The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.05.2021, 16:54
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Decyzja o zwolnieniu pewnie już dawno zapadła bo inaczej klub zareagowałby np. na wywiad Carlosa. Teraz tylko takimi wywiadami i przeciekami zarząd stara się nastawić kibiców przeciwko Hyballi.
Po zwolnieniu trenera będzie nowy sponsor, nowy trener i jakieś transfery i kibice będą się cieszyć. A jak ruszy nowy sezon 30 w Europie ekstraklasy znowu będziemy narzekać na naszych kopaczy. Ale najważniejsza jest rodzinna atmosfera.
I za rok wrócimy do tej samej dyskusji, jak co roku .
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 07.05.2021, 16:59
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Decyzja o zwolnieniu pewnie już dawno zapadła bo inaczej klub zareagowałby np. na wywiad Carlosa. Teraz tylko takimi wywiadami i przeciekami zarząd stara się nastawić kibiców przeciwko Hyballi.
Po zwolnieniu trenera będzie nowy sponsor, nowy trener i jakieś transfery i kibice będą się cieszyć. A jak ruszy nowy sezon 30 w Europie ekstraklasy znowu będziemy narzekać na naszych kopaczy. Ale najważniejsza jest rodzinna atmosfera.
Nowego sponsora nie będzie, temat Energi to zwykły kit i nie ma i nie było w ogóle tematu.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 17:00
Panowie, prawda jest taka, że jakby jakikolwiek polski trener odp... to co Hyballa, a przy tym nie wygrał od sześciu meczów, to większość hyballistów na tym forum domagałaby się jego natychmiastowego zwolenienia. Z Hyballą jest inaczej,bo szkoła niemiecka, ładnie mówi o gegenpressingu i potrafi rozsstawiać po kątach nasze "gwiazdeczki". Sportowo jednak się nie broni. Miał cały okres przygotowawczy w zimie i pełną rundę do odmiany gry zespołu, a nie licząć kilku jaskółek na przełomie stycznia i lutego, drużyna nie wygląda lepiej niż za Skowronka. I nie ma widoków, że zacznie grać lepiej. Jaki pomysł na drużynę ma Hyballa? Zajechać wszystkich do granic możliwości, kto przeżyje to przeżyje, a kto nie, niech się pakuje?
Odpowiedz cytując
Jakub92
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 07.05.2021, 17:03
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Nowego sponsora nie będzie, temat Energi to zwykły kit i nie ma i nie było w ogóle tematu.
W 50 % masz rację
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 07.05.2021, 17:22
Booze1988 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, prawda jest taka, że jakby jakikolwiek polski trener odp... to co Hyballa, a przy tym nie wygrał od sześciu meczów, to większość hyballistów na tym forum domagałaby się jego natychmiastowego zwolenienia. Z Hyballą jest inaczej,bo szkoła niemiecka, ładnie mówi o gegenpressingu i potrafi rozsstawiać po kątach nasze "gwiazdeczki". Sportowo jednak się nie broni. Miał cały okres przygotowawczy w zimie i pełną rundę do odmiany gry zespołu, a nie licząć kilku jaskółek na przełomie stycznia i lutego, drużyna nie wygląda lepiej niż za Skowronka. I nie ma widoków, że zacznie grać lepiej. Jaki pomysł na drużynę ma Hyballa? Zajechać wszystkich do granic możliwości, kto przeżyje to przeżyje, a kto nie, niech się pakuje?

Naprawdę dalej będziemy używać takiej retoryki ?
Ja już zostałem nazwany hybalistą więc niech będzie , jestem hybalistą .

Tak na serio to w d... mam skąd jest trener, jaki ma paszport , czy mówi o pressingu czy o parkowaniu autobusu, czy mówi po polsku, rumuńsku czy po szwabsku. Lata mi to . Za to widzę , że kolejny trener "nie daje rady " .

Stolar mówił po polsku i nie miał niemieckiego paszportu a jakoś nie przeszkadzało mi to w tym żeby długo trzymać jego stronę. Dopiero po laniu 0,7 zacząłem dochodzić do wniosku , że może warto się rozstać - teraz, z perspektywy kolejny miesięcy wiem , że trzymałbym stronę Stolara do końca.

Hyballa na 99 % odlatuje po sezonie i ktokolwiek tutaj nie przyjdzie, choćby wrócił Skowronek czy przyszedł Brzeczek to do końca będę trzymał stronę trenera przy tym materiale piłkarskopodobnym , którym dysponujemy. Choćby nowy trener zaliczał kolejną passę porażek i bił się o utrzymanie , będę trzymał jego stronę.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 07.05.2021, 18:12
Różnic jest taka, że aktualny trener poza głaskaniem się po fiutach jak by tego chcieli kopacze, zwyczajnie ich op...ala jak na to zasłużą. Nie gryzie się w język na konferencjach, wywala ze składu za opieprzanie itd. I dlatego jest bee.

Nie ma się im co dziwić leniwe płaczki i tyle...

Jest się natomiast co dziwić reakcji zarządu, który jak Kuba w chłopach obcina sobie nogę siekierą na żywca tą medialną nagonką bez reakcji...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.05.2021, 18:16
Ja na miejscu Hybali miałbym wywalone i trzymał na boisku Chukę i Silvę w obu meczach od pierwszej do ostatniej minuty. Efekt łatwy do przewidzenia
Że nic nie zrobią z przodu to pewne, ale co zjebią w obronie
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.05.2021, 18:19

Proponuje abyś przeczytał wywiad z Gumnym i treningach w Niemczech i będziesz miał odpowiedz dlaczego gramy jak gramy...

"Augsburg wziął mnie w ciemno, tutaj odbudowałem formę. Było brutalnie. Gdy robiliśmy treningi dla tych, którzy nie grali, chciało mi się wymiotować. Musiałem się do tego przyzwyczaić - mówił Gumny w programie "BundesTalk".

Zródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...oberta-gumnego

Cięzko trenujemy, co podkreślają nasi zawodnicy, a więc ich organizmy nie są przygotowane na aż taki wysilek. Logicznym więc jest, że obecnie są przetrenowani... Przestawienie zawodników na odpowiednie tryby musi wymagać czasu lub też wymiany najsłabszych ogniw...

Możemy oczywiście zwolnić trenera Hyballe i wrócić do lekkich treningów... a potem cieszyć oczy jak przegrywamy z kolejnym trzecioligowcem w Pucharze Polski... czy zbierać oklep od dołu tabeli w eklapie.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 18:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Różnic jest taka, że aktualny trener poza głaskaniem się po fiutach jak by tego chcieli kopacze, zwyczajnie ich op...ala jak na to zasłużą. Nie gryzie się w język na konferencjach, wywala ze składu za opieprzanie itd. I dlatego jest bee.

Nie ma się im co dziwić leniwe płaczki i tyle...

Jest się natomiast co dziwić reakcji zarządu, który jak Kuba w chłopach obcina sobie nogę siekierą na żywca tą medialną nagonką bez reakcji...
Wszystko fajnie, przyklasnąłbym Hyballi, gdyby za tym szły wyniki. Wyników nie ma, więc znaczy to, że jego strategia zachowania jest nieskuteczna. W Tottenhamie wywalono Mourinho, mimo tego, że prawie każdy klub chciałby mieć takiego gością u sterów. Dlatego właśnie, że jego zarządzanie zespołem okazało się nieskuteczne i nie było widoków, że to się zmieni. Podobnie jest z Hyballą.
Zadam zatem pytanie wszystkim hyballistom na tym forum. Czy naprawdę wierzycie w to, że Hyballa jest tym gościem, który jest w stanie wyciągnąć Wisłę z kryzysu sportowego, w którym się znajduje? Jeżeli nie, to nie widzę sensu, by spierać się o to, czy ma zostać.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 07.05.2021, 18:25
A co właściwie odwalił Hyballa? Atmosfera gęstnieje, mnożą się niezwykłe opowieści, dziennikarze szczują, pojawiają przecieki z klubu...? Prawie jak w sprawie w sprawie Harvey'a Wensteina...

Czyżby odwalił kogoś, kto już wcześniej został odwalony, a może nie chce, żeby grali piłkarze emeryci po przejściach lub nie w pełni zdrowi? Czy może nie jest dyspozycyjny? Może nie lubią go agenci niektórych piłkarzy?

Co do najróżniejszych serii, mieliśmy już gorsze momenty.

Poza tym, gra w piłkę to nie zadanie z jedną niewiadomą. Trener jest tylko jednym z wielu elementów. Jeśli nie ocenia się wszystkiego, w tym personaliów, starzejących się, a nie młodniejących piłkarzy, tego jak w międzyczasie zmieniają się inne kluby, itd. nie ma sensu w ogóle bawić się w takie porównania.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 07.05.2021, 18:42
Jeśli zwolnią Hyballę tzn że w tym klubie chyba już nigdy nie będzie normalnie. Pokładałem wielkie nadziej w Trio, wiem że się uczą zarządzać klubem dlatego nigdy do tej pory ich nie krytykowałem za wpadki. Ale z każdym dniem mój początkowy entuzjazm opada.

PS. Twitter to rak. Ten kto to wymyślił powinien się smażyć w piekle. Każdy debil może napisać dowolny idiotyzm, który zaczyna żyć własnym życiem. Tak wiem... wolność słowa, ble ble ble.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 18:43
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A co właściwie odwalił Hyballa? Atmosfera gęstnieje, mnożą się niezwykłe opowieści, dziennikarze szczują, pojawiają przecieki z klubu...? Prawie jak w sprawie w sprawie Harvey'a Wensteina...

Czyżby odwalił kogoś, kto już wcześniej został odwalony, a może nie chce, żeby grali piłkarze emeryci po przejściach lub nie w pełni zdrowi? Czy może nie jest dyspozycyjny? Może nie lubią go agenci niektórych piłkarzy?

Co do najróżniejszych serii, mieliśmy już gorsze momenty.

Poza tym, gra w piłkę to nie zadanie z jedną niewiadomą. Trener jest tylko jednym z wielu elementów. Jeśli nie ocenia się wszystkiego, w tym personaliów, starzejących się, a nie młodniejących piłkarzy, tego jak w międzyczasie zmieniają się inne kluby, itd. nie ma sensu w ogóle bawić się w takie porównania.
Pytasz co odwalił?
1. Zdrowego kapitana drużyny, który umiejętnościami piłkarskimi wciąga ligę nosem, wpuszcza na ostatnie 5 minut meczu przy roztrzygniętym wyniku, dając dowód braku szacunku względem niego. Błaszczykowski nie jestem jakimś tam sobie juniorkiem, którego się wpuszcza, żeby zapoznał się z atmosferą ekstraklasy. Jak nie chciał, żeby zagrał, to lepiej, by cały mecz spędził na ławce, albo poza kadrą meczową.
2. Zawodnika, którego sprowadził zarząd odstrzelił po kilku dniach treningów, stwierdzając, że go nie chce i koniec. Jak by coś takiego odwalił nawet Flick w Bayernie, gość nie doczekałby następnego meczu.
3. Przetronowanie drużyny w czasie przerwy reprezentacyjnej, po której wyglądamy na boisku jak banda emerytów i nie mamy nawet siły, by cieszyć się po jednej z nielicznych od tego czasu strzelonych bramek.
4. Chaotyczne zmiany w panice robione w czasie pierwszej połowy, albo wprowadzanie po trzech zawodników na raz, bo a nuż coś zaskoczy.
5. Totalny bałagan w szatni, za którą jako trener jest odpowiedzialny.
6. Last but not least, katastrofalne wyniki drużyny, która w sześciu ostatnich meczach strzeliła dwie bramki.

To tak na szybko, bo grzechów na sumieniu Hyballa ma dużo, dużo więcej.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.05.2021, 18:52
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zwolnią Hyballę tzn że w tym klubie chyba już nigdy nie będzie normalnie. Pokładałem wielkie nadziej w Trio, wiem że się uczą zarządzać klubem dlatego nigdy do tej pory ich nie krytykowałem za wpadki. Ale z każdym dniem mój początkowy entuzjazm opada.

PS. Twitter to rak. Ten kto to wymyślił powinien się smażyć w piekle. Każdy debil może napisać dowolny idiotyzm, który zaczyna żyć własnym życiem. Tak wiem... wolność słowa, ble ble ble.

Zwolnią go bo musi byc ofiara złożona.Co tam ze pilkarzom sie niechce,co tam ze zarzad sam robi bałagan tymi podkopami zeby ukazac jak zły jest ten trener.
Czeka nas kolejny dzień świstaka.
Grunt ze przyjdzie kolejny Bartoszek pobiegaja 2 mecze a potem trzeba sie bedzie tłuc z Arkami i innym Termalicami o utrzymanie.A no i jeszcze mocny wpiernicz z Tłokami Gorzyce w PP.
paranoja......hmm ..raczej kabaret.
a ja głupi liczyłem ze w tym klubie Monty Pythona coś sie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.05.2021 o godz. 18:57.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 07.05.2021, 18:59
Czy naprawdę wierzycie w to, że Hyballa jest tym gościem, który jest w stanie wyciągnąć Wisłę z kryzysu sportowego, w którym się znajduje? Jeżeli nie, to nie widzę sensu, by spierać się o to, czy ma zostać.
Nie.
Nie jestem jasnowidzem i nie wiem czy jak Hyballa dostanie czas to poziom sportowy wzrośnie czy może wylądujemy w 1 lidze.

Wiem jedną rzecz , większość naszej kadry to szrot , który jest tutaj dłużej niż Hyballa i to , że nasza gra wygląda jak wygląda nie jest spowodowane tym , że szwab nie pozwala im rozwinąć skrzydeł. To są słabi piłkarze i tyle.

Więc mając wybór czy stawiam na trenera , który nie gryzie się w język i odpala szrot a szrotem , który jest w trakcie odpalenia 3 trenera to stawiam na szalonego szwaba.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 07.05.2021, 19:09
Pytasz co odwalił?
1. Zdrowego kapitana drużyny, który umiejętnościami piłkarskimi wciąga ligę nosem, wpuszcza na ostatnie 5 minut meczu przy roztrzygniętym wyniku, dając dowód braku szacunku względem niego. Błaszczykowski nie jestem jakimś tam sobie juniorkiem, którego się wpuszcza, żeby zapoznał się z atmosferą ekstraklasy. Jak nie chciał, żeby zagrał, to lepiej, by cały mecz spędził na ławce, albo poza kadrą meczową.
2. Zawodnika, którego sprowadził zarząd odstrzelił po kilku dniach treningów, stwierdzając, że go nie chce i koniec. Jak by coś takiego odwalił nawet Flick w Bayernie, gość nie doczekałby następnego meczu.
3. Przetronowanie drużyny w czasie przerwy reprezentacyjnej, po której wyglądamy na boisku jak banda emerytów i nie mamy nawet siły, by cieszyć się po jednej z nielicznych od tego czasu strzelonych bramek.
4. Chaotyczne zmiany w panice robione w czasie pierwszej połowy, albo wprowadzanie po trzech zawodników na raz, bo a nuż coś zaskoczy.
6. Last but not least, katastrofalne wyniki drużyny, która w sześciu ostatnich meczach strzeliła dwie bramki.

1. Skąd wiesz , że jest w pełni zdrowy i gotowy żeby grać w większym wymiarze czasu ?
2. Hall ? No zaj... grajek do dzisiaj bez klubu Jakby taki szrot sprowadzili Flickowi do nie było w klubie osoby , która podpisała się pod tym transferem. Nie rozważyłeś opcji , że to mógł być Janicki rev. 2 i byłby kolejny parapiłkarz na kontrakcie ?
3. Stałeś za siatką i oglądałeś treningi w przerwie na kadrę ? Trela wyjaśnił , że za Hyballi parametry fizyczne wzrosły. Za Skowronka po 60 min. na boisku były zwłoki. Czyli jest postęp czy nie ma ?
4. Co to znaczy chaotyczne zmiany ? Stoper do napadu czy napastnik na obronę ? Każdą zmianę można nazwać chaotyczną i bezsensową , dla mnie ten pkt. to żaden argument.
5. tzn ? Jaki bałagan ? Wiesz coś więcej niż ściek twitterowy to podziel się.
6. Pełna zgoda , beznadziejne wyniki . NIe to co Stolar i Skowronek . Zmienimy trenera i idziemy na puchary.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 07.05.2021, 19:11
Pytasz co odwalił?

1. Kuba jest już po drugiej stronie rzeki i niczego już nie wciąga. Wyciągnij z klubu wyniki jego badań i wszystko stanie się jasne. I będzie już tylko gorzej.

2. Którego? Tego śmiesznego gościa, który przyjechał tu z myślą o leżakowaniu i zwiedzaniu miasta i uciekł po kilku treningach?

3. Jakbyś nie zauważył w Wiśle gra wielu emerytów, wiec nic dziwnego. A na poważnie, widzę postęp ppd tym względem. Yeboah gaśnie w 60 minucie, albo i później, a nie tuż przed przerwą .

4. Nie widzę żadnej paniki. Za to cholernie dużo indywidualnych błędów naszych piłkarzy, po których czasami trzeba chwytać się nawet brzytwy... Najgorsze jest to, że tych brzytew jak na lekarstwo.

5. Byłeś w szatni, czy znasz atmosferę z Plotka lub ust piłkarzy, których dotknęły zmiany nie po ich myśli?

6. A może to problem materiału ludzkiego, który strzelił tylko 2 bramki? Prezes Boniek zawsze powtarza, że trener nie ma znaczenia, na boisku liczą się tylko piłkarze. Kiksy, przyjęcia na 3 metry, pudła... Porównaj Piasta ze Świerczokiem i bez.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.05.2021, 19:17
Hyballa juz trenuje 20 lat i nigdzie nie pracowal dluzej niz 1,5 roku. Wydaje mi sie ze jego glownym problemem jest jego styl bycia ktory po pownym czasie zaczyna meczyc wiekszosc ludzi wokol niego. Legia miala Sa Pinto a my Hyballe, osobiscie ja bardziej preferuje styl takich trenerow jak Fornalik i Runjic.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 19:37
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Proponuje abyś przeczytał wywiad z Gumnym i treningach w Niemczech i będziesz miał odpowiedz dlaczego gramy jak gramy...

"Augsburg wziął mnie w ciemno, tutaj odbudowałem formę. Było brutalnie. Gdy robiliśmy treningi dla tych, którzy nie grali, chciało mi się wymiotować. Musiałem się do tego przyzwyczaić - mówił Gumny w programie "BundesTalk".

Zródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...oberta-gumnego

Cięzko trenujemy, co podkreślają nasi zawodnicy, a więc ich organizmy nie są przygotowane na aż taki wysilek. Logicznym więc jest, że obecnie są przetrenowani... Przestawienie zawodników na odpowiednie tryby musi wymagać czasu lub też wymiany najsłabszych ogniw...

Możemy oczywiście zwolnić trenera Hyballe i wrócić do lekkich treningów... a potem cieszyć oczy jak przegrywamy z kolejnym trzecioligowcem w Pucharze Polski... czy zbierać oklep od dołu tabeli w eklapie.
Od budowania firmy fizycznej jest przerwa zimowa i letnia, a nie dwutygodniowy czas na mecze reprezentacji.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 07.05.2021, 19:46
Od budowania firmy fizycznej jest przerwa zimowa i letnia, a nie dwutygodniowy czas na mecze reprezentacji.
No świetnie to proponuje wogole nie trenować tylko pomiędzy przerwami, a zawodników kontraktować tylko na mecze niech jeżdżą ,zwiedzają co się bedą przemęczać za marne parędziesiąt tysi zajęcia z taktyki można poprowadzić online. To trzeba Gmocha odkopać świetnie to rozrysuje i rozpierdalamy wszystkich w tej lidze
Ty czytasz co piszesz
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 07.05.2021 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 19:49
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
No świetnie to proponuje wogole nie trenować tylko pomiędzy przerwami, a zawodników kontraktować tylko na mecze niech jeżdżą ,zwiedzają co się bedą przemęczać za marne parędziesiąt tysi
Ty czytasz co piszesz
A czy Ty rozumiesz jaka jest różnice między trenowaniem a przetrenowaniem. Mniej więcej taka jak między przytulaniem a uduszeniem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.05.2021, 19:55
Fornalik to trener u którego treningi nie są jakoś specjalnie intensywne.Sami piłkarze o tym mówią.Sam Fornalik szlify zbierał chyba między innymi u Lenczyka .Mimo" lekkich treningów" piast nie ma problemu z wytrzymaniem tempa meczu,ba sam często to tempo narzuca .Z tego co pamiętam to jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to szkoła Wielkoszyńskiego.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.05.2021, 19:56
Gdzies wczesniej był link do Stano-wiska.
Mozna o tym dziennikarzu róznie myślec, ale pewna wiedzę ponadprzeciętną jednak ma. Tam ci wszystko tłumaczy...
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.05.2021, 19:58
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Fornalik to trener u którego treningi nie są jakoś specjalnie intensywne.Sami piłkarze o tym mówią.Sam Fornalik szlify zbierał chyba między innymi u Lenczyka .Mimo" lekkich treningów" piast nie ma problemu z wytrzymaniem tempa meczu,ba sam często to tempo narzuca .Z tego co pamiętam to jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to szkoła Wielkoszyńskiego.
Na podwórku 35 ligi europejskiej wystarcza.
Wystepy miedzynarodowe go zweryfikowały.
Odpowiedz cytując
Booze1988
Guest

Stary 07.05.2021, 19:59
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Z trenowaniem jest trochę jak z nauką. Co z tego, że ktoś się godzinami uczył, jak się nie nauczył. Jaki mają sens ciężkie treningi, kiedy drużyna zdycha na boisku...
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 07.05.2021, 20:00
Niektórzy z Was widzę, że narzekają na poziom sportowy drużyny przy Hyballi.

Ja sądzę, że on nie do końca wiedział z jakimi ogórami ma do czynienia. To są piłkarze, którzy nigdy w życiu nie trenowali tak, jak się to standardowo robi na Zachodzie. Wywiad nie tylko z Gumnym to potwierdza, ale praktycznie z każdym kto wyjeżdża na Zachód. W Polsce trenuje się lekko i przyjemnie, potem lekko i przyjemnie kopie się po czole i kasuje wypłatę na konto. I taka nas czeka perspektywa jak Hyballa wyleci.

Zespół jest przetrenowany ale jak przebrniemy wiosnę, okres przygotowawczy, to to zaprocentuje w nowym sezonie. Niestety obawiam się, że wylot Hyballi jest przesądzony a Wisła zatrudni jakiegoś polskiego farfocla który będzie "uprzejmy" dla naszych wkładek do koszulek, żeby się zbytnio nie przemęczyły.

Podsumowując: na okres listopad-grudzień 2021 r. przewiduję tutaj na forum gorączkowe liczenie ile jeszcze nam potrzeba punktów do utrzymania.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:02
A czy Ty rozumiesz jaka jest różnice między trenowaniem a przetrenowaniem. Mniej więcej taka jak między przytulaniem a uduszeniem.
A byłeś widziałeś czy tylko opierasz się na fantazjach z TT. Dla przykładu jeden biegacz amator ale coś tam biegał drugi wcale nie biegał. I ten drugi po przebiegnięciu jakiegoś tam dystansu dajmy ma to 1km mówi ze jest wykończony i wogole przetrenowany. No niby tak ale odnosząc to na naszych kopaczy to nie grają za frytki tylko za poważna kapuche jak na miejsce naszej eklapy. I albo idziemy do przodu i myślimy aby kiedyś pograć w pucharach albo będziemy się kopać dalej po czołach aż się s.......imy słysząc na każdym kroku że potrzeba więcej siana. Jak mamy się kopać po czołach to lepiej dać sobie spokój.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:05
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post

Podsumowując: na okres listopad-grudzień 2021 r. przewiduję tutaj na forum gorączkowe liczenie ile jeszcze nam potrzeba punktów do utrzymania.
Nie. Wtedy rusza karuzela z nowymi nazwiskami trenerów z , których jeden podejmie rękawicę i będzie walczył o uratowanie ekstraklasy na wiosnę . Wcześniej oczywiście zaliczymy jakąś ciekawą passę jak co roku.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:06
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Wtedy rusza karuzela z nowymi nazwiskami trenerów z , których jeden podejmie rękawicę i będzie walczył o uratowanie ekstraklasy na wiosnę . Wcześniej oczywiście zaliczymy jakąś ciekawą passę jak co roku.
O to to. liczenie punktów będzie w lutym
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.05.2021, 20:07
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem, ja się tam zaśmiałem. Zwykle się z panem Czeperachem nie zgadzałem, ale wątpliwości, że jest znacznie inteligentniejszy od Ciebie nie mam żadnych.
Ludzie dziwicie się, że kwas jest w szatni, a sami sobie skaczecie do gardeł. Przyjdzie taka ruda pała (to nie do Ciebie askeczup i będzie kłótnie prowokował pisząc o inteligencji, zakładając tym samym jak ułom bez żadnej wiedzy i dowodów:
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dla mnie jednoznacznie jest niestety kompromitacją trio ( a głównie Kuby , przy założeniu że to on z tego trio najbardziej do tego kwasu sie przyłożył )
Nie posądzałem go nigdy o myślenie, ale tak jak zalecałem - mógł milczeć i tylko tematy meczowe zakładać , a wypisuje brednie bez poparcia. Jak można na podstawie jednej poszlaki typu "właściciel w szatni" pisać w taki sposób? Piałem wielokrotnie : nikt z tutaj się wypowiadających nie ma żadnej wiedzy w temacie, a takie domysły dowodzą o dnie intelektualnym. Człowiek świadomy nigdy w życiu nie pomyślałby nawet w taki sposób.

Jedynie Serek coś więcej wie, więc poczytajcie go i próbujcie zrozumieć, a nie na przekór wtłaczajcie swoje bezmyślne teorie na przekór jemu, bo wy też chcecie coś na siłę wymyśleć.

Bezwzględnie zabieg lobotomii wskazany dla czerepucha, nic by nie stracił, a mógłby tylko zyskać - przestałby przynajmniej bajki opowiadać

ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Obrona: Frydrych, Kone, Gruszkowski, Szot, Szota, Sadlok, Wachowiak. Przecież ja nawet do pomocników nie doszedłem, a naliczyłem 7, którzy niemal ze 100% pewnością zostaną.
Ten Kone to co robi w tej wyliczance ? (kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku.)
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 20:11.

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 07.05.2021, 20:11
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dziwicie się, że kwas jest w szatni, a sami sobie skaczecie do gardeł. Przyjdzie taka ruda pała (to nie do Ciebie askeczup i będzie kłótnie prowokował pisząc o inteligencji, zakładając tym samym jak ułom bez żadnej wiedzy i dowodów:

Nie posądzałem go nigdy o myślenie, ale tak jak zalecałem - mógł milczeć i tylko tematy meczowe zakładać , a wypisuje brednie bez poparcia. Jak można na podstawie jednej poszlaki typu "właściciel w szatni" pisać w taki sposób? Piałem wielokrotnie : nikt z tutaj się wypowiadających nie ma żadnej wiedzy w temacie, a takie domysły dowodzą o dnie intelektualnym. Człowiek świadomy nigdy w życiu nie pomyślałby nawet w taki sposób.

Jedynie Serek coś więcej wie, więc poczytajcie go i próbujcie zrozumieć, a nie na przekór wtłaczajcie swoje bezmyślne teorie na przekór jemu, bo wy też chcecie coś na siłę wymyśleć.

Bezwzględnie zabieg lobotomii wskazany dla czerepucha, nic by nie stracił, a mógłby tylko zyskać - przestałby przynajmniej bajki opowiadać
Ale trochę racji ma bo Kuba powinien otrzeć się o PH a napewno wiedział czy jest konfliktowy czy to wymysł dziennikarskich popłuczyn.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów