The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.12.2017, 23:55
Bardziej odniosłem się do radosnych wpisów innych, którym imponuje ta postawa, a potem zgadywałem co może dziać się na forum. Z pisaniem jest taki problem, że trudno czasem wyczuć ironię.

Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem? Zostanie i będą współpracować, podzielą się obowiązkami czy odejdzie? Ktoś coś?
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.12.2017, 00:04
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Bardziej odniosłem się do radosnych wpisów innych, którym imponuje ta postawa, a potem zgadywałem co może dziać się na forum. Z pisaniem jest taki problem, że trudno czasem wyczuć ironię.

Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem? Zostanie i będą współpracować, podzielą się obowiązkami czy odejdzie? Ktoś coś?
Zostanie...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.12.2017, 07:07

W dużych klubach na zachodzie jest nawet po 7 analityków w zespole, a z rodzimego podworka Legia ma bodajże 3.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.12.2017, 16:25
Skoro Kiko lubi system Atletico, a Carrillo Barcelony, proponuję zostawić ich obu na kontrakcie i rotować nimi w miarę potrzeb sezonu. Albo np. Kiko prowadziłby zespół w grupie spadkowej, Carrillo w grupie mistrzowskiej, a w zasadniczym na zmianę. Można też straszyć Carrillo powrotem Kiko, a potem Kiko powrotem Carrillo. Proponuję tylko zawrzeć aneksy do umów, które uzależniać będą pracę z pierwszą drużyną i wyższe wynagrodzenie od zwycięstw. W tym czasie, kiedy trener rezerwowy będzie robił za strach na wróble mógłby zostać spożytkowany w klubie w inny sposób, np. zabawiać gości w poczekalni przed gabinetem Pani Prezes, albo chociaż sprzedawać bilety. Dla mnie Kiko zawsze miał w sobie coś z cyrkowca, myślę, że można spróbować puścić go między ludzi w czasie meczu. W przerwie pożongluje piłkami, opowie anegdotę z szatni. Nie znam jeszcze talentów Carrillo, ale chyba ładnie opowiada bajki.

A tak na poważnie - spowiadanie się z posunięć na twitterze, ostatnie wywiady i niemoc władcza pachną totalną amatorką. Jestem zaskoczony, dotychczas miałem zarząd za profesjonalistów - nie przez doświadczenie, ale przez wielką staranność, rozwagę i wolę uczenia się dobrego zarządzania klubem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.12.2017, 16:40
Jak mozna miec kogos, kto zarzadza klubem od roku, za profesjonaliste? Tak, glownie rozchodzi sie o doswiadczenie wlasnie. Jestem pewien, ze amatorka, o której wspomniales, wiecej sie nie powtorzy, pojawi sie za to inna. To jest takie uczenie sie na bledach. Do tej pory ich zbytnio nie bylo ale co jakis czas beda sie pojawiac.
PS. Zeby nie bylo, nie jestem zadnym antagonista naszego zarzadu, wrecz przeciwnie.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 22.12.2017 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 22.12.2017, 17:17
Skoro Carrillo bierze analityka z Videotonu, to co w takim razie z Mariuszem Kondakiem?
Mariusz wciąż jest w klubie i nikt go nie zwolnił, co będzie dalej to się okaże po przyjściu Carrillo.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.12.2017, 09:50
Nasz Nowy trener ma wiele pytan do Naszego starego trenera (tak wiem, duzo tych rozmow ostatnio)
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...-udany/tlp5vz3
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.12.2017 o godz. 09:53.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.12.2017, 21:36
PS już opublikował wywiad z naszym trenerem:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...419,1,727.html
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 23.12.2017, 22:36
Taki drugi Wesoły Tadziu Gawędziarz
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 23.12.2017, 23:21
Wiem że to trudne ale Kiko Ramirez i Joan Carrillo to nie ta sama osoba więc pilnujcie tematów każdy z tych panów ma swój oddzielny.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Od: 08.2008

Stary 24.12.2017, 00:04
Pytaja to odpowiada.
Dobrze, ze sie powtarza a nie w kazdym miejscu co innego...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.12.2017, 15:25
https://www.youtube.com/watch?v=2RLY...Q#action=share
Nowy trener jest znacznie zdolniejszy. W ciągu kilku godzin nauczył się tyle polskiego, ile Kiko w ciągu roku
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 27.12.2017, 16:46
Troszkę martwi mnie ta "wazelina" do kibiców, płynąca z każdego wywiadu...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.12.2017, 17:03
A co miał qrwa powiedzieć ? walcie się i nie przychodźcie na mecze?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.12.2017, 17:03
Nie ma jak szukać problemów tam gdzie ich nie ma
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 27.12.2017, 17:04
Nie to...ale nadmiar słodzenia nam. Ja tpo odczuwam, jako szukania sobie "pleców" wśród kibiców na wypadek niepowodzeń...
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 27.12.2017, 17:20
siara napisał(a):Wyświetl post
Nie to...ale nadmiar słodzenia nam. Ja tpo odczuwam, jako szukania sobie "pleców" wśród kibiców na wypadek niepowodzeń...
Bozeeeeeeeee widzisz i nie grzmisz!! To co mial powiedzieć? Może rzucisz jakąś propozycje? Zreszta to były słowa do kibiców a nie do zarządu czy piłkarzy..... Rece sie same załamują
Ostatnio edytowane przez wislak2214 : 27.12.2017 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 27.12.2017, 17:23
Wypi****lać na drugą stronę Błoń
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 28.12.2017, 01:35
Mam takie przeczucie (i to wcale nie jest spowodowane przez wodke ) że Carillo sie sprawdzi u nas
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 28.12.2017, 07:49
Ja sie Carillo nie sprawdzi to juz chyba tylko Guardiola albo Mourinho da rade
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.12.2017, 08:11
To raczej oczywiste, że gdyby (odpukac) Carrillo się nie sprawdził, to kończymy z opcją hiszpańska a i pewnie pozycja Junco byłaby mocno zagrożona. Za takowe wydaarzenie uważam brak awansu do 8 w tym sezonie, a w następnym... ciężko wyrokowac.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 28.12.2017, 08:19
Tak,a jak strzelimy gola to parkujemy autobus w bramce
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 28.12.2017, 09:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To raczej oczywiste, że gdyby (odpukac) Carrillo się nie sprawdził, to kończymy z opcją hiszpańska a i pewnie pozycja Junco byłaby mocno zagrożona. Za takowe wydaarzenie uważam brak awansu do 8 w tym sezonie, a w następnym... ciężko wyrokowac.
Nie wydaje mi się aby pozycja Junco była zagrożona. Może być co najwyżej zagrożony projekt hiszpański, tj. trener z Hiszpanii i zawodnicy z Hiszpanii.

Ja chciałbym przywołać tutaj przykład na którym, być może, się Wisła chce wzorować- a o tym się nie mówi, nie przyznaje do tego. To AEK Larnaca.

Sezon 17/18 - 11 zawodników z obywatelstwem hiszpańskim
Sezon 16/17 - 12
Sezon 15/16 - 10
Sezon 14/15 - 9
Sezon 13/14 - 5
Sezon 12/13 - 8
Sezon 11/12 - 5

Od 2014 roku Dyrektorem Technicznym jest tam Hiszpan Xavi Roca
Od 2010 do 2012 Dyrektorem Sportowym był Jordi Cruijff

Jeżeli zaś chodzi o trenerów:
- 2014-2016 - Thomas Christiansen, Norweg mający obywatelstwo hiszpańskie. Odszedł do APOELu a następnie do Leeds, gdzie trenuje do dzisiaj,
- od 2016 do aktualnie - Imanol Idiákez. Jak nie ciężko się domyślić Hiszpan. Przyszedł z hiszpańskiego zadupia podobnie jak nasz Kiko. Tylko że liczby nawet nawet - KLIK

Larnaca od 4 sezonów nie kończy poniżej 3 miejsca, czyli na dobrą sprawę od początku projektu hiszpańskiego. Widać zauważalny progress - KLIK

Ciekawostką jest, że w całej cypryjskiej ekstraklasie gra 23 zawodników z obywatelstwem Hiszpanii- z czego aż 11 w Larnace (blisko połowa).
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 28.12.2017 o godz. 09:16.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 28.12.2017, 09:14
Tutaj wywiad z Nikoliciem, gdzie wspomina trochę naszego nowego trenera
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...063,1,429.html
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 28.12.2017, 10:31
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się aby pozycja Junco była zagrożona. Może być co najwyżej zagrożony projekt hiszpański, tj. trener z Hiszpanii i zawodnicy z Hiszpanii.

Ja chciałbym przywołać tutaj przykład na którym, być może, się Wisła chce wzorować- a o tym się nie mówi, nie przyznaje do tego. To AEK Larnaca.

Sezon 17/18 - 11 zawodników z obywatelstwem hiszpańskim
Sezon 16/17 - 12
Sezon 15/16 - 10
Sezon 14/15 - 9
Sezon 13/14 - 5
Sezon 12/13 - 8
Sezon 11/12 - 5

Od 2014 roku Dyrektorem Technicznym jest tam Hiszpan Xavi Roca
Od 2010 do 2012 Dyrektorem Sportowym był Jordi Cruijff

Jeżeli zaś chodzi o trenerów:
- 2014-2016 - Thomas Christiansen, Norweg mający obywatelstwo hiszpańskie. Odszedł do APOELu a następnie do Leeds, gdzie trenuje do dzisiaj,
- od 2016 do aktualnie - Imanol Idiákez. Jak nie ciężko się domyślić Hiszpan. Przyszedł z hiszpańskiego zadupia podobnie jak nasz Kiko. Tylko że liczby nawet nawet - KLIK

Larnaca od 4 sezonów nie kończy poniżej 3 miejsca, czyli na dobrą sprawę od początku projektu hiszpańskiego. Widać zauważalny progress - KLIK

Ciekawostką jest, że w całej cypryjskiej ekstraklasie gra 23 zawodników z obywatelstwem Hiszpanii- z czego aż 11 w Larnace (blisko połowa).
Całkiem ciekawe spostrzeżenie i fajnie przeprowadzona analiza... pojawia się tylko kilka "ale". w sezonie 11/12 było raptem 5 Hiszpanów, u nas jest na obecną chwilę 7. Czyli idąc tym tropem mamy 7 zawodników, trenera, dyrektora sportowego i asystenta (Portugalczyka, który zna hiszpański) i będzie analityk. Niby podwaliny pod projekt wzorem AEK-u mamy, tylko że tam od dawien dawna był jeden hegemon który co roku zdobywa mistrzostwo zwany APOELem i długo długo nikt poza przebłyskami max 3 drużyn raz na kilka lat. w ekstraklapie jest trochę inaczej bo dobrze wiemy, że co sezon to do tej 25 kolejki rzekomo wszyscy walczą o mistrzostwo, a prawda jest taka że słabe i przeciętne kluby celują w grupę mistrzowską tylko po to by prze***ać większość meczów, ewentualnie sprzedać wynik tym którzy od początku roku biją się o mistrza a takimi klubami od kilku lat są oba kluby na literę L. Z jednej strony chciałbym, aby takie coś wypaliło bo wiadomo, że wszyscy znów chcieli by oglądać Wisłę na czele i przed meczem typować czy będzie 4:0, 5:1 albo 3:0 niż obgryzać paznokcie czy w ogóle wygramy z jakiś tam zabrzem, płockiem czy inny szajsem.

Poza tym popatrzmy na polskie realia, średni czas pracy trenera to ok. 8/9 miesięcy na Cyprze myślę że znacznie więcej, więc tam trener ma czas na transfery, poznanie i odpowiednie przygotowanie zespołu pod każdym względem. Dlatego u nas taki projekt nie wypali, a jego skutki będziemy odczuwać przez kolejne dłuuuugie lata... A swoją drogą nie było już tak jakoś podobnie z takim projektem ok. 6 lat temu? Jak byli jacyś tam z zachodu? Jak to im było Maskaant i Valckx ?
Powód: JżS
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 28.12.2017 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 28.12.2017, 10:41
Arek95 napisał(a):Wyświetl post

Poza tym popatrzmy na polskie realia, średni czas pracy trenera to ok. 8/9 miesięcy na Cyprze myślę że znacznie więcej, więc tam trener ma czas na transfery, poznanie i odpowiednie przygotowanie zespołu pod każdym względem. Dlatego u nas taki projekt nie wypali, a jego skutki będziemy odczuwać przez kolejne dłuuuugie lata... A swoją drogą nie było już tak jakoś podobnie z takim projektem ok. 6 lat temu? Jak byli jacyś tam z zachodu? Jak to im było Maskaant i Valckx ?
Tamten projekt nie był tak dokonca zły gdyby za wynikiem poszło ogarniecie większego budżetu i o ile dobrze pamiętam to troche kasy zarobili piłkarze z LE.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 28.12.2017, 10:56
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Tamten projekt nie był tak dokonca zły gdyby za wynikiem poszło ogarniecie większego budżetu i o ile dobrze pamiętam to troche kasy zarobili piłkarze z LE.
Był zły - bo nie był dopasowany do ówczesnych realiów. Brak awansu w jednym roku spowodował że cały "domek z kart" się rozleciał. Bez zapewnienia długofalowego finansowania nie miało sensu wchodzić w ten scenariusz. Na końcu zostaliśmy z olbrzymimi kontraktami i stadem nie sprzedawalnych "emerytów" (poza wyjątkiem Meliksona). Skutki tego długo odbijały się nam czkawką.
(Zyski z LE nie zrekompensowały nakładów)

Taki projekt zrealizowała Legia, ale tutaj było zapewnione finansowanie na kilka sezonów. U nas miał być to jednorazowy strzał i to w dodatku w 100% celny. Słaby biznesplan bazujący na "szczęściu" i tyle. Nie ma co żyć przeszłością.
Winę za to ponosi ówczesny Zarząd i właściciel że zdecydowali się na coś, na co nie mieli pieniędzy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 28.12.2017, 10:56
Całkiem ciekawe spostrzeżenie i fajnie przeprowadzona analiza... pojawia się tylko kilka "ale". w sezonie 11/12 było raptem 5 Hiszpanów, u nas jest na obecną chwilę 7. Czyli idąc tym tropem mamy 7 zawodników, trenera, dyrektora sportowego i asystenta (Portugalczyka, który zna hiszpański) i będzie analityk.
Trzeba przyjąć założenie, że projekt "hiszpańskiej Wisły" to rzeczywiście projekt a nie przypadek.

Być może wzorujemy się na Larnace, być może nie. Tego się nie dowiemy. Na Cyprze widać, że proces budowy tego projektu jest stopniowy (progresja w liczbie Hiszpanów). U nas to się zaczęło, można powiedzieć, z grubej rury. Należałoby się zastanowić przede wszystkim na ile taki projekt był rzeczywiście zaplanowany (kierunek Iberyjski) a na ile widzi misie Ramireza zaaprobowane przez Zarząd/Dyrektora Sportowego.

Wolna ręka Junco w kwestii transferów jasno pokazuje, że ma on pełne zaufanie Zarządu. Z resztą nawet chyba sama Pani Prezes wypowiedziała się kiedyś ciepło o tym, że Junco jest specjalistą i ma to pełne zaufanie.

Niby podwaliny pod projekt wzorem AEK-u mamy, tylko że tam od dawien dawna był jeden hegemon który co roku zdobywa mistrzostwo zwany APOELem i długo długo nikt poza przebłyskami max 3 drużyn raz na kilka lat.
U nas hegemona nie ma, chyba że takim nazwiemy zdobywającą w ostatnich latach niemal co roku Mistrzostwo Legię. Tylko że to jest hegemon ilościowy, bynajmniej nie jakościowy. Być może nasz Zarząd dostrzegł potencjał tego projektu, niszę, niski poziom ligi przy relatywnie wysokich kosztach. A my próbujemy wyższego poziomu przy kosztach relatywnie niskich (tu: zakładam, że jeżeli w czasach nie najlepszej sytuacji finansowej zatrudniamy dużą liczbę nowych piłkarzy, to Zarząd podejmuje decyzje racjonalne i odpowiedzialne).

W ekstraklapie jest trochę inaczej bo dobrze wiemy, że co sezon to do tej 25 kolejki rzekomo wszyscy walczą o mistrzostwo, a prawda jest taka że słabe i przeciętne kluby celują w grupę mistrzowską tylko po to by prze***ać większość meczów, ewentualnie sprzedać wynik tym którzy od początku roku biją się o mistrza a takimi klubami od kilku lat są oba kluby na literę L. Z jednej strony chciałbym, aby takie coś wypaliło bo wiadomo, że wszyscy znów chcieli by oglądać Wisłę na czele i przed meczem typować czy będzie 4:0, 5:1 albo 3:0 niż obgryzać paznokcie czy w ogóle wygramy z jakiś tam zabrzem, płockiem czy inny szajsem.

Jestem bardzo mocno przekonany, że gdyby Ramirez okazał się dobrym trenerem (tu: Wisła grałaby lepszą piłkę) to nadal prowadziłby Wisłę. Okazuje się, że był jednak również "ciężki" charakterem. Zapewne otrzymałby szansę prowadzenia Wisły także w następnym sezonie/sezonach. Rzeczywistość jednak wszystko zweryfikowała. Inaczej mówilibyśmy o anomalii- trener w Polsce, zagraniczny, prowadzący klub przez ponad dwa sezony.

Ponadto mówi się, że to Carillo miał objąć Wisłę wcześniej (wówczas nie poznalibyśmy Ramireza). I znów- to mogłoby wypalić na lata, lub mogłoby upaść w grudniu 2017. Tutaj znowu albo mówilibyśmy o anomalii, albo o klęsce. Osoba Carillo wyznaczona na stanowisko trenera już ponad rok temu, wówczas bezskutecznie, nakazuje zauważyć że ta naprawdę dopiero teraz ten nasz projekt może zacząć rozwijać skrzydła.

Co do Holendrów. Wtedy nie było widać pomysłu na budowane klubu. To było "na chaos". Piłkarskie praw.....i jak Branco, Lamey, Jaliens. Absolutnie przestrzelone transfery Valckxa. Brak młodych, perspektywicznych ("odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków"- Czekaj, Brud, Kowalski ). Katastrofa finansowa będąca pokłosiem ułańskiej fantazji z przegranych z APOELem eliminacji. Koncepcja ta była całkowitą klapą. Wydaje mi się, że teraz jest inaczej, lepiej, mądrzej, spokojniej. Zostali zakontraktowani piłkarze doświadczeni, ale też młodzi. Na teraz i na przyszłość.

Pozostaje trzymać kciuki za nowego trenera. Wydaje mi się, że Zarząd patrzy teraz tak: "jest Carillo, choć miał być już wcześniej. Gdyby był Carillo wcześniej, nie byłoby Kiko. Manuel- masz teraz swoją autorską koncepcję. Masz nasze zaufanie. Czekamy, budujemy".

Marzę o tym, żeby tak właśnie było.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 28.12.2017 o godz. 11:03.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 28.12.2017, 11:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Winę za to ponosi ówczesny Zarząd i właściciel że zdecydowali się na coś, na co nie mieli pieniędzy.
Pełna zgoda pomysł mimo ze krótkofalowy nie był zły gdyby był stała za tym większa kasa, skonczyły sie regularne przelewy skończyła sie gra ale na zwolnienie trenera kasa była i płacenie za zerwane kontrakty itd.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 28.12.2017 o godz. 11:07.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 28.12.2017, 11:04
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Tutaj wywiad z Nikoliciem, gdzie wspomina trochę naszego nowego trenera
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...063,1,429.html
Wszystko, absolutnie wszystko (jego doswiadzcenie, sposob pracy, opinie o nim) wskazuja, ze to bardzo dobry wybor
Czyli patrzac na to, ze w ekstraklasie jest wszystko na opak cos sie bedzie musiało wypie.rdolic
Naprawde dawno nie mialem takich duzych oczekiwan wobec przychodzacego trenera (Skorża, Maaskant?)
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów