The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.07.2010, 07:53
Trawa wygląda nieźle ... poza elementami spalonymi/żółtymi z którymi sie już nic nie da zrobić ( w dłużej perspektywnie pewnie się da ) . Pocieszające że ta najgorsza część znajduje się przy lini bocznej boiska i dalej wzdłuż trybuny C . Do meczu III rundy powinno sie dac na niej grać
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 19.07.2010, 08:07
a nie lepiej z wyborem poczekać do pierwszego meczu
i np. ludzie którzy przyjdą na pierwszy mecz zobaczą jak wygląda to na żywo i po meczu przy wyjściu ze stadionu organizować jakieś głosowanie
w ten sposób ominiemy glosowanie przez internet i głosów np. kibiców z gorszej strony
TO TYLKO POMYSŁ WIĘC NIE NAJEŻDŻAJCIE NA MNIE
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 19.07.2010 o godz. 08:12.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
aredo
Junior Member

Od: 11.2009

Stary 19.07.2010, 09:27
Czy posiada ktoś jakiś porządny rozkład krzesełek na trybunie głównej lepszy od tej szachownicy z SKWK?
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 19.07.2010, 10:49
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.07.2010, 11:08
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
Fotele można pewnie zamówić w każdym kolorze ale problemem jest to że te fotele beda raczej szersze co powoduje ze przy układaniu jakiegokolwiek wzoru czy napisu ta część będzie wyglądała zupełnie inaczej niż reszta trybuny

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,3,id,t,n.html
Pojawił się wywiad z prezesem zakompleksionych w którym jest mowa o wynajmowaniu skyboxów na nowym stadionie. I tak u nich koszt wynajęcia 15-osobowego skyboxa wynosi 40tys zł za cały sezon.
Ciekawe jak to bedzie u nas?
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Stary 19.07.2010, 11:44
Mógłby ktoś wrzucić obrazek z kamery na AB? Z góry dziękuję
What's new?

Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Stary 19.07.2010, 11:54
Następny kwiatek...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18128
rrr
Odpowiedz cytując
sqbi
Member

Od: 11.2002

Stary 19.07.2010, 12:06
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Następny kwiatek...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18128
Może zwyczajnie monitoring z dachu nie złapałby pierwszych rzędów dolnego piętra. Podejrzewam, że pod dachem też będą kamery, które będą swoim zasięgiem obejmować górne piętro.
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 19.07.2010, 12:18
Zaczęli malować linie boczne boiska.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 19.07.2010, 12:25
sqbi napisał(a):Wyświetl post
Może zwyczajnie monitoring z dachu nie złapałby pierwszych rzędów dolnego piętra. Podejrzewam, że pod dachem też będą kamery, które będą swoim zasięgiem obejmować górne piętro.
A widziałeś może słupki z kamerami na Camp Nou, Alianz Arena czy chociażby dowolnym niemieckim lub angielskim obiekcie (możesz dorzucić holandie, belgie inne światowe potęgi). Ja nie widziałem i miałem nadzieje że na naszym estadio też nie zobaczę jebanych słupków. Już kilka dni temu pisałem o tym ale z tego co widać teraz cała chmara to zauważyła. A szkoda że dopiero teraz, może udałoby się wypracować jakiś kompromis. Na pewno - jestem w 100% pewien, że przy dzisiejszych możliwościach kamery na słupkach są nam potrzebne tak samo jak lotnisko wzdłuż trybun. Ktoś, nie muszę pisać kto bo to wiemy wszyscy nie ma pojęcia o nowoczesnym budownictwie, a co dopiero infrastrukturze sportowej. Nie doróbki, dziwaczne rozwiązania. Właśnie taki projekt zafundowało nam miasto z architektem Wojciechem O.
Odpowiedz cytując
KuKoC
Member

Od: 05.2008

Stary 19.07.2010, 12:45
Linie boczne

Najwspanialszy klub na świecie...
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 19.07.2010, 13:23
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
W 100% popieram. Mam nadzieję, że osoby które będą o tym decydować (głosować) dokładnie przemyślą sprawę.
Również mam taką nadzieję.Na dzień dzisiejszy wiem tylko tyle,że na na trybunie zachodniej to ma być ok 3000 szt krzesełek takich jak obecnie zamontowano na wschodniej natomiast cała reszta to ponoć mają być krzesełka o......podwyższonym standardzie.Jakie to bedą krzeselka, o jakim gabarycie,kolorze na dzień dzisiejszy nie mam zielonego pojęcia. Może być i tak (tfu tfu), że Polimex wybierze innego dostawce krzesełek na zachodnią i dopiero bedzie cyrk-co trybuna to inny producent, model i kolor krzesełek(nie moge więcej napisać, ale taki scenariusz teoretycznie jest równiez możliwy).
Tak więc nie sądzę aby miało sens ustalanie wzoru dzisiaj, nie wiedząc z "czego" ten wzór ma być wykonany........................................
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 19.07.2010, 13:34
Człowiek wraca z wakacjii.Myśli "No nareszcie podziwiał będę śliczną nową murawę na tle niebiesko-biało-czerwonych trybun".
Odpalam pieca, drżącymi rękoma klikam na link do kamerki, czekam aż się załaduje zdjęcie i nagle moim oczom, ukazują się trybuny i coś co przypomina trawę.

Pytam się.CO TO ****A JEST?Kto jest za to odpowiedzialny, że NOWA trawa wygląda w ten sposób!!Ściągneli ją z jakiegoś wybiegu do wypasania kóz ?

ZIELONA ARCHITEKTURA....
Haha
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 19.07.2010 o godz. 13:38.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 19.07.2010, 13:38
Pablo84 teraz to jeszcze nic, zaraz po polozeniu to byla dopiero masakra !!
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Stary 19.07.2010, 13:40
Ja *******e, dlaczego w rolkach była żółta trawa?Dlaczego ktoś dopuścił ją do rozłożenia.Przecież to są jakieś jaja...

Odpowiedz cytując
fanTS1906
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 19.07.2010, 13:40
No i wcale nie ma tak daleko od bocznej linii do trybun, ustawi sie jeszcze banery reklamowe to sie calkiem zgubi ta odleglosc
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.07.2010, 13:44
Ciekawe,kto odebrał taka zjeb...murawę?Przecież to wszystko kosztuje grube tysiące,a Zielona Architektura rozkłada żółtą trawę.Tak mogli robić,żeby nie zżókła.To ich sprawa,psi obowiazek,by pilnować tych spraw.Już sobie wyobrażam jakby np.w Niemczech ktoś pozwolił na taki numer.
Odpowiedz cytując
silver1906ts
Junior Member

Od: 09.2009

Stary 19.07.2010, 13:49
Mozecie dac obraz z kamery z okrąglaka bo mi jak zwykle nie działaDzieki.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 19.07.2010, 14:13
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe,kto odebrał taka zjeb...murawę?Przecież to wszystko kosztuje grube tysiące,a Zielona Architektura rozkłada żółtą trawę.Tak mogli robić,żeby nie zżókła.To ich sprawa,psi obowiazek,by pilnować tych spraw.Już sobie wyobrażam jakby np.w Niemczech ktoś pozwolił na taki numer.
Sorry, ale kto Ci powiedział ze to Zielona Architektura kładzie u Nas murawę? Z tego co wiem to raczej austriacka firma..............
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.07.2010, 14:29

z tej perspektywy murawa nie wyglada najgorzej ( co nie znaczy że dobrze ) , niemniej jednak 1/5 od strony C nadaje się do wymiany ...

nie orientuje sie ktos kiedy przedstawiciel uefa ma wizytowac stadion pod 3 runde el LE ? wkońcu termin zgłaszania mija już za 2 dni o ile dobrze pamiętam
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Stary 19.07.2010, 14:30
http://wisla-online.pl/upload/gallery/DSC_0580.JPG
te schodki tak beda caly czas
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 19.07.2010 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując
sawko
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 19.07.2010, 14:35
SpoXsteR, schodki na czas meczu maja byc składane pisali gdzies to wczesniej
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Stary 19.07.2010, 14:43
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale kto Ci powiedział ze to Zielona Architektura kładzie u Nas murawę? Z tego co wiem to raczej austriacka firma..............
Ja wydedukowałem z tego cytatu:

"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji."

http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie

Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Stary 19.07.2010, 14:52
to jeszcze jedno pytanko,
http://galeria.wislakrakow.com/20100.../bIMG_0814.jpg
coz to jest? ze siatka to widze, ale po co? i czy tymczasowo?
Odpowiedz cytując
Bekas
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.07.2010, 15:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post

z tej perspektywy murawa nie wyglada najgorzej ( co nie znaczy że dobrze ) , niemniej jednak 1/5 od strony C nadaje się do wymiany ...

nie orientuje sie ktos kiedy przedstawiciel uefa ma wizytowac stadion pod 3 runde el LE ? wkońcu termin zgłaszania mija już za 2 dni o ile dobrze pamiętam

Dołująca jest ta trawa, ale jednak ku pokrzepieniu - popatrzcie jak to wyglądało kilka dni temu. Popatrzcie na 5 zdjęcie od góry z poniższego linka.

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-07-13
Ostatnio edytowane przez Bekas : 19.07.2010 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując
GregooNG
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.07.2010, 15:20
Mam pytanie do osób bardziej zorientowanych ode mnie.
Jaka była odległość trybuny C od linii boiska,oraz trybuny A/B do linii na starym stadionie? Teraz wszystkich przeraża ta odległość 17 czy iluś tam metrów,ale czy kiedyś nie było podobnie? Choć patrząc przed chwilą na nowe zdjęcia,to z perspektywy A/B wygląda to fatalnie.

"Nigdy nie zejdziemy na psy"-Powiedział przerzut...
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła

Od: 08.2006

Stary 19.07.2010, 15:24
Było podobnie
Odpowiedz cytując
sqbi
Member

Od: 11.2002

Stary 19.07.2010, 15:41
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja wydedukowałem z tego cytatu:

"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji."

http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie
No to chyba mamy rozwiązanie zagadki:

"PAGRO" Firma Brukarsko - Drogowa P.H.U. Sp. z o.o. działa na terenie Polski od 1992r. powstała na bazie niemieckiej firmy GAWE STRASSENBAU działającej w Niemczech.

Oferta:
(...)
Boiska sportowe wielofunkcyjne, korty tenisowe o nawierzchniach:
- trawiastych (trawa siana, trawa z rolki, trawa syntetyczna),
- żużlowych i ceglanych.
(...)

http://www.pagro.com.pl/oferta.htm

P.S. Nie jestem pracownikiem powyższej firmy, a podanie informacji ma służyć próbie zaspokojenia ciekawości kibiców

Powód: rozszerzenie informacji
Ostatnio edytowane przez sqbi : 19.07.2010 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
blackluk
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 19.07.2010, 15:41
Było bodajże 15 m a teraz ma być 11m ktoś o tym pisał ale nie wiem czy dobrze pamiętam.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 19.07.2010, 15:44
Co do trawy to dobrze że teraz przyszło kilka dni chłodniejszych z dużymi opadami, od środy znowu ma grzać więc w sumie bardzo dobre warunki do wzrostu i że tak powiem rekonwalescencji tych spalonych fragmentów do pierwszego meczu 10dni więc przy odpowiedniej pielęgnacji(nawożenie nawadnianie) boisko powinno być idealne...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów