The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.04.2021, 06:17
Pierwsza połowa dramat, myśleli, że na stojaka mecz sam się wygra? Takie gwiazdy już? Liczyli, że Podbeskidzie będzie grać długimi piłkami? Dramat. W 2 połowie lepiej, ale szybka bramka na 2:0, jednak czasu było dużo żeby odrobić, ale z przodu nasze "armaty" coś nie odpaliły...
Ciekawe czy Radakovic w następym meczu zagra? Hyballa się nie patyczkuje, a to on ewidentnie przy 2 golach zawalił. Do tego Frydrych z nim w parze gra jako lewy stoper, gdzie traci wiele ze swojego dobrego wyprowadzania, które miał jak grał jako prawy stoper. Kwestia czy Kone gotowy.
Cóż, okazja do szybkiej rehabilitacji już w piątek. Mam nadzieje, że piłkarze niczego tak nie pragną teraz jak szybkiego wyjścia na boisko i zmazania tej plamy po wczorajszym meczu.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.04.2021, 08:29
Zamiast pierdzielić trzy po trzy może przekleimy całą dyskusję z meczu z PBB z jesieni?Fakt że wynik byl trochę inny ale cała reszta pasuje.
Myślę że Hyballa sam stąd ucieknie tak jak Carilo.Gościa z taka ambicja nie stac na pracę z patentowanymi leniami którym chwilę się chce a po kilku meczach zaczyna się bylejakość.Tak było za Stolarczyka tak było za Skowronka.Oczywiście filozofie gry się różniły ale to juz kwestia gustu która komu bardziej się podoba.
Chce z nich Peter na siłę zrobić piłkarzy ale niestety organizmy podświadomie sie buntują.
Miałem nadzieję na dobry mecz ale cos czułem że to będzie kopanina jakich wiele w tej lidze.Przerwy na reprezentacje nam nie służą .Zabraklo też sparingów .Oby w kolejnym meczu była poprawa.Być może wróci świeżość bo wyrażnie widać że znowu mieli dokręconą śrubę przez te dwa tygodnie
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.04.2021, 12:15
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Mecz ewidentnie sprzedany lub odpuszczony (jak kto woli). Załatwiać po tamtej stronie miał kto.
I kontrakty Janickiego i Niepsuja spłacone za 3pkty.
Brzmi absurdalnie, ale ta liga jest absurdalna.

Poważnie mówiąc to nie wiem czemu wszyscy tacy zaskoczeni. Przecież ta ekipa to sam szrot, i takie wtopy są standardem od lat. Był czas przywyknąć.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 06.04.2021, 12:28
Szrot totalny. czas pożegnać hiszpańskie eksperymenty: Silvę i Chuce, do tego Buchalika, Burlige, Medveda, Mehremica, Bashe, Boguskiego. W ich miejsce już mamy Młyńskiego, Urygę, Sobola, do tego Hyballa niech sprowadzi napastnika (np Taiwo, którego miał w Dunajskiej), skrzydłowego i środkowego pomocnika - czyli 3 kolejne wzmocnienia do tego chłopaki z CLJ i jazda.
Jesli będzie oferta zarobić na Brown-Forbesie, Yeboahu, Savicu, czy Lisie to raczej długi trzeba spłacać i zostanie ktoś odpalony, wtedy dodatkowo kogoś mozna sprowadzic
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.04.2021, 12:35
Wisła była mocna jak miała w składzie mocnych Polaków, te czasy niestety już nie nadejdą bo teraz każdy młody jak pokaże co potrafi to go po sezonie nie ma. Naszym przeznaczeniem jest opieranie kadry o starych Słowaków itp i liczenie na to, że przy nich jakiś młody Polak się wybije za niezłą kasę. Takie realia niestety. Jak nie przyjdzie hojny sponsor to nie mamy co liczyć na walkę o wyższe cele niż środek tabeli.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.04.2021, 12:38
A Podbeskidzie nie ma szrotu w skladzie?
To nie chodzi o to czy my mamy szrot, czy oni większy, tylko o styl gry. Mozna było to przegrać bo ta liga nie ma NAJSŁABSZEGO zespołu, także jak gramy z drużynami z miejsc 8-16 to wszystko może się zdarzyć, ba jak gramy z ekipami z miejsc 1-7 to też każdy wynik jest możliwy...
Tylko jak oni grali? Jak paralitycy. I to jest niepokojące, a nie sam wynik.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.04.2021, 12:43
Oni grają jak paralitycy od kilku spotkań, dokładniej od meczu z Płockiem. A ten sławny gegenpressing widziałem ostatnio w meczu z Piastem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 06.04.2021, 12:57
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Szrot totalny. czas pożegnać hiszpańskie eksperymenty: Silvę i Chuce, do tego Buchalika, Burlige, Medveda, Mehremica, Bashe, Boguskiego. W ich miejsce już mamy Młyńskiego, Urygę, Sobola, do tego Hyballa niech sprowadzi napastnika (np Taiwo, którego miał w Dunajskiej), skrzydłowego i środkowego pomocnika - czyli 3 kolejne wzmocnienia do tego chłopaki z CLJ i jazda.
Jesli będzie oferta zarobić na Brown-Forbesie, Yeboahu, Savicu, czy Lisie to raczej długi trzeba spłacać i zostanie ktoś odpalony, wtedy dodatkowo kogoś mozna sprowadzic
Najlepiej sprzedajmy ich do podbeskidzia...
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 06.04.2021, 13:07
Wg mnie jak paralitycy to za Hyballi zagrali tylko w 2 meczach. Ze stalą (wygrana 3:1) i wczoraj. Choć wczoraj w drugiej połowie już znacznie, znacznie lepiej. W pozostałych meczach były różne momenty, ale ogółem jako organizacja gry, zaangażowanie, wybieganie - OK.
Co do szrotu- jasne, że Podbeskidzie na papierze jeszcze słabsze, wygrali zaangażowaniem, ambicją, czasem mecz meczowi nie równy, jakbysmy za tydzień grali rewanż obstawiam nasze wysokie zwycięstwo i co?
Chodzi mi o fakt, że są u nas piłkarze, którzy już dawno pokazali, że nic nie dadzą tej drużynie i należy wykorzystać fakt wygasających w czerwcu kontraktów i zwyczajnie nie przedłużać.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.04.2021, 19:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A Podbeskidzie nie ma szrotu w skladzie?
To nie chodzi o to czy my mamy szrot, czy oni większy, tylko o styl gry. Mozna było to przegrać bo ta liga nie ma NAJSŁABSZEGO zespołu, także jak gramy z drużynami z miejsc 8-16 to wszystko może się zdarzyć, ba jak gramy z ekipami z miejsc 1-7 to też każdy wynik jest możliwy...
Tylko jak oni grali? Jak paralitycy. I to jest niepokojące, a nie sam wynik.

a dalo sie nie kalkulowac ,nie cudowac,tylko wyjsc z agresja ,pasja na Jage,czy Pogon?dalo sie bez przerwy cisnąć rywala...
no dalo...

tymczasem teraz jestesmy jakos jak bez jaj ,gramy jak nam ONI zagrają..
nie ma tej agresji na rywala.teraz tobysmy z taka pogonia dostali po dupie.
musza wrocic k.urwiki do oczu,zadziorność i chęci,ja wczoraj jabym widzial jakąś wypaloną drużyne bez ambicji,tak być nie może.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.04.2021 o godz. 19:21.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 06.04.2021, 19:31
Panowie, przecież nie można zapomnieć jak się gra w piłkę przez dwa tygodnie.

Przed meczem 3 punkty miały zostać w Bielsku i zostały.

luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Brzmi absurdalnie, ale ta liga jest absurdalna.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.04.2021 o godz. 19:35.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 06.04.2021, 19:46
Wg mnie jak paralitycy to za Hyballi zagrali tylko w 2 meczach. Ze stalą (wygrana 3:1) i wczoraj. Choć wczoraj w drugiej połowie już znacznie, znacznie lepiej. W pozostałych meczach były różne momenty, ale ogółem jako organizacja gry, zaangażowanie, wybieganie - OK.
Co do szrotu- jasne, że Podbeskidzie na papierze jeszcze słabsze, wygrali zaangażowaniem, ambicją, czasem mecz meczowi nie równy, jakbysmy za tydzień grali rewanż obstawiam nasze wysokie zwycięstwo i co?
Chodzi mi o fakt, że są u nas piłkarze, którzy już dawno pokazali, że nic nie dadzą tej drużynie i należy wykorzystać fakt wygasających w czerwcu kontraktów i zwyczajnie nie przedłużać.
Chłopie co ty gadasz?Przecież w kilku akcjach nas zwyczajnie rozklepali i brakowało im tylko ostatniego podania.Mieliśmy też trochę szczęścia bo mogło się to skończyć jeszcze większym blamażem.Powiedz nie oglądałes meczów z płockiem i zabrzem czy oglądałeś ale gra ci się w tych meczach podobała?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 07.04.2021, 08:12
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Chłopie co ty gadasz?Przecież w kilku akcjach nas zwyczajnie rozklepali i brakowało im tylko ostatniego podania.Mieliśmy też trochę szczęścia bo mogło się to skończyć jeszcze większym blamażem.Powiedz nie oglądałes meczów z płockiem i zabrzem czy oglądałeś ale gra ci się w tych meczach podobała?
Oglądałem, z Zabrzem mecz walki i bardzo duża intensywność w środku pola, zarówno Wisła jak i Górnik wybiegali po 120km na pełnym zaangażowaniu. Z Płockiem faktycznie podobny mecz do tego ze Stalą, bardzo drętwa pierwsza połowa, jednak w drugiej przycisnęliśmy, a ostatnie 15 minut gra na pełnym gazie, gdzie Płock już rękawami oddychał więc odbiór ogólny meczu odebrałem pozytywnie.
tak jak napisałem. Jak paralitycy zagrali za Hyballi w 2 meczach: ze Stalą i teraz z Podbeskidziem. Proste, że w innych meczach jedna połowa wyglądała słabiej od drugiej czy fragmenty różne itd, ja jednak pisałem, że całokształt pozostałych meczów był pozytywny, z widocznym pomysłem i wybiegany
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.04.2021, 08:39
No i tu się zasadniczo różnimy bo dla mnie mecz z nafciarzami i żabolami to była po prostu padlina.W tych meczach gra drużyny się posypała.Zapomniano o grze w piłkę a skupiono się na klinczowaniu przeciwnika.Była poprawa na Lechię i mimo przegranej wydawało się że to chwilowe problemy.Niestety w kolejnych meczach cała drużyna zanotowała regres a co gorsza indywidualnie zawodnicy wyglądają gorzej.Teraz się przekonamy jakim trenerem jest Hyballa,czy zdoła to opanować czy czy będziemy grać taka chujnie do końca sezonu
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 07.04.2021, 09:23
Z nafciarzami zgoda padlina w pierwszej połowie, w drugiej jednak wskoczyli na wyższą intensywność i odwrócili losy. Z Górnikiem nie była to typowa Ekstraklasowa kopaninka tylko walka w środku pola na dużej intensywności. Ja rozróżniam zasadniczo takie mecze. Kopanina, wybijanie na oślep i na koniec obie drużyny przebiegnięte po 105 km, a walka, dużo biegania, ogromna intensywność, dobra twarda gra w defensywie obu zespołów i na koniec po 120 km na koncie. Ja widzę różnicę. Pierwsza połowa z nafciarzami czy ze stalą, czy poniedziałkowy mecz z PBB, a mecz z Górnikiem to 2 różne światy.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 07.04.2021, 09:49
Tu nie ma wyjścia, muszą to mocno odczuć finansowo. Jaka płaca taka praca. Jak ja coś zawale w robocie to mam niższą wypłatę. Żadne motywujące rozmowy nie pomogą. Tylko finansowe odczucie na wysokości portfela może przynieść skutek
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 07.04.2021, 11:34
Z nafciarzami zgoda padlina w pierwszej połowie, w drugiej jednak wskoczyli na wyższą intensywność i odwrócili losy. Z Górnikiem nie była to typowa Ekstraklasowa kopaninka tylko walka w środku pola na dużej intensywności. Ja rozróżniam zasadniczo takie mecze. Kopanina, wybijanie na oślep i na koniec obie drużyny przebiegnięte po 105 km, a walka, dużo biegania, ogromna intensywność, dobra twarda gra w defensywie obu zespołów i na koniec po 120 km na koncie. Ja widzę różnicę. Pierwsza połowa z nafciarzami czy ze stalą, czy poniedziałkowy mecz z PBB, a mecz z Górnikiem to 2 różne światy.
Rozumiem.Czyli kopanina i wybijanie na oślep ale na koniec 120 km na liczniku to dobry mecz....
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 07.04.2021, 11:39
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem.Czyli kopanina i wybijanie na oślep ale na koniec 120 km na liczniku to dobry mecz....
Przeczytaj uważnie, to nic nie kosztuje

Potrafię odróżnić od siebie:
a) kopanine i wybijanie na oślep

od

b)intensywnego biegania, dobrej twardej gry w defensywie obu zespołów, determinacji i zaangażowania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.04.2021, 09:14
Porażka w zasadzie do przewidzenia. Pewnie w innym momencie sezonu, kiedy PBB nie będzie mieć noża na gardle dużo mniej prawdopodobna.

Patrząc na przykład Warty Poznań. Ostatnio klepią wszystkich jak chcą i czy używanie ciągle argumentu oni nie mają kasy, dobrych zawodników itp ma sens?

I nie żebym bronił naszych kopaczy (absolutnie), natomiast dziwi mnie nagle zażenowanie nasza gra, że ktoś przechodzi obok meczu itp . Gdy po raz setny w swoim życiu przeżywam taki scenariusz to zdziwienie jest żadne. Ziobro zaskoczenia.

Z tymi zawodnikami to tak będzie wyglądać. Wygrana, przegrana, remis, wygrana, przegrana, przegrana itd. Jeśli latem będziemy mieć konkretne zmiany + Hyballa popracuje więcej z młodymi to może zajdą zmiany sprawia że takich "spektakli" jak ten ostatni w Bielsku będzie jak najmniej. I przynajmniej punktujemy na poziomie środka tabeli co na dzisiaj jest i tak cudem gospodarczym z tą kadra.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 08.04.2021, 12:00
Przeczytaj uważnie, to nic nie kosztuje

Potrafię odróżnić od siebie:

od

b)intensywnego biegania, dobrej twardej gry w defensywie obu zespołów, determinacji i zaangażowania
Czas to pieniądz...
Mówisz tak jakby te rzeczy wydarzyły się w dwóch osobnych meczach .A co jeśli w jednym mamy

b)intensywne bieganie, dobrą twardą grę w defensywie obu zespołów, determinacje i zaangażowanie ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów