The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.09.2018, 19:15
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Napisze ponownie.

Podziekujcie Marzenie za wspolprace, jest slabym prezesem a i nie wyglada na swietnego prawnika. (kokolwiek jest w Wisle wladny)

Wybor nowego prezesa, z przesietlona przeszloscia od dnia pierwszego odpowie na pytanie kto tak naprawde w Wisle rzadzi.

Osoba czysa, jest ok.

Ktos znowu powiazany z silownia, kibicami etc znowu smrod na caly kraj pokazuje ze kadry pseudokibicow sa niezwykle waskie.

Z niecierpliwoscia czekam na ruch TS.
To się nie doczekasz. Nie zwalnia się prezesa po paszkwilu w TVN. To by tylko uwiarygodniło historyjkę Jadczaka.
Reszta była już wałkowana do urzygu. Możesz sobie pisać i dziesięć razy, nie nabierze to więcej sensu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 16.09.2018, 20:03
Proces który zostałby wytoczony Jadczakowi od samego początku byłby skazany na porażkę. Jadczak nie pomawia, prezentuje fakty które są tajemnicami poliszynela.

W toku ewentualnego procesu na pewno wyszłyby na jaw kolejne różne rzeczy. Więc jedyne co Wisła może, to żądać natychmiastowego zaprzestania publikowania informacji godzących w dobre imię klubu. Więcej się nie da.

Oby burza przeszła bokiem.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 16.09.2018, 20:25
Ale jak mozna rzadac zaprzestania publikowania informacji godzacych w dobre imie klubu skoro sam piszesz ze sa to fakty.
Nie piszcie prawda bo jest dla nas niewygodna!! Wysoki sadzie nic to ze prawda ale nie bo nie Bez jaj.
Obstawia , ze nikt nie pojdzie do sadu.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 16.09.2018, 20:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale to wiadome od 2 lal i takie biznesy sie "zamyka" innymi sposobami.

)
Albo zamykało.... trochę się w Polsce zmieniło na niekorzyść jednych, z korzyścią dla drugich. Nie twierdzę, że lepszych...

Co ciekawe Jadczak dzisiaj sporo mówił o źródłach. Rzekomo miał okazję rozmawiać z każdym, z poszczególnych na Wiśle grup. Czyli klasyczne wbijanie klina, żeby odwrócić uwagę w inną stronę. A i jeszcze się znalazła okazja,żeby wspomnieć o Kurskim.

Ciekawe czy bierność PiS lokalnego, w głosowaniu dotyczącym rat za stadion, mogla mieć związek z tym materiałem...

3 najbardziej wartościowe posty w tym temacie od wczoraj to, według mojej oceny, Twoj z godz. 17, PvD i czaro o tym, co napisał wczoraj o redakcji TVN (chociaż to akurat nie do końca na temat wątku).
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.09.2018, 21:35
A zwróciliście uwagę na to, że red. Jadczak wspomniał w wywiadzie dla Weszło, że Cupiał sprzedał Wisłę, bo miał dość chuliganów?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 16.09.2018, 21:35
No, jak chodzili do niego w krótkich spodenkach... Sam miałbym dość
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.09.2018, 22:46
Ale tu nie ma o czy mówić. Przecież to samo było w GK, wielkie mi halo. O członki i innych pokazanych rzeczach to od 7 lat wiadomo. Dajmy spokój, zapomnijmy o tym.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.09.2018, 00:33
Obejrzałem cały materiał. Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś dużo gorszego (jakościowo, ale i mocniejszego kalibru).

Myślę, że trudno będzie - gdyby nawet przyjąć taką strategię - pójść do sądu klubowi. Jest stwierdzenie, że niektórzy ludzie z klubu są powiązani ze środowiskiem kibicowskim, że tolerują grupy kibicowskie, a potem opis tych grup kibicowskich od ich najciemniejszej strony. Wiedza powszechna, trochę faktów dokumentujących tę wiedzę. Z dodaną krytyczną narracją i podyktowanym nieszczerą troską o polską piłkę postulatem, aby odsunąć określone grupy ludzi z TS i SA. Jeżeli powiedziano tam nieprawdę o Dukacie, to co najwyżej on może dochodzić dobrego imienia.

Zgadzam się, że takich reportaży było już kilka i jeżeli nikt tego nie będzie celowo nagłaśniał, to minie.

Szkoda, że świat wygląda tak, że daje tematy na takie reportaże.

Edit:
Z mojego punktu widzenia zabrakło najważniejszego, czyli wyjaśnienia kwestii domniemanych niekorzystnych dla klubu umów, które zarząd rzekomo podpisuje z podmiotami, nazwijmy to, zaprzyjaźnionymi. Stąd też potencjał tego reportażu do, jak to niektórzy ujęli, oczyszczenia w Wiśle jest zerowy.
Ostatnio edytowane przez czaro : 17.09.2018 o godz. 08:51.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 17.09.2018, 10:17
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-t...em,868636.html

tu link dla tych co byli na stadionie i nie widzieli całości materiału
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 17.09.2018, 10:34
NIE DAWAJCIE TU LINKÓW DO WYBIÓRCZEJ CZY TEFAŁENU

Jeszcze kilka lat temu takie posty były kasowane a teraz połowa na forum analizuje gówno, które sprzedała najbardziej anty kibicowska telewizja w tym kraju.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 17.09.2018, 11:09
Lubie poczytac forum cracovii. Fajnie im idzie w lidze i fajnie czyta sie ich zadowolenie.
Od dluzszego czasu mobilizuja sie w sieci zeby zakladac konta na tt i innych portalach i komentowac wszystko co sie da.
Juz wiem skad tyle komentarzy uprzykrzajacych Wisle.
Pol Polski ma wywalone na to wszystko, tylko oni walcza w sieci przeciwko nam
Tyle moge jedynie zrobic...heheh
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 17.09.2018, 11:29
czaro napisał(a):Wyświetl post
A zwróciliście uwagę na to, że red. Jadczak wspomniał w wywiadzie dla Weszło, że Cupiał sprzedał Wisłę, bo miał dość chuliganów?
Jadczak zasugerował, że Mereś był słupem szarków.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.09.2018, 11:43
Klub niestety dal pożywkę Jadczakowi wieloma dzialaniami to jedno.
Inna sprawa to wrzucenie do jednego worka wszystkich wydarzen z ostatnich 6 lat. Jadczak jest mocno pasiasty i za misje życia sobie obrał zniszczenie klubu.

Niestety kiepsko to działa na sponsorów i o ile o lv bet można byc spokojnym, tak na mniejszych będzie to negatywnie działało.
Nadzieja w tym, że wyniki sportowe będą na tyle dobre by poprawić pijar całego klubu.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 17.09.2018, 11:45
Skoro tak zasugerował Jadczak to wychodzi na to, że:
1) WSH chciało za pośrednictwem słupa Meresia nabyć Koronę Kielce......

2) weszło aktywnie współpracowało z WSH wspierając jego słupa - Meresińskiego - pamiętny tekst o tym jacy to włodarze Korony durni bo nie chcieli ratować klubu z pomocą Meresia

Na litość boską przecież te insynuacje podparte filmikami czy zdjęciami typu spalony samochód - na moim osiedlu tez taki spalony VW stoi - może eszjot go spalił ?

Pierwsze co wraz z pozwem bym zrobił to wniosek o zabezpieczenie na majątku eszjota na poczet ewentualnego zasądzenia odszkodowania..... Tylko czy eszjot ma jakikolwiek majątek Na takiego mi nie wygląda.... przyjdzie ogłosić upadłość konsumencką.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 17.09.2018, 12:00
@funky, "dowodem" na to, że Mereś miał współpracować z Sharkami miała być wizyta na stadionie wraz z Z.
I to powiedzmy jest takie sobie.

Co do auta to mają zdjęcia z akt prokuratury więc to akurat jest mocny dowód.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 17.09.2018, 12:14
O tym ze patologia zarzadza Wisla wiedza wszyscy. Prawdziwym Prezesem Wisly jest Misiek. Mowiec ze to atak na Wisle to gwalcenie logiki...Nikt o zdrowych zmyslach, nie zainwestuje w nasz klub. Wiadomo to od 2 lat.

Co dla mnie najwazniejsze, Material nie pokazal czy z Wisly sa wyprowadzane pieniadze. Oprocz zatrudnienia dwoch kasjerow (ktorzy pewnie ani razu na tej kasie nie siedli) oraz wyplacanie wysokich pensji zarzadowi nic na ten temat nie powiedziano.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 17.09.2018, 12:44
wysokie pensje zarządu? zejdź na ziemię. wysokie jak na naszą sytuację, to się zgodzę. kto zasiadał dokladnie w tych kasach, bo różni goście tam sprzedawali bilety. nie oglądałem tego gniota, bo wystarczy mi stwierdzenie, że Miłoszek miał pecha bo kibicował Cracovii i dlatego zginął, ewentualnie pisanie Damian D. i Paweł M. to mógł popełnić tylko istny debil...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 17.09.2018, 13:33
@pepe72
Mocny dowód, bo z prokuratury? Nie żartujmy sobie....
Mógł wyjąć koleś zdjęcia z zamordowania "Człowieka" i podpiąć pod to Dukata - bo przecież jest kumplem Miśka etc...

Czy za spalenie został skazany ktoś konkretnie, czy udowodniono mu, że spalenie miało na celu zastraszenie kogokolwiek ? Dlaczego spalono samochód jednej osoby a pozostałych którzy nie głosowali na "ludzi Miśka" nie tknięto ?

Rozumiem, że Dunin i inni członkowie zarządu stowarzyszenia wybrani zostali też z woli Miśka.....
Cały czas nie trzymające się kupy insynuacje z podpiętymi faktami (jak spalenie samochodu), które próbuje się łączyć z klubem.

ładnie odwinęła rzeczniczka klubu zapytując czy Jadczak uczestniczył w molestowaniu z Durczokiem - bo przecież w jednej firmie pracowali ......

To jest najlepszy komentarz do wypocin "redaktora"
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 17.09.2018, 13:56
Generalnie mam mieszane uczucia co do tego "reportażu"

Kto się interesuje Wisłą na codzień ten wie, że Sharksi mają wpływ na to co się dzieje w klubie
To,.że Dukat to był przedstawiciel SKWK to też było wiadomo. Urywki bójek czy to na ziemi czy na stadionie z lat poprzednich to nic innego jak manipulacja która ma trafić do widza tefaenu. Tu nie widze niz szokującego (nie popieram bójek między swoimi kibicami ale to żadna bomba).
Dodatkowo z duuuuużą rezerwą podchodzę do zaciemnionych "ekspertów". teffaen ma udowodnioną historie jak podstawili kogoś z redakcji.

ALE

Pisma na papierze firmowym Wisły zapewniające o zatrudnieniu ludzi którzy SZKODZILI Wisle są skandaliczne.
Jeśli potwierdzą się informację, że Wisła oficjalnie wsparła gościa który dostał kulkę to jest to skandaliczne.
Ale chyba najcięższe oskarżenie padło w sprawie zastraszania ludzi z TS. I teraz albo Wisła się.odcina i składa sprawę w sądzie albo nie robi nic i z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że to faktycznie prawda.
A wtedy jesteśmy w tak ciemnej dupie, że to przestaje być śmieszne.

Ciekawy jestem ruchów Wisły Kraków SA. oj bardzo jestem ciekawy.

PS. Generalnie Wisła jest w sytuacji bez wyjścia. Obecny zarząd nie zrezygnuje choćby nie wiem co. Jak Wisła upadnie (tfu) i zacznie od IV ligi to wyciągąc ją będą ... te same osoby z TS'u.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 17.09.2018, 14:21
@szym_ek ale to nie jest tylko problem Wisły, tylko problem polega na tym że Wisły się uczepili dosyć mocno... jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to samo co zawsze (przynajmniej moim zdaniem). Wisła ma bardzo atrakcyjne tereny w centrum miasta. faktem jest, że masz rację pisząc, że nie powinno być papierów firmowych w sprawie tych osób, czy pozdrowienia dla Dudka są przegięciem ale polskie kluby mają takie a nie inne związki i można mnożyć przykłady. Sz.J. zrobił materiał przede wszystkim oparty na manipulowaniu i podkolorozywaniu pewnych rzeczy, chociaż faktów oczywiście też jest trochę ale większość to subiektywne wizje rzeczywistości redaktorka. co do podpalenie auta, to kiedyś coś słyszałem ale bynajmniej nie chodziło o jakiś sprzeciw na zebraniu, w każdym razie już zapomniałem o tej sprawie. jesteśmy w ciężkiej sytuacji i ogólnie nie wiadomo jak dalej postąpić... czy zakładać sprawy, czy się od tego odciąć czy wybrać inne wyjście. prawda jest taka, że bałem się informacji typu pranie kasy, oszustwa podatkowe albo inne machlojki a tematy poruszone przez Sz.J. były grzane przez gazety i inne media wielokrotnie.zapowiadana bomba atomowa, to nie bomba tylko pierd. temat chwytliwy, to i dyskusja będzie spora ale moim zdaniem, to nie zagrozi nam poważniejszym tąpnięciem, kwestia tylko co dalej z tym zrobić. może dzisiaj obejrzę ten materiał na spokojnie, to o tyle będę mądrzejszy, bo po tym co widziałem w zapowiedziach to stwierdziłem, ze nie warto na to tracić czasu...
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 17.09.2018, 14:28
Oczywiście, że to nie jest tylko problem Wisły. Ale tylko w Wiśle kibice są na tak wyeksponowanych stanowiskach (plus oczywiście TS jako właściciel). To po prostu wyższy level niż w innych klubach dlatego trzeba być bardziej ostrożnym. A tutaj chyba tego zabrakło.

A jak się zakończy to się okaże po tym co zrobi Wisła. Bo jak będzie walczyć w sądzie z jadczakiem to będzie domniemanie niewinności. Jak Wisła nie zrobi nic to wyrok zapadnie w głowach kibiców/sponsorów/partnerów. A to może się zakończyć bardzo źle.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.09.2018, 14:51
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Generalnie mam mieszane uczucia co do tego "reportażu"

Urywki bójek czy to na ziemi czy na stadionie z lat poprzednich to nic innego jak manipulacja która ma trafić do widza tefaenu.
W sobote dwa nacpanie i uchlane dupki pobilo na E24 bogu ducha winna dziewczyne, a i jej ojcu tez sie oberwalo.
,
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.09.2018, 14:52
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
PS. Generalnie Wisła jest w sytuacji bez wyjścia. Obecny zarząd nie zrezygnuje choćby nie wiem co. Jak Wisła upadnie (tfu) i zacznie od IV ligi to wyciągąc ją będą ... te same osoby z TS'u.
Zabawniejsze jest to że przeciez polowa zarządu juz ustapila. A to przecież Dukat był poruszony w większości spraw w materiale. Choćby z tego powodu materiał byl w wielu momentach po prostu mocno nieaktualny.
Wyobrazam sobie sytuację w której TS odwoluje Sarapate ze stanowiska, ale kto za nią? Dulin? Mięta? A może Gaszynski?
Sarapata jest jaka jest, ma wiele wad ale przynajmniej po tych 2 latach ma już jakieś pojęcie o kierowaniu klubem i największe błędy (oby!!!) już za nią.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 17.09.2018, 15:03
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
W sobote dwa nacpanie i uchlane dupki pobilo na E24 bogu ducha winna dziewczyne, a i jej ojcu tez sie oberwalo.
I powinno być to piętnowane a te dupki znalezione na monitoringu powinny dostać dożywotni zakaz stadionowy.

Ale w tym temacie mówimy o "reportażu" jadczaka a tam były sytuację z przed kilku lat.
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 17.09.2018, 15:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zabawniejsze jest to że przeciez polowa zarządu juz ustapila. A to przecież Dukat był poruszony w większości spraw w materiale. Choćby z tego powodu materiał byl w wielu momentach po prostu mocno nieaktualny.
Wyobrazam sobie sytuację w której TS odwoluje Sarapate ze stanowiska, ale kto za nią? Dulin? Mięta? A może Gaszynski?
Sarapata jest jaka jest, ma wiele wad ale przynajmniej po tych 2 latach ma już jakieś pojęcie o kierowaniu klubem i największe błędy (oby!!!) już za nią.
Czy nieaktualne ? Nie sądzę.

TS i S.A. mają swój własny Zarząd. O zmianach w S.A. każdy wie.

ZARZĄD WISŁY KRAKÓW SA:

1. Prezes Zarządu: Marzena Sarapata
2. Wiceprezes Zarządu: Daniel Gołda

A teraz jak to wygląda w TS.

Zarząd TS Wisła Kraków:
1. Marzena Sarapata - Prezes Towarzystwa
2. Szymon Michlowicz - Wiceprezes Zarządu
3. Dorota Gburczyk- Członek Zarządu
4. Łukasz Kwaśniewski - Członek Zarządu
5. Damian Dukat - Członek Zarządu
6. Rafał Wisłocki- Członek Zarządu

Kto jest członkiem zarządu TS ? Tam Damian Dukat jest Członkiem Zarządu. Materiał był głównie o TS i jego dotyczył.

Ciężko mi sobie wyobrazić że Prezes Sarapata głosuje za odwołaniem Prezes Sarapaty. Co najwyżej może złożyć rezygnację. I ciśnienie ze strony autorów reportażu (i osób za nimi stojących) jest takie żeby zrezygnowała z TS i S.A. I to samo dotyczy Damiana Dukata.

Walka trwa. Pytanie jak na tym wyjdzie TS i S.A. Boję że taktyka spalonej ziemi (tym zależącym na Wiśle i tym którzy robią to tylko dla swojej satysfakcji i pieniędzy z wierszówek) doprowadzi w końcu do katastrofy.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 17.09.2018 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 17.09.2018, 17:04
krakus76_ napisał(a):Wyświetl post
Materiał był głównie o TS i jego dotyczył.
Nieprawda. Materiał był o Wiśle jako klubie piłkarskim, a więc dotyczył przede wszystkim SA, a TS w zakresie, w jakim jest on jedynym akcjonariuszem SA.

Nikt nie neguje, że grupy kibicowskie mają duży wpływ na Wisłę, a Dukat w zarządzie TS jest tego najlepszym przykładem. Nikt poza członkami tych grup i ludźmi z nimi związanymi nie określi tej sytuacji jako optymalna.

Ale prawda jest też taka, że nikt poza TS nie jest chętny prowadzić Wisły mając na uwadze interes klubu. Na dziś bez TS Wisły nie ma. Zwłaszcza w ekstraklasie.

Dopóki więc nie pojawi się na horyzoncie Cupiał v. 2.0, TS nie zdominują intelektualiści i ciepłe kluchy, albo przemiany społeczne i gospodarcze nie skłonią grup kibicowskich do zajęcia się prowadzeniem przedsiębiorstw i kulturalnym dopingiem (wszystkie opcje tak samo nieprawdopodobne), dopóty Wisła może istnieć tylko w kształcie +/- takim, jak obecnie.

Czy wymiana p. Sarapaty na inną osobę coś by w kwestii wizerunkowej zmieniła? No nie, bo przecież tutaj chodzi o to, kto wskazuje i wybiera kandydata na walnym zgromadzeniu. Akcjonariuszem Wisły jest TS i wygląda na to, że przez jakiś czas nim jeszcze będzie. Chcecie mieć coś do powiedzenia i wymuszać na władzach określone standardy prowadzenia klubu? Zapiszcie się do TS.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Stary 17.09.2018, 19:11
Są dwa wyjścia:

1. Zarząd podaje się do dymisji, Dukat dymisjonuje się z zarządu TS, a co za tym idzie, głębokie zmiany strukturalne i publiczny audyt w TSie. W dłuższej perspektywie sprzedaż klubu (po publicznym audycie na pewno będzie łatwiej znaleźć potencjalnych inwestorów)

2. Bardzo szybkie działaniu klubu, w tym pozwy sądowe, konferencje prasowe ze zdecydowanym sprzeciwem i DOWODAMI dla kibiców i mediów o kłamliwych faktach w reportażu Jadczaka, spotkania ze sponsorami, bo już deklarują chęć odejścia, itd.

Klub (również Dukat i Sarapata) nie odpowiadając w zasadzie nic (pomijam denne oświadczenie), poniekąd potwierdza to o czym wszyscy wiedzą, więc musimy przejść do punktu pierwszego.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.09.2018, 19:26
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-t...em,868636.html

tu link dla tych co byli na stadionie i nie widzieli całości materiału
A co nam da ogladanie tego? policja niech sobie pooglada
Odpowiedz cytując
robby51
Member

Od: 02.2012

Stary 17.09.2018, 19:28
Jadczak swoj material przygotowywal zapewne przez wiele miesięcy a klub ma się do niego konkretnie odniesc w ciagu dwoch dni? Bez jaj.Trzeba spokojnie przygotować konferencję i wypunktować ewidentne przekłamania i insynuacje jakie są w tym materiale.To wymaga czasu.Zarzad nie złamał prawa.Praktycznie na kazdy z tych 11 zarzutow mozna spokojnie racjonalnie odpowiedzieć udowadniajac ze Jadczak mija się z prawdą.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Stary 17.09.2018, 19:31
robby51 napisał(a):Wyświetl post
Jadczak swoj material przygotowywal zapewne przez wiele miesięcy a klub ma się do niego konkretnie odniesc w ciagu dwoch dni? Bez jaj.Trzeba spokojnie przygotować konferencję i wypunktować ewidentne przekłamania i insynuacje jakie są w tym materiale.To wymaga czasu.Zarzad nie złamał prawa.Praktycznie na kazdy z tych 11 zarzutow mozna spokojnie racjonalnie odpowiedzieć udowadniajac ze Jadczak mija się z prawdą.
Jadczak materiał musiał zbierać. Wisła ma sprawę pod nosem. Każda opieszałość ze strony klubu, bez jasnego przekazu będzie zgubna, zwłaszcza jeśli chodzi o sponsorów.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów