The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.06.2021, 11:36
qaro napisał(a):Wyświetl post
No tak to trenerowi nie chciało się biegać po boisku. Pasieczny to kot w worku będzie zbierał doświadczenie w klubie z bardzo specyficznym środowiskiem i ograniczonym budżetem, wskoczył na głęboką wodę miejmy nadzieję że da radę
Skończcie już to pieprzenie że piłkarzom nie chciało się biegać bo jak trzeba bronic warsztatu Hyballi to już kilka razy ktoś wklejał tekst Treli jak te parametry biegowe się poprawiły.To w końcu co ?Nie chciało się biegać czy biegali ja czołowe drużyny w lidze?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.06.2021, 11:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może zakończymy już te żałosne przepychanki (żałosne, niestety, po każdej ze stron) i czepianie się nawzajem o słówka?
W tym temacie (jak i w kilku innych) nie ma naprawdę o czym poczytać bo hyballisci wykłócają się z nie-hyballistami o .......ety niemające na dzisiaj związku z tematem.

Umówcie się gdzieś na mieście, dajcie sobie po razie i nie męczcie innych swoimi kłótniami.

Najważniejsze, żeby trio wyciągnęło wnioski z popełnionych przez siebie błędów w sprawie wyboru, zatrudniania, udzielania kompetencji i stylu prowadzenia drużyny przez trenera.

Ważne, żeby nowy trener, kimkolwiek będzie, spełnił oczekiwania tak trio jak i kibiców.

Może zamiast nawzajem się wyzywać w kontekście PH wskażcie, jakie cechy, jakie kompetencje w klubie i jakie zadania powinien mieć nowy trener i jak powinien być rozliczany.

Założę się, że wszyscy dojdziecie do ciekawych wniosków.
Ty już się nie rób znowu taki gołąbek pokoju bo na argumenty można się spierać i nic w tym złego nie ma .
Natomiast uprawianie takiej demagogii jak twoja plus obrzucanie błotem Kuby i zarządu jednak jest przekroczeniem granicy dobrego smaku.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.06.2021, 12:27
SMS od socios przyszedł: GULA

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.06.2021, 12:31
Nikt poważny tu nie przyjdzie

Krok drugi wykonany.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.06.2021, 12:33
To kto zakłada nowy temat? ;>
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 07.06.2021, 12:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Krok drugi wykonany.
Nikt poważny nie czyta wypocin forumowych frustratów.

Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.06.2021, 13:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ty już się nie rób znowu taki gołąbek pokoju bo na argumenty można się spierać i nic w tym złego nie ma .
Jeśli Twoim zdaniem to był spór na argumenty to ja sobie odpuszczam. Mamy inne definicje argumentów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 07.06.2021, 13:20
Gula trenerem.
Dzięki Ci, że nie Wujo!!!!!!!!

P. S. Tych Waszych kłótni to się nie da czytać, rzygać się chce od tego.
Czy moderacji tu już nie ma?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 07.06.2021, 14:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Krok drugi wykonany.
Spokojnie, już wolfiemu wypomniałem odnośnie dyrektora sportowego z *gwiazdeczka, że to co mówił tyczyło się bardziej trenera.

Jak znajde czas to zacytuje wolfiego, chyba, że sam sie odniesie do tego.

wolfy - jeszcze raz- tłumaczyłem Ci zanim ktoś konkretny przyszedł, jesteśmy WISŁA KRAKÓW, szopka jak to określiłeś z Hyballa nie ma nic do tego...

Podejrzewam, że to wiesz, ale chciałeś pisać na przekór i poschizować lekko przeciwników Hyballi - ja się nie nabrałem

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.06.2021, 17:33
Jeśli Twoim zdaniem to był spór na argumenty to ja sobie odpuszczam. Mamy inne definicje argumentów.
Ale mówisz o moich postach czy o swoich wypocinach które opisywały Kubę jako tego który wieszał transparenty na płocie w Myślenicach czy tych że niby Frydrych miał zjazd formy za Skowronka.
Zawsze kiedy komentujesz jakiś fakt z którym nikt nie dyskutuje podpinasz pod to półprawdy czy nawet brednie i myślisz że nikt tego nie zauważy a potem wiadomo takie bzdety powtórzone kilka razy zaczynają żyć własnym życiem .
Skomentuj może dzisiejsze newsy o nowym trenerze.Wszak jeszcze kilka dni temu drwiłeś z możliwości Wisły.Miał być Brzęczek,Sobol ,Smuda albo jakiś inny desperat.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 07.06.2021, 20:01
Zdecydowanie mówię o większości postów w ostatnich dniach w tym temacie, gdzie jedni drugich wyzywają i traktują jak głupków.
Ty, niestety tez kryształowy pod tym względem nie jesteś.
Co do nowego trenera, to po pierwsze wątpię, czy:
- interesuje cię moja opinia,
- mamy jakiekolwiek dane, żeby cokolwiek o nim teraz powiedzieć

Coś źle przeczytałeś: nie proponowałem ani Brzęczka, ani Sobola, ani Smudy.
Wskazywałem tylko, że byłby to zły znak dla Wisły.
Czy wybór Guli jest dobrym znakiem?
Przyszłość pokaże.
Mam tylko nadzieję, że tym razem przed podpisaniem umowy nasi uczący się właściciele zawarli w umowie punkty, które jasno określają zakres kompetencji trenera oraz to, że nikt nie będzie mu przeszkadzał w pracy rozliczając potem za sprawy wcześniej nieuzgodnione

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.06.2021, 20:59
Zdecydowanie mówię o większości postów w ostatnich dniach w tym temacie, gdzie jedni drugich wyzywają i traktują jak głupków.
Ty, niestety tez kryształowy pod tym względem nie jesteś.
Co do nowego trenera, to po pierwsze wątpię, czy:
- interesuje cię moja opinia,
- mamy jakiekolwiek dane, żeby cokolwiek o nim teraz powiedzieć

Coś źle przeczytałeś: nie proponowałem ani Brzęczka, ani Sobola, ani Smudy.
Wskazywałem tylko, że byłby to zły znak dla Wisły.
Czy wybór Guli jest dobrym znakiem?
Przyszłość pokaże.
Mam tylko nadzieję, że tym razem przed podpisaniem umowy nasi uczący się właściciele zawarli w umowie punkty, które jasno określają zakres kompetencji trenera oraz to, że nikt nie będzie mu przeszkadzał w pracy rozliczając potem za sprawy wcześniej nieuzgodnione
Tak myślałem że będziesz kluczył i lawirował.Dane o trenerze masz w internecie wystarczy poszukać.Jak będzie to oczywiście nikt nie wie ale już na dzień dobry dajemy sobie szanse na dobry wynik.I znowu tak jak przy Hyballi nie jest ważny sam fakt zatrudnienia czy zwolnienia ale to ile warte są wypociny forumowych" ekspertów" którzy w Hyballi widzieli zbawce a teraz przez miesiąc truli że nikt poważny do Wisły nie przyjdzie.Naśmiewali się wręcz z Trio twierdząc że możemy liczyć jedynie na wujka Brzęczka ,Sobola lub jakiegoś desperata.I ty byłeś jednym z tych "ekspertów"
PS.Ponoć Gula zażyczył sobie w kontrakcie że Kuba ma się zająć treningiem a nie wieszaniem prześcieradeł po płotach a po strzelonej bramce ma się cieszyć razem z nim.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 07.06.2021, 22:35
Tak myślałem że będziesz kluczył i lawirował.Dane o trenerze masz w internecie wystarczy poszukać.Jak będzie to oczywiście nikt nie wie ale już na dzień dobry dajemy sobie szanse na dobry wynik.
Obyś miał rację, bo jak na razie nowy trener niczego jeszcze nie zrobił, ale tacy jak ty już uważają, że na dzień dobry jest ok.
I znowu tak jak przy Hyballi nie jest ważny sam fakt zatrudnienia czy zwolnienia ale to ile warte są wypociny forumowych" ekspertów" którzy w Hyballi widzieli zbawce a teraz przez miesiąc truli że nikt poważny do Wisły nie przyjdzie.Naśmiewali się wręcz z Trio twierdząc że możemy liczyć jedynie na wujka Brzęczka ,Sobola lub jakiegoś desperata.I ty byłeś jednym z tych "ekspertów"
miałem sobie dać spokój, ale pleciesz takie kocopoły, ze głowa mała.
Nigdzie nie napisałem, że możemy liczyć jedynie na tych, których wymieniłeś.
Wręcz napisałem: "Nie wierzę, że trio zdecyduje się na taki strzał w kolano." (https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=256)
Napisałem też kilka dni wcześniej: "nie wierzę, w żadnego poważnego trenera (że tu przyjdzie) - nie wierzę w profesjonalizm w zakresie sportowo-organizacyjnym naszego trio". I dodałem: "Obym się mylił." (https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=123)
Oczywiście, zdaniem niektórych Gula jest poważnym trenerem.
Na razie Wisła jest jego pierwszym zagranicznym klubem (Pilzna nie liczę, bo to wszystko pepiki).
Ty twierdzisz, że jest ok, ja na razie się nie wypowiadam. Czas pokaże.
Jesteś takim samym "ekspertem" jak ci, którzy od początku widzieli w Hyballi zbawcę.
Ty widzisz zbawcę w Guli. W czym jesteś lepszy?
Podpowiem: w niczym.

PS.Ponoć Gula zażyczył sobie w kontrakcie że Kuba ma się zająć treningiem a nie wieszaniem prześcieradeł po płotach a po strzelonej bramce ma się cieszyć razem z nim.
Żałosne.

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.06.2021, 06:52
Nasz Prezes wspominał o trzech kandydatach, którzy byli brani pod uwagę na poważnie. Ktoś wie coś więcej?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.06.2021, 07:44
Na razie Wisła jest jego pierwszym zagranicznym klubem (Pilzna nie liczę, bo to wszystko pepiki).
"Zdaniem niektórych" - piękna manipulacja

I to że się nie wypowiadasz ... No dobra ale może jednak już go oceniasz?

Zdaniem każdego kto choć trochę ma prawo się wypowiedzieć w temacie - to świetny wybór. A ekspertów od ligi słowackiej, czeskiej w mediach nie brakuje w tym jakże nam świeżo panujący Tomasz Pasieczny. Wybieraliśmy trenera prawie miesiąc, a nie w 3 dni. Wybór analizowało wiele osób.

Jeśli teraz popłyniemy (w co wątpię), to nie wiem co można byłoby zrobić lepiej.

I owszem to pierwszy "zagraniczny" klub Guli, ale namiastkę jego gry już mieliśmy.

Sevela z Zagłębia to jego uczeń. Najpierw w Trencinie był jego kolega z boiska, później jego piłkarzem, a później jego asystentem.

W opinii wielu mają podobną wizję piłki, natomiast Gula potrafi ją lepiej przełożyć na piłkarzy. Ponadto określili go jako reformatora słowackiej piłki, czego o Seveli nigdy nie pisano.

Zagłębie od jego przyjścia (17 wrzenia 2019) jest 6 siła ligi. Bilans pkt 1,45.
My w tym czasie jesteśmy 13 siła ligi (bilans pkt 1,13)

Pożyjemy zobaczymy, ale ja obstawiam że wskoczymy choć na średni poziom ligowy (8-9 miejsce).
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 08.06.2021, 22:38
Obyś miał rację, bo jak na razie nowy trener niczego jeszcze nie zrobił, ale tacy jak ty już uważają, że na dzień dobry jest ok.

miałem sobie dać spokój, ale pleciesz takie kocopoły, ze głowa mała.
Nigdzie nie napisałem, że możemy liczyć jedynie na tych, których wymieniłeś.
Wręcz napisałem: "Nie wierzę, że trio zdecyduje się na taki strzał w kolano." (https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=256)
Napisałem też kilka dni wcześniej: "nie wierzę, w żadnego poważnego trenera (że tu przyjdzie) - nie wierzę w profesjonalizm w zakresie sportowo-organizacyjnym naszego trio". I dodałem: "Obym się mylił." (https://wislakrakow.com/forum/showpo...&postcount=123)
Jesteś takim samym "ekspertem" jak ci, którzy od początku widzieli w Hyballi zbawcę.
Ty widzisz zbawcę w Guli. W czym jesteś lepszy?
Podpowiem: w niczym.

Żałosne.
Na wstępie jestem pełen uznania za taktykę.Brawo,nikt nie zacytuje Twoich głupich postów jeśli sam zacytujesz je wcześniej.Świetny ruch. W prawdzie jak ktoś cytuje własne wypowiedzi to raczej po to żeby się pochwalić-patrzcie pisałem o tym miesiąc dwa trzy temu i miałem rację ale ty jesteś niezły pacjent,oryginał.Ty chwalisz się tym jakie pierdoły powypisywałeś kilka tygodni temu i jeszcze jesteś z tego dumny.
Powiedz czy to będzie w porządku jak powiem że wierzę że jesteś baranem i internetowym trollem a na końcu dodam "Obym się mylił"?
Jak już Ci tak dobrze idzie cytowanie samego siebie to wklej jeszcze to jak cieszyłeś się że Smuda już zajęty albo jak wyobrażałeś sobie jak Franek mówi Kubie żeby rzygał w tuje.
I gdzie ja niby widzę zbawcę w Guli?Nie piszę jak wy o Hyballi że oto zabiegamy całą ligę będziemy grać o puchary czy że wyniesie naszych zawodników na wyższy poziom sportowy.Ja napisałem tylko że dajemy sobie jako klub szanse na dobry wynik
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 09.06.2021, 00:02
No cóż. Zastanawiaj się dalej, co możesz powiedzieć. Ja już nie muszę. Jesteś baranem i internetowym trollem. Bez "obym się mylił".
Bez odbioru.
Każda kontynuacja przez ciebie tego wątku będzie potwierdzeniem powyższego.

Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 10.06.2021, 10:45
Nie nie cwaniaczku to tak nie działa.To właśnie to że w żaden sposób nie jesteś się w stanie odnieść do postawionych zarzutów tylko zmieniasz temat i próbujesz jakichś dziecinnych zabaw typu "kto się następny odezwie te przegrywa" daje świadectwo temu kto tu jest trollem.Serio mam wrażenie że rozmawiam z jakimś nastoletnim ciapciakiem a tu przynajmniej data twojej rejestracji zdradza że masz chyba trochę więcej niż 20 lat.Niestety tylko data...

Ponieważ nie zrozumiałeś o co chodzi albo z premedytacją udajesz że nic się nie stało to proponuję eksperyment.Wysuń takie insynuacje do napotkanych na ulicy ludzi z tym swoim "obym się mylił" i opisz póżniej jakie były reakcje.Wiem oczywiście ża na odpowiedż się nie doczekam bo jedyne co umiesz to pisać farmazony i kozaczyć zza monitora jak typowy internetowy troll.Jak w kontekście ostatnich ruchów przy R22 wyglądają te twoje zarzuty do Trio.Są gołoduposłowne.

Jakbyś miał chociaż odrobinę pokory to byś napisał że cię poniosło a nie brnął dalej z tymi swoimi idiotyzmami.Ale w sumie czego się spodziewać po gościu dla którego "honor" to producent tanich smartfonów.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 10.06.2021, 17:25
Temat do zamknięcia(w naszym przypadku do zawieszenia ) bo już nieaktualny.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów