The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: W wyborach parlamentarnych 2015 zagłosuję na:
KW Prawo i Sprawiedliwość 66 30,14%
KW Platforma Obywatelska RP 10 4,57%
KW Partia Razem 1 0,46%
KW KORWiN 85 38,81%
KW Polskie Stronnictwo Ludowe 5 2,28%
KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 6 2,74%
KWW „Kukiz’15” 19 8,68%
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 16 7,31%
Inny 11 5,02%
Głosujących: 219. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.10.2015, 10:44
fialo"Pani Szydło prezentuje podobny poziom intelektualny jak jej wyborcy - co najlepiej widać na przykładzie Mirosława - umysłowego impotenta - który zdania w języku polskim sklecić niestety nie potrafi. "

Próbka "poziomu intelektualnego" mjnzwm( młodego jeszcze niewykształconego z wielkiego miasta)

To się nazywa samozaoranie czy jakoś tak?
Odpowiedz cytując
darksun
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.10.2015, 10:52
Nie to co tuzy wolnorynkowe Petru, ZLEW, Razem, PO czy PSL. Tylko socjalizm PiSu budzi grozę. Trzeba ich od władzy odsunąć! Zadanie na 25.10! Howgh!
Powód: d a
Ostatnio edytowane przez darksun : 21.10.2015 o godz. 11:07.
Jeszcze zagra, zagra hejnał na Mariackiej wieży,
Będą słyszeć Lwów i Wilno krok naszych żołnierzy.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.10.2015, 11:02
Karnowski ostrzega przed Kukizem http://www.radiownet.pl/#/publikacje...rzec-platforme
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 21.10.2015, 11:09
darksun napisał(a):Wyświetl post
Nie to co tuzy wolnorynkowe Petru, ZLEW, Razem, PO czy PSL. Tylko socjalizm PiSu budzi grozę. Trzeba ich od władzy odsunąć! Zdanie na 25.10! Howgh!

Odważny jesteś, zaraz zleci się hejterska ekipa, sprawdzony scenariusz.Wyskakuje taki jeden czy drugi PG , a za nim zaraz cała reszta. Oczywiście żartowałem z ta odwagą, to dzieciaki w większości szkolne lub tuż poszkolne nakrecone jeszcze przez korwina czy inny wynalazek.Wspólnym mianownikiem jest nienawiść do Pis.Niewielu jeszcze takich się błąka ale dodają folkloru i kolorytu.Napisałem żebyś nie mówił że nie ostrzegałem.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 21.10.2015, 11:34
A co takiego ma w zasadzie do zaproponowania KUKIZ, że wczoraj porwał? Partiokractwo? a jedyny na to lek to JOWy. Na pytanie czy trzeba się zadłużać odparł: oczywiście, że nie trzeba, ale co w zamian? jakie proponuje reformy? czym chce mnie jako wyborce do siebie przekonać? Pogońmy ich? hasło wyborcze samoobrony w 2001 roku: „Wybierz Samoobronę, zamiast samozagłady”, „Oni już byli”, "Czas odblokować Polskę" - przecież to KUKIZ bis!

Korwin - Państwo będzie istniało jeśli pozbędziemy się wszystkich urzędników... ehhh przecież od tego aż kipi utopią! Znacie kraj, gdzie nie ma urzędników a ludziom prostym żyje się dobrze? skoro większość ludzi to faktycznie debile to jak sobie poradzą ze swoimi sprawami bez urzędnika(urzędnik to nie tylko osoba, która zasiada w US)? Podoba mi się, to że Korwin mówi bez poprawności politycznej, ale gdyby tak samo odezwał się Kaczyński to media by go zniszczyły! tak manipulowałby opinią publiczną, że prawdopodobnie byłby już w szpitalu. A Korwin? kto go bierze z mediów na poważnie? wszyscy tylko się uśmiechają, że to taki nasz błazen na scenie politycznej na którego nikt nie zwraca uwagi. Miał rozsadzić Unię? udało się? Teraz naprawi Polskę? W to może co najwyżej wierzyć gimbo-licealista bądź student 1 roku studiów, który politykę zna z bilbordów.

P.S. znam taki kraj bez urzędników nawet kilka, można sobie zobaczyć jak to wygląda w programie W. Cejrowskiego kiedy odwiedza państwa trzeciego świata.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 21.10.2015 o godz. 11:37.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 21.10.2015, 12:33
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
A co takiego ma w zasadzie do zaproponowania KUKIZ, że wczoraj porwał? Partiokractwo? a jedyny na to lek to JOWy. Na pytanie czy trzeba się zadłużać odparł: oczywiście, że nie trzeba, ale co w zamian? jakie proponuje reformy? czym chce mnie jako wyborce do siebie przekonać? Pogońmy ich? hasło wyborcze samoobrony w 2001 roku: „Wybierz Samoobronę, zamiast samozagłady”, „Oni już byli”, "Czas odblokować Polskę" - przecież to KUKIZ bis!

Korwin - Państwo będzie istniało jeśli pozbędziemy się wszystkich urzędników... ehhh przecież od tego aż kipi utopią! Znacie kraj, gdzie nie ma urzędników a ludziom prostym żyje się dobrze? skoro większość ludzi to faktycznie debile to jak sobie poradzą ze swoimi sprawami bez urzędnika(urzędnik to nie tylko osoba, która zasiada w US)? Podoba mi się, to że Korwin mówi bez poprawności politycznej, ale gdyby tak samo odezwał się Kaczyński to media by go zniszczyły! tak manipulowałby opinią publiczną, że prawdopodobnie byłby już w szpitalu. A Korwin? kto go bierze z mediów na poważnie? wszyscy tylko się uśmiechają, że to taki nasz błazen na scenie politycznej na którego nikt nie zwraca uwagi. Miał rozsadzić Unię? udało się? Teraz naprawi Polskę? W to może co najwyżej wierzyć gimbo-licealista bądź student 1 roku studiów, który politykę zna z bilbordów.

P.S. znam taki kraj bez urzędników nawet kilka, można sobie zobaczyć jak to wygląda w programie W. Cejrowskiego kiedy odwiedza państwa trzeciego świata.
Skoro nie rozumiesz takiej prostej przerzutki jak "rozsadzić Unię od środka" to nie dziwię się, że obawiasz się, że nie poradzisz sobie bez urzędnika, który powie Tobie co wolno, czego nie wolno, zabierze Ci 70% pensji a potem odda tyle, żeby Ci wystarczyło. Serio nie widzisz niesamowitego przerostu biurokracji? Do zarządzania krajem w 89' roku (BEZ KOMPUTERÓW!) potrzebnych było 150 tysięcy urzędników. Wiesz ile jest teraz, pomimo faktu posiadania nowoczesnych technologii? Serio wierzysz, że to prawdzwe zapotrzebowanie? Od lat obserwujemy zwiększoną tendencję do kontroli Polaków, tak się rodzi totalitaryzm.
Jak wcześniej wspomniano, powiedz głupiemu, że dostanie 500 zł to zagłosuje. Bo jest głupi i nie wie jak to działa.

Życzę neokumunistom z partii razem tyle głosów, żeby do sejmu nie weszli ani oni ani ukrywający się za Nowacką Miller i Palikot wraz z całym ZLEW-em.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 21.10.2015 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 21.10.2015, 12:45
Widzisz i ty dalej mnie nie rozumiesz, Korwin mówi o pozbyciu się wszystkich urzędników! powtarzam wszystkich! jedynie chce zostawić mocne Wojsko i Policję (sam sobie odpowiedz dlaczego).
Gdzie ja napisałem albo pytałem o pozostawienie całej armii urzędników, też jestem za ich obniżeniem i wzrostem efektywności, ale od tego są tzw. audyty zewnętrzne, które sprawdziłby ile jest zbędnych etatów i tzw. koneserów kawki i herbatki.
Myślisz, że te Twoje 70% z pensji to idzie jedynie na armię urzędniczą? Policz sobie ile państwo wydaje na Policję, Wojsko, szkolnictwo, służbę zdrowia, kulturę etc.
Czekam dalej na odpowiedź, o kraj bez urzędników....

O jakiej kontroli mówisz? Tobie się chyba nie wydaje, ze jesteś prześladowany przez państwo?
A tak 500zł na dziecko jest dobrym pomysłem oczywiście jeśli będą na to pieniądze, jak inaczej chcesz rozwiązać problem demografii? Zmusić ludzi do tego? Czy np. nie dzięki socjalowi młodzi uciekają do UK i tam rodzą na potęgę ?

P.S. Życzę neokumunistom z partii razem tyle głosów, żeby do sejmu nie weszli ani oni ani ukrywający się za Nowacką Miller i Palikot wraz z całym ZLEW-em. - masz tutaj moje poparcie!
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 21.10.2015 o godz. 13:03.
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 21.10.2015, 12:47
Zanik struktury państwa wystąpił w Somalii, ciekawe dlaczego jeszcze nie ma tam Korwina, który bez podatków, bez kontroli inspekcji pracy, bez państwowej służby zdrowia, bez państwowej edukacji powinien już stworzyć drugie Apple`a.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 21.10.2015, 12:51
Dzięki Vuko! ale chciałem przykładu pozytywnego
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 21.10.2015, 13:03
Dzięki Vuko! ale chciałem przykładu pozytywnego
Proszę bardzo - polityka Singapuru, Korei Pd., "uzwiązkowionej" (70%) Finlandii. Także, Szwecja wbrew pozorom, przy wysokim socjalu, ma bardzo innowacyjną gospodarkę. USA stworzyły swoją potęgę na wysokich cłach.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 21.10.2015, 13:04
Widzisz i ty dalej mnie nie rozumiesz, Korwin mówi o pozbyciu się wszystkich urzędników! powtarzam wszystkich! jedynie chce zostawić mocne Wojsko i Policję (sam sobie odpowiedz dlaczego).
Gdzie ja napisałem albo pytałem o pozostawienie całej armii urzędników, też jestem za ich obniżeniem i wzrostem efektywności, ale od tego są tzw. audyty zewnętrzne, które sprawdziłby ile jest zbędnych etatów i tzw. koneserów kawki i herbatki.
Myślisz, że te Twoje 70% z pensji to idzie jedynie na armię urzędniczą? Policz sobie ile państwo wydaje na Policję, Wojsko, szkolnictwo, służbę zdrowia etc.
Czekam dalej na odpowiedź, o kraj bez urzędników....

O jakiej kontroli mówisz? Tobie się chyba nie wydaje, ze jesteś prześladowany przez państwo?
A tak 500zł na dziecko jest dobrym pomysłem oczywiście jeśli będą na to pieniądze, jak inaczej chcesz rozwiązać problem demografii? Zmusić ludzi do tego? Czy np. nie dzięki socjalowi młodzi uciekają do UK i tam rodzą na potęgę ?

P.S. Życzę neokumunistom z partii razem tyle głosów, żeby do sejmu nie weszli ani oni ani ukrywający się za Nowacką Miller i Palikot wraz z całym ZLEW-em. - masz tutaj moje poparcie!
W takim razie generalnie zgadzasz się z Korwinem. Wiesz dlaczego? A zacytuję Ci :
Cytat:
PRZEKAZYWANIE ZADAŃ PAŃSTWA PRZEDSIĘBIORCOM I ORGANIZACJOM
SPOŁECZNYM
2.1.1.4. Tam, gdzie to możliwe, funkcje państwa (np. prowadzenie więzień) powierzone
zostaną podmiotom prywatnym (przedsiębiorstwom, organizacjom pozarządowym). Pozwoli to
na zmniejszenie kosztów ich funkcjonowania dla podatników.
2.1.1.5. Wielkość administracji należy zmniejszyć co najmniej do rozmiarów sprzed
rozpoczęcia transformacji z gospodarki centralnie sterowanej do rynkowej
.
Nie przypominam sobie żadnych wypowiedzi JKM na temat państwa bez urzędników. Zgadzasz się jednak, że mamy niesamowity rozrost biurokracji?
Po co nam taki skomplikowany i gęsty podział administracyjny? Co niektórzy obiecują jeszcze kolejne województwa, żeby nawkładać tam swoich kolesi.

Po co nam tyle ministerstw? Po co zarówno funkcja wojewody jak i marszałka województwa? Po co tylu radnych miejskich? W Nowym Jorku rada miejska liczy 51 osób, Warszawa ma więcej. Po co?

Jest wiele urzędów i organów państwowych, których kompetencje dublują się i pokrywają.

A co do 500 zł na każde dziecko - to niestety ale jest prosta przyczyna, dla której nie powinno się uprawiać populistycznego rozdawnictwa. Przyczyna to ogromny dług publiczny (chcesz, żeby te dzieci rodziły się już niesamowicie zadłużone?) i rokroczny budżet z deficytem. 55 mld złotych ponad stan w najnowszym budżecie.

Cytat:
A nie ma kontroli? Wystarczy pogadać z byle kim, kto prowadzi małą działalność gospodarczą i wiemy o co chodzi.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 21.10.2015 o godz. 13:09.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 21.10.2015, 13:16
http://forsal.pl/artykuly/606888,biu...ikow_mapa.html

Wklejam gdyż, ponieważ Łotwa zmniejszyła o 1/4 liczbę urzędników będąc w kryzysie. Zgadzam się, że przerost biurokracji jest ogromny! i to w erze wszechobecnej informatyzacji, ale to trzeba robić z sensem, np. spróbować drastycznej zmiany w postaci zwolnienia 1/4 urzędników jakieś gałęzi i wtedy przez rok obserwować jak reaguje społeczeństwo.

https://www.youtube.com/watch?v=TUuN8V6XuB8 - Korwin o urzędnikach (500 - pięćset) no szanujmy się...

Powiedz mi, jak chcesz rozwiązać problem demografii? To kto w takim razie spłaci nasze i naszych ojców długi? Ukraińcy, których zaczniemy przyjmować jak Niemcy islamistów?

Cytat:
A nie ma kontroli? Wystarczy pogadać z byle kim, kto prowadzi małą działalność gospodarczą i wiemy o co chodzi.
Mój Ojciec prowadzi, i nie przypominam sobie aby mi się żalił, że ma kontrolę za kontrolą.
Dużo z tych co ma kontrole to została brzydko mówiąc podkalbowana przez znajomych(z czystej zazdrości), albo są to tzw. Janusze Biznesu, którzy tylko potrafią oszukiwać a potem najgłośniej krzyczą w mediach.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 21.10.2015 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 21.10.2015, 13:28
Oczywiście to bym traktował w formie żartu - tak jak wyżej cytowałem program - realna jest liczba sprzed transformacji.

Kilkadziesiąt lat temu rodziny były wielodzietne bo rodzice martwili się o to kto ich na starość utrzyma. 45 lat PRL wpoiło ludziom do głowy mniemanie, że utrzyma ich na starość ich opiekun, tj. państwo za pomocą emerytury państwowej. Myślę, że 500 złotych nie powstrzyma tych, którzy wolą rodzić w UK. Becikowe jakoś znacząco nie poprawiło demografii a to też szumny pomysł rządu PiS-Samoobrona-LPR, choć wydaje mi się, że część PiS-u go wówczas nie poparła w głosowaniu (a mogę się mylić, dawno to było). Przede wszystkim jednak jeśli chcemy pieniędzmi poprawić demografię to zamiast "dawać" to "nie zabierajmy". To prostsza droga.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 21.10.2015, 13:35
Słuchaj ja to przeliczam tak, mam dwójkę dzieci to razem 1000zł. Teraz mam kredyt na mieszkanie 3 pokojowe, to dołożę z tego 500 do raty kredytu i mogę kupić/zamienić mieszkanie 4 pokojowe. Jest jakiś profit dla mnie jako obywatela i dla Państwa na przyszłość.

Każdy może kalkulować jak mu się to podoba.

Oczywiście, że ludzie będą dalej wyjeżdżali na zachód. Nie możemy się niestety z nimi(z zachodem) w żaden sposób równać. Rozdawać pieniądze na rodzące dzieci to lepsze niż rozdawać pieniądze na nierobów czy też jak wspomniałeś rozbudowany do granic możliwości aparat państwowy w postaci armii urzędników.
Jeśli te 500zł nie będzie uzależnione od dziecka to wtedy taki jak ja, to wyda je na lepsze ciuchy, samochód albo wczasy w tropikach.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.10.2015, 14:00
Słuchaj ja to przeliczam tak, mam dwójkę dzieci to razem 1000zł. Teraz mam kredyt na mieszkanie 3 pokojowe, to dołożę z tego 500 do raty kredytu i mogę kupić/zamienić mieszkanie 4 pokojowe. Jest jakiś profit dla mnie jako obywatela i dla Państwa na przyszłość.
Jeśli tak to przeliczasz to łyknąłeś populistyczną papkę PiS-u na stopro
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 21.10.2015, 14:16
To może od razu zabierajmy wszystkim całą pensję i niech nasz pan decyduje kto i na co może wydać pieniądze?
Jak tylu chętnych do rozdawania na cudze dzieci a nie na swoje, to dobrowolnie też powinni dać.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.10.2015, 14:35
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że de jure mamy w przypadku takich "zasiłków" do czynienia z transferem pieniężnym z budżetu państwa na rzecz rodziny, a de facto to tylko demagogiczne przekierowywanie środków pieniężnych z własnych podatków przechodzących wielokrotnie przez całą machinę urzędniczą.

Konkludując, nikt nam niczego nie da, ani niczego nie dodatkowo nie zabierze. Zwykła sztuczka księgowa.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.10.2015, 15:17

Korwin ma 100% racji w tym wypadku. 600 000 urzędników wyprodukowało w zeszłym roku 4000 aktów prawnych na kilkaset tysięcy stron. Komu to potrzebne? Komu potrzebni są urzędnicy z ZUS, ci od PIT-u w US, Urzędy pracy , NFZ, synekury w samorządach dla PSL-u, czy przekładacze papieru w wojsku? Może tobie urzędnicy nie przeszkadzają ale mi baaardzo, bo po pierwsze muszę ich utrzymać, a po drugie utrudniają jakąkolwiek działalność. Jak żyje jeszcze nigdy urzędnik nie sprawił, że jest mi dobrze. Do tej pory zawsze mi utrudniali życie. W szczególności wejście na stadion. Redukcja urzędników jest akurat bardzo słusznym postulatem.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 21.10.2015, 15:55
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nienawidzę PiSu bo mi tak mówi moja mózgownica i wrodzona niechęć do socjalizmu.

PiS oczywiscie wygra bo, jak słusznie mówi JKM, na świecie jest więcej debili niż ludzi mądrych. A jak powiesz debilowi, że dostanie 500 zł na dziecko i inne skrajnie lewackie benefity, to debil zagłosuje kropka. To, że się budżet rozjebie debila nie zainteresuje już bo po co, ważne że on będzie miał swój socjal, który będzie mógł śmiało wydać w osiedlowym monopolowym. Pani Szydło prezentuje podobny poziom intelektualny jak jej wyborcy - co najlepiej widać na przykładzie Mirosława - umysłowego impotenta - który zdania w języku polskim sklecić niestety nie potrafi.

Po 25.10 ja będę dalej zarabiał pieniadze i cieszył się życiem, a Ty czekaj na socjalistyczny cud nad Wisłą, trzymam kciuki i tradycyjnie nie pozdrawiam
Samo sedno. Ciemny lud nastawiony na konsumpcje mówi tylko "dać". I wybiera populistów którzy mu więcej zaoferują,a potem płacz że kradną,że nic się nie zmienia. Niestety,dopóki ludzie będą mieli mentalność niewolnika "Państwo da,państwo urządzi,państwo nakarmi" to będzie nadal tak jak jest. A z tym zadłużeniem to powoli zmierzamy w stronę Grecji.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 21.10.2015 o godz. 15:59.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 21.10.2015, 16:38
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nienawidzę PiSu bo mi tak mówi moja mózgownica i wrodzona niechęć do socjalizmu.
A czy twoja mózgownica bierze pod uwagę, że ludzie głosują na PIS ze względów światopoglądowych- szczególnie katolicy ?

Co by nie było tylko PIS w Sejmie bronił przez ostatnie lata wartości chrześcijańskich, może to niektórym wystarczy żeby na nich głosować i w dupie mają te twoje 500 zł i benefity?

Np. ja zaliczam się do takiej grupy i się tego nie wstydzę, mi szczerze socjal nie jest do niczego potrzebny, ale głosuję na nich ze względów światopoglądowych.
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.10.2015 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.10.2015, 16:42
Sarkazm&ironia.Słońce wkleiło link do definicji, ale sam nie wyniuchał. Hubert błagam...
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 21.10.2015, 16:44
ABGwislakABG- ale co błagam ? Kto przez ostatnie lata stawał w obronie wartości chrześcijańskich w Sejmie ?

Czekam na odpowiedź
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.10.2015, 16:49
Czesc ludzi na bank ale to raczej staly elektorar PIS, popularne "mohery". Biorac pod uwage, ze PIS moze sie zakrecic kolo powiedzmy 40 procent i porownujac to z ostatnimi wyborami czyli niecale 30 procent, to 10 procent im katolikow przybylo Do tego duza w tym czesc ludzi glosujacych wczesniej na PO bo tez naobiecywali gruszek na wierzbie.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 21.10.2015, 16:52
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
ABGwislakABG- ale co błagam ? Kto przez ostatnie lata stawał w obronie wartości chrześcijańskich w Sejmie ?

Czekam na odpowiedź
Posty fialo - ironia&sarkazm. Twoja riposta w takim wypadku nie ma jakiegokolwiek znaczenia.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 21.10.2015, 16:55
Dosyć specyficzne poczucie humoru ... Dla mnie bardziej jako zaczepka dlatego odpowiedź na miejscu.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.10.2015, 17:00
Gdzie wy tam jakąś ironię widzicie Sama prawda.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.10.2015, 17:08
Najlepszy na debacie Korwin, zaraz za nim Kukiz. I dobrze, bo jak zagłosuje na któregoś z nich to będe miał czyste sumienie. Chciałbym aby wreszcie ludzie przejrzeli na oczy i zrozumieli, że taki PiS, a tym bardziej PO nie mają nic ciekawego i sensownego do zaoferowania.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.10.2015, 17:40
Czy dla pani Ewy mężczyźni już nie istnieją?:

"Czy to będzie państwo ludzi, którzy będą opowiadać o mgle? (…) Czy będziemy żyli w państwie, gdzie kobieta i człowiek jako podstawa rodziny będzie miała mniej niż teraz?!"

http://wpolityce.pl/polityka/269223-...pokazcie-dobra

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...5cd2&_ticrsn=5
Ostatnio edytowane przez leszekm : 21.10.2015 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 21.10.2015, 18:08
Jeśli ktoś ma propozycję przeprowadzenia audytów, to ciekawe kto niezależny miałby się tym zająć i na jakiej podstawie. Żeby uświadomić sobie skalę grabieży trzeba spojrzeć np. na mapę wydatków i sobie podzielić konkretne wydatki z danego sektora przez jakieś dobro (koszt samochodu, domu, co komu się podoba). Jakim prawem oni kradną tyle pieniędzy
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg mapa-wydatkow-2013-2A0-fin_300dpi.jpg (97,0 KB, 4 wyświetleń)
Powód: http://www.mapawydatkow.pl/wp-content/uploads/2014/10/mapa-wydatkow-2013-2A0-fin_300dpi.png
Ostatnio edytowane przez Dzideek : 21.10.2015 o godz. 18:11.
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 21.10.2015, 18:28
Mnie w ogóle zaskakuje, że peany nad Zandbergiem wywołują u was akceptacje, bo "zlew sie nie dostanie". Mainstream może ich zacząć bardzo pięknie pompować. Sam marksista może również w niedalekim czasie zasilić szeregi lsd/sld i wyrosnąć na jej lidera. Cholera wie ile jeszcze tego elektoratu pzprowskiego żyje i ma się dobrze. Czy po prostu zlew jest tak żałosny, że balansuje nad progiem dla koalicji, bo ich elektorat odpłynął na rzecz po, nowoczesnej i pisu.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów