The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marcelo97
Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.09.2011, 19:08
Byłem na meczu i jak patrzałem na Gargułę, to mnie już buzowało. Każda strata to leży i nawet nie raczy się wrócic. Fajna zmiana Tomasa, piękna gra Bitona i super wyglądał Marko mam nadzieje, że te dwa zwycięstwa dadzą nam troche pewności i wkońcu zaczniemy grac w piłkę nożną.
PS: trochę nie fajnie wygląda jak Robert wybiega z tej ławki i drze się cały czas do sędziów. Tak go tam jechali, że mi się żal zrobiło.
Odpowiedz cytując
dadek
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 22.09.2011, 19:41
zauważyliście że nasz rezerwowy bramkarz poczynił zauważalny postęp? bardzo poprane występy naszego zmiennika... Sprawcą Primel?
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Od: 09.2010

Stary 22.09.2011, 19:52
dadek napisał(a):Wyświetl post
zauważyliście że nasz rezerwowy bramkarz poczynił zauważalny postęp? bardzo poprane występy naszego zmiennika... Sprawcą Primel?
Ile Jovanic popełnił błędów będąc w Wiśle? Tyle co Pawełek w jednym meczu?
To, że wolfy sobie ostrzy na nim zęby w co drugim poście nie znaczy, ze to zły golkiper.
Odpowiedz cytując
Aldek
Member

Od: 07.2011

Stary 22.09.2011, 19:55
Scenariusz meczu bardzo dobry lepszy taki mecz niz łatwe 3-0 dla Wisły były emocje a Wisła w 2 połowie zagrała jak klasowa drużyna wyszła na drugą połowe i na luzie odrobiła straty.
Odpowiedz cytując
dadek
Senior Member

Stary 22.09.2011, 20:01
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Ile Jovanic popełnił błędów będąc w Wiśle? Tyle co Pawełek w jednym meczu?
To, że wolfy sobie ostrzy na nim zęby w co drugim poście nie znaczy, ze to zły golkiper.
apeluje o to co wielu.... o czytanie ze zrozumieniem, nie napisałem "nie popełnia już błędów" a że "zrobił postęp" a konkretnie - ma bardzo pewne interwencje, zapamiętałem go z dużej nerwowości i braku pewności siebie...
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 22.09.2011, 20:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Panowie - pierwszo-ligowca Twente pojechalo 8-1 a Wisla wygrala po mekach 4-2 a to tylko pokazuje klase krajową.
za 90minut.pl:
"Odense Boldklub, rywal krakowskiej Wisły w Lidze Europy, przegrał 0-1 (0-1) z drugoligowym FC Fredericia w wyjazdowym meczu III rundy DBU Pokalen (Puchar Danii)."

A jak tu jest różnica klas krajowych! Szkoda, że na boisku ta różnica do dupy była...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.09.2011, 21:28
Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.

Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 22.09.2011, 21:33
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

ale winny jest klub ktory sciaga pilkarzy kilka lat po czasie

cofnijmy sie pamiecia wstecz do "poznego petrescu"

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

nie , po latach , gdy byli juz calkiem bez formy

polecam pod rozwage
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.09.2011, 21:38
Mocny napisał(a):Wyświetl post
eh smieszy mnie to nadawanie na gargule (choc oczywiscie teoretycznie macie racje = gra piach!)

mlodsi forumowicze pewnie nie pamietaja ale dosc duzo jest tu starszych i pamietaja sezon zwlaszcza po wywaleeniu dana czyli 2006-2007 gdy w lidze rządziło zegłebie czesia i belchatow lenczyka

otoz wtedy w temacie o transferach , byly 4 nazwiska marzenia MARZENIA , 2/3 forum sie spuszczalo nad nastepujaca 4 pilkarzy i pozadalo ich w wisle bardziej niz kogokolwiek innego

byli to :

iwanski/lobodzinski oraz matusiak/gargula czyli dwa pierwszoplanowe duety w dwuch najlepszych teamach tamtego sezonu

i co ?

dostalismy z tej 4ki , trzech (poza iwanskim) , ale ja sie pytam kiedy dostalismy ? czy w 2007 jak byli w top formie ?

polecam pod rozwage
No wiesz, jak ktoś trzyma formę do pół roku - jak Łobo - to cholernie trudno się wstrzelić. Najlepiej takich w ogóle nie kupować...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.09.2011, 22:35
Ej, ale Łobo chociaż czasem jakiegoś gola zdobył, kogoś na zamach kiwnął, wolnego wywalczył, czy wrzucił piłkę na nos. Garguła gra tak żenująco, że ciekaw jestem, czy najlepszy ofensywny pomocnik młodej Wisły poprzedniej rundy, Chrapek (nie liczę Riosa ;] ), jak wróciłby w zimie do Wisły, czy prezentowałby poziom wyższy od Garguły, bo chyba o to nie trudno, a jakoś nawet w Lechu i legii trenerzy potrafią zaryzykować swoje posady stawiając na młodych.

A co do meczu, to ja już z kolegami zakłady stawiam, że np. Wisła pierwszą groźną akcje zrobi najwcześniej w 25 minucie, pierwszy strzał odda rywal itd. Czy to jest wina rozgrzewek, czy to psychiki piłkarzy to nie wiem. Lepiej by było gdyby wina leżała w przygotowaniu fizycznym do meczu, bo trochę głupio by wyszło, gdyby okazało się, że bez porządnego ochrzanu nie da się normalnie grać.

Jovanović wygląda bardzo obiecująco, nawet tym meczem pokazał, że jego zaletą jest duża uniwersalność, jego rajdy z piłką są czymś naprawdę potrzebnym dla zespołu, który raczej dość wolno i ze zbyt małym polotem rozgrywa akcje w środku pola, takie wejścia wprowadzają niepewność w szeregi wroga i robią miejsce pomocnikom. Indywidualnie zganiłbym przede wszystkim parę Nunez - Wilk, która po raz kolejny (mecz z Widzewem) zagrała fatalny mecz. Sobol może już nie gra na świetnym poziomie, ale potrafi ustawić takiego Nuneza, że ten gra świetne mecze. Wilk i Argentyńczyk stracili wiele piłek, w pierwszej połowie odebrali raptem kilka piłek, raczej akcje kończyły się na defensorach.
Biton w tym meczu akurat zagrał w końcu to czego wymaga się od takiego napastnika w systemie 4-51 (4-3-3). Utrzymywanie się przy piłkę, dokładne odegrania i mnóstwo wygranych pojedynków. W tym meczu zagrał na takim poziomie, że nie zawahałbym się go wykupić, gdy jeszcze ze 2 razy zagra na podobnych obrotach.

Pora na Limanovię!
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 23.09.2011, 04:03
Mocny napisał(a):Wyświetl post

byli to :

i co ?

polecam pod rozwage
Zlitujże się... Shift nie działa na klawiaturze?

Pomijając już wszystko inne to za napisanie "wisła" powinno się banować...
Ostatnio edytowane przez Gordian : 23.09.2011 o godz. 04:07.

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 23.09.2011, 06:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ci ze Swinoujscia chyba nie przeszli ewolucjii,bo te ciagle ryki i jakies dziwne odglosy daja do myslenia czy z ZOO jakies małpy im nie znikneły.Wyjatkowe prymitywy.

Mecz nie najgorszy ,z tym ze to jakas kpina zeby tak sie ustawiac przy stalych fragmentach.Rok temu tak zalatwilo nas Podbeskidzie ,i co Maaskant nie wyciaga wnioskow?
Ogladajac mecz w telewizji czulem sie jakbym byl w ZOO - ciekawe jak ten jazgot wytrzymywali Nasi kibice, ktorzy byli w Swinoujsciu.
Odpowiedz cytując
bukaj22
Member

Stary 23.09.2011, 13:53
Generalnie , to był słaby mecz Wisły. Niby wygrana , ale przebieg meczu bardzo dziwny. To co mnie najbardziej dziwi , to fakt ile wysiłku kosztuje Wisłę wygrania z jakimkolwiek rywalem. Będę się upierał , ze ten zespół nie jest przygotowany do sezonu i to jest dość dziwne... W sumie nadal nie widać pomysłu w grze Wisły poza akcją indywidualna i strzałem. Zwycięstwo powinno podnieść morale , ale jak tak dalej pójdzie , to nie będzie Wiśle kim grać , bo każdy praktycznie mecz okupują mniejszymi lub większymi urazami. Jeszcze raz się potwierdziło , ze Wisła nie ma dwóch składów i mimo , ze i tak mecz z Flota był jednym z lepszych pod względem motywacyjnym , to męczarnie i zmęczenie było ogromne. Jestem ciekaw jak Wisła będzie się prezentowała fizycznie w meczu z Ruchem. Ciężko sobie wyobrazić o co by grała Wisła , gdyby nie Biton...
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 23.09.2011, 14:14
nie wiem skad płacze czy wy naprawde nie rozumiecie ze Flota to dobra druzyna , i z gory bylo wiadomo ze mecz bedzie ciezki ?

wynik OK , mecz OK
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 30.09.2011, 11:24
O 20 dziś losowanie.
Fajnie było by trafić Limanową bo blisko i rewanż za Braci z Gdańska

o kur.wa nawet derby możliwe!
Powód: zapomniałem o żydkach
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 30.09.2011 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 30.09.2011, 11:50
My pewnie dostaniemy wyjazd z jakims Gornikiem, Polonia W. czy Ruchem zeby za latwo nie bylo lub z Arka co by za blisko nie bylo.
Legia murowany rywal to Limanowa, Kluczbork czy Zdzieszowice.

I dlaczego do ....y nedzy losowanie odbywa sie na stadionie Legii i dokonuja go dziennikarze eNki? Przeciez to smierdzi na kilometr.
Jeszcze nie widzialem, by w Anglii losowanie PA odbywalo sie na Old Trafford czy na Emirates Stadium. W Hiszpanii CdR nie losuja na CN czy SB. Czy u nas nawet taka .......a musi budzic mieszane uczucia?

Pisze o tym bo widzilem losowanie poprzedniej rundy i byla to komedia. Losowanie nie bylo losowaniem tylko wyciaganiem wczesniej ulozonych w czarze kuleczek.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.09.2011, 19:03
Gramy z Limanovią zmiażdżyć,rozstrzelać i przejechać jak walec

P.s Majewski kuleczek nie umie otwierać
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member

Stary 30.09.2011, 19:04
Blisko i nie wydaje się trudnno
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
KRIS22
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 30.09.2011, 19:05
Trafiliśmy super nie dość że rywal do obrania i najsłabszy z możliwych to jeszcze blisko
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 30.09.2011, 19:08
River napisał(a):Wyświetl post
My pewnie dostaniemy wyjazd z jakims Gornikiem, Polonia W. czy Ruchem zeby za latwo nie bylo lub z Arka co by za blisko nie bylo.
Legia murowany rywal to Limanowa, Kluczbork czy Zdzieszowice.

I dlaczego do ....y nedzy losowanie odbywa sie na stadionie Legii i dokonuja go dziennikarze eNki? Przeciez to smierdzi na kilometr.
Jeszcze nie widzialem, by w Anglii losowanie PA odbywalo sie na Old Trafford czy na Emirates Stadium. W Hiszpanii CdR nie losuja na CN czy SB. Czy u nas nawet taka .......a musi budzic mieszane uczucia?

Pisze o tym bo widzilem losowanie poprzedniej rundy i byla to komedia. Losowanie nie bylo losowaniem tylko wyciaganiem wczesniej ulozonych w czarze kuleczek.
River daj spokój
Odpowiedz cytując
krakow2009
Member

Od: 03.2009

Stary 30.09.2011, 19:08
Majewski nie umie czytać Typ wyciągał karteczkę i nawet nie umiał przeczytać co na niej pisze he mniejsza o to Derby Małopolski
Odpowiedz cytując
Edson
Senior Member

Stary 30.09.2011, 19:09
Jak trafialiśmy na Dinamo, Levadie, Karabach i Podbeskidzie też się cieszyliśmy
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.09.2011, 19:10
No... To trzeba pomścić Lechię

Swoją drogą... Ja wiem, że Puchar Polski nie ma takiego prestiżu jaki mieć powinien, ale to jest porażka... Beznadziejna ta oprawa tego losowania, jakaś anonimowa (w świecie piłki) pani i niezdara przy wyciąganiu piłeczek. Przecież tego Majewskiego to w ogóle do TV się nie powinno wpuszczać x)
Chciałabym by KIEDYKOLWIEK PP był podobnie traktowany jak w Anglii FA Cup.
Ja tam chcę, by Wisła walczyła w nim do końca, a już na pewno by nie odpadała z drużynami spoza Eklasy.

No, cieszmy się, że w ogóle gdzieś w TV można było oglądnąć te PIĘC MINUT relacji.

Btw. O co chodzi z tą Limanovią i Cegielską? o.O

EDIT:
@Aldek- gospodarzem jest drużyna:
1. z niższej ligi
LUB
2. (jeśli pojedynek Eklasowy) ta, która pierwsza była wyciągnięta z koszyka
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.09.2011 o godz. 19:16.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Aldek
Member

Stary 30.09.2011, 19:13
Na jakiej zasadzie losowano gospodarzy?
Odpowiedz cytując
krakow2009
Member

Od: 03.2009

Stary 30.09.2011, 19:13
masterlag- o ile się nie myle to ona jest z Limanowej i kibicuje Limanovej jbc to niech ktoś mnie poprawi
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 30.09.2011, 19:21
Edson napisał(a):Wyświetl post
Jak trafialiśmy na Dinamo, Levadie, Karabach i Podbeskidzie też się cieszyliśmy

Ja .......e.
bez przesady .. takie coś się przejezdza niczym walcem.
zaraz będziemy dmuchać na zimne przed zespołem z klasy C bo przecież.. nigdy nic nie wiadomo. Rezerwy Podbeskidzia są wiecej warte niż 1 skład Limanovej. I gówno mnie obchodzi że Lechia się zbłażniła, zresztą Lechia a Wisła w ogólnym rozrachunku to 2 poziomy niżej.

Wyjazd niedaleko, mozna przejąć cały stadion.

Taki Jaliens czy Diaz robiłby tam za 60% siły drużyny i gwiazdę drużyny. My nie trafiliśmy na Polonię Bytom czy Widzew Łódz zeby się móc troszkę obawiać i na Lecha czy Legię żeby być świadom że czeka nas trudniejsza przeprawa tylko na gości którzy składają się na autokar żeby pojechać na wyjazd i w wolnych chwilach dla rozrywki grają sobie w piłkę, a normalnie zarabiają pieniądze jako stolarze czy kucharze. Litości..
Ostatnio edytowane przez CH. : 30.09.2011 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 30.09.2011, 19:26
Lechia faktycznie przeje3chala ich jak walec.... takimi tuzami obrony jak Jaliens czy Diaz to każda drużyna jest groźna
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.09.2011, 19:37
tak mamy ich przejechać i nie ma jakis pieprzen ze to będzie trudny mecz prosze was levadia by ich pojechała z 4-0!!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 30.09.2011, 19:56
A co mamy zrobić według was? położyć się? poddać mecz?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Aldek
Member

Stary 30.09.2011, 20:05
Wystarczy taki skład jak z Flotą i spokojnie wygramy wysoko ,Lechia dała się zaskoczyć Wisła nie popełni takiego błędu .Robert po Podbeskidziu już nikogo nie zlekceważy facet zapamiętał wpadke nawet wczoraj wspominał Podbeskidzie z pamiętenego dwumeczu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów