The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.12.2018, 20:18
Sarapata to nikomu nie odpowiada.
Pewnie nadal szykuje pozwy.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 08.12.2018, 20:26
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Sarapata to nikomu nie odpowiada.
Pewnie nadal szykuje pozwy.
Miśkowi odpowiada - to wystarczy
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 08.12.2018, 21:47
To naprawdę grubo musi być że Sarapata stawia w takiej sytuacji inwestorom warunki i chce zostać na stołku. Tu przecież nie chodzi o te kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie pensji prezesa tylko o na zapanowanie nad sytuacją i przykrycie grubszych spraw. Ciekaw jestem jakie argumenty były w grze po obydwu stronach.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.12.2018, 22:06
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Paraliż decyzyjny to jedna z bajek. Mamy dwóch członków zarządu i możliwość jednoosobowego zarządu w przypadku odwołania jednego z nich. Mamy możliwość oddelegowania członka rady nadzorczej.
Dziękuję za przypomnienie, że spółka może działać pomimo, że zarząd jest w niepełnym składzie, ale ja nie miałem na myśli formalnych a materialne przeszkody w prowadzeniu negocjacji. W praktyce p. Gołda raczej pomaga p. Sarapacie i wątpię, aby w całej tej otoczce był w stanie sam poprowadzić negocjacje. A już zupełnie nie rozumiem, czemu przypisujesz mi wiarę w bajki, skoro w cytowanym przez Ciebie poście wskazuję, że ten argument o paraliżu niekoniecznie (tj. w nie w każdej sytuacji) musi być trafny.

Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Zbymak na tt:
Sorry za zamieszanie ale informacja goni informacje .Wczoraj jeszcze byl warunek Wisly kasa i stary zarzad zostaje
Jeśli byłaby to prawda, to dla takich żądań nie ma racjonalnej obrony. Rzeczywiście raczej skłaniałoby to do pytań. Jeśli.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
...
Podobnie jak wolfy oceniam wiarygodność Iwana i zbymaka, ale oby pierwszy konfabulował, a drugi dobrze trafił.

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiscie ze wszystkim sie zgadzam i w sumie mam podobny poglad na sytuacje w klubie.
Dzięki. Mi jest miło, że nie piszę sam ze sobą.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 08.12.2018, 22:14
Spokojnie, jeśli było działanie na szkodę spółki to obecny zarząd i tak pójdzie siedzieć. Zgłoszą się bowiem wierzyciele do klubu,, klub nie będzie im w stanie płacić, to pójdą do sądu z wnioskiem o upadłość, otworzy się postępowanie upadłościowe, wejdzie syndyk, pozwie parę osób, sądy wydadzą wyroki i zarząd i inne osoby pójdą siedzieć.
Spadek do IV ligi zarządu nie ratuje, bo wtedy musi ogłosić upadłość a wówczas zgłoszą się wierzyciele..Długi trzeba spłacać, jak są nie spłacane to wierzyciele się irytują i idą do sądów a te robią już porządek z odpowiednimi organami.
Jedyną szansą zarządu jest ugadanie się z inwestorami, że Ci nie zawiadomią organów ścigania o tym co się działo w spółce.

Nie sądze aby potencjalni udziałowcy nie byli w stanie wymusić sprzedania klubu na TS.
Wystarczy zagrozić wyjściem do mediów.
Gorzej z grupami, które zgodnie z opinią medialną stoją za obecnym zarządem a niestety reprezentują świat przestępczy. Jeśli jest to prawda, wówczas może być niebezpiecznie dla potencjalnych nabywców.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 08.12.2018, 22:18
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, jeśli było działanie na szkodę spółki to obecny zarząd i tak pójdzie siedzieć. Zgłoszą się bowiem wierzyciele do klubu,, klub nie będzie im w stanie płacić, to pójdą do sądu z wnioskiem o upadłość, otworzy się postępowanie upadłościowe, wejdzie syndyk, pozwie parę osób, sądy wydadzą wyroki i zarząd i inne osoby pójdą siedzieć.
Spadek do IV ligi zarządu nie ratuje, bo wtedy musi ogłosić upadłość a wówczas zgłoszą się wierzyciele..Długi trzeba spłacać, jak są nie spłacane to wierzyciele się irytują i idą do sądów a te robią już porządek z odpowiednimi organami.
Jedyną szansą zarządu jest ugadanie się z inwestorami, że Ci nie zawiadomią organów ścigania o tym co się działo w spółce.

Nie sądze aby potencjalni udziałowcy nie byli w stanie wymusić sprzedania klubu na TS.
Wystarczy zagrozić wyjściem do mediów.
Gorzej z grupami, które zgodnie z opinią medialną stoją za obecnym zarządem a niestety reprezentują świat przestępczy. Jeśli jest to prawda, wówczas może być niebezpiecznie dla potencjalnych nabywców.
Gowno prawda to co piszesz. Jak oglasza upadlosc kasa przepada wierzyciele zostaja z niczym, a zarzad ratuje to, ze nie ponosi odpowiedzialnosci materialnej za dlugi. Czytaj KSH a nie glupoty wymyślaj.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 08.12.2018, 22:20
regan napisał(a):Wyświetl post
Gowno prawda to co piszesz. Jak oglasza upadlosc kasa przepada wierzyciele zostaja z niczym, a zarzad ratuje to, ze nie ponosi odpowiedzialnosci materialnej za dlugi. Czytaj KSH a nie glupoty wymyślaj.
Nie masz racji. Jeżeli wniosek o upadłość nie został zgłoszony o czasie (a nie został) i co gorsza zostało to zrobione celowo (a tak zapewne było) to zarząd może zostać pociągnięty do odpowiedzialności również prywatnym majątkiem.

Tak, rzadko spotykane, ale rzadko spółki są prowadzone w tak skrajnie nieodpowiedzialny sposób.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 08.12.2018 o godz. 22:23.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 08.12.2018, 22:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji. Jeżeli wniosek o upadłość nie został zgłoszony o czasie (a nie został) i co gorsza zostało to zrobione celowo (a tak zapewne było) to zarząd może zostać pociągnięty do odpowiedzialności również prywatnym majątkiem
O boze 6 stron temu byla dyskusja i zaoralem 3 typow ktorzy sie madrzyli... wiec oststni raz : o tym czy o czasie zostal zlozony decyduje sad i musi miec do tego podstawy czyli brak wyplacalnosci ugod ktore zarzad spolki zawarl z wierzycielami. Do poki splacaja ugody do póty im nic nie grozi.

Zajmijcie sie innym tematem a nie medrkowaniem o czyms o czym nie macie pojecia.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 08.12.2018, 22:28
O boze 6 stron temu byla dyskusja i zaoralem 3 typow ktorzy sie madrzyli... wiec oststni raz : o tym czy o czasie zostal zlozony decyduje sad i musi miec do tego podstawy czyli brak wyplacalnosci ugod ktore zarzad spolki zawarl z wierzycielami. Do poki splacaja ugody do póty im nic nie grozi.

Zajmijcie sie innym tematem a nie medrkowaniem o czyms o czym nie macie pojecia.
Czyli sam potwierdzasz, że może być pociągnięty do odpowiedzialności. W czym więc rzecz?

Na pewno niespłacane były ugody z miastem, a to już pretekst do takich zarzutów. Nie stwierdzam, że na pewno tak będzie w takim wypadku, ale twoje stwierdzenie, że na pewno nie, jest błędne, co zresztą sam potwierdziłeś w kolejnym poście.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.12.2018, 22:36
czaro napisał(a):Wyświetl post
A już zupełnie nie rozumiem, czemu przypisujesz mi wiarę w bajki, skoro w cytowanym przez Ciebie poście wskazuję, że ten argument o paraliżu niekoniecznie (tj. w nie w każdej sytuacji) musi być trafny.
To już chyba jakaś choroba na tym forum, że każdy doszukuje w wypowiedziach innych ataku na siebie.

Ułatwię - nigdzie niczego Ci nie przypisałem, prostowałem tylko dwie bajki, które przewijają się w dyskusji, korzystając z okazji, że poruszyłeś sprawę prawdziwości jednej z nich.

Na marginesie - zwracam uwagę wszystkich czytających na taką drobnostkę, że stronami w ewentualnej umowie sprzedaży Wisły byłyby nabywca i TS, a SA byłaby tylko przedmiotem. Zarząd TS jest 6-osobowy. Note bene, oprócz Sarapaty zasiada tam także m.in. Dukat.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 08.12.2018, 22:37
Do poki splacaja ugody do póty im nic nie grozi.
Bzdura.

Inna sprawa, że ostatnie przecieki sugerują, że i tych ugód nie realizują.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 08.12.2018, 22:39
Jakbym czytał KSH to bym rzeczywiście wiele nie przeczytał tak jak Ty.
Przeczytaj lepiej prawo upadłościowe albo przestań się udzielać jako prawnik od siedmiu boleści
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.12.2018, 22:45
Prawo upadłościowe to jedno, ale gdyby te plotki się potwierdziły, to przecież jest też odpowiedzialność z KK.

Na marginesie - zwracam uwagę wszystkich czytających na taką drobnostkę, że stronami w ewentualnej umowie sprzedaży Wisły byłyby nabywca i TS, a SA byłaby tylko przedmiotem. Zarząd TS jest 6-osobowy.
A to prawda. Trochę się w tym świętym gniewie zamotałem i rzeczywiście, gdy pisałem, myślałem o SA : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.12.2018, 00:19
http://www.tswisla.pl/wladze/

Jeśli info na stronie jest aktualne, to zarząd jest 5 - osobowy i nie ma tam Dukata
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Stary 09.12.2018, 00:29
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Jeśli info na stronie jest aktualne, to zarząd jest 5 - osobowy i nie ma tam Dukata
Kierowałem się najnowszym wpisem w KRS. Może być jednak nieaktualny. Faktycznie było chyba coś o tym, że złożył rezygnację.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 09.12.2018, 00:36
Bzdura.

Inna sprawa, że ostatnie przecieki sugerują, że i tych ugód nie realizują.
Nie. Bzdurę napisałem w innym miejscu, ale to ze względu na fakt ze użyłem skrótu myślowego bo pisałem na szybko wracając z meczu.

A mianowicie napisałem, że niewypłacalność spółki jest wtedy kiedy zarząd nie realizuje ugód zawartych z wierzycielami... to nieprawda. Bo tak na prawde to nie jest zadna podstawa do ogłoszenia stanu upadłościowego spółki. O wymagalności roszczeń musi zdecydować najpierw odpowiedni sąd a nie porozumienie miedzy stronami. Dopiero jak sąd zdecyduje o wymagalnosci roszczeń i jak dluznik nie bedzie w stanie spłacać zobowiązań(nie będzie miał odpowiednich przychodów na pokrycie bieżącej działalności i na spłatę sądownie wymagalnych zobowiązań) to wtedy zgodnie z prawem sąd w postępowaniu może uznać dłużnika za niewypłacalnego. I wtedy dopiero gdy taka niewypłacalność się pojawi zgodnie z prawem upadłościowym zarządca spółki ma 30 dni na rozpoczęcie postepowania upadlosciowego spółki, jesli tego nie zrobi w tym terminie to dopiero wtedy sąd moze uznac odpowiedzialnosc cywilną, majatkowa zarzadcy lub odpowiedzialnosc karną. Czyli podsumowując. Jeśli Sarapata zrobi wszystko zgodnie z prawem to nic jej nie grozi.

Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Jakbym czytał KSH to bym rzeczywiście wiele nie przeczytał tak jak Ty.
Przeczytaj lepiej prawo upadłościowe albo przestań się udzielać jako prawnik od siedmiu boleści
Najpierw trzeba przeczytac KSH zeby dowiedziec sie
czym jest spółka akcyjna i jaka odpowiedzialnosc obowiązuje zarząd w takiej spółce, żeby potem móc odpwiednio stosować przepisy prawa upadłościowego w tym wypadku
Jest naprawde duzo opracowań w interncie na ten temat, wiedza jest powszechna, poczytajcie sobie o tym jak macie wątpliwości.
Ostatnio edytowane przez regan : 09.12.2018 o godz. 01:25.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
InQ
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 09.12.2018, 00:45
Jaki sens ma ta dyskusja o upadłości i braku złożenia wniosku? Nawet gdyby... to w sytuacji gdy osoby z zewnątrz podejmują się wiarygodnej próby przejęcia spółki w celu jej dofinansowania wówczas prezes spółki jest mocno kryty...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 09.12.2018, 01:21
InQ napisał(a):Wyświetl post
Jaki sens ma ta dyskusja o upadłości i braku złożenia wniosku? Nawet gdyby... to w sytuacji gdy osoby z zewnątrz podejmują się wiarygodnej próby przejęcia spółki w celu jej dofinansowania wówczas prezes spółki jest mocno kryty...
Dokładnie. Jak wdrożą plan restrukturyzacyjny, to nie ma żadnego tematu. Kwestia wpompowania x milionów zł na początek i dogadania się z wierzycielami. Zresztą część wierzycieli ma zabezpieczenie w postaci praw do środków z ESA, część nie ma póki co ochoty na odzyskanie kasy w trybie pilnym, bo wiedzą, że to może się skończyć tak, że żadnej kasy i tak nie zobaczą, wolą poczekać na lepsze czasy/lepszy moment(jak miasto w lipcu) część pewnie w tym piłkarze żyją nadzieją i tak się to kręci póki co. Niech to dogadają, nowi inwestorzy niech wezmą klub i niech zarządzają tym roztropnie, realnie i pragmatycznie a nie życzeniowo na hurra by realizować swoje czy kibiców chore ambocje, niech nie okażą się nieudacznikami jak obecny zarząd i niech szukają dalej inwestora z mega kasą od początku a nie gdy wpadniemy znów w tarapaty. I oby od poniedziałku były już tylko dobre informacje.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 09.12.2018, 06:36
Wolfy, jak możesz bronić zarządu?
Sarapata jest nieudolna, i to dzięki niej jesteśmy w tym miejscu. Nie pisz tylko że TS uratował Wisłę, bo wyciągnął nas z bagna, tylko po to żeby wepchnąć głębiej.

Mąż Sarapaty drukuje magazyn/program R22, koleżanka w ciąży rzecznikiem prasowym - nachapali się już? To wypier!
Ci ludzie niszczą nasz ukochany klub!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.12.2018, 07:15
Baba to się nadaje do sprzątania,a nie zarządzania klubem
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 09.12.2018, 07:53
Jak widać to i sprzatanie jej nie wychodzi, zrobiła jeszcze gorszy syf
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.12.2018, 08:43
Pamiętajcie że nowi inwestorzy przejmą tylko lub dla mnie aż piłkarską spółkę a TS jak i jego tereny zostaną w rękach Sarapaty
Ostatnio edytowane przez donecki : 09.12.2018 o godz. 08:46.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 09.12.2018, 09:34
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Baba to się nadaje do sprzątania,a nie zarządzania klubem
Uhaha, ihihi, baba, he he. Idź powiedz matce albo żonie, że jej człowieczeństwo kończy i zaczyna się na zamiataniu w domu, kiedy siedzisz na forum wislakrakow.com i realizujesz pełnię siebie.

Sevi napisał(a):Wyświetl post
Mąż Sarapaty drukuje magazyn/program R22
Serio? Tego nie słyszałem.

Ja myślę, że Sarapata może być problemem nie tylko dla SA, ale i dla TS.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 09.12.2018, 09:41
Gdyby ktoś chciał robić własne interesy w klubie, to tacy jak Meresiński i Stechert powinni spaść jak z nieba, albo trzeba by było ich wymyślić. Mereś załatwił dwie sprawy od razu. Po pierwsze wystarczyło, że się pojawił prosto z d..y i już TF miała komu oddać klub, bo TS-owi wyraźnie nie była skłonna go przekazać, a po drugie, misja TS-u odzyskania klubu wzbudziła pewien podziw nawet wśród niedowiarków vel lemingów bezczelnie wątpiących w możliwości TS.

Potem znowu nagle /zaraz przed wygaśnięciem klauzuli o wykupie klubu za 40 baniek/ pojawia się jakiś Bernatzky czy jak mu tam było i chce niby wyłożyć jako pełnomocnik Stecherta te 40 mln /niby skąd miałby je wziąć?/. Póżniej tłumaczono to tym, że oni chcieli tylko zerknąć do dokumentów i wyciągnąć wielkie tajemnice klubu. Jakie to sekrety miałyby być? Pewnie te, który wywołałyby III wojnę światową. Koniec końców atak wrażych sił na twierdzę wiślacką został odparty, a pani prezez z Dukatem jako osobą towarzyszącą mogli się sycić wręcz sławą przeora Kordeckiego, który bronił Częstochowy. Tak więc lemingi twitterowe i foromowe znowu dostały kopa w dupę i nauczkę na przyszłość, by ukochany zarząd zostawić w spokoju i debilnie się nie czepiać. Zarząd zyskał czas na parę lat , a pani prezes mogła "romansować"biznesowo z pewnym nartobiegaczem-amatorem, który broń Boże nie chciał mieć większości w klubie, a tylko sobie pobyć współwłaścicielem klubu
i dopisać sobie tę przygodę do rejestru innych przygód jakie zaznał w życiu.

Niestety, wszystko pierdyknęło, bo służbom zachciało się szukać jakichś tam flag w budynkach klubu. Otwarły się wrota i zaczęło śmierdzieć i nikt nie mógł już mimo próby rozpylania aerozoli zapachowych powstrzymać tego zapaszku. Do tego jeszcze niejaki Jadczak dorzucił do pieca i zrobiło się całkiem nieprzyjemnie. Miejmy nadzieję, że plotki o pseudo Rejtanach broniących dostepu do stajni Augiasza, to tylko głupie plotki. Ojej!
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 09.12.2018, 09:49
Już nie gadajcie, że pewne grupy będą ścigać nowych inwestorów. W owej grupie są mocne rozbieżności co do całej sytuacji i część sama mówi, że obecny zarząd jest do w.... usunięcia. Jeśli prawdą jest również, to że o wielu rzeczach nie wiedział nawet sam M, to są już kompletne jaja. Gdyby był na wolności, to Dukata już byśmy w okolicach Reymonta nie zobaczyli, ale i to nie jest jeszcze przesądzone. O niechęci już do blondyny może świadczyć fakt, że wczoraj nawet gniazdo nie uciszało okrzyków w jej stronę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 09.12.2018, 10:05
Dla niektórych to świetny czas, mogą popuścić wodze fantazji i snuć teorie spiskowe. Zwłaszcza zalew multikont z sierpnia/września tego roku, aktywnych tylko w tym temacie...

Do tego jeszcze kilku informatorów z internetu i mamy totalny chaos informacyjny. Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny żeby w to wszystko wierzyć.

Nie bądźcie naiwni, nie dajcie radości trollom z drugiej strony błoń, poczekajcie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 09.12.2018, 10:25
Sarapata straciła na wiarygodności i w tym momencie nieważne czy chciała dobrze dla klubu czy dla klubu i dla siebie czy może tylko dla siebie. Jest skończona. Nie wyobrażam jej sobie jej dalej w roli sternika Wisły. Niedawno mówiła, że jest coraz lepiej, że żaden trup ją już nie zaskoczy itd itp. Kibice w to wierzyli. Po ostatnich aferach miały być przedstawione realia finansowe panujące w klubie i co? Nie ma. Gdy było w miarę spokojnie znajdowała czas dla dziennikarzy, a teraz od 3 miesięcy ciężko ją na mailowy wywiad namówić. JAk do nas przychodziła to myślałem że to będzie krok w przód, ale zaraz potem jak zobaczyłem że ma sprawować władzę z Dukatem czułem, że to pierdyknie, że coś jest nie tak. Bo jakby chciała jak najlepiej dla Wisły to otoczyła by się fachowcami a nie ludźmi o mentalności dresów.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 09.12.2018, 10:29
Czy nie tego chciały pewne osoby? Chaos i dezinformacja sprzyja nielegalnym ruchom i rozpadowi

Tylko odcięcie natychmiast pewnych osób uzdrowi klub.
Nowi ludzie mam nadzieję tak postapia bo inaczej będzie dalszą degrengolada.

I to co będzie najważniejsze - rozliczenie co do złotówki rządów w ostatnich 2 latach oraz ujawnienie raportu finansowego.
Jeśli dowody niegospodarnosci się pojawią to wzywam do postawienia zarzutów przez prokuraturę bo ci wszyscy którzy do tego doprowadzili muszą odpowiedzieć przed sądem i to nie tylko kibicowskim
Ostatnio edytowane przez donecki : 09.12.2018 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.12.2018, 10:35
Czy generalnie wszyscy są zdania, że się dogadali i przejmą klub ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów