The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.05.2021, 20:16
Booze1988 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie, przyklasnąłbym Hyballi, gdyby za tym szły wyniki. Wyników nie ma, więc znaczy to, że jego strategia zachowania jest nieskuteczna. W Tottenhamie wywalono Mourinho, mimo tego, że prawie każdy klub chciałby mieć takiego gością u sterów. Dlatego właśnie, że jego zarządzanie zespołem okazało się nieskuteczne i nie było widoków, że to się zmieni. Podobnie jest z Hyballą.
Zadam zatem pytanie wszystkim hyballistom na tym forum. Czy naprawdę wierzycie w to, że Hyballa jest tym gościem, który jest w stanie wyciągnąć Wisłę z kryzysu sportowego, w którym się znajduje? Jeżeli nie, to nie widzę sensu, by spierać się o to, czy ma zostać.
Ale właśnie po to teraz piłkarzyki dostają w dupę na treningach, żeby można było myśleć o wynikach w przyszłym sezonie. Co rozumiesz przez wyniki? Wyniki są lepsze niż w poprzedniej rundzie, przy treningach które nie dawały żadnej nadziei na poprawę formy. Dostaliśmy 4 razy w pałę dopiero kiedy byt wydawał się być pewny, o okolicznościach tych porażek wspominałem wcześniej, nie chce mi się powtarzać.

Hyballa jest w stanie zrobić walcząca drużynę ze średnia wieku 21 lat. Tylko potrzeba mu czasu i wsparcia ze strony zarządu, a nie płaczu w mediach i szmat wieszanych na płocie niby przez kibiców. A kryzys sportowy to mamy od kilku lat i jest on konsekwencją przekonania piłkarzyków że nikt nie ma prawa od nich niczego wymagać, bo mamy długi i zero ambicji jeżeli chodzi o wyniki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.05.2021, 20:24
Pogon Szczecin tez nie wygladała dobrze za poczatków Kosty Runjaica ,ale tam zarzad ma cierpliowosc ...i nie zwalnia trenerów jak rekawiczki.I teraz widac ze taka cierpliwosc popłaca.
Hyballa proponuje poprstu europejskie warunki.A ze nasi piłkarze tych europejskich warunków nie spełniają to i nigdy do tej piłkarskiej Europy należeć nie bedą.
Petrescu zreszta 15 lat temu doszedł do tych samych wniosków.
Mamy za to przepłacone produkty piłkarsko podobne,ktore jak wyjada na zachód to żygaja po treningach i po pół roku szybko wracają z podkulonymi ogonami
"odbudowywać sie" czyt: wracać na swoj ciepły ku.rwidołek.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.05.2021 o godz. 20:27.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.05.2021, 20:27
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Ale trochę racji ma bo Kuba powinien otrzeć się o PH a napewno wiedział czy jest konfliktowy czy to wymysł dziennikarskich popłuczyn.
Nie ma żadnej racji, bo wciąż nic nie wiadomo. Są to domysły na zasadzie, chybił trafił w lotku. Przedstawiono tutaj NAŚCIE teorii, być może ktoś trafi co jest normalne, ale nienormalnym jest podejmowanie próby strzelania bez elementarnej wiedzy i faktów.

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 07.05.2021, 20:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Pogon Szczecin tez nie wygladała dobrze za poczatków Kosty Runjaica ,ale tam zarzad ma cierpliowosc ...i nie zwalnia trenerów jak rekawiczki.I teraz widac ze taka cierpliwosc popłaca.
Hyballa proponuje poprstu europejskie warunki.A ze nasi piłkarze tych europejskich warunków nie spełniają to i nigdy do tej piłkarskiej Europy należeć nie bedą.
Petrescu zreszta 15 lat temu doszedł do tych samych wniosków.
Mamy za to przepłacone produkty piłkarsko podobne,ktore jak wyjada na zachód to żygaja po treningach i po pół roku szybko wracają z podkulonymi ogonami
"odbudowywać sie" czyt: wracać na swoj ciepły ku.rwidołek.
Dlatego to właśnie teraz waza się losy Wisły. Czy PH jest trenerem na lata Nie, ale jest w stanie posprzątać ten burdel żeby można było iść do przodu.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:31
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnej racji, bo wciąż nic nie wiadomo. Są to domysły na zasadzie, chybił trafił w lotku. Przedstawiono tutaj NAŚCIE teorii, być może ktoś trafi co jest normalne, ale nienormalnym jest podejmowanie próby strzelania bez elementarnej wiedzy i faktów.
No dobra ale bardzo prawdopodobne jest ze Kuba posiadał wiedzę na temat PH
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.05.2021, 20:34
I jeszcze jedno.

Jak tam w poważnej piłce zawodnik już ma siłę zapieprzać to nie dlatego ze tak się komuś podoba. Tylko przychodzi TRENER który mu dokładnie wyjaśnia kiedy gdzie i jak ma zapieprzać. Każdemu z 11 i wtedy gra wygląda tak jak w TV w środę wieczorem, a nie tak jak w "EKSTRAKLASIE". Bo u nas dobrze wytrenowany zespół to problem dla trenera patrz Brzęczek w kadrze. lepiej powiedzieć że "nasi tak nie potrafia" i sprawa załatwiona.

Teraz "psim swędem" trafił nam się facet który gdyby miał do dyspozycji piłkarzy, a nie paralityków, byłby w stanie nauczyć ich grania. A zarząd zamiast to wykorzystać to sprawy torpeduje. Dramat...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 07.05.2021, 20:35
No dobra ale bardzo prawdopodobne jest ze Kuba posiadał wiedzę na temat PH
Na pewno posiadał wiedzę na temat PH bo bankowo wypytał całe swoje znajome środowisko piłkarskie - być może są inne aspekty tego dlaczego jest jak jest.

Mnie oczywiście również cała sytuacja dziwi, ale nie posądzam nikogo jednoznacznie o przyczyny takiego stanu rzecz z tego względu, że (jak wielokrotnie pisałem do znudzenia) nie mam wiedzy w temacie --> tym samym nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Moge jedynie komentować decyzje Hyballi typu wpuszczenie na 20 sekund Kuby w meczy z Zagłębiem, czy dokonywanie niespójnych logicznie zmian w odróżnieniu do pierwszych pięciu spotkań, gdzie te zmiany były robione w punkt (co mnie również zszokowało, że nigdy nie mieliśmy trenera, który dokonuje stanowczych zmian w sytuacji kiedy tego wymaga). Po kilku meczach to prysło. Pomijam kontuzje i kartki.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 22:21.

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:46
Na pewno posiadał wiedzę na temat PH bo bankowo wypytał całe swoje znajome środowisko piłkarskie - być może są inne aspekty tego dlaczego jest jak jest.

Mnie oczywiście również cała sytuacja dziwi, ale nie posądzam nikogo jednoznacznie o przyczyny takiego stanu rzecz z tego względu, że (jak wielokrotnie pisałem do znudzenia) nie mam wiedzy w temacie --> tym samym nie mam wyrobionego zdania na ten temat. Moge jedynei komentować decyzje Hyballi typu wpuszczenie na 20 sekund Kuby w meczy z Zagłębiem, czy dokonywanie niespójnych logicznie zmian w odróżnieniu do pierwszych pięciu spotkać, gdzie te zmiany były robione w punkt (co mnie również zszokowało, że nigdy nie mieliśmy trenera, który dokonuje stanowczych zmian w sytuacji kiedy tego wymaga). Po kilku meczach to prysło. Pomijam kontuzje i kartki.
No i to wszystko jest bardzo dziwne bo z jednej strony trio posiadało wiedzę przed zatrudnieniem PH , a teraz milczy a przydałoby się uciąć te wszystkie spekulacje czy to w jedna czy w drugą stronę.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 07.05.2021, 20:51
No i to wszystko jest bardzo dziwne bo z jednej strony trio posiadało wiedzę przed zatrudnieniem PH , a teraz milczy a przydałoby się uciąć te wszystkie spekulacje czy to w jedna czy w drugą stronę.
Też mnie zastanawia ich milczenie w obliczy tylu spekulacji .
Podejrzewam , że gdyby byli pewni , że chcą go zostawić na nowy sezon daliby jasny sygnał, gdyby mieli go zwolnić to już by to zrobili. Więc zakładam , że sami decyzji jeszcze nie podjęli i wahają się lub próbują dogadać się z Hyballą w kwestii rozwiązania kontraktu za porozumieniem.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.05.2021, 21:31
prowokujesz i prowokujesz , ale sie nie doczekasz

btw na każdym szanujacym sie forum, za zakładanie kolejnych kont, gdy sie na jednym dostaje bana, dostaje sie bana dożywotniego

a tutaj prosze może miec, można sie tym chwalić w avatarze , a gawiedź i tak podejmuje z tobą dyskusje na poziomie rozprawek w specjalach jakie kiedyś pkp podstawiało na nieodległe wyjazdy np na katowice czy zabrze (dalej to już jednak strach ) , gdy jeszcze szalikowcy coś tam piłka sie interesowali a nie tylko kasą z prochów

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ze skali własnej kompromitacji uparcie cytując zdanie wyrwane z kontekstu , bo zapewne nie zrozumiałeś co akurat w poście przedpiszcy poparłem a co nie

i dupolizie nie powołuj sie na "decyzyjnego" socios , bo moim skromnym zdaniem ta postawa

jest gorsza niż nie mówić nic
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 07.05.2021, 21:33
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam , że gdyby byli pewni , że chcą go zostawić na nowy sezon daliby jasny sygnał, gdyby mieli go zwolnić to już by to zrobili. Więc zakładam , że sami decyzji jeszcze nie podjęli i wahają się lub próbują dogadać się z Hyballą w kwestii rozwiązania kontraktu za porozumieniem.
Przypuszczam, że odbywają się negocjacje co do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.05.2021, 21:42
Smok napisał(a):Wyświetl post
Na podwórku 35 ligi europejskiej wystarcza.
Wystepy miedzynarodowe go zweryfikowały.
Faktycznie tu mnie złapałeś....A nie czekaj czekaj czy to nie było w tym samym czasie w którym niemiecko-holenderskie bóstwo które było wtedy trenerem DAC bohatersko zremisowało z parchami by potem w następnej rundzie dostać w ....e od Atromitosu?Wiem zaraz powiesz że Atromitos to jakieś kozaki były.No były,po wyeliminowaniu Słowaków połamali zęby na legii dowodzonej przez mega trenera Vukovicia.
I kogo tu występy międzynarodowe zweryfikowały....
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.05.2021, 22:11
krysztal:
Ale w czym masz problem? Z twoich wypowiedzi wynika, że nalezy sie pozbyc Hyballi, bo jest toksyczny i ogranicza nasze gwiazdy i jest całe mnóstwo lepszych od niego trenerów w naszym zasięgu.
Ja uważam, że nasza piłka to stajnia Augiasza i jak sie nie zmieni mentalności kopaczy, to robiący im loda Fornalik może brylować tylko na swoim podwórku.
DAC A to jakieś tuzy tam grają A.... to Słowacy ... Ilu Słowaków wymiata w zachodnich ligach I to pewnie wszyscy wychowankowie DAC... Na Sraxe wystarczyło.
Ja mam po oprostu dość karuzeli trenerskiej.
I to nie dopiero od Hyballi.
Od dawna.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 07.05.2021, 22:22
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Hyballi już nie ma - to jest oczywiste, przecież nawet za Skowronkiem wstawili się i dementowali plotki.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

jest gorsza niż nie mówić nic

Postawa jest oczywistą zasadnością z racji wykonywanej funkcji, tylko skończony głupiec może łudzić się i naciskać, aby wyłożył kawę na ławę dziamdziaku.

PS. Rudy kojarzy mi się z takim zakapiorem prowadzącym sklep elektryczny, w którym głównym asortymentem były żarówki

Nie mam żadnego interesu, celu ani korzyści , aby być dupolizem, tak więc możesz szczekać dalej.

Jak ci się donosicielu nie podoba forum to nie zaglądaj tu. Daj znać jak będziesz po lobotomii.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Teraz "psim swędem" trafił nam się facet który gdyby miał do dyspozycji piłkarzy, a nie paralityków, byłby w stanie nauczyć ich grania. A zarząd zamiast to wykorzystać to sprawy torpeduje. Dramat...
Jak psim swędem trafił się? Przecież gdyby nie Kuba i jego kontakty to nikt by o Hyballi nie usłyszał w Polsce.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 23:36.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.05.2021, 22:39
krysztal:
Ale w czym masz problem? Z twoich wypowiedzi wynika, że nalezy sie pozbyc Hyballi, bo jest toksyczny i ogranicza nasze gwiazdy i jest całe mnóstwo lepszych od niego trenerów w naszym zasięgu.
Ja uważam, że nasza piłka to stajnia Augiasza i jak sie nie zmieni mentalności kopaczy, to robiący im loda Fornalik może brylować tylko na swoim podwórku.
DAC A to jakieś tuzy tam grają A.... to Słowacy ... Ilu Słowaków wymiata w zachodnich ligach I to pewnie wszyscy wychowankowie DAC... Na Sraxe wystarczyło.
Ja mam po oprostu dość karuzeli trenerskiej.
I to nie dopiero od Hyballi.
Od dawna.
Po pierwsze nie zmieniaj tematu.Chciałeś obśmiać Fornalika to ci odpisałem że europa w ten sam sposób zweryfikowała Hyballe

Po drugie nie analizowałem składu słowaków wiem natomiast że Fornalik ukręcił z gówna bat i tym batem wywija już prawie 4 lata z sukcesami.
Po trzecie.Jakie wyciągasz wnioski w moich wypowiedzi to juz twoja sprawa ja już kilka razy podkreślałem,że dorośli ludzie powinni umiec się dogadać a nie podpierdalać sobie zabawki .
Tak jest cała masa trenerów o podobnym albo lepszym warsztacie wystarczy tylko na poszukiwania poświęcić trochę więcej niż trzy dni.Też mam dość karuzeli trenerskiej.Miałem jej dość już wcześniej ale wtedy stado klakierów całymi dniami miauczało że problemem jest trener i żadne argumenty o słabych piłkarzach do nich nie trafiały.Zmiana trenera miała być lekarstwem na nasze problemy.To z nich teraz mi się chce śmiać z tej ich hipokryzji ...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 07.05.2021, 22:54
krysztal napisał(a):Wyświetl post
wiem natomiast że Fornalik ukręcił z gówna bat i tym batem wywija już prawie 4 lata z sukcesami..
Zwłaszcza w pierwszym swoim sezonie w Piaście kiedy skończyli sezon z 1 pkt przewagi nad miejscem spadkowym. W Wiśle Fornalika już by nie było po takim sezonie . Nie wspominając o forum gdzie większość jojczyłaby , że Smutny Waldek nie potrafi wydobyć potencjału z graczy albo przesadził z treningami/ były za lekkie.

Dlatego zróbmy cos odwrotnego od tego co zrobili działacze Piasta - wywalmy trenera . Następny na pewno będzie tym jedynym....
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 07.05.2021 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.05.2021, 22:59
Nie rozumiem po co kłócicie i obrażacie się na wzajem przecież kibicujemy jednemu klubowi... opanujcie się emocje!

I tak niestety nie mamy na nic wpływu... możemy jedynie kibicować i wspierać klub (jaki by on nie był).

Jestem zwolennikiem rozliczenia z zawodnikami wszak właśnie są w trakcie zwalniania kolejnego trenera) a na boisku prezentują brak umiejętności i co gorsza brak odpowiedniej ambicji... Grają dla Wisły Kraków, a swoją grą obrażają historie naszego klubu (patrz coroczne popisy w Pucharze Polski czy 0:7 z Legią Warszawa)...

W domniemanym konflikcie Hyballa - zawodnicy... stoje po stronie Hyballi ale nie dlatego, że uważam go za wybitnego trenera... a dlatego ze mam już dość postawy kopaczy vel wkładów do koszulek na boisku... Kompromitują siebie i co gorsza klub co roku swoją nędzną postawą na boisku! Przecież jęsli zostawimy obecnych zawodników to pamiętając poprzednie sezony czeka nas powtórka z rozrywki czyli m. in. łomot od jakiego klubu z trzeciej ligi i rozpaczliwa walka o utrzymanie... no i moje ulubione karuzela trenerska...

Piłkarze mają trenować, a nie płakać w mediach, że nim źle i ciężko! Jeszcze rozumiem jakby wywiad był po zwolnieniu Hyballi lub odejściu zawodnika z klubu, a nie w trakcie sezonu...

Tak samo Basha i jego zachowanie w internecie... co to mam być? Niech zajmie się powrotem do zdrowia, a potem grą w piłkę albowiem dawno już niczego nie pokazał na boisku w meczu ligowym... Chyba ze szpileczki w trenera to jakaś nowa piłkarska technika?

Zarząd to osobna historia na której komentarz nawet nie mam siły... Chowanie głowy w piasek to nie jest rozwiązanie problemu... Poza tym pożegnanie Obidzińskiego też pozostawiało wiele do życzenia...

Osobiście bardziej interesuje mnie jak Wisła Kraków bedzie wygladała pod okiem trenera Hyballi niż obecnymi zawodnikami tj. wkładami do koszulek, którym przeszkadza ciężki trening co 3 dni.

Najsłabsi piłkarze niech odejdą, kibice nie będą za nimi płakać. Ciekawie gdzie wylądują, w jakich klubach nasze galaktyczne gwiazdy...
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 07.05.2021, 23:11
Jeśli ma być zmiana trenera to niech to będzie tylko Brosz.. nikogo innego nie widzę, w przeciwnym wypadku wyjebać tych płaczków co latają do gazet i nierobów i zostawić Hyballe
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 07.05.2021, 23:15
Ten Kone to co robi w tej wyliczance ? (kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.)
Sadlok chyba też. Uważasz, że nie będą chcieli przedłużyć Kone? Radaković pewnie wróci, wcale nie wygląda lepiej.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 07.05.2021, 23:31
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Sadlok chyba też. Uważasz, że nie będą chcieli przedłużyć Kone? Radaković pewnie wróci, wcale nie wygląda lepiej.
To spadek po Hyballi, wydaje mi się, że nie podpiszą, tym bardziej, że ostatnio w wywiadzie mówił, że cisza ze strony zarządu, ale on i jego agenci nie panikują i podchodzą spokojnie do sprawy.

Jeszcze cholera wie jak z Adim (jakies dwa miechy temu w wywiadzie był raczej pewny, że przedłużymy z nim).
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 23:34.

Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 08.05.2021, 04:48
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15599617 jeśli to prawda no to chyba już mamy jasność co do odejścia trenera. Ciekawe kto przyjdzie.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.05.2021, 08:25
Armin napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15599617 jeśli to prawda no to chyba już mamy jasność co do odejścia trenera. Ciekawe kto przyjdzie.
Ciekawe, czy kontrakt z trenerem zawiera jakiś zapis o podejmowaniu przez niego jakiejś pracy na boku, czy było to tylko dżentelmeńskie uzgodnienie między nim a zarządem. Choć skłaniam się niestety ku opcji drugiej. Byłoby szkoda, bo może dałoby się rozwiązać umowę bez potrzeby spłacenia trenera
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.05.2021, 08:46
^^^ na wstępie zaznacze , ze nie neguje tego co bedzie , czy to prawda , czy nie prawda , bo nie wiem

jednak chcialbym zwrócić uwagę że dziennikarzol karcz , spisał to co się tu pisze na forum , nawet wnioski nie sa jego autorstwa

taką mamy obecnie jakośc dziennikarstwa niestety , a duża część potem traktuje to jako prawdę objawioną

to nie jest tak że on zrobił jakiś research i przedstawił nam nowe fakty, ba , on nawet nie dodał samodzielnie 2+2 , to wszsystko już było (rozkmina z ZDF , afera z bashą , wywiac z JCS) a dziennikarzol tylko to zebral do kupy

w sumie powinien z wierszówki rzucić troche hajsem na domene twsd , albo chociaż opłacenie SSLa
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.05.2021, 08:46
Jak bedzie w ZDFie pracowal to nie bedzie sie mogl rownoczesnie stawiac do pracy w Myslenicach(zakladam tam jakies zgrupowania). Brak stawienia sie do pracy jest wystarczajacym powodem do rozwiazanie umowy.
Z Krakowa do Moguncji jest 1000km, ciezko by dojezdzac
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.05.2021, 09:22
wow, od wielu lat na porzadku dziennym sa transmisje "na zywo" ze studia (Eurosport jako reguła, teraz w czasie pandemii raczej wszystkie inne stacje), a niektórym sie wydaje, ze 5 minutowe podsumowanie raz na 2-3 dni (przecież ZDF bedzie miało takich ekspertów kopę) będzie ze studia, a nie ze Skypa..
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 08.05.2021, 09:30
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Silva
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...wi,nId,5216710

" Od meczu z Podbeskidziem nie znalazłem się nawet w składzie meczowym. Od tamtej pory strzeliliśmy raptem dwie bramki w pięciu meczach, więc rzeczywiście teoretycznie można byłoby zmienić coś w grze ofensywnej"

Odstawil Silve a zostawil Medveda. No "miszcz"
Biedna Justyna została zjechana na twitterze za ten wywiad.
Tu jest fajny komentarz, z którego można wyciągnąć różne wnioski n/t naszego trenera.
https://youtu.be/IzjW9ZV3J80
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 08.05.2021, 09:34
wow, od wielu lat na porzadku dziennym sa transmisje "na zywo" ze studia (Eurosport jako reguła, teraz w czasie pandemii raczej wszystkie inne stacje), a niektórym sie wydaje, ze 5 minutowe podsumowanie raz na 2-3 dni (przecież ZDF bedzie miało takich ekspertów kopę) będzie ze studia, a nie ze Skypa..

Co nie zmienia faktu, że Hyballi na 99,9 procent nie będzie po sezonie. Teraz pytanie , który kolejny zawodnik udzieli szokującego wywiadu nt. trenera. Stawiam na Chucę. W końcu trzeba Hyballe dojechać w mediach bo wciąż za dużo osób jest przeciwna jego zwolnieniu

Mam tylko nadzieję , że jak pozbędą się Hyballi to nie będzie gryzł się w język i opowie swoją wersję wydarzeń . Na razie mamy pierdy twitterowe, dziennikarskie "wiem ale nie powiem" , wywiad szrotu Silvy i zachowaie Bashy w necie.

Czekam z niecierpliwością na wywiad z Hyballą bo mamy prawo usłyszeć wersję drugiej strony.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 08.05.2021, 09:39
MaLk napisał(a):Wyświetl post
To byłaby bardzo dobra droga, tyle że... efekty tego podejścia będą widoczne w odniesieniu do poszczególnych piłkarzy po pół roku, u niektórych po roku, konsekwentnej pracy.

Teraz pytanie za sto punktów: czy ktoś uwzględnił to, że w międzyczasie w ten czy inny sposób z kadry wyleci kilkunastu zawodników?
Kadrę mamy szeroką, utrzymanie w tym roku zrobiliśmy. Można jeszcze z 4-5 miesięcy spokojnie potrenować. Jeśli będzie forma na październik to nie powinniśmy spaść.
Tylko to powinno być jasno powiedziane, że liczymy się z wp...lem przez połowę pierwszej rundy.
Ja bym zaryzykował ale ja nie jestem właścicielem.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 08.05.2021, 09:44
Booze1988 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, prawda jest taka, że jakby jakikolwiek polski trener odp... to co Hyballa, a przy tym nie wygrał od sześciu meczów, to większość hyballistów na tym forum domagałaby się jego natychmiastowego zwolenienia. Z Hyballą jest inaczej,bo szkoła niemiecka, ładnie mówi o gegenpressingu i potrafi rozsstawiać po kątach nasze "gwiazdeczki". Sportowo jednak się nie broni. Miał cały okres przygotowawczy w zimie i pełną rundę do odmiany gry zespołu, a nie licząć kilku jaskółek na przełomie stycznia i lutego, drużyna nie wygląda lepiej niż za Skowronka. I nie ma widoków, że zacznie grać lepiej. Jaki pomysł na drużynę ma Hyballa? Zajechać wszystkich do granic możliwości, kto przeżyje to przeżyje, a kto nie, niech się pakuje?
Oglądałem wczoraj mecz Pogoni.
Wiesz, że Kosta Runjaić skończył kurs trenerski z Hyballą i też był kwas z zawodnikami jak przyszedł do Pogoni?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2021, 09:56
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
^^^ na wstępie zaznacze , ze nie neguje tego co bedzie , czy to prawda , czy nie prawda , bo nie wiem

jednak chcialbym zwrócić uwagę że dziennikarzol karcz , spisał to co się tu pisze na forum , nawet wnioski nie sa jego autorstwa

taką mamy obecnie jakośc dziennikarstwa niestety , a duża część potem traktuje to jako prawdę objawioną

to nie jest tak że on zrobił jakiś research i przedstawił nam nowe fakty, ba , on nawet nie dodał samodzielnie 2+2 , to wszsystko już było (rozkmina z ZDF , afera z bashą , wywiac z JCS) a dziennikarzol tylko to zebral do kupy

w sumie powinien z wierszówki rzucić troche hajsem na domene twsd , albo chociaż opłacenie SSLa
Może i spisał. W audycji u Kani wypowiada się trochę gburowato i zawsze jest to takie ura bura. Z drugiej strony jako kibic chętnie tego ura bura czasem słucham, przynajmniej nie powtarza nudnych komunałów, co reszta, która też nic nie wie.
Ostatnio edytowane przez czaro : 08.05.2021 o godz. 09:58.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów