The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.05.2021, 09:58
Jezeli faktycznie Hyballa odejdzie to pierwsza szramka na wizerunku tria za to jal sytuacja zostala rozegrana medialnie - straszny syf sie zrobil z niczego.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.05.2021, 10:00
Pierwszą szramą było odejście Piotra Obidzińskiego.
Jak widać Piotrki nie mają łatwo w Wiśle.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 08.05.2021, 10:08
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza w pierwszym swoim sezonie w Piaście kiedy skończyli sezon z 1 pkt przewagi nad miejscem spadkowym. W Wiśle Fornalika już by nie było po takim sezonie . Nie wspominając o forum gdzie większość jojczyłaby , że Smutny Waldek nie potrafi wydobyć potencjału z graczy albo przesadził z treningami/ były za lekkie.

Dlatego zróbmy cos odwrotnego od tego co zrobili działacze Piasta - wywalmy trenera . Następny na pewno będzie tym jedynym....
Przecież już wyjebaliśmy dwóch to o co chodzi?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 08.05.2021, 10:22
Z resztą to właśnie świadczy o tym że ukręcił z gówna bat.Sezon dzielil z Wdowczykiem.Został trenerem dopiero w 10 kolejce.
Hyballa nie chce pracować z tymi których ma tylko odrzuca kolejnych zawodników a nie wydaje mi się aby było nas stać na zatrudnienie graczy lepszych w takich ilościach
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2021, 10:24
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Pierwszą szramą było odejście Piotra Obidzińskiego.
Jak widać Piotrki nie mają łatwo w Wiśle.
Ja się zastanawiam, jak to jest, że oni się jeszcze nie zaczęli żreć między sobą. Będzie jak z triumwiratem w Rzymie i tego porównania użyje Czerepach.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.05.2021, 10:30
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Z resztą to właśnie świadczy o tym że ukręcił z gówna bat.Sezon dzielil z Wdowczykiem.Został trenerem dopiero w 10 kolejce.
Hyballa nie chce pracować z tymi których ma tylko odrzuca kolejnych zawodników a nie wydaje mi się aby było nas stać na zatrudnienie graczy lepszych w takich ilościach
Wcale Fornalik nie odsuwał piłkarzy

Konstantin vassiljev o Fornaliku :

" Zabrakło mi w tym wszystkim klasy ze strony trenera. Można podjąć każdą decyzję, ale należy przy tym szanować drugiego człowieka. A pan Fornalik do końca nie znalazł czasu na, choćby, chwilę rozmowy. Ten brak kontaktu zaszkodził i mnie i klubowi. Można było rozstać się wcześniej. Choćby od razu tuż po zesłaniu do trezerw, kiedy chciał mnie wypożyczyć jeden z klubów rosyjskiej pierwszej ligi. "

Podsumowując:

- Fornalik w pierwszy sezonie objął zespół we wrześniu - zacznie wcześniej niż Hyballa , wtedy był podział na grupy więc miał okazję zagrać większa liczę meczów , skończył sezon mają 1 pkt przewagi nad spadkowiczem,
- odsunął od składu Vassiljeva , który sezon wcześniej był w top 3 najlepszych piłkarzy ligi,
- piłkarze go krytykowali, chociażby Vassiljv czy niedawno Parzyszek
- działacze Piasta stanęli po stronie trenera zostawiając go na kolejny sezon - wtedy zaczął kręcić z gówna bat jak to ująłeś

Akurat Fornalik jest idealnym przykładem na to , że trenerowi trzeba dać czas i pozwolić układać zespół po swojemu. Sorry nie pykło.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 08.05.2021 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 08.05.2021, 10:44
Po prostu na efekt pracy potrzeba czasu. Tylko tyle i aż tyle.

A w jakiej pracy wychodzi na dobre, jeżeli podwładni krytykują przełożonego, który nie ma "poparcia" góry? Zawsze zrobi się "burdel".
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.05.2021, 12:04
Niestety wszystko wskazuje, że Hybalii już nie ma na pokładzie. Nawet Skowronka bronili do ostatniej chwili, a tutaj mgliste opowieści o rozliczaniu. Zostaje po staremu nowy trener, jedna z najgorszych piłkarsko kard w lidze i zdziwienie, że będziemy walczyć o utrzymanie do końca sezonu.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.05.2021, 12:14
Jeżeli Hyballa wyleci, to ja się tylko zastanawiam jaki trener-samobójca przyjdzie tu trenować:

1. od piłkarzy nie można wymagać, bo się obrażą
2. brak kasy na solidne wzmocnienia
3. kadra słaba lub bardzo słaba, 3 spadające drużyny, presja utrzymania
4. zerowy margines błędu, po paru słabszych meczach bardzo prawdopodobny wylot z klubu

Ktoś, kto się tego podejmie, musi mieć jaja z tytanu.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.05.2021, 12:25
Hubala ma. Przyszedł przed derbami Legią i Lechem. Utrzymał nas w lidze z palcem w nosie i teraz jest na niego sterowana przez klub nagonka medialna, bo jednemu z drugim leszczowi powiedział prawdę w oczy. Czy w zarządzie się naćpali?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.05.2021, 12:37
Powtarzałem to już wielokrotnie:
Jeśli Hyballa zostanie odesłany, bo coś nie pykło, ale za to w jego miejsce przyjdzie:

- ktoś tak samo konkretny,
- kto nie będzie się cackał z primadonnami w składzie,
- będzie budował skład oparty na tych, którzy chcą pracować, żeby osiągnąć coś wielkiego i
- będzie miał decyzyjność co do pracy na treningach i ustalania składu oraz taktyki bez fochów kogokolwiek w tym klubie,

to będzie przynajmniej widać jakąś konsekwencję w decyzjach zarządu.

Jeśli Hyballa zostanie odesłany, bo coś nie pykło, ale za to w jego miejsce przyjdzie:

- ktoś, kto będzie przyjacielem zarządu i primadonn w składzie, to choćby w pierwszej fazie wygrywał ze wszystkimi "siódemką",

to będzie to oznaka braku konsekwencji i symptom powolnego staczania się Wisły bez wielkiej nadziei na przyszłość.

Pozostanie powoli przygotowywać się do żałoby.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.05.2021 o godz. 12:50.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 08.05.2021, 12:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Hyballa wyleci, to ja się tylko zastanawiam jaki trener-samobójca przyjdzie tu trenować:

1. od piłkarzy nie można wymagać, bo się obrażą
2. brak kasy na solidne wzmocnienia
3. kadra słaba lub bardzo słaba, 3 spadające drużyny, presja utrzymania
4. zerowy margines błędu, po paru słabszych meczach bardzo prawdopodobny wylot z klubu

Ktoś, kto się tego podejmie, musi mieć jaja z tytanu.
O to nie martwiłbym się . Wiadomo , że nie przyjdzie trener , który się szanuje ale taki Bartoszek, Ojrzyński czy inny przedstawiciel PMŚ przyjmie posadę z pocałowaniem ręki choćby wiedział , że wyleci za kilka miesięcy.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 08.05.2021, 12:51
Ojrzyński w Wiśle będzie oznaczać początek końca, nawet jeśli miałby pracować do +-grudnia.

[23/42]
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.05.2021, 12:53
Jeśli faktyczne ma przyjść Marcin Brosz to wspólnie zastanówmy się kiedy zostanie od nas pogoniony na cztery wiatry?

To jest przecież pewne, że zostanie pogoniony z jakąś określoną łatką wuefisty, amatora, trenera konfliktowego itd..

Obecnie jego Górnik Zabrze zajmuje 9 miejsce w lidze a jego gra już od dawna nie powala na kolana nikogo... Wyobraźmy sobie, że za rok Wisła Kraków będzie na obecnym poziomie Górnika Zabrze? Oczywiście wiadomo, że megalomańskie nastawienie kibiców sukcesu Wisły Kraków nie będzie zadowolone ani z gry ani tym bardziej pozycji w tabeli... Czy w związku z tym o tej porze za rok będą nawoływania do zwolnienia trenera Marcina Brosza?
Kto obecnie ma lepsza kadrę Wisła Kraków czy może Górnik Zabrze?
Kolejny trener na lata zostanie do lata?
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.05.2021, 12:55
przyjdzie, potrenuje 2-3 miesiące a kaska będzie wpadać przez minimum rok. myślę, że każdy bezrobotny trener polskiej myśli szkoleniowej przyjmie propozycje z pocałowaniem ręki.

trener do lata i lecimy dalej
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 08.05.2021, 13:04
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli faktyczne ma przyjść Marcin Brosz to wspólnie zastanówmy się kiedy zostanie od nas pogoniony na cztery wiatry?
Nie wierzę w Brosza. Byłby głupi gdyby do nas przyszedł. W takim Lubinie dostanie pewnie lepszą kasę i spokojna praca.

Natomiast przy Broszu trzeba pamiętać jakich on preferuje zawodników. Silnych , wybieganych z dobrymi warunkami fizycznymi , więc przy Broszu też miałaby miejsce rewolucja kadrowa, nie sądzę żeby chciał lepić z tego czym obecnie dysponujemy.

Będziemy celować w trenera , który na wszystko się zgodzi i nie będzie domagał się lepszych piłkarzy , taki Skowronek wersja 2.0 .
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 08.05.2021 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.05.2021, 13:17
czyli wujek
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 08.05.2021, 13:29
Przecież doskonale wiadomo, że to będzie Wujek. A podczas prezentacji na konferencji zarząd będzie z nas pewnie robił debili mówiąc, że "kandydatów było wielu i rozmowy toczyły się do ostatniej chwili, a trener Brzęczek WCALE nie jest klepnięty od grudnia."

Jak mu trio dokupi Furmana, który robił mu wszystkie wyniki w Płocku, to może jest cień szansy na utrzymanie, bo Jurek innego sposobu na grę nie zna.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 08.05.2021, 13:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Hubala ma. Przyszedł przed derbami Legią i Lechem. Utrzymał nas w lidze z palcem w nosie i teraz jest na niego sterowana przez klub nagonka medialna, bo jednemu z drugim leszczowi powiedział prawdę w oczy. Czy w zarządzie się naćpali?
Ano ma, taki Skorża wolał przesiedzieć mecz Lecha z Legią na trybunach, żeby dopiero później wskoczyć na pokład.

Hyballa jest bezkompromisowy jeśli zarząd dobrze go prześwietlił () to musieli przewidzieć, że wyje.bie 3/4 składu bo to najzwyczajniejszy szrot albo i gorzej, który nawet do biegania się nie nadaje. No cóż trzeba było zadbać o jakiś pion sportowy, może wtedy by żarło i nikt by nie płakał, że nie ma kogo sprowadzić za Silve czy Chuce
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 08.05.2021, 13:52
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ano ma, taki Skorża wolał przesiedzieć mecz Lecha z Legią na trybunach, żeby dopiero później wskoczyć na pokład.

Hyballa jest bezkompromisowy jeśli zarząd dobrze go prześwietlił () to musieli przewidzieć, że wyje.bie 3/4 składu bo to najzwyczajniejszy szrot albo i gorzej, który nawet do biegania się nie nadaje. No cóż trzeba było zadbać o jakiś pion sportowy, może wtedy by żarło i nikt by nie płakał, że nie ma kogo sprowadzić za Silve czy Chuce
No to ja zrobię to samo co Hyballa (tj. "wyjębię 3/4 składu") za pół ceny (to chyba cytat ze Smudy, chłopa ze wsi pod Wodzisławiem Śląskim) tylko niech mi sprowadzą dobrych piłkarzy! No, a wtedy piłkarze będą sami dla mnie wygrywać mecze. Będę jak Baryła za czasów wczesnej telefoniki. Ale, ale... trener nie jest chyba od wyjeb...ania tylko od trenowania?

Rozumiem że ta słynna niemiecka szkoła da się zamknąć w jednym słowie: zapierdalać (jak to będzie po niemiecku?)? Jeśli tak to tradycyjnie w kontrze do piszących powyżej: czekam na Leszka Ojrzyńskiego. U niego też się zap..dala tylko będzie mniejszy szum wokół siebie robił.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 08.05.2021, 14:32
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam, jak to jest, że oni się jeszcze nie zaczęli żreć między sobą. Będzie jak z triumwiratem w Rzymie i tego porównania użyje Czerepach.
A kto powiedział, że Trio jest zgodne we wszystkim?

Z tego co ja słyszę, to mają spore różnice zdań w wielu kwestiach, ale po prostu trzymają fason i to chyba akurat dobrze.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.05.2021, 14:35
Hyballa out , rozmowy z trzema Polskimi trenerami , duży sponsor od nowego sezonu. Wraca PMS dla mnie taplanie się w polskim bagienku.
Ostatnio edytowane przez Gin : 08.05.2021 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 08.05.2021, 14:43
Gin napisał(a):Wyświetl post
Hyballa out , rozmowy z trzema Polskimi trenerami , duży sponsor od nowego sezonu. Wraca PMS dla mnie tak Panie się w polskim bagienku.
Skad info?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 08.05.2021, 14:44
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Wcale Fornalik nie odsuwał piłkarzy

Konstantin vassiljev o Fornaliku :

" Zabrakło mi w tym wszystkim klasy ze strony trenera. Można podjąć każdą decyzję, ale należy przy tym szanować drugiego człowieka. A pan Fornalik do końca nie znalazł czasu na, choćby, chwilę rozmowy. Ten brak kontaktu zaszkodził i mnie i klubowi. Można było rozstać się wcześniej. Choćby od razu tuż po zesłaniu do trezerw, kiedy chciał mnie wypożyczyć jeden z klubów rosyjskiej pierwszej ligi. "

Podsumowując:

- Fornalik w pierwszy sezonie objął zespół we wrześniu - zacznie wcześniej niż Hyballa , wtedy był podział na grupy więc miał okazję zagrać większa liczę meczów , skończył sezon mają 1 pkt przewagi nad spadkowiczem,
- odsunął od składu Vassiljeva , który sezon wcześniej był w top 3 najlepszych piłkarzy ligi,
- piłkarze go krytykowali, chociażby Vassiljv czy niedawno Parzyszek
- działacze Piasta stanęli po stronie trenera zostawiając go na kolejny sezon - wtedy zaczął kręcić z gówna bat jak to ująłeś

Akurat Fornalik jest idealnym przykładem na to , że trenerowi trzeba dać czas i pozwolić układać zespół po swojemu. Sorry nie pykło.
A to miał żadnych korekt nie wprowadzać?Przeciez Vasiliev prezentował się wtedy fatalnie.Zastanawiano się co się stało z zawodnikiem który tak brylował w Jagielonii.Miał problem nawet żeby strzelic bramkę z karnego.W piascie uzupełniano czy tam wzmacniano skład(można sobie sprawdzić z jakich klubów przychodzili zawodnicy)a u nas niektórzy domagają się wy.......enia połowy drużyny.
Mniejsza z tym .Fornalika dałem jako przykład trenera u którego treningi nie są przesadnie ciężkie a i tak czy to Piast czy Ruch nie mieli problemów z wybieganiem meczów.Nie wiem co ci tu nie pykło
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.05.2021, 14:51
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A to miał żadnych korekt nie wprowadzać?Przeciez Vasiliev prezentował się wtedy fatalnie.Zastanawiano się co się stało z zawodnikiem który tak brylował w Jagielonii.Miał problem nawet żeby strzelic bramkę z karnego.W piascie uzupełniano czy tam wzmacniano skład(można sobie sprawdzić z jakich klubów przychodzili zawodnicy)a u nas niektórzy domagają się wy.......enia połowy drużyny.
Mniejsza z tym .Fornalika dałem jako przykład trenera u którego treningi nie są przesadnie ciężkie a i tak czy to Piast czy Ruch nie mieli problemów z wybieganiem meczów.Nie wiem co ci tu nie pykło
Średni dystans przebiegniętych kilometrów w naszej lidze, Piast biega najmniej:

13. Lech Poznań 112,24
14. Lechia Gdańsk 111,45
15. Cracovia 110,48
16. Piast Gliwice 110,10

Moze jednak nie o bieganie w tej lidze chodzi.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 08.05.2021, 15:07
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Średni dystans przebiegniętych kilometrów w naszej lidze, Piast biega najmniej:

13. Lech Poznań 112,24
14. Lechia Gdańsk 111,45
15. Cracovia 110,48
16. Piast Gliwice 110,10

Może jednak nie o bieganie w tej lidze chodzi.
Tylko o co? Ten, kto zna odpowiedź na to pytanie, poradzi sobie na stanowisku trenera Wisły. Brzmi nieźle, co?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.05.2021, 15:15
Ciekawy fragment. Oczywiście inne czasy, inne realia...

Petrescu słabeusza z ligi rumuńskiej - Unireę Urziceni doprowadził do mistrzostwa kraju, Ligi Mistrzów, gdzie w pobitym polu zostawił Glasgow Rangers, a nawet Sevillę FC z Diego Capelem, Alvaro Negredo i Frederikiem Kanoute. To wtedy największy stronnik Petrescu w Wiśle - Marek Konieczny (ówczesny kierownik drużyny) wypowiedział słynne słowa:

- Gdzie jest Dan? W Lidze Mistrzów! A gdzie jest "Baszczu"? W klubie, którego nazwy nikt nie jest w stanie wypowiedzieć (Atromitos Ateny).

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/felietony/m...ampaign=chrome
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.05.2021, 15:28
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy fragment. Oczywiście inne czasy, inne realia...

Petrescu słabeusza z ligi rumuńskiej - Unireę Urziceni doprowadził do mistrzostwa kraju, Ligi Mistrzów, gdzie w pobitym polu zostawił Glasgow Rangers, a nawet Sevillę FC z Diego Capelem, Alvaro Negredo i Frederikiem Kanoute. To wtedy największy stronnik Petrescu w Wiśle - Marek Konieczny (ówczesny kierownik drużyny) wypowiedział słynne słowa:

- Gdzie jest Dan? W Lidze Mistrzów! A gdzie jest "Baszczu"? W klubie, którego nazwy nikt nie jest w stanie wypowiedzieć (Atromitos Ateny).

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/felietony/m...ampaign=chrome
Tak, tak było że za czasów Cupiała wielu piłkarzom się nie chciało przesadnie trenować. Ale lata lecą, świat się zmienia a niektórzy zostali z tą już "nieaktualną" wiedzą i myślą ze jest tak dalej. Chiny są nr 1 gospodarczym świata a niektórzy pewnie myślą że tam wszyscy jak za czasów Mao pomykają na rowerach w walonkach

Od czasów Lewandowskiego, Błaszczykowskiego itd gdzie przez cięzką pracę, zdrowy styl życia dietę itd odniesli sukces - młodzi wzoruja się na nich. Na tytanach pracy, nie leniach. Też chcą sukcesów sportowych, też chcą wyjechać na Zachód do topowych klubów! Owszem, są jeszcze lenie, w mniejszosci. Ale już naprawdę w dużej mniejszosći i szybko kończą "wielką" karierę. Reszta wie że tylko ciężka praca da sukces sportowy i finansowy.

No ale tu na forum wciąż odgrzewane "kotlety" vel Baszczyński i Petrescu. Ludzie, to nawet w branży wod -kan 20 lat temu a teraz jest przepaść technologiczna, nie mówiac o IT itd - a tu ciągle chłopki jak za czasów Cupiała - myslą że piłkarze to leniwe cwaniaki w większości

Nie cięzkie treningi, a relacje międzyludzkie są glówmnym problemem Hyballi.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 08.05.2021 o godz. 15:31.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.05.2021, 15:33
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Skad info?
Pewne, telefoniczne od osób blisko klubu
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.05.2021, 15:42
Gin napisał(a):Wyświetl post
Hyballa out , rozmowy z trzema Polskimi trenerami , duży sponsor od nowego sezonu. Wraca PMS dla mnie taplanie się w polskim bagienku.
A kto to jest PMS?
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów