The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.03.2021, 19:56
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A czy nie jest przypadkiem tak, że młodzieżowiec musi tylko wyjść w podstawowym składzie, a poźniej można go zmienić nie wprowadzając już młodzieżowca?
Jakby tak było to miałbyś sytuację jak w innych ligach gdzie jest ten sam przepis (nie pamiętam jakie), gdzie zmiany dokonywane są w 1 minucie gry i ściągani są z placu od razu młodzieżowcy.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.03.2021, 20:33
caly czas musi być jakiś młodzieżowiec na placu

niekoniecznie musi być zmiana 1:1 , może wejść np Boguski za Plewke , ale w tym samym czasie Szot za Sadloka i sie bedzie zgadzało
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.03.2021, 22:20
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Taaa wszyscy opóżniają grę tylko my tacy uczciwi.Ciekawe tylko za co Lis żółtko złapał
Co do Frydrycha.Ja nie wyciągam z kontekstu jakiejś tam sytuacji tylko okoliczność w jakich straciliśmy bramkę.Ty przypisałeś błąd Michalowi a tutaj jego błędu nie ma.W ogóle to odkąd to boczni obrońcy wyznaczają linię obrony?Tu obaj środkowi ustawili się dobrze(Uros był trochę za głęboko)a kompletnie krycie zgubili Sadlok i Szot.Gdyby trzymali linię ze środkowymi obrońcami a to ich obowiązek zawodnik stali byłby pod presją a tak musiał się skupic tylko na pilnowaniu lini spalonego

Co do sytuacji z początku meczu to należało by się cofnąć o 4-5 sekund.Niestety ale to Mavutor (mimo że zagrał dobry mecz)wyszedł z szatni trochę póżniej i raz zagrał piłkę ni w ....ę ni w oko a potem stał w polu karnym a to właśnie do niego chciał odgrywać Frydrych(tu faktycznie błąd bo mógł po prostu wyjebac piłkę w trybuny)
Druga sytuacja no też można się przyczepić bo wyskoczył za nisko ale przecież tam dwóch naszych asów(Sadlok i Bury)kryło chyba samych siebie.Na siłę można oczywiście zwalać winę na upatrzonego kozła ofiarnego ale wygląda to mało rzetelnie .
Tu nie ma nic nierzetelnego, to opisane fakty - nie ma co tuszować fuszery - Frydrych zagrał beznadziejnie i jak tak było to należy zgodnie ze stanem faktycznym to opisać, a nie na siłę usprawiedliwiać baboliady. Tutaj sprawa jest prosta: ktoś gra dobrze chwalimy, ktoś gra padake krytykujemy. Nie może być tak, że mamy dywersanta i takie sprawy cichaczem przechodzą.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.03.2021 o godz. 22:22.

Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 22.03.2021, 23:13
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie może być tak, że mamy dywersanta i takie sprawy cichaczem przechodzą.

Całe szczęście jeden z większych dywersantów Wisły w tym wieku robi obecnie karierę na Węgrzech
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.03.2021, 08:02
Tu nie ma nic nierzetelnego, to opisane fakty - nie ma co tuszować fuszery - Frydrych zagrał beznadziejnie i jak tak było to należy zgodnie ze stanem faktycznym to opisać, a nie na siłę usprawiedliwiać baboliady. Tutaj sprawa jest prosta: ktoś gra dobrze chwalimy, ktoś gra padake krytykujemy. Nie może być tak, że mamy dywersanta i takie sprawy cichaczem przechodzą.
Lecz się ,może jeszcze nie jest za póżno...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.03.2021, 11:36
Lecz się ,może jeszcze nie jest za póżno...
kryształku zaraz ci pocisnę tak jak na to zasługujesz i znów będziesz piszczał o moderacje, a sam prowokujesz i zachowujecie się gorzej niż prymitywy z drugiej strony Błoń. Rozumiem, że masz przeciwne zdanie i się pieklisz jak na przysłowiowego funboya przystało - sory ja widzę błędy i jako jeden z pierwszych pisałem o wcześniejszych słabych występach Czecha, czy o notorczynej padace Savica. Nie buduję sobie bożków, w których niewiadomo z jakiego powodu sobie chwalę i bronię nawet jak podają w jednym meczu DWA RAZY pod nogi przeciwnika w naszym polu karnym !

Wy natomiast chcieliście wywalać FORBESA za zmarnowane okazje będąc ślepcami jednocześnie i nie widząc nic poza tymi sytuacjami. Mieliście przykład z Lechią jak wygląda alternatywa na tej pozycji. Dodatkowo ci co bożkują Savica i Frydrycha notorycznie napiętnują Carlosa i Burego. Szkoda klawiatury.

Swoją drogą nie jestem w stanie pojąć myślenia tych co zrobili ogromny parasol ochronny nad Savicem: takiej ochrony nie miał nawet Irsak, Garguła czy Stilic mimo, że przewyższali go o dwie klasy umiejętnościami.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 23.03.2021, 12:14
Lucjuszku już się boję.Śmiesznie wygląda sytuacja jak ktoś wyzywa od prymitywów a sam zachowuje się jak buc nazywając byłego i jednocześnie przyszłego zawodnika naszego klubu "analem uryną".Pierdzielisz coś o funboyach a sam mało nie popuściłeś jak pozbywano się Klemenza a o Herbercie to elaboraty pisałeś.Ty sobie bożków nie budujesz....dobre,naprawdę dobre.Przypisałeś Frydrychowi winę za utratę bramki i chociaż już wiesz że to pomyłka z twojej strony dalej brniesz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.03.2021, 12:27
Jakbyś miał kłopot z czytaniem ze zrozumieniem, a widzę, że masz to napiszę wprost, że Frydrycha oceniam całościowo POZYTYWNIE, ale to nie koliduje u mnie z trzezwą oceną w przypadku keidy gra padakę jak w ostatnim meczu. Poza tym Klemenz jest 100% lepszy od Urygi i obawiam się, że już niebawem się o tym przekonamy, tak więc śpieszmy się kochać przewracającego się o własne nogi Urosa (jest na YT film, gdzie w podobnej sytuacji stracił piłkę) bo niebawem zastąpi go Alan :]

PS: O Hebercie pisałem prosto i zwięźle bez elaboratów bo tutaj niema co roztrząsać: jak na nasze warunki GENIALNY obrońca, najlepszy od czasów... Marcelo ? Klasa wyżej niż Frydrych

Ja brne ? Chcesz oszukiwać oczy czy głowę ? W nic nie brnę, pisze o faktach: podał dwa razy pod nogi przeciwnika w naszym polu karnym - bramka z karnego czy to, że nie był ostatni a 30cm dalej nie cofnie tych czynów.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.03.2021 o godz. 23:34.

Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 23.03.2021, 14:04
Hebert był rzeczywiście świetny, ale pisanie, że Klemenz jest lepszy niż Uryga w obecnej formie. Really? Klemenz zasługiwał na to by być liderem bloku obronnego w jakiejkolwiek drużynie e-klapy Alan może nie jest Marcelo, ale gdzie Rzym gdzie Krym. Klemenz ledwo dawał radę i to nie zawsze.

Zastanawiam się, kiedy w końcu wrócą do podstawy Starzyński i Żukow. Z nimi w dobrej formie nasza gra wygląda o niebo lepiej.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.03.2021, 14:24
Klemenz był przede wszystkim tragiczny technicznie, co na poziomie Ekstraklasy niestety daje już o sobie znać. Alan (moim zdaniem) prezentuje nieco wyższy poziom, natomiast czy jest to gracz, na którym można opierać długofalową wizję budowania bloku obronnego? Moim zdaniem nie.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 23.03.2021, 14:58
No ale na zawodników do długofalowego rozwoju na obecną chwilę jesteśmy za krótcy. Lider obrony drużyny z dolnej połówki tabeli to jest jakieś tam wzmocnienie na naszym obecnym poziomie. Wejdzie do sensownie poukładanego zespołu i będzie dawał radę.

Martwią coraz bardziej skrzydła. Jeśli z ostatnią w tabeli Stalą ich gra wyglądała bardzo przeciętnie to, delikatnie mówiąc, nie napawa... Kuba się rozsypał, Yeboah jeździec bez głowy, Buksa się skończył zanim się zaczął... Latem koniecznie 2-3 graczy do ofensywy.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 23.03.2021, 16:49
Jakbyś miał kłopot z czytaniem ze zrozumieniem, a widzę, że masz to napiszę wprost, że Frydrycha oceniam całościowo POZYTYWNIE, ale to nie koliduje u mnie z trzezwą oceną w przypadku keidy gra padakę jak w ostatnim meczu. Poza tym Klemenz jest 100% lepszy od Urygi i obawiam się, że już niedawno się o tym przekonamy, tak więc śpieszmy się kochać przewracającego się o własne nogi Urosa (jest na YT film, gdzie przezw podobnej sytuacji stracił piłkę) bo niebawem zastąpi go Alan :]

PS: O Herbercie pisałem prosto i zwięźle bez elaboratów bo tutaj niema co roztrząsać: jak na nasze warunki GENIALNY obrońca, najlepszy od czasów... Marcelo ? Klasa wyżej niż Frydrych

Ja brne ? Chcesz oszukiwać oczy czy głowę ? W nic nie brnę, pisze o faktach: podał dwa razy pod nogi przeciwnika w naszym polu karnym - bramka z karnego czy to, że nie był ostatni a 30cm dalej nie cofnie tych czynów.
Po pierwsze.Jedyne nogi o jakie może się potykać twój idol to te od ławki rezerwowych na węgrzech.
Po drugie.O Herbercie nie chce mi się kolejny raz pisać.Wypowiedziałem się w temacie meczowym po spotkaniu z piastem.
Po trzecie.Kto tu ma te problemy z czytaniem.Przecież ci napisałem że to były błędy Frydrycha(szczególnie to pierwsze zagranie) więc o co ci chodzi?Napisałem tylko że tak w pierwszej jak i w drugiej sytuacji był to cały ciąg zdarzeń,złe zagranie Mavutora czy zagubieni Sadlok z Burym.
Zauważ że ja o strzelonym karnym nie wspomniałem ani słowem.Fajnie że strzelił bo FBF nasz super napastnik jak to się teraz ładnie mówi"obsrał zbroje"

O żartach typu -Herbert najlepszym obrońcą od czasów Marcelo- nawet nie chce mi się pisać bo to jak splunięcie w twarz zawodnikom takim jak Jovanovic czy Guzmics
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 23.03.2021, 17:00
Swoją drogą nie jestem w stanie pojąć myślenia tych co zrobili ogromny parasol ochronny nad Savicem: takiej ochrony nie miał nawet Irsak, Garguła czy Stilic mimo, że przewyższali go o dwie klasy umiejętnościami.
Ja bym powiedział, że o 4-5 klas. O 2 klasy to przewyższa Savica Burdenski czy Ze Manuel.

A na poważnie - Stilic przy swojej grze w obronie i pressingu wytrzymałby u Hyballi góra 5 minut, a Garguła z okresu swojego pobytu w Wiśle był jednym z najgorszych i najbardziej siermiężnych pomocników jakich pamiętam, jedyne w czym się wyróżniał to żucie gumy.

Jak to dobrze, że Hyballa jest trenerem i od takiego Savica i Frydrycha rozpoczyna ustalanie składu... Bez tej czwórki (Frydrych, Sabic, Yeboah, Forbes) zespół w ofensywie nie istnieje. Można sobie zaklinać rzeczywistość wpadkami Frydrycha czy bezmyślnymi zachowaniami Yeboaha - ale bez nich następuje powrót stylu Skowronka i nie ma co myśleć o jakiejkolwiek sensownej grze.
Ostatnio edytowane przez guardian_angel : 23.03.2021 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 23.03.2021, 23:13
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedział, że o 4-5 klas. O 2 klasy to przewyższa Savica Burdenski czy Ze Manuel.

A na poważnie - Stilic przy swojej grze w obronie i pressingu wytrzymałby u Hyballi góra 5 minut, a Garguła z okresu swojego pobytu w Wiśle był jednym z najgorszych i najbardziej siermiężnych pomocników jakich pamiętam, jedyne w czym się wyróżniał to żucie gumy.

Jak to dobrze, że Hyballa jest trenerem i od takiego Savica i Frydrycha rozpoczyna ustalanie składu... Bez tej czwórki (Frydrych, Sabic, Yeboah, Forbes) zespół w ofensywie nie istnieje. Można sobie zaklinać rzeczywistość wpadkami Frydrycha czy bezmyślnymi zachowaniami Yeboaha - ale bez nich następuje powrót stylu Skowronka i nie ma co myśleć o jakiejkolwiek sensownej grze.
I mamy rodzynka Właśnie o tym pisałem: szkoda, że nie mieliśmy "odpowiednika" Savica 11 lat temu, wtedy LM byłaby nasza :/ Jestem przekonany, że Savica spokojnie zastąpiłbym Plewka, na dodatek brak austryjako-serba w kadrze nie byłby tak odczuwalny jak w przypadku Forbesa, bo tak jak pisałem kilkukrotnie to on z Zukovem są kluczowymi zawodnikami na ten moment. Frydrych oczywiście też robi robotę, ale nie bądźmy eunuchami - trzeba dostrzegać błędy i o tym pisać a nie głaskać się po ....

O żartach typu -Herbert najlepszym obrońcą od czasów Marcelo- nawet nie chce mi się pisać bo to jak splunięcie w twarz zawodnikom takim jak Jovanovic czy Guzmics
Mi już nawet nie chce się śmiać... Przecież Marko POCZĄTKI miał tragiczne i dopiero zaczął coś grać w późniejszej fazie ... na dodatek przychodził na prawą obronę i tam zagrał więcej spotkań (to, że pod koniec zamienił się pozycjami z Bunozą nie oznacza, że to środkowy), więc co to za porównanie ? Oczywiście ceniłem jego grę i było mi żal jak odchodził, ale porównanie śmieszne.

Richard swoje babole też miewał, nie był bezbłędny, więc pisanie o Hebercie, że w był lepszym, pewniejszym zawodnikiem nie jest żadnym nadużyciem. (Zapomniałeś wspomnieć o Bunozie )

Tutaj już doszliśmy do wniosku, że Garguła nie pograłby dzisiaj w Wiśle, a Stilic to rezerwy Co tam... mamy Savica Zasuwania oczywiście odmówić mu nie można, bo chłopok biega, ale wydawało mi się, że ma kreować grę, a w tym jest gorzej niż beznadziejny.

PS:
Chciałbym zobaczyć jak Frydrych ogarnia środek w parze z Janickim. No, ale takie niby banały trzeba widzieć, a nie jojczyć, że Klemenz to dywersant

Rozkminy kto był lpeszy, a kto nie i upieranie się jak baran, że Klemenz był ujowy, Burliga dramatyczny a Savic super i Forbes OUT są bez sensu - ale pewnych granic nie można przekroczyć. Mam tu na myśli ocenę Savica. Każdy ma swoje upodobania i tyle. Czy Guzmics był lepszy od Gonzaleza ? Questa od Lisa? Marko od Bartkowskiego? Są jeszcze pokemony, które NOTORYCZNIE "doradzają" Kubie, aby dał sobie spokój heh Nie dość, że wypruwa sobie żyły dla nas i chce coś jeszcze pomóc to taka dzieciniada wie lepiej od niego co ma robić zamaist wspierać w kontuzjach. Wiadomo, że Błaszczykowski ma kłopoty ze zdrowiem nie od dziś i stało się z nim dokładnie to samo co z Głowackim na koniec kariery (szybkośc/dynamika dramatyczna), ale on mądrzej stoi niż Savic biega i potrafi jedenym zagraniem zrobić więcej niż Savic przez pół roku - tak więc ogłady, Kuba wie co ma robić.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 24.03.2021 o godz. 00:06.

Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 24.03.2021, 09:25
To jest wprost niepojęte że wśród kibiców Wisły mecze ze Stalą są przyczynkiem do jakichś , delikatnie mówiąc , nie najmądrzejszych dyskusji ! Brak woli gry do końca , beznadziejna postawa tego czy innego zawodnika itp itd.
Przypominam że dzieje się po wygranych meczach w stosunku 6: 0 i 3:1 !!!!
Ja z każdym zespołem chciałbym mieć takie wyniki

Co do szczegółów to dwójka inkryminowanych tutaj zawodników tj. Frydrych i Savic została wybrana do jedenastek kolejki przez odpowiednio Ekstraklasę SA oraz Canal+ . Ale zapewne to nic nie znaczy ...
Z drugiej strony , uważam że FBF jest idelnym napastnikiem w obecnej naszej sytuacji a Klemenz , jak czytam , gorąco namawiany był przez Hyballę aby został .

Podsumowując - przestańmy wymagać cudów od naszych zawodników bo ich poziom jest adekwatny do pozycji finansowej Wisły . Długo jeszcze nie będziemy "galacticos" . Przypominam że w poprzednim sezonie cudem uratowaliśmy się przed spadkiem . A w ogóle to cudem jest , że mimo zawirowań w ostatnich latach , istniejemy i realnie mamy się coraz lepiej !!!

A jak chcemy się z czegoś pośmiać i poironizować to popatrzmy co dzieje się tuż za miedzą , w niejakiej corumpovii . Choćby na sytaucję z Probierzem .Tam dopiero jest kabaret na całą Polskę .

Tu moja (być może śmieszna) relacja z obozu "wroga"
A było to tak :
luty 2021 - Trenejro Probierzejro (TP)uznaje że się wypalił i ma deprechę . Idzie więc do Procesora Filipka (PF) i dzieje się taka rozmowa :

TP- procesorze , chcę odejść , nie wiem co robić , rozstańmy się natychmiast , nie chcę żadnej dodatkowej kasy
PF - Hola , hola , jakie rozstanie , tym masz jeszcze kontrakt przez dwa lata , obciążę cie za jego zerwanie !!!
TP- pan Procesor raczy żartować ...
PF - ja ci z głowy wybiję żarty , ja mam buty ze skóry węża więc nie żartuję , do roboty ty ćmoku !
TP- aha...

TP wychodzi z gabinetu w szoku i nie wie co robić . Ale po paru dniach trawi to wszystko i myśli sobie " no skoro tak to tak . Ja mam na to wyjebane ale jak nie chcą mnie puścić to im pokażę"

TP oficjalnie na konferencji mówi że się zagalopował , oczywiście wraca do pracy i będzie "walczył" o jak najlepsze wyniki

Mija miesiąc , corumpovia coraz bardziej dziaduje więc PF wzywa TP do swojego gabinetu gdzie toczy się taka rozmowa :
PF - no dobra , rozstańmy się , zgadzam sie na twoje warunki
TP- no panie Procesorze , promocja to była w lutym . Teraz to jak się mnie pan chce pozbyć to trzeba wypłacić mi do końca kontraktu...
PF- czyś ty się w kałuży mył ostatnio ?
TP- nie , tylko w mitycznej pana ciepłej wodzie ...
PF - ja ci dam wypłatę do końca kontraktu , ja samolot mam a ty mi tu takie propozycje dajesz . Nie to nie , w takim razie zostajesz i możesz nawet tych piłkarzyków spuścić do drugiej ligi ! Won!
TP- jak pan sobie życzy , panie Procesorze ...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 24.03.2021, 16:13
no, śmieszna
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.03.2021, 19:37
Na zimno : uratował nas farfocel i sędzia.

Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu.

Przy straconej bramce i paru innych akcjach Stali praktycznie każdy defensor (wraz z Lisem) miał coś za uszami, więc nie zamierzam nikogo chwalić z bloku obronnego.

W pomocy Plewka niewidka (ale podobno kontuzjowany), Mawutor wyróżnia się walką i siłą, potrafi ładnie sieknąć z dystansu ale nie uważam, że zagrał dobry mecz. Nadal za dużo niedokładności w poczynaniach.

Wymiana na Kulijevica (którego chyba przedwcześnie skreśliłem) i Zhukova uporządkowała naszą grę. Ten pierwszy zagrał chyba najlepsze 45 minut od przyjścia do nas, dyrygował całym środkiem pola, a Zhukov znowu zaczął pokazywać przebłyski przebojowości z początków gry u nas. Te zmiany odmieniły nasz środek pola w tym meczu - ale gdyby nie fart i przypadek i tak mogło to być za mało.

1 bramka farfocel i nos Forbsa, które się znalazł tam gdzie powinien (skurczybyk znów najwięcej km z całej drużyny - widział ktoś drugiego tak zapieprzającego napastnika? Bo ja nie). Całą nam grę robi z przodu.

Skrzydła - Yeboah zrobił dwa rykoszety po których padły dwie bramki dla nas. Tyle farta jego, bo poza tym to był znowu tragiczny. Jean Carlos po jednej bardzo dobrej połowie w poprzednim meczu - zagrał na poziomie Yeboaha czyli strasznie słabo.

Savic strzelił gola po farfoclu bramkarza. Czyli znowu źle wykończył, ale tym razem wpadło. Jak on ma zamiar zawsze tak anemicznie strzelać to tych bramek za dużo miał nie będzie

Frydrych mam wrażenie, że zamknął oczy i karnego na pałę z całej siły - dobrze, że trafił w bramkę. Jakoś mi to na pewną egzekucję nie wyglądało )))) Chociaż może się mylę.

Oczywiście ręka może i zgodna z przepisami, ale nie z duchem gry. Ten sam nabity shit co w poprzednim meczu z Lechią i szczerze ani jednego, ani tym bardziej drugiego bym nie gwizdnął. Sorry, ale ni huawei'a

Chłopaki dali z wątroby w tym meczu i grali do końca. Za to im chwała.

Jeśli chodzi o wyniki to są bardzo dobre, gra od jakiegoś czasu ciężka do oglądania. Ale nie zamierzam przepierdywać i tak dużo lepiej niż za Skowrona.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.03.2021 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.04.2021, 19:22
@Arkadiusz.Czerepach co z tematem meczowym na Podbeskidzie?
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.04.2021, 16:20
Czerepach przepadł, a Podbeskidzie czeka.
Przypominam (choć wszyscy pamiętają - oprócz Czerepacha)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 5 kwietnia, 15:00
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 02.04.2021, 18:27
hehe dzieki Panowie , lockdown troche dał w dupe
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź