The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 66 10,51%
Prawo i Sprawiedliwość 158 25,16%
Twój Ruch 9 1,43%
Polskie Stronnictwo Ludowe 5 0,80%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 16 2,55%
Solidarna Polska 4 0,64%
Polska Razem 37 5,89%
Kongres Nowej Prawicy 164 26,11%
Ruch Narodowy 95 15,13%
Dziękuje nie głosuje! 74 11,78%
Głosujących: 628. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.01.2015, 18:07
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
to na pewno nie ona!, przecież york głownie od nich czerpie informacje :/
dlatego jest tak zdezorientowany ,nie zdziwię się jak Pis obejmie władzę , yorkuś będzie się zarzekał że on zawsze był za , a zwalczał tych wrednych urbanoplatfusów
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 05.01.2015 o godz. 18:24.
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 05.01.2015, 18:12
Tymczasem ze stołka KNP spadł JKM Czyżby powstała 4 antysystemowa partia? walcząca o ten sam elektorat?
Ktoś nieźle miesza, aby prawica nie zjednoczyła się tylko była rozdrobniona
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 05.01.2015, 18:24

Cytat:
Tak, to prawda: Konwentykl zmienił prezesa KNP; od dziś jest nim kol.Michał Marusik. Szczere życzenia powodzenia na tym trudnym stanowisku. KNP popiera mój start na Prezydenta.
Oczywiście w tym momencie idea partii mającej rozszerzyć działalność KNP upada - bo Konwentykl ja odrzuca. We środę skomentuję to obszerniej. Proszę na razie nie podejmować żadnych pochopnych decyzyj. Posiedzenie Rady Głównej - w poniedziałek.
Tu wystąpienie nowego Prezesa KNP:
Odetchnąłem z ulgą bo też nie jestem zwolennikiem tego co proponowała w ostatnim czasie inna frakcja

Nie sądzę, żeby Korwin był jakoś strasznie zdruzgotany, sam stał po środku obu koncepcji, ale myślę, że prawidłowa idea wygrała i jak nie będzie w partii buntu to będzie bardzo dobrze.
Jest to też dowód, że idea wygrała nad interesami jednostek i to cieszy, więc po raz kolejny odpadają argumenty o agenturze
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.01.2015 o godz. 18:36.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.01.2015, 18:46
Wydaje mi się ze KNP straci ...
Ludzie nieraz slepa patrza po nazwiskach a gdy tylko zobaczą ze na czele nie ma JKM to nagle zacznie się myslenie....
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Stary 05.01.2015, 18:48
Powtórka z UPR Korwin z Wiplerem założą nową partię, KNP się zamknie w gronie starych UPRowców i skończy się jak zawsze czyli progu wyborczego do sejmu nie przekroczą.
palikot
Senior Member

Stary 05.01.2015, 18:50
To, że nie jest prezesem to nie znaczy, że zniknie z mediów itd. Jarek też prezesem PISu nie jest formalnie, a w mediach jest na pierwszym miejscu. Moim zdaniem zrobili porządek z tymi co chcieli bez kontroli przyjmować takich jak Jagiełło co połowa tego forum tutaj argumentowała, jako brak spójności a inni doszukiwali się braku wiarygodności, więc jak dla mnie ok, teraz im ten argument z ręki wybito, bo Marusik naprawdę obok Wilka i Berkowicza mają te poglądy o które właśnie chodzi czyli spójne, wiarygodne, bez wydziwiania.

uposledzony_ale_kumaty - ten ruch jest właśnie po to, żeby nie było powtórki z UPR-u

poczekajmy do środy niech się wypowiedzą wtedy będziemy mądrzejsi.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
york09
Banita

Od: 04.2013

Stary 05.01.2015, 18:50
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
tylko połączenie sił odsunie zsl i urbanoplatfusów od władzy , niestety uważają inaczej, trudno
Różnica między PO i PIS to tak jakbyś wolał zamiast tkwić w gównie po pas wpaść do gówna po uszy.
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 05.01.2015, 19:00
No to ciekawie. Wygląda na to, że chcą utemperować "Krula", który się trochę rozszalał.
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Stary 05.01.2015, 19:12
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
No to ciekawie. Wygląda na to, że chcą utemperować "Krula", który się trochę rozszalał.
Gdyby nie ten rozszalały JKM to w majowych wyborach bez tego była by porażka, a tak dzięki temu był spory rozgłos i to dzięki niemu pozostała trójka załapała się do PE
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 05.01.2015, 19:15
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ten rozszalały JKM to w majowych wyborach bez tego była by porażka, a tak dzięki temu był spory rozgłos i to dzięki niemu pozostała trójka załapała się do PE
Nie to miałem na myśli. Po uniowyborach Korwin-Mikke podjął szereg kontrowersyjnych decyzji, ot choćby przyjęcie przeklętego Jagiełły.

Jacek Wilk : Wipleryzacja czyli zamiana KNP w przystawkę PiSiarni chwilowo zastopowana. Mam nadzieję, że JKM nie zostanie namówiony do założenia nowej partii sami-wiecie-czyjej.
palikot
Senior Member

Stary 05.01.2015, 19:27
takie za interią
Cytat:
Nowy prezes partii powiedział "Rzeczpospolitej", że zmiana na szczycie partii była konieczna z powodu zbyt dużej liczby zajęć Korwin-Mikkego.
Dodał, że partia jest już coraz bardziej profesjonalna i trzeba się nią zająć na poważnie. Zastrzegł, że zmiana nie była efektem konfliktu wewnętrznego.
Jednak z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że partyjna starszyzna nie mogła pogodzić się ze wzrostem pozycji posła Przemysława Wiplera.
- Teraz ma się to skończyć - powiedział anonimowo jeden z przeciwników posła w partii.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-...ampaign=chrome

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 05.01.2015, 19:52
Znowu mogę tylko napisać, że "a nie mówiłem", choć posądzano mnie o krakania

W tym układzie negatywną rolę odegrał Wipler, który parł do koalicji z PiS-em w co nie bardzo chce mi się wierzyć mimo tego, że to Wilka popierałem wiosną patrząc na rywalizacją Wilk vs. Marusik.

Czeka nas zatem nowe rozdanie na centrowo-liberalnej niszy o zabarwieniu konserwatywno-monarchistycznym, gdzie o tort powalczy KNP, być może nowy twór JKM-Wiplera, a także przy sprzyjających wiatrach Stonoga.
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Stary 05.01.2015, 20:08
Cytat:
Quo Vadis prawico?
Ruch Narodowy od jakiegoś czasu, nieco dyskretnie zrobił "czystki" w swoich szeregach i pozbył się niepokornych "wolnorynkowców" z szeregów partii. Odchodzili jeden po drugim... Dziś czytamy oświadczenie, że "partyjny beton" KNP również postanowił stworzyć coś na wzór sekty a nie partii. Podobnie zresztą Zbigniew Stonoga, który co prawda nie ma ani struktur, ani programu (bo ciężko jedną kartkę nazwać programem) ale zdążył ogłosić się wodzem.
Bo przecież każdy chce mieć swoją sektę.
Na dowód:
- Członkowie prowadzą działalność rozpowszechniającą swe koncepcje, wierząc, że tylko oni znają wyłącznie PRAWDĘ.
- oddzielenie się od świata. Wyznawca sekty czy ruchu jest przekonany, iż całe jego otoczenie zewnętrzne jest zepsute i złe.
- FANATYZM - przekonanie o posiadaniu wyłącznej, absolutnej prawdy i racji pozbawia jakichkolwiek wątpliwości i uniemożliwia prawdziwy dialog. Dyskusja z członkiem sekty sprowadza się wyłącznie do tego, by zostać przez niego "nawróconym", nigdy zaś do tego, by zostać przez niego zrozumianym.
KNP cieszy się, że "RN nie wszedł", RN, że "KNP się rozpada"
Kto korzysta na rozłamach na prawicy? A no właśnie Ci, z którymi "prawica" walczy. Więc róbcie tak dalej.
Cieszy się też Jarosław Kaczyński, bo po stu dwudziestu sześciu próbach "nowej partii" głosować odechce się każdemu i ten biedny, skołowany, zniechęcony wyborca odda głos na Prawo i Sprawiedliwość - jako na stały punkt odniesienia we Wszechświecie.
I wspomnicie moją skromną opinię.
"O nie nie! Ja w koalicję z Panem nie mogę bo ja śpię od ściany a Pan od wyjścia". Robicie to z tak zatrważającą powtarzalnością, że trudno mieć nadzieję na jakąś realną (REALNĄ) zmianę naszej chorej codzienności. A moglibyście się czegoś nauczyć od lewicy, która czyni sobie przytyki przez całe 3 lata po to by czwartego połączyć siły i pod jednym sztandarem wejść do Sejmu.
To WY zniechęcacie ludzi do głosowania na siebie. Z pewnością nie usłyszymy Waszego głosu w Sejmie.
Kochana prawico!
Wyślij nam kartkę spod progu wyborczego!
"Pozdro 5%"
Bo przecież razem mielibyście zbyt dużo...
PS. A można byłoby tak wspólną listę i wydziergać te 8% a potem debatować, kłócić się w Sejmie?
źródło: https://www.facebook.com/Lemingopedia
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 05.01.2015, 20:40
To wydarzenie można okrasić jedynie tym :

http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
palikot
Senior Member

Stary 05.01.2015, 20:58
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Znowu mogę tylko napisać, że "a nie mówiłem", choć posądzano mnie o krakania

W tym układzie negatywną rolę odegrał Wipler, który parł do koalicji z PiS-em w co nie bardzo chce mi się wierzyć mimo tego, że to Wilka popierałem wiosną patrząc na rywalizacją Wilk vs. Marusik.

Czeka nas zatem nowe rozdanie na centrowo-liberalnej niszy o zabarwieniu konserwatywno-monarchistycznym, gdzie o tort powalczy KNP, być może nowy twór JKM-Wiplera, a także przy sprzyjających wiatrach Stonoga.
Serio?

Czemu miałby odchodzić? Bo wybrali jego kumpla?
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.01.2015 o godz. 21:02.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
palikot
Senior Member

Stary 05.01.2015, 21:13
Dla sPISkowców:
Od Stonogi:
Cytat:
Kochani Polacy.
Przed kilkoma laty miałem marzenie aby mój film Sejmowe Więzienie i wielki dramat jaki przeżyłem obejrzała jak największa ilość osób.
Było to marzenie pokazania wielu ludziom, co można zrobić z Człowiekiem w demokratycznym państwie prawa.
Chciałem aby moja historia była przestrogą dla tych wszystkich, którym się wydaje, że administracja państwowa RP jest przyzwoita.
Później jak idiota pozwoliłem wkręcić się w bieżącą politykę spotykając się z Panem Wiplerem i pozwalając się zaprosić na Marsz Niepodległości.Oczywiście był to wielki zaszczyt dla mnie ale również pozwolenie na zawłaszczenie mojej popularności społecznościowej.
Później wyprowadzałem rożne wnioski na podstawie osobistych rozmów z Panem Wiplerem i JKM a także ludźmi prawicy.
Jakiś czas temu najbliższy współpracownik JKM przybył do mojego biura i zaproponował przewrót w KNP.
Z tą wiadomością natychmiast udałem się do Pana Janusza-Korwin Mikkego i na spotkaniu w obecności syna Jacka,Przemka Wiplera poinformowałem ich o tym zdarzeniu.Dwa dni później P.Wipler opublikował moje zdjęcie z Grodzkim.
Po "chwili" pojawił się kandydat na prezydenta w osobie Pana Kowalskiego.Kilka minut po obwieszczeniu tego komunikatu zrezygnowałem zgodnie z zapowiedzią ze swego kandydowania, a Pan Kowalski w niewybrednym tekście wygłosił, co o mnie myśli.Później jeszcze jakiś profesorek od ojca Rydzyka przyrównał mnie do konfidenta stanu wojennego.
Wreszcie stałem się złem wypromowanym przez Piotra Tymochowicza oraz bliżej nieokreślonym agentem nieokreślonych służb specjalnych.
Przejechałem kawał Polski by się z Państwem spotkać i poznać.
Zobaczyłem jak wielka jest potrzeba na zmiany polityczne w Polsce ale już po kilku tygodniach gdy okazało się, że bez trudu mogę założyć partię polityczną cieszącą się szerokim poparciem społecznym stałem się wrogiem narodowym ludzi, którzy początkowo mnie popierali.
Uważam, że na polskiej scenie politycznej nie ma jeszcze ludzi gotowych na kompromis w imię dekomunizacji naszego życia publicznego.
Ogłaszam przeto, że zaprzestaję jakiejkolwiek działalności politycznej w Polsce, nie startuję w wyborach prezydenckich i w najbliższy czwartek cofnę wniosek o rejestrację partii.
Macie rację pisząc,że należy podchodzić do mnie z rezerwą bo jaki byłby ze mnie polityk skoro owa polityka sprowadzała by się do złamania słowa danego mojej Żonie po tym jak wytrwała w swej niedoli gdy mną poniewierano przewożąc z więzienia do więzienia.
Przyrzekłem Jej,że już nigdy nie zbliżę się do polityki , która zabrała nam lata młodości, zamordowała moją matkę i po części mnie samego.
Mam nadzieję, że uczciwi moralnie ludzie zrozumieją to co piszę.
Wszystkim Państwu, którzy wspierali mnie w dążeniu do realizacji celów politycznych serdecznie dziękuję.
Było dla mnie zaszczytem poznanie Was podczas naszych spotkań.
Zostaję pomiędzy Wami z tym, co kocham, a bardzo kocham ludzi i mimo, że czasami boli, zawsze chcę ich wspierać i im pomagać-na tym znam się najlepiej od urodzenia.
Zawsze i wszędzie będę wspierał Polaków i Polskę.
Przypadek?

Czy ktoś proponował popełnić im "samobójstwo"?

Może się okazać, że dzisiejszy ruch w KNP był najrozsądniejszym z możliwych!
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.01.2015 o godz. 21:16.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
emj10
Senior Member

Stary 05.01.2015, 21:14
Może odejść, gdyż jego wizja na KNP w tym momencie przegrała. Wydaje mi się, że w maju w okolicach wyborów prezydenckich będzie już jasne o co walczy KNP, bo to że RN o nic nie walczy wiadomo już od kilku miesięcy.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś proponował popełnić im "samobójstwo"?
Jakby chcieli zaproponować to zaproponowaliby wieki temu przewożąc Stonogę z więźnia do więźnia. Jako koledze Leppera i Tymochowicza w tamtym momencie nic mu nie groziło i włos nie spadł mu z głowy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.01.2015 o godz. 21:19.
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.01.2015, 10:10. Nowy
Korwin na pewno nie założy partii i bujda, jakoby miał stracić władzę jest zdecydowanie przesadzona. Nowy prezes jest wiernym słuchaczem Korwina i został wybrany rezultatem 13 głosów za, 1 wstrzymującym, 1 przeciw. A konwentykl to zbiór najbardziej zaufanych osób i nie zrobiliby psikusa. Jeśli mieliby to na celu, osadziliby Zółtka, Wilka, a nie Marusika. Ogólnym celem jest wypromowanie i sprawdzenie, czy taka osoba sprawdziłaby się w tej funkcji w razie niebytu Korwina oraz mająca na celu odciążyć go od spraw papierkowych. Czas pokaże, że Korwin utwierdzi resztę w słuszności tej decyzji oraz dalej będzie funkcjonował w partii
POZnan* - miasto pedalskich doznań
emj10
Senior Member

Stary 06.01.2015, 11:46
Korwinowi zostało maksymalnie kilka lat na powrót do krajowej polityki, więc zrobi wszysto aby jesienią znowu dostać się do sejmu. Na ile widzę jego ruchy to wybierze wariant, który zagwarantuje mu największe szanse na taki sukces wyborczy. Nie da się ukryć, źe chciał on poszerzenia elektoratu na inne środowiska, ale wybrano przywództwo Marusika, który będzie szedł starą UPR-owską ścieżką zwierania szeregów, która może zakończyć się wynikiem 3-4% dla KNP.
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.01.2015, 14:04
Paliwo tanieje ? No to trzeba na tym zarobić, nakładając na kierowców kolejny POdatek:

http://niezalezna.pl/62970-rzad-wyko...atek-na-paliwo
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 06.01.2015, 15:33
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Paliwo tanieje ? No to trzeba na tym zarobić, nakładając na kierowców kolejny POdatek:

Pokazałes tym wpisem,jakim jesteś pisowskim lemingiem

Poczytaj trochę o co chodzi,kto i jak głosował i jaki to ma wpływ na producentów. Serio,daje sz się w wkręcac jak przyslowiowy leming.ryje banie ci ta niezależna, a ty lykasz wszystko jak młody pelikan ;-)
palikot
Senior Member

Stary 06.01.2015, 15:35
Czytając dzisiejszą komunistyczną szmatę widać, że z tym Marusikiem to nie był taki zły pomysł, bo on mówi takim spokojniejszym językiem, który może trafić do ludzi którzy dają się mamić "hitlerami" i "kobietami". Do tego mówi rzeczowo i klarownie. JKM przecież nie kończy działalności, dalej będą go cytować

P.s Właśnie. Pokażcie kto głosował za podwyżką podatku na paliwo

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.01.2015, 16:13
Co kogo paliwo obchodzi... mnie tam interesują bardziej działania PiSu, SLD i Palikmiotów w sprawie sfałszowania wyborów. Tak szczekali, tak mieli obalić PO i co? I jak zawsze gówno. Bo pogadają, pogadają, pofarmazonią przed kamerami i dalej jakoś każdy ważny temat się rozmywa.
A afera taśmowa?
Co oni mieli robić w sprawie tej afery i sfałszowanych wyborów? Jakieś wnioski składać, sądzić się? Gdzie te działania? Mają tyle kasy na działalność z pieniędzy podatników i nic nie robią. Gdyby w tym PiSie i innych partiach, które przekroczyły próg wyborczy byli uczciwi ludzie to by własną bronią zniszczyli ten system. Z kasy publicznej by rozwalili koryto. No ale wiadomo o co chodzi, wszystko cyrk, żeby jeden leming na drugiego pluł a tamci jak sobie żyli - życie jak w Madrycie - tak dalej mają.
Pozdrawiam armię PO, PiS i resztę rycerzy. Oby ten rok był przełomowy i znaczna część lemingów uświadomiła sobie, że jest dymana.

PS Macie jakiś kontakt z żydami z Izraela? Ciekawe jak sobie żyją za te "dotacje" comiesięczne z Polski przegłosowane przez PO-PiSy?
PS 2 Uściskajcie ode mnie Banderowców.
młode pokolenie - stare przekonania
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.01.2015, 16:19
"Patrząc na żenujący spektakl u korwinowców, pamiętajmy: bez Kaczyńskiego i PiS cała polska prawica wyglądałaby równie żałośnie"

Karnowski w formie.

http://wpolityce.pl/polityka/228556-...ownie-zalosnie
kerim1906
Banita

Stary 06.01.2015, 16:45
palikot napisał(a):Wyświetl post
Czytając dzisiejszą komunistyczną szmatę widać, że z tym Marusikiem to nie był taki zły pomysł, bo on mówi takim spokojniejszym językiem, który może trafić do ludzi którzy dają się mamić "hitlerami" i "kobietami". Do tego mówi rzeczowo i klarownie. JKM przecież nie kończy działalności, dalej będą go cytować

P.s Właśnie. Pokażcie kto głosował za podwyżką podatku na paliwo
ten Marusik to "strzał" ale w stopę, od wczoraj pocieszanie się wzajemne korwinowców o słuszności wyboru a dzisjaj wylewanie żalów na PIS , no to z Marusikiem do boju korwinowcy , po te 1,5 %
york09
Banita

Stary 06.01.2015, 16:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post

Gwieździsty poczytaj sobie jak to przegłosowano w Sejmie.
Głosowało - 439 Za - 439 Przeciw - 0 Wstrzymało się - 0 Nie głosowało - 21
nawet Pan Kaczyński był obecny i zagłoswał za.
http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/age...rglosowania=13
Czyżby "te niezależne " media były przeciw Kaczyńskiemu!
A to że po raz pierwszy od wielu lat rząd akcyzę obniżył, już nikt nie raczył napisać.
http://www.e-petrol.pl/notowania/ryn...y/stawki-oplat
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 06.01.2015, 16:51
I Jagiełło oczywiście głosował "za".
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 06.01.2015, 17:16
hahah rzad akcyze obnizyl. Pierwszy raz od 2007 o cale 25 zl na litrze. Wyrownal sobie za to oplata palliwowa, ktora podrozala o ...... 25 zl na litrze w porownaniu do zeszlego roku. Reasumujac - bez zmian + oplata zapasowa = drozej
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 06.01.2015 o godz. 17:16.
kerim1906
Banita

Stary 06.01.2015, 17:22
pytanie brzmi , jak się ma przyjęcie ustawy z 24.04.14 przez Sejm z rozporządzeniem ministra z 10.12.14 ?

http://niewygodne.info.pl/artykul5/0...e-zapasowa.htm

czy ktoś przeczytał całą przyjętą ustawę z 24.04.14 i jak to się ma do rozporządzenia ministra z 10.12.14?

nie jestem pewien że jest to kompatybilne ,wygląda że wprowadzono podatek po cichu i na ostatnią chwilę, jak ktoś ma inne zdanie proszę o komentarz?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 06.01.2015 o godz. 17:26.
york09
Banita

Stary 06.01.2015, 17:46
To nie żaden cichy podatek, nawet to nie nowa ustawa.
Cytat:
Na podstawie art. 21b ust. 9 ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym (Dz. U. z 2014 r. poz. 1695) zarządza się, co następuje:
http://www.eurodorex.pl/aktualnosci/...asowa,115.html
Ustawę wymyślił PIS, a PO wprowadziło w życie.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów