The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2017, 15:34
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
cieszy mnie ta informacja ale jak nie zaczniemy placic na czas to dupa z tego bedzie...
co to ma byc ze klub zalega z pensja 2-3 miesiace a jednoczesnie robi transfery do klubu?
To ma być, że ktoś myśli więcej niż miesiąc w przód
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Od: 07.2006

Stary 20.07.2017, 15:45
jak stan konta nie bedzie sie zgadzal to i grania nie bedzie i gow dadzą takie zmiany
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 20.07.2017, 15:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Semir grał naprawdę sporo poniżej swoich możliwości, do których nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze nawiąże. Gracz z zerową dynamiką, którego ratowała technika, przegląd pola i ostatnie podanie, zatracił w ostatnim czasiei nawet te cechy. Wypada mu życzyć powodzenia w nowym klubie.
Niestety ale chyba grał na miarę możliwości które ma obecnie . Żyjemy starym Stilicem a takiego gościa już niestety nie ma
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 20.07.2017, 16:01
Trener wprost musiał Semirowi powiedzieć, że za chwilę może się nie łapać na ławkę, bo w miejsce Brleka będą wchodzić młodzi Wojtkowski lub Halilovic. Sa to zawodnicy młodzi, perspektywiczni, których TRZEBA ogrywac. Do tego Carlitos okazuje sie zawodnikiem, który śmiało może grać za napastnikiem, jak ostatnio. Semir doszedł wiec do wniosku, że lepiej jak poszuka klubu gdzie będzie grał. I widocznie znalazł. Pewnie, że szkoda ze nie wskoczył na swój dawny poziom, gdzie nikomu nie przeszkadzało ze czlapal, bo mimo to z piłką przy nodze robił wszystko. W tamtej rundzie miał tylko przebłyski tego geniuszu, a to za mało. Kto wie czy by się nie przełamał jakby dostał więcej szans? Ja go będę pamiętal z jego świetnych podań (zwłaszcza no Look pass i nie zapomnę jak strzelił wolnego 7egii .
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.07.2017, 16:27
Idiotyzm z skresleniem stilica. Zaraz odejdzie brlek i zostaniemy z niczym. Stilic nawet szansy nie dostal dobrej od kiko. W....iaja mnie ostatnio te odejścia.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 20.07.2017, 16:41
Idiotyzm bo? Bo na jego miejsce mamy w tym momencie conajwyzej 4 graczy (Brlek ,Halilovic, Carlitos, Kostal, a może dojść jeszcze jeden mocny kandydat)? Bo jest totalnie bez formy? Bo nie zarobimy na nim? Bo zarabia duzeeeeee pieniądze a bardzo mało daje? Bo nie pasuje do tej drużyny? Bo jest leniuszkiem któremu się nie chce? Bo co?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 20.07.2017, 16:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Idiotyzm bo? Bo na jego miejsce mamy w tym momencie conajwyzej 4 graczy (Brlek ,Halilovic, Carlitos, Kostal, a może dojść jeszcze jeden mocny kandydat)? Bo jest totalnie bez formy? Bo nie zarobimy na nim? Bo zarabia duzeeeeee pieniądze a bardzo mało daje? Bo nie pasuje do tej drużyny? Bo jest leniuszkiem któremu się nie chce? Bo co?
Bo nazywa się Stilić i jak się nie zasapie po dwóch krokach to wiąże krawaty lewą nogą.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.07.2017, 16:53
Decyzja bardzo dobra i tak mamy dużo zawodników w środku pola, Stilic ostatnio nie wstawał z ławki a jeszcze słychać o chęci sprowadzenia kolejnego zawodnika do środka pola. Statysta, którego nazwisko ładnie wygląda na ławce rezerwowych nam potrzebny nie jest. Jeżeli trener nie widział dla niego miejsca w składzie było to optymalne rozwiązanie dla obu stron.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.07.2017, 16:53
Bo nie dostał dobrej szansy. Napisał przecież.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
badyll1906
Member

Od: 08.2010

Stary 20.07.2017, 16:58
Widocznie nie zapracował na taką szansę na treningach, ja po nim płakał nie będę. Oczywiście należy mu się szacunek za wszystkie bramki, asysty i dobrą grę.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 20.07.2017, 17:04
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Bo nazywa się Stilić i jak się nie zasapie po dwóch krokach to wiąże krawaty lewą nogą.
to weźmy ściągnij my do pary Kalu uchę i Mirka Szymkowiaka, jak nie zmęczą się po kilku krokach to też będzie super
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.07.2017, 17:26
Tydzień temu Kiko mówił na konferencji, że Stillić jest bliski pierwszego składu. Było to zapewne mydlenie oczu, ale jednocześnie sądzę, że to bardziej zawodnik chciał odejść z klubu, niż klub się go pozbyć.
Jeśli faktycznie pójdzie za dużą kasą do Koreii to mamy jasność. Wie, że nie odbuduje dawnego formy, to niech chociaż sobie zarobi.

Myślę, że w perspektywie czasu to dobra decyzja i dla niego i dla Wisły. W sparingach grał jak oldboy i nie przykrywała tego technika, którą zawsze imponował.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.07.2017, 17:56
A będzie jakaś kasa z jego odejścia, czy puszczamy go za darmo?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.07.2017, 17:57
Pewnie za zaległe wypłaty. Całe albo część.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 20.07.2017, 18:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A będzie jakaś kasa z jego odejścia, czy puszczamy go za darmo?
Pewnie jakieś 150-200 tys euro zostanie w kasie, lub będzie na 2innych graczy
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.07.2017, 18:21
#PytanieNaĆwierkanie Kamil Wojtkowski. Wywarł na mnie mega wrażenie, za tą szczerość, nie owija w bawełne i nie słodzi niepotrzebnie.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 20.07.2017, 18:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
to weźmy ściągnij my do pary Kalu uchę i Mirka Szymkowiaka, jak nie zmęczą się po kilku krokach to też będzie super
Czy ktoś jeszcze na tym forum wyłapuje ironie?

EDIT: Właśnie obejrzałem Wojtkowskiego. Na pytanie o przyszłość nie kręcił i o to chyba w tym chodzi. Bardzo fajny materiał. Kto nie oglądał to trzeba
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 20.07.2017 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 20.07.2017, 21:07
Na mnie rowniez Kamil wywarl pozytywne wrazenie, szczery i otwarty chlopak
P.s. Wypromujmy go i do Arsenalu za 5 mln funtów
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 21.07.2017, 05:35
Polecę klasykiem a dlaczego nie Barcelona
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.07.2017, 06:34
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
polece klasykiem - bo bys chociaz poswiecil chwilę czasu na ogladniecie odcinka z Kamilem to bys sie głupio kurna nie pytal
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.07.2017, 15:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę rozwój kariery RL od czasu tego powiedzenia, to zmieniło ono kontekst i raczej już nie wypada go używać dla tego typu beki
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.07.2017, 21:28
Bardzo podobał mi się Wojtkowski. Ma błysk. Jest szansa, że będziemy mieć z niego pociechę i ja będę mu kibicował.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.07.2017, 21:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Bardzo podobał mi się Wojtkowski. Ma błysk. Jest szansa, że będziemy mieć z niego pociechę i ja będę mu kibicował.
I co fajne wygralismy walke o niego z innymi druzynami bo mogl grac w ekstraklasie ale w innych barwach. Halilovic, Wojtkowski, Kostal dobrze miec takich pilkarzy w kadrze bo bedzie mozna na nich sporo zarobic. Ciekawe kiedy ten ostatni dostanie szanse, wskoczyl na lawke za Stilicia ale za chwile wraca Pol i ktos byc moze wlasnie on bedzie musial isc na trybuny
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 21.07.2017, 21:39
a ja mam odmienne zdanie
ok, pokretlo w nodze ma, moze z niego beda ludzie ale musi sie nauczyc zapierdalac
mail mase strat, po ktorych nie za bardzo sie zabieral do cofania, nad sila tez musi popracowac
Za to Velez kawał piłkarza, ustawianie sie , odbiory, w meczach wyjazdowych pewnie bedzie gral razem z Llonchem
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 21.07.2017, 21:41
Spoko spoko, jest po kontuzji musi się ogarnąć jeszcze
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.07.2017, 22:03
Wojtkowski chocby na rozgrzewce wyglądał jak diament, ale w meczu jednak notowal za duzo strat i ewidentnie nie wiedzial jak sie ustawic na boisku.

Jak sie ogarnie taktycznie to beda kiedys z niego ludzie. Dobrze mu wróżę.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 21.07.2017, 22:50
Ma to coś, jest ambitny, technika świetną, (tak tak zaliczył kilka strat i dwa razy mu piłka odskoczyła). Ale on ma 19 lat. Jak będzie grał to najpewno będzie to wyglądało coraz lepiej

Natomiast Carlitos jest świetny! Gra tyłem do bramki, technika dużo widzi... Naprawdę takiego kogoś nam brakowało!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 22.07.2017, 09:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski chocby na rozgrzewce wyglądał jak diament, ale w meczu jednak notowal za duzo strat i ewidentnie nie wiedzial jak sie ustawic na boisku.

Jak sie ogarnie taktycznie to beda kiedys z niego ludzie. Dobrze mu wróżę.
Odnosząc się do wczorajszego występu tego chłopaka. Widać było, że trochę był zdenerwowany. Szczególnie miał tam takie jedno podanie na prawe skrzydło, gdzie mogła z tergo wyjść fajna akcja, ale zrobił to niedokładnie.

Natomiast samą techniką, przyśpieszeniem czy zwykłą ruchliwością i.... czupryną przypomniał mi debiut Błaszczykowskiego na naszym stadionie, w dawnym zimowym sparingu z Ziliną. Oby podobnie potoczyła się jego kariera.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.07.2017, 15:30
jestem na urlopie i mam 30 minut na kompa dziennie

miałem dzisiejsze poświęcić na analize przydatności Obdraska i Małego , ale przeczytałem bombe w temacie "właścicielskim"

dziękuje, dobranoc
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 27.07.2017, 11:02
Mam pytanie, skoro naszym piłkarzom zapłacono brakuje tylko za jeden miesiąc, to nasza gwiazda Hugo Videmont zacznie grać czy odchodzi ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów