The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.12.2018, 10:31
ciekawe jest to, co powiedział Targosz na sugestię, żeby przejąć Wisłę:

Chętnie, ale nie chcę mieć spalonej firmy. Trudno zabrać "zabawkę" rozwydrzonemu dziecku
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Jest dwa miesiące na ogarnięcie Wisły. To jest duzo czasu a cale środowisko chce nam pomóc. MUSI SIE UDAC DO C H U J A
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Od: 06.2010

heoij napisał(a):Wyświetl post
Czyli z twoich wypowiedzi wynika, że nikt od nowego właściciela nie może wydrukować potwierdzenia przelewu i osobiście dostarczyć do siedziby TSu?

Nikt z nich nie ma drukarki żeby wydrukować potwierdzenie i przekazać TSowi czy nie umieją wysłać e-maila ze skanem czy załącznikiem?

O FAX juz nie pytam... pewnie też nie mają takiego urządzenia?
Nie wiem, jakim cudem wywnioskowałeś coś takiego z moich wypowiedzi, ale chętnie poznam Twój tok rozumowania. Myślę, że powstrzymam się na czas jakiś od wypowiedzi na forum ogólnodostępnym. Jak widać czytanie ze zrozumieniem nie jest powszechną umiejętnością. Po co więc narażać ludzi na niepotrzebne stresy?

Ja ufam inwestorom i ich intencjom.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 29.12.2018, 10:33
Odnośnie Sarapaty otworzyła właśnie kancelarie na karmelickiej.
https://kancelariasarapata.pl/kontakt
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.12.2018, 10:37
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Chyba żeby zaraz siebie bronić. Klientów znajdzie z tą reputacją już chyba tylko wśród sharksów.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 29.12.2018, 10:39
@filipski- ufasz inwestorom, którzy nie umieją dostarczyć potwierdzenia przelewu do TSu, żeby uciąć wszelkie spekulacje i domysły, to fajnie

Twoje wywody to tylko pobożne życzenia, nic więcej...

Tutaj ciacho dobrze Cię podsumował:

ciacho napisał(a):Wyświetl post
@filipski. O ile jeszcze na początku kiedy zacząłeś tu dzisiaj pisać to twierdzilem, że nawet piszesz z sensem, tak teraz już wiem, że zwykły fantasta i bajkopisarz teoretyk z Ciebie. Trzeba umieć tak nawijać bez sensu.. szacun
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 10:42.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.12.2018, 10:42
Krzysiek Targosz wyjaśnia Wam to wszystko jednym twittem jako partner i sponsor klubu, pierwszy który w to wszedł jak nikt nie chciał. Nie trzeba tu wielkiego odkrycia, gangsterka dalej trzyma łapę i robi wszystko żeby tego nie oddać. 4 liga to nie będzie katharsis. To będzie okradanie i gwałcenie trupa.
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Stary 29.12.2018, 10:42
Opinia każdego ciacha na mój temat zawsze mile widziana

@!!IRIVER!!

Otóż to.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 29.12.2018, 10:43
Czyli z twoich wypowiedzi wynika, że nikt od nowego właściciela nie może wydrukować potwierdzenia przelewu i osobiście dostarczyć go do siedziby TSu?

Nikt z nich nie ma drukarki żeby wydrukować potwierdzenie i przekazać TSowi czy nie umieją wysłać e-maila ze skanem czy załącznikiem?

O Fax juz nie pytam... pewnie też nie mają takiego urządzenia?
Nie wynika.
Niczego nie zrozumiałeś.
Wynika natomiast, że nawet gdyby TS miał to potwierdzenie to ma jakiś w tym swój interes, żeby go dzisiaj nie upubliczniać.
Można tylko domniemywać jaki...

A drugiej stronie nie wolno.

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 29.12.2018, 10:44
Niezłe jaja.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 29.12.2018, 10:44
@filipski- tak jak myślałem, nie umiesz wprost odpowiedzieć na proste pytanie tylko śmieszkujesz...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.12.2018, 10:47
@filipski- tak jak myślałem, nie umiesz wprost odpowiedzieć na proste pytanie tylko śmieszkujesz...
Nie może wprost odpowiedzieć na pytanie. To nie jest na to czas. Różne rzeczy się dzieją na drugim planie, tego nie widać.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 29.12.2018, 10:48
Jakie właśnie? Od dawna tam ma.
Odpowiedz cytując
StarBuzz
Junior Member

Od: 11.2010

Stary 29.12.2018, 10:49
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Ludzie przestańcie się już ośmieszać tym jęczeniem o przelew bo tylko woda na młyn dla icków, którzy mają z was słuszny polew czytając to forum...

...Teraz naszą szansą może się okazać znalezienie alfonsa w postaci Leśnodorskiego. Smutne, ale prawdziwe. Nie takie rzeczy świat widział, już kiedyś była nawet zgoda z Legią. Po takich cudakach jak Mereś i ci figuranci, to założę się, że Leśnemu by tu wszyscy chcieli zrobić laskę za okazaną łaskę.

A w razie spadku do Iv ligi ( w co nie wierzę) to proponuję zmienić nazwę na gts Wisła do czasu odkupienia praw do loga, symboli i powrotu do eklapy. A co? trzeba mieć do siebie dystans i śmiechem przykryć żałobę.
Gorszych bredni nie moglem tu wyczytać. Piszesz o ośmieszaniu sie kibiców Wisły bo czekaja na mityczny przelew, a sam piszesz takie bzdury, że głowa mała. Z robieniem laski to pisz za siebie, a swoich przemyśleń lepiej nie upubliczniaj bo to one nas ośmieszają.
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Stary 29.12.2018, 10:50
Nie chcę na nie wprost odpowiedzieć, a to jednak pewna różnica. Wiesz jaka jeszcze jest różnica między mną - było, nie było - wciąż anonimowym komentatorem z kibicowskiego forum, a - na przykład - oficjalnym organem poprzedniego właściciela? Że ja nie mam żadnego tytułu do żadnych odpowiedzi, ani żadnej odpowiedzialności w tym względzie przed nikim, a na pewno nie przed Wami. Tymczasem TS też nie udziela żadnych odpowiedzi, a jeśli już coś bąknie, to tylko zaciemnia. Może bardziej opłaca się skierować ostrze krytyki w ich kierunku, hm?

Mnie nie płacą za udzielanie informacji. Ale jako kibic chcę po prostu wskazać wyraźnie tych, którzy w sposób wyłączny odpowiadają za tę sytuację. Jedno już im się udało - heheszki z Ly i reszty lecą po całości. Przyznaję, rozegrane bezbłędnie.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.12.2018, 10:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Chętnie, ale nie chcę mieć spalonej firmy. Trudno zabrać "zabawkę" rozwydrzonemu dziecku
ale jakie ciekawe?
to jest potwierdzenie tego co wszyscy rozsądnie myślący ludzie w PL, Krk i czort wie gdzie jeszcze wiedzą od dawna
Wisłą rządzą bandyci, podstawieni ludzie i ich "firmy"

dopóki nie wkroczy państwo ze swoim apartem CBA, CBŚ, prokuraturą (ciekawe że minister Z. nie jest wyrywny do tego żeby to wypalić żelazem do cna...) to NIKT poważny i normalny do klubu nie wejdzie i go nie uratuje
bo będzie się bał miśkoidów

ps. i nie łudźcie się że jeśli Wisła wyląduje w IV lidze to cokolwiek się zmieni. Miśkoidy zostaną jeśli nikt nie wypali tej zarazy do cna
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 29.12.2018, 10:56
Skoro nowi inwestorzy chcą pomóc, to te heheszki nie mają znaczenia.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 29.12.2018, 10:56
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Chyba żeby zaraz siebie bronić. Klientów znajdzie z tą reputacją już chyba tylko wśród sharksów.
Zatem roboty będzie miała dość sporo.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 29.12.2018, 10:57
emjot napisał(a):Wyświetl post
ale jakie ciekawe?
to jest potwierdzenie tego co wszyscy rozsądnie myślący ludzie w PL, Krk i czort wie gdzie jeszcze wiedzą od dawna
Wisłą rządzą bandyci, podstawieni ludzie i ich "firmy"

dopóki nie wkroczy państwo ze swoim apartem CBA, CBŚ, prokuraturą (ciekawe że minister Z. nie jest wyrywny do tego żeby to wypalić żelazem do cna...) to NIKT poważny i normalny do klubu nie wejdzie i go nie uratuje
bo będzie się bał miśkoidów

ps. i nie łudźcie się że jeśli Wisła wyląduje w IV lidze to cokolwiek się zmieni. Miśkoidy zostaną jeśli nikt nie wypali tej zarazy do cna
Masz rację. Użyłem złego słowa.
Chciałem, cytując Targosza, uświadomić innym to, co Ty wyżej napisałeś.

Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 10:58
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 29.12.2018, 10:59
A na stronie Skwk brak jakiegokolwiek oświadczenia, opinii,informacji na temat tej sytuacji.Jakbdla mnie to potwierdza wszystkie wyżej wymienione zarzuty.Gangsterka wyciągnęła za daleko swoje łapy.Shame!Shame!Shame!!!
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 29.12.2018, 11:00
filipski napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę na nie wprost odpowiedzieć, a to jednak pewna różnica. Wiesz jaka jeszcze jest różnica między mną - było, nie było - wciąż anonimowym komentatorem z kibicowskiego forum, a - na przykład - oficjalnym organem poprzedniego właściciela? Że ja nie mam żadnego tytułu do żadnych odpowiedzi, ani żadnej odpowiedzialności w tym względzie przed nikim, a na pewno nie przed Wami. Tymczasem TS też nie udziela żadnych odpowiedzi, a jeśli już coś bąknie, to tylko zaciemnia. Może bardziej opłaca się skierować ostrze krytyki w ich kierunku, hm?

Mnie nie płacą za udzielanie informacji. Ale jako kibic chcę po prostu wskazać wyraźnie tych, którzy w sposób wyłączny odpowiadają za tę sytuację. Jedno już im się udało - heheszki z Ly i reszty lecą po całości. Przyznaję, rozegrane bezbłędnie.
Ly to podatawiony czlowiek tak samo jak Meres. Chyba dlatego te heheszki. Wszyscy wiedza ze to lipa.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
n87
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 29.12.2018, 11:00
A ktoś wie co się dzieje z Pietrowskim ?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 29.12.2018, 11:01
Masz rację. Użyłem złego słowa.
Chciałem, cytując Targosza, uświadomić innym to, co Ty wyżej napisałeś.
niestety, ale to co dzieje się w Wiśle i dookoła Wisły jest dla mnie ostatecznym potwierdzeniem tezy bodaj Sienkiewicza, że to państwo istnieje tylko teoretycznie
a ci tam na górze zajęci swoimi bzdurnymi gierkami mają w de wszystko

smutne to
jak i to, że klub który istnieje 112 lat można tak zniszczyć
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 29.12.2018, 11:01

Podobnie opisywał sytuację jeden z potencjalnych inwestorów. Prywatnie, daleka rodzina.

caucus napisał(a):Wyświetl post
Jakie właśnie? Od dawna tam ma.
Jaki target? Coś jak Saul Goodman?
Ostatnio edytowane przez raindog : 29.12.2018 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 29.12.2018, 11:04
Tarasunio28 napisał(a):Wyświetl post
Boniek w rozmowie z Błońskim powiedział że Wisła nie spadnie do IV ligi tylko dogra sezon do końca i póki co degradacja jej nie grozi
Ciekawe na jakim stadionie, bo na pewno nie na Reymonta gdzie za jeden mecz musimy zapłacić miastu 123 tys. zł.

Zostaje Wawel i inne podobne obiekty (na jakie będzie nas stać), ale czy Ekstraklasa pozwoli nam grać na takim stadionie?
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 29.12.2018, 11:05
raindog napisał(a):Wyświetl post
Podobnie opisywał sytuację jeden z potencjalnych inwestorów. Prywatnie, daleka rodzina.
Jeden wjazd CBA, CBŚ, policji i prokuratury załatwiłby sprawę
ciekawe że wszyscy udają że wszystko jest ok
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 11:05
TS przemówiło brak przelewu oczekują na wyjaśnienia. No to teraz powoli można stawiać krzyżyk na tym wyczekiwanym przelewie który prawodopodobnie nigdy nie miał opuścić banku w Luksemburgu
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 29.12.2018, 11:06
To jest czas by ja uratować. Pójda nam na reke bo Wisła im robi przychody. Choćby za oglądalność. Trzeba to wykorzystac. Konieczna jest jednak wola ze strony Towarzystwa do współpracy chocby z Bonkiem
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 29.12.2018, 11:07
TS przemówiło brak przelewu oczekują na wyjaśnienia.
ciekaw jest w co gra TS

Rozwinę:

Przelew nie miał przyjść na konto TS, tylko SA.
Skąd więc TS miałoby wiedzieć cokolwiek o tym czy przelew przyszedł czy nie?
Ostatnio edytowane przez FraMat : 29.12.2018 o godz. 11:10.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów