The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.08.2008, 15:26
zbyt kontuzjogenny jest Kuba na premiership

nadałby sie napewno, bo grac potrafi, tylko ...jest polakiem
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.08.2008, 15:29
Frankowski wraca do Polski

Cytat:
Na dziewięć meczów przed zakończeniem rozgrywek zasadniczych nasz jedynak w MLS Tomasz Frankowski podjął decyzję: "Po sezonie wracam do Polski". Były gwiazdor reprezentacji Polski ostatnio głównie siedzi na ławce rezerwowych w Chicago Fire - pisze "Nowy Dziennik". ....
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.08.2008, 15:58
Czy to prawda że Wisła ma zagwarantowany procent ze sprzedaży Błaszczykowskiego jeśli Borusia Dortmund zdecyduje się go sprzedać dalej? I jeśli tak jest, to jakie wielkości wchodzą w grę?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.08.2008, 16:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czy to prawda że Wisła ma zagwarantowany procent ze sprzedaży Błaszczykowskiego jeśli Borusia Dortmund zdecyduje się go sprzedać dalej? I jeśli tak jest, to jakie wielkości wchodzą w grę?
20% od sumy
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.08.2008, 16:04
kristos napisał(a):Wyświetl post
20% od sumy
To w takim razie niech Kuba idzie do tego Liverpoolu za jakieś konkretne pieniądze np. 10 mln EUR

Będziemy mieć kasę na transfery
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.08.2008, 16:09
Czyli po nieudanych negocjacjach w sprawie przedłużenia kontraktu nie masz żadnego urazu do zespołu "Białej Gwiazdy"?

- Oczywiście, że nie. Jeżeli byłaby możliwość absolutnie chciałbym do Wisły wrócić.

całość tutaj :
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...m-pilkarzem-a/
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 26.08.2008, 16:10
Raczej Boguś będzie miał kasę na transfery.
Transfer nowego basenu np. albo Maybacha.
A Kubie życzę wszystkiego co najlepsze może go spotkać, bo to wspaniały chłopak i Wiślak.
Teraz życie powinno mu wszystko wynagrodzić, a transfer do FCL na pewno byłby taką swoistą nagrodą.
Powodzenia!

E: Pa, pa, pa Kamilku.
Ostatnio edytowane przez Maćko : 26.08.2008 o godz. 16:12.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 26.08.2008, 16:42
Petrescu emerges from Romanian scrum

Tabela ligi rumuńskiej
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.08.2008, 20:58
Cytat:
Kosowski chciałby wrócić do Wisły!

Sportowe Fakty przeprowadziły wywiad z byłym pomocnikiem Wisły Kraków i reprezentacji Polski Kamilem Kosowskim. Piłkarz nie wyklucza powrotu do Wisły oraz opowiada o piłkarskim życiu na Cyprze.

Kiedy podpisałeś kontrakt z drużyną z Nikozji powiedziałeś: "szukałem klubu na miarę Wisły Kraków i go znalazłem". Kibice Wisły dość negatywnie zareagowali na tą wypowiedź.

- Przyznaję się, że tak powiedziałem, ale widocznie moje słowa zostały źle zinterpretowane. Szukałem klubu na miarę Wisły i APOEL jest klubem na miarę obecnego mistrza Polski, ale na Cyprze! Jest to tu jedna z trzech najpopularniejszych i najlepszych drużyn. Jest to też najbardziej utytułowany klub w historii ligi cypryjskiej. Ma aż 19 mistrzostw kraju i do tego 27 Pucharów i Superpucharów Cypru.

Po rozwiązaniu kontraktu rozważałeś powrót do krakowskiej Wisły?

- Po powrocie oczywiście tak. Myślałem, że może ktoś poszedł pod Wawelem po rozum do głowy i wreszcie wszystko dobrze się ułoży. Nie stało się, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Szkoda, ale nie rozpaczałem nocami.

Czyli po nieudanych negocjacjach w sprawie przedłużenia kontraktu nie masz żadnego urazu do zespołu "Białej Gwiazdy"?

- Oczywiście, że nie. Jeżeli byłaby możliwość absolutnie chciałbym do Wisły wrócić.

Liga cypryjska jest, więc lepsza niż polska ekstraklasa?

- Naprawdę jestem daleki od porównań obydwu lig i mówienia, że nasza liga jest słabsza czy cypryjska jest słabsza. Powiem natomiast o moim klubie. APOEL nie miałby powodów do wstydu, jeżeli grałby w naszej lidze i co rok walczyłby o mistrzostwo. Kilka lat temu to byłoby nie do pomyślenia, ale Cypr poszedł piłkarsko mocno do przodu. Organizacyjnie naszym klubom też jeszcze sporo brakuje do poziomu czołowych drużyn Cypru. Taka jest niestety prawda…

Czyzby juz zarobil na wystarczajaca ilosc pampersow?
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 27.08.2008, 22:52
Łukasz Sosin ze swoim Anarthosisem awansował do Ligi Mistrzów! Strasznie słaba ta cypryjska liga.
Kamil powodzenia jutro!
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 27.08.2008, 23:25
e napisał(a):Wyświetl post
Czyzby juz zarobil na wystarczajaca ilosc pampersow?
Na moje oko jego dzieciak sra już sam i potrafi wstrzymywać, to dlatego.

No i nie wiem, dlaczego skasowano tego posta w pierwszym wydaniu - przecież tylko wyrażam swoją opinię.
STOP dla kopaczy wycierających sobie dupę naszym klubem!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.08.2008, 23:30
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Na moje oko jego dzieciak sra już sam i potrafi wstrzymywać, to dlatego.
Nie, przerzucili się na tetrowe pieluszki. Na Pampersy nie wyrabia nawet na Cyprze. Zrozumiał swój błąd

No i nie wiem, dlaczego skasowano tego posta w pierwszym wydaniu - przecież tylko wyrażam swoją opinię.
Na tym forum takie obyczaje są,
Że posty sensowne usuwają

STOP dla kopaczy wycierających sobie dupę naszym klubem!
Ot to. Precz z nim. Nie wiem za co go wszyscy szanują, za bramki z Parmą i Schalke? Historia.

I żeby ten post nie poszedł do kosza, napiszę coś związanego z tematem.
Co z Kuźbą? Kopie jeszcze?
Odpowiedz cytując
djjamajczyk
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 27.08.2008, 23:31
o Boże wielkie mi halo , Anthrosis to 2 Perzalka , jednosezonowiec z massssa farta w losowaniu i jednym dobrym dniem . A Sosin..respect za gole w lidze z W-y Afrodyty ale jednak nadal śmie mtwierdzić ze nasza liga jest mocniejsza ,.
A co do Kosy , taaaa.... mysle ze Omonia była by u nas miSZCZem a Famagusa Sosina W-ce + puchar Polski.
Wybaczcie ale ja jednak podchodze sceptycznie do rewelacji na temat ligii cypryjskiej , choc ten sezon jest dośc dla nich udany .
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 28.08.2008, 05:31
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Nie, przerzucili się na tetrowe pieluszki. Na Pampersy nie wyrabia nawet na Cyprze. Zrozumiał swój błąd

Na tym forum takie obyczaje są,
Że posty sensowne usuwają

Ot to. Precz z nim. Nie wiem za co go wszyscy szanują, za bramki z Parmą i Schalke? Historia.

I żeby ten post nie poszedł do kosza, napiszę coś związanego z tematem.
Co z Kuźbą? Kopie jeszcze?
Kuźba dał sobie spokój chyba w zimie. Kontuzje...
Dajcie spokój Kosie. Sportowo On a Łobo to niebo a ziemia. Mentalnie zresztą tak samo - gość co nie klęka przed żadnym rywalem vs zbity pies. Niestety Kosa poza tym jest leniuchem rozrywkowym gościem i to Go kładzie.
Zieniu też miał taką jesień 2007 bo było drugie skrzydło i miał więcej miejsca, a poza tym wrzuty i 9 asyst Kosy. Teraz widzicie co Zieniu gra i obawiam się, że jak drugie skrzydło nie będzie grało to tak już pozostanie.
A Dan Petrescu bierze udział w reklamie rumuńskiej sieci komórkowej Cosmotel.
Ostatnio edytowane przez arti : 28.08.2008 o godz. 06:14.
Odpowiedz cytując
wroobel88
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 28.08.2008, 10:04
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=5080

dziś 31. urodziny obchodzi Lantame Ouadja
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 28.08.2008, 13:39
Adrian Mrowiec przeszedł właśnie z Kowna do Hearts

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...an/7586011.stm
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 28.08.2008, 20:34
Kosowski załadował bramkę Red Star Belgrad i kolejna cypryjska sensacja zaraz stanie się faktem.
Cypryjczycy naprawde fenomenalnie teraz grają

edit. A w meczu Debreczen - Young Boys bramke strzela Dudu
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 28.08.2008 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując
Ricon
Member

Od: 11.2003

Stary 28.08.2008, 20:58
Kosowski wlasnie strzelil bramke Crvenie. Pamietacie co mowil tuz po przyjsciu do APOELu? Ze bedzie chcial osiągnąc to samo co z Wisla. I jest na bardzo dobrej drodze. Niech mi ktos powie ze cypryjczycy są słabi. 3 na 3 zespoły grają dalej (w tym jedna w LM). A co u nas 2 zespoly dalej (z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU). Teraz to wyjazd na Cypr nie jest emeryturą ale awansem sportowym a przejscie do polskiej ligi heh... ani awans ani emerytura. Oby tak dalej a zaczniemy sie druzyn z Malty, San Marino itp
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 28.08.2008, 21:01
Ricon napisał(a):Wyświetl post
(z czego Wisla tylko dlatego ze po odpadnieciu z LM ma mozliwosc dalszej gry w PU).
To bardzo niesprawiedliwa ocena... Bo i Wisła wywalczyła sobie to prawo pokonując Beitar, który myślę silniejszy był od rywali zarówno Legii jak i Lecha...

Więc postrzeganie tego w ten sposób jest troszkę nie na miejscu...
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member

Stary 28.08.2008, 21:03
Będzie dogrywka. CG wyrównała na 2:2.Ja już też ogłosiłam tryumf Apoela
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 28.08.2008, 21:11
Wembley, Barcelona i długo, długo nic
Cytat:
Gratuluje piłkarzom Wisły zwycięstwa z Barceloną – szczerze, naprawdę. I gratuluję awansu do Pucharu UEFA. A przede wszystkim gratuluję piłkarzowi Wisły awansu do Ligi Mistrzów. Komu? Oczywiście Łukaszowi Sosinowi!

Wisła szósty raz próbowała awansować do Ligi Mistrzów i ciągle dupa. A Sosin spróbował raz i mu się udało. Niech nikt nie pisze, że miał słabych rywali – wygrać 3:0 z Rapidem i 3:0 z Olympiakosem to naprawdę duża sztuka. Przypominam, że w poprzednich latach polskie drużyny nie były w stanie przejść co lepszych drużyn austriackich czy greckich (bo nie liczę Iraklisu po strzale rozpaczy). Po meczu z Barceloną słyszę, jak Marcin Baszczyński opowiada, że momentami Wisła „klepała Barcelonę”. No świetnie – już niedługo będzie mógł to co środę wspominać, oglądając przy piwku Ligę Mistrzów. A mistrz Cypru będzie w tej Lidze Mistrzów grał.

Nie no, naprawdę, niektórym już całkiem w głowach się popieprzyło. Jak patrzę na niektóre wypowiedzi, to wychodzi na to, że mamy Wembley, mamy z wczoraj Barcelonę i potem długo, długo nic... Powiedzcie mi jeszcze kto był bohaterem tego spotkania, pewnie zostanie piłkarzem roku!

Wracając do Sosina – to świetny zawodnik, 10 razy lepszy od Rasiaka, bo ma skoordynowane ruchy i jak kopie to w bramkę, a nie w kapustę. Przed sezonem pytałem go, czy nie chciałby wrócić do polskiej ligi. Stwierdził, że nie, bo nikt mu nie zapłaci 300 tysięcy euro netto. Do tego dodajmy, że Anorthosis pewnie jeszcze większy kontrakt dał Dellasowi z AEK-u (mistrz Europy, świetny środkowy obrońca) i Brazylijczykowi Savio. A kogo kupiła Wisła, żeby awansować? Niestety, ale sportowo i finansowo Cypr nas właśnie prześcignął. Czy się to komuś podoba, czy nie.

Wisła więc odniosła historyczny triumf, który nic nie daje. A mistrz Cypru (podobnie jak mistrz Białorusi – wyeliminował Anderlecht, z którym Wisła kiedyś odpadła) do tej historii rzeczywiście przechodzi. My będziemy wspominać, a inni nam uciekać.

Wojciech Kowalczyk
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Ricon
Member

Od: 11.2003

Stary 28.08.2008, 21:12
z całym szacunkiem ale Olimpiakos to lepszy zespół niż Beitar zas AEK Ateny i Crvena Zvezda to silniejsi przeciwnicy anizeli FK Moskwa i Grashoppers Zurich.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 28.08.2008, 21:19
No niestety, ale taka prawda, nawet Cypr nas wyprzeda w piłce klubowej...
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 28.08.2008, 21:21
To mój pierwszy post tutaj i nie jest on może zbyt odkrywczy, ale...
Po meczu pewnej warszawskiej drużyny w PUEFA zobaczyłem wywiad z jej trenerem i pomyślałem: jakie my mamy szczęście! Przecież on mógł u nas pracować - dzięki Bogu nie pracuję...
Odpowiedz cytując
Emilio
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 28.08.2008, 21:36
Kamil Kosowski strzelił bramke dla swojej drużyny w dzisiejszym meczu z Red Star Belgrad.
Odpowiedz cytując
Wesoła_Tsw
Member

Od: 03.2008

Stary 28.08.2008, 21:36
Juz nie długo Cypr bedzie nas wyprzedzał w piłce klubowej ..... Polskie kluby rosna w siłe
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member

Stary 28.08.2008, 21:45
W dogrywce CZ-Apoel 3:3.Mecz zakończony. Apoel awansuje do dalszych gier w Pucharze UEFA. Kamil strzela kolejnego ważnego gola.
Najserdeczniejsze gratulacje. To ci dopiero dziadowska liga na tym Cyprze!
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 28.08.2008 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując
Toldo
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 28.08.2008, 21:46
Dudu strzelił bramkę dla Debrecen ale jego zespół przegrał: Debrecen 2 - 3 Young Boys Bern
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...

http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.08.2008, 06:55
trener Hereenveen rezygnuje z Matusiaka.We wrześniu czeka Radka operacja pachwin.Ostatnio miał propozycje z drugiej ligi hiszpańskiej z Alaves
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.08.2008, 07:28
..... i podobno rozwiazal kontrakt i chce zakonczyc kariere

http://sport.onet.pl/0,0,1815482,wiadomosc.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu