The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2021, 12:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W poprzednim sezonie też mieliśmy bardzo szeroki i bardzo wyrównany skład. Większość piłkarzy trzymała równy, beznadziejny poziom. Chciałbym zauważyć że nie wiemy jak nasi nowi piłkarze zaprezentują się na tle ekstraklasy. Zanim zaczniemy walczyć o mistrzostwo poczekajmy kilka meczy.
W zeszłym sezonie zaczęliśmy od przegranej z trzecioligowcem. Więc na dzień dobry idea sięgnęła bruku. Teraz "wszystko" jest nowe i od tego jakie nastawienie będzie od początku bardzo wiele zleży. Tu nie chodzi o to żeby na podstawie gry? wyników? pierwszych meczów określać cele. Chodzi o to żeby tak pracować na treningach i w czasie meczu żeby mistrzostwo stało się osiągalne. Nawet mimo słabego startu.

Cytat:
O czekającym krakowian zgrupowaniu słowacki trener powiedział natomiast: - Obóz w Arłamowie będzie niezwykle ważnym elementem naszych przygotowań. Skupimy się nie tylko na aspektach piłkarskich, ale także nad sferą psychiczną zawodników. Chcemy zbudować silną drużynę z mentalnością zwycięzców, która będzie jednością zarówno na boisku, jak i poza nim. Będziemy dążyć do tego, aby ci zawodnicy walczyli dla Wisły i od pierwszego meczu pokazywali kibicom, wszystkim osobom związanym z klubem i sobie samym, że chcą tu grać i chcą wygrywać. Trening czy taktyka są bardzo ważne, jednak kluczem do sukcesu jest charakter, wiara we własne możliwości i chęć zwycięstwa w każdym kolejnym meczu.
Mam wrażenie, że po ostatnim popisie kadry, facet zrozumiał że u nas musi zacząć od najgłębszych fundamentów. Bo nasi piłkarze maja popi...olone we łbach...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.06.2021 o godz. 20:12.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.06.2021, 16:47
Wywiad z trenerem:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...owa_41624.html
Michał Knura, LoveKraków napisał(a):
(...)
Jeden z pana byłych zawodników powiedział dla weszło.com, że picie Coca-Coli nie przejdzie u Guli. To prawda? Nie można nawet od czasu do czasu?

Media wiele piszą, to nie do końca tak jest. Lubię dyscyplinę i profesjonalne prowadzenie. Nie zabraniam piłkarzom picia Coca-Coli, ale profesjonalizm jest priorytetem. Picie jej często nie jest profesjonalne jeżeli mówimy o diecie. Jeżeli czyjś organizm potrzebuje tego napoju raz w tygodniu, to nie widzę problemu. Podobnie jest z innymi napojami czy przekąskami. Ja lubię piwo, ale tylko po zwycięskim meczu!
(...)
Odpowiada panu określenie „słowacki Guardiola”?

Obaj nie mamy włosów, więc pewnie dlatego tak dobrze się przyjęło. Nie chcę się pod nikogo podpinać, bo ja jestem Adrian. Inspirują mnie najlepsi trenerzy, nie tylko Guardiola. Wiele można się nauczyć od Tuchela, Wengera, van der Broma.

Staż w Bayernie Monachium i czerpanie od Guardioli wiele mi dało. To był fantastyczny czas, jednak równie mocno doceniam staż w Dinamie Zagrzeb, gdzie mogłem podpatrywać funkcjonowanie świetnej akademii, która „produkuje” zawodników.
(...)
Zatrudnienie pana trzech współpracowników było kwestią negocjacji? Bardzo panu na nich zależało?

Najdłużej, od Trenczyna, pracuję z Marianem Zimenem, potem doszedł Ladislav Kubalik, a najpóźniej Martin Kojnok. Chcę być lepszy każdego dnia, uczyć się. Od Martina – który jest specjalistą przygotowania fizycznego – czerpię wiele cennych informacji.

Cieszę się, że Wisła była otwarta na mój sztab, bo sam nie byłbym w stanie pomóc piłkarzom w rozwoju. Równie ważny jest dla mnie Kazimierz Kmiecik, klubowa legenda, fizjoterapeuci, inni współpracownicy. Kiedy czegoś nie wiem, idę do kierownika Jarka Krzoski. On zawsze zna odpowiedź, ale nie dziwię się, bo był dziennikarzem (śmiech).
(...)
Na Euro 2020 nie pojechał ani jeden piłkarz z krakowskich klubów. W Wiśle kiedyś roiło się od reprezentantów Polski. Pana zadaniem w Krakowie będzie przygotowanie zespołu do walce o dobre miejsce w lidze, ale jednocześnie zarząd kładzie duży nacisk na promowanie młodych piłkarzy – przyszłych reprezentantów i graczy, na których będzie mógł zarobić.

Czuję odpowiedzialność za kształtowanie młodych zawodników, ale chcę pracować tylko z ambitnymi, dla których ważna jest Wisła. Szkolenie to proces, więc zapewnimy im także indywidualne zajęcia. Cieszę się, że mamy w klubie dobre warunki, które pozwolą nam zrobić różnicę na plus. Ważny jest dla mnie każdy zawodnik, więc wszystkich pytamy, jak się czują, jak reagują ich organizmy. Starsi, jak Kuba czy Michal Frydrych, również będą mieć swoją ścieżkę dochodzenia do formy i jej utrzymania.
(...)
Pana drużyny grają ofensywnie, strzelają gole, ale uwagę zwraca także duża liczba straconych bramek.

Moje oko patrzy w stronę ofensywy, to jest moja filozofia. Cieszę się jednak, że wśród moich wychowanków są także obrońcy czy bramkarze. Sukces osiąga tylko ten, kto osiągnie balans między atakiem i obroną. Moim celem jest mieć najlepszą ofensywę i defensywę w lidze.

Najciężej będziecie pracować w czasie obozu w Arłamowie?

Piłka to radość, a nie ciężka praca! Wiadomo, czasem bolą nogi i inne części ciała, ale robisz to dla siebie i innych.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 18.06.2021, 17:12
Obrodziło wywiadami:

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15670278
Bartosz Karcz, Gazeta Krakowska napisał(a):
- To jest dopiero początek naszej wspólnej drogi, za nami dopiero pierwsze treningi, ale ja już mam orientację na temat tej drużyny i wiem, że tutaj naprawdę jest duży potencjał. Jest dużo młodych chłopaków, którzy mogą i chcą się rozwijać. Są również zawodnicy doświadczeni. Moim zadaniem jest poświęcić się dla nich wszystkich, zrobić dla nich maksimum, żeby mogli stawać się lepszymi piłkarzami - mówi nowy trener Wisły Kraków Adrian Gula.
(...)
- Już na pańskiej prezentacji mówił pan, że będzie chciał, aby pana Wisła grała ofensywny, widowiskowy futbol. Po pana zatrudnieniu miałem okazję porozmawiać z byłym już wieloletnim piłkarzem Wisły, Rafałem Boguskim. I on wspominał sparingi, jakie grali m.in. z prowadzoną przez pana Żyliną. Szczególnie chodziło i sparing z Myślenic z 2016 roku, który Wisła przegrała 0:3. „Boguśâ€ powiedział, że byliście wtedy świetnie poukładanym zespołem, a piłka tak chodziła od nogi do nogi, że momentami nie wiedzieli co się dzieje. Taką Wisłę chce pan stworzyć?
- Wiem o kim mowa. To bardzo doświadczony zawodnik, który grał tutaj przez kilkanaście lat. Komplementy z takiej strony to coś najlepszego, co może usłyszeć trener, bo piłkarz z perspektywy boiska najlepiej czuje jakość rywala. Najlepiej może to ocenić. W Wiśle moim zadaniem będzie, żeby ona grała stabilny futbol. Oczywiście chcę, żeby mój zespół grał ofensywnie, widowiskowo, ale nie zapominajmy, że potrzebny jest balans między obroną i atakiem. Trzeba po prostu wyważyć proporcje. To wszystko można jednak pogodzić, a moje oko zawsze cieszy się bardziej, gdy widzi zespół atakujący, szukający okazji na bramki. Taką Wisłę będę chciał stworzyć.
(...)
- Ilu piłkarzy jeszcze nie ma pan do dyspozycji na treningach?
- Większość była już pierwszego dnia. W piątek dotarł Adi Mehremić, który miał oczywiście zgodę na późniejszy przyjazd. On wciąż jest w procesie rehabilitacji po kontuzji, ale jest już z nami. Musimy jeszcze poczekać na zawodników, którzy mieli lub wciąż mają baraże, czyli Mateusza Młyńskiego i Mikołaja Biegańskiego.
(...)
- Wiadomo, że należy spodziewać się jeszcze transferów. Raczej nie trafi do Wisły Zdenek Ondrasek, który ma dobrą ofertę ze Steauy Bukareszt. Będzie pan chciał mieć jeszcze jednego, nowego napastnika? Tym bardziej, jeśli miałby odejść Felicio Brown Forbes.
- Nasz skauting pracuje naprawdę mocno nad wzmocnieniami na różne pozycje. W kręgu zainteresowań są oczywiście również napastnicy. Już sprowadzeni zostali do klubu Jan Kliment, Hubert Sobol. Ufam mocno temu pierwszemu. Sobol jest po kontuzji, ale już trenuje na sto procent. Są w kadrze młodzi chłopcy do ataku. Zobaczymy jeszcze jak będzie ostatecznie wyglądać nasz atak, ale tak jak powiedziałem - nasz skauting mocno pracuje, żeby znaleźć piłkarzy, którzy będą wzmocnieniem składu.

- Wspomina pan o młodych zawodnikach. Pracując w poprzednich klubach wprowadził pan wielu piłkarzy do dorosłego futbolu. W Wiśle też będzie pan włączał w większym wymiarze do treningów młodzież, żeby przyglądnąć się jej z bliska?
- To jest bardzo ważna droga w futbolu praktycznie w każdym kraju. Każdy trener lubi powoli wprowadzać młodych piłkarzy, tworzyć z nich prawdziwych zawodników. To, co jest dla mnie bardzo ważne, to prócz talentu podejście młodego piłkarza. Muszę widzieć, że on chce pracować, że ma charakter do futbolu i że chce się poświęcić dla drużyny. W Polsce jest przepis o młodzieżowcu, który musi grać w każdym meczu. Ja nie chcę, żeby zawodnicy, których będę posyłał na boisko, wychodzili na nie tylko dlatego, że mają odpowiedni wiek i że musimy ich wystawiać z racji przepisów. Moim zadaniem jest takie przygotowanie ich do seniorskiej piłki, żeby oni mieli jakość. Jeśli chłopak ma umiejętności, odpowiednią mentalność, charakter, to nie musi mieć nawet dwudziestu lat, żeby grać regularnie.
(...)
- Od jednej z osób z władz Wisły usłyszałem niedawno, że zatrudnienie pana to sytuacja, w której wygrywają obie strony. Klub, bo znalazł trenera, który wpisuje się w filozofię „Białej Gwiazdy”. Pan, bo praca w jednym z najbardziej znanych klubów tej części Europy, szczególnie jeśli odniesie pan tutaj sukces, pozwoli panu jeszcze zwiększyć markę nazwiska Adrian Gula. Pan też tak uważa?
- Mam takie podejście do pracy, że gdy rozpatruję oferty, koncentruję się przede wszystkim na filozofii klubu. Nie myślę wtedy, że dzięki pracy w jednym czy drugim klubie moje nazwisko będzie bardziej znane. Chcę przede wszystkim pomóc rozwijać się piłkarzom, klubowi, w którym pracuję. Muszę tak codziennie pracować, żeby każdy zawodnik stawał się lepszy, żeby zespół stawał się lepszy, a wyniki pracowały przede wszystkim na markę Wisły Kraków. I gdzieś na końcu tego wszystkiego sytuacja jest taka, że jeśli dobrze wykonam swoją pracę, to skorzysta na tym również marka mojego nazwiska. To jednak musi przyjść samo, być efektem codziennej, rzetelnej, ciężkiej pracy, a nie tego, że będę cały czas myślał o tym, jak się wylansować. Na pewno zgodzę się jednak, że Wisła to w tej części Europy bardzo duża, znana marka.
(...)
- Dużo mówiliśmy tutaj o pana pomyśle na Wisłę, ale w piłce nożnej to nie działa tak, że przychodzi nowy trener i na drugi dzień zespół już gra tak, jak sobie wymarzył. Ile czasu potrzebuje pan, żeby mógł powiedzieć o Wiśle, że to jest to, że to jest pański zespół?
- Ja bym chciał zobaczyć Wisłę grającą po mojemu najlepiej już jutro… Prawda jest jednak rzeczywiście bardziej złożona, bo futbol to nie matematyka, w której zawsze jeden plus jeden daje dwa. Mogę obiecać tyle, że każdego dnia będę ciężko pracować, żeby Wisła jak najszybciej grała tak, jak oczekuję tego ja, kibice, ludzie w klubie i wokół niego. W tym wszystkim trzeba jednak zachować mnóstwo pokory, bo będą i trudne momenty na tej naszej drodze, a ja zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że polska liga jest bardzo specyficzna i wymagająca. Moja filozofia jest taka, żeby krok po kroku, dzień po dniu, mecz po meczu Wisła stawała się lepszą drużyną. I jeszcze jedno chcę podkreślić na koniec - dla mnie nie tylko punkty będą się liczyć. Również styl, w jakim będziemy po nie sięgać.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.06.2021 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.06.2021, 20:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z trenerem:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...owa_41624.html

Cieszę się, że Wisła była otwarta na mój sztab, bo sam nie byłbym w stanie pomóc piłkarzom w rozwoju. Równie ważny jest dla mnie Kazimierz Kmiecik, klubowa legenda, fizjoterapeuci, inni współpracownicy. Kiedy czegoś nie wiem, idę do kierownika Jarka Krzoski. On zawsze zna odpowiedź, ale nie dziwię się, bo był dziennikarzem (śmiech).

nie tylko trenerem, ale i politykiem jest lepszym od Hyballi
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 18.06.2021, 20:24
Mam nadzieję, że wszyscy odrobili lekcję z Hyballą. Trener jak widać tak
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.06.2021, 10:52
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post

nie tylko trenerem, ale i politykiem jest lepszym od Hyballi
Tak. Ale tak to powinno wyglądać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 21.06.2021, 09:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie to myslę, że naszym celem na ten sezon powinno być utrzymanie i zbudowanie kadry na kolejny sezon, tzn nie żeby po sezonie znowu odeszła połowa składu i przyszła połowa nowego, z czego wypali 1-3 transfery (lepiej lub gorzej), do tego bedzie 5 niewypalów itd itd bo to jest nasz największy rak od lat. Ciągla destabilizacja. Najpierw w składzie, a później na ławce trenerskiej i tak w kółko.

Trener, tym bardziej pokroju Hyballi czy Guli, z jakimś CV i pomysłem, to powinien być dla nas wręcz jak bóg, na ten moment, powinien byc święty i dopiero po takim 1-3 latach wzmacniania skladu, odbudowy powinien być oceniany czy coś potrafi i czy zrobił progres.
jeden z mądrzejszych wpisów w tym temacie. Wisla Krakow to klub zbyt wielki by rozpatrywać wyniki nowo zatrudnionego trenera nawet po jednym slabym sezonie. Powiem wiecej, taka rezerwa na ostateczna ocene pracy nowego trenera Wisły Krakow nalezoby odlozyc do 3 sezonu pracy. Za jego rządów, jeśli jest człowiekiem ambitnym powinien miec sporo do powiedzenia w doborze nowych zawodników i ABY TO ON PODEJMOWAL OSTATECZNA DECYZJE CZY DANY PILKARZ TRAFI DO WISLY KRAKOW. Wisla Krakow musi niestety wykazać sie wielkim zaufaniem dla nowego trenera bo polskie kluby, jakie by nie byly, chca sie rozwijac i maja wlasna filozofie budowania silnej drużyny i MUSI WYKAZAC SIE PERSPEKTYWICZNYM DZIALANIEM KTORY ZAGWARANTUJE JEJ MIEJSCE W TOP4 NA WIELE LAT w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.06.2021, 10:19
Z jednej strony każdy wie że trzeba dać czas trenerowi, ale jak nie zwolniono Skowronka po słabym starcie po lockdawnie to była już zła decyzja

Obserwując wiele klubów to trenerzy dzielą się na tych, których wizja wymaga wprowadzenia i odpowiedniego czasu (np Fornalik, Brosz, Papszun, na zachodzie Klopp) lub strażaków, którzy dają szybko bodziec ale pierwszy lepszy kryzys może to wywrócić.

Choć u nas nikt strażaka nie szukał, to i Gula pokazał że w Victorii potrafił bardzo szybko wpoić piłkarzom jego idee.

Jeśli w pierwszym sezonie bedziemy przeplatac wygrane porażkami, plasowac się w środku tabeli 8-10 to Gula będzie spokojnie pracował.
Miejmy tylko nadzieję że jedyne na co będziemy zwalać winę to pech/kontuzje/zawieszenia/świetnie akcje przeciwników, a nie na przygotowanie fizyczne, tracenie bramek po SFG lub złe ustawienie.

Są pozytywne rzeczy które Gula musi pokazać w 1 sezonie pracy i osobiście jednak bardzo na to liczę. Po to go zatrudniono.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.06.2021, 23:34
Jezeli w tym sezonie latwo ominiemy walke o spadek to bede zadowolony.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.06.2021, 07:47
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak. Ale tak to powinno wyglądać.
Szokujące jest to że niektórych to dziwi. Szacunek do legend! Ciekawe czy taki Runjaić (kolega Hyballi) zachowałby się jak on czy też jak Gula? Stawiam, że jak Gula.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 22.06.2021, 10:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szokujące jest to że niektórych to dziwi. Szacunek do legend! Ciekawe czy taki Runjaić (kolega Hyballi) zachowałby się jak on czy też jak Gula? Stawiam, że jak Gula.
Wiadomo, w wielu klubach tak jest. Zachowanie gebelsa było naganne i tylko takie ćwierć główki (albo nawet mikro-główki, bo ćwierć to zdecydowanie za dużo dla niego) jak czerepuch mogą z tego prymitywne podśmieujki robić.

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 22.06.2021, 10:16
Ogryzek zgryzek....

Czemu sie dziwisz, przecież w świetle ostatnich wydarzeń abosultnie normalna rekacja.

Osobiscie nie pamietam podobnych wypowiedzi innych trenerow odnosnie KK w zasadzie przed startem pracy w klubie.

Nowy trener nowe rozdanie wiec udajemy ze wierzymy ze nie jest to nadmierna kurtuazja.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.06.2021, 12:32
Runjaic nie jest specjalnym kolega Hyballi, raczej po prostu studiowali razem.
Już prędzej o Pasiece Hyballa wypowiadał się cieplej. Co akurat jakoś specjalnie dobrze o nim nie świadczy.

Gula widać że podchodzi z dużym szacunkiem do klubu, miasta, kraju. Myślę że nie musiał go nikt specjalnie co do tego uprzedzać.
Widzę tu bardziej związek z faktem, że nie przyjechał jako mentor z zachodniego kraju, ale jako specjalista, ale mimo wszystko z mniejszego kraju niż Polska. Sądzę że wartości ma odmienne niż Hyballa, a już na pewno nie opowiada tak wielu bajek jak poprzednik.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.06.2021, 16:34
z czego zbanowany cwelu sobie robiłem podśmiechujki ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.06.2021, 17:47
z czego zbanowany cwelu sobie robiłem podśmiechujki ?
daj sobie spokój... rozmowa z tym chamem jest jak kopanie się z koniem. Włącz sobie "ignoruj". Ten typ na nic innego nie zasługuje. Każdy jego post to obrażanie.
Gdyby byli moderatorzy na tym forum, to chamidło nigdy by nie wróciło.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 22.06.2021, 18:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
daj sobie spokój... rozmowa z tym chamem jest jak kopanie się z koniem. Włącz sobie "ignoruj". Ten typ na nic innego nie zasługuje. Każdy jego post to obrażanie.
Gdyby byli moderatorzy na tym forum, to chamidło nigdy by nie wróciło.
szkoda spierać się z hipokrytami , nie dość, że plują na klub to jeszcze wmawiaja mi, że obrażam... Odbijam piłeczke jedynie, a do czerepucha : cwela powinieneś mieć wpisanego w dowodzie, więc radzę tam spojrzeć, a nie tutaj pisac o tym.

Wiązanka idzie, ja odbiję i hipo-elokwenci przypisują mi swój prymitywizm

A ty fliziarzu raz jeszcze odezwiesz się do mnie w ten sposób to powklejam twoje prymitywne przemyślenia z ostatniego półrocza, żeby inni sobie przypomnieli jaką poważną personą jesteś. Choć znając życie i podobny poziom mentalny do czerecfeucha, nawet największe bzdury, które wyszły spod waszych rąk będą dla was czymś normalnym.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.06.2021 o godz. 19:04.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.06.2021, 19:55
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
[bla.... bla.... bla...].
Poszedłeś do ignorowanych jako niereformowalny cham, na którego szkoda klawiatury.
Wiem, że i tak dalej będziesz dawał popisy chamstwa jak jeden z typowych sterydowych rezusów. Mógłbym od czasu do czasu przejeżdżać prętem po klatce, w której się miotasz i bawić się twoimi popisami, ale to rozrywka dla takich jak ty.... rezusów.
Dla mnie EOT.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.06.2021, 22:04
dokładnie , jedyne na co cie stać to przepychanki , a nigdy nie zostanie ci zapomniane pisanie o Wiślaku (tak ich szanujesz...)

ANAL URYNA

dodatkowo przypominam , ze w czasach gdy forum było moderowane , to za używanie drugiego konta (po banie na pierwszym) dostawało sie bana dożywotniego , a tutaj proszę , jeszcze się będzie FRAJER tym w profilówce chwalił ...

no cóż jeśli nie zrozumiałeś intencji moich postów twój problem łajzo

Ja Kube szanuje , a moje podśmiechujki były zawsze adekwatne to sytuacji

nigdy nie staczałem sie do takich wycieczek personalnych , ani przekształcań nicka

no nic , odpisz coś mądrego w stylu "chyba ty"
itp

eot
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 22.06.2021, 22:52
"intencji"

ANAL URYNA
Daleko szukać nie trzeba, tydzień temu wspominałem o "Messim" :

... nigdy nie zostanie ci zapomniane pisanie o Wiślaku ...
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czyli pewnie jeden trening tygodniowo i w weekend mecz. No chyba, że Kaziu załatwi w Puszczy brak treningów dla Messiego z Łomży.
Nie chce mi się przepychać, proponują brac odpowiedzialność za to co się pisze, a nie wypominać jak hipokryta bez mózgu.

Pojazd po Kubie po cieszynce - na proposie
Obśmiewanie Legend po przeciekach, że gebels to szaleniec- na propsie
Amatorzy , rodzinne biznesy: KB - DK +Wuja - na bezmyślnym propsie
Pojazd po Boguskim, który rozegrał tyle spotkań co Alan baboli zapodał na środku- na propsie
Przekręcenie Alana używane powszechnie na stadionie- zbrodnia VATowska
Logika czerepucha i paru bystrzaków.

Sam Bóg objawiony: "za dobre wynagradza za złe karze", on może
pisałem że za dobre wynagradzam a za złe karzę

Poziom absurdu już dawno sięgnął zenitu. Jak to jest myślicieliu czerepuchu: są Wiślacy równi i równiejsi czy jak to leci? W zależności od pogody czy pretekstu?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.06.2021 o godz. 23:05.

Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 23.06.2021, 11:58
Błagam Was: wyp...cie do jakiegoś osobnego wątku, albo na priv się nawalajcie do woli.
1. TEGO SIĘ NIE DA CZYTAĆ.
2. TO JEST WĄTEK O TRENERZE.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 23.06.2021, 16:21
wiesz, sezon ogórkowy , każdy myślami w Petersburgu

no to żeby może do trenera jakoś nawiązać

jak myślicie który z podopiecznych Adriana Guli (czytaj: Wiślaków) ma największe szanse zadebiutować w kadrze ?

i drugie bardziej dzisiejsze
puśćmy wodze fantazji kto z Wiślaków miałby szanse dzisiaj coś pozytywnego wnieść do meczu ze Szwecją ?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 23.06.2021, 17:39

jak myślicie który z podopiecznych Adriana Guli (czytaj: Wiślaków) ma największe szanse zadebiutować w kadrze ?

puśćmy wodze fantazji kto z Wiślaków miałby szanse dzisiaj coś pozytywnego wnieść do meczu ze Szwecją ?
W sytuacji gdzie była dobitka - każdy.... Nawet ....a Medved !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 23.06.2021, 17:48

Przy ich obecnej formie najbliżej do kadry ma Yeboah
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 23.06.2021, 19:57
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Błagam Was: wyp...cie do jakiegoś osobnego wątku, albo na priv się nawalajcie do woli.
1. TEGO SIĘ NIE DA CZYTAĆ.
2. TO JEST WĄTEK O TRENERZE.
Jestem za utworzcie sobie temat pod tytułem Napierdalanka na forum i tam sobie piszcie
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.06.2021, 19:18
Ja tam czasem lubię sobie poczytać takie umysłowe wysrywy w epicentrum sezonu ogórkowego.

Od razu lecę po piwo i otwieram popcorn
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 24.06.2021, 21:20
dobra odpuśćcie już mu

tymczasem nowy trener spotkał się ze Stolarem który udzielił mukilku wskazówek xD
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 27.07.2021, 01:22
Gratulacje trenerze, niezłe otwarcie!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna