The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.05.2021, 11:16
Ciezko wyobrazic sobie aby w czasie przygotowan bral udzial w programie TV.
Czyzby to cos oznaczalo?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 07.05.2021, 11:16
Rozumiem , że gdyby od składu odstawiony został taki Paweł Brożek w dobrej formie, albo Głowacki czy inni piłkarz z umiejętnościami to moglibyśmy o tym rozmawiać. Natomiast rozwodzenie się nad odstawieniem takiego piłkarza jak Silva od składu pokazuje w jakiej czarnej d... jesteśmy jeżeli chodzi o poziom kadry.

Silva to szrot , którego należy się pozbyć i nie zmienia to fakt, że w kadrze są od niego gorsi piłkarze.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.05.2021, 11:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
facet zostaje ekspertem taktycznym w telewizji niemieckiej (swiatowy top pilkarski) , no ale NIE ZNA SIE , znaja sie za to forumowicze twsd , głupi ci niemcy , mogli wziasc do studia ogryzka , itp wyszloby taniej (?) i lepiej
Gdyby Hyballa byl taki top to by go nie zatrunilo ZDF tylko klub z Bundesligi.(przynajmniej 2 Bundesligi).
Poopowiada o gegenpresingu, zaanalizuje akcje. Tam nie trzeba szkolic i prowadzic treningow.
Hyballa nie pierwszy raz jest ekspertem

Kiedys kibice chcieli pilkarzy co mieli staty z Menagera. Teraz niektorym wystarczy trener z TV.
Ostatnio edytowane przez bódyń : 07.05.2021 o godz. 11:25.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 07.05.2021, 11:25
szkoda czasu na takie glupie dywagacje i odkrecanie takich manipulacji

czy ja pisze TOP ?
czy wogle poza Drozdem ktos pisze TOP ?

po prostu chlop sie zna i to jest fakt, a na nasze mozliwosci ceizko bezdie o lepszego , raczej kolejny skowronek...
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.05.2021, 11:34
facet zostaje ekspertem taktycznym w telewizji niemieckiej (swiatowy top pilkarski) , no ale NIE ZNA SIE , znaja sie za to forumowicze twsd , głupi ci niemcy , mogli wziasc do studia ogryzka , itp wyszloby taniej (?) i lepiej
Gorzej że nie poznaje się na nim jakiś inny choćby średniak europejski. Trener który pół życia poświęcił na naukę tego zawodu idzie pracować do telewizji
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 07.05.2021, 11:35
Trudno się nie zgodzić z wolfym, że JCS to szrot nad szroty. I razem ze wspomnianym w wywiadzie Chucą tworzą cudowny duet do wy.......enia w trybie pilnym.
Im więcej tego skowytu zewsząd tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Hyballa powinien zostać (mimo, że za geniusza trenerki go nie uważam).

Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.05.2021, 11:37
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
A to w lutym był już jakiś kwas? Dejże spokój...
Zapytaj Tima Halla czy był

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.05.2021, 11:43
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
A gdzie on teraz gra?
Gdyby nie Hybala - kolejnego frajera mielibyśmy na liście płac. Taka jest nasza polityka kadrowa - piłkarze z nadwagą, nie grający, albo po prostu makabrycznie słabi. Wisła ostatnią deską ratunku menedżerów...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 07.05.2021, 11:46
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój kto będzie płakał za Carlosem ? Spójrzcie na jego instagrama to sami się przekonacie jaka to ....eczka...
No wszedłem choć nie korzystam z instagrama i nic tam piz..czkowatego nie widziałem. Normalny chłop zdaje się jakieś zdjęcia z żoną i dzieckiem wrzucił. Miał pozować z maczetą czy jak?

https://www.instagram.com/jeeansito/?hl=pl

Ah, no oni mają Hyballę w TV a my mamy Gmocha i Strejlaua czy Ulatowskiego w telewizorni.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Stary 07.05.2021, 11:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A gdzie on teraz gra?
Gdyby nie Hybala - kolejnego frajera mielibyśmy na liście płac. Taka jest nasza polityka kadrowa - piłkarze z nadwagą, nie grający, albo po prostu makabrycznie słabi. Wisła ostatnią deską ratunku menedżerów...
Z tą nadwagą to bym uważał. Był kiedyś np. taki Ronaldo w Barcelonie (taki łysy - dopisek dla młodszych). Wszyscy mówili z nadwagą, z nadwagą. I co? I postrzelał jak mało kto.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.05.2021, 11:52
DO DZIENNIKARZY, bo wiem, że to czytacie. CH*J Wam w Wasze pismackie du*y za zdania takie, jak np. to z Twittera
Cytat:
Jean Carlos Silva chyba po raz pierwszy w trendach. Szkoda, że nie po jakimś mega golu, ale ogólnie to się chłopu nie dziwię. I innym też, którzy na razie nie mówią jeszcze głośno
I takich cytatów od dziennikarzy, którzy niby wiedzą, co sie dzieje, ale nie powiedzą jest więcej. Wychodzi na to, że WSZYSCY WSZYSTKO DOOKOŁA WIEDZĄ, a na końcu cierpi kibic, który nie utrzymuje się jak pijawka z Wisły, a na nią kładzie swoje pieniądze. HA TFU.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Stary 07.05.2021, 11:52
A to w lutym był już jakiś kwas? Dejże spokój...
Poza Hallem wypadł jakoś wtedy dość szybko Mak. Chodziły słuchy że musiał się przebierać w szatni CLJ. Ile w tym prawdy - nie wiem. Ale w końcu mamy trenera psychologa więc pewnie wszystko było okej.
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 07.05.2021, 11:53
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie wyczuwasz o co chodzi.

Czy Hyballa pogrywał z Hallem? No nie, bo największe oburzenie było o to, że bez ceregieli gościa odpalił. Tak odpalił Maka, ale też, bez gierek itd. Tymczasem Jean "nie jestem co prawda Messim" Carlos skarży się, że trener z nim nie rozmawiał.

Ja po prostu tego nie kupuję, zwłaszcza podszytego gadką o tradycjach Wisły.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.05.2021, 12:02

Tym postem zrobiłeś mi dzień.
Żeby nie było: zgadzam się z tobą całkowicie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.05.2021, 12:05
Czy to normalne że Carlos krytykuje swojego trenera a klub nie reaguje.Czy takie są standardy w Wiśle?.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 07.05.2021, 12:07
Pisałem już kilka razy - zajmij się robieniem tematów meczowych - nic poza tym.

Jak chcesz pisać o kimś, że się nie zna - to nie powołuj się na Ogryzka, tylko drwij z Kuby, że on jest ekspertem i co on tam widział i co się zna. Kuba grał w Niemczech ? Zna metody treningowe ? Chyba nie... przecież karierę spędził w Dubaju i bajlando na treningu nie miało końca.. :/

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale Papszun nie miał grającego właściciela w szatni.
wolfy wytłumacz mi: czy Ty sugerujesz. że Kubie nie chce sie zapierdalać i w tym jest problem? Bo jak inaczej odczytac tego posta? Kto jak kto, ale Błaszczykowski DOSKONALE zna pojęcie "hard work" i wie, że przynosi to efekty. Inną kwestią jest jego wiek i zdrowie i wiadomo, że każdy rozsądnie myślący szkoleniowiec nie przywali zawodnikowi po takich przejściach takiego samego obciążenia jak reszcie .
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 12:09.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.05.2021, 12:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Tym postem zrobiłeś mi dzień.
Żeby nie było: zgadzam się z tobą całkowicie.
Tyś mi wczoraj zrobił dzień tym Frydrychem za póżnego Skowronka i ci nie podziękowałem.Tak że dziękuje...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 07.05.2021, 12:12
Chciałeś mnie obrazić? To też trzeba umieć. Albo być choć trochę inteligentnym

Tak, jestem aby Hyballa odszedł, ale akurat nie zarzucałem mu kwestii "warsztatu" a to że jest "toksyczny" we współpracy. I najlepiej w sytuacji w jakie się znaleźliśmy (konflikt) żeby odszedł. Nie znaczy to ze nie mogę mu wytykać innych "mniejszych" błędów. Ale nie to jest dla mnie kluczowe.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 07.05.2021, 12:14
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Czy to normalne że Carlos krytykuje swojego trenera a klub nie reaguje.Czy takie są standardy w Wiśle?.
To jest w tej chwili największa tragedia. Kto chce z Wisły idzie wypłakać się do mediów. Niezależnie od tego czy Hyballa jest wariatem lub nie to klub powinien reagować .

Problem jest taki , że niestety sami włodarze też już prali brudy publicznie , chociażby wojna z Obi na twiterze i wywiad Kuby w Foodtrucku. W niczym to nie pomogło , co więcej - to jednak Obi po tym czasie jest bliższy powiedzenia " a nie mówiłem " .
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:16
LUCJUSZ

ja tam lubie twoje posty , bo chociaz nie jesteś najinteligentniejszy co prawda , to jednak nie całkiem debil, a duże ce..... cie zaangażowanie emocjonalne

myśle że wywodzisz sie nie z zaciągu nie jak wielu studentów, korposzczurów itp którzy zainteresowali sie modną Wisła Cupiała , lecz jeszcze z tzw szalikowców, kto wie może na wyjezdzie byłeś ? co prawda nie z bandą ale zawsze

tak wieć mimo wszystko pisz dalej i pozwól pisać innym

ps drwiny z Kuby sa nieco niesmaczne zwłaszcza w sytuacji w której jednak zrobił to co zrobił, ale jednak między wierszami coś tam czasem przemycałem , widać zbyt subtelnie jak na Cb
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Odpowiednio: nie i tak.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

https://www.youtube.com/watch?v=IzjW9ZV3J80

Stanowisko, praktycznie o nas.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chciałeś mnie obrazić? To też trzeba umieć. Albo być choć trochę inteligentnym

Tak, jestem aby Hyballa odszedł, ale akurat nie zarzucałem mu kwestii "warsztatu" a to że jest "toksyczny" we współpracy. I najlepiej w sytuacji w jakie się znaleźliśmy (konflikt) żeby odszedł. Nie znaczy to ze nie mogę mu wytykać innych "mniejszych" błędów. Ale nie to jest dla mnie kluczowe.
kulą w płot z ta inteligencją , i bynajmniej nie obrażam , wybrałem cie jako symbol tego zjawiska

oczywiście masz prawo do swojego zdania
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:20
silver03 napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=IzjW9ZV3J80

Stanowisko, praktycznie o nas.
O nas już było, Stanowski przewidział los Hybali.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No wszedłem choć nie korzystam z instagrama i nic tam piz..czkowatego nie widziałem. Normalny chłop zdaje się jakieś zdjęcia z żoną i dzieckiem wrzucił. Miał pozować z maczetą czy jak?

https://www.instagram.com/jeeansito/?hl=pl

Ah, no oni mają Hyballę w TV a my mamy Gmocha i Strejlaua czy Ulatowskiego w telewizorni.
taki argument w 2/3 chybiony , bo panowie G i S byli trenerami z wybitnymi osiągnięciami
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

kulą w płot z ta inteligencją , i bynajmniej nie obrażam , wybrałem cie jako symbol tego zjawiska

oczywiście masz prawo do swojego zdania
Jakiego znowu zjawiska?

Kulą w co? W płot? Dycha trafiona i tyle. W sam środeczek tarczy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Chyba nie wyczuwasz o co chodzi.

Czy Hyballa pogrywał z Hallem? No nie, bo największe oburzenie było o to, że bez ceregieli gościa odpalił. Tak odpalił Maka, ale też, bez gierek itd. Tymczasem Jean "nie jestem co prawda Messim" Carlos skarży się, że trener z nim nie rozmawiał.

Ja po prostu tego nie kupuję, zwłaszcza podszytego gadką o tradycjach Wisły.
Ja wyczuwam: nie chodzi o kwestie sportowe, a o sposób w jakim traktował zawodników. Skoro kolejna osoba publicznie to potwierdza to nie wierzę, że Hyballa jest taki TOP psycholog. Tak jak pisałem na wstępie: nie chodzi mi o kwestie sportowe.

Jednego i drugiego nie ma już w klubie, więc co mają komentować?

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:22
W ogóle, fajnie gdyby komuś w tym klubie zaczęło chodzić o kwestie sportowe.
Wiecie, klub piłkarski.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:22

w medium powiązanym z właścicielem klubu, dodajmy
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Stary 07.05.2021, 12:23
taki argument w 2/3 chybiony , bo panowie G i S byli trenerami z wybitnymi osiągnięciami
No przecież Hyballa to także trener z wybitnymi osiągnięciami.

PS.

Te wybitne osiągnięcia Strejlaua to po pucharze Polski I Grecji na kilkadziesiąt lat pracy?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 07.05.2021 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów