The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.01.2017, 15:34
To chyba nie miejsce na dyskusję o funkcjonowaniu akademii.

Ja z kolei mam pytanie odnośnie otoczenia naszego stadionu a w zasadzie odnośnie Cichego Kącika. Szczerze powiedziawszy nie znam historii tego miejsca a ze zdjęć z wysokości wygląda to za na jakiś przemyślany projekt zagospodarowania przestrzennego. Nie wiem czy dobrze ale mi się kojarzy z miejscem na stadionie lekkoatletycznym do pchnięcia kulą.
Zna ktoś historie powstania projektu i zabudowy tego miejsca?
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 23.01.2017, 17:50
Historia jak to przy miejscowym planie, studiowali studiowali aż plan uchwalili, tam wcześniej też były obiekty sportowe przecież-basen stary, bieżnia.

Tu sobie możesz poczytać co oni tam przewidują http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=24065

Do kolegów z góry , tam gdzie na środku rośnie drzewo to nie jest nasze, to ma Filipiak chyba w jakiejś umowie z miastem i w tym roku ruszą tam z budową jakiegoś centrum sportu i rekreacji.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 23.01.2017, 18:13
Cytat:
Do kolegów z góry , tam gdzie na środku rośnie drzewo to nie jest nasze, to ma Filipiak chyba w jakiejś umowie z miastem i w tym roku ruszą tam z budową jakiegoś centrum sportu i rekreacji.

Tak, tak to nie o to drzewo chodzi. AP ma na myśli chyba to które rośnie przy starej hali i blokuje możliwość budowy boiska. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Szkoda, że tereny przy cichym kąciku nie są nasz, można byłoby na nich zbudować spokojnie 2 pełnowymiarowe boiska dla AP.
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Stary 23.01.2017, 18:23
A to sory pardon,to poniżej jest bardziej charakterystyczne jako 'na środku'

O ile to nie jest pomnik przyrody prawem chroniony to wycinka czegoś takiego to nie jest wybitny problem...

Edit. Doczytałem teraz ten artykuł. No to jak dostali to hajda i do przodu.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 23.01.2017, 18:27
Tzn ja nie jestem pewien czy chodzi właśnie o to drzewo, ale domyślam się że tak. W AP twierdzą że mają już zgodę i nic nie stoi na przeszkodzie by postawić boisko.
Wybaczcie za duże zdjęcie ale widać na nim wyraźnie owe drzewo (po prawej str)

W sumie jest jeszcze trochę miejsca za starą halą Wisły, na upartego można tam wcisnąć coś na kształt orlika.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 23.01.2017 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Stary 23.01.2017, 18:31
No tam sporo drzew jest generalnie, robiłem tam pomiary ostatnio bo jak wspominałem wyżej ,coś będzie doklejane od zachodniej strony hotelu.
Jakby ktoś mądrze to rozplanował, ogarnął ten syfiaty parking między hotelem a halą, to tam by drugi stadion się zmieścił.
BTW to może się zgłoszę do TSW, że im geodezję za pół ceny zrobię jak będą potrzebować coś pod boisko, zawsze będą parę stów do przodu

A patrz krzaq ile miejsca jest koło tych samochodów różnokolorowych i w stronę Chodowieckiego...i schowany za stadionem na tym zdjęciu budynek gdzie akredytacje dają, który nadaje się tylko do rozbiórki.
Ale tak czy siak szkoda tych terenów starego basenu, piękne działki na boiska treningowe...
Ostatnio edytowane przez adas123 : 23.01.2017 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 23.01.2017, 19:16
Oj tak szkoda.
Na obecnych terenach, o ile TS w całości będzie chciał je przeznaczyć na AP, lub przynajmniej w większości postawimy jeszcze maksymalnie jedno pełnowymiarowe boisko (o ile się uda zmieścić) i może jeszcze jedno mniejsze o wymiarach zbliżonych do orlika.
Choć nie oszukujmy się to i tak będzie dużo.
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member

Od: 09.2016

Stary 09.02.2017, 12:58
Chciałbym, żeby przemalowano schody na sektorze gości. Połączenie niebieskich krzesełek z żółtymi schodami kojarzy mi się z ....ą-świnią arką gdynią
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 09.02.2017, 17:34
kolor schodów wynika chyba z przepisów
nie wiem jakie są alternatywne
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 09.02.2017, 18:37
azkaz napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym, żeby przemalowano schody na sektorze gości. Połączenie niebieskich krzesełek z żółtymi schodami kojarzy mi się z ....ą-świnią arką gdynią
Niech zostaną jak już są - będziesz przynajmniej nabuzowany
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.02.2017, 19:41
Dajcie spokoj. Jest jedno pelno wymiarowe boisko.

Pozostaly teren wykorzystac na boiska mniejsze. Treningowe.

Za hala jest teren zostawiony pod budowe nowej hali. Nie wiem jakie sa obecnie plany ale na tym polu tez mamy duze zaleglosci. Tak prawde powiedziawszy wybudowalbym nowa hale w ciagu budynkow frontowych, stara hale wyburzyl i z tylu naczaskal boisk.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 09.02.2017, 19:53
Jak przywieziesz do biura TS-u kilka walizek z pieniędzmi to sobie wyburzysz starą halę.

W tej hali znajduduje sie kilkadziesiat pomieszczen, restauracja, kryty basen po remoncie, pokoje, sklepy klubowe, parkeit do gry i tak dalej.

Chyba, ze mylisz pojęcia i piszesz o nowej hali . Ale tam znajduje się silownia, hotel, sala bokserska, sekcja strzelecka, parkiety do gry i tak dalej.

Poczekaj, zaraz wyburzymy największy majątek TS-u Wisly zeby postawic pole z trawą.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.02.2017 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.02.2017, 20:47
Myslac o hali mowie o obiekcie wysunietym najbardziej na poludnie z kompleksu glownego. Obiekcie na tylach ktorego miala powstac nowa hala.

Nie mowie o burzeniu basenow ani nic w ten desen.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member

Od: 09.2016

Stary 09.02.2017, 22:20
dwa węgorze i mam energię na mecz, dogrywkę, karne i jeszcze bieganie po mieście
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 10.02.2017, 19:29
D.D z naszej rady nadzorczej dał info na facebooku ze swojego prywatnego konta, że już niebawem beton wewnątrz stadionu (tam gdzie można umieścić bannery) zostanie czymś zasłonięty. Jest jakiś pomysł i działania jak widać w tym kierunku.
Ostatnio edytowane przez MłodePokolenie : 10.02.2017 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 10.03.2017, 10:56
Ja bym sobie życzył, żeby w końcu zrobić elewację stadionu, bo jak długo ona będzie jeszcze straszyć? Czy naprawdę miasto nie ma kilku mln na to , żeby zeszlifować i pomalować? 2 kwestią jest muzeum Wisły kiedy w końcu się tego doczekamy?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.03.2017, 11:09
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym sobie życzył, żeby w końcu zrobić elewację stadionu, bo jak długo ona będzie jeszcze straszyć? Czy naprawdę miasto nie ma kilku mln na to , żeby zeszlifować i pomalować?
Przecież chyba już było wielokrotnie mówiono, że to nie kwestia tego czy da się to technicznie wykonać, tylko kwestia praw autorskich.

No chyba, że się mylę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.03.2017, 11:13
jeśli chodzi o stadion to jedyne co zrobił bym na juz to zasłonił beton pomiędzy pietrami trybun. walnąć kasetony ze sponsorami lub czyste w kolorze czerwonym z herbem co kilka metrów i było by git bo razi w oczy
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 10.03.2017, 11:15
Podobno miasto wykupiło prawa autorskie od biura projektowego śp. Obtułowicza. Naprawdę wierzycie że miasto zapłaci miliony za estetykę stadionu ? Wystarczy gdyby pozwolili dopieścić go w środku np. ozdobić bandy na piętrze datami mistrzostw itp. jak na Emirates Stadium
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.03.2017, 01:56
Mam nadzieję, że stadion doczeka się kiedyś przebudowy, a mianowicie: dostosowanie trybun za bramkami w stosunku do trybun bocznych ( wyprostowanie) usunięcie odciągników za trybunami. Rozbiórka pawilonu medialnego, a w zamian zabudowa narożnika. Elewacja. Ozdobić betony w środku datami z mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Superpucharu itd, z dodatkiem Herbów Wisły. Budowa Muzeum. Marzy mi sie jednolity, półokrągły dach niczym na Lechii i inny typ oświetlenia
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 11.03.2017, 07:18
Ja pisałem już kilka razy do klubu (m. in. rzecznika) W klubie mają świadomość, że jest to koncepcja bardzo promowana przez kibiców. Widziałem, że inni fani też o tym pisali na tt, fb, czy instagramie.
Jak wspomniał Młode Pokolenie zasłonięte betony na stadionie obiecuje Damian Dukat.

Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo wizualnie zyskuje stadion, proponuję przejrzeć sobie zdjęcia z meczu kadry na R22 z Litwą.

Niebo, a ziemia.
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 11.03.2017, 08:57
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Podobno miasto wykupiło prawa autorskie od biura projektowego śp. Obtułowicza. Naprawdę wierzycie że miasto zapłaci miliony za estetykę stadionu ? Wystarczy gdyby pozwolili dopieścić go w środku np. ozdobić bandy na piętrze datami mistrzostw itp. jak na Emirates Stadium
Bzdura, przeciez sprawa jest w sadzie
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 16.03.2017, 18:39
Na stadionie rozpoczęło się oklejanie betonu bandami reklamowymi.

Na internecie jest dostępne zdjęcie zrobione w strefie kibica.
Widać nowe reklamy LV BET.
Pytanie czy cały stadion zostanie oklejony, czy jedynie fragment?

Był ktoś z Was dziś w godzinach popołudniowych w strefie i może się wypowiedzieć?
Reklamy pod VIPami już są z tego co kojarzę od wielu miesięcy.

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 19.03.2017, 09:26
Takie pytanie po kiego grzyba zamykane są bramki między sektorami na górze trybuny ?
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.04.2017, 13:35
Cracovia ma mieć kolejne dofinansowanie z Ministerstwa Sportu. Tym razem na bazę szkoleniową.
Było lodowisko, potem hala, teraz baza...
Szkoda że największy wielosekcyjny Klub w Polsce nie doczekał się nawet nowej hali...
Układy.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
szamik
Member

Od: 04.2009

Stary 12.04.2017, 14:21
Patrząc trochę obiektywnie, zwróć uwagę ile kosztował nasz stadion a ile hipermarket
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 12.04.2017, 14:37
szamik napisał(a):Wyświetl post
Patrząc trochę obiektywnie, zwróć uwagę ile kosztował nasz stadion a ile hipermarket
Patrząc obiektywnie - to na naszym stadionie niezłe przekręty musiały iść że aż tyle kosztował. Można było wybudować tańszy lepszy stadion.

A co do hali dla koszykarek w końcu regularnych mistrzyń polski to doczekamy się hali?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.04.2017, 15:56
a doliczyłeś do tego ile miasto musiało dać kasy bądź działek norbertankom czy liczysz tylko sam koszt budowy?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Kamrat
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 16.04.2017, 18:13
Licząc obiektywnie to za ukradzione Wiśle postawili hipermarket w kałuży.
Potwierdzi to każdy z wykonawców , którzy budowali obydwa stadiony.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.07.2017, 17:39
KOLEJNA WYMIANA KRZESEŁEK NA STADIONIE WISŁY

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sly_21076.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź