The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Dziś zagłosowałbym na:
Platforma Obywatelska 66 10,51%
Prawo i Sprawiedliwość 158 25,16%
Twój Ruch 9 1,43%
Polskie Stronnictwo Ludowe 5 0,80%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 16 2,55%
Solidarna Polska 4 0,64%
Polska Razem 37 5,89%
Kongres Nowej Prawicy 164 26,11%
Ruch Narodowy 95 15,13%
Dziękuje nie głosuje! 74 11,78%
Głosujących: 628. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.10.2014, 14:24
Fanem Ziemkiewicza nie jestem, ale udało się mu w końcu po wielu miesiącach wyskrobać dobry felieton. Pamiętam, że to nie pierwszy taki w zadumie przedwyborczej.
http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,46...toreklamy.html

Cytat:
Jad defetyzmu ze szczyptą autoreklamy

Rafał A. Ziemkiewicz
Subotnik Ziemkiewicza Kto pamięta, jak „Towarzysz Szmaciak” z poematu Szpotańskiego zaszedł tam, gdzie zaszedł? Przypomnę, że ów archetypiczny partyjniak zanim sięgnął po władzę nad Pcimiem, poradzić sobie musiał z dotychczasowym sekretarzem, towarzyszem Wardęgą, który to „Wardęga w Pcimiu był potęga” i miał wszędzie swoich ludzi. Szczęśliwe imieniny żony Wardęgi wypdały akurat w dniu, gdy imperialistyczny Izrael napadł na pokojowe państwa arabskie. Szmaciak też znalazł się na liście zaproszonych.

Wkrótce depesza mknie do Gnoma [tj. Gomułki]:
Wardęga zdrajca! (punkt i koma)
Wyprawił bal i aż do rana
toasty wznosił za Dajana!
Obecni byli (punkty dwa tu): Pawlak z PZG, Puc z Powiatu,
A z PRN-u Pyć i Paciak
Na dyrektywy czekam – Szmaciak.

Czemu to cytuję? A, bo ostatnio dużo jeżdżę po Polsce. A jak się jeździ, to i spotyka się różnych ludzi. Głównie takich, którzy w swych lokalnych społecznościach starają się, względnie kiedyś starali się, być aktywni.
W jednym z miast, raczej dużym niż małym, takim w sam raz na przykład, opowiedział mi swoją historię człowiek, który niegdyś tworzył tam, przed laty, struktury Porozumienia Centrum, a potem stał się lokalnym liderem PiS. I był nim do czasu, gdy przyjechał do tego miasta Sławomir Cenckiewicz z promocją książki o Lechu Kaczyńskim. Jak to na promocji, padały różne pytania z sali, między innymi i bohater tej opowieści zapytał: czy jesteśmy w stanie wyjaśnić kto, personalnie, podjął decyzję o wsadzeniu dwóch prezydentów, szefów głównych instytucji centralnych i sił zbrojnych oraz innych wybitnych obywateli do jednego samolotu i takiej a nie innej organizacji przelotu na zamknięte dla ruchu rosyjskie lotnisko?
Nieważne, co odpowiedział autor. Ważne, że ktoś z obecnych na spotkaniu pofatygował się dotrzeć ze swym sprawozdaniem spotkania, zapewne należycie podkoloryzowanym, do prezesa partii, który kilka dni później przysłał dotychczasowemu liderowi partyjnych struktur odręczny list z informacją, że nie jest już liderem, a ściślej, w ogóle już nie jest w partii. Oczywiście, żeby dopełnić formalności, zebrało się potem jakieś statutowe ciało, by usunąć renegata z szeregów lege artis, ale skoro wyrok został już wydany przez samego prezesa (a prezes, wiadomo, gdzie dostrzeże naruszenie czci swego śp. brata czy matki, lepiej doń nie podchodzić) partyjny sąd nie fatygował się nawet o swym posiedzeniu podsądnego informować, czy tym bardziej pytać go, co właściwie na feralnym spotkaniu powiedział.
Czemu to opowiadam? Bo jak tak dużo jeżdżę, to jakoś łatwo mi w tę opowieść uwierzyć. Dziwnie pasuje do opowieści o podobnym „zwieraniu i oczyszczaniu szeregów” przez lokalne struktury w wielu innych miejscach, o usuwaniu z PiS ludzi w mieście jakoś tam znanych, cenionych, mających szansę kogoś dla partii i dla sprawy pozyskać, bo za duzi wyrośli, bo mogliby zrobić rozłam i pójść do Ziobry albo Gowina (mogliby – nie że miejscowy działacz podjął jakieś takie działania, ale uznano, że może; nie zmyślam tego, naprawdę), bo zajęci pracą na swoim terenie zaniechali regularnego meldowania się z zapewnieniami o lojalności u posła w województwie i w Warszawie na Nowogrodzkiej. I wszystko to przeważnie na wniosek jakiegoś zupełnego „nołnejma”, który na miejscu nic nie zrobił, ale z właściwych przedpokojów nie wychodził.
Zamiast patrzeć w sondaże, popatrzcie trochę na Polskę, tę powiatową i gminną. Powtórzę co już pisałem – wszędzie, gdzie jestem, pytam: a kto tu kandyduje z PiS-u? – i wszędzie słyszę identyczną odpowiedź: taki, zaraz, jak on się nazywa, no podobno nawet porządny facet, ale nikt go tu w ogóle nie zna, i jeszcze mu kampanii żadnej nie robią… No pewnie że nie robią – jeszcze by po takiej kampanii wyrósł i zaburzył misternie wyważony wewnątrzpartyjny rozkład sił i interesów.
Pisałem kiedyś – kto jest największym wrogiem lokalnego PiS-u? Lokalna PO, SLD, Palikociarnia? Nie – lokalny klub „Gazety Polskiej”. Pisałem to dość dawno, od tego czasu sytuacja nieco się zmieniła: wiele klubów „Gazety Polskiej” przestało funkcjonować, bo ludzie w nie zaangażowani zniechęcili się i dali sobie spokój (za to pojawili się narodowcy i KNP, więc jest na kogo judzić, że „rozbija jedność prawicy”). Ale poza tym, wszystko jest jak było – liczą się w partyjnych rachubach tylko „żelaźniaki”, to znaczy „żelazni” wyborcy, którzy i tak pójdą i zagłosują. Skoro i tak pójdą, to się nie ma co o ich głosy starać, a inni i tak nie zagłosują na PiS, więc też nie ma się co wysilać. I nadal działa zasada, że jeśli z liczby miejscowych „żelaźniaków” wychodzą dla PiS, powiedzmy, trzy mandaty w gminie i po jednym w powiecie i w sejmiku, to szósty facet w miejscowej strukturze byłby już katastrofą, więc każdy nazbyt natrętny zwolennik siłą rzeczy staje się wrogiem.
Po co ja to piszę? A z wyrachowania. Nastroje niezłomnej wiary w nadchodzące zwycięstwo, z którymi stykam się w całym kraju, każą się spodziewać, że po najbliższych wyborach (jak zresztą po każdych przedtem i zapewne niestety także po następnych) znowu pojawi się potrzeba wyjaśnienia żelaźniakom, dlaczego partia prowadzona tak nieomylnie i mające tak dobre kadry znowu przegrała. I oczywiście z góry wiadomo, że, okaże się, bynajmniej nie z żadnych innych powodów, tylko przez marginalną grupkę prawicy pronazistowskiej, która skompromitowała obóz patriotyczny domagając się sojuszu z Hitlerem.
I co najgorsze znowu będzie, że główną rolę odegrał w tym Zychowicz, a moja rola zostanie pomniejszona. Tak jak ostatnio, gdy portal braci Karnowskich i senatora Biereckiego odkrył, że do składania Tuskowi w 2008 roku propozycji rozbioru Ukrainy skłoniła Putina lektura książki Zychowicza (skądinąd wydanej dopiero w roku 2012, ale co to dla KGB). Tymczasem tak naprawdę Putin inspirował się moimi starymi opowiadaniami SF z tomu „Czerwone dywany, odmierzony krok” – proszę sprawdzić, weszły one do dostępnego wciąż w księgarniach tomu „Coś mocniejszego”: jest tam i Państwo Islamskie, i wojna domowa na Ukrainie, i ruscy „separatyści”, i Polacy „spod kresowych stanic”. Wszystko to Putin przeczytał, chwycił się za niskie czółko i już wiedział, co robić przez najbliższe 25 lat. Przykro, kiedy odziera się mnie z moich demonicznych dokonań, nawet na rzecz redakcyjnego kolegi.
Więc chce z góry zapowiedzieć „gamoniom”, że nie dlatego znowu przegrali z cwaniakami, że coś z nimi czy ich partią jest nie tak. To wszystko przez Ziemkiewicza, który zamiast bić w wyborczy werbelek i pokrzykiwać raźno, jak to należy do obowiązków prawicowego publicysty, siał defetyzm.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.10.2014 o godz. 14:29.
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 26.10.2014, 14:58
Trochę mi to zajeło, ale po ostatnim glosowaniu w sejmie już wiem, że na PiS w parlamentarnych również nie zagłosuję.
Mimo wszystko trochę się rozczarowałem.

W samorządowych- jak nie Lasota, to "czerwony Jacek"
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 26.10.2014 o godz. 15:01.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.10.2014, 14:59
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Na tą chwilę KNP i RN nie istnieją na scenie politycznej. Zanosi się na pogrom w samorządowych, gdyż w wielu województwach nie wyrobili się z utworzeniem list i ich działaczy przejęły lokalne komitety.
Oczywiście bzdura, gdyż KNP jest zarejestrowany we wszystkich województwach oraz w większości powiatów. Zdarzają się miasta
I gminy, gdzie KNP startuje pod własnym szyldem. Mają ilość wystawionych list porównywalna z PSL
POZnan* - miasto pedalskich doznań
emj10
Senior Member

Stary 26.10.2014, 15:37
W znanych mi gminach i powiatach KNP nie startuje pod swoim szyldem. Tyczy się to kilkunastu gmin i kilku powiatów.

Ciekawie wyglądają sondaże we Wrocławiu, gdzie siły KNP, jak i RN są jednymi z najmocniejszych w Polsce.
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ra...-sondazu/87rnk

Łącznie nie zdobywają nawet 3%.

Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.10.2014 o godz. 16:08.
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 26.10.2014, 18:45
"Wynikiem ustaleń szczytu jest redukcja emisji dwutlenku węgla o 40 proc. łącznie przez wszystkie kraje Unii Europejskiej do 2030 r. względem roku 1990. Dotychczasowe ustalenia zakładały „tylko” 20-procentową redukcję do 2020 r."

Pamiętam jak jechałem samochodem kilka lat temu i dobiegła mnie triumfalna informacja, że oto Donald Tusk w pocie czoła załatwił Polsce odroczenie ograniczenia emisji CO2 do roku 2020. Zastanawiałem się już wtedy na czym ten sukces polega ale nikt nie rozwiązał moich rozterek, bo po co tłumaczyć na czym sukces polega skoro wystarczy go ogłosić? Sukces i koniec, na co drążyć?
W między czasie było kilka sukcesów, np. ten z 300mld z funduszu dla zacofanych, które nam się należały jeszcze przed szczytem i na którym to szczycie, jak sami później przyznali, przybrano strategię "nie odzywać się żeby nic nie zepsuć". Inni frajerzy się odzywali i dostali różne ulgi i dopłaty, w tym takie biedne kraje jak Francja na rolnictwo czy Niemcy na rozwój biednych obszarów. No ale to był nasz sukces, nie ich.
Teraz mamy powtórkę z rozrywki, czyli Ewa Kopacz przywozi redukcję emisji CO2 o 40% do roku 2030. Nie rozumiem jak można w ogóle zgodzić się na takie kryterium, a wystarczy sekundę ruszyć mózgownicą i oczywistym jest że powinno to być uzależnione od:
a) dotychczasowego poziomu, czyli np. każdy kraj redukuje o procent względem obecnego stanu, bo jak można porównywać sytuację wyjściową energetyki Polski opartej na węglu i francuskiej opartej na energii atomowej?
b) klimatu. To tak oczywiste że aż niepojęte że nikt na to nie wpadł. Jak można porównywać produkcję mocy przez elektrociepłownie w Polsce, gdzie sezon grzewczy trwa od października do końca marca z Hiszpanią czy Włochami, gdzie spędzają Sylwestra na plaży przy kilkunastu stopniach na plusie?
c) sprawa najoczywistsza czyli emisja CO2 w Europie względem Chin, USA i Rosji oraz wpływ tejże emisji na środowisko

Ale ten cały wywód to dla tej łykającej farmazony części społeczeństwa pewnie tl;dr i bzdury więc dla nich mam tylko jedno zdanie.
Jutro przyjdźcie do domu i powiedzcie współlokatorom: "Słuchaj jaki sukces! Załatwiłem że chleb, który za miesiąc miał podrożeć o 2 złote podrożeje dopiero za dwa miesiące o 4 złote. Tak ustaliliśmy wspólnie z tym bogatym sąsiadem z naprzeciwka ale pamiętaj że to jest nasz sukces!"
Gratuluję sukcesów.

PS. Dla zainteresowanych tematem, polecam poczytać o współczynniku EP, którego norma została zaostrzona do roku 2021 o jakieś 400%.
https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.10.2014, 22:48
W znanych mi gminach i powiatach KNP nie startuje pod swoim szyldem. Tyczy się to kilkunastu gmin i kilku powiatów.

Ciekawie wyglądają sondaże we Wrocławiu, gdzie siły KNP, jak i RN są jednymi z najmocniejszych w Polsce.
http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ra...-sondazu/87rnk

Łącznie nie zdobywają nawet 3%.
Według ulicznego sondażu Instytutu Badań Rynku Konrad Berkowicz (KNP JKM), kandydat na prezydenta miasta Kraków cieszy się 8% poparciem. Według innego sondażu KNP ma poparcie wynoszące średnio 8.5% w skali kraju.
Kończ waść pitolic jak pasiasty pasożyt, mieszkałem wiele lat na Dolnym Śląsku i wiem jaka panuje tutaj czerwona zaraza.
POZnan* - miasto pedalskich doznań
emj10
Senior Member

Stary 27.10.2014, 08:11
Sondaż uliczny Instytut Badań Rynku zamyka na pewno sprawę

Chwilowo KNP ma poparcie równe 0%, bo według analiz (socjologów i politologów) nie zdobywa żadnego mandatu do sejmiku wojewódzkiego co oznacza, że nie istnieje w skali kraju.

Również w samorządach (powiat/gmin) z tego co widzę KNP wystartowało jedynie w połowie powiatów w Polsce co oznacza, że szanse na zdobywanie mandatów, nie mówiąc już o zawiązywaniu koalicji ma żadne.

Nie to żeby mnie to jakoś bardzo cieszyło, ale jako były wyborca KNP przewidywałem blamaż w wyborach samorządowych.
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.10.2014, 08:17
Określasz się anty popisem, byłym wyborcą knp. Za kim w takim razie trzymasz emj?
Anty PO-PiS!!!
emj10
Senior Member

Stary 27.10.2014, 08:25
Obecnie ze swoimi, a więc z szerszym blokiem centroprawicowym, który walczy w obecnych wyborach samorządowych z PiS-em i PSL-em pod Warszawą.
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 27.10.2014, 15:49
Obecnie ze swoimi, a więc z szerszym blokiem centroprawicowym, który walczy w obecnych wyborach samorządowych z PiS-em i PSL-em pod Warszawą.
Stonoga zatrudnia ludzi do śledzenia drogówki w Warszawie
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Kolumbus
Senior Member

Stary 28.10.2014, 12:43
Tymczasem w RP

Wyprzedaż uzbrojenia wycofywanego ze służby przynosi Polsce miliony złotych - donosi "Rzeczpospolita".

"Agencja Mienia Wojskowego planuje utargować w tym roku nawet 60 mln zł w gotówce. Pod młotek pójdzie sześć czołgów T-72 i cztery bojowe wozy piechoty. Ale dopiero wyprzedaż 56 tys. sztuk broni strzeleckiej z wojskowych i policyjnych magazynów przypieczętuje eksportowe żniwa. AMW wystawiła na sprzedaż m.in. 25 tys. różnego typu karabinków automatycznych z rodziny Kałasznikowa, 2,5 tys. nowszych automatów Tantal i 16 tys. pistoletów TT i P-64" – donosi "Rzeczpospolita".

Jak pisze Zbigniew Lentowiczm, już w zeszłym roku wyprzedaż za granicą uzbrojenia wycofywanego ze służby przyniosła AMW 57 mln zł, a przy okazji uratowała przed zupełnym krachem eksport broni.

"Prawdziwym hitem koncesjonowanej sprzedaży okazały się wyrzutnie rakiet BM 21 Grad - nabywców błyskawicznie znalazło 36 zestawów. Nie było też żadnych problemów ze znalezieniem klientów na 40 samobieżnych armatohaubic 2S1 Goździk. Dobrze sprzedawała się też broń strzelecka. Pod młotek poszło 40 tys. automatów PPS wz. 43, 32 tys. kałasznikowów, 10 tys. pistoletów" – czytamy w dzienniku.

"Rzeczpospolita"/KRESY.PL
piekna zaba w podpisie

emj10
Senior Member

Stary 28.10.2014, 22:42
Swieze info z dzisiaj jakie dostalem dotyczace odwiertow gazu lupkowego. Na ta chwile mamy 66 odwiertow, z czego zawartosc gazu w skale jest na poziomie ok. 15%, a realnie mozna uzyskac ok. 5% uzytecznego.

Zanosi się na to, ze w ciagu roku albo dwoch zakoncza się poszukiwania bez rozpoczecia eksploatacji.
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.10.2014, 07:22
A jednak ceny energii w Polsce wzrosną :

http://niezalezna.pl/60884-i-co-tera...nergii-wzrosna
emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 07:28
Janusz ma racje, bo dlugofalowo ceny energii zawsze rosna.
shaggy
Senior Member

Stary 29.10.2014, 07:59
Swieze info z dzisiaj jakie dostalem dotyczace odwiertow gazu lupkowego. Na ta chwile mamy 66 odwiertow, z czego zawartosc gazu w skale jest na poziomie ok. 15%, a realnie mozna uzyskac ok. 5% uzytecznego.

Zanosi się na to, ze w ciagu roku albo dwoch zakoncza się poszukiwania bez rozpoczecia eksploatacji.
Zapytam z ciekawości siedzisz w tej branży?
Pablo84
Senior Member

Stary 29.10.2014, 08:01
Dokładnie. Też chciałem o to zapytać. Szczególnie jestem ciekawy jak to ma się wszystko do tej Pani z "NAFTY" , która przedstawiła dane dot odwiertów robionych w PRL`u

emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 08:15
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Zapytam z ciekawości siedzisz w tej branży?
Blisko. W międzynarodowych inwestycjach.

Natomiast mam za sobą kilka kursów i szkoleń w tym zakresie (bardziej dla siebie niż zawodowo), a gro znajomych zarówno od strony ekonomicznej, jak również prawnie zajmuje się tematyką energetyczną, w szczególności z łupkami związaną.

Także informacje z wczoraj z pierwszej ręki.
shaggy
Senior Member

Stary 29.10.2014, 10:11
Pytałem bo tak się składa, że siedzę w temacie dość mocno z racji zawodu
emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 10:24
Nie jestem związany z energetyką, choć był moment ze 3 lata temu po tąpnięciu w "Real estate", że myślałem o tym, żeby się przebranżowić. Bardzo ciekawa (dla mnie głównie od strony teoretycznej) gałąź przemysłu.

Ostatnio przeszła bez echa inna dosyć istotna sprawa. Departament Stanu USA zgodził się na sprzedaż Polsce pocisków JASSM do F-16. Są to pociski średniego zasięgu, które do tej pory otrzymało raptem kilka państw na świecie, gdyż w większości przypadków Departament Stanu blokował taką sprzedaż.

Najciekawsza była kwota jaka została niby przeznaczona na ten zakup, a mianowicie ok. 0,5 mld dolarów co jest kwotą za wysoką nawet jak na cały pakiet serwisowy i usprawnienie F-16.

Wczoraj pojawiła się natomiast informacja, która rzuciła zupełnie inne światło na ten zakup.
http://www.defence24.pl/news_polskie...jadrowych-nato
palikot
Senior Member

Stary 29.10.2014, 10:38
Stonoga do Sokołowskiego rzecznika policji:

"A ty nie pij tyle na tych imprezach, bo mogę cię nagrać i będziesz miał obciach w internecie"

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 11:47
Przyszedł teraz czas na prezesa SKOK-u Wołomin po wcześniejszym zamknięciu wiceprezes. Ciężkie czasy dla PiS-u przed wyborami

PS. U Karnowskich i Sakiewicza cisza? Przypadek?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.10.2014 o godz. 11:58.
cash_X
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 29.10.2014, 13:58
Przyszedł teraz czas na prezesa SKOK-u Wołomin po wcześniejszym zamknięciu wiceprezes. Ciężkie czasy dla PiS-u przed wyborami

PS. U Karnowskich i Sakiewicza cisza? Przypadek?
Akurat ten SKOK jest bardziej z platforma związany, więc strzał w stope emj10.
emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 14:12
Z platformą? Czyżbym nie znał Pana G. o którym kilka razy pisałem oraz realiów Wołomina? Znam i to bardzo dobrze, a w świetle trwającej kampanii to nie tylko źdźbło w oku pisowskiej władzy w mieście

PS. Z ciekawości na jakiej podstawie twierdzisz, że SKOK Wołomin ma coś wspólnego z PO?
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.10.2014 o godz. 14:15.
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 29.10.2014, 18:35
Przyjaciel (?) Bronisława Komorowskiego zatrzymany przez prokuraturę. „Mocne linki z Fundacją Pro Civili i WSI”
http://wpolityce.pl/gospodarka/22005...o-civili-i-wsi
palikot
Senior Member

Stary 29.10.2014, 19:08
Przecież co to za różnica, oni wszyscy kumplami są Nie ważne kto okupuje stołki. Polską rządzą służby, bez względu czy premierem jest Tusk Miller czy Kaczyński dalej tego nie wiecie? To szukanie różnic między bandą pięciorga jest coraz mniej spójne

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
palikot
Senior Member

Stary 29.10.2014, 20:59
http://pressmix.eu/index.php/2014/10...zie-ze-sluzby/

Polecam profil na Fb pana Zbigniewa Stonogi... grubo się dzieje

Ostatnio edytowane przez palikot : 29.10.2014 o godz. 21:13.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Pablo84
Senior Member

Stary 29.10.2014, 22:20
palikot napisał(a):Wyświetl post
Przecież co to za różnica, oni wszyscy kumplami są Nie ważne kto okupuje stołki. Polską rządzą służby, bez względu czy premierem jest Tusk Miller czy Kaczyński dalej tego nie wiecie? To szukanie różnic między bandą pięciorga jest coraz mniej spójne
Ja jestem ciekawy, dlaczego nikt ....a jednym ani drugim nie zadaje pytania o te jebane umowy zlecenia. Wszyscy nabrali wody w usta?

emj10
Senior Member

Stary 29.10.2014, 22:29
Umowy zlecenia to dla nich temat tabu, bo nigdy nie będą mieli z nimi styczności pracując przez lata na państwowych fruktach.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.10.2014 o godz. 22:34.
Pablo84
Senior Member

Stary 30.10.2014, 08:56
Ciekawe jest to, że zarówno media prawicowe jak i lewicowe temat przemilczały- rzygac się chce od tej hipokryzji

Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.10.2014, 09:06
Cytat:
Ciekawe jest to, że zarówno media prawicowe jak i lewicowe temat przemilczały- rzygac się chce od tej hipokryzji
Bo to jest układ. Na pozór między sobą się rożnią te PO PiSy ale jak trzeba to ramię w ramię idą i zarówno oni jak i ich media cicho siedzą. Kłócą się o gówna i o kilka ważnych spraw, które pokazują ludziom, że te partie są niby różne ale jak trzeba to dojebią Polaków za plecami. Tak samo było z tymi emeryturami dla Żydów prześladowanych przez holocaust i stalinizm. Bodajże 2 posłów było przeciw a tak to wszyscy razem zagłosowali za. W mediach cisza, mało kto o sprawie wie. I wszyscy są zadowoleni, że znowu wydymali Polaków a ci jeszcze się będą bić między sobą bo PO albo PiS to lepszy od innych.
młode pokolenie - stare przekonania

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów