The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 66 10,51%
Prawo i Sprawiedliwość 158 25,16%
Twój Ruch 9 1,43%
Polskie Stronnictwo Ludowe 5 0,80%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 16 2,55%
Solidarna Polska 4 0,64%
Polska Razem 37 5,89%
Kongres Nowej Prawicy 164 26,11%
Ruch Narodowy 95 15,13%
Dziękuje nie głosuje! 74 11,78%
Głosujących: 628. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.11.2014, 19:25
Kerim, spokojnie, putinowcy też monitorują forum
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 18.11.2014, 19:29
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Bo jest częścią okrągłostołowej grupy trzymającej władzę i niszczącej tej kraj od wielu lat.
ok , rozumiem, jeden z tej części "okrągłostołowej" jest niszczony od 25 lat, tak regularnie, na rympał , na chama,drugi "zginął" w Smoleńsku, trzeci ... , czwarty,,,,, a ty popierasz korwina? i masz czelność pisać o okrągłym stole?, wiesz że korwin to taki wentyl bezpieczeństwa od lat dla komuny?hodowany na specjalne okazje, wiem że to szok dla Ciebie , ale musisz z tym żyć
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.11.2014 o godz. 19:33.
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.11.2014, 19:37
Naprawdę chciałbym aby PSL wygrało wybory. Byłoby to apogeum naszego systemu rodem z Białorusi. Dziś NIK weszła do PKW, prezes NIK już określa wszystko co tam się dzieje mianem skandalu. Mam nadzieję że wpłynie na tyle dużo skarg że Sąd najwyższy unieważni wybory. Wcale nie jest to nierealne.

Czym więcej takich akcji tym większa nadzieja że ludzie w końcu przejrzą na oczy, chociaż jak to mówią nadzieja matką głupich.
kerim1906
Banita

Stary 18.11.2014, 19:37
kamikaze bez odbioru , przegiąłeś
kerim1906
Banita

Stary 18.11.2014, 19:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę chciałbym aby PSL wygrało wybory. Byłoby to apogeum naszego systemu rodem z Białorusi. Dziś NIK weszła do PKW, prezes NIK już określa wszystko co tam się dzieje mianem skandalu. Mam nadzieję że wpłynie na tyle dużo skarg że Sąd najwyższy unieważni wybory. Wcale nie jest to nierealne.

Czym więcej takich akcji tym większa nadzieja że ludzie w końcu przejrzą na oczy, chociaż jak to mówią nadzieja matką głupich.
NIK to wydmuszka, wymuskany peowiec kwiatkowski robi tylko szum , zobacz co będzie sprawdzał, żenada na pokaz, tak jak jutro zrobi to bulu
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 18.11.2014, 19:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Nie łudź się, ze SN zrobi coś co się nie spodoba obecnej ekipie. Pamiętasz temat korupcji w SN ? Sprawie ukręcono łeb szybko. Jak myślisz ? kto tam siedzi ?
NIK ? tak jak napisał kerim, pan Kwiatkowski - PO-wiec, który epatuje sie swoimi wypowiedziami ? Pogada i na tym się skończy.
Prezio Komorowski, który ma prawo odwołąć leśnych dziadów z PKW wątpliwe żeby ich odwołał, wszak już w maju wybory na prezia Polski i takie wdzięczne dziady bardzo mu się przydadzą.
Zresztą stoją na straży tych jego "25 lat wolności" i całego systemu oligarchicznego, który do konfitur dopuszcza jednych a innych zapędza do niewolnieczej pracy do 67 lat.
Dlatego niestet jest to NIEREALNE.

Cytat:
kamikaze bez odbioru , przegiąłeś
Kerim, wdałeś się w dyskusję, myśląc że będzie merytorycznie ? I tak nie było jeszcze o fajnym gościu Putinie i krwiożerczych banderowcach .
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 18.11.2014, 20:21
york09 napisał(a):Wyświetl post
To jest Matrix a może mnie coś komputer źle pokazuje?
widzicie to samo
O ....a hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaa hhahhahahahaahahahahahah

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 18.11.2014, 20:29
Mapa bez duzych miast, gdzie PSL często nie ma nawet 5%

Podobnie było przy europejskich, a pozniej duzo osob odszczekiwalo.
kerim1906
Banita

Stary 18.11.2014, 20:36
a ten dalej rozmywa,
kerim1906
Banita

Stary 18.11.2014, 20:44
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
O ....a hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaa hhahhahahahaahahahahahah
nie śmiej się , to długo oczekiwana zielona wyspa, rudy obiecywał i masz,ciesz się a nie wyśmiewaj
Pablo84
Senior Member

Stary 18.11.2014, 20:51
....a, przecież ten kraj naprawdę istnieje jedynie teoretycznie- jak mawiał pewien pan od trylogii. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. ....A MAĆ. XXI PIERWSZY WIEK, ŚRODEK EUROPY, a zaburzony jest najważniejszy akt demokracji . ....a co wyście s....ysyny zrobiły z tym krajem.....

palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 18.11.2014, 20:57
Janusz Korwin Mikke już mówił o "fenomenie" PSL-u na mazowszu parę lat temu:

http://www.wykop.pl/ramka/902361/kor...wanie-wyborow/

Widać po mapce... idealnie
Przeczuwam, że pojawiające się informacje o tym, że każdy bolek stolek z 6 podstawówki hakerstrwa może zalogować do serwisu i mącić w protokołach to nie licze że ta akcja z tym systemem to wypadek
Za bardzo znam te państwo ten naród żebym łudził się że jest inaczej

Ide o zaklad, że na ulicę nikt nie wyjdzie

http://prawo.rp.pl/artykul/728862.html
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 21:01.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
kerim1906
Banita

Stary 18.11.2014, 20:59
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a, przecież ten kraj naprawdę istnieje jedynie teoretycznie- jak mawiał pewien pan od trylogii. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. ....A MAĆ. XXI PIERWSZY WIEK, ŚRODEK EUROPY, a zaburzony jest najważniejszy akt demokracji . ....a co wyście s....ysyny zrobiły z tym krajem.....
pytanie brzmi czy pospolity leming to przetrzyma i jakie wnioski wyciągnie? my o tym co piszesz wiemy od dawna
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 21:02
http://fakty.interia.pl/raport-wybor...cts_news_small

Buaahahahahahahahahhahahahahahha
POLISH DEMOCRATION

POST KOMUNA RZONDZI!! GŁOSUJCIE DALEJ NA POPISY

https://www.facebook.com/events/671621382958841/?ref=22

https://www.youtube.com/watch?v=2iYMnH-54c4

A co będzie jak zostawią jeden głos?

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=g1wB4Rz_UTs

a tu przykład
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 21:10.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 18.11.2014, 21:28
A pamiętam oburzenie platfusów na wyniki wyborów na Białorusi i w Rosji

To już jest tragedia, nawet mi się śmiać nie chce bo widać że pasożyty i przestępcy chcą się trzymać żłoba za wszelką cenę.

Niech od razu podadzą wyniki przyszłorocznych wyborów parlamentarnych, wstydu k.urwy nie mają.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 21:29
Buahahahahahahhahha
ahahahahahhahahahha
hehehehehehehhehe

sorry ale przypominają mi się te rozmowy z tymi naiwniakami co "wierzą"
http://www.tvp.pl/kielce/publicystyk...12014/17703714

https://www.youtube.com/watch?v=nCgXGdHuaGI

Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 21:31.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.11.2014, 21:37
Szkoda kasy na wybory i nerwów na PKW. Lepiej co 4 lata robić jak najbardziej rzetelny sondaż i na podstawie sondażu niech się dogadają zainteresowani i podzielą stołkami...Albo po prostu niech w sejmie głosują posłowie jakie mają być wyniki poszczególnych wyborów!
młode pokolenie - stare przekonania
Szpen
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 18.11.2014, 21:56
sracie sie na ten system jak nie wiem co. przecież i tak wiadomo, że system na koniec kontrolowany jest z tym co na protokołach podpisanych przez komisje. Przecież każda komisja musi to zrobić bez systemu, podpisać i złozyć. Aplikacja ma za zadanie szybciej dostarczać wyniki.
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:01

Gdzie można sprawdzić w internecie protokół ze swojego okręgu? szukam i znaleźć nie mogę

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
emj10
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:11
palikot napisał(a):Wyświetl post
Gdzie można sprawdzić w internecie protokół ze swojego okręgu? szukam i znaleźć nie mogę
Nigdzie. Wisi na drzwiach tam gdzie głosowałeś, bądź możesz udać się do OKW.

Mnie bawi to całe zamieszanie i wzywanie od lewa do prawa (nie licząc PSL) do powtórzenia wyborów.

Owszem to co robi PKW z liczeniem głosów jest karygodne, ale patrząc na to co dzieje się w terenie nie widzę większych powodów do niepokoju. Na BIP-ie większości miast wiszą już wyniki do rad gminy, rad powiatów i na burmistrzów/prezydentów miast policzone przez OKW. Nie widzę protestów na poziomie gmin i powiatów, a nawet w Wołominie liczono powtórnie głosy na burmistrza, bo różnica wyniosła zaledwie 21 głosów.

Natomiast wyniki jeśli chodzi o sejmiki też są już dobrze znane na poziomie powiatów i widać, że PSL wykręciło w nich fenomenalny wynik, ale nie jest to aż tak wielkie zaskoczenie patrząc na wyniki z 2010.

Podaję linki, żeby ktoś nie napisał, że uprawiam bajkopisarstwo.

Wybory 2010 sejmik mazowiecki:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/...00.html#tabs-5

PO - 28,56%
PiS - 23,85%
PSL - 22,30%

Wybory 2010 sejmik świętokrzyski:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/...00.html#tabs-5

PSL - 32,91%
PiS - 20,50%
PO - 15,86%
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:20
Oni po prostu wydaje mi się ukrywają atak hakerski na ich ten śmieszny system, i opowiadają głupoty że jest niewydajny, że studentka itp.
Co z tego, że można sprawdzić wynik z protokołem, jak każdy jak to piszą średnio rozgarnięty licealista może się wkraść i w każdej chwili pozmieniać? Nie zdążą wszystkiego wprowadzić i już pozmieniane
niech liczą ręcznie
a sprawa z pomorza gdzie w 2 okręgach co 5 głos nieważny... to już nie pierdziel
sprawa PSLu na mazowszu w 2011? jak to wytłumaczyć? PRZYPADEK? A w Fatimie byłeś?
Myślisz, że te karty wyborcze już nie poginęły gdzieś, coś się gdzieś nie zapodziało, a konwoje bankowe dowoziły karty do głosowania jak do sejfu zamykane na szyfr jak w banku i wszystko było dopilnowane na ostatni guzik?
To powinien być pretekst do powtórzenia wyborów w normalnym kraju... ale nie łunas
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 22:30.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.11.2014, 22:21
Widzę że kolega emj10 pisze z Hamburga, mam wrażenie że naprawdę jesteś oderwany od polskiej rzeczywistości wyborczej.

Nie widzisz większych powodów do niepokoju? stary kto Cię zatrudnia i opłaca?

tyle jest Wasz głos oddany w tych wyborach i wcale nie ze względu że jeden głos nic nie znaczy
emj10
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:45
Nie piszę z Hamburga, a ostatnio z Polskibo do końca listopada mam tournee po kraju, a w wyborach głosowałem w mazowieckim i do 8 rano w poniedziałek miałem kontakt z wieloma członkami komisji, którzy liczyli głosy. Sam przecież pisałem, że głosów nieważnych do sejmiku jest bardzo dużo.

Nie mam też żadnych preferencji dla którejś z partii centralnych, bo tak jak pisałem PiS i PSL to była główna kokurencja dla KWW, który popieram. Niestety PiS wygrał, a PSL zrobiło dobry wynik i trzeba się z tym jakoś pogodzić.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.11.2014 o godz. 22:48.
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:52
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie piszę z Hamburga, a ostatnio z Polskibo do końca listopada mam tournee po kraju, a w wyborach głosowałem w mazowieckim i do 8 rano w poniedziałek miałem kontakt z wieloma członkami komisji, którzy liczyli głosy. Sam przecież pisałem, że głosów nieważnych do sejmiku jest bardzo dużo.

Nie mam też żadnych preferencji dla którejś z partii centralnych, bo tak jak pisałem PiS i PSL to była główna kokurencja dla KWW, który popieram. Niestety PiS wygrał, a PSL zrobiło dobry wynik i trzeba się z tym jakoś pogodzić.
gigantyczna ilość a nie bardzo dużo...
zanosi się na to, że te wybory będą najbardziej sfałszowane w historii.
zobaczymy...

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 18.11.2014, 22:52
emj10
Senior Member

Stary 18.11.2014, 22:57
Palikot przecież sam o tym pisałem na tym forum gdy wczoraj nikt nawet jeszcze nie podnosil tego tematu. Znalem już wtedy liczby z kilku powiatow woj. mazowieckiego i zapowiadalo się, ze bedzie to bardzo duzy wynik.

W województwie jest ogromna liczba głosów nieważnych jeśli chodzi o sejmiki. Przykładowo, gdy na burmistrza jest 14 głosów nieważnych na ok. 1000 to w sejmiku jest aż 168 głosów nieważnych. Znam dane z kilkudziesięciu obwodów z woj. mazowieckiego i sądzę, że głosów nieważnych do sejmiku będzie nawet kilkanaście procent.

Nieciekawa jest sytuacja z wyedukowaniem osób pracujących w komisjach. Nie wiedzą, że głos do sejmiku, gdzie zaznaczono kilku kandydatów z tej samej listy jest WAŻNY. Wiele komisji liczy od zera co będzie trwało do jutra.
palikot
Senior Member

Stary 18.11.2014, 23:41
Palikot przecież sam o tym pisałem na tym forum gdy wczoraj nikt nawet jeszcze nie podnosil tego tematu. Znalem już wtedy liczby z kilku powiatow woj. mazowieckiego i zapowiadalo się, ze bedzie to bardzo duzy wynik.
akurat nie czytam wszystkiego bo nie mam tyle czasu.
Taka liczba głosów nieważnych i wiele głosów krążących w internecie, że w jakiejś wsi cała rodzina w 6 osób szła głosować na kogoś a na protokole były 2 głosy, bądź w ogóle nie było, świadczy, że te wybory są masowo fałszowane i nie ma co się pogadzać. Jak wytłumaczysz słynny "fenomen" PSL-u na mazowszu w 2010?

nie pozostaje nic innego jak zacytować klasyka
Ostatnio edytowane przez palikot : 18.11.2014 o godz. 23:43.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 19.11.2014, 00:15
Siedziałem w komisji i liczyłem głosy - ponad 20% głosów nieważnych do województwa i ok. 17% do powiatu. Ludzie są idiotami, pomimo wskazówek nie potrafili zakreślić tylko jednego X, stawiali więcej. Dodatkowo oddawane były puste karty, nawet masowo, co w zielonych komisjach może przełożyć się na poparcie PSL czy innych oszukańczych ugrupowań.
POZnan* - miasto pedalskich doznań
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 19.11.2014, 06:25
Powinni sprowadzić zagranicznych obserwatorów do przeprowadzenia nowych wyborów
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.11.2014 o godz. 07:09.
Pablo84
Senior Member

Stary 19.11.2014, 06:36

Czyli ten Pan mówi nieprawdę?

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów