The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.05.2017, 10:38
Myślę, że zarząd stanął przed trudnym tematem. Mianowicie musi odpowiedzieć na pytanie jak ta drużyna i sam klub może zrobić jeszcze progres. Kadra Wisły moim zdaniem jest w tej rundzie naprawdę dość szeroka. Sam fakt że tacy graczem jak Bartosz, Videmont, Zachara nie łapali się do 18 meczowej. Trudna decyzja czy np piłkarze o takim potencjale fizycznym jak Ondrasek wskoczy na odpowiedni pułap czy po prostu nie warto wiązać z nim przyszłości.
To wszystko myślę że tez odbija się teraz na drużynie, gracze nie są pewni swojej przyszłości nie widać już tak jasnego celu do którego wszyscy płynęli dlatego drużna gra słabiej.

Istotną kwestią jest to co robić w przypadku poważnej oferty na Brleka bo istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że takowa nadejdzie.

Warto się też zastanowić aby niektórzy piłkarze wzięli większy ciężar na siebie nie muszą odejść Ci starsi. Cześć piłkarzy nadal nie czuje takiej pełnej odpowiedzialności za drużynę jeśli w szatni są bardziej doświadczeni gracze. Jest to okrutne bo mam świadomość jak niektórzy piłkarze są zasłużeni ale czy aby zrobić krok na przód konieczne jest aby wybrać taką drogę ?

Jeszcze kwestia odnośnie trenera nie wiem na jakim etapie jest jego nauka języka polskiego natomiast chciałem przytoczyć pewien przykład. Gaurdiola zanim zaczął pracować w Niemczech nauczył się komunikować w języki niemieckim. Myślę, że jest to element w którym na pewno Kiko powinien zrobić postęp jeśli chce być lepszym psychologiem.
Ostatnio edytowane przez wester : 15.05.2017 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 15.05.2017, 11:58
Guardiola podpisał kontrakt z Bayernem w styczniu a zaczął prace w lipcu - więc czasu miał sporo + pewne zatrudnienie.

Junco nakreślił jaki jest cel I plan dla Wisły - mamy walczyć o mistrzostwo w przedziele od 3 do 5 lat.
Więc siła rzeczy trzeba będzie zastąpić starszyzne - pytanie jest tylko takie, czy już w tym okienku czy za rok?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.05.2017, 13:45
Większość na tym forum to nieodrodne dzieci Cupiała.
Kiedy przyszedł Maaskant dostał zadanie wprowadzenia Wisły w ciągu dwóch lat do LM.
Jednak już w pierwszym roku (niespodziewanie) zdobył mistrzostwo, więc Cupiał napalił się i nieprzygotowanym składem (za to znacznie droższym) kazał mu awansować do LM już. Natychmiast.
Jak się skończyło? Wiemy.

Warto chyba uczyć się na błędach i pozwolić dyrektorowi sportowemu pomału nabywać zawodników niezbędnych trenerowi, a trenerowi stopniowo ich wprowadzać i budować drużynę nie na dzisiaj, ale na pojutrze.
Mam wrażenie, że władze Wisły o tym wiedzą, ale część kibiców nie bardzo.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 15.05.2017, 14:02
Na pewno Kiko ma jak na warunki ligowe mocną kadrę.

Nie na równorzędną walkę z Legią czy Lechem, ale wg mnie ta drużyna powinna być w top5, jeśli tylko gra na miarę potencjału. Tak sądziłem dwa sezony temu, w poprzednim sezonie, tak sądzę teraz.

Wcześniej jedynie fakt, że kouderka była krótka przemawiał za tym, że mogą pojawić się problemy, teraz sytuacja pod tym względem jest komfortowa.

Zawirowania z właścicielami na pewno miały na nas negatywny wpływ, wynikła z tego seria porażek. Kiko ładnie się obronił w rundzie zasadniczej, ale odkąd wywalczyliśmy ósemkę nasza gra z dnia na dzień padła.

Wg mnie niestety za dużo wygranych graczy, którzy nie mają takiego parcia na zwycięstwa i łatwo osiadają na laurach. Umówmy się, że mamy paru gości, którym chce się zapieprzać w każdym meczu. Ale taki Brożek zna swój organizm i wie, że nie da rady tak w każdym, zaczyna sobie wybierać mecze. A tu się zepnę, bo Legia, a tu się zepnę bo jest o co grać. Potem są mecze o mniejszą stawkę - znaczy jakaś tam szansa na puchary jest, ale mglista. Łatwo wygranym gościom popaść wtedy w samozadowolenie, łatwiej się poddają. To nie tyczy się tylko Brożka, ale również Boguskiego, czy nawet takiego Mączyńskiego. Oni już swoje osiągnęli, szczyt swojej kariery już przeżyli i zdają sobie z tego sprawę. Zaznaczam, że lekkie odpuszczanie to nie tylko mecze. To treningi. To wysiłek na codzień, walka ze swoim organizmem. Ja nie powiem, że Brożek (sorry, że akurat on - tylko przykład) odpuścił, któryś mecz. On się stara, chce, próbuje. Ale czasem zabraknie determinacji na jeszcze jeden sprint. Albo nie potrafi zadbać o linię jak należy - a każdy dodatkowy kg u napastnika sprawia, że dynamika spada. Nie ma motywacji, bo by utrzymać sylwetkę trzeba nie tylko zapierdzielać jak kiedyś. Nie. Po 30 trzeba zapierdzielać bardziej. Przemiana materii już nie ta co kiedyś, trzeba sobie lepiej dobierać pożywienie. Ja to rozumiem. Nie jest łatwo. Np. taki Mila wrócił w jakimś momencie na szczyt. Przyznał, że dieta bardzo pomogła. Że nauczył się odmawiać sobie pewnych rzeczy. Że się spiął na maksa. Wrócił do reprezentacji. Pół sezonu miał drugą młodość. A potem co? Moim zdaniem wrócił do starych nawyków.

Wyjątkiem od tego jest Arek Głowacki, ale też tylko w pewnym stopniu. Bo o ile podczas meczu jedzie z serducha, to nie wiem czy mu się chce trzymać dietę, trenować na maksa w każdym treningu. Gra w tym sezonie świetnie, ale jeżeli chcemy zagrać o coś więcej potrzebujemy świeżej krwi. Brożek musi odejść, albo być wpuszczany na ogony kiedy może dać z siebie maxa i to takiego maxa na jakiego jego podejście do treningów / diety pozwoli. Bo organizm po 30 nie ma już tej przemiany materii co za młodzika, parametry łatwo spadają. A on już swoje zrobił, czemu ma sobie odmawiać drobnych przyjemności? Tak to się właśnie zaczyna. Trzeba niektórym legendom dać odejść niestety. Niezależnie od sympatii i statusu w historii klubu. I nie - nie wszystkim na raz, na hurra. Stopniowo, powoli ich zastępować młodszymi. Np. Brożek już od dawna powinien być traktowany tylko i wyłącznie w kategorii jokera. Takie moje zdanie.

Generalnie uważam, że odkąd weszliśmy do ósemki praktycznie w każdym meczu gramy kał. Trener też ma w tym swoje udziały, ale trzeba powiedzieć, że wynikami w rundzie zasadniczej wypracował sobie na tyle mocną pozycję, że zwalnianie go przy pierwszym kryzysie byłoby idiotyzmem. Ja w przypadku właścicieli conajwyżej delikatnie bym mu zasugerował, że Wisła nie jest drużyną, która ma uprawiać obronę Częstochowy. Na tym skończył.

Każdy widzi, że nasza gra w defensywie się poprawiła, w ofensywie było ok w rundzie zasadniczej, w finałowej jest marazm. Uważam też, że nie mamy wykonawców do obrony Częstochowy. Nasi piłkarze, nawet dobrze ustawieni przez trenera nie potrafią tak grać. Za to mają dużo walorów do gry ofensywnej. O ile pressing na połowie przeciwnika i kontrowanie go jest moim ulubionym sposobem bronienia, o tyle jestem w stanie zrozumieć jak drużyna presuje ostro od połowy boiska. Jest to akceptowalne i chyba na nasz materiał ludzki optymalne. Za to bronienie się od 30-40 metra przez nas to zawsze kretyński pomysł. Za to, że tak graliśmy w niektórych meczach obarczam winą trenera. Nie, nie uważam, że należy go tak szybko zwalniać. Ale kamyczek do ogródka wrzucić należy. Pozytywy należy chwalić, a negatywy piętnować. Zachowując w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.05.2017 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 15.05.2017, 15:41
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Na pewno Kiko ma jak na warunki ligowe mocną kadrę.

Nie na równorzędną walkę z Legią czy Lechem, ale wg mnie ta drużyna powinna być w top5, jeśli tylko gra na miarę potencjału. Tak sądziłem dwa sezony temu, w poprzednim sezonie, tak sądzę teraz.

Wcześniej jedynie fakt, że kouderka była krótka przemawiał za tym, że mogą pojawić się problemy, teraz sytuacja pod tym względem jest komfortowa.

Zawirowania z właścicielami na pewno miały na nas negatywny wpływ, wynikła z tego seria porażek. Kiko ładnie się obronił w rundzie zasadniczej, ale odkąd wywalczyliśmy ósemkę nasza gra z dnia na dzień padła.

Wg mnie niestety za dużo wygranych graczy, którzy nie mają takiego parcia na zwycięstwa i łatwo osiadają na laurach. Umówmy się, że mamy paru gości, którym chce się zapieprzać w każdym meczu. Ale taki Brożek zna swój organizm i wie, że nie da rady tak w każdym, zaczyna sobie wybierać mecze. A tu się zepnę, bo Legia, a tu się zepnę bo jest o co grać. Potem są mecze o mniejszą stawkę - znaczy jakaś tam szansa na puchary jest, ale mglista. Łatwo wygranym gościom popaść wtedy w samozadowolenie, łatwiej się poddają. To nie tyczy się tylko Brożka, ale również Boguskiego, czy nawet takiego Mączyńskiego. Oni już swoje osiągnęli, szczyt swojej kariery już przeżyli i zdają sobie z tego sprawę. Zaznaczam, że lekkie odpuszczanie to nie tylko mecze. To treningi. To wysiłek na codzień, walka ze swoim organizmem. Ja nie powiem, że Brożek (sorry, że akurat on - tylko przykład) odpuścił, któryś mecz. On się stara, chce, próbuje. Ale czasem zabraknie determinacji na jeszcze jeden sprint. Albo nie potrafi zadbać o linię jak należy - a każdy dodatkowy kg u napastnika sprawia, że dynamika spada. Nie ma motywacji, bo by utrzymać sylwetkę trzeba nie tylko zapierdzielać jak kiedyś. Nie. Po 30 trzeba zapierdzielać bardziej. Przemiana materii już nie ta co kiedyś, trzeba sobie lepiej dobierać pożywienie. Ja to rozumiem. Nie jest łatwo. Np. taki Mila wrócił w jakimś momencie na szczyt. Przyznał, że dieta bardzo pomogła. Że nauczył się odmawiać sobie pewnych rzeczy. Że się spiął na maksa. Wrócił do reprezentacji. Pół sezonu miał drugą młodość. A potem co? Moim zdaniem wrócił do starych nawyków.

Wyjątkiem od tego jest Arek Głowacki, ale też tylko w pewnym stopniu. Bo o ile podczas meczu jedzie z serducha, to nie wiem czy mu się chce trzymać dietę, trenować na maksa w każdym treningu. Gra w tym sezonie świetnie, ale jeżeli chcemy zagrać o coś więcej potrzebujemy świeżej krwi. Brożek musi odejść, albo być wpuszczany na ogony kiedy może dać z siebie maxa i to takiego maxa na jakiego jego podejście do treningów / diety pozwoli. Bo organizm po 30 nie ma już tej przemiany materii co za młodzika, parametry łatwo spadają. A on już swoje zrobił, czemu ma sobie odmawiać drobnych przyjemności? Tak to się właśnie zaczyna. Trzeba niektórym legendom dać odejść niestety. Niezależnie od sympatii i statusu w historii klubu. I nie - nie wszystkim na raz, na hurra. Stopniowo, powoli ich zastępować młodszymi. Np. Brożek już od dawna powinien być traktowany tylko i wyłącznie w kategorii jokera. Takie moje zdanie.

Generalnie uważam, że odkąd weszliśmy do ósemki praktycznie w każdym meczu gramy kał. Trener też ma w tym swoje udziały, ale trzeba powiedzieć, że wynikami w rundzie zasadniczej wypracował sobie na tyle mocną pozycję, że zwalnianie go przy pierwszym kryzysie byłoby idiotyzmem. Ja w przypadku właścicieli conajwyżej delikatnie bym mu zasugerował, że Wisła nie jest drużyną, która ma uprawiać obronę Częstochowy. Na tym skończył.

Każdy widzi, że nasza gra w defensywie się poprawiła, w ofensywie było ok w rundzie zasadniczej, w finałowej jest marazm. Uważam też, że nie mamy wykonawców do obrony Częstochowy. Nasi piłkarze, nawet dobrze ustawieni przez trenera nie potrafią tak grać. Za to mają dużo walorów do gry ofensywnej. O ile pressing na połowie przeciwnika i kontrowanie go jest moim ulubionym sposobem bronienia, o tyle jestem w stanie zrozumieć jak drużyna presuje ostro od połowy boiska. Jest to akceptowalne i chyba na nasz materiał ludzki optymalne. Za to bronienie się od 30-40 metra przez nas to zawsze kretyński pomysł. Za to, że tak graliśmy w niektórych meczach obarczam winą trenera. Nie, nie uważam, że należy go tak szybko zwalniać. Ale kamyczek do ogródka wrzucić należy. Pozytywy należy chwalić, a negatywy piętnować. Zachowując w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek.
Nie ma sensu chyba dorabiać niestworzonych teorii do naszej gry. Wejście do 4 od początku było Mission Impossible, nie przy takich różnicach punktowych i wyrównanym poziomie. Kiedy okazało się, że wątpliwych pucharów nie da nawet 4 miejsce, pojawiła się opcja "wakacje". Pisanie o jakimkolwiek kryzysie czy rozliczaniu kogoś to bzdura. "Bzdety" o honorze, szacunku, walce o dobre imię i inne niestworzone historie to hasła, które podniecają głównie kibiców, bo dla większości piłkarzy gra w piłkę to wyłącznie praca. To nie znaczy, że im nie zależy, ale wraz z utratą jakichkolwiek szans na puchary, zniknęły również opary motywacji, bez których nie da się wygrywać. Zresztą nie pierwszy raz, kiedy już sobie coś zapewniamy, albo wprost przeciwnie.

Trochę humorystycznie, chciałbym podziękować chłopakom za to, że w momencie, gdy już niewiele można zyskać bądź stracić, solidarnie dbają o budżet klubu i unikają jak mogą premii za wygrane mecze. Toż to postawa godna prawdziwych klubowych patriotów .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.05.2017, 16:05
Słusznie kolega Kurz wyżej ujął.

Jak wygrywaliśmy MP za Maaskanta to w ostatnim meczu przerżneliśmy u siebie z Polonią Warszawa. Nikt na piłkarzach psów nie wieszał.

Teraz większość piłkarzy ma wakacje, część walczy o kontrakty i w zasadzie tych najbardziej trzeba rozliczyć. O ile Uryga pokazuje, że nadaje się na solidnego rezerwowego (choć w moim mniemaniu nr.4 - ew wypożyczyć go do innego klubu), to tacy gracze jak Ondrasek już nie bardzo.

Idę o zakład, że Kiko z Junco na meczu głównie omawiali przydatność poszczególnych graczy do drużyny. Panowie muszą ostro wziąć się do pracy, bo przerwa ligowa to trwa tylko 5-6 tygodni.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 16.05.2017, 08:29
@Kurz
Bzdety to piszesz. Jeżeli ktoś piłkarz przegrywa mecz i nie czuje sportowej złości tz tego powodu, to nie ma honoru. Właśnie poczucie jakiegoś honoru wzbudza w mężczyznach złość po porażce. Tobie wydaje się, że tylko kasa się liczy. To dlaczego piłkarze płaczą po przegranych meczach, skoro kasa i tak się zgadza? Szacunek dla kibica jest dla Ciebie bzdetem? A dzięki komu piłkarz zarabia na boisku pieniądze, jeździ na zgrupowania za granicę? Chociażby dlatego powinien szanować kibica, nie dlatego, że oddaje serce Wiśle. I niejeden piłkarz ma honor i szacunek do kibica, nawet w dzisiejszych materialistycznych czasach (Sobol, Arek Głowacki). Dlatego nie pisz głupot.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 16.05.2017, 09:08
Sobol i Arek to nie jest większość piłkarzy. Kolega Kurz dobrze nakreślił "problem", jak już nie grasz o nic to mentalnie ciężko wycisnąć z piłkarzy maxa, no chyba że mamy na ławce jakiegoś np. Guardiole.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 16.05.2017, 09:11
Kolega Kurz pisze, że to są bzdety. Może dla Ciebie i kolegi to są bzdety, dla mnie nie.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 16.05.2017, 12:44
Barti napisał(a):Wyświetl post
@Kurz
Bzdety to piszesz. Jeżeli ktoś piłkarz przegrywa mecz i nie czuje sportowej złości tz tego powodu, to nie ma honoru. Właśnie poczucie jakiegoś honoru wzbudza w mężczyznach złość po porażce. Tobie wydaje się, że tylko kasa się liczy. To dlaczego piłkarze płaczą po przegranych meczach, skoro kasa i tak się zgadza? Szacunek dla kibica jest dla Ciebie bzdetem? A dzięki komu piłkarz zarabia na boisku pieniądze, jeździ na zgrupowania za granicę? Chociażby dlatego powinien szanować kibica, nie dlatego, że oddaje serce Wiśle. I niejeden piłkarz ma honor i szacunek do kibica, nawet w dzisiejszych materialistycznych czasach (Sobol, Arek Głowacki). Dlatego nie pisz głupot.
To nie ma nic wspólnego z honorem. Człowiek już tak jest skonstruowany, że daje z siebie naprawdę wszystko, kiedy są bodźce, przymus, nagroda, kara... To silniejsze od nas. Bez nich Wisła gra teraz po prostu mecze towarzyskie. Oczywiście, fajnie byłoby je wygrywać, ale nikt nie będzie się zarzynał dla wyniku.

Barti napisał(a):Wyświetl post
Kolega Kurz pisze, że to są bzdety. Może dla Ciebie i kolegi to są bzdety, dla mnie nie.
Napisałem "Bzdety", a nie bzdety... Jest drobna różnica.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 16.05.2017 o godz. 12:47.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.05.2017, 15:00
Albo kiedy chce coś sobie i innymi udowodnić. Zgrani goście łatwo wpadają w sytuację o której piszesz, a ci z ambicjami i zębem wręcz przeciwnie.

Jakby nie było nasz zespół jest silny, ale mocno przejrzały, nie licząc paru pozycji.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 18.05.2017, 08:54
Kiko Ramirez" napisał(a):
Nie chcę szukać wymówek. Gratulacje dla naszych rywali, to był bardzo ważny mecz w walce o piąte miejsce.
Czuję się natomiast upokorzony i poniżony. Poniżeni zostali również moi zawodnicy oraz kibice. Tak się w tej chwili czuję. Jako profesjonalista jutro obejrzę ten mecz, żeby omówić każdy najmniejszy błąd z zawodnikami. Bardzo proszę sędziego, żeby jako profesjonalista, zrobił dokładnie to samo
Te słowa naszego trenera zasługują na wybicie i w pełni odzwierciedlają, co chyba wszyscy wczoraj czuliśmy

Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.05.2017, 11:36
Skoro na chwile obecną co drugi mecz gramy 12 na 11 to trener w następnym spotkaniu powinien wystawić więcej młodych do I składu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.05.2017, 15:48
do momentu gdy z wiadomych przyczyn koncepcja poszła sie jeb,ć , to byl chyba najlepszy mecz Kiko
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.05.2017, 18:12
Kiko ewidentnie skreślił Valencie. Obawiam się, że może być tak jak z Paulinho z ŁKS.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.05.2017, 21:45
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Kiko ewidentnie skreślił Valencie. Obawiam się, że może być tak jak z Paulinho z ŁKS.
Przecież wspominał, że musi nabrać dyscypliny taktycznej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2017, 21:51
Ma do grudnia czas na pokazanie swoich umiejętności. Spokojnie.
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.05.2017, 21:54
Wydaję mi się, że za długo to trwa by to było powodem, a po za tym grając tylko na treningach tej dyscypliny nie nabierze.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 20.05.2017, 22:16
Na tym forum wszyscy mądrzejsi od trenera
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.05.2017, 22:46
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Na tym forum wszyscy mądrzejsi od trenera
A żeby to od dzisiaj

Fajnie że Kiko dal zadebiutowac Laskosiowi i Słomce. Z Termalika dałbym szansę kolejnym. Może Chorazka?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.05.2017, 00:37
Kiko ma jakiś szsty zmysł , gracze odsuwani przez pół forum od pierwszego składu , dają zwycięstwo !
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 21.05.2017, 06:57
Bo pół forum to imbecyle
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.05.2017, 07:57
Łaskawie oceniasz, imho 85% wiec jednak: szósty zmysł
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 21.05.2017, 09:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Łaskawie oceniasz, imho 85% wiec jednak: szósty zmysł
Do której części się wliczasz?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 21.05.2017, 09:31
Ludzie spokojnie, Valencia przyszedl w pelni sezonu a Wy oczekujecie od niego cudow. Kiko wie lepiej kiedy go wprowadzic do skladu. Jak wczoraj juz pisalem, ze na niego dopiero bedziemy mogli liczyc na poczatku przyszlego sezonu jak juz bedzie po przygotowaniach z reszta ekipy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.05.2017, 09:37
Valencia i ten jego koleżka zapewne będą włączani do 18-tki po okresie przygotowawczym i Kiko podejmie decyzje czy się nadaje czy nie.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.05.2017, 20:11
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Do której części się wliczasz?
do tych 15%
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 21.05.2017, 20:44
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Kiko ma jakiś szsty zmysł , gracze odsuwani przez pół forum od pierwszego składu , dają zwycięstwo !
w meczu z gimnazjalistami ze Szczecina.
Bo z poważniejszymi grajkami z Białego czy z Gdańska to nawet strzału na bramkę nie oddali

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.05.2017, 21:28
Podniecanie się naszą grą w meczu, w którym przeciwnik grał praktycznie drugim składem, jest co najmniej naiwne. Oni popełniali gorsze niż szkolne błędy....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.05.2017, 05:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Oni popełniali gorsze niż szkolne błędy....
Nic nie chce mówić ale taki mamy poziom ekstraklasy...

Chwała dla Wisły że sie nie patyczkowala z rywalem. 4 gongi i można bylo rozegrać gierkę treningową.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.05.2017 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów