The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.07.2018, 20:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jaki, kurna.. "Pan"?
Boję się inaczej napisać bo nie chce być kolejnym bohaterem artykułu na Weszlo
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 29.07.2018, 20:30
ZWE Ty brzmisz jakbyś coś wiedział. xD

Wytłumaczcie mi tylko jedno. Dlaczego kolejny raz, klub pozwala na wypływ takich informacji. Przecież wszyscy wiemy, że GK napisze dokładnie to na co pozwoli im klub. Takie rzeczy lubią ciszę, a każdy rozgłos może zaszkodzić....
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 29.07.2018, 20:33
Nie wiem jaki cel.
Sprawienie wrażenia ze coś się dzieje pozytywnego?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.07.2018, 20:38
To raz. Plus sprawienie wrażenia, że Wisła JEST na sprzedaż.
Nie roztrząsając czy wrażenie ma być na użytek kibiców czy potencjalnych nabywców i czy ma coś wspólnego z prawdą.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 29.07.2018, 21:15
Żebyś Ty był taki analityk rok i dwa lata temu : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 29.07.2018, 21:19
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
ZWE Ty brzmisz jakbyś coś wiedział. xD

Wytłumaczcie mi tylko jedno. Dlaczego kolejny raz, klub pozwala na wypływ takich informacji. Przecież wszyscy wiemy, że GK napisze dokładnie to na co pozwoli im klub. Takie rzeczy lubią ciszę, a każdy rozgłos może zaszkodzić....
Ja? Ja tam nic nie wiem, nie znam się..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wojti11795
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2010

Stary 29.07.2018, 22:41
Czy ten potencjalny współwłaściciel to taki troszke do Meresińskiego podobny? Przynajmniej rocznikowo?
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 29.07.2018, 23:17
Jadczak, nie śpimy! Do roboty!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.07.2018, 08:01
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Czy ten potencjalny współwłaściciel to taki troszke do Meresińskiego podobny? Przynajmniej rocznikowo?
Do Citki. Albo Loesera.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 30.07.2018, 09:34
Ale pytania

Raczej nie jedzą śniadań razem w Dubaju, czy w Warszawie ''U Sowy''.
Nic mi nie wiadomo, żeby też wspinał się po palmach. Przynajmniej taki zdjęć nie ma

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.07.2018, 09:45
To co, zamyka się temat ukraińskiego inwestora? Jaka szkoda Choć, kto ich tam wie. Próbowali podejść do Wisły pod koniec epoki cupiałowej, a potem zanęcali Majchrowskiego
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.07.2018, 09:51
Śmiejesz się z Ukraińców ale oni przynajmniej potencjalnie mają gest i rozmach w inwestowaniu w piłkę w przeciwieństwie do wszystkich polskich dobrodziejów jakich "szaleństwa" mogliśmy podziwiać w ostatnich 20 latach w Ekstraklasie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 30.07.2018, 09:58
Więcej kasy do wyprania to i rozmach większy.
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.07.2018, 10:17
Przyjechał w piątek rowerem, a mecz - dla polepszenia widoczności - obserwował prosto z pnia palmowego.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.07.2018, 10:25
Arked napisał(a):Wyświetl post
Śmiejesz się z Ukraińców ale oni przynajmniej potencjalnie mają gest i rozmach w inwestowaniu w piłkę w przeciwieństwie do wszystkich polskich dobrodziejów jakich "szaleństwa" mogliśmy podziwiać w ostatnich 20 latach w Ekstraklasie.
No cóż, zawsze można wpaść z deszczu pod rynnę. Wystarczy przypomnieć sprawę Dnipro i jej byłego władcę Ihora Kołomyjskiego. Jeden z głównych oligarchów Ukrainy, a jak to się skończyło? Te gesty i rozmachy to my dobrze znamy u wschodniaków. Zresztą mentalnie u nas takich też "mnogo"
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.07.2018, 10:31
Dnipro wykończyły konsekwencje wojny na Ukrainie. Z przeciwnego bieguna można podać przykład Ahmetova, którego wszelkie komplikacje jednak nie zniechęciły i Szachtar mimo gry na wygnaniu dalej jest super mocny. Ale nie odbiegajmy zbytnio od tematu...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
ricenb
Member

Od: 03.2005

Stary 30.07.2018, 19:17
Ostatnio komunikat klubu byl jasny wszelkie informacje tego typu powinny byc podawane przez klub strona glowna milczy wiec niema tematu
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 30.07.2018, 20:19
Skonczcie dociekac, nie wiemy my to nie wie Jadczak a co za tym idzie nie bedzie mial gdzie dzwonic
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 30.07.2018, 20:28
Bedzie nowy właściciel to będzie fajnie, nie to to będzie trzeba spiąć dupska i pokazać w tej chwili że mimo przeciwności losu jesteśmy z klubem i nie damy mu upaść.

każda informacja co do nowego inwestora nakręca spiralę ale patrząc optymistycznie na sytuację w klubie i wokół niego to nie ma co narazie myśleć o zastrzyku gotówki i 40 milionach euro od niemieckiego udziałowca
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 30.07.2018, 21:12
https://sportowefakty.wp.pl/siatkowk...gdzie-trenowac

Przy okazji naszych bojów z szanownym miastem nt. stadionu...Widać, że miasto - oprócz klubu wybranego rzecz jasna, gdzie nawet przetargi omijają - frontem do sportu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 30.07.2018, 21:43
a czemu właściwie nie mogą grać u nas i dać nam zarobić ?
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 30.07.2018, 21:57
Nie wiem, czy nasza hala spełnia kryteria licencyjne ekstraklasy siatkówki. Tam wchodzą w grę przede wszystkim kwestie transmisji telewizyjnych
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.07.2018, 22:11
Na pewno spełnia warunki licencyjne. Skoro hala / sala gimnastyczna w Muszynie spełniała wymogi to nasza hala spełni je na 100%.

Myślę, że większy problem jest z jej dostępnością. Mówiąc krótko. Proxima musiałaby mieć pierwszeństwo (szczególnie przy meczach telewizyjnych), a to może być nie do pogodzenia.

Inna kwestia to oczywiście cena... I to może być główne kryterium.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 31.07.2018 o godz. 13:16.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 31.07.2018, 10:43
Nie wiem czemu ale jakoś ostatnio stałem się większym optymistą jeżeli chodzi o nasz klub.
Po pierwsze - duże wsparcie kibiców. Fajny projekt. Widać że są osoby którym zależy niezależnie od miejsca gdzie się znajdują na świecie.

Po drugie. Ktoś kiedyś z naszych napisał, ze czasami trzeba zrobić krok w tył żeby potem zrobić 10 w przód (czy jakoś tak)
Ja widzę to tak:
Przez te całe Mersińskie i Stecherty nauczono się że nowego inwestora trzeba prześwietlić do 3 pokolenia...
Przez akcje ze stadionem TS uświadomił sobie, że prowadzenie klubu to nie jest sielanka
Przez eksperyment "Hiszpański" w końcu uświadomiono sobie, że lepiej wrócić do korzeni i otoczyć się swoimi ludźmi/
Przez wielkie medialne oczerniane naszego klubu i mówienie o jego kłopotach jestem pewny, że potencjalny inwestor to nie będzie wydmuszka szukająca rozgłosu ale odpowiedzialna osoba która zdaje sobie sprawę jak trudne zadanie ją czeka.

Naprawdę mam jakąś taką spora nadzieje że wyjdziemy z tego silniejsi. Atmosfera w drużynie, w sztabie (przynajmniej w części Polskiej) jest też bardzo dobra.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 31.07.2018, 11:31
Umowy na stadion Wisły, Cracovii i Garbarni:
https://www.dropbox.com/s/whbvf2clig...Wisla.zip?dl=0
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 31.07.2018, 13:01
Najbardziej z przedstawionych powyżej umów dziwią aneksy do umowy na stadion cyrankiewiczovi - najpierw obniżka czynszu (brak band - mniejsze możliwości reklamowe) o 250 tys zł (1/3 wartości) po zwiększeniu się możliwości zarobkowych (zainstalowanie band reklamowych) czynsz podwyższony o całe 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
W ogóle cyrankiewiczovia ma kilka wycen stadionu, na podstawie których były zmieniane ceny dzierżawy. Odnosnie stadionu Wisły ostatnio była mowa o nowe wycenie stadionu, gdzie wartość zmalała z 600 mln zł do 106 mln zł..... Skoro przy wartości stadionu 6 krotnie wyższej, przy byciu operatorem oferowano nam cenę czynszu dzierżawnego ponad 1,2 mln zł - rozumiem, że teraz powinien ten czynsz być adekwatnie niższy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Sarenas
Junior Member

Od: 06.2018

Stary 31.07.2018, 13:16
http://www.wislaportal.pl/34951,Gaze...j_Gwiazdy.html

Co myslicie na temat tego pana?
Odpowiedz cytując
grosz
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 31.07.2018, 13:17
Osobiście wole skromniej, ale gra z pazurem jak obecnie.

Drogi zawodnik wcale nie zapewnia poziomu gry weźmy Ondraska, chłop przez 1.5 roku nie zdobył bramki a nie mozna się go pozbyć.

Przy obecnych długach i ewentualnie nowym właścicielu, samo przerzucenie długów i zamrożenie spłaty, nie oznacza że właściciel w momencie wyjścia z Wisły nie będzie domagał się ich spłaty.

Tu trzeba od podstaw spłacić zadłużenie, szukać nowych przychodów, koniec końców Wisła kiedyś się zakwalifikuje do pucharów, do LE a jeśli fundament będzie zdrowy to klub będzie się robił zamożniejszy.
Moim zdaniem nie jest dobrze jak Wisła miałaby być oparta na pieniądzach jakiegoś biznesmena który w zależności od humoru i tak będzie widział w Wisłę jako koszt.
Źródłem finansowania nie może być pożyczka od Błaszczykowskiego, zbiórka kasy na mediach społecznościowych, czy kasa nowego właściciela.

Tu trzeba spłacić zadłużenie i budować silna Wisłę od podstaw.
Dla przykładu w pewnym innym klubie jeśli Mioduski dziś wyszedłby z biznesu to klub zostaje z gigantycznym długami w 2011 roku było to ok 192 mln nie mam pojęcia ile z tej kwoty zostało umorzone, płacone w wyniku odsprzedaży ale kwoty długu są zawrotne.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 31.07.2018, 13:21
Jest jeszcze jednak kluczowa kwestia o której mało kto wspomina. Umowa sprzedaży Wisły pomiędzy TFK a TS zawiera bardzo wiele dziwnych punktów... Nie wiem czy dopuszcza ona sprzedaż 100% udziałów innemu podmiotowi (a juz raczej na pewno nie bez zgody TFK).
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 31.07.2018, 13:31
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej z przedstawionych powyżej umów dziwią aneksy do umowy na stadion cyrankiewiczovi - najpierw obniżka czynszu (brak band - mniejsze możliwości reklamowe) o 250 tys zł (1/3 wartości) po zwiększeniu się możliwości zarobkowych (zainstalowanie band reklamowych) czynsz podwyższony o całe 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!
W ogóle cyrankiewiczovia ma kilka wycen stadionu, na podstawie których były zmieniane ceny dzierżawy. Odnosnie stadionu Wisły ostatnio była mowa o nowe wycenie stadionu, gdzie wartość zmalała z 600 mln zł do 106 mln zł..... Skoro przy wartości stadionu 6 krotnie wyższej, przy byciu operatorem oferowano nam cenę czynszu dzierżawnego ponad 1,2 mln zł - rozumiem, że teraz powinien ten czynsz być adekwatnie niższy
Przypadkiem z tymi bandami to nie bylo prowadzone jakies postepowanie prokuratorskie? Cos wiadomo w ogole na ten temat, bo sprawa strasznie ucichla
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów