The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.05.2021, 20:01
Im sie juz nawet niechce pozorowac gry w piłke

Ale... jak oni dalej mysla ze beda robic wszytskich w ciula ,to chyba zostaje jedyna metoda -pięści i odwiedziny na treningu.
Nie mozna pozwolic zeby ten klub wygladał tak ze piłkarze podcierają sie jego koszulkami robią co chcą,czyt robia to co dla nich jest lepsze tzn wywalenie trenera.
Zaraz nie bedzie Hyballi,nie bedzie tez Ekstraklasy,piłkarze zadowoleni bedziecie?
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.05.2021 o godz. 20:08.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.05.2021, 20:16
Przeciez juz dawno bylo mowione, ze przejebia wszytko - tylko na derby sie zmobilizuja
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.05.2021, 20:17
56 minuta pierwszy rzut rożny...................... Szota i Gruszkowski dziś jak na karuzeli, kręceni co chwila.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.05.2021, 20:25
Chyba krótkie spodenki na trening, bo inaczej tego nie widzę. Szkoda, że średnio ma kto iść teraz..

Robicie frajerzy pośmiewisko z kibiców, którzy płacą za bilety, koszulki ,Socios, zbiórki. Zabierają swoje dzieciaki na mecze.
Kibiców, którzy często zarabiają 20 x mniej niż wy i wydają ostatnie pieniądze na ukochany klub.

JEBANI FRAJERZY!!!! WON ....a !!
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.05.2021 o godz. 20:27.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 08.05.2021, 20:35
Szopka z kibiców i z klubu. Pierwszy raz od kilkunastu lat wyłączyłem mecz , a będąc na stadionie bym chyba wyszedł. I niech mi nitk nie pie r do li o jakimś sezonostwie jakiejś wierności czy coś.mogli by przepierdalac wszystko jak nie raz. Ale tu nie ma żadnego serducha jest jeszcze perfiddna gra przeciw trenerowi ,który też ma nie rowno pod sufitem wszystkich skłóca a w dodatku podejmuje jakieś dziwne decyzję typu wystawia do gry jakiegoa pajaca medveda ,którego za tydzien juz czy dwa tutaj nie będzie, gościa który nie strzelił nawet bramki przez pół roku..pytam po .....czuje jak by mi ktoś naplul w twarz.to nie druzyna z której zawsze byłem dumny ,która miała jaja ,która gryzła.trawe i była kurewsko nie wygodna dla przeciwnika.to same ....y teraz , których nikt za rok nie będzie pamiętał
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 08.05.2021, 20:45
Piłkarzyki pajacyki. Wszyscy wypierdalać.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.05.2021, 20:46
Pierwszy raz w życiu pisze posta w trakcie meczu. Szkoda czasu czekać na koniec, a robota czeka. 1:2 ale i tak nic nie zamaże obrazu, który widziałem przez 80 minut.

Pierwsze 15 minut wrażenie jakbyśmy grali z BARCELONA. Amika nakręcona, wiatraki w dupie, szybsi o 4 tempa, każdy , dosłownie każdy zawodnik z Wronek indywidualnie 3 półki wyżej.

Amika ostatnie 10 kolejek kompromituje się sama, łomot zbiera praktycznie od każdego i co? Przyjeżdza na R22 i nie nawet nie tyle co nie daje strzelić na bamkę, a dotknąć piłki ! Amikorze widac podrażnieni kompromitację z PBB , a my ? Eeee co tam, bajlando, zrezygnowanie, ogłupienie. Co Hyball im powiedział?

CO ZROBIŁ HYBALLA, że dzisiaj wyglądaliśmy jakby wczoraj cały zespół biegł triathlon, a dziś w dzień meczu, wszyscy pracowali od świtu do 18 przy budowie "Schodów śmierci" w Mauthausen. Tak to wyglądało. Wiadomo, że jak organizm zmasakrowany to nawet nie ma jak myśleć.

Taktyka jak za Kiko? Laga na Ondraska i Carlitosa? Nie nawet to nie to.... Gra jak w latach 90tych w młodzikach na Clepardii - GAŁA ILE SIŁ DO PRZODU bo tam był jeden chłopak wyróżniający się warunkami fizycznymi.

Frydrych bierze się za rozgrywanie, zamiast po raz kolejny beznadziejnego Savica i laguje niecelnie do przodu.
Zero akcji, zero pressingu, zero pomyślunku. Nie mam pojęcia co się z tym zespołem stało, ALE jak już któryś mecz od początku gra młody Starzyński i Gruszkowski? Przecież oni tego nie pociągną !

Do tego prawa trona SZOTA+GRUSZKOWSKI - > jak tu nawet nie zrobić akcję, a podać? Jak walić młodych tuzinami to dlaczego SZOT nie zagrał,a beznadziejny SZOTA ? Nazwiska niemal identyczne, ale chyba Hyblla chociaz to ogarnia?

Nie moge uwierzyć w to jak gra oklepywana przez wszystkich Amika, swoboda, luz, szybkość, klepka WTF ?

No nic dziękujmy Probierzowi za to, że zamiast -wyjść z pianą na pysku jak amika to schował się jak tchórz (dzięki temu zremisowaliśmy) no i PBB -dzięki wam przedłużamy byt.

Mamy niby PLEJMEJKERA w środku, a chłop stoi, człapie, gra do tyłu. Laga przez Frydrcha. SAVIC DNO, nawet nie chce mi się pisać o Medvedzie, chyba tylko tyle, że odziwo dziś podobnie zagrał Forbes.

Tak wygląda drużyna bez tożsamości.

Dlaczego Hyballa wpuścił Kube, który wykręcił mu takiego psikusa BRAMKA mówi wszystko, El Capitano, gość lepiej stoi niż reszta biega, a więcej szans dostaje Medved.

KOMPROMITACJA, ŻENADA, WSTYD! Eksperyment niemiecki dobiegł końca.

PS:

Ogryzek tryumfuje - wita chlebem i solą WUJA A tak na poważnie: czy cieszę się, że żegnamy Helmuta? NIE, czy obawiam się, że następca może być kolejnym wynalazkiem/oszołomem? TAK.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.05.2021 o godz. 21:20.

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 08.05.2021, 20:58
Brak słów...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 08.05.2021 o godz. 21:12.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2021, 20:58
Trener Hyballa udowodnił, że miał rację, sadzając Błaszczykowskiego na ławce, a Medveda trzymając na boisku. Do tego wybitny mecz Savića! Kone też dziś solidnie popracował na nowy kontrakt. Drużyno, dziękuję za ten wieczór.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 08.05.2021, 20:59
Zalosny mecz, zalosni gracze, zalosna cieszynka, zalosny trener. Cale towarzystwo do rozgonienia. Szkoda, ze nie spadamy, bo tylko przedluzamy agonie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.05.2021, 21:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Teraz tylko czekać aż osoba która go wymyśliła poleci razem z nim. A nie... czekaj...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.05.2021, 21:03
Gest Kuby po strzeleniu gola (znowu nie z gry, tylko z SFG) jest strasznie małostkowy.

Do tej pory byłem dumny z "pana" Błaszczykowskiego, ale teraz pokazał całkowity brak klasy.

Źle to wróży dla przyszłości Wisły - kolejny trener będzie mierny, ale wierny, piłkarze będą mogli sobie wybierać mecze, które potraktują na poważnie, tylko kibicowi pozostanie wspominać dawne czasy i koić nerwy we flaszce wódki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 08.05.2021, 21:05
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w życiu opisze posta w trakcie meczu. Szkoda czasu czekać na koniec, a robota czeka. 1:2 ale i tak nic nie zamaże obrazu, który widziałem przez 80 minut.

Pierwsze 15 minut wrażenie jakbyśmy grali z BARCELONA. Amika nakręcona, wiatraki w dupie, szybsi o 4 tempa, każdy , dosłownie każdy zawodnik z Wronek indywidualnie 3 półki wyżej.

Amika ostatnie 10 kolejek kompromituje się sama, łomot zbiera praktycznie od każdego i co? Przyjeżdza na R22 i nie nawet nie tyle co strzelić na bamkę, a dotknąć piłki ! Amikorze widac podrażnieni kompromitację z PBB , a my ? Eeee co tam, bajlando, zrezygnowanie, ogłupienie. Co Hyball im powiedział?

CO ZROBIŁ HYBALLA, że dzisiaj wyglądaliśmy jakby wczoraj cały zespół biegł triathlon, a dziś w dzień meczu, wszyscy od świtu do 18 przy budowie „Schodów śmierci” w Mauthausen. Tak to wyglądało. Wiadomo, że jak organizm zmasakrowany to nawet nie ma jak myśleć.

Taktyka jak za Kiko? Laga na Ondraska i Carlitosa? Nie nawet to nie to.... Gra jak w latach 90tych w młodzikach na Clepardii - GAŁA ILE SIŁ DO PRZODU bo tam był jeden chłopak wyróżniający się warunkami fizycznymi.

Frydrych bierze się za rozgrywanie, zamiast po raz kolejny beznadziejnego Savica i laguje niecelnie do przodu.
Zero akcji, zero pressingu, zero pomyślunku. Nie mam pojęcia co się z tym zespołem stało, ALE jak już któryś mecz od początku gra młody Starzyński i Gruszkowski? Przecież oni tego nie pociągną !

Do tego prawa trona SZOTA+GRUSZKOWSKI - > jak tu nawet nie zrobić akcję, a podać? Jak walić młodych tuzinami to dlaczego SZOT nie zagrał,a beznadziejny SZOTA ? Nazwiska niemal identyczne, ale chyba Hyblla chociaz to ogarnia?

Nie moge uwierzyć w to jak gra oklepywana przez wszystkich Amika, swoboda, luz, szybkość, klepka WTF ?

No nic dziękujmy Probierzowi za to, że zamiast ​wyjść z pianą na pysku jak amika to schował się jak tchórz no i PBB dzięki wam przedłużamy byt.

Mamy niby PLEJMEJKERA w środku, a chłop stoi, człapie, gra do tyłu. Laga przez Frydrcha. SAVIC DNO, nawet nie chce mi się pisać o Medvedzie, chyba tylko tyle, że odziwo dziś podobnie zagrał Forbes.

Tak wygląda drużyna bez tożsamości.

Dlaczego Hyballa wpuścił Kube, który wykręcił mu takiego psikusa BRAMKA mówi wszystko, El Capitano, gość lepiej stoi niż reszta biega, a więcej szans dostaje Medved.

Dajmy Hyballi spokój. Nie zostanie, zostanie. Zdecyduje o tym ktoś inny. W każdym razie wtrącanie go w każdej sytuacji zaciemnia obraz. A ten jest taki, że naprawdę pora zejść na ziemię... Gdyby nie okres degrengolady Lecha i kompromitacja w tym sezonie, to personalnie taka jest właśnie różnica pomiędzy naszymi klubami. A może i większa.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.05.2021, 21:06
Zachowanie Kuby strasznie mało taktowne.
Policzek w twarz dla faceta ktoremu pol roku temu ufał bezgranicznie.Tak sie nie robi,inczej trzeba bylo to załatwic.
Załosne to wszytsko od prezesów,zawodników az po ta cieszynkę.Agonia przedluzona o rok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.05.2021, 21:07
jakies jaja . Co to bylo
I pytanie zasadne: co tam robi Medved czemu? Po kazdym meczu to samo: Co tam robi Medved. Czemu go wystawia
8 mecze, 3 bramki: karmy , samoboj, wolny.
Gorzej to by bylo tylko w Warszawie po jednym meczu.
9 meczy przegranych u siebie. Ciekawe czy jakas druzyna przegrala tyle u siebie i nie spadla
Co tydzien mysle, ze nie moze byc gorzej. Jak za tydzien zostaniemy zaskoczeni. Ile bramek strzeli Piast

Za rok spadamy(jak sie bardzo cos nie zmieni).
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
smolarek999
Junior Member

Od: 06.2013

Stary 08.05.2021, 21:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Im sie juz nawet niechce pozorowac gry w piłke

Ale... jak oni dalej mysla ze beda robic wszytskich w ciula ,to chyba zostaje jedyna metoda -pięści i odwiedziny na treningu.
Nie mozna pozwolic zeby ten klub wygladał tak ze piłkarze podcierają sie jego koszulkami robią co chcą,czyt robia to co dla nich jest lepsze tzn wywalenie trenera.
Zaraz nie bedzie Hyballi,nie bedzie tez Ekstraklasy,piłkarze zadowoleni bedziecie?
tak, tak, piłkarze grali na jego zwolnienie

- medved - stawia na niego jakby był jego synem
- yebo - stawia na niego nawet jakby biegał bez jednej nogi
- starzynski - daje mu plac od początku
gruszkowski -postawił na niego choć nikt na niego nie liczył
- savic - gdyby miał zero asyst w 500 meczach i tak by na niego postawił
- kone - jego gracz
- fbf - lubi go, komplementuje że jest maszyną

To może: lis, szota, frydrych, zukow - oni chca go zwolnic ?

A może Kuba który wszedł i strzelił gola? A może Ci piłkarze których odstawił przez co reszta musiała grać od deski do deski bez konkurenjci?

Najprościej powiedzieć to wina piłkarzy
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:11
Widocznie coś było na rzeczy z tym, że Hyballa sponiewierał Kmiecika. Błaszczykowski potraktował to, że mu trener rozstawia pracowników w klubie po kątach ambicjonalnie i po bramce podbiegł do Kmiecika, jakby nie było legendy klubu, z którym emocjonalnie związany jest Błaszczykowski. To jest wymowne, ale nie żenujące czy małostkowe

Te publikacje prasowe i spisanie na straty 1/3 rundy - to jest dla mnie jako kibica żenujące.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Co do cieszynki Kuby rozwiazuje to problem czy analityk ZDFu bedzie trenerem WIsly. Nie bedzie.
Gdyby zostal to najszybciej spadajaca druzyna z ligi bylany Wisla
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:13
Wklej to jeszcze do kolejnych 10 tematów.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.05.2021, 21:14
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Piłkarzyki pajacyki. Wszyscy wypierdalać.
Wraz z trenerem pajacykiem?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 08.05.2021, 21:15
smolarek999 napisał(a):Wyświetl post
tak, tak, piłkarze grali n
a jego zwolnienie

- medved - stawia na niego jakby był jego synem
- yebo - stawia na niego nawet jakby biegał bez jednej nogi
- starzynski - daje mu plac od początku
gruszkowski -postawił na niego choć nikt na niego nie liczył
- savic - gdyby miał zero asyst w 500 meczach i tak by na niego postawił
- kone - jego gracz
- fbf - lubi go, komplementuje że jest maszyną

To może: lis, szota, frydrych, zukow - oni chca go zwolnic ?

A może Kuba który wszedł i strzelił gola? A może Ci piłkarze których odstawił przez co reszta musiała grać od deski do deski bez konkurenjci?

Najprościej powiedzieć to wina piłkarzy
Tak jakbyś nie zauważył, ze rok temu również broniliśmy się przed spadkiem. I dwa lata temu także wojowaliśmy w grupie spadkowej. Wiem, bo to źli trenerzy byli... A piłkarze to sierotki, ofiary systemu...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.05.2021, 21:16
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Twoje ostatki na forum?

Jak sam OBIECAŁEŚ nie ma Hyballi nie ma ciebie. Trzymam kciuki.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 08.05.2021, 21:16
Coś spowodowało takie zachowanie. A co my naprawdę wiemy? Niewiele.

Sytuacja ciężka, trudna, niekomfortowa. Ale co zrobić? Trzeba czekać, zobaczymy co będzie.

Nie pierwszy, nie drugi, nie trzeci raz ...
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Twoje ostatki na forum?

Jak sam OBIECAŁEŚ nie ma Hyballi nie ma ciebie. Trzymam kciuki.
Nie zesraj się

Ten klub to mem.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
smolarek999
Junior Member

Od: 06.2013

Stary 08.05.2021, 21:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Tak jakbyś nie zauważył, ze rok temu również broniliśmy się przed spadkiem. I dwa lata temu także wojowaliśmy w grupie spadkowej. Wiem, bo to źli trenerzy byli... A piłkarze to sierotki, ofiary systemu...
no ale rok i dwa lata temu byli inni piłkarze i inna sytuacja. To co mamy takiego pecha że do nas zawsze trafiają tacy piłkarze? Cała ESA ma piłkarzy nie pajaców tylko u nas pajace? Poprostu sprawa jest skomplikowania i to wina nie tylko piłkarzy i nie tylko trenera.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:19
Nie zesraj się

Ten klub to mem.
Skoro tak uważasz to co tutaj robisz?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:21
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak uważasz to co tutaj robisz?
Oceniam i komentuję jako kibic. Nie mogę?
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:22
Oceniam i komentuję jako kibic. Nie mogę?
Piszesz, że Klub to mem, to porównanie moim zdaniem ujmuje i obraża Klub.
Można to wyrazić inaczej.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 08.05.2021, 21:23
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Piszesz, że Klub to mem, to porównanie moim zdaniem ujmuje i obraża Klub.
Można to wyrazić inaczej.
Mogłem użyć słowa burdel/ patologia, ale uznałem, że to byłoby zbyt ostre określenie sytuacji panującej w Wiśle.

Jeżeli moderator uważa inaczej to może mnie zbanować.

Tak odchodzę z forum jak przyjdzie nowy trener, także dla mnie to bez różnicy
Ostatnio edytowane przez Cycu : 08.05.2021 o godz. 21:30.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów