The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.05.2021, 07:34
Wygrana dokaldnie 4 bramkami Podbeskidzie-PLock jest malo pradopodobna. Jednak nie mozna mowic, ze dzis Piast pokona PBB, ze WIsla sie utrzymala. Stad moja rozpiska
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.05.2021, 13:02
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Ten, kto twierdzi, że Legia się podłożyła, to chyba nie oglądał w tym roku żadnego meczu w ich wykonaniu. Oni tak grają i męczą się praktycznie z każdym, jedyna różnica jest taka, że mają przyzwoitego napastnika. Gdyby u nas takowy był, to ja nie widzę wielkiej różnicy, a tym bardziej 30 pkt.

Na duży +:
- Kone - naprawdę fajnie się na niego patrzy, przypomina mi dawnego Arboledę z Lecha (nie chodzi o kolor skóry, ale o dominację fizyczną w polu karnym), widać że faktycznie miał problemy z przygotowaniem fizycznym, ale w miarę upływu czasu powinno być jeszcze lepiej, imponuje mi zwłaszcza spokojem i inteligencją w podejmowaniu decyzji i moim zdaniem może być w przyszłości dominatorem pod naszą bramką,
- Gruszkowski - naprawdę fajny prospekt, powinien popracować nad dośrodkowaniami, ale już dzisiaj wygląda nieźle, chłopak nie odstaje fizycznie, a przy tym potrafi sporo myśleć na boisku,

- Lis, Frydrych jak zwykle ostatnio na wysokim poziomie.
Pozostali tradycyjnie przeciętnie, irytuje mnie Żukow, który haruje w obronie i ma żelazne płuca, ale te jego głupie straty, częste podania do przeciwnika sugerują, że gość nie grzeszy inteligencją boiskową...

Osobną sprawą jest gra Sadloka. Widać, że gość jest w dobrej formie, na pierwszy rzut oka zrzucił jakieś 5-10 kg, nie ma problemu z bieganiem, natomiast jest jeden problem, o którym dobrzy obserwatorzy wiedzą od lat, ten gość totalnie nie myśli na boisku. Dlatego już kiedyś Smuda przesunął go na bok obrony, gdzie w miarę dawał radę, niestety na środku często generuje zagrożenie pod bramką. Pretensje do Maćka są moim zdaniem nieuzasadnione, bo on po prostu tak ma, stara się jak może, ale niestety mu nie wychodzi. Jest to moim zdaniem bardzo ambitny człowiek, który bardzo chce i za bardzo się podpala i w takich chwilach ma klapki na oczach i wali błąd za błędem. Nie pomaga mu zwłaszcza powszechna krytyka, która go dodatkowo przybija i zjadają go emocje (stąd też chęć brania odpowiedzialności za grę, wybijanie rzutów wolnych itd...)
Niektóre wyniki Legii (takie jak z Pogonią) wynikały z formy Pekharta bardziej niż z gry Legii. Oglądałem pierwszą połowę meczu z Lechią i wyglądał podobnie do tego z nami (dlatego obejrzałem tylko pierwszą połowę). Tam wcisnęli, z nami nie, ale w sobotę motywację mieli zerową. Na pewno Legia ma jakość piłkarską jak na tą ligę, nawet grając na pół gwizdka mogą spokojnie wygrać mecz. Mają dwa razy więcej punktów od nas. Punkt na Łazienkowskiej cenny.
Widać po komentarzach kto ogląda mecze i że Ci którzy najbardziej pyskują tego nie robią.

Kone za te pieniądze które zarabia? Bardzo dobry transfer. Na razie lepszy niż Radaković.

Sadlok fizycznie dawno tak dobrze nie wyglądał.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.05.2021, 14:43
niezly mecz, brak napastnika, btw jakby yeboah uzywal mozgu , to by byl zawodnik na miare meliksona czy carlitosa , dziwie sie ze go chcecie wyrzucac , bo poza w/w dwoma panami , nie bylo u nas takiego technika , no tylko zeby wreszcie ktos mu powiedzial co ma robic z pilka...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.05.2021, 15:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niektóre wyniki Legii (takie jak z Pogonią) wynikały z formy Pekharta bardziej niż z gry Legii. Oglądałem pierwszą połowę meczu z Lechią i wyglądał podobnie do tego z nami (dlatego obejrzałem tylko pierwszą połowę). Tam wcisnęli, z nami nie, ale w sobotę motywację mieli zerową. Na pewno Legia ma jakość piłkarską jak na tą ligę, nawet grając na pół gwizdka mogą spokojnie wygrać mecz. Mają dwa razy więcej punktów od nas. Punkt na Łazienkowskiej cenny.
Widać po komentarzach kto ogląda mecze i że Ci którzy najbardziej pyskują tego nie robią.

Kone za te pieniądze które zarabia? Bardzo dobry transfer. Na razie lepszy niż Radaković.

Sadlok fizycznie dawno tak dobrze nie wyglądał.
Nie przekreślając Radakovicia to jego bramka dała nam zapewne utrzymanie w tym sezonie. Dość drogie wypożyczenie, ale spłaciło się.

Pod sezonie do pożegnania (podobno najwyższy kontrakt w drużynie) natomiast Kone trzeba zostawić. Do rotacji z Uryga. Sadlok niech rywalizuje z Mehremiciem, a Frydrych z Koncewiczem-Żyłką lub innym juniorem. Obrona w wariancie gry z trójką z tyłu wydaje się dobrze obsadzona.

Jeszcze co do meczu, to przypomnę w jakim składzie wyszła Legia.
Kapustka, Wszolek, Luqinias czy Boruc na ławce. Michniewicz ewidencje będzie się bawił składem w ostatnich meczach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów