The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.05.2021, 22:12
Zachowanie Kuby po prostu przemilczę, bo jest mi WSTYD! Jeżeli coś poszło nie tak to trzeba było go zwolnić a nie robić jakieś durne akcje z transparentami na płocie. No ale cóż

Ktoś mi wyjaśni jaka jest różnica pomiędzy trio które nie wynosi kasy w reklamówkach a Marzenka i s-ka pomijając fakt ze zarządzanie klubem wydawało się być bardziej profesjonalne ?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.05.2021, 22:15
Nie wynoszą kasy w reklamówkach, tylko wkładają swoją?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 08.05.2021, 22:19
Ja się zastanawiam jakim kluczem będzie wybierany nowy trener ? - zakładając , że nie będzie to Brzęczek.

Gdy właściciel siedzi w loży to może sobie wybrać np. wymagającego, gwarantującego dobre przygotowanie fizyczne itp.

Jaki jest nasz klucz teraz ?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 08.05.2021, 22:19
czaro napisał(a):Wyświetl post
No to już napisałem tylko może nieprecyzyjnie
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 08.05.2021, 22:23
W klubie od kilku tygodni pożar i zamiast go probowac gasic to Kuba takim zachowaniem jeszcze dolewa oliwy do ognia. Nie mój cyrk nie moja małpy ale boli jak sie na to wszytko patrzy.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.05.2021, 22:30
czaro,

jak na razie to pozyczaj kase klubowi. Czyili robia rzecz podobna do tego co robil Cupial. A to juz subtelna roznica, bo wkladac swoja kase rozumiem jako bezzwrotny wklad. Cos takieg nie ma miejsca.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.05.2021, 22:32
Masakra, w przyszłym sezonie lecimy z ligi, ale będziemy się klepać po pleckach i opowiadać o legendach i szacunku...
I w szatni będzie cudowna atmosfera. Szkoda tylko, że nasi przeciwnicy zamiast budować wizerunek Legend i żyć przeszłością planują grać w pikę, a na boisko posyłać piłkarzy którzy coś tam potrafią.

To co się dzieje w klubie to burdel nad burdele. Szkoda, jeśli przez przypadek znowu nie zaliczymy okna transferowego cudów to nie ma szans na utrzymanie w lidze.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.05.2021, 22:33
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam jakim kluczem będzie wybierany nowy trener ? - zakładając , że nie będzie to Brzęczek.

Gdy właściciel siedzi w loży to może sobie wybrać np. wymagającego, gwarantującego dobre przygotowanie fizyczne itp.

Jaki jest nasz klucz teraz ?
Nowy trener musi się kłaniać Kmiecikowi nie nie może wymagać biegania od Sadloka to chyba dwa główne punkty.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 08.05.2021, 22:36
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No, jeśli Brzęczek zajmie z Wisłą miejsce to jakie zajmuje w tej chwili Hyballa to tak, spadniemy za rok. Jak będzie bardzo źle to najwyżej spadnie jedno-dwa miejsca niżej niż Niemiec. Bo niżej się nie da. Przypominam że na dziś dzień jesteśmy na normalnym miejscu spadkowym.
Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że od przyszłego sezonu w Ekstraklasie będzie grało 18 drużyn, a nie 16? Więc jak Brzęczek zajmie to samo miejsce co Hyballa, okaże się, że taka zmiana to żadna zmiana.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 08.05.2021, 22:36
Nie wkładają swojej tylko pożyczają. Jak Cupiał. Przyjdzie pora że odbiorą swoje z nawiązką.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 22:38
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
czaro,

jak na razie to pozyczaj kase klubowi. Czyili robia rzecz podobna do tego co robil Cupial. A to juz subtelna roznica, bo wkladac swoja kase rozumiem jako bezzwrotny wklad. Cos takieg nie ma miejsca.
Nic nie włożyli? Nawet jeśli, to pieniądze odzyskają raczej tylko, jeśli ktoś od nich odkupi akcje albo Wisła zacznie na siebie pięknie zarabiać.

I wciąż jednak sporo ich od poprzedniego układu dzieli. Tamci niemal doprowadzili do upadku klubu (na finiszu z rozmysłem), ci ten klub uratowali i - bardziej albo mniej nieudolnie - utrzymują go na powierzchni.

INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Nie wkładają swojej tylko pożyczają. Jak Cupiał. Przyjdzie pora że odbiorą swoje z nawiązką.
Tak, przyszli tu zrobić świetny interes! Cupiał też odzyskał z nawiązką!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 08.05.2021, 22:40
Nic. Wszystko co wplynelo do klubu do pozyczki. Smiem stwierdzic, ze wiecej wlozyli kibice we wszystkich akcjach.

Nie do konca odzyskaja jak klub bedzie prosperowal. Klub ma pewien majatek, nie tylko druzyne w lidze.

Ale to temat na osobna dyskusje.
Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member

Od: 08.2007

Stary 08.05.2021, 22:42
Mieliśmy już "1906% poparcia dla Bogusława Cupiała", teraz pora na "1906% poparcia dla Kuby Błaszczykowskiego". Ciekawe, czy skutki jednego i drugiego będą do siebie podobne.
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.05.2021, 22:42
właściciel wspiera swoich podwładnych przeciwko pracownikowi średniego szczebla , tego jeszcze u nas nie grali

zadania za 100pkt: ułóż w kolejności od najmniej do najbardziej żałosnego :
- dzisiejsza cieszynka
- wywiad w foottrucku
- płacze o darmowe bilety na euro'12
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 22:43
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nic. Wszystko co wplynelo do klubu do pozyczki. Smiem stwierdzic, ze wiecej wlozyli kibice we wszystkich akcjach.

Nie do konca odzyskaja jak klub bedzie prosperowal. Klub ma pewien majatek, nie tylko druzyne w lidze.

Ale to temat na osobna dyskusje.
To za jakiś czas przedstaw, proszę, swoje stanowisko.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
właściciel wspiera swoich podwładnych przeciwko pracownikowi średniego szczebla , tego jeszcze u nas nie grali

- dzisiejsza cieszynka
- wywiad w foottrucku
et tu, brute?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.05.2021, 22:45
Jest jeden plus tej patologiczne sytuacji... forum odżyło
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 08.05.2021, 22:45
Jedna rzecz mnie zastanawia.. co się dzieje u góry ? bo mam wrażenie, że J.Królewski nie do końca podziela zdalnie Kuby i to co wyprawia, ale chciałbym się mylić
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 22:50
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jest jeden plus tej patologiczne sytuacji... forum odżyło
0) zwolnienie Kasperczaka
1) zwolnienie Skorży, zatrudnienie Kasperczaka
2) Meresiński
3) Stechert
4) Vanna Ly i ten szwedzki Hulk Hogan
5) Cieszynka Błaszczykowskiego i zwolnienie Hyballi
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 08.05.2021, 22:52
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz mnie zastanawia.. co się dzieje u góry ? bo mam wrażenie, że J.Królewski nie do końca podziela zdalnie Kuby i to co wyprawia, ale chciałbym się mylić
Ja się zastanawiam, jak to jest, że oni się jeszcze nie zaczęli żreć między sobą. Będzie jak z triumwiratem w Rzymie i tego porównania użyje Czerepach.
Jeszcze tego brakuje.

Sorry za podwójny post.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.05.2021, 22:53
Cytat:

Nooo, myslę, że jest zajebisty kocioł... mamy 3 trenerów pod rząd zakończonych tragedią... mamy trzeci rok trio... Myslę, że wyczerpują się pomysły im i że musi być w .... cięzko w takiej sytuacji dogadać się trzem myslącym glową co do jakiejś konkretnej strategii... Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Jeszcze 1-2 trenerów, 1,2 sezony, z takimi lub podobnymi wynikami i pomysl na Wislę calkowicie padnie.

Jeśli przez 2 lata nie zrobimy widocznego progresu to jak wida, czasami lepszy jeden wlaściciel, branie 100% odpowiedzialności na siebie, niż wielki sztab myslących glów, bo to tylko dodatkowe problemy i nieporozumienia...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
sobu
Junior Member

Od: 06.2019

Stary 08.05.2021, 23:14
Szacunek do legend oczywiście można mieć. Można im zawiesić zdjęcie w jakiejś gablotce, ale czy ****a koniecznie trzeba trzymać starych dziadów w klubie? Co takiego wnosi obecnie Kmiecik do Wisły aby był on ważniejszy od PRZYSZŁOŚCI Wisły? Niestety, ale Kuba z ratownika staje się grabarzem. Zamiast pozwolić Hyballi zrobić czystki, zrobić to co możemy obecnie zrobić - czyli postawić na fizyczność - bo na nic więcej nie możemy liczyć -jeśli ktoś liczy że w lipcu do Wisły przyjdzie 10 hiszpańskich wirtuozów i będziemy grać piękną piłkę to jest zwyczajnie głupi - więc jeśli nie postawimy na fizyczność to za rok lecimy do I ligi. No ale przecież praca dla biednego wujka musi się znaleźć bo on na bezrobociu siedzi od kilku miesięcy...
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 08.05.2021, 23:25

- dzisiejsza cieszynka
- wywiad w foottrucku
Kuwa zacząłem się zastanawiać nad kolejnością i poległem
edit: w efekcie przyszła mi na myśl gębą Brzęczka po w.......u od Niecieczy xDD
Ostatnio edytowane przez rafkur : 08.05.2021 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.05.2021, 23:30
Cyrk i dziecinada.

Kubuś niech zostanie sobie dalej legendą i piłkarzem, ale co do właściciela to jak najdalej.

Zjebiemy się pewnie z tej ligi w przyszłym sezonie i możliwe, że to będzie najlepsza i tak dla nas karma.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.05.2021 o godz. 23:39.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.05.2021, 23:37
W sumie to można powiedzieć tak... nie w takim stylu powinno się zwalniać Obidzińskiego i nie w takim stylu powinno się żegnać z Hyballą... Trochę to chujowo i malo optymistycznie na przyszlosć wygląda
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.05.2021, 23:40
Według kolejności:
- sprzedawca żarówke w sklepie elektrycznym
- fałszywy rudzielec plujący na rękę, która dała nam życie
- Arkadiusz czerepuch

Żeby dalej jechać na tych biletach to trzeba być już podłym... nie dokończę

Psiocz se psiocz pajacu, opluwaj, Wisła jest i będzie i tacy ludzie jak min Kuba o to zadbają, a takie ... jak ty nie sprowadzą jej na dno.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.05.2021, 23:43
chłopie skończ juz prowokować, mózgu za wiele nie masz , klasy i honoru jeszcze mniej , pozostaje ci tylko obrażać prze neta , przykro sie to czyta , pewnie tak jak Obidzinskiemu sie oglądało foottrucka
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.05.2021, 23:45
chłopie skończ juz prowokować, mózgu za wiele nie masz , klasy i honoru jeszcze mniej , pozostaje ci tylko obrażać prze neta , przykro sie to czyta , pewnie tak jak Obidzinskiemu sie oglądało foottrucka
ty pokazałeś kolejny raz klasę tym dennym wpisem.

Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 09.05.2021, 00:00
Po tym co napisali Jaroo i czaro, myślę sobie, że w gabinetach może być ciężka atmosfera.

Bo jeśli rzeczywiście czyimś planem jest sprowadzenie wuja, to dla JK i TJ, sytuacja może być nie do przyjęcia.
Wyobraźcie sobie, jak oni czuli by się w takim układzie:
- współwłaściciel: Błaszczykowski
- prezes: Błaszczykowski
- trener lub dyr. sportowy: wujek Błaszczykowskiego
- kapitan drużyny: Błaszczykowski
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 09.05.2021, 00:09
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Po tym co napisali Jaroo i czaro, myślę sobie, że w gabinetach może być ciężka atmosfera.

Bo jeśli rzeczywiście czyimś planem jest sprowadzenie wuja, to dla JK i TJ, sytuacja może być nie do przyjęcia.
Wyobraźcie sobie, jak oni czuli by się w takim układzie:
- współwłaściciel: Błaszczykowski
- prezes: Błaszczykowski
- trener lub dyr. sportowy: wujek Błaszczykowskiego
- kapitan drużyny: Błaszczykowski
Od początku były takie nieśmiałe obawy , że rodzina Błaszczykowskich nie zna słowa "kompromis" i jeżeli ktoś będzie chciał zdominować pozostałych to będzie to Kuba. Można dyskutować nad profesjonalizmem TRIA patrząc od strony sportowej ale jednak gdyby na placu boju pozostali tylko Błaszczykowscy to z całym szacunkiem do Kuby , to wtedy to je....
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 09.05.2021, 00:09
Dołożył bym do tego jeszcze atmosferę w szatni…. Byłaby na pewno świetna … Tylko kto dobry chciałby tu grać…
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów