The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.05.2021, 16:34
A będzie jajeczko czy nie ? bo niewiem jaki kuponik puścić
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 14.05.2021, 17:18
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
A będzie jajeczko czy nie ? bo niewiem jaki kuponik puścić
Ale sadzone. Ze szczypiorkiem.
Ja nie sądzę że wygramy. A jak wygramy i to w dobrym stylu, to raczej znaczy, że nie potrzebujemy trenera. Kopacze sami sobie wybiorą, w jakich meczach mają wygrać i ile razy, aby się utrzymać.
A jak im się zachce, to może i o górną ósemkę powalczymy, kto wie...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.05.2021, 18:39
kbr napisał(a):Wyświetl post
Przecież właśnie pożegnaliśmy nasz największy problem, więc piłkarze na pewno pokażą swój kunszt, którego nie było widać przez toksyczne relacje z trenerem
Ja chcę Silvę i Chukę w pierwszym składzie, przez 90 minut plus to co doliczy sędzia.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 14.05.2021, 18:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja chcę Silvę i Chukę w pierwszym składzie, przez 90 minut plus to co doliczy sędzia.
A ja chcę Kmiecika na szpicy
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2021, 18:46
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
A ja chcę Kmiecika na szpicy
Czemu nie? Skład Legend!
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 14.05.2021, 19:46
Co by nie mówić po wywaleniu trenera paradoksalnie jest szansa że drużyna coś ugra. Niemal na pewno zagrają Chuca i Silva. Ciekawe czy zagrają Kone i Medved. Obstawiam że raczej nie.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.05.2021, 20:21
Jeśli coś ugrają, malo tego, jeśli przegrają ale pokaża ambicję i walkę, to tylko podpisza na siebie wyrok... W sensie u normalnych ludzi straca resztki szacunku...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 14.05.2021, 20:24
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli coś ugrają, malo tego, jeśli przegrają ale pokaża ambicję i walkę, to tylko podpisza na siebie wyrok... W sensie u normalnych ludzi straca resztki szacunku...
Jak można oceniać mecz przez pryzmat wyniku?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 14.05.2021, 20:34
Paradoksalnie wszystko zależy od tego, który trening był ostatnim w wykonaniu Niemca. Jeśli było wystarczająco dużo czasu na odpoczynek to mogą odpalić tylko i wyłącznie z tego powodu, że wróci świeżość.

Jeśli wygrają mecz i przez to stracą resztki szacunku u normalnych ludzi, to ja nie mam ochoty mieć do czynienia z takimi normalnymi ludźmi ))) Z resztą napisałbym, że dzisiejsza normalność jest śmieszna, gdyby nie była taka straszna. Wystarczy włączyć wiadomości.

Całkowite odwrócenie pojęć i wartości wkrada się również na forum.
Znak czasów.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.05.2021, 20:52
Tak, wróci im świezość, chyba jak jaja umyją. Oni jebnęli focha na Stolarczyka, Skowronka i Hyballe. trzech trenerów pod rządy wyjebali i tyle. Teraz skończy się pajacerka i zaczną grać. A poźniej tylko czekać co dalej. Doczekaliśmy czasów gdzie w Wielkiej Wiśle byle kopacz, bez dorobku, bez super kariery stroi foszki i się obraża na trenera i .... wie co. Zamiast zapierdalac i być wdzięcznym, że może grać w Wiśle, zamiast się rozwijać i grać lepiej, za lepsza kasę, w lepszych klubach to stroją fochy i narzekają nad swoim losem i zyciem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 14.05.2021, 23:06
Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jedyny kto jebnal focha to Hyballa na pół drużyny która gdyby miał rezerwy to by pewnie tam przeniósł.

Co do meczu, nie zdziwię się jak zagra w 1 składzie Silva, Kuba może nawet Boguski a wynik będzie na naszą korzyść.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.05.2021, 23:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie wszystko zależy od tego, który trening był ostatnim w wykonaniu Niemca. Jeśli było wystarczająco dużo czasu na odpoczynek to mogą odpalić tylko i wyłącznie z tego powodu, że wróci świeżość.

Jeśli wygrają mecz i przez to stracą resztki szacunku u normalnych ludzi, to ja nie mam ochoty mieć do czynienia z takimi normalnymi ludźmi ))) Z resztą napisałbym, że dzisiejsza normalność jest śmieszna, gdyby nie była taka straszna. Wystarczy włączyć wiadomości.

Całkowite odwrócenie pojęć i wartości wkrada się również na forum.
Znak czasów.
W tym tygodniu jeszcze im zafundował takie treningi na pożegnanie, że zapamietają to na długo.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.05.2021, 23:34
Cytat:
Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jedyny kto jebnal focha to Hyballa na pół drużyny która gdyby miał rezerwy to by pewnie tam przeniósł.

Co do meczu, nie zdziwię się jak zagra w 1 składzie Silva, Kuba może nawet Boguski a wynik będzie na naszą korzyść.
Dokładnie za taką wersję dałbym sobie rekę uciąć. Ale nie trzeci raz pod rzad, nie trzeci trener pod rząd. Mnie nie obchodzi czy Hyballa był chory psychicznie, albo co im nie pasowalo w Skowronku i Stolarczyku. Fakt, że nasi kopacze strzelają fochy i sabotują grę aby wywalić trenera jest niepodważalny.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.05.2021, 07:42
Mam nadzieję że Kuba wejdzie od początku meczu i zagra cały mecz. Jeszcze Boguś i Carlos niech pokażą że są dobrzy nie tylko w wywiadach.
Odpowiedz cytując
qaro
Member

Od: 06.2011

Stary 15.05.2021, 08:15
Remis to jest nasz max i to jeszcze jak będą jeździć na dupach, ja obstawiam występ Bashy
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 15.05.2021, 10:24
Przecież Basha po operacji
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.05.2021 o godz. 10:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.05.2021, 10:30
Nie spodziewam się nic po tym meczu. W sumie mam wywalone jak nasi piłkarze ostatnio.

Jedyne co bym chciał usłyszeć na ich wejście na murawę z naszego sektora to: " walczyć, biegać i się starać...", żeby nie mieli kibiców aż za takich idiotów, którzy uwierzą, że ten cały syf to tylko wina Hyballi.
A tak realnie to pewnie będzie: "jesteś legendą ........ (Błaszczykowski, Kmiecik, Boguski, Buksa czy kto tam jeszcze) i klepanie po pleckach. Bo my zawsze te niedorajdy głaskamy i dlatego nas jebią co któryś mecz.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 15.05.2021, 11:11
bedzie gdzies transmisja ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.05.2021, 11:15
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
bedzie gdzies transmisja ?
Na Comedy Central.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.05.2021, 11:19
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że Kuba wejdzie od początku meczu i zagra cały mecz. Jeszcze Boguś i Carlos niech pokażą że są dobrzy nie tylko w wywiadach.
Tak, Kuba wyjdzie w pierwszym składzie. Przed przerwą zejdzie z kontuzją, straci cały okres przygotowawczy ana jesień będzie marudzenie że zły trener go pomija.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 15.05.2021, 11:20
Cytat:
Na Comedy Central.
A nie na ZDFie?
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.05.2021, 11:22
Według tej strony: http://ekstraklasa.org/rozgrywki/ter.../ekstraklasa-4 i tej: https://sport.tvp.pl/program-tv?date=2021-05-16 mecz będzie na TVP Sport
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.05.2021, 12:48
I Canal+ New
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.05.2021, 12:50
Cytat:
Dokładnie za taką wersję dałbym sobie rekę uciąć. Ale nie trzeci raz pod rzad, nie trzeci trener pod rząd. Mnie nie obchodzi czy Hyballa był chory psychicznie, albo co im nie pasowalo w Skowronku i Stolarczyku. Fakt, że nasi kopacze strzelają fochy i sabotują grę aby wywalić trenera jest niepodważalny.

No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać

Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach.

Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze.

Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi.

Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje.

Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi.

Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina.

Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić.

Dlatego tak ciężko przewidzieć jaki trener, gdzie da sobie dobrze radę.

Nikt nie przegrywa, bo sabotuje grę i chce być przegrywem.
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 15.05.2021, 12:56

Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze.

Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi.

Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje.

Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi.

Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina.

Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić.

Tworki.....
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.05.2021, 13:29
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Tworki.....
Aleś się ładnie odkrył "mazowiecki warszawioku"

Chłopie kto w Krakowie powie Tworki w takiej sytuacji? Tylko jakaś "przybłęda" która jeszcze nie "wrosła" w miasto i ludzi.

btw
Pomijam kwestie tego co napisła si1mone
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 15.05.2021, 14:40

.
Chyba sobie jaja robisz... Kiedyś pisałeś, że grałeś w piłkę pod auspicjami PZPN i potrafisz takie głupoty pisać? Myślisz ze jak napiszesz teoria spiskowa dziejów to co to zmieni? Każdy historyk Ci powie że w tym określeniu błędne jest tylko jedno słowo, zamiast teoria powinno być praktyka. A, że nikt nie lubi przegrywać... do pracy też nikt nie lubi chodzić na 8 godzin. Więc taki argument to jakiś żart.

Akurat w naszym klubie jest długa tradycja w tym względzie, mam przypomnieć? Niestety wygląda na to że nowi właściciele nie zamierzają w tym względzie nic zmieniać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 15.05.2021, 14:44
sobu napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że wkłady występujące w koszulkach Wisły są dobrze przygotowane pod względem fizycznym po treningach z Hyballą - co to oznacza? Że z legendą na ławce oraz Kubą, który wybierze sobie skład oraz nbrakiem sabotowania trenera zagrają tak jak grali w pierwszych meczach na wiosnę - więc gładkie zwycięstwo 3:1 dla Wisły.
Byli dobrze przygotowani. A pozniej popieprzony ich tak przygotowal, ze jeszcze potrafili biegac ale wolno. Mistrz przetronowania.
Moze w ZDFie zaanalizuje mecz Wisly i czemu wystawial przez runde Medveda
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 15.05.2021, 16:04
Cytat:

Zgadzam się z Tobą w 100%. A teraz mi powiedz co sprawiało, że nasza cała drużyna siadła mentalnie za Skowronka, Stolarczyka, no za Hyballi wiadomo, w....iał ich, za bardzo się panoszył, może też dlatego, że za dużo wymagał więc morale spadło. Istnieje na tym świecie trener odpowiedni dla klubu Wisła Kraków?

Kiedyś pięknie sie mówiło o formie druzyny złej pogodzie, polski klub odpada z kw. LM czy LE bo pogoda była zła, albo jeszcze nie zaczeli/dobrze nie weszli w sezon i kurde no pokonali ich ci Gruzini, Azerowie czy inne Litwiny.

Teraz często króluje taka wymówka o złym przygotowaniu fizycznym, przetrenowane bidulki, zajechane, kurde zawsze ktoś im krzywde zrobi - aktualna gadka u nas od kilku lat, szczególnie teraz za Hyballi. I to słodkie .......enie "no jak teraz ich przetrenował Skowronek, to jak przyjndzie kolejny trener to wtedy własnie będzie widac efekty tych treningów, odzyskają świezość więc to wszystko to w ogóle tak na prawdę będzie zasługa Skowronka, że oni zaczną dobrze grać za pół roku" albo "uuuu oni chyba sa niedotrenowani, zobaczymy co będzie dalej, bo jak przyjdzie nowy trener to się okaże, bo on powie jak było i po wynikach będzie widac czy są dotrenowani czy za mało ćwiczyli"

No i ten najwazniejszy punkt w Wiśle Kraków od kilku lat. Szyny były złe, pociąg był zły i się ....a wykoleił czyli trener był zły, wszystko było złe i się ....a wszyscy załamaliśmy tym faktem zamiast zapierdalać.

Jest to stado nygusów bez ambicji, strojących fochy i tyle. Jak się nie ma w CV wpisanej Borussi Dortmund, Wisły Kraków z lat 2005-2013 itp itd to by wypadało wziąć zamknać mordę i po prostu zapierdalać, słuchac się już nawet "ekspertów" na forach, bo coś jednak jest nie tak, ze chłopom w życiu nie wyszło i się kopią po czole w obecnej, niestety słabiutkiej Wiśle, a co pół roku odpierdalają cyrk zwany kryzysem. Tylko tyle i az tyle, po prostu, nie masz argumentów w nogach to nie cwaniakuj i się słuchaj kazdego trenera, staraj się i nie filozofuj. To powinna być główna myśl naszych kopaczy. No i forumowiczów też, bo jak czytam o tym że wszystko jest złe, tylko ci kopacze sa ofiarami to aż mnie krew zalewa.

Szacunek i podziekowania za to, że grają w naszym klubie ale niestety widzę, że w Wisle Kraków stworzył się taki uklad adoracyjno-pasożytniczy. Jedni chcą się tylko lizać po jajach, żeby bron boże nikt nigdy złego słowa na nich nie powiedział, inni przychodza żeby po prostu zarobić 5 czy 50 tysięcy zł bo robota fajna a presja żadna, przecież zawsze można zgonić na trenera, klopoty finansowe i ogólnie słabsza jakosć drużyny na przestrzeni ostatnich lat.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 15.05.2021, 18:18
Zmiany gry nagle nie będzie bo nie chodzi tu o to, że grali przeciw trenerowi. Gdyby tak było to można się łudzić, że nagle będzie petarda.

Oni są masakrycznie dalej zajechani i do tego Hyballa im zafundował armageddon w tym tygodniu na odchodne i nawet jak będa chcieli to na ciężkich nogach nie da się grać idealnie.

Na pewno zobaczymy maksymalną ilość młodych, którzy się liczą w PJS A wynik to już sprawa drugorzędna, nawet w topowym składzie bez kontuzji mielibysmy ciężko z Piastem grającym u siebie i walczącym o puchary.

Liczę na walkę ile wlezie i może mega optymistycznie - fartowny remis.
Oby tylko nie pojazd po nas 0-3 do pierwszej połowy i strach o kompromitacje jak na ległej.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.05.2021 o godz. 18:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów