The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.01.2014, 22:14
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Było to już w tym temacie tłumaczone. Koleś podaje informacje które są od kilku minut w mediach albo są spekulacjami, a nuż trafi.

O tym, że Warszawka interesuje się tym napastnikiem było już wiadome jakiś czas temu.

---
Z informacji które mam ja wynika, że Klarić ma złożyć podpis na dniach (przed wylotem do Turcji) w tej sprawie raczej nic się nie zmieniło.
Widzialem, ale myslalem, ze moze o jakis inny wpis z Tt chodzi,skoro juz tam to znalazlam, tym bardziej, ze przegladalem inne informacje, i raczej sie zgadzaja z faktami.Co do Klaricia to podobno slabo sie prezentuje w sparingach z I liga, to raczej nie jest pilkarz gotowy do gry w tym sezonie.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 25.01.2014 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.01.2014, 22:45
Ja wiem, ze najlepszy moderator to taki, którego na forum nie widać, ale nie chcę być najlepszy.
Dlatego będę wysyłał w kosmos wszystkie Wasze posty, ktore są nie w temacie, ale są osobistymi uwagami do siebie nawzajem.
Dlatego posty wolfy'ego, Siary, zim zuma, Sharksika, s1mone (choć tu akurat tylko siłą rozpędu) wyleciały.

Szanujmy się.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 25.01.2014, 23:39
Szukamy skrzydłowego, szukamy napastnika, być może i lewego obrońcę, osobiście uważam jednak iż obok bramkostrzelnego skrzydłowego niezbędny jest nam def. pomocnik który pomógłby drużynie przy odbiorze piłki zwłaszcza w meczach wyjazdowych, ot takie moje zdanie iż jeśli jednak Bunoza zostanie na rundę wiosenną, a Paweł Brożek będzie zdrowy i w przyzwoitej formie, to 2 transfery, skrzydłowy i właśnie def. pomocnik to minimum aby w lidze walczyć nie tylko o górną ósemkę.

Za kontuzjowanego Jove , gra Chavez, być może Štilić na środku, a Garguła po prawej stronie (lub odwrotnie), jedenastka więc może i jest w komplecie, pola manewru jednak brak, a że w piłce grają dwaj lub trzej rezerwowi, no to mamy problem, zwłaszcza iż poza kontuzjami, forma poszczególnych piłkarzy na wiosnę jest sprawą otwartą.. 2 transfery, 2 wzmocnienia są nam, moim skromnym zdaniem niezbędne. Smuda niedawno mówił o 3 transferach, obok Štilicia może jednak będą (choćby ..po testach) jeszcze te 2 oczekiwane..

PS. Kilka postów poszło w kosmos, ale i tak odniosę się jeszcze do .. wątku Smuda –(kontra)- Małecki, Stolarski. Po pierwsze poniżanie któregokolwiek z wymienionej trójki świadczy tylko o piszących.. A po drugie i ostatnie, to wybór powinien być tylko jeden, tylko taki który służy drużynie i klubowi. Jeśli jest trener mający dodatni bilans, a naprzeciw piłkarze nie mający bieżących sukcesów, to zostaje trener i wylatają oponenci.. kiedyś był trener (D.P.) co moim zdaniem dawał szanse rozwoju i w konflikcie z piłkarzami, boss postawił na tych drugich, bo podobno tak było łatwiej, bo taka ekonomia, iż „łatwiej wymienić trenera niż pół drużyny”.. Dziś takiego tematu jeszcze nie ma, ale ..jak dla mnie zawsze to pies powinien machać ogonem, a nie odwrotnie, więc to piłkarze powinni być lojalni wobec klubu i trenera (..a szkoleniowiec oby dawał perspektywę rozwoju) i pod niego powinna być prowadzona polityka transferowa.. Konkludując i nie analizując innych aspektów, dziś nasze słońce to Smuda.., a pisze to jako zwolennik tzw. „opcji zachodniej”, na którą nas jednak, w dobrym wymiarze szkoleniowym ..zwyczajnie, najwyraźniej (być może!?) nie stać. Wokół naszego słoneczka (przy czym zaznaczę raz jeszcze iż fanem Franza, jakimś szczególnym nie jestem) powinny być więc wszelkie ruchy transferowe, a rozważania co by było, gdyby był inny trener na dziś nie mają sensu..
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 26.01.2014, 11:05
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...w-wisly-krakow A propo Milinkovica, 2010 - dla przypomnienia Ta informacja od TT to bezmyślny fake.
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 26.01.2014, 11:22
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Było to już w tym temacie tłumaczone. Koleś podaje informacje które są od kilku minut w mediach albo są spekulacjami, a nuż trafi.

O tym, że Warszawka interesuje się tym napastnikiem było już wiadome jakiś czas temu.

---
Z informacji które mam ja wynika, że Klarić ma złożyć podpis na dniach (przed wylotem do Turcji) w tej sprawie raczej nic się nie zmieniło.
tłumaczyłem to ale widzę, że mój post został skasowany, tylko ch*j wie dlaczego bo na temat pisałem
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 26.01.2014, 14:44
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...34507235368960

Widocznie ten Brazylijczyk z II albańskiej kompletnym zerem nie jest skoro jeszcze dają mu szansę
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 26.01.2014, 18:43
Co z Diego Manicero, jego pozyskanie jest nieaktualne chyba, wiem, ze to pilkarz prawonozny, na prawym skrzydle tez by sobie pewnie poradzil.
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member

Od: 12.2013

Stary 27.01.2014, 10:27
Jeśli chodzi o deff pomocnika:
http://www.90minut.pl/news/227/news2...z-Piastem.html
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.01.2014, 10:53
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o deff pomocnika:
http://www.90minut.pl/news/227/news2...z-Piastem.html
Odniosę się do tego sszerzej, bo sam temat tego zawodnika raczej nie istnieje.

Wolę stawiać w tym sezonie na młodych niż zapychać kadrę Stjepanovicopodobnymi grajkami. Nie to, żebym miał coś do Ostoi - chłop robi swoje i jak najbardziej się przydaje. Ale dwóch przeciętnych grajków na tej samej pozycji to przesada. Wolę dać szansę Urydze, Lucasowi czy Nalepie, a kiedy poprawią się finanse, sięgnąć po kogoś poważnego, tym bardziej, że pozycja jest newralgiczna.

Ciśnienie na puchary może jest w drużynie, ale nie wiem czy jest w klubie. Obiektywnie rzecz biorąc na tułanie się po Kazachstanach i Armeniach nie stać nas ani finansowo, ani sportowo i do lata się to raczej nie zmieni. Ewentualne puchary zabiją nam przygotowania do sezonu i wyeksploatują i tak wąską kadrę. Dlatego nie ma sensu zabijać się o miejsce na podium. Mistrzostwo zawsze będzie sympatyczne, bo to prestiż, a el. LM to niemal gwarancja jakichśtam wpływów do kasy. Ale Liga Europy to dla nas bardziej problem niż nagroda. A że szanse na mistrzostwo na dziś są jednak iluzoryczne - nasza kadra jest nieprzyzwoicie wąska w porównaniu z Legią i Lechem (trzeba pamiętać, że obie drużyny na jesieni miały pomór i notorycznie kilku ważnych piłkarzy coś leczyło), a wyniki i styl gry na wyjazdach wręcz nas dyskwalifikują jako mistrzów - to jednak nie przesadzałbym z inwestycjami krótkoterminowymi.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 27.01.2014, 13:17
Popieram Twoje zdanie, żeby stawiać na młodych. Wystarczy popatrzeć na Chrapka. Dano mu szanse w Wiśla - fakt faktem, dlatego, że nie miał kto grać na jego pozycji - a teraz jest jednym z niewielu piłkarzy za którego moglibyśmy dostać ponad milion euro. Pokładałem jednak największe nadzieje w Stolarskim, ale chłopak zdecydował, że woli grać w średniaku ligi polskiej niż walczyć o podium. Mam nadzieję, że na wiosnę więcej szans dostanie Uryga. Jest jeszcze Nalepa i powracający z wypożyczenia Szewa. Michał Czekaj też jest względnie młodym piłkarzem.

Odnośnie walki o puchary, to z dwojga złego, jednak wolałbym, żebyśmy w nich grali - mówię o Lidze Europy. Zawsze to coś nowego, a nie tylko kiszenie się któryś rok w tej lidze, bez możliwości zmierzenia się z europejskim/"europejskim" przeciwnikiem. Ja jednak uważam, że możemy powalczyć o mistrza, bo to jest najłatwiejsza droga do faz grupowych LM/LE.
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Stary 27.01.2014, 14:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Popieram Twoje zdanie, żeby stawiać na młodych. Wystarczy popatrzeć na Chrapka. Dano mu szanse w Wiśla - fakt faktem, dlatego, że nie miał kto grać na jego pozycji - a teraz jest jednym z niewielu piłkarzy za którego moglibyśmy dostać ponad milion euro. Pokładałem jednak największe nadzieje w Stolarskim, ale chłopak zdecydował, że woli grać w średniaku ligi polskiej niż walczyć o podium. Mam nadzieję, że na wiosnę więcej szans dostanie Uryga. Jest jeszcze Nalepa i powracający z wypożyczenia Szewa. Michał Czekaj też jest względnie młodym piłkarzem.

Odnośnie walki o puchary, to z dwojga złego, jednak wolałbym, żebyśmy w nich grali - mówię o Lidze Europy. Zawsze to coś nowego, a nie tylko kiszenie się któryś rok w tej lidze, bez możliwości zmierzenia się z europejskim/"europejskim" przeciwnikiem. Ja jednak uważam, że możemy powalczyć o mistrza, bo to jest najłatwiejsza droga do faz grupowych LM/LE.
nie przesadzaj że Chrapek warty bańkę euro, gdyby do Wisły trafiła propozycja na 300tyś euro to tylko by zapytali jak zapakować. Milion euro to jesteśmy w stanie w obecnej chwili dostać chyba za Stilicia który jakby nie patrzeć ma znane nazwisko i musiałby mieć dobrą formę, gdyby Garguła, Głowacki czy Brożek mieliby po 25 lat to można byłoby żądać jakiś dobrych kwot za nich

aha i wróble ćwierkają, że mamy na oku jakiegoś "świetnego napastnika" którego wynalazł Żurawski, tylko co kryję się pod nazwą "świetny na nasze warunki finansowe"

oby to nie była ironia jak w https://www.youtube.com/watch?v=iWY05pPniP4
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 27.01.2014 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 27.01.2014, 14:14
Jak masz wszystko negować dla samego negowania to daj sobie spokój z forum. Drugi bobek...

Furmanka poszła za 3 mln euro do Tuluzy, a Chrapek wart jest tylko 10 % tego co ten przereklamowany piłkarzyna?

PS. Przejrzałem statystyki obu panów w Ekstraklasie i obaj mają rozegranych po 46 spotkań. Strzelone gole - 7 do 3 na korzyść naszego pomocnika.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 27.01.2014 o godz. 14:19.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.01.2014, 14:15
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzaj że Chrapek warty bańkę euro, gdyby do Wisły trafiła propozycja na 300tyś euro to tylko by zapytali jak zapakować.
Szczerze w to wątpię.
To jest jedyny rokujący i perspektywiczny nasz piłkarz, który stale notuje progres. Podejrzewam, że przy 0,5-1mln to by się włodarze zastanowili nad ofertą, niekoniecznie ją przyjmując. Za niego w niedalekiej przyszłości, jeśli następna runda będzie udana a Wisła wejdzie do pucharów będzie można zdobyć więcej niż marne 300 tysięcy i myślę, że nawet Bednarz to rozumie.

Milion euro to jesteśmy w stanie w obecnej chwili dostać chyba za Stilicia który jakby nie patrzeć ma znane nazwisko
I tylko nazwisko w tym momencie. Wzięliśmy go za darmo, myślisz, że ktoś by za niego zapłacił milion euro? Raczysz chyba żartować. Jeśliby rozegrał świetny sezon to czemu nie, ale to są narazie mrzonki i gdybania.
Odpowiedz cytując
Eraziel
Junior Member

Od: 11.2013

Stary 27.01.2014, 16:11
aha i wróble ćwierkają, że mamy na oku jakiegoś "świetnego napastnika" którego wynalazł Żurawski, tylko co kryję się pod nazwą "świetny na nasze warunki finansowe"
Pewnie znowu chodzi o Jankowskiego z Ruchu, któremu po sezonie kończy się kontrakt.
Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Stary 27.01.2014, 16:50
PS. Przejrzałem statystyki obu panów w Ekstraklasie i obaj mają rozegranych po 46 spotkań. Strzelone gole - 7 do 3 na korzyść naszego pomocnika.
ok i co z tego? nie wychwalam Furmana, nie podoba mi się też piłkarz, ale podam Ci punkty przy jakich aspektach cena za zawodnika wzrasta:
1. Reprezentacja - Furman zagrał dwa razy + kapitan U21, Chrapek zero w dorosłej, pewny punkt U21, ale zazwyczaj pierwszy do zmiany
2. Stabilność formy - Furman gra od dwóch sezonów, Chrapek rundę
3. Wiek - ten sam
4. Menedżer - i tu masz odpowiedź skąd te 3mln euro dla Legii, targował aż wytargował, zagranicą jak płacą trzy banki to robią to w sposób inwestycji, albo wypali albo nie i nikt płakać nie będzie

ja rozumiem że każdy chce jak najwięcej zarobić, ale nie przesadzajmy z kwotami - tylko w Polsce rozegrasz dwa mecze i krzyczą za Ciebie 1mln, trzy razy pokażesz się z dobrej strony 2mln, zagrasz rundę 3 banki

później się dziwicie i śmiejecie jak ktoś za Stępińskiego żądał 2mln euro, jak Starzyńskiego Ruch wycenia na 1mln, jak Maków z I ligi cenią na 1mln

s1mone napisał(a):Wyświetl post
Szczerze w to wątpię.
To jest jedyny rokujący i perspektywiczny nasz piłkarz, który stale notuje progres. Podejrzewam, że przy 0,5-1mln to by się włodarze zastanowili nad ofertą, niekoniecznie ją przyjmując. Za niego w niedalekiej przyszłości, jeśli następna runda będzie udana a Wisła wejdzie do pucharów będzie można zdobyć więcej niż marne 300 tysięcy i myślę, że nawet Bednarz to rozumie.

I tylko nazwisko w tym momencie. Wzięliśmy go za darmo, myślisz, że ktoś by za niego zapłacił milion euro? Raczysz chyba żartować. Jeśliby rozegrał świetny sezon to czemu nie, ale to są narazie mrzonki i gdybania.
już to widzę jak wszyscy się zastanawiają czy puścić Chrapka jak na stole leży 0.5mln euro a przede wszystkim Bednarz duma czy się to opłaca? chłopie!!! w dzisiejszej Wiśle jak wpłynie oferta za jakiegoś piłkarza to tylko pytają jak zapakować i do wysyłki!!!

problem polega na tym, że ofert dla Wiślaków nie ma i dlatego nie odchodzą, a jak już przyjdą to Stolarski out, Małecki out i ch*j ma do powiedzenia jeden z drugim sprzedać jak najszybciej bo każdy grosz się liczy, tak ciężko się domyślić?
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Stary 27.01.2014, 16:58
A tak z ciekawości, to dostaliśmy coś kasy od Pogoni za Małego?
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 27.01.2014, 17:17
I od kiedy to menedżer targuje się co do kwoty wykupu?
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member

Od: 05.2011

Stary 27.01.2014, 17:43
http://www.transfermarkt.pl/pl/patry...83_992911.html

Podobno 150 tys ojro.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.01.2014, 17:50
w dzisiejszym wywiadzie z Franzem w PS pada nazwisko Tomasza Hołoty ze Śląska w kontekście przejścia do Wisły.Myśle że to byłby bardzo dobry pomysł, to może być następca Sobola z dawnych czasów.W odróżnieniu od Stjepana Hołota dysponuje silnym strzałem z dystansu a tego bardzo brakuje
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.01.2014, 17:58
Eraziel napisał(a):Wyświetl post
Pewnie znowu chodzi o Jankowskiego z Ruchu, któremu po sezonie kończy się kontrakt.
Nie pasuje, bo ma być z ligi zagranicznej.
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 27.01.2014, 18:27
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w dzisiejszym wywiadzie z Franzem w PS pada nazwisko Tomasza Hołoty ze Śląska w kontekście przejścia do Wisły.Myśle że to byłby bardzo dobry pomysł, to może być następca Sobola z dawnych czasów.W odróżnieniu od Stjepana Hołota dysponuje silnym strzałem z dystansu a tego bardzo brakuje
Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.
Odpowiedz cytując
razraz
Junior Member

Stary 27.01.2014, 19:53
filemon napisał(a):Wyświetl post
Nie pasuje, bo ma być z ligi zagranicznej.
hehe, żeby to nie był jakiś "talent" z piłkarskiego diamentu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.01.2014, 21:53
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.
Zarówno ty jak i kolega mijacie sie w pewnym stopniu z prawdą.

Smuda mówił, że mu się podoba i widziałby go w drużynie, ale na tą chwilę Wisły nie stać na jego transfer.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 29.01.2014, 04:47
ja słyszałem o 600 tyś złotych płaconych w 2 ratach.

aa i jeszcze jeden argument po stronie Chrapka - jest jednak bardziej ofensywny niż Furman, tak? potrafi fajnie podać, rozruszać przód - a za ofensywnych piłkarzy płaci sie więcej. dlatego niech gra tak regularnie. Wisła będzie wysoko w tabeli, on będzie miał dobre statystyki, pogra w reprze (oby) i moze zostac za fajną kase sprzedany.

Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.01.2014, 11:28
Strzelam, ale pewnie Seweryn Michalski to syn Radosława Michalskiego, który grał kiedyś w Widzewie w tym czasie, gdy Smuda wprowadzał Widzew do LM.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.01.2014, 12:41
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Strzelam, ale pewnie Seweryn Michalski to syn Radosława Michalskiego, który grał kiedyś w Widzewie w tym czasie, gdy Smuda wprowadzał Widzew do LM.
pudło jak stąd do Mechelen
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 30.01.2014, 12:09
ciekawe co z tym bramkarzem z włoch. czyzby małe byly szanse na dogadanie sie z Miśkiem?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.01.2014, 12:36
dopiero będzie heca, jak ten Santarelli okaże się drugim Buffonem
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.01.2014, 12:41
Taaa, na pewno 25 letni bramkarz nie mieszczący się w składzie IV ligowej drużyny - to daje podstawy do takich oczekiwań
Odpowiedz cytując
Eraziel
Junior Member

Stary 30.01.2014, 13:01
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
dopiero będzie heca, jak ten Santarelli okaże się drugim Buffonem
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Nom, racja 25 letni bramkarz na którym nie poznali się trenerzy Lazio i który nie poradził sobie w maltańskim średniaku będzie drugim Buffonem
ale z drugiej strony to brzmi lepiej niż druga liga albańska czy siódma niemiecka
Ostatnio edytowane przez Eraziel : 30.01.2014 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów