The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.12.2018, 17:53
Kabaretu ciąg dalszy a media dalej mają z nas pompę razem z całą piłkarską Polską...

Podsumowując FAKTY:

1. Przelewu jak nie było tak dalej nie ma
2. Nasi potencjalni właściciele dołożyli kolejne kłamstwo/niedopowiedzenie twierdząc, że rozmawiali z TFK
3. Największy Pajac jakiego polska piłka widziała został naszym tymczasowym prezesem
4. Inwestorzy nie dostarczyli na spotkanie żadnych dokumentów, jedynie ZDJĘCIA z akademii które PODOBNO budowali...

Ehh ja bym naprawdę chciał wierzyć, że to jest legitne i dziennikarze nie mają racji... Ale zauważcie, że od 3 dni niektórzy cały czas ich tylko tłumaczą. Czy jeśli to byliby poważni ludzie to trzeba by ich było tłumaczyć? Na każdym ....a kroku? Niech ten przelew już dotrze bo na razie wygląda to coraz gorzej...
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.12.2018, 17:53
@AOT:

Wyobraź sobie, że wychodzisz z jakiegoś oficjalnego spotkania i opowiadasz o tym co ktoś z drugiej strony spotkania powiedział, mówiąc o nim, zamiast "per pan" + nazwisko, per "brodaty". Jak dla mnie byłoby to cholernie lekceważące i obraźliwe ... a z "poprawnością polityczną" nic wspólnego to nie ma.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 22.12.2018 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.12.2018, 17:55
max TS napisał(a):Wyświetl post
JA SIE PYTAM:
CZY JAK NIE ZROBIA PRZELEWU I WISLA SSA ZBANKRUTUJE TO SARAPATA PONIESIE JAKAS ODPOWIEDZIALNOSC

Czy to nie jest czasem zagrywka na unikniecie odpowiedzialnosci karnej

Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie większość osób z Forum nie prowadzi firmy/spółki/stowarzyszenia, stąd takie nerwowe zachowania. W każdym razie ... niestabilne emocjonalnie

Czlonkowie zarządów spółek, członkowie zarządów stowarzyszeń, oczywiście nie są bezkarni.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez yarow : 22.12.2018 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 22.12.2018, 17:56
Jeszcze się taki Vanna Ly nie urodził co by każdemu dogodził. Jaki by się komunikat nie pojawił, ciągle nowe teorie
Odpowiedz cytując
TS FANATIC
Senior Member

Stary 22.12.2018, 17:58
TS FANATIC napisał(a):Wyświetl post
zaraz będzie dementi z Tele-Foniki
a nie mówiłem
https://dziennikpolski24.pl/telefoni...ow/ar/13761699
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
Odpowiedz cytując
Daray
Socios Wisła Kraków

Stary 22.12.2018, 17:59
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
@Jontek - zbyt bezrefleksyjnie wierzysz w ten deal, zbyt jednorodne są Twoje wypowiedzi. Konto założyłeś w tym miesiącu. Wcześniej dobro Wisły nie leżało Ci na serduszku?

Ilu jest takich Jontków, wiślackich neofitów w tym grudniowym akcie naszego dramatu?
Sorry za offtop w temacie, ale naprawdę uważasz że jak ktoś nie założył tu konta wcześniej, to nie jest prawdziwym kibicem? Nie rozumiem tej logiki. Też założyłem konto w tym miesiącu, ale na Wisełce pierwszy raz byłem w 97', a miłość do niej zaszczepił mi Ojciec. I to wszystko mimo, że przez pierwsze piętnaście lat życia mieszkałem na niesławnym Kozłówku.

I fakt, założyłem konto tylko dlatego, żeby dowiedzieć się więcej o obecnej sytuacji, żeby nie być już tak naiwnym jak w przypadku Meresińskiego, ale to od razu sprawia, że nie jestem prawdziwym kibicem?
Odpowiedz cytując
Knopers
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 22.12.2018, 18:02
Ale że na to jeszcze nikt nie wpadł:

Przypadek?
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.12.2018, 18:03
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie to jest bardzo ciekawe. Pomijajac to wszystko co sie do tej pory dzialo i co bylo zywcem wyjete z Monty Pythona i pomnozone tak z 10 razy. Czy ktos wyobraza tutaj sobie, ze po spotkaniu z powazna osoba, powaznym inwestorem, ktory chce zainwestowac w Krakow, prezydent miasta wychodzi i okresla go jako "skosnookiego", "czarnoskorego" "lysola" albo w jakikolwiek inny tego typu sposob?
Czy ktos moze kojarzy by Majchrowski kiedykolwiek okreslil kogos w podobny sposob? Pytam, bo akurat tego nie sledze i moze faktycznie Majchrowski taki jest i taki ma sposob bycia i wypowiadania sie. Ale jesli nie to czy czasem, tak jak to ktos tu napisal wyzej, nie byl to jego sposob, by w jakis malo wysublimowany, ale zawoalowany sposob powiedziec wszystkim z kim mamy do czynienia?

A jak jeszcze sobie pomysle o tym w jakich czasach zyjemy, wiecie - rasisci i kosmici sa doslownie wszedzie - czy Majchrowski narazalby sie okreslajac kogos mianem skosnookim? Idioci z "Nigdy wiecej" i cala reszta tego szamba nie spi.

Kolejna sprawa przeciez ten nasz dobrodziej caly tez juz wie, ze prezydent miasta w ktorym chce ulokowac kase tak sie o nim wypowiedzial -.- Ciekawe co o tym mysli.

Naprawde historia, ktora teraz obserwujemy przejdzie do legendy po prostu. Chyba sami nie bedziemy za rok wierzyc, ze to mialo miejsce i sie nam nie snilo.
https://youtu.be/j-asrNdZbdw
Co Was tak dziwi? Ten typ tak ma. Dyplomacja godna politowania...
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 22.12.2018 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 22.12.2018, 18:08
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...03385577320449
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Od: 03.2016

Stary 22.12.2018, 18:11
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Kabaretu ciąg dalszy a media dalej mają z nas pompę razem z całą piłkarską Polską...

Podsumowując FAKTY:

2. Nasi potencjalni właściciele dołożyli kolejne kłamstwo/niedopowiedzenie twierdząc, że rozmawiali z TFK
3. Największy Pajac jakiego polska piłka widziała został naszym tymczasowym prezesem
4. Inwestorzy nie dostarczyli na spotkanie żadnych dokumentów, jedynie ZDJĘCIA z akademii które PODOBNO budowali...

Ehh ja bym naprawdę chciał wierzyć, że to jest legitne i dziennikarze nie mają racji... Ale zauważcie, że od 3 dni niektórzy cały czas ich tylko tłumaczą. Czy jeśli to byliby poważni ludzie to trzeba by ich było tłumaczyć? Na każdym ....a kroku? Niech ten przelew już dotrze bo na razie wygląda to coraz gorzej...
Ale manipulacja.
Kubeł zimnej wody proponuję.
Umowa jest warunkowa, to wiemy. Dwa warunki znamy - dymisja dotychczasowego zarządu i spłata długu 12,2 mln do 28.12.
Dziś jest 22.12 - czekamy.
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.12.2018, 18:17
yarow napisał(a):Wyświetl post
Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie większość osób z Forum nie prowadzi firmy/spółki/stowarzyszenia, stąd takie nerwowe zachowania. W każdym razie ... niestabilne emocjonalnie

Czlonkowie zarządów spółek, członkowie zarządów stowarzyszeń, oczywiście nie są bezkarni.
a nie jest czasem tak ze teraz powstala linia obrony dla nie zlozenia wniosku o updalosc?
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 22.12.2018, 18:19
Teraz pytanie co Ci ludzie(którzy nie włożyli ani 1 zł w klub) mogą zrobić przez te kilka dni...
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 22.12.2018, 18:19
max TS napisał(a):Wyświetl post
a nie jest czasem tak ze teraz powstala linia obrony dla nie zlozenia wniosku o updalosc?
Nie, jeżeli przesłanki istniały za starego zarządu, to nic to nie zmienia. Jeżeli nowy zarząd też nic nie zrobi w tym temacie tak do 2-4 tygodni, też odpowiadają.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.12.2018, 18:23
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Teraz pytanie co Ci ludzie(którzy nie włożyli ani 1 zł w klub) mogą zrobić przez te kilka dni...
Podobno nic bez wpisu do KRS, którego nie mają jak zrobić.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.12.2018, 18:23
Ja już nic z tego nie ogarniam. Czy Majchrowski bezczelnie kłamał mówiąc o jakichś gruntach TF w Balicach? Czy może Wisla Kraków SA teraz kłamie? No bo co w ogóle ma JM do potencjalnej inwestycji nowych właścicieli w bazę w Myślenicach?
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Od: 03.2016

Stary 22.12.2018, 18:26
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ja już nic z tego nie ogarniam. Czy Majchrowski bezczelnie kłamał mówiąc o jakichś gruntach TF w Balicach? Czy może Wisla Kraków SA teraz kłamie? No bo co w ogóle ma JM do potencjalnej inwestycji nowych właścicieli w bazę w Myślenicach?
Była mowa o gruntach w Balicach ok. 400ha, które są w rękach prywatnych. Bazie w Myślenicach oraz miejscu na hotel na działce miasta koło stadionu.
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...

Od: 10.2003

Stary 22.12.2018, 18:27
Adasss napisał(a):Wyświetl post
@AOT:

Wyobraź sobie, że wychodzisz z jakiegoś oficjalnego spotkania i opowiadasz o tym co ktoś z drugiej strony spotkania powiedział, mówiąc o nim, zamiast "per pan" + nazwisko, per "brodaty". Jak dla mnie byłoby to cholernie lekceważące i obraźliwe ... a z "poprawnością polityczną" nic wspólnego to nie ma.
Oczywiście racja, że lekceważące, ale pod jednym warunkiem: jeśli przedstawili się Majchrowskiemu.
Bo jeśli weszli, podali ręce, dzień dobry i gadka poszła - to Majchrowski miał prawo mówić o nich bezosobowo (i nieważne, czy delikatnie wytknął im tym brak manier, czy faktycznie nie pamiętał jak się kolo nazywa).

Nie zgadzam się natomiast, że obraźliwe. Obraźliwe byłoby "ten żółtek" albo nie wiem, "kitajec" czy coś. Co najwyżej pobłażliwe.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 22.12.2018, 18:28
ciacho napisał(a):Wyświetl post
w zasadzie do Myślenic i do Balic Majchlowski nie ma nic.może tylko sobie pogadać.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.12.2018, 18:32
Czyli jeśli umowa była warunkowa o o godzinie 16 ten warunek został spełniony to co nim było ? Załatwienie nowym właścicielom audiencji u Majchrowskiego ?
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
AOT
Droga jeszcze długa...

Od: 10.2003

Stary 22.12.2018, 18:32
Stelio napisał(a):Wyświetl post

Podsumowując FAKTY:

Na wstępie zaznaczam: nie jestem ani po stronie "to szwindel" ani po stronie "nasz wybawca". Obserwuję z boku, zwykle w milczeniu, ale teraz nie wytrzymałem.

Ad1. - skąd wiesz czy przelew jest czy nie ma?
Ad2. - to chyba Majchrowski mówił, a nie potencjalni inwestorzy. Z ust tego Pietrowskiego nie słyszałem o telefonice, tylko z ust JM. (popraw mnie jesli nie mam racji)
Ad3. Chłop jest dziwny, prawda, ale jeszcze nic nie zrobił poza kilkoma palniętymi głupstwami. Największy pajac?
Ad4. Skąd wiesz? Nic nie wiesz.

Podsumowując twóją twórczość: miękki ch.., a nie fakty.
Odpowiedz cytując
satori
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.12.2018, 18:40
AOT napisał(a):Wyświetl post

Ad1. - skąd wiesz czy przelew jest czy nie ma?
,,Na koncie Wisły nie ma jednak pieniędzy. - Umowa wciąż jest warunkowa. Jednym z warunków były dymisje. Po prostu jeden z nich został właśnie spełniony. Przelew ma przyjść do 28 grudnia - informuje Iwona Stankiewicz, rzecznik klubu"
Odpowiedz cytując
Augustus Romulus
Junior Member

Stary 22.12.2018, 18:43
Tereny Wisły to basen Cracovii ,stadion l.a Cracovii,basen Wisły i boiska rezerw Cracovii i Wisły i od pętli tramwajowej do nowego Stadionu?
W sumie po wymianie z Cracovią na tereny Kabla zajęło im 16 lat żeby mieć z tego jakiś pożytek,straszne marnotrawstwo taki teren a same chaszcze tam rosną no chyba że nie wolno było tam nic budować...
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 22.12.2018, 18:45
Snow napisał(a):Wyświetl post

Potwierdzenie. Na lewym zdjeciu Vanna Ly (wlasciciel tej Alelagi ) oraz prezes Genoi. Po prawej z naszym nowym dyrektorem sportowym Pietrowskim.
Jeszcze sprostuje jedną rzecz, którą pisałem wcześniej.
Powyżej znajduje się Giovanni Toti (https://pl.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Toti), a nie Vanna Ly.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Cytat:
Giovanni Toti (ur. 7 września 1968 w Viareggio) – włoski dziennikarz telewizyjny, wydawca serwisów informacyjnych i polityk, poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, następnie prezydent Ligurii.
Życiorys
W 1996 został stażystą w redakcji Studio Aperto, serwisem informacyjnym stacji Italia 1, wkrótce został redaktorem działu politycznego. Następnie jako profesjonalny dziennikarz związany z koncernem mediowym Mediaset pracował przy programie Videonews i Liberitutti. W 2007 został zastępcą agenta prasowego koncernu, w 2009 wicedyrektorem, a w 2010 dyrektorem Studio Aperto. W 2012 został również redaktorem naczelnym i wydawcą serwisu informacyjnego TG4 w stacji Rete 4. W 2014 zrezygnował ze wszystkich stanowisk, angażując się w działalność partii Forza Italia jako jej doradca polityczny. W maju tego samego roku z ramienia FI uzyskał mandat eurodeputowanego[1]. W maju 2015 został natomiast wybrany na urząd prezydenta Ligurii[2].
Ostatnio edytowane przez Snow : 22.12.2018 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Stary 22.12.2018, 18:50
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_24079/
Czyli to już oficjalne?
Nie ma już mowy o warunkowości transakcji ...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 22.12.2018, 18:54
Na razie wszystko idzie wg zapowiedzi... Pozostaje czekać na przelewy i 28 grudnia. Wtedy się wszystko wyjaśni. Ja od wczoraj jestem optymistą. Najpierw w ogóle miało nie być inwestora i umowy, Pietrowski miał nie przyjechać, Vanna miał nie istnieć. Dziś u Jacka okazało się, że ws gruntów jest wszystko wyjaśnione i już nikt nie pamięta o rewelacja Onetu ws "ziemi TS". Obecnie mamy w sieci "bekę z butów" i dementi TF ws słów Majchrowskiego...

A co do np afery z Bońkiem, Pietrowski mówił, że "poznał go w Legnicy u prezydenta", dementi było od Bońka, że go nie zna, ale może zjadł z nim obiad z Legnicy u prezydenta... Taki mamy szum informacyjny i pismacką guwnoburzę o każde słówko. Chociaż my się w to nie wkręcajmy.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 22.12.2018, 18:55
@AOT odnośnie pozostałych punktów, wypowiedzi Piotrowskiego są idiotyczne i chyba każdy to potwierdzi, gość ani trochę nie wygląda na poważnego. Co do punktu 3 bardzo możliwe, że Jacek faktycznie coś pokręcił, ale kolejne dementi po słowach naszych nowych właścicieli bylo niepokojące. Natomiast ostatni punkt też wynika z słów Majcrowskiego który powiedział wyraźnie, że nie było żadnych konkretów czy dokumentów, a Vanna jedynie pokazywał mu zdjecia akademii z 50 boiskami którą budował w Chinach... Podkreślę jeszcze raz, ja naprawdę bardzo chcę, jak każdy, żeby to wszystko sie udało. Po prostu jestem mega uczulony po akcjach z Meresińskim i Stechertem...
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.12.2018, 19:00
Jestem ciekawy na ile inwestorzy są świadomi, że 12 mln to dopiero początek łatania długu..
Odpowiedz cytując
Voin
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 22.12.2018, 19:02
Na pewno przejmując zadłużoną spółkę i robiąc ocenę ryzyka inwestycji oraz model biznesowi nie są świadomi jakie spółka ma zobowiązania... Ale głupoty pieprzycie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.12.2018, 19:15
nie byli świadomi że grunty nie są SA , więc wszystko jest możliwe
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.12.2018, 19:17
Jery napisał(a):Wyświetl post
Na razie wszystko idzie wg zapowiedzi... Pozostaje czekać na przelewy i 28 grudnia. Wtedy się wszystko wyjaśni. Ja od wczoraj jestem optymistą. Najpierw w ogóle miało nie być inwestora i umowy, Pietrowski miał nie przyjechać, Vanna miał nie istnieć. Dziś u Jacka okazało się, że ws gruntów jest wszystko wyjaśnione i już nikt nie pamięta o rewelacja Onetu ws "ziemi TS". Obecnie mamy w sieci "bekę z butów" i dementi TF ws słów Majchrowskiego...

A co do np afery z Bońkiem, Pietrowski mówił, że "poznał go w Legnicy u prezydenta", dementi było od Bońka, że go nie zna, ale może zjadł z nim obiad z Legnicy u prezydenta... Taki mamy szum informacyjny i pismacką guwnoburzę o każde słówko. Chociaż my się w to nie wkręcajmy.

Wannya Ly mial w ogole nie istniec
Mialo byc wielkie palenie flag na meczu
Na samym meczu mial byc tylko Szwed
Wywiad z wczoraj gdzie to niby Franuza interesuje tylko tereny TS

i jak tu traktować połowe tego forum,dziennikarzy w Polsce jako normalnych a nie tych wypisujacych cos o czym nie maja pojecia,ale piszą.Czasem dobrze by bylo cofnac sie 15 lat wstecz nie miec internetu a wiaodmosci sportowe czytac tylko z nagłowkow Dziennika Polskiego.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów