The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.08.2017, 23:44
Nie wiem czym oglądali mecz ci co twierdzą, że Halilovic grał słabo, on i Arsenic najlepsi na boisku po stronie Wisły.

Bartosz udowodnił, że jest jedynie zmiennikiem na 20 minut, fatalni ponownie Brożek i Boguski. Llonch po kontuzji przeciętnie, Wojtkowski słabo, ale przynajmniej w końcówce grał lepiej.

Paradoksalnie za brak "krakowskiej piłki" są odpowiedziali ci, którzy lata ją grali - Boguś i Brożek są w tak fatalnej formie, że każdy od nich lepiej wyglada.
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 08.08.2017, 23:54
Wysuwam 2 wnioski po dzisiejszym meczu:
1. Brożkowi należy po tym sezonie, a najlepiej w grudniu zorganizować spotkanie pożegnałne w ramach uznania za jego zasługi i do widzenia.
2. Kostal jest dużo lepszy od Wojtkowskiego. 3 podaniami zrobił więcej niż Kamil przez cały mecz.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 09.08.2017, 00:22
d napisał(a):Wyświetl post
Mocno się ślizgamy póki co, ale z czasem powinno być lepiej. Poszerzona kadra cały czas jest na etapie zgrywania się. Pierwsza połowa makabra, w drugiej od straty bramki zaczęli coś grać. Oba karne prawidłowe.

Buchalik - generalnie ok, choć trochę przestraszył wyplutym jednym strzałem pod siebie.
Cywka - cały mecz bezbarwnie, aż to brawurowej szarży która oszczędziła nam dogrywki. Nie jest to jednak jeszcze forma z wiosny.
Gonzalez - bardzo cieszy, że się ogarnął po Zabrzu, świadczy to o dojrzałości i profesjonalizmie. Oczywisty bohater
Arsenic - neutralny występ, tj. niewidoczny, ale to chyba dobrze
Pietrzak - bardzo odstawał w pierwszej połowie, praktycznie co zagranie to źle. W 2. lepiej, czas pokaże czy to kwestia braku ogrania po poważnej kontuzji czy jednak umiejętności.
Llonch - bez szału, ale podobnie jak wyżej - kontuzja
Wojtkowski - nadal gra zrywami, ale grać ewidentnie potrafi. Pytanie gdzie mu znaleźć miejsce, środek czy skrzydło
Halilović - podobnie jak Wojtkowski, parę dobrych, odważnych piłek w końcówce
Boguski - tylko przebłyski, wyłącznie w 1. połowie gdzie generalnie nie grał źle. Druga fatalna, dobrze że zszedł.
Bartosz - zbawieniem na skrzydle nie będzie, zresztą trudno się tego było spodziewać. Powinien systematycznie grać coraz więcej.
Brożek - podobnie jak Boguski, plus sporo niedokładności. Paweł w obecnej dyspozycji nie nadaje się do gry z 1 napastnikiem, natomiast w parze z Carlosem może to wyglądać lepiej, po potrafi się ustawić, zastawić i odegrać. Tylko że rzadko kiedy będziemy mieć komfort na takie ustawienie.

Brlek + Małecki - widać jak dużo wartości wnoszą do drużyny, szczególnie dobry występ Małeckiego, oby sygnalizował trwały wzrost formy.
Kostal - miał niewiele czasu, pochwały za wyborny przerzut na lewą stronę w samej końcówce.

Na plus:

- wygrana
- małe zużycie kluczowych zawodników przed sobotą
- wiele wskazuje na to, że nowi piłkarze mają potencjał
NIC dodać , nic UJĄĆ...........
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.08.2017, 03:59
Spokojne Rafu zacznie grać za pół roku kiedy będzie się kończyła umowa
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.08.2017, 08:05
Też nie rozumiem dlaczego tak krytycznie podchodzicie do Halilovicia, ja odniosłem wrażenie, że raczej piłka mu nie przeszkadzała.
Zawiódł mnie Wojtkowski bo grał "na siebie", a nie "dla drużyny", z czego nie było żadnego pożytku - mnóstwo strat i nieudanych zagrań.
Pietrzak bezbarwnie, Cywka tak sobie - słabo wyglądają te nasze boki, więc chyba jednak są potrzebne nowe ogniwa, wbrew zastanowieniom wielu, dlaczego to Junco szuka na tych pozycjach wzmocnień...
Ożywiło się wszystko po wejściu Petara i Patryka, dobrze, że odpoczęli pozostali z pierwszego składu.
Kiko sporo zaryzykował tyloma zmianami w stosunku do meczu ligowego, ale znowu fortuna jest z nim. Oby znowu miał nosa w najbliższą sobotę
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 09.08.2017, 08:17
Oglądając mecz myślałem, że mam deja vu z ostatniego wyjazdowego pojedynku w Płocku. Niby zwycięzców się nie sądzi ale kultura gry na chwilę obecną kuleje. Najważniejsze jednak, że Wisła weszła w początek sezonu z przytupem i poza porażką w Zabrzu gra skutecznie. To dobry prognostyk przed derbami. Dobrze, że Ivanowi wyszedł taki mecz. Myślę, że to go solidnie podbuduje na najbliższe dni.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.08.2017, 08:57
Różnice w ocenie biorą się moim zdaniem stąd, że jedni oceniają stricte postawę we wczorajszym meczu, a inni, tak jak np. ja, patrzą na całościowy potencjał zawodnika.

I oczywiście, że Haililović i Wojtkowski mieli wczoraj straty, nie zawsze podejmowali dobre dezycje. Ale trudno, aby było inaczej skoro są piłkarzami na dorobku, w dodatku z bardzo małym stażem w Wiśle. To jest nieuniknione i będzie się zdarzało. Jeszcze nie raz tak zagrają. W przypadku takich zawodników chodzi o coś innego - o dostrzeżenie w ich kontaktach z piłką potencjału, który mają i tego co mogą dać Wiśle w przyszłości. I oboje go mają dla mnie w nieprzeciętnych ilościach. Chodzi o te detale cytując klasyka. Jak przyjmuje piłkę, jak się z nią porusza itp. To widać głównie na żywo. Fizycznością nie ma się co przejmować, to zawsze możesz poprawić, natomiast techniki, którą mają, w tym wieku nie.

I teraz oczywiście, że mogą pójść w różną stronę, ten potencjał o niczym nie świadczy. Ale go niewątpliwie mają i muszą grać jak najwięcej, aby się rozwijać. Choćby z tego powodu awans do kolejnej rundy był opłacalny.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 09.08.2017, 08:59
Co do meczu - niestety fatalnie zagrali Wojtkowski, Boguski i Brożek. Szczególnie martwi sytuacja z Boguskim, bo nie wiem czy Kiko zaryzykuje wystawienie Kostala od pierwszych minut na derby. A tam (w derbach) liczy się doświadczenie. Bartosz też nie nadaje się na skrzydło do pierwszej 11tki. On jest dobry na końcówki na podmęczonego przeciwnika. Wtedy jego atuty, tj. szybkość, są kluczowe. Bartosz to za przeproszeniem jest jak gepard - bardzo szybki i wie gdzie się znaleźć, ale błyskawicznie opada z sił i traci chyba jedyny swój atut, tj. szybkość, jak było z Płockiem. Chyba że Wojtkowski zagra na skrzydle w następnym meczu?

Llonch na dziś jest w słąbszej dyspozycji niż Velez. To pokazuje że nie ma ludzi nie do zastąpienia.

Bardzo brakowało Carlitosa, a więc jakiegokolwiek napastnika. Niestety na dziś gra z Brożkiem to gra w 10 na 11. Na derby albo Brlek za Carlitosem, albo niestety Carlitos ze Zdenkiem.

Wygrana fartem, niestety możemy podziękować sędziemu, bo z gry byłoby ciężko o dwa gole.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 09.08.2017, 09:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Moje opinie po meczu.

Porównałem Bartosza i Wojtkowskiego - Wojtkowski co mógł to przegrał. Dla mnie dramat. Najsłabszy na boisku. Do czasu gry na boku pomocy osłabiał Wisłę. Bartosz bez rewelacji ale półka wyżej od tego co odstawił Wojtkowski.
(Wojtkowski jest chudy i słaby fizycznie, w grze kontaktowej Wojtkowski nie istnieje, przegrał wszystkie przebitki).

Pietrzak - w pierwszej połowie nerwowo, kilka błędów. Potem solidnie. Jak się ogra z kolegami to będzie coraz lepiej.

Arsenić - pomimo przegrania kilku główek solidny mecz. Z nowych zaprezentował się zdecydowanie najlepiej.

Halilović - Brlek - piękne przyjęcia piłki z obrotem Halilovica. Kilka wygranych pojedynków w środku... i nic z tego nie wynikało. Wszedł Brlek i rozpoczęła się gra. Halilović jest wolniejszy i bardziej statyczny. Petar na szybkości stwarza przewagę. Na ten moment różnica jakościowa duża na korzyść Petara. Jak Halilović poprawi się szybkościowo to może coś z tego być. Inaczej będzie wirtuozem od kręcenia kółeczek w środku pola.

Boguski - wbrew temu co niektórzy piszą, nie był najsłabszy. Biegał i walczył. Byli słabsi od niego.

Malecki - wszedł z Brlekiem i od tego momentu zaczęła się gra. Dobry występ.

Paweł - piłka go szuka, ale on nie chce szczęściu pomóc - albo szczęście go opuściło. Oby nie na długo.

Buchalik - solidnie.

btw
Jakby Płock strzelił na 2-0 byłoby po meczu. Szczęście przy nas
Perfekcyjne podsumowanie.

Oczy mi wczoraj krwawiły. Dzięki Bogu, że nie było dogrywki, bo bym chyba zszedł na sektorze.

Krąży taki mem, coś w stylu "Ale bym obejrzał takie Podbeskidzie z Łęczną". Nasze dwa ostatnie spotkania sprawiają, że niebezpiecznie blisko naszemu stylowi do wspomnianych już pierwszoligowców.
Nie podoba mi się to jak gramy, ale jeśli tylko będzie skuteczne to OK.

Niektórzy chcieli wczoraj zobaczyć cały skład rezerwowych, no bo przecież tacy są zajebiści i powinni dawno grać. No to było wczoraj widać co potrafią. 2-3 zmiany to max na co można sobie pozwolić w jednym meczu. Większa ich ilość powoduje problemy jak wczoraj.

Osobny temat - Jakub Bartosz. Jak to możliwe, żeby młody chłopak po 70 minutach meczu miał skurcze? Przecież on zagrał w tym sezonie łącznie coś koło 130 minut! To ja (rocznik 82) robiąc na rowerze blisko 500km w 4 dni, po górach i w 40-stopniowym upale, na diecie piwnej, nie mam z tym problemu. Przecież to jest kompromitacja dla zawodowego (rzekomo) piłkarza.

Co do Brożka, wydaje mi się, że on nie pasuje do systemu jakim gramy. Dzida do przodu i ogólny chaos w środku pola to nie jest to co on grał w zasadzie całą karierę u nas.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.08.2017, 09:03
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Też nie rozumiem dlaczego tak krytycznie podchodzicie do Halilovicia, ja odniosłem wrażenie, że raczej piłka mu nie przeszkadzała.
Zaprezentował się mniej więcej tak jak Brlek w pierwszych meczach dla Wisły. Może ma przyszłość, ale obecnie jest za słaby, żeby być czymś więcej, niż zmiennikiem. Poza tym to same zastrzeżenie, jak w przypadki Wojtkowskiego i Kostala. Wszyscy odstawali fizycznie od przeciwników.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 09.08.2017, 09:06
Brlek wszedł i wrzucił drugi bieg. Dopóki go nie było gralismy jednostajnie i nikt nie regulował czy też narzucał tempa gry.
Paweł Brożek. legenda. Im szybciej powiesi buty na kołku tym lepiej dla niego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 09.08.2017, 09:17
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek. legenda. Im szybciej powiesi buty na kołku tym lepiej dla niego.
Niestety, to raczej typ Żurawskiego niż Frankowskiego.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.08.2017, 09:23
Niestety, Pietrzak nie prezentuje odpowiedniego poziomu i powinniśmy się jak najszybciej z nim rozstać (wczoraj w pierwszej połowie przypominały się czasy Mójty, czy innego Frederiksena, każda akcja tamtą stroną śmierdziała).

Jego vis a vis, czyli Cywka grał niewiele lepiej, aż... w końcu odpalił. Obecny sezon ma bardzo słabiutki, może to jest spowodowane brakiem rywala o miejsce w składzie? Jest to ambitny piłkarz, więc trzymajmy kciuki by sportowo wrócił na odpowiedni poziom.

Środek obrony w porządku, poza 2-3 minutami, gdy Wisła Płock mogła nas wyrzucić z Pucharu. Głowacki, legenda, świetny zawodnik, natomiast szybkościowo już nie jest na dobrym poziomie, dlatego inaczej gramy z Głowackim w obronie, a inaczej moglibyśmy zagrać z Zoranem. Dziś staraliśmy się grać od tyłu, Buchalik posłał niewiele długich piłek, tak to uruchamiał obrońców, lub środek pola i poza jednym kryminalnym zagraniem Ivana, wyglądało to nieźle (na tle rywala).

Tibor Halilović. Z gatunku tych zawodników wielbionych przez kibiców, za świetną technikę, balans, drybling, czyli coś rzadko spotykanego w naszej lidze. Mnie osobiście bardzo podoba się jego gra i sądzę, że w meczach ze słabszymi rywalami, jego kreatywność może okazać się skutecznym sposobem na przebicie się przez defensywę rywala. Nie grałby w Wiśle, gdybym nie musiał wspomnieć o minusach, obawiam się, że jak zostanie poznany przez ligowych rywali, to nie będzie miał już zbyt wiele czasu na obrót z piłką i może pojawić się większa liczba groźnych strat (tych jest już kilka na mecz), pod koniec meczu Furman już na pełnej szybkości do niego podbiegał, bo właśnie wyczuł sporą szansę na odbiór piłki. W derbach nie widzę go w pierwszym składzie, ale potem w mniej stykowych spotkaniach koniecznie powinien dostać swoją szansę!

Jego partner ze środka solidnie, widać brak ogrania, czasem spóźniony, jednak pomimo przerwy spowodowanej urazem zawsze grający z pełnym zaangażowaniem i za to go własnie uwielbiamy. Na derby chyba jednak za wcześnie, ale tak w 70 minucie meczu na KikoTime idealnie by się nadał, bez względu na to, czy mielibyśmy gonić rywala, czy bronić wyniku.

Trójka ofensywnych zawodników zagrała przeciętnie. Najlepiej wyglądał Bartosz i dziwię się postami, jakoby nie wykorzystał szansy. Kilka akcji skrzydłem przeprowadzonych, zabrakło dokładności przy wrzutkach (i aktywności partnerów w polu karnym), miał kilka błędów, nie był to idealny występ, jednak i tak prezentował się lepiej od kolegów. Wojtkowski dziś niestety najsłabszy na boisku. Za dużo podwórkowej gry, przypomina się wczesny Małecki, często podawał zbyt późno, miał dużo strat, dużo szumu, a efektów niewiele. Potencjał jednak ma spory, tylko, czy pokaże go zanim reszta drużyny odwróci się od niego? Mały i Brozio chyba nie pałają jakąś wielką sympatią, w sumie rzadko kiedy "młody" dostawał tak szybko pierwszy skład w Wiśle i patrząc na niektóre zagrania starszyzny odnoszę wrażenie, że dwa razy się zastanawiają zanim oddadzą piłkę młodszemu koledze. Boguski zaś zagrał równie słabo co w poprzednich meczach, z jego gry nie wynikało nic niestety. Czemu gra Boguś a nie Wojtkowski, czy Tibor? Bo z jego akcji może nic specjalnego nie wychodzi, ale nie robi głupich strat, z których rywale wychodzą z kontrami. Gra koślawo, kopie po autach, przyjmuje na 5 metrów, ale gra rozważnie i czasem znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie. Tylko czy takie bezpieczne podejście właśnie nie jest przyczyną zajmowania przez nas miejsc 5-9 w tabeli?

Kurczę, ciężko jest mi ocenić Brożka, w którego zawsze wierzyłem, natomiast nie daje mi on zbyt wiele argumentów by go bronić. Jego gra irytuje. Mniej lub bardziej niż gra Boguskiego, ale mnie na pewno dużo mniej niż gra Ondraska. To jest jego ostatni sezon w karierze, to raczej pewne. Sytuacja co nie podał Kostalowi przy kontrze tego samego kalibru co sam na sam z Górnikiem (pisałem wyżej o nie podawaniu piłek małolatom). Nie jestem pewny jak duży wpływ na jego grę ma brak ogrania, bo dziś wiele razy podejmował złe decyzje, np. kiedy trzeba było przegrać na drugą stronę zbyt długo trzymał piłkę i ją tracił. W doliczonym czasie gry, gdy Kryczka był na 25 metrze byłem pewien, że Brozio powtórzy strzał z meczu z Pogonią, ale niestety nie widział tego. Czekamy na rozwój transferowych spekulacji, wtedy ocenimy co z Pawłem, bo póki co jest nr 2 w ataku i czeka go sporo gry w tym sezonie, jeśli nie zacznie punktować, to może już w zimie pomyśli o emeryturze - poziom irytacji (własną grą) zdaje się rosnąć i rosnąć.

Zmiennicy solidnie, tradycyjnie zmiany poprawiają obraz naszej gry, co bardzo cieszy. Mały przeprowadził kilka akcji na skrzydle, przede wszystkim powodował spory strach w szeregach Płocczan i już nie byli tak aktywni w ofensywie. Petar bezbłędnie w środku, trochę drżałem gdy zobaczyłem ustawienie Petar-Tibor-Kamil w środku, ale tym razem daliśmy radę uzyskać dobry wynik. Martin pokazał się z niezłej strony, ciężko coś więcej napisać, Brozio zabrał mu realną szansę na bramkę. Już teraz nie pamiętam dokładnie, ale raz szybko uruchomił Cywkę rzutem z autu - czy po tej akcji zyskaliśmy karnego, czy to było jednak już po strzeleniu gola na 2:1?

Co do samego meczu, to przynajmniej po 7 minutach więcej się wydarzyło niż przez cały mecz ligowy .
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 09.08.2017, 10:52
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

Niektórzy chcieli wczoraj zobaczyć cały skład rezerwowych, no bo przecież tacy są zajebiści i powinni dawno grać. No to było wczoraj widać co potrafią. 2-3 zmiany to max na co można sobie pozwolić w jednym meczu. Większa ich ilość powoduje problemy jak wczoraj.
Mocna teoria, szczególnie, że to niezawodna 'stara gwardia'/'legendy' tj. PB23 i RB9 byli wczoraj najsłabsi.
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.08.2017, 11:10
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Mocna teoria, szczególnie, że to niezawodna 'stara gwardia'/'legendy' tj. PB23 i RB9 byli wczoraj najsłabsi.
Niestety. I to moi zdaniem zdecydowanie.

Jak naprawde darze ogromnym szacunkiem obu zawodnikow, tak ciezko bylo wytrzymac koncertowo zesputa akcje przez Brozka czy jakies 4 akcje zrypane przez Bogusia w ciagu 5 minut w 2 polowie.

Ciezko sie na to patrzy, ciagle pamietajac tych zawodnikow z lepszych lat.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 09.08.2017, 14:05
Jak już ktoś słusznie zauważył - był styl to nie było wyników, teraz są wyniki ale nie ma stylu. Ja mimo tego, że od oglądania naszej gry w dwóch ostatnich meczach zęby wypadają, wolę wyniki.
Martwi forma Pawła oraz przede wszystkim Rafała, który mimo bardzo słabych występów nadal znajduje miejsce w pierwszym składzie (nie świadczy to niestety najlepiej o formie pozostałych skrzydłowych).
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 09.08.2017, 14:24
Patrząc na nakłady na wzmocnienie drużyny, nie nastawiałbym się na to, że nagle zaczniemy imponować stylem. Wypracowanie stylu wymaga zgrania ze sobą drużyny, w której jest conajmniej kilku zawodników tenże styl narzucających ( tak jak kiedyś wybitni na polskie warunki zawodnicy ofensywni tworzyli potęgę ofensywną Wisły, mając za sobą tuzów typu Strąk czy Nawotczyński ). Biorąc pod uwagę ruchy kadrowe - żeby Wisła złapała styl, to musi upłynąć sporo czasu. więc ja się cieszę z wyników, wycierając krew z oczu
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 09.08.2017, 14:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
... Wojtowski wszystko przegrywa, da się przepychać bardziej niż Junior Diaz na samym początku i Boguski w wieku 19 lat.
...
Gdzieżeś ty oglądał Boguskiego w wieku 19 lat? Oglądałeś wtedy mecze ŁKS Łomża w IV lidze?
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 09.08.2017, 15:14
Cieszy awans. Fajnie byłoby zdobyć jakieś trofeum w tym roku.Puchar Polski byłby jak znalazł Może to oczywiste co pisze, ale tej drużynie i nam kibicom potrzebny jest jakiś sukces po tylu latach przestoju. Mam nadzieję, że trener będzie skutecznie mobilizował zawodników i uda się przejść całą drabinkę aż do finału
What's new?

Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 09.08.2017, 15:37
Kostal, Halilović i Arsenić to powinien być pierwszy skład. Przynajmniej na kilka meczy żeby zobaczyć jak się sprawdzą. Ze Manuel zapewne też zamiast Boguskiego lub jako 2 napastnik.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.08.2017, 16:25
No przecież grali w PP
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 10.08.2017, 23:40
Trochę komiczna sytuacja z losowaniem PP, bo znowu trafia się ,,dwumecz".

04.08 Płock - Wisła (liga)
08.08 Wisła - Płock (PP)
20.09 Korona - Wisła (PP)
23.09 Korona - Wisła (liga)
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 11.08.2017, 00:04
Co w tym komicznego? Taka drabinka
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 11.08.2017, 00:45
A pokaż mi kto miał jeszcze takie duble dwa razy z rzędu na przestrzeni ostatnich 10 lat?

Dlatego właśnie komiczna, bo raczej niespotykana.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 11.08.2017, 05:09
forthy napisał(a):Wyświetl post
Trochę komiczna sytuacja z losowaniem PP, bo znowu trafia się ,,dwumecz".
20.09 Korona - Wisła (PP)

Co by nie mówić lepiej z Koroną zagrać u siebie. Jakoś u nich nie potrafimy grać :(
Ostatnio edytowane przez fansorina : 11.08.2017 o godz. 06:19.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 11.08.2017, 08:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A pokaż mi kto miał jeszcze takie duble dwa razy z rzędu na przestrzeni ostatnich 10 lat?

Dlatego właśnie komiczna, bo raczej niespotykana.
Jak dla mnie zwykły zbieg okolicznosci no ale mniejsza o to
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 11.08.2017, 09:11
Z tymi porównaniami Halilovića do Brleka to uczciwiej byłoby porównywać Tibora do Petara z jego początkowego okresu gry u nas... A przez pierwsze pół roku Brlek głównie potykał się na piłce i przyjmował na 5 metrów. Młodemu zawodnikowi zawsze trzeba dać trochę czasu. Dotyczy to zarówno Halilovića, jak i Wojtkowskiego i Kostala. Potencjał w nich jest ale na daleko idące wnioski o wiele za wcześnie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 11.08.2017, 09:40
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Gdzieżeś ty oglądał Boguskiego w wieku 19 lat? Oglądałeś wtedy mecze ŁKS Łomża w IV lidze?
Ja pamiętam coś tam, że było już o nim słychać dość sporo w gazetach idp. Grając w LPM zawsze grałem LKS-em Łomżą i zawsze Boguski xD był w składzie, trzymałem go nawet w 1 Lidze. Taki offtop.

Czasem najciężej jest właśnie dokonać zmian w głowie. Czasem za bardzo się chce i ... prawie zawsze na odwrót wychodzi.
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 11.08.2017, 09:44
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie zwykły zbieg okolicznosci no ale mniejsza o to

No oczywste jest, że zwykły zbieg okoliczności co nie zmienia faktu, że sytuacja dość niespotykana i o to w tym chodzi
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 11.08.2017, 19:41
Mecz z Koroną to dwumecz czy jedno spotkanie, które rozstrzyga o losie drużyn w PP 17/18?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów