne albo białe?

Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.03.2016, 12:58
Jako że sama często krytykuję Patryka (nie bez powodu), to tym razem muszę mu oddać szacunek. Brawo Mały!
Tak jak pisze kolega wyżęj, nie wszystko jest czarne albo białe.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów