The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.12.2017, 17:15
Cytat:
a skad Ty wiesz kogo mamy? Znasz go, widziales jak prowadzi druzyne, wiesz jaki ma warsztat?
Biorac pod uwage, to co napisales, domniemuje ze tak jest. Tak wiec, przedstaw Nam tutaj zgromadzonym nieswiadomym kibicom, jakiego to asa teraz bedziemy mieli w talii.

Co sadzisz o jego analityku, i trenerze od przygotowania fizycznego? Jaki ma warsztat, jaka filozofie wyznaje, no i jak trzyma szatnie? To trener czy selekcjoner?

W takim razie może ja pozwolę sobie na ocenę Carrillo.
Dokonam tego na podstawie suchych statystyk, gdyż widziałem tylko 1 mecz drużyny przez niego prowadzonej.
Chorwacja: Prowadził Hajduk w 39 meczach
-20 zwycięstw, 11 remisów i 8 porażek
-71 goli strzelonych, 38 traconych
Średnia ptk na mecz: 1,82
Preferował taktykę 1-4-3-3 lub 1-4-1-3-2 (jakieś 80% wszystkich spotkań było grane taką taktyką)
Co warte odnotowania Hajduk w tym czasie odniósł kilka wysokich, efektownych zwycięstw:
-4:0 z NK Rudes, 6:0 z Interem Zapresic, 5:1 z NK Osijek, byłym klubem Zorana, 4:0 z NK Istrą, czy
5:2 z RNK Split. Część z tych spotkań to wygrane na wyjeździe.

Węgry: Prowadził Videoton w 37 meczach (Tutaj rewelacyjne wyniki)
-28 zwycięstw, 5 remisów i tylko 4 porażki
-78 strzelonych goli i tylko 22 stracone
Średnia ptk na mecz: 2,41!!! Łącznie zrobił 89 punktów.

Preferował taktykę 1-4-2-3-1 w całym okresie swojej pracy na Węgrzech.
Tutaj również kilkukrotnie wygrał bardzo efektownie:
-4:0 z Pesci MFC, 7:0 z Haladas, 5:0 z Lombard Papa, czy 5:0 z MTK Budapest

Przygody w Hiszpanii nie przywołuję, bo w tamtym sezonie przez zespół Almerii przewinęło się 6 trenerów co normalnym zjawiskiem nie jest.
Z różnych opinii, które czytałem i słyszałem to jego analityk to jest jakiś kosmita i totalny maniak taktyki, przy tym znający języki i mający nowoczesny pogląd na piłkę nożną. Carillo spotkał go pierwszy raz na Węgrzech i od tamtej pory współpracują (Videoton, później Hajduk, teraz Wisła)

Przy tym dodać należy, że Carillo to gość pokroju Petrescu, dla którego każdy trening to święto i okazja do doskonalenia się i rozwoju. Myślę, że to bardziej czyni go trenerem, niż selekcjonerem.

Niestety nic nie wiem o trenerze przygotowania fizycznego więc się nie wypowiadam.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.12.2017, 17:46
czaro napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc, trochę szkoda mi czasu odpisywać, ale skoro już wszedłem na forum.

1) Post wyżej zaznaczyłem, że nie byłem adwokatem Ramireza. Więc co Ciebie śmieszy? Komentarza o obiektywnej perspektywie/perspektywie Wiślackiej też nie rozumiem, bo pisałem jako kibic Wisły, jakiej Wiśle chciałbym kibicować.
Twój edit powstał po tym jak napisałem (byłem w trakcie pisania) swojego posta, więc nijak nie mogłem się do niego odnieść.

Twój post w oryginalnej formie bez niego miał zupełnie inny wydźwięk.

Jeżeli mój post nie odnosił się do Twojej postawy to zwyczajnie go zignoruj. On był napisany do całego grona zaślepionych popleczników Kiko - jeżeli się do niego nie zaliczasz - to go olej.

Co do form rozwiązywania - można rozwiązać za porozumieniem stron, można w ramach obowiązującej umowy zmienić kompetencje danej osoby jeżeli sam kontrakt tego nie wyklucza (przenieść na zbliżone stanowisko) albo można zerwać jednostronnie. Dla mnie to oczywiste. I niekoniecznie w interesie Wisły jest od razu kontrakt zrywać, jeśli tylko istnieje inna możliwość.

Ja podejrzewam, że był zapis mówiący o minimalnej ilości punktów w x meczach ale albo był niedoprecyzowany albo Pani Sarapata chciała mieć tzw podwójne zabezpieczenie - dlatego wezwała Kiko do podpisu dokumentów. Bardzo możliwe, że jeżeli są dwa punkty przeciwstawne (jeden o przedłużeniu kontraktu z automatu, drugi o wymogach punktowych) to bez sądu się nie obejdzie (obym się mylił).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.12.2017 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 25.12.2017, 22:37
S1mone,
mysle, ze dobrze kminisz ;-)
Odpowiedz cytując
blue.white.red
Member

Od: 07.2009

Stary 26.12.2017, 07:42
czaro napisał(a):Wyświetl post
...Piszemy anonimowo...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 26.12.2017, 08:56
Pamietam jak zwalniano 12 lat temu Kasperczaka i przywieziono Liczke Kasper tez chciał kupy szmalu ostatecznie dostawał swoje co miesiąc a ja po roku dostał ofertę pracy w Afryce to kontrakt rozwiązał za porozumieniem stron
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
bob85
Senior Member

Od: 10.2015

Stary 26.12.2017, 13:11
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ligi,12796588/ Popovic nak#rwia w Rosji, a tu byl w sumie nikim
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.12.2017, 14:04
kazdy rozgoryczony pracownik, czy to Legii czy Biedronki bedzie walczyl nawet o zlotowke, wiec nie rozumiem waszego zdziwienia.
Duma i honor nie wyżywią Ci rodziny.

Niech kazdy teraz uderzy sie w piers, popatrzy na ostatnie nascie lat dzialan klubu i powie, komu powinien ufac w takich sytuacjach jaka nastala i dlaczego z reguly klub nie ma racji...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.12.2017, 14:35
bob85 napisał(a):Wyświetl post
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ligi,12796588/ Popovic nak#rwia w Rosji, a tu byl w sumie nikim
ma podobne statystyki jak w polskiej I lidze

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Niech kazdy teraz uderzy sie w piers, popatrzy na ostatnie nascie lat dzialan klubu i powie, komu powinien ufac w takich sytuacjach jaka nastala i dlaczego z reguly klub nie ma racji...
Ale tutaj akurat wszyscy wiemy, że Ramirez ma rację, sam Junco to przyznał.
Ma jeszcze 1.5 roku kontraktu
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.12.2017, 17:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kazdy rozgoryczony pracownik, czy to Legii czy Biedronki bedzie walczyl nawet o zlotowke, wiec nie rozumiem waszego zdziwienia.
Duma i honor nie wyżywią Ci rodziny.

Spór nie dotyczy tego że Ramirezowi nikt nie chce zapłacić za 1,5 roku, tylko tego że klub nie chce mu zapłacić na raz całej kwoty. Kiko będzie sobie siedział w domu przez 1,5 roku i brał kasę w kawałku co miesiąc. W czym masz problem?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.12.2017, 17:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Spór nie dotyczy tego że Ramirezowi nikt nie chce zapłacić za 1,5 roku, tylko tego że klub nie chce mu zapłacić na raz całej kwoty. Kiko będzie sobie siedział w domu przez 1,5 roku i brał kasę w kawałku co miesiąc. W czym masz problem?
Panie kolego, gdzie ty w moim poscie ujrzales jakis problem? Ja tylko napisalem swoje zdanie, odnoszac sie do wczeniejsych dywagacji kolegow.
Dobrze ze wyjasniles i zamknales temat.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 27.12.2017, 03:20
Dzisiaj na nc+ lecial wywiad Zelka z DG77 z Baku. Moze to powtórka- nie wiem. Ale co idiota tam wygadywał to jego. Ze kocha legie warszawe, ze jest w jego sercu itp.

Polecam
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.12.2017 o godz. 22:33.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.12.2017, 12:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj na nc+ lecial wywiad Zelka z DG77 z Baku. Moze to powtórka- nie wiem. Ale co idiota tam wygadywał to jego. Ze kocha legie warszawe, ze jest w jego sercu itp.

Polecam
Sprawa była poruszana przy okazji ostatniej wizyty DG77 na domowym meczu Wisły. Potwierdza to tylko teorię, że numer na jego koszulce i jego iloraz inteligencji są identyczne.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.12.2017 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.12.2017, 12:48
Mysle, ze patogen milosci do Legii wpierw zostal zaszczepiony u Rzezniczaka, wraz z lisciem na ryj od Starucha. Przeniosl sie na Donalda i wywolal u niego podobne objawy. W wypadku tej choroby uklad immunologiczny sam sobie poradzi. Niestety tylko w wypadku gdy stwierdzi sie odrobine inteligencji u zaatakowanego organizmu.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 27.12.2017 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 27.12.2017, 13:11
I jak tu nie być rasistą?
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 27.12.2017, 14:18
Stara sprawa. Szkoda strzepic ryja.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 27.12.2017, 14:48
Z kronikarskiego obowiązku wywiad ze Smudą:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fr...zwanie/m48dc38

Cytat:
Słynnego laptopa wciąż pan jednak nie używa...

Mam go, korzystam w domu, ale dla rozrywki. Gdybym wyszedł na trening z laptopem to byłoby śmieszne. Wolę przebrać się w dres i pokazać chłopakom parę ćwiczeń lub zagrań. Mnie to bawi, gdy trenerzy z komputerem na środku boiska wołają zawodnika i pokazują mu, jak ma kopnąć piłkę. Przecież na końcu i tak liczy się ta okrąglutka gała i zawodnik, a nie jakieś laptopy, czy drony.
Cały on
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.01.2018, 09:41
O kurka wodna:
Cytat:

Barça have been offered the services of Lyon centre-back, Marcelo, by the agency that represents the Brazilian. [bein sports]
Jakby to wypaliło to o kurczę plus kasa dla nas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2018, 09:52
Kasy raczej duzej by nie bylo skoro na sile chca sie go z Lyonu pozbywac. Zreszta to tylko oferta agencji. Z drugiej strony teraz takie sumy sa placone, ze niczego nie mozna wykluczyc. Pytanie tylko czy faktycznie Marcelo jest Barcelonie potrzebny.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.01.2018 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.01.2018, 10:35
Marcelo zostal nominowany do 11 rundy ligi francuskiej. Jestem przekonamy że sportowo ogarnalby grę w Barcelonie. Pytanie czy jest taki temat? Osobiście wątpię. To byloby zbyt piękne.

Z tego co slyszalem @wiesniak to Lyon właśnie nie chce się go pozbywać. Także w gre musialaby wchodzić kwota kolo 20 mln euro albo i wiecej. Wiemy jak bardzo rynek winduje ceny.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2018, 10:37
Nie chodzilo mi o klub tylko o agencje
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.01.2018, 11:43
Z tego co kojarze to w PSV i Hannoverze Marcelo nie prezentował sie jakoś powalająco i dopiero w Besiktasie się znacznie ogarnął (choć zrobił Jopa w derbach z Fenerbache ) i teraz w Lyonie kontynuuje dobrą formę. Ma już 30 lat, może lepiej niech gra tam regularnie, zamiast znów sie przeprowadzać. Przy Umttim i Pique za wiele by nie pograł, a Vermaelen w Gran Derby też nie wyglądał źle.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.01.2018, 11:49
ile % byłoby dla nas ?
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 03.01.2018, 13:00
O ile się nie mylę, to 5% z kwoty transferu zostaje rozdysponowane między byłe kluby zawodnika.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 03.01.2018, 13:07
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Z tego co kojarze to w PSV i Hannoverze Marcelo nie prezentował sie jakoś powalająco i dopiero w Besiktasie się znacznie ogarnął (choć zrobił Jopa w derbach z Fenerbache ) i teraz w Lyonie kontynuuje dobrą formę. Ma już 30 lat, może lepiej niech gra tam regularnie, zamiast znów sie przeprowadzać. Przy Umttim i Pique za wiele by nie pograł, a Vermaelen w Gran Derby też nie wyglądał źle.
Poważnie? Barcelona się zgłasza, a on ma powiedzieć, że nie, bo w Lyonie regularnie gram?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2018, 14:22
99% piłkarzy na świecie nie odrzuciloby takiej oferty. Marcelo nie jest wyjątkiem.

Ech oby to nie była plotka..
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.01.2018, 14:43
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Poważnie? Barcelona się zgłasza, a on ma powiedzieć, że nie, bo w Lyonie regularnie gram?
Nie o to mi chodziło. Jeśli coś jest na rzeczy to zapewne skorzysta. Natomiast nie sądze, by dużo tam pograł i czuje, że ewentualna przeprowadzka wyjdzie mu mniej więcej tak jak Krychowiakowi PSG.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.01.2018, 14:50
chwila andrzeje , ale to Barca napisała do agencji Marcelo

czy agent Marcelo próbuje go wypchnąć do Barcy ?

bo to 100% różne sprawy , angielskie tłumaczenie sugeruje druga opcje , a nie wiadomo skąd Brylant wziął tego newsa
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 03.01.2018, 14:55
Pisanie o tym, że Marcelo nie sprawdził się w PSV to jakiś absurd... Jego kariera pokazuje, że w każdym klubie był doceniany i że każdy klub to krok do przodu.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.01.2018, 15:14
Przy całej sympatii do Marcelo, Barcelona to chyba jednak dla niego za wysokie progi, chyba że potrzebują tanią zapchajdziurę na ławkę w razie kontuzji/na rotacje w meczach z jakimiś ogórami.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.01.2018, 15:24
Ilu jest piłkarzy dla których ujma byloby byc 4 stoperem Barcelony?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów