The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.04.2016, 14:28
Kupione! Kto jeszcze?
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 16.04.2016, 17:39
Niestety wyglada to dramatycznie. Slowa "czy wygrywasz czy nie" to dla wiekszosci puste haslo. Do zobaczenia jutro.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.04.2016, 17:39
ja mam jeszcze w planie aktualną koszulkę i bluzę.
Trzeba pomagać - ciężkie czasy.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 16.04.2016, 17:51
W sumie to co mecz w tym temacie wielkie bicie piany pt. Wierności, barwy itp... nie ma co rozdzierać szat, zapraszajcie ludzi, rodziny, dzieciaki, kogo się da... na meczu też fajnie się da spędzić wolny czas bez dorabiania ideologii

Jak zaczną w grupie spadkowej wygrywać, wpadnie więcej bramek i podtrzymają ten styl, to i więcej ludzi się zbierze. Mimo tego, że wylądowaliśmy w grupie spadkowej, to ostatnie mecze pokazały, że drgnęło coś w dobrym kierunku. Oby tak to wyglądało również w następnych tygodniach.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 16.04.2016, 17:51
Sprzedała się taka ilość biletów, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Teraz kiedy drużyna najbardziej potrzebuje kibiców okazuje się, że na trybunach zasiądzie zastraszająca liczba <10 tys. widzów. Ludzie, ruszcie swoje cztery litery na R22!
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 17.04.2016, 11:30
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Nie bylem na Zaglebiu bo nie moglem. Bylem wczesniej Na Piascie i Jadze. Planuje jutro zabrac dziewczyne i pojawic sie na meczu z Gornikiem bo mnie poprostu ciagnie. Szkoda ze po walce pilkarzy z Zaglebiem kibice sie odwracaja bo nie udalo sie wygrac. Jedynie dobra gra przyciagnie ludzi na stadion i walka o najwyzsze cele
Tylko na młyn jej nie bierz.

10 tysięcy?

I bardzo dobrze! Będzie kto ma być. Te same mordy. Ludzie, dla których Wisła coś znaczy.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.04.2016, 06:40
Wybiera się ktoś na Termalikę? Patrząc ile biletów sprzedanych raczej nie bardzo.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.04.2016, 07:21
Będzie pewno jakieś 9-10 tys. Może trochę mniej, bo to poniedziałek. Będą ci sami co zawsze są.
Reszta przypomni sobie jesienią, gdy przyjedzie Legia albo kur.wa zza Błoń.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 19.04.2016, 07:21
Patrząc na to, jak schodziły bilety na Górnik, może być jeszcze gorszy wynik. A szkoda bo sporo się dzieje teraz na meczach i dużo bramek pada... W sumie to chyba mamy teraz najkorzystniejszą formę w całym, bieżacym sezonie.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 19.04.2016, 07:43
Do poniedziałku jeszcze troche czasu....
Szkoda,ze nie w niedziele,mysle,ze to gwarancja na pewno dodatkowego 1000 i więcej.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 19.04.2016, 09:34
Ja osobiście na meczu się nie pojawię, termin jest dla mnie niestety zaporowy.
Natomiast bilet na spotkanie kupię, w ramach wsparcia klubu.
Odpowiedz cytując
coni
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 20.04.2016, 13:55
Bedzie ile bedzie. bez spinki.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 24.04.2016, 16:56
Po ilu godzinach jest anulowany zakup bez płatności? Kupiłem bilet, ale nie udało mi się zapłacić, bo w banku wyskoczyła mi reklama 500+ zamiast okienka przelewu. W sklepie ma nie opcji zapłać ponownie a nie mogę kupić innego biletu bo mnie blokuje.
rrr
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.04.2016, 17:38
Kilka godzin. Możesz zadzwonić do payu i anulują od razu.
Odpowiedz cytując
Miguelito
Member

Od: 07.2011

Stary 25.04.2016, 16:27
Zadałem sobie trud i przejrzałem strony klubów z ekstraklasy. Zgadnijcie co się okazało? Jedynie Kibice Wisły i Cracovi, którzy nie posiadają karty kibica nie mogą kupić biletu przez internet. Osobiście uważam, że nie znaleźliśmy się w zaszczytnym towarzystwie..... Mało tego Legia, Lechia i Górnik Łęczna (!) korzystają jak mi się wydaje z usług tego samego dostawcy aplikacji do sprzedaży biletów online i mają system przejrzysty i łatwy w obsłudze. Nie jestem ekspertem, ale uważam że frekwencja na stadionie mogłaby być znacznie wyższa, gdyby zdjąć to niedorzeczne ograniczenie....
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 25.04.2016, 21:31
Miguelito napisał(a):Wyświetl post
Zadałem sobie trud i przejrzałem strony klubów z ekstraklasy. Zgadnijcie co się okazało? Jedynie Kibice Wisły i Cracovi, którzy nie posiadają karty kibica nie mogą kupić biletu przez internet. Osobiście uważam, że nie znaleźliśmy się w zaszczytnym towarzystwie..... Mało tego Legia, Lechia i Górnik Łęczna (!) korzystają jak mi się wydaje z usług tego samego dostawcy aplikacji do sprzedaży biletów online i mają system przejrzysty i łatwy w obsłudze. Nie jestem ekspertem, ale uważam że frekwencja na stadionie mogłaby być znacznie wyższa, gdyby zdjąć to niedorzeczne ograniczenie....

Szczerze?
Dla mnie to głupota.
Na tym forum było multum szczekaczy, że jak zniosą KK to pierwsi będę w kolejce stali i że frekwencja pójdzie w górę..
Ale poszła, co nie? Dobrze, że kupiłem bilet na mecz z Termalicą na samym początku bo by brakło..

Szukamy problemów tam gdzie ich nie ma. Nie chce się niektórym ruszyć dupy, nie chce im się pokilkać na stronie, najlepiej to by było zadzwonić i niech mi bilecik do domu wyślą, przed meczem po mnie przyjadą i po meczu odstawią do domu, no i żebym się jeszcze mógł napić piwka na koszt Wisły.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 25.04.2016, 23:20
Jak myślisz, łatwo jest przekonać kogoś mieszkającego 150km od Krk, żeby przyjechał na mecz 3h wcześniej i postał w kolejce za KK i biletem?
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.04.2016, 07:10
Pier.dolenie. Przecież nie musi wyrabiać tej karty co mecz.
Przyjeżdża raz, w któryś weekend, fajna pogoda. Jest w Krakowie kilka godzin przed meczem, wyrabia kartę i kupuje bilet. Idzie na Rynek, wypija piwko, wraca na stadion. Na następny mecz kupuje już online. Takie trudne?
Ile jest biadolenia, że mecz za wcześnie, za późno, a to zły dzień tygodnia. A to nie ma czym wrócić, albo czym przyjechać. Ci sami ludzie nie mają problemu, żeby dojechać na melanż na mieście, a później w stanie mocno wskazującym wrócić na wioskę w środku nocy. Podobnie wszystkie problemy logistyczne znikają gdy gramy z L.

Tak jak pisze ZWE, nic się nie zmieni. Ludzie są leniwi i nie przyjdą na taki mecz jak wczoraj, choćby bilety były online, bez karty i za 5 zeta. Do tego chcą oglądać tylko mecze o mistrzostwo. Ale nie rozumieją, że klub potrzebuje zarabiać na każdym spotkaniu. A nie na 2-3 topowych w ciągu roku.

Ktoś wyżej już to pisał - teraz chodzą ci sami, ci co byli zawsze i będą zawsze. Reszta? Reszta nie ma prawa głosu, a krzyczy najwięcej.
Marzy mi się (nierealne z uwagi na nasze finanse), aby przed następnym meczem z L klub ogłosił, że bilety tylko dla tych, którzy pokażą wejściówkę z np. takiego meczu jak wczoraj. Ale byłby foch i ból dupy
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 26.04.2016, 15:32
Cytat:
Szukamy problemów tam gdzie ich nie ma.
Problem istnieje, jest nim niska frekwencja - chociaż tutaj też się można kłócić. Niska czy nie niska? Może taka jaka powinna być, taka na jaką nas stać?
Spadlibyśmy z ligi, byłaby jeszcze niższa, gralibyśmy w Lm, byłaby wiele wyższa. Każdy klub ma tylu wiernych fanów ilu ma, każdy ma swój pułap frekwencji. Dla Wisły jest to obecnie 10 tysięcy.
Natomiast te wszystkie gadki, że gdyby było to to by była większa frekwencja to jest złe diagnozowanie problemu. Ludzie wiedzą, że frekwencja mogłaby być większa ale, że z myśleniem, logiką itp słabo to się dopatrują przyczyny nie tam gdzie trzeba.
I później wychodzą takie kwiatki, że jakby bilet był tańszy o złotówkę czy pięć to w ogóle frekwencja by wyjebała w górę albo jakby KK można wyrobić w 20 sekund zamiast w 5 minut to by przełożyło się to na frekwencję wyższą o 1 tysiąc widzów.

Miłość do klubu. Tylko to może przyciągnąć ludzi na trybuny klubu, który znajduje się w takim stanie jak obecnie Wisła. Dobra gra, mecz o wyższą stawkę, topowy rywal. To wszystko zawsze skłaniało ludzi do chodzenia na mecze i będzie skłaniać.
Jeśli tego nie ma to pozostają tylko Ci z tej bazy "stałej publiki". Ich mamy teraz 10 tys. Podejrzewam, że te wszystkie udogodnienia i niuanse to by na mecz nawet 500 kolejnych osób nie przyciągnęły. Kto chce przyjść to przyjdzie. Nie trzeba życia ani zdrowia poświęcić aby na mecz przyjść więc co to za .......enie, że "gdyby to gdyby tamto to by było więcej ludzi". Losowe przypadki się zawsze zdarzają, raz komuś godzina nie przypasuje, 5 osobom nie pasuje, że bilet kosztuje 30 zł zamiast 29.99 zł itd
Nawet wpajanie ludziom przywiązania do klubu myślę, że frekwencji oszałamiająco by nie poprawiło. Może kilka tys ale to w dłuuugiej perspektywie.
Taki kraj, takie miasto i taki klub, to nie jest koncert życzeń żeby sobie zażyczyć aby na Wisłę chodziło po 25 tys i to się od jutra stanie. Jest jak jest.

Aaa i jeszcze swego rodzaju moda, takie booom decyduje o wzroście frekwencji. Ale o jest tylko chwilowe. Kończy się moda to i mniej ludzi przychodzi. Widać było przed euro ile osób chodziło na mecze ligowe i jak ta frekwencja zaczęła spadać jak już każdy stadiony zwiedził i jak już mu się odechciało oglądać ligowa kopaninę za 30 czy 70 złotych za mecz.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 26.04.2016, 20:30
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Szukamy problemów tam gdzie ich nie ma.
Zgodzę się z ZWE, gdybyśmy walczyli o Mistrzostwo do ostatniej kolejki z Legią na każdym meczu byłoby co najmniej 20 tysięcy- patrz mecz z Zagłębiem Lubin o wejście do grupy mistrzowskiej- 23 tysiące widzów.

Pogódźmy się z tym, że walka o utrzymanie nie przystoi Wiśle, kibice wciąż chcą ją widzieć w czołówce polskiej ligi i oglądać pojedynki z sąsiadką, Poznaniem czy Warszawą a nie mecze z Niecieczą czy Bielsko Białą.

Przeciwnik ma znaczenie, ale do tego dochodzi jeszcze stawka meczu. Bądźmy poważni, walka o utrzymanie nie jest celem Wisły i nie dziwicie się, że na trybunach są pustki, bo ludzie są rozczarowani i zawiedzeni postawą piłkarzy w ciągu całego sezonu.

Będą wyniki, wrócą kibice/ widzowie/ pasjonaci piłki (do wyboru)
Ostatnio edytowane przez heoij : 26.04.2016 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując
coni
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 27.04.2016, 07:36
Wisla ma w tym momencie 10 tys kibicow. Reszta to sympatycy co przychodza jak jest mecz tzw top. Ba, nawet wsrod tych 10 tys znajdzie taki kwiatek co przez 60 min ciupie na komorce w angry birds a jego laska jest bardziej zainteresowana meczem niz on sam. Takie czasy Panie.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.04.2016, 08:35
Tez nie przesadzajcie. Koniec kwietnia, pogoda jaka byla taka byla, przeciwnik taki, a nie inny. Przede wszystkim pora meczu. I w tej kwestii niestety jedyny mecz o normalnej porze bedzie ze Slaskiem. I to jeszcze beda wymowki, ze busy/pociagi etc.

Jak sie wybieracie na mecze to robic to grupa, a nie pojedyncze osoby w autach. Zapewne wiele jest takich osob, ktore chcialyby sie zjawic, ale nie maja transportu. Kibice czy FC powinni wyciagnac do takich osob reke.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 27.04.2016, 12:27
Cytat:
Tez nie przesadzajcie. Koniec kwietnia, pogoda jaka byla taka byla, przeciwnik taki, a nie inny. Przede wszystkim pora meczu. I w tej kwestii niestety jedyny mecz o normalnej porze bedzie ze Slaskiem. I to jeszcze beda wymowki, ze busy/pociagi etc.
Dodam jeszcze, że Wisła i tak jest w tej kwestii fenomenem. W Krakowie są dwa zwaśnione ekstraklasowe kluby i to ten drugi jest teraz na fali, a Wisła od kilku lat zawodzi. Większość kibiców przyzwyczaiła się do walki w europejskich pucharach, a nie do grania w grupie spadkowej ekstraklasy. Przy tych wszystkich czynnikach i tak mamy o wiele lepszą średnią frekwencję niż np. Śląsk, który w swoim regionie jest jeden, a do tego w ostatnich latach zdobył raz mistrzostwo, dwa razy grał w eliminacjach LE i ma piękny nowy stadion. Bez obaw, zaczniemy liczyć się w walce o mistrzostwo to frekwencja skoczy, 15-20 tysięcy na zwykłych meczach i 25-30 tysięcy na meczach z Legią/Lechem/Cracovią.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 27.04.2016, 13:24
Cytat:
Bez obaw, zaczniemy liczyć się w walce o mistrzostwo to frekwencja skoczy, 15-20 tysięcy na zwykłych meczach i 25-30 tysięcy na meczach z Legią/Lechem/Cracovią.
Ja osobiście staram się być na meczach jak najczęściej, w tym roku na Podbeskidziu, Łęcznej i Zagłębiu, ale w miarę możliwości kupuję również bilet na mecz, na którym się nie pojawię.
Ale osobiście uważam tak jak Ty, my potrzebujemy namiastki sukcesu, nawet nie sukcesu ale namiastki, rozpocznijmy nowy sezon z obecnym bilansem Wdowczyka, czyli 6 meczów (4W, 2R) a gwarantuję Wam, że to rozbudzi wyobraźnie ludzi i frekwencja skoczy do tych 14-16 tys na zwykłych meczach, a w spotkaniach derbowych czy z L, będziemy kręcić się w okolicach kompletu.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 05.05.2016, 20:52
Jak ogarnąć bilet dla dziecka na sektor rodzinny przez neta? To jest chodzi mi o wybór mój bilet + 1 zł dziecko. Czy we 2 wejdziemy na 1 kartę?

EDIT: Leci z automatu gdy się wpisze dane dziecka :]
Powód: jżs
Ostatnio edytowane przez Dzideek : 05.05.2016 o godz. 21:07.
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.05.2016, 21:26
Głupie pytanie: czy na sektor rodzinny można kupić bilet dla osoby dorosłej bez dodatku dziecka? pytam bo na Zagłębiu pewnej kibicce się tak spodobało, że idzie też na Jagiellonię, ale "tam gdzie nie krzyczą"
i pytanie 2: czy na Jagiellonię sektor rodzinny będzie tam gdzie był na Zagłębiu czy na sektorze G ?
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 05.05.2016, 21:32
Sektor rodzinny zawsze jest na sektorze F, czyli tam gdzie był na meczu z Zagłębiem
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.05.2016, 21:35
A to przepraszam, miałem wrażenie że kiedyś siedziałem z dzieckiem na G

ach jeszcze jedno - ponieważ wyjątkowo nie kupię przez internet, a do tej pory nigdy nie zwracałem na to uwagi - czy w meczach, gdzie spodziewana jest niższa frekwencja kolejki do kas będą chociaż połowe mniejsze niż przed Zagłębiem? (tę kolejkę akurat zauważyłem i aż mnie otrzepało na myśl, że miałbym w niej stać )
Ostatnio edytowane przez Pulpet : 05.05.2016 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 10.05.2016, 08:38
Gdzieś w domu zapodziałem KK, wie ktoś może czy mogę w kasie kupić sam bilet i wejść z samym biletem (bez KK) na mecz?
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 10.05.2016, 09:20
Z tego co wiem to masz 2 mozliwosci:
- uniewaznić starą kartę kibica w strefie i wejśc na bilet
- wyrobić nowa kartę i wtedy stara traci ważność i wejśc na nową
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów